Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 1 do 20 z 612

Zestaw GoPOS PRO 12 miesięcy + TABLET

Terminal POS Android to alternatywa dla droższych urządzeń tego typu. Jest to niezwykle nowoczesny sprzęt wyposażony w duży 14 calowy wyświetlacz. Terminal pozwala na sprawną pracę nawet przy dużym natężeniu ruchu. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z systemem GoPOS. Stabilny punkt sprzedaży Wiele punktów rozszerzeń Łączność bezprzewodowa Bluetooth, wifi, NFC Dotykowe wyświetlacz Stabilna podstawka, którą można przykręcić do ściany Wytrzymała obudowa W zestawie z urządzeniem 12 miesięczna licencja PRO na pakiet oprogramowania GoPOS - zawierający wszystko czeg potrzebujesz do prowadzenia lokalu gastronomicznego. więcej »
Dodano: 2021-04-07
GoPOSCena: 2699 zł

Cypherdog Premium

 Cypherdog Premium

Cypherdog to narzędzie pozwalające na ultrabezpieczną wymianę plików, korzystanie z szyfrowanego cloud storage oraz szyfrowania lokalnych zasobów. Całość uzupełnia komunikator desktopowy (Windows, macOS i Linux) i na urządzenia mobilne (na razie Android, wkrótce iOS). Całość rozwiązania została zaprojektowana przez architektów pracujących w branży cyberbezpieczeństwa na rzecz szwajcarskich banków. Dzięki zastosowaniu bezwzględnej ochronie klucza prywatnego, braku jakiejkolwiek strony trzeciej w procesie potwierdzania tożsamości oraz komunikacji oraz modelu zero-knowledge security zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa potwierdzony przez specjalistów w dziedzinie cybersecurity. Dzięki narzędziu będziesz mógł bezpiecznie przesyłać oferty, umowy, faktury, sprawozdania finansowe, wyniki badań diagnostycznych do swoich klientów i kontrahentów, komunikować się z kancelarią prawną, biurem rachunkowym czy zapewnić poufność w obszarze komunikacji wewnętrznej. Wszędzie tam, gdzie powinieneś zapewnić maksymalny poziom osłony, warto stosować najlepsze rozwiązania. więcej »
Dodano: 2021-03-01
Cypherdog SecurityCena: 368.99 zł

Typ licencji:Premium
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:klucz elektroniczny
Wersja językowa:polska

Strona internetowa i pozycjonowanie

 Strona internetowa i pozycjonowanie

Oferujemy profesjonalne strony www wraz z pełną obsługą, uruchomieniem, prowadzeniem, wdrożeniem do GoogleAds, Google Analytics itd. Proponujemy promocję w Social Mediach, założymy profile firmowe w serwisach branżowych oraz ogłoszeniowych. Zakres prac do uzgodnienia. Określ cenę jaką jesteś w stanie wydać na SKUTECZNĄ reklamę a my przedstawimy Ci co możemy w tej kwocie zaoferować. Start od 300 zł !! Najtaniej i najsolidniej w Polsce !! Promocja do 31.01.2021 więcej »
Dodano: 2021-01-10
Strona www

Program do obsługi sklepów internetowych

 Program do obsługi sklepów internetowych

Polecamy program do obsługi sklepów internetowych. Moduł Sklep zapewnia współpracę ze sklepem internetowym. Jako podstawowa platforma wykorzystywana jest platforma Shoper®. Funkcjonalność zapewnia wymianę danych w zakresie wystawiania wskazanych towarów na sprzedaż oraz pobierania ewentualnych zamówień. Istnieje możliwość dostosowania współpracy z innymi popularnymi sklepami internetowymi. więcej »
Dodano: 2020-10-30
Brak danych

Enova365 SaaS

 Enova365 SaaS

Enova365 to w pełni chmurowy system do kompleksowej obsługi firmy. Zdobywca tytułu Best in Cloud. Przenieś swój biznes na wyższy poziom z Enov365 w chmurze. W zależności od wybranego modułu Enova365 pozwoli Ci zarządzać magazynem i produkcją, wystawiać i rozliczać faktury, prowadzić księgowość i kadry. Twoi pracownicy zyskają dostęp do dedykowanych pulpitów,za pomocą których pobiorą kwitki płacowe i złożą wnioski urlopowe. więcej »
Dodano: 2020-09-04
Soneta

Comarch ERP Optima ERP Optima

 Comarch ERP Optima ERP Optima

Dołącz do grona 70.000 zadowolonych firm w Polsce. Zacznij korzystać z systemu ERP Optima i prześcignij swoją konkurencję. więcej »
Dodano: 2020-09-04
COMARCH

WMS Softdeco

 WMS Softdeco

Inteligentny System Zarządzania Magazynem – WMS Softdeco, to automatyzujący procesy magazynowe system, obsługujący procesy – od zamówień i przyjęć przez kompletację i konfekcjonowanie po wydania. System oparty jest na zaawansowanych algorytmach i automatycznych regułach zarządzania przestrzenią i towarem w magazynie. Zintegrowany z systemami ERP i CRM Softdeco gwarantuje firmie zwiększenie wydajności pracy, poprawy jakości realizowanych zamówień oraz redukcji kosztów. więcej »
Dodano: 2020-06-13
Softdeco

Oprogramowanie dla firm i biur rachunkowych

 Oprogramowanie dla firm i biur rachunkowych

Firma IT oferuje oprogramowania dla firm i biur rachunkowych. W naszej ofercie znajdą Państwo: program do faktur, program księgowy, program kadrowo-płacowy, program do zarządzania biurem rachunkowym. Klienci otrzymują od momentu zakupu 12 miesięcy bezpłatnych aktualizacji oraz pomocy HotLine. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2020-03-20
Brak danych

Oprogramowania dla firm

 Oprogramowania dla firm

Naszym klientom zapewniamy oprogramowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych i sklepów. Small Business Program do kompleksowej obsługi małych i średnich firmOprogramowanie dla placówek handlowychOprogramowanie dla gastronomii Bardziej szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2020-03-17
Brak danych

Oprogramowanie gastronomiczne

 Oprogramowanie gastronomiczne

S4H POS to nowoczesne narzędzie do sprzedaży, pozwalające kelnerowi w wygodny sposób prowadzić rachunki gości. Bogata funkcjonalność programowania klawiszy, szybkie odnajdywanie żądanego towaru, automatyczne promocje to szybka i skuteczna obsługa klienta. cena za licencję podstawowego modułu 1190 zł netto więcej »
Dodano: 2020-02-06
S4H

Program do zarządzania produkcją

 Program do zarządzania produkcją

Obsługa procesów produkcji Definiowanie składu receptur dla wyrobów gotowych w celu wydania odpowiednich mat. na produkcję.Definiowanie etapów produkcji i przydzielanie grup pracowników do poszczególnych etapów wyrobu produktu.Planowanie produkcji – możliwość zaplanowania produkcji własnej oraz z zamówień klientów.Tworzenie harmonogramu pracy pracowników oraz przydzielanie im zadań produkcyjnych. Przy rozpoczynaniu produkcji program wykorzystuje bieżący harmonogram do automatycznego przydzielenia pracy odpowiednim pracownikom – tym którzy są w stanie najszybciej wykonać powierzone zadanie.Raportowanie postępów z każdego etapu realizacji produkcji, możliwość analizy które etapy są najbardziej czasochłonne oraz które zostały zakończone.Elastyczne powiązanie produkcji z magazynem – umożliwia przyjęcie na magazyn dokumentem magazynowym PWP (przychód wewnętrzny z produkcji) gotowego wyrobu z produkcji, co powoduje automatyczne wygenerowanie dokumentu RWP (rozchód wewnętrzny na produkcję), który realizuje wydania materiałów na produkcję w ilościach zdefiniowanych za pomocą receptury. Jednocześnie na dokumencie PWP, który przyjmuje na magazyn wyrób gotowy automatycznie zostają przydzieleni pracownicy oraz zostaje określony dla nich harmonogram pracy. Obsługa zamienników dla każdego elementu składu receptury. więcej na http://www.smart-system.pl więcej »
Dodano: 2019-09-08
Soft-StudioCena: 200 zł

Klasa produktu:ERP

Gemini Cad X19

 Gemini Cad X19

System Gemini Cad jest rozbudowanym narzędziem przeznaczonym do przygotowania konstrukcji odzieżowej lub meblarskiej na podstawie własnych projektów jak i wczytanych za pomocą fotodigitizera z form kartonowych. Zaawansowane funkcje pozwalają na stopniowanie odzieży na podstawie wcześniej wprowadzonych założeń rozmiarowych. Automarker pozwala na ręczne lub automatyczne przygotowanie najwydajniejszych układów kroju i zapisanie ich do formatu obsługiwanego przez ploter lub automatyczną krojownię. więcej »
Dodano: 2019-07-22
Gemini Cad

Programy komputerowe do obsługi firm

 Programy komputerowe do obsługi firm

W ofercie sprzedaży posiadamy programy do obsługi sklepów i firm. Prowadzimy szkolenia z programów do obsługi firmy w każdym zakresie. Polecamy programy do fakturowania i księgowości, do obsługi kadr, płac, czy też program Płatnik. więcej »
Dodano: 2019-07-11
Brak danych

enova365

 enova365

System ERP enova365, kompleksowy system ERP dla firm i organizacji. Profesjonalny i i zintegrowane oprogramowanie enova365 dostosowane do potrzeb biznesowych oraz branż. Program finansowo - księgowy, kadrowo - palcowy, handlowy, CRM, BI, workflow czy DMS. Dostosowany do zmian prawnych. więcej »
Dodano: 2019-06-03
Soneta

Imonit

 Imonit

Imonit jest systemem SCADA (Supervisory Control And Data Acquisition) służącym do gromadzenia, wyświetlania i raportowania danych z procesów przemysłowych. Został stworzony dla przemysłu górniczego, z powodzeniem jednak można go wykorzystywać w innych branżach. Poznaj możliwości tego systemu na http://www.imobit.pl/products.html więcej »
Dodano: 2019-03-08
IMOBIT

Locus

 Locus

Locus jest systemem lokalizacji obiektów w szczególności w pomieszczeniach zamkniętych (bez dostępu do GPS). Bazuje na sieci bezprzewodowych stacji bazowych rozmieszczonych w pomieszczeniach i korytarzach. Śledzenie odbywa się przy użyciu aktywnych transponderów umieszczanych w lokalizowanych obiektach. Poznaj możliwości tego systemu na http://www.imobit.pl/products.html więcej »
Dodano: 2019-03-08
IMOBIT

GWiRD

 GWiRD

System Gromadzenia, Wizualizacji i Raportowania Danych do zastosowań przemysłowych. GWiRD pozwala na akwizycję dużej ilości danych z różnego rodzaju czujników przemysłowych oraz ich późniejszą analizę. Więcej informacji na http://www.imobit.pl/index.php/pl/produkty. Oprogramowanie GWiRD zostało wdrożone jako element systemu automatyzacji i sterowania firmy Becker-Elektrotechnika w dwóch kopalniach na terenie Śląska. więcej »
Dodano: 2019-03-07
IMOBIT

Mesbit

 Mesbit

Mesbit jest rozbudowanym, modułowym systemem realizacji produkcji MES (Manufacturing Execution System przeznaczonym do współpracy z systemami ERP (IFS, SAP). Został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie działów produkcji na rynku automotive. Poznaj możliwości naszego systemu na http://www.imobit.pl/products.html więcej »
Dodano: 2019-03-06
IMOBIT

Certyfikat kwalifikowany do podpisu elektronicznego Eurocert

wydanie podpisu elektronicznego w 15 minut u Klienta lub w PeCeT Serwis Wałbrzych Bez konieczności wizyty u notariusza, wysyłania umów do centrum certyfikacji i oczekiwania na zatwierdzenie. więcej »
Dodano: 2019-03-01
Eurocert Podpis elektronicznyCena: 349 zł

Oprogramowanie Platan CTI

 Oprogramowanie Platan CTI

Firma Łuktel w ofercie sprzedaży posiada oprogramowanie Platan CTI. Oprogramowanie jest instalowane na komputerach sieci LAN. Użytkownicy podłączeni do sieci z zainstalowanym programem Klient CTI otrzymują informację o przychodzących połączeniach telefonicznych miejskich i wewnętrznych, mają również możliwość przesyłania wiadomości tekstowych między sobą. Program Platan CTI przeznaczony jest dla central obsługujących protokół PCTI, tj. Prima nini, Prima,Prima nano, Micra, Sigma,Proxima,Libra.Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2019-02-06
Platan

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.