Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Komputery stacjonarne

Komputery stacjonarne

Produkty od 41 do 45 z 45

Komputer stacjonarny D530

 Komputer stacjonarny D530

Komputer stacjonarny do Twojego domu czy biura.Idealny do internetu i pracy biurowej.Bardzo wydajny sprzęt, prestiżowy komputer.Promocyjna cena.Komputer poleasingowy fabrycznie złozony przez firmę HP.Oryginalny system Windows XP Professional. więcej »
Dodano: 2011-08-04
HOCena: 349 zł

Gwarancja:3 miesiące
procesor:2.8
ilość rdzeni:1 szt.
ilość pamięci operacyjnej:1 GB
rodzaj zastosowanej pamięci:ddr
karta graficzna:zintegrowana
pojemność dysku twardego:40 GB
napęd optyczny:DVD-ROM
karta dźwiękowa:zintegrowana
obudowa:desktop
system operacyjny:Windows XP Professional

Serwery

 Serwery

Serwer www, poczty elektronicznej, proxy, kontroler domeny - to gotowe rozwiązania, które oferujemy dodatkowo w naszej ofercie znajdują się serwery przygotowane specjalnie pod specyfikę danej firmy więcej »
Dodano: 2011-08-02
Brak danych

KOMPUTERY ADAX

 KOMPUTERY ADAX

Komputery Adax to wydajne i niezawodne komputery sprawdzające się w zastosowaniach multimedialnych, małych i średnich przedsiębiorstwach jak i doskonałe rozwiązanie dla najbardziej wymagających przedsiębiorstw. więcej »
Dodano: 2011-08-02
ADAX

Komputery Stacjonarne oraz Serwery

 Komputery Stacjonarne oraz  Serwery

Tutaj znajdziesz szeroki wybór komputerów domowych, profesjonalnych, terminalowych, stacji roboczych oraz NETTOP-ów. Produkty u nas są fabrycznie nowe, w oryginalnym opakowaniu, posiadają gwarancję producenta i to wszystko w atrakcyjnie niskich cenach !!! więcej »
Dodano: 2011-07-24
Brak danych

Terminal POS Toshiba ST-A10 ST-A10

 Terminal POS Toshiba ST-A10 ST-A10

Terminal POS, ST-A10 firmy Toshiba-TEC to wysokiej klasy rozwiązanie, dedykowane do pracy w trudnych warunkach środowiska handlu detalicznego, gastronomii i hotelarstwa. Wysoka wydajność, efektywne chłodzenie, znakomita praca panelu dotykowego, stawiają terminal ST-A10 w czołówce urządzeń do zastosowań w gastronomii i hotelarstwie. więcej »
Dodano: 2011-02-23
Toshiba Tec

Komputery stacjonarne

Od czasu swojego powstania, komputery szybko podbiły serca rzeszy ich użytkowników na całym świecie. Niezwykle funkcjonalne, dla wielu z nas stały się jednym z ulubionych domowych oraz biurowych urządzeń. Stanowią doskonałą pomoc naukową, pomagają w pracy, mogą też być wykorzystywane jako multimedialne centrum rozrywki. Nowoczesne systemy operacyjne oraz niezliczone programy w łatwy sposób pozwalają na spersonalizowanie komputera według naszych wymagań i upodobań, czym zyskują sobie coraz więcej zwolenników.