Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Łączność i komunikacja

Łączność i komunikacja

Produkty od 1 do 20 z 408

Bezprzewodowa transmisja sygnałów pomiarowych

 Bezprzewodowa transmisja sygnałów pomiarowych

Bezprzewodowa, radiowa transmisja sygnałów pomiarowych analogowych z czujników różnych wielkości oraz stanów binarnych. Sygnałami analogowymi mogą być: prąd (pętla prądowa 0-20 mA lub 4-20 mA ) albo napięcie ( 0-5 V lub 0-10 V ), a zakresy mogą być dostosowane do indywidualnych wymagań. Dodatkowo urządzenia mogą konwertować, uśredniać sygnał a także przesłać ten sam pomiar w różne miejsca. W zależności od zastosowanego rodzaju urządzeń można przesłać dwa sygnały analogowe ( typ Rpp 1.00 ) lub jeden analogowy i cztery binarne ( typ Rpp 2.00 ). Możliwa niezależna pracę par nadajnik-odbiornik na tym samym terenie ( we wzajemnym zasięgu radiowym ). Także wersja z wyświetlaczem oraz transceiver do zwiększania zasięgu. Indywidualne dostosowywanie algorytmu pracy do specyficznych wymagań. więcej »
Dodano: 2021-03-24
Lomer.poznan.pl

Systemy alarmowe

 Systemy alarmowe

Nasza firma w ofercie posiada duży asortyment systemów alarmowych. Dobieramy je pod klienta w zależności od jego potrzeb. więcej »
Dodano: 2020-01-26
SATEL

Kontrola dostępu

 Kontrola dostępu

Nasza firma w ofercie posiada duży asortyment systemów kontroli dostępu. Dobieramy je pod klienta w zależności od jego potrzeb. więcej »
Dodano: 2020-01-26
Roger

Monitoring CCTV

 Monitoring CCTV

Nasza firma w ofercie posiada duży asortyment kamer i rejestratorów telewizji przemysłowej CCTV Dobieramy je pod klienta w zależności od jego potrzeb. więcej »
Dodano: 2020-01-26
Hikvision, Dahua, BCS

Domofony Videodomofony

 Domofony Videodomofony

Nasza firma w ofercie posiada duży asortyment domofonów i wideodomofonów. Dobieramy je pod klienta w zależności od jego potrzeb.Systemy domofonowe i wideodomofonowe przeznaczone są do komunikacji pomiędzy bramofonem umieszczonym przy wejściu do posesji i unifonem zainstalowanym wewnątrz budynku. Domofon to nie tylko ułatwienie wejścia przy wpuszczaniu gości, lecz również zabezpieczenie naszych biur, mieszkań i domów. więcej »
Dodano: 2019-03-24
Platan, 2N, Genway, Commax, Miwi Urmet, Eura-Tech, Orno, Laskomex

Rejestratory rozmów telefonicznych

 Rejestratory rozmów telefonicznych

Nasza firma w ofercie posiada duży asortyment rejestratorów rozmów telefonicznych. Dobieramy je do klienta w zależności od potrzeb. Oferowane urządzenia umożliwiają jednoczesne nagrywanie wielu rozmów na wybranych stanowiskach. Dzięki tej technologii dbasz o wysoką jakość obsługi klienta i możesz rozstrzygać sporne kwestie z nim. Oferta skierowana jest do firm i instytucji, które zajmują się telefoniczną obsługą klientów. Zapraszamy do współpracy banki, firmy ubezpieczeniowe, biura obsługi klienta, przychodnie, szpitale, kancelarie. więcej »
Dodano: 2019-02-06
FonTel , Platan

Bezprzewodowa pętla prądowa 0-20 mA Rpp 1.00

 Bezprzewodowa pętla prądowa 0-20 mA Rpp 1.00

Teraz wersja dwukanałowa Przeznaczenie Bezprzewodowa pętla prądowa służy do radiowej, jednokanałowej transmisji sygnału pętli prądowej 0-20 mA lub napięciowych. Komplet składa się z dwóch modułów: nadajnika i odbiornika. Urządzenie znajduje zastosowanie w sytuacjach kiedy ułożenie przewodu nie jest możliwe lub wiąże się z trudnościami. Transmisja radiowa odbywa się w paśmie przewidzianym dla urządzeń radiowych małej mocy LPRD ( Low Power Radio Device ), niewymagającym zezwoleń ani opłat. Sposób działania Nadajnik przetwarza wejściowy sygnał z pętli prądowej, uśrednia go w określonym odcinku czasu i przesyła do odbiornika, który wymusza na wyjściu odebraną wartość prądu. Po załączeniu zasilania, nadajnik rozpoczyna automatycznie cykliczne nadawanie. Stan pracy urządzenia sygnalizowany jest optycznie. Urządzenie dostarczane jest z ustalonymi wartościami częstotliwości pracy, prędkości transmisji, mocy nadawania i adresu pakietu. Parametry powyższe mogą być zmieniane na życzenie odbiorcy w przedziałach podanych w nawiasach w danych technicznych. W przypadku konieczności wyświetlania wartości prądu pomiarowego można zastosować odbiornik w wersji z wyświetlaczem Rpp 2.01-O. Dane techniczne ♦ Częstotliwość pracy: 868,29238 ( 868,0 ÷ 868,6 ) MHz ♦ Typ modulacji: GFSK ♦ Moc nadawania: +10 ( -10 ÷ +10 ) dBm ♦ Czułość odbiornika: -110 dBm ♦ Zasięg: 300 m w terenie otwartym ♦ Transmisja: autonomiczna, wartość uśredniona co 30 s (min. 103 ms ), tryb testowy co 2 s ♦ Prędkość transmisji: 1,2 ( 1,2 ÷ 500 ) kbps ♦ Funkcja CCA - nadawanie przy niezajętym kanale ♦ Antena: wewnętrzna, kątowa ♦ Sygnał we/wy: prąd 0-20 mA lub napięcie 0-5 V / 0-10 V ♦ Rezystancja wejścia prądowego nadajnika: 115 ÷ 135 Ω ♦ Rezystancja obciążenia wyjścia prądowego odbiornika: maks. 750 Ω ♦ Dokładność przeniesienia: 0,25 % w przedziale 4-20 mA ♦ Zasilanie: 24 V DC ±5 % zewnętrzne ♦ Pobór prądu: maks.– nadajnik: 55 mA - odbiornik: 65 mA ♦ Przyłącza: przepust kablowy Pg7, IP68, średnica zewnętrzna przewodu 3,0… więcej »
Dodano: 2019-02-01
Lomer.poznan.pl

Szerokość:82 mm
Wysokość:80 mm
Długość:55 mm

Radiowa pętla prądowa z transamisją dwustanów Rpp 2.00

 Radiowa pętla prądowa z transamisją dwustanów Rpp 2.00

Przeznaczenie Radiowa pętla prądowa transmituje bezprzewodowo sygnały pętli prądowej 0-20 mA oraz binarne. Komplet składa się z dwóch modułów: nadajnika i odbiornika. Urządzenie znajduje zastosowanie w sytuacjach kiedy ułożenie przewodu nie jest możliwe lub wiąże się z trudnościami. Sposób pracy Nadajnik próbkuje wartość prądu w pętli 0-20mA oraz dwustany i przesyła do odbiornika, gdzie wymuszane są sygnały wyjściowe. Transmisja radiowa odbywa się w paśmie przewidzianym dla urządzeń małej mocy LPRD ( Low Power Radio Device ), więc nie wymaga to zezwoleń ani opłat. Nadajnik posiada dodatkowo kluczowane wyjście napięciowe, które może służyć np. do załączania czujnika. Natomiast odbiornik dwa sygnały cyfrowe, wejście i wyjście, przeznaczone do współpracy ze sterownikiem obiektowym. Wejście może służyć do sterowania transmisją a wyjście do zgłaszania statusu radiowej pętli prądowej. Warianty wykonania W wersji standardowej transmitowany jest jeden sygnał 0-20 mA i dwa binarne. Przebieg prądowy jest uśredniany w okresie 30 s. W przypadku konieczności wyświetlania wartości prądu pomiarowego można zastosować odbiornik z wyświetlaczem Rpp 2.01-O. Możliwe są inne wykonania np. z przesyłem czterech dwustanów, nastawą kanału/adresu, odmiennym algorytmem pracy, innymi poziomami napięć. Dane techniczne Częstotliwość pracy: 868,0 ÷ 868,6 MHz ♦ Typ modulacji: GFSK ♦ Moc nadawania: -10 ÷ +10 dBm ♦ Czułość odbiornika maksymalna: -110 dBm ♦ Zasięg: 300m w terenie otwartym ♦ Transmisja: autonomiczna, wartość uśredniona co 30 s ( min. 103 ms ), tryb testowy co 2 s ♦ Prędkość transmisji: 1,2 kbps ♦ Funkcja CCA - nadawanie przy niezajętym kanale ♦ Antena: gniazdo SMA - nadajnik - zewnętrzna - odbiornik - wewnętrzna ♦ Sygnał we/wy: - analogowy: prąd 0-20 mA, - dwustanowy: • nadajnik: wejście - styk beznapięciowy • odbiornik: wejście - LOW GND ÷ 9,0 V, HIGH 22,2 V ÷ Vcc wyjście - HIGH 16,3 V przy 4,7 mA ♦ Wyświetlacz (opcja): oled, biały, przekątna 1,3” (29,4 mm x 14,7… więcej »
Dodano: 2018-01-18
Lomer.poznan.pl

Internet w Netii ze zniżką

 Internet w Netii ze zniżką

W ofercie posiadamy Internet zniżka ze zniżką na abonament. Teraz można podpisać umowę z abonamentem 1 zł przez 6 miesięcy! więcej »
Dodano: 2014-11-17
Brak danych

Internet w Netii z krótką umową

 Internet w Netii z krótką umową

Internet w Netii z krótką umową jest dostępny w promocji: umowa na krótki okres w Netii i Internetii od 49,90 zł miesięcznie. Oferta jest idealna dla studentów lub osób, które wynajmują mieszkania. Po zakończeniu 6 miesięcy, umowa przedłuża się na czas nieokreślony z taką samą ceną i można ją rozwiązać z 30 dniowym terminem wypowiedzenia, w dowolnym terminie np. z końcem semestru, roku akademickiego lub okresu wynajmu mieszkania. więcej »
Dodano: 2014-11-04
Brak danychCena: 49.9 zł

Internet Netia dla firm

 Internet Netia dla firm

Oferta dla Firm na szybki internet stacjonarny to tak szybki internet, na jaki tylko pozwalają warunki techniczne w twojej firmie. więcej »
Dodano: 2014-11-04
Brak danychCena: 39.9 zł

Internet do 100 Mb/s w Netii

 Internet do 100 Mb/s w Netii

Internet w Netii z prędkością odbierania danych do 100 Mb/s i prędkością wysyłania danych do 10 Mb/s już za 59,90 zł. Internet, bez limitu transferu z umową na 24 miesiące. więcej »
Dodano: 2014-11-04
Brak danychCena: 59.9 zł

Internet do 50 Mb/s w Netii

 Internet do 50 Mb/s w Netii

Internet z prędkością odbierania danych do 50 Mb/s i z prędkością wysyłania danych do 5 Mb/s. Teraz tylko 49,90 zł/ miesiąc.Internet, bez limitu transferu z umową na 24 miesiące. więcej »
Dodano: 2014-11-04
Brak danychCena: 49.9 zł

Pakiet - internet z telewizją w Netii

 Pakiet - internet z telewizją w Netii

Pakiet internet i telewizja w Netii pomogą stworzyć telewizję, która dopasowana jest do Twoich potrzeb. Możesz wybrać z pośród kilkunastu pakietów tematycznych i oglądać to co chcesz. Pakiet internetu do 50Mb/s z telewizją już od 79,90 zł. Dobierz do tego telefon stacjonarny - teraz tylko za 5 zł. więcej »
Dodano: 2014-06-11
Brak danychCena: 79.9 zł

Telewizna w Netii

 Telewizna w Netii

Dzięki Telewizji w Netii - możesz płacić tylko za to, co oglądasz, - możesz oglądać tylko to, co Cię interesuje. - dodatkowe pakiety możesz wybierać już od 5,00 zł/mc! Telewizja już za 35,00 zł miesięcznie. więcej »
Dodano: 2014-06-11
Brak danychCena: 35 zł

Nielimitowany dostęp do Internetu 5 mb/s

 Nielimitowany dostęp do Internetu 5 mb/s

Opłaty abonamentowe naliczane są co miesiąc. Należy regulować je do 15 dnia danego miesiąca. Opłaty podane w poniższym cenniku są stałe w całym okresie obowiązywania umowy, niezależnie od czasu spędzonego w sieci czy też od ilości pobranych danych. więcej »
Dodano: 2014-03-05
Brak danychCena: 10 zł

Premium Mobile abonament

 Premium Mobile abonament

Najlepsze taryfy NO LIMIT i pakiety internetu już od 16,70 zł. Umowa na ile chcesz! 19,90 zł - rozmowy i SMSy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce bez limitu. 10 GB internetu LTE. Dodatkowe zniżki przy 2 i 3 numerach! 5 lub 10 zł! Sprawdź! Zadzwoń. Zapraszamy do salonu Premium Mobile w Bydgoszczy - ul. Gajowa 43, 52 321 67 03, 694 191 051. więcej »
Dodano: 2018-03-27
Brak danychCena: 16.7 zł

Centrale telefoniczne

 Centrale telefoniczne

W ofercie sprzedaży posiadamy centrale telefoniczne Silican. Oferowane centrale telefoniczne można dobierać od kilku numerów wewnętrznych aż do systemów liczących setki a nawet tysiące numerów wewnętrznych. Zakup centrali telefonicznej w BH-Wandex to najlepsze rozwiązanie dla firm z całej Polski. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem producenta central telefonicznych Slican. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie internetowej. Ponadto zajmujemy się także zdalnym programowaniem centrali telefonicznej w oparciu o połączenie modemowe lub internet. Posiadamy autoryzacje producenta central telefonicznych Slican na dystrybucję i serwis. Pomagamy w wyborze rozwiązań do nowych systemów oraz w rozbudowie istniejących. więcej »
Dodano: 2018-01-16
Slican

Złącze modularne RJ45 8p8c kat.5e drut (100szt.)

 Złącze modularne RJ45 8p8c kat.5e drut (100szt.)

Złącze modularne 8P8C (RJ-45) przeznaczone do zakańczania nieekranowanych przewodów typu skrętka w instalacjach okablowania strukturalnego. Posiada 8 miejsc na styki i 8 styków. Wyposażone jest w sprężystą zapadkę zapobiegającą samoczynnemu wysuwaniu się z gniazda. Poszczególne kontakty posiadają ostre, lekko rozstawione zęby, wbijające się bezpośrednio w izolację poszczególnych żył, zapewniając pewne i trwałe połączenie. Złącze jest zgodne z ANSI/TIA/EIA 568 kat.5e oraz ISO/IEC 11801 i EN 50173 klasa D. Cechy produktu: kategoria 5e / klasa Dinstalacja na kablu typu drutobudowa poliwęglanowaszeroki zakres temperatur więcej »
Dodano: 2017-07-14
Base LinkCena: 11.57 zł

Rodzaj:wtyki

Listwa zasilająca 230V do szafy rack 19 cali, 9 gniazd, 1.8m

 Listwa zasilająca 230V do szafy rack 19 cali, 9 gniazd, 1.8m

Listwa zasilająca PDU (Power Distribution Unit) Base Link BL-PDU199NF-18F jest zaprojektowana do instalacji w szafach rack standardu 19". Posiada 9 standardowych gniazd typu NFC61-314 oraz wtyk DIN 49441 (standard stosowany w Polsce). Solidna obudowa jest wykonana z tworzywa w kolorze czarnym, gniazda są wykonane z wytrzymałego ABS. Do listwy dołączony jest zestaw śrub mocujących wraz z koszyczkami i podkładkami. Uchwyty do racka są metalowe. Cechy produktu: wysokość 1Umocowanie doczołowe do szyn rackowych9 gniazdaluminiowa obudowadługość kabla 1.8mzestaw montażowy więcej »
Dodano: 2017-07-14
Base LinkCena: 40.2 zł

Rodzaj:listwy zasilające 19

Łączność i komunikacja

Internet jest jednym z najwspanialszych wynalazków człowieka. Pozwala w szybki i łatwy sposób na wyszukiwanie wielu potrzebnych informacji, przesyłanie wiadomości pocztą e-mailową, wspiera rozwój firm czy pozwala na darmowe kontaktowanie się z innymi osobami za pomocą komunikatorów. Ogromnym udogodnieniem jest także możliwość korzystania z Internetu za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, a także wybór alternatywnej dla tradycyjnej telefonii, technologii VoIP.