Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 1 do 20 z 625

Smart PRODUKCJA - Program do zarządzania produkcją

 Smart PRODUKCJA - Program do zarządzania produkcją

Obsługa procesów produkcji Definiowanie składu receptur dla wyrobów gotowych w celu wydania odpowiednich mat. na produkcję.Definiowanie etapów produkcji i przydzielanie grup pracowników do poszczególnych etapów wyrobu produktu.Planowanie produkcji – możliwość zaplanowania produkcji własnej oraz z zamówień klientów.Tworzenie harmonogramu pracy pracowników oraz przydzielanie im zadań produkcyjnych. Przy rozpoczynaniu produkcji program wykorzystuje bieżący harmonogram do automatycznego przydzielenia pracy odpowiednim pracownikom – tym którzy są w stanie najszybciej wykonać powierzone zadanie.Raportowanie postępów z każdego etapu realizacji produkcji, możliwość analizy które etapy są najbardziej czasochłonne oraz które zostały zakończone.Elastyczne powiązanie produkcji z magazynem – umożliwia przyjęcie na magazyn dokumentem magazynowym PWP (przychód wewnętrzny z produkcji) gotowego wyrobu z produkcji, co powoduje automatyczne wygenerowanie dokumentu RWP (rozchód wewnętrzny na produkcję), który realizuje wydania materiałów na produkcję w ilościach zdefiniowanych za pomocą receptury. Jednocześnie na dokumencie PWP, który przyjmuje na magazyn wyrób gotowy automatycznie zostają przydzieleni pracownicy oraz zostaje określony dla nich harmonogram pracy. Obsługa zamienników dla każdego elementu składu receptury. więcej na http://www.smart-system.pl więcej »
Dodano: 2019-09-08
Soft-StudioCena: 200 zł

Klasa produktu:ERP

Gemini Cad X19

 Gemini Cad X19

System Gemini Cad jest rozbudowanym narzędziem przeznaczonym do przygotowania konstrukcji odzieżowej lub meblarskiej na podstawie własnych projektów jak i wczytanych za pomocą fotodigitizera z form kartonowych. Zaawansowane funkcje pozwalają na stopniowanie odzieży na podstawie wcześniej wprowadzonych założeń rozmiarowych. Automarker pozwala na ręczne lub automatyczne przygotowanie najwydajniejszych układów kroju i zapisanie ich do formatu obsługiwanego przez ploter lub automatyczną krojownię. więcej »
Dodano: 2019-07-22
Gemini Cad

Programy komputerowe do obsługi firm

 Programy komputerowe do obsługi firm

W ofercie sprzedaży posiadamy programy do obsługi sklepów i firm. Prowadzimy szkolenia z programów do obsługi firmy w każdym zakresie. Polecamy programy do fakturowania i księgowości, do obsługi kadr, płac, czy też program Płatnik. więcej »
Dodano: 2019-07-11
Brak danych

enova365

 enova365

System ERP enova365, kompleksowy system ERP dla firm i organizacji. Profesjonalny i i zintegrowane oprogramowanie enova365 dostosowane do potrzeb biznesowych oraz branż. Program finansowo - księgowy, kadrowo - palcowy, handlowy, CRM, BI, workflow czy DMS. Dostosowany do zmian prawnych. więcej »
Dodano: 2019-06-03
Soneta

Imonit

 Imonit

Imonit jest systemem SCADA (Supervisory Control And Data Acquisition) służącym do gromadzenia, wyświetlania i raportowania danych z procesów przemysłowych. Został stworzony dla przemysłu górniczego, z powodzeniem jednak można go wykorzystywać w innych branżach. Poznaj możliwości tego systemu na http://www.imobit.pl/products.html więcej »
Dodano: 2019-03-08
IMOBIT

Locus

 Locus

Locus jest systemem lokalizacji obiektów w szczególności w pomieszczeniach zamkniętych (bez dostępu do GPS). Bazuje na sieci bezprzewodowych stacji bazowych rozmieszczonych w pomieszczeniach i korytarzach. Śledzenie odbywa się przy użyciu aktywnych transponderów umieszczanych w lokalizowanych obiektach. Poznaj możliwości tego systemu na http://www.imobit.pl/products.html więcej »
Dodano: 2019-03-08
IMOBIT

GWiRD

 GWiRD

System Gromadzenia, Wizualizacji i Raportowania Danych do zastosowań przemysłowych. GWiRD pozwala na akwizycję dużej ilości danych z różnego rodzaju czujników przemysłowych oraz ich późniejszą analizę. Więcej informacji na http://www.imobit.pl/index.php/pl/produkty. Oprogramowanie GWiRD zostało wdrożone jako element systemu automatyzacji i sterowania firmy Becker-Elektrotechnika w dwóch kopalniach na terenie Śląska. więcej »
Dodano: 2019-03-07
IMOBIT

Mesbit

 Mesbit

Mesbit jest rozbudowanym, modułowym systemem realizacji produkcji MES (Manufacturing Execution System przeznaczonym do współpracy z systemami ERP (IFS, SAP). Został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie działów produkcji na rynku automotive. Poznaj możliwości naszego systemu na http://www.imobit.pl/products.html więcej »
Dodano: 2019-03-06
IMOBIT

Certyfikat kwalifikowany do podpisu elektronicznego Eurocert

wydanie podpisu elektronicznego w 15 minut u Klienta lub w PeCeT Serwis Wałbrzych Bez konieczności wizyty u notariusza, wysyłania umów do centrum certyfikacji i oczekiwania na zatwierdzenie. więcej »
Dodano: 2019-03-01
Eurocert Podpis elektronicznyCena: 349 zł

Rejestratory rozmów FiloVox

 Rejestratory rozmów FiloVox

Firma Łuktel w ofercie posiada rejestratory rozmów FiloVox. Oferowane urządzenia umożliwiają jednoczesne nagrywanie wielu rozmów na wybranych stanowiskach, również z szyfrowaniem i łatwym do nich dostęp. Dzięki tej technologii dbasz o wysoką jakość obsługi klienta i możesz rozstrzygać sporne kwestie z nim. Oferta firmy skierowana jest do firm i instytucji, które zajmują się telefoniczną obsługą klientów. Zapraszamy do współpracy banki, firmy ubezpieczeniowe, biura obsługi klienta. więcej »
Dodano: 2019-02-06
Brak danych

Oprogramowanie Platan CTI

 Oprogramowanie Platan CTI

Firma Łuktel w ofercie sprzedaży posiada oprogramowanie Platan CTI. Oprogramowanie jest instalowane na komputerach sieci LAN. Użytkownicy podłączeni do sieci z zainstalowanym programem Klient CTI otrzymują informację o przychodzących połączeniach telefonicznych miejskich i wewnętrznych, mają również możliwość przesyłania krótkich wiadomości tekstowych między sobą. Program Platan CTI przeznaczony jest dla central obsługujących protokół PCTI, tj. Prima nini, Prima, Micra, Server Libra, oraz już z nie produkowanymi centralami Sigma, Optima i Delta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2019-02-06
Platan

Sage Symfonia

 Sage Symfonia

Oprogramowanie służące do obsługi przedsiębiorstwa. Moduły dla księgowości, kadr, sprzedaży oraz inne więcej »
Dodano: 2019-02-04
Sage

Smart SPRZEDAŻ - Program do faktur i zamówień

 Smart SPRZEDAŻ - Program do faktur i zamówień

Program Smart Sprzedaż to system sprzedaży stanowiący niezbędne narzędzie dla handlowca, ułatwiając i przyspieszając cały proces sprzedaży. Oprogramowanie doskonale sprawdzi się jako program do faktur. Oto podstawowe możliwości programu: Szeroki wybór rodzajów dokumentów sprzedaży (faktury krajowe w PLN lub w walucie obcej, faktury zaliczkowe, faktury korygujące, oferty, rezerwacje towaru do magazynu).Logo firmy na wydruku dokumentówMożliwość pokazania lub ukrycia wybranych danych na wydrukach - bardzo duża ilość opcji.Wiele profili konfiguracyjnych do jednego typu dokumentu umożliwiające incydentalne użycie odmiennego wyglądu wydruku (np. duplikaty faktur lub odmienny styl wydruku dla jednego klienta)Wysyłanie wydruków faktur (jako plik pdf) na e-mail nabywcyWydruki na wiele popularnych drukarek fiskalnych. Drukowanie również paragonów fiskalnych z NIP odbiorcy oraz faktur na drukarkach fiskalnychObsługa zamienników Więcej na www.smart-system.pl więcej »
Dodano: 2014-08-22
Soft-StudioCena: 100 zł

Klasa produktu:ERP

Smart MAGAZYN - Program magazynowy

 Smart MAGAZYN - Program magazynowy

Smart Magazyn to prosty w użytkowaniu program magazynowy służący do zarządzania magazynem towarów (ilościowo oraz wartościowo). Systemy magazynowe naszej produkcji charakteryzują się następującymi funkcjami: Szeroki wybór rodzajów dokumentów magazynowych - PZ, WZ, RW, MM-, MM+ oraz inne zdefiniowane przez użytkownika.Dowolna liczba magazynów, towarów, kontrahentów. Podział ich na grupy w celu szybkiego wyszukiwania.Stany magazynowe z precyzją do 8 miejsc po przecinku, ceny jednostkowe do 4 miejsc po przecinku.Definiowanie własnych wydruków dokumentów (styl graficzny lub tekstowy).Scalanie dokumentów magazynowych (np. kilka WZ w jeden dokument) oraz zmiana typu dokumentu po jego wytworzeniu. więcej na http://www.smart-system.pl więcej »
Dodano: 2014-08-21
Soft-StudioCena: 100 zł

Klasa produktu:ERP

System hotelowy PMS

 System hotelowy PMS

Jeden z najnowocześniejszych i najbardziej rozbudowanych systemów do zarządzania hotelem w Polsce i Europie. Program hotelowy SIHOT działa w oparciu o moduły, które możesz dowolnie spersonalizować. To nie tylko program rezerwacyjny, ale rozbudowany system hotelowy do efektywnego i prostego zarządzanie nawet dużym obiektem. więcej »
Dodano: 2018-11-16
SIHOT

Wersja językowa:polska

Oprogramowanie Norton Antivirus Basic

 Oprogramowanie Norton Antivirus Basic

Oprogramowanie Norton Antivirus Basic to oprogramowanie antywirusowe do użytku domowego. Oprogramowanie przeznaczone jest dla jednego użytkownika przez okres 1 roku. więcej »
Dodano: 2018-10-17
Norton AntivirusCena: 60 zł

Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.

Internet Security

 Internet Security

Szybki i skuteczny pakiet bezpieczeństwa oparty na znanym i cenionym programie antywirusowym ESET NOD32 Antivirus. Niezawodna ochrona przez znanymi i nieznanymi zagrożeniami dla Ciebie i całej Twojej rodziny. Przeznaczony do ochrony komputerów z systemami Windows 10 /8.1 / 8 / 7. więcej »
Dodano: 2018-10-10
ESETCena: 170.97 zł

Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Wersja językowa:polska

NOD32 Antywirus

 NOD32 Antywirus

Szybki i skuteczny program antywirusowy. Zapewnia skuteczną ochronę przed znanymi, jak również nowymi zagrożeniami, nie wpływając na pracę Twojego komputera. Przeznaczony do ochrony komputerów z systemami Windows 10 / 8.1 / 8 / 7. więcej »
Dodano: 2018-10-10
ESETCena: 129.15 zł

Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Wersja językowa:polska

Comodo ITSM

 Comodo ITSM

Comodo ITSM to połączenie niepenetrowalnej ochrony i rozbudowanego zarządzania siecią. Siedmiowarstwowa ochrona w ramach której znajdziesz m. in. automatyczną piaskownicę, HIPS, czy Viruscope, sprawia że nieważne czy atakuje cię zwykły wirus, czy jesteś ofiarą globalnego ataku, czy nawet obiektem zainteresowania trzyliterowej agencji rządowej. Z natury rzeczy – nic nie ma prawa Cię zainfekować, co potwierdzają testy, filmy, nagrody, a nawet Gartner i International Data Corporation. Zastanawiasz się jak to możliwe? Przetestuj przez 30 dni lub zgłoś się na bezpłatną prezentację online na żywo (możliwy chat z inżynierem!) Comodo ITSM to jedna z najbardziej rozbudowanych konsol centralnego zarządzania, umiejscowiona na serwerze producenta, byś mógł mieć wszystkie swoje komputery pod kontrolą nieważne gdzie będą. Konsola posiada m. in. zdalny pulpit, service desk, patch management, MDM, firewall, i wiele innych. Wszystko konfigurowalne i kompatybilne od Windowsa XP w górę. Zdobywca wielu prestiżowych wyróżnień i nagród, w tym: • Cybersecurity Excellence Award Best Anti-Malware 2016 • ISCA Labs Security Testing Award 2016 • wyróżnienie Gartnera "Definitywny koniec wirusów 0-day" 2016 • wyróżnienie whitepaper od International Data Corporation 2016 • CyberSecurity Breakthrough APT Software of the Year 2017 100% skuteczność ochrony Comodo została tez potwierdzona przez niemieckie laboratorium AV-TEST Warto nadmienić iż: Nasza firma posiada certyfikowanych inżynierów Comodo ITSM jest to gwarancją bezproblemowego wdrożenia oraz pomocy technicznej dla rozwiązania Comodo w Państwa przedsiębiorstwie. więcej »
Dodano: 2018-02-21
Comodo

Klasa produktu:oprogramowanie ochronne
Zawartość pakietu:licencje

Podpis elektroniczny Cencert

 Podpis elektroniczny Cencert

Rodzaje podpisów elektronicznych Zestaw Token Zestaw Standard Zestaw bez czytnika W skład zestawów wchodzą: - Certyfikat ważny 1 rok lub 2 lata (uniwersalny lub z dodatkowymi danymi firmy/instytucji) - Karta procesorowa - Czytnik kart procesorowych – przy zestawie standard i token - Aplikacja PEM-HEART SIGNATURE do składania i weryfikacji bezpiecznego podpisu elektronicznego oraz z oprogramowaniem ENCARD (PKCS#11, CSP) do obsługi karty/tokena (do pobrania ze strony). Zastosowanie m.in. do: wysyłania deklaracji ZUS (program Płatnik) podpisywania urzędowej korespondencji z podmiotami administracji publicznej za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej zawierania umów cywilno-prawnych w formie elektronicznej wystawiania faktur w formie elektronicznej (e-faktura) uczestniczenia w aukcjach i przetargach elektronicznych przesyłania danych do Generalnego Inspektora Informacji Finansowej (GIIF) kontaktów z urzędami administracji publicznej (np. e-KRS, e-deklaracja , e-GIODO, UFE ) sporządzania dokumentacji medycznej składania dyspozycji, przelewów, zmian w bankowości elektronicznej (w bankach honorujących podpis kwalifikowany) składania e-pozwów drogą elektroniczną do e-sądu więcej »
Dodano: 2018-02-07
CenCertCena: 350 zł

Ważność licencji:24 miesiące

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.