Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Akcesoria

Akcesoria

Produkty od 61 do 69 z 69

2-portowa Karta PCMCIA 32-bitowy CardBus (2 x USB 2.0)

2-portowa Karta PCMCIA 32-bitowy CardBus  (2 x USB 2.0)

TU2-H2PC 2-portowa Karta USB PC Ta 2-Portowa karta USB 2.0 PC wzbogaca twój laptop o 2 porty USB 2.0, więc w prosy sposób będzie można podłączyć urządzenia peryferyjne i cieszyć się wysoką prędkością USB 2.0! (Wersja v1.1R) Cechy produktu 2 porty USB 2.0 Type A 32-bitowy slot CardBus PCMCIA Type II Zgodny ze specyfikacją USB 2.0 i USB 1.1 Obsługuje wszystkie prędkości USB: Low-Speed (1.5Mb/s), Full-Speed (12Mb/s) and High-Speed (480Mb/s) Zgodność z OHCI 1.1 (Open Host Controller Interface) Zgodność z EHCI .95 (Enhanced Host Controller Interface) Podczas podłączenia urządzeń peryferyjnych automatyczne dostosowuje najwyższą prędkość W pełni kompatybilny z urządzeniami USB 1.1 Obsługuje maksymalnie 127 urządzeń USB Kmopatybilny z Windows 98SE/ME/2000/XP/2003 Server; Mac OS 10 lub wyższe Obsługa Plug and Play i prosta instalacja 2 lata gwarancji Sprzęt Interfejs 32-bit CardBus PCMCIA Type II Kontroler USB OHCI, EHCI Standardy USB 2.0 i USB 1.1 Porty 2 porty USB 2.0 Obsługiwane systemy operacyjne Windows 98SE/ME/2000/XP Mac OS 10.x lub wyższe Prędkość przesyłu danych High-Speed: 480Mb/s Full-Speed: 12Mb/s Low-Speed: 1.5Mb/s Zużycie energii 500mA (max) przez port Wymiary (D x S x W) 114 x 54 x12mm (4.4 x 2.1 x 0.5 cali) Waga 45g. (1.6oz.) Temperatura pracy 0 więcej »
Dodano: 1.07.2010

Ładowarka do odtwarzaczy mp3 i urządzeń USB (OEM)

Ładowarka do odtwarzaczy mp3 i urządzeń USB (OEM)

PENTAGRAM USB Charger to uniwersalny zasilacz i ładowarka w jednym, przeznaczony do ładowania przenośnych urządzeń USB. Zasilacz wyposażony jest w standardowe wejście USB (identyczne z wejściem komputerowym), dzięki czemu prosto i szybko możemy naładować odtwarzacz mp3, PDA, telefon, oraz praktycznie każde urządzenie USB. I to bez potrzeby korzystania z komputera, w dowolnym miejscu i w każdej sytuacji. Specyfikacja techniczna: USB typ A napięcie wejściowe: 100-240 V, 50/60Hz, 3W napięcie wyjściowe: 5.2V, 500 mA więcej »
Dodano: 1.07.2010

VEDIA Ładowarka Samochodowa USB

VEDIA Ładowarka Samochodowa USB

Co wyróżnia ładowarkę USB VEDIA Zgodność z Europejskim certyfikatem RoHS. Możliwość współpracy z dowolnym kablem z wtyczką USB. Idealna w transporcie na każdą podróż Elegancka, solidna obudowa w kolorze czarnym. Współpraca z większością odtwarzaczy „MP3” oraz „MP4”. Doskonała do ładowania odtwarzaczy, telefonów, PDA, itp. Dostarczana w eleganckim kartonowym pudełeczku. Opis ładowarki USB VEDIA Uniwersalny zasilacz samochodowy USB VEDIA idealnie sprawdzi się w każdej podróży. Naładuje telefon, nawigacje lub odbiornik GPS, telefon, PDA, czy przenośne głośniki. Większość urządzeń posiadających funkcje ładowania przez USB, może korzystać więcej »
Dodano: 1.07.2010

VEDIA Ładowarka USB

VEDIA Ładowarka USB

Co wyróżnia ładowarkę USB VEDIA Zgodność z Europejskim certyfikatem RoHS. Możliwość współpracy z dowolnym kablem z wtyczką USB. Lekka i niewielka konstrukcja – w sam raz do transportu. Elegancka, solidna obudowa w kolorze czarnym. Współpraca z większością odtwarzaczy „MP3” oraz „MP4”. Doskonała alternatywa dla ładowania odtwarzaczy przez USB. Ładować można odtwarzacze z portem USB miniB oraz Opis ładowarki USB VEDIA Uniwersalny zasilacz USB VEDIA, dla odtwarzaczy audio-video posiadających możliwość ładowania akumulatora przez USB. Pasuje do większości dostępnych na rynku odtwarzaczy różnych firm. Niewielkie wymiary i zwarta obudowa pozwala bez problemu zabierać ładowarkę w podróż. Ładowarka sprzedawana jest w eleganckim, kartonowym pudełku. Ładowarka VEDIA posiada port USB, do którego wystarczy podpiąć kabel USB od odtwarzacza. Druga końcówka kabla USB może być dowolnego typu: miniUSB A lub miniUSB B. więcej »
Dodano: 1.07.2010

SL-7211 Ładowarka dla iPoda SPEED LINK iCable power (AC Adapter)

SL-7211 Ładowarka dla iPoda SPEED LINK iCable power (AC Adapter)

Możliwość naładowania iPod\'a™ w każdym gniazdku bez używania komputera. Przewodu do ładowania Charge Power możesz używać w domu, biurze lub będąc w podróży. Dzięki małej wadze i niewielkim rozmiarom jest on idealnym rozwiązaniem na czas podróży. Właściwości: Przewód do ładowania aktualnie dostępnych iPod\'ów zasilanie 230V 50Hz dioda LED sygnalizująca ładowanie dzięki małej wadze przewód Charge power jest idealnym rozwiązaniem na czas podróży więcej »
Dodano: 1.07.2010

SL-7213 Ładowarka samochodowa dla iPoda SPEED-LINK iCar charger

SL-7213 Ładowarka samochodowa dla iPoda SPEED-LINK iCar charger

Za pomocą ładowarki Car charger możesz naładować iPod\'a™ w samochodzie i jednocześnie słuchać muzyki. Zajmuje mało miejsca dzięki przewodowi spiralnemu. Wbudowana dioda zaporowa chroni akumulator samochodu przed prądem zwrotnym i jednocześnie iPod\'a™ przed przepięciem. Właściwości: Naładuj baterie iPod\'a™ w samochodzie do wszystkich iPod\'ów™ z 30-stykową wtyczką poręczna i kompaktowa białe tworzywo sztuczne odporne na uderzenia przewód spiralny dioda zaporowa jako ochrona przed prądem zwrotnym i przepięciem dioda LED jako wskaźnik pracy więcej »
Dodano: 1.07.2010

Universal MP3-Player Bag, small

Universal MP3-Player Bag, small

Przymocuj odtwarzacz MP3 wygodnie na ramieniu lub pasku na czas joggingu lub wykonywania innych czynności. Dwie taśmy o różnej długości na ramię oraz szlufka na pasek umożliwiają wiele zastosowań. Właściwości: Etui podróżne do małych odtwarzaczy MP3 jak np. iPod shuffle lub Flash Player pewna ochrona przed uszkodzeniem wskutek upadku lub uderzenia proste wyprowadzenie przewodów z innowacyjnego zamknięcia taśma do umocowania na ramieniu lub nodze w zestawie szlufka na pasek do odtwarzaczy MP3 o wymiarach do 7x4x0,5 cm więcej »
Dodano: 1.07.2010

Universal MP3-Player Bag, medium

Universal MP3-Player Bag, medium

Przymocuj odtwarzacz MP3 wygodnie na ramieniu lub pasku na czas joggingu lub wykonywania innych czynności. Dwie taśmy o różnej długości na ramię oraz szlufka na pasek umożliwiają wiele zastosowań. Właściwości: Małe etui podróżne do średnich odtwarzaczy MP3 jak np. iPod mini pewna ochrona przed uszkodzeniem wskutek upadku lub uderzenia proste wyprowadzenie przewodów z innowacyjnego zamknięcia taśma do umocowania na ramieniu lub nodze w zestawie szlufka na pasek do odtwarzaczy MP3 o wymiarach do 9x5x1 cm więcej »
Dodano: 1.07.2010

Universal MP3-Player Bag, large

Universal MP3-Player Bag, large

Przymocuj odtwarzacz MP3 wygodnie na ramieniu lub pasku na czas joggingu lub wykonywania innych czynności. Dwie taśmy o różnej długości na ramię oraz szlufka na pasek umożliwiają wiele zastosowań. Właściwości: Etui podróżne do dużych odtwarzaczy MP3 pewna ochrona przed uszkodzeniem wskutek upadku lub uderzenia proste wyprowadzenie przewodów z innowacyjnego zamknięcia taśma do umocowania na ramieniu lub nodze w zestawie szlufka na pasek do odtwarzaczy MP3 o wymiarach do 10 x 6 x 1,5 cm więcej »
Dodano: 1.07.2010