Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Myszki i klawiatury

Myszki i klawiatury

Produkty od 41 do 60 z 121

Klawiatura RAZER Arctosa Silver Edition

Klawiatura RAZER Arctosa Silver Edition

Klawiatura Razer Arctosa została stworzona z myślą o graczach, którzy cenią sobie przede wszystkim funkcjonalność i prostotę. Arctosa cechuje się bardzo szybkim czasem reakcji nie przekraczającym 1 ms, programowalnymi klawiszami w technologii Hyperesponse, funkcją zapamiętywania makr oraz możliwością przełączania profili w dowolnym momencie rozgrywki i opcją sterowania mediami. Cechą szczególną Arctosy są natomiast płaskie klawisze pozbawione podświetlenia, oraz funkcja anti-ghosting w bloku klawiszy WASD, tradycyjnie najbardziej eksploatowanych podczas gry. Dzięki niej każde, nawet najszybsze ich wciśnięcie, zostanie zarejestrowane przez komputer. więcej »
Dodano: 1.07.2010

Klawiatura RAZER Lycosa Mirror

Klawiatura RAZER Lycosa Mirror

Klawiatura Razer o wyjątkowym błyszczącym wyglądzie. Razer Lycosa Mirror Special Edition to klawiatura wyróżniająca się wyjątkowym wyglądem, który charakteryzuje się błyszczącym wykończeniem oraz rozszerzoną funkcją podświetlenia z możliwością wyodrębnienia kluczowych w grze przycisków WASD. Dodatkowo, klawiatura uzbrojona jest w płaskie klawisze o krótkim czasie reakcji, wykonanych w technologii Hyperesponse. Mirror Special Edition posiada także dotykowy panel do zarządzania funkcjami multimedialnymi, tryb gry dezaktywujący przyciski systemowe, możliwość zapamiętywania makr, oraz bardzo przydatną funkcję przełączania między 10 definiowalnymi profilami w dowolnym momencie w trakcie gry. Dodatkowo wyposażona jest także w wejście słuchawkowe, mikrofonowe i porty USB. Razer Lycosa Mirror Special Edition, oprócz swej bezapelacyjnej funkcjonalności, stanowi ozdobę komputera samą w sobie. więcej »
Dodano: 1.07.2010

Klawiatura RAZER Arctosa Black Edition

Klawiatura RAZER Arctosa Black Edition

Razer Lycosa to nowa klawiatura przeznaczona głównie dla graczy, jednak \"normalny\" użytkownik z pewnością zainteresuje się tym produktem. Tak jak wszystkie produkty stworzone przez firmę Razer dla graczy, przyjmuje ona nazwę ze świata natury - w przypadku klawiatur - świata pająków. Najważniejszą cechą Lycosy jest krótki czas reakcji wynoszący zaledwie 1ms - uzyskano to za pomocą przeniesionej z myszek, technologii Hyperesponse™. Klawisze są pokryte specjalną, gumową, bardzo miłą w dotyku i komfortową warstwą antypoślizgową. Każdy z nich może być zaprogramowany w zależności od chęci użytkownika. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja, w jakim opóźnieniu dane macro ma działać i czy ma ono działać tylko raz, czy też np. w kołko aż do naciśnięcia kolejnego klawisza. Lycosa pozwala na zaprogramowanie 10 różnych profili przeznaczonych do gier, jak i do pracy z innymi programami. Z prawej strony klawiatury znajduje się dotykowy panel multimedialny. Pozwala on na sterowanie np. muzyką (kompatybilny z programami Windows Media Player, iTunes, Real Player, Winamp), oraz zmianę trybów podświetlenia. Może być ono wyłączone, włączone na wszystkich klawiszach, lub tylko na klawiszach, które są znane bardzo dobrze każdemu graczowi - WSAD. Samo podświetlenie jest bardzo dobrze wyregulowane, błękit nie męczy oczu, jednocześnie pomaga w pracy i jest miły dla oka. W panelu znajduje się jeszcze przełącznik między zaprogramowanymi profilami \"w locie\", a logo Razer służy do wyłączania systemowych przycisków, przez co grając, nie będziesz już sie denerwował na przypadkowe naciśnięcie klawiszy takich jak: Alt i Tab itp. Lycosa to produkt wysokiej jakości, jest bardzo komfortowy i znakomicie się sprawdza w swojej roli, zarówno graniu jak i w zwykłych programach. Z boku zamontowano port USB oraz wejścia na słuchawki i mikrofon. SPECYFIKACJA: - Klawisze pokryte gumową, miłą w dotyku warstwą antypoślizgową - Błękitne podświetlenie (całej klawiatury lub tylko klawisz WSAD) - W pełni programowalne klawisze - Technologia Hyperesponse™ - zmniejszony czas… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Klawiatura RAZER Pro|Type Ultraflat Multimedia Keyboard - US

Klawiatura RAZER Pro|Type Ultraflat Multimedia Keyboard - US

Wysokiej jakości klawiatura wyposażona w stację dokującą dla iPoda. Posiada programowalne klawisze, pozwalające na dowolne skonfigurowanie sprzętu wedle własnych potrzeb oraz zapisanie swoich ustawień do 10 różnych profili. Natomiast wytrzymałe i wygodne przyciski, oraz niezwykła ergonomia użytkowania, zapewniają najwyższy stopień komfortu oraz efektywności podczas codziennej pracy. Dodatkowo w zestawie z klawiaturą znajdują się dwa adaptery dla iPoda (dla 20 i 40 GB). więcej »
Dodano: 1.07.2010

Lampka RAZER BattleLight, Blue (do klawiatury Tarantula)

Lampka RAZER BattleLight, Blue (do klawiatury Tarantula)

Super dodatek do klawiatury Razer Tarantula. Battlelight to specjalna lampka do klawiatury Razer Tarantula, którą montuje się w specjalnym BattleDock. Wystarczy podłączyć i można od razu przystąpić do fragowania. Nie potrzeba żadnych sterowników. Bardzo jasne, niebieskie światło, które można ukierunkować pod każdym kątem, dodaje zarówno elegancji jak i funkcjonalności Tarantuli. Długość \"życia\" urządzenia to aż 10 lat. więcej »
Dodano: 1.07.2010

Klawiatura RAZER Lycosa Gaming Keyboard

Klawiatura RAZER Lycosa Gaming Keyboard

Klawiatura Razer Lycosa przeznaczona jest dla graczy. Posiada możliwość wyodrębnienia kluczowych dla gry klawiszy oraz zaprogramowania 10 profili z funkcją przełączania, dzięki czemu łatwo i szybko dostosujemy klawiaturę do aktualnych potrzeb. Dotykowy panel TouchPad ułatwia zarządzanie funkcjami multimedialnymi. Każdy klawisz jest pokryty specjalną gumową warstwą antypoślizgową, co zwiększa precyzję pracy. Podświetlenie na niebiesko pozwala na korzystanie z klawiatury również w ciemności. Dołączona do klawiatury podpórka pod nadgarstki zapewnia komfort przy dłuższej pracy. Klawiatura wyposażona jest także w wejścia na słuchawki, mikrofon i port USB, co ułatwi podłączanie dodatkowych urządzeń do komunikacji internetowej. Połączenie z komputerem kabel Złącze USB Kolor klawiatury czarny Typ klawiatury dla graczy Ilość klawiszy 104 Podkładka pod nadgarstki Tak Cechy dodatkowe 10 różnych profili panel TouchPad podświetlane klawisze Obsługiwane systemy operacyjne Windows XP Windows Vista Zawartość zestawu płyta z oprogramowaniem i sterownikami klawiatura więcej »
Dodano: 1.07.2010

Zestaw! Mysz RAZER Salmosa 1800 dpi + Klawiatura RAZER Arctosa Black Edition

Zestaw! Mysz RAZER Salmosa 1800 dpi + Klawiatura RAZER Arctosa Black Edition

Kompaktowa mysz dla użytkowników ceniących sobie połączenie wysokiej jakości i przystępnej ceny. Razer Salmosa wyposażona została w najszybszy na świecie czujnik optyczny Razer 3G o czułości 1800 DPI i czasie reakcji 1ms, a także we wspomaganą sprzętowo funkcję On-The-Fly Sensitivity. Umożliwia ona zmianę czułości oraz próbkowania w trakcie gry, bez konieczności instalowania jakichkolwiek sterowników. Dodatkowo, wygodne gumowane przyciski wykonane w technologii Hyperesponse, oraz kompaktowy i przystosowany do prawo- jak i leworęcznych graczy design myszy czyni z Salmosy doskonały wybór zarówno dla profesjonalnych, jaki początkujących użytkowników. Dane techniczne: rozdzielczość 1800 dpi sensor optyczna 3G optyka Razer Precision częstotliwość próbkowania 6400 fps (klatek na sekundę) prędkość do 1 m na sekundę maksymalna akceleracja do 15 g czas reakcji 1 ms Obudowa: obudowa - duże, antypoślizgowe przyciski - dostosowana dla prawo- i leworęcznych przyciski - 3 niezależnie programowalne przyciski Hyperesponse inne - antypoślizgowe krawędzie boczne - bezdźwięczne superśliskie teflonowe ślizgacze kabel - pozłacane złącze USB - giętki kabel zapobiegający plątaniu się wymiary 115mm (długość) x 63mm (szerokość) x 37mm (wysokość) waga - Oprogramowanie: inne właściwości - ustawienia czułości On-The-Fly Sensitivity - tryb Always-On - rolka wyposażona aż w 24 indywidualne pozycje do klikania Wymagania sprzętowe: minimalne wymagania - procesor 120 MHz, 16 MB RAM rekomendowane wymagania - procesor 200 MHz, 32 MB RAM wymagane łącze - wolny port USB 1.1 lub wyższy Wsparcie techniczne: pomoc techniczna przez telefon, faks, e-mail i www gwarancja 24 miesiące z bezpłatnym serwisem S.O.S. Zawartość pudełka: zawartość pudełka - mysz Razer Salmosa - płyta ze sterownikami - instrukcja obsługi Klawiatura Razer Arctosa została stworzona z myślą o graczach, którzy cenią sobie przede wszystkim funkcjonalność i prostotę. Arctosa cechuje się bardzo szybkim czasem reakcji nie przekraczającym 1 ms, programowalnymi płaskimi klawiszami wykonanymi w technologii Hyperesponse, funkcją zapamiętywania makr oraz możliwością przełączania profili w dowolnym momencie rozgrywki i opcją sterowania… więcej »
Dodano: 1.07.2010

SL-6465-US Klawiatura SPEED-LINK Ultra Flat Metal

SL-6465-US Klawiatura SPEED-LINK Ultra Flat Metal

Ekskluzywna klawiatura w obudowie ze szczotkowanego aluminium, eleganckie wzornictwo z niebieskimi diodami, specjalnie opracowany płaski profil chroniący nadgarstki przed zmęczeniem, płytkie klawisze pozwalające na ciche i precyzyjne poruszanie palcami po klawiaturze, obudowa ze szczotkowanego aluminium, 18 klawiszy specjalnych do aplikacji multimedialnych i pakietu Office, złącze USB. Ekskluzywne wzornictwo w solidnej obudowie ze szczotkowanego aluminium! Palce swobodnie przesuwają się po płaskich przyciskach, które są szczególnie ciche i nie wymagają silnego nacisku. Klawisze specjalne pozwalają na bezpośredni dostęp do aplikacji multimedialnych i internetowych. więcej »
Dodano: 1.07.2010

Promocja!! SL-6469-IBE Klawiatura SPEED-LINK Illuminated Dark Metal

Promocja!! SL-6469-IBE Klawiatura SPEED-LINK Illuminated Dark Metal

Paint it Black. Popularna klawiatura Ultra Flat Metal Keyboard w nowej nocnej szacie. Stylowa czarna rama aluminiowa i czarne przyciski wyglądają na biurko jak kamień szlachetny. Aby także w nocy wszystko było dobrze widoczne, wystarczy włączyć jej podświetlenie. Właściwości: Wyłączane podświetlenie na niebiesko specjalnie opracowany profil chroniący nadgarstki przed zmęczeniem super płytkie klawisze pozwalające na ciche i precyzyjne poruszanie palcami po klawiaturze wysokiej klasy obudowa ze szczotkowanego aluminium przyciski specjalne do licznych aplikacji multimedialnych i pakietu Office złącze USB więcej »
Dodano: 1.07.2010

SL-6496-SSV Klawiatura bezprzewodowa SPEED-LINK w zestawie z myszka, wersja Metal

SL-6496-SSV Klawiatura bezprzewodowa SPEED-LINK w zestawie z myszka, wersja Metal

Wysokiej klasy klawiatura i mysz ze szczotkowanego aluminium. Palce swobodnie przesuwają się po płaskich przyciskach, które są szczególnie ciche i nie wymagają silnego nacisku. Także ergonomiczna mysz z optycznym sensorem spełnia wszelkie wymogi. Właściwości: Zasięg klawiatury i myszy do 10 m odbiornik fal radiowych USB do obydwu urządzeń wysokiej klasy stabilna obudowa ze szczotkowanego aluminium kontrolka niskiego poziomu naładowania baterii 18 przycisków specjalnych do multimediów i pakietu Office bezprzewodowa mysz z trzema przyciskami i sensorem laserowym 800 dpi więcej »
Dodano: 1.07.2010

SL-6454-SBK Klawiatura SPEED-LINK Verso Slim Profile USB

SL-6454-SBK Klawiatura SPEED-LINK Verso Slim Profile USB

Klawiatura Verso USB Keyboard oczarowuje swoim niezwykle płaskim profilem, chroniącym przed zmęczeniem. Dzięki niej redukowane jest obciążenie mięśni rąk i ramion. Płaskie klawisze w stylu notebooka pomagają w szybszym pisaniu i redukują przy tym ilość pomyłek pisarskich. Elementem wyróżniającym wzornictwo klawiatury są jasne krawędzie klawiszy pokryte antypoślizgową powłoką. Pełnowymiarowy układ klawiatury ułatwia korzystanie z klawiszy strzałek i klawiatury numerycznej. Właściwości: Klawiatura o wygodnym, płaskim profilu Płaskie klawisze jak w notebooku 3 przyciski specjalne Powlekane krawędzie klawiszy Podłączenie do złącza USB przy użyciu funkcji Plug & Play więcej »
Dodano: 1.07.2010

Mysz ZBOARD Reaper

Mysz ZBOARD Reaper

Reaper pozwoli Ci zdecydować kto przeżyje, a kto zginie w śmiercionośnym pojedynku. Myszka wyposażona jest w sensor optyczny 1600 DPI, który nie zawiedzie w najważniejszych momentach. Gwarantuje ekstremalną kontrolę i celność. Gryzoń pozwala na zmianę czułości sensora w locie - nawet bez zainstalowanych sterowników. Sześć programowalnych przycisków umożliwia dostosowanie funkcji myszki do potrzeb każdego gracza. Pozłacana wtyczka USB gwarantuje nieprzerywalny transfer danych z myszki do komputera (USB 2.0). Teflonowe ślizgacze sprawiają, że Reaper prawie bezoporowo pływa po powierzchni podkładki. W oko wpada także mroczny design myszki - czerwone podświetlenie i czarne wykończenie. dane techniczne rozdzielczość 1600 dpi sensor optyczny optyka Agilent częstotliwość próbkowania 6469 fps (klatek na sekundę) prędkość do 1m/s maksymalna akceleracja do 15 g czas reakcji 1 ms obudowa obudowa ergonomiczna, dostosowana dla praworęcznych przyciski 6 programowalnych inne – antypoślizgowe przyciski – superśliskie teflonowe ślizgacze kabel – pozłacany styk USB – długość 2 m wymiary 13,50 x 5,80 x 3,80 cm (dł. x szer. x wys.) waga 88 g oprogramowanie zaawansowany sterownik – zmiana czułości myszy \"w locie\" (\"on the fly sensivity\") – dowolne definiowanie przycisków – zmiana akceleracji wskaźnika wymagania sprzętowe minimalne – procesor 120 MHz – pamięć 16 MB RAM rekomendowane – procesor 200 MHz – pamięć 32 MB RAM łącze – wolny port USB 1.1 lub wyższy wsparcie techniczne pomoc techniczna przez telefon, faks, e-mail i www gwarancja 24 miesiące z bezpłatnym serwisem S.O.S. zawartość pudełka   1. Mysz The Reaper 2. Płyta ze sterownikami 3. Instrukcja obsługi więcej »
Dodano: 1.07.2010

SL-6141-SPI Mysz SPEED-LINK Snappy, różowa

SL-6141-SPI Mysz SPEED-LINK Snappy, różowa

Wprowadź więcej koloru na Twoje biurko. Mysz Snappy Mouse o intensywnej kolorystyce i niebiesko iluminowanym kółku przyciąga wzrok na każdym biurku. Optyczny sensor zapewnia precyzyjne i płynne prowadzenie myszy. Wystarczy podłączyć do złącza USB - instalacja sterownika jest zbędna! Właściwości: Mysz z trzema przyciskami rolka myszy podświetlana na niebiesko złącze USB sensor optyczny o wysokiej rozdzielczości 800 dpi idealnie nadaje się do notebooków dzięki kompaktowym wymiarom wersja specjalna z powierzchnią na wysoki połysk więcej »
Dodano: 1.07.2010

SL-6141-SBL Mysz SPEED-LINK Snappy, błękitna

SL-6141-SBL Mysz SPEED-LINK Snappy, błękitna

Wprowadź więcej koloru na Twoje biurko. Mysz Snappy Mouse o intensywnej kolorystyce i niebiesko iluminowanym kółku przyciąga wzrok na każdym biurku. Optyczny sensor zapewnia precyzyjne i płynne prowadzenie myszy. Wystarczy podłączyć do złącza USB - instalacja sterownika jest zbędna! Właściwości: Mysz z trzema przyciskami rolka myszy podświetlana na niebiesko złącze USB sensor optyczny o wysokiej rozdzielczości 800 dpi idealnie nadaje się do notebooków dzięki kompaktowym wymiarom wersja specjalna z powierzchnią na wysoki połysk więcej »
Dodano: 1.07.2010

SL-6370-SYW Mysz SPEED-LINK Formula Laser Mouse

SL-6370-SYW Mysz SPEED-LINK Formula Laser Mouse

Właściwości: Mysz z trzema przyciskami i najnowszą technologią laserową sensor laserowy o wysokiej rozdzielczości 1600 dpi działa na prawie każdej powierzchni Czterokierunkowa rolka myszy kompatybilna z Windows Vista Przełącznik rozdzielczości 800, 1200 lub 1600 dpi zwijany przewód z wtyczką USB chowany w myszy na czas transportu model wyścigowy w kompaktowej formie więcej »
Dodano: 1.07.2010

SL-6152-SRD Mysz bezprzewodowa SPEED-LINK Snappy Smart Wireless USB, czerwona

SL-6152-SRD Mysz bezprzewodowa SPEED-LINK Snappy Smart Wireless USB, czerwona

Wprowadź więcej koloru na Twoje biurko. Mysz Snappy Mouse będzie przyciągała wzrok na każdym biurku. Idealnie nadaje się do stosowania z notebookiem i jest przeznaczona zarówno dla osób lewo- jak i praworęcznych. Sensor optyczny gwarantuje precyzję i płynność ruchów kursora. Wystarczy ją podłączyć do złącza USB bez instalacji sterownika! Właściwości: Mysz z trzema przyciskami ze złączem USB Bezprzewodowa łączność dzięki technologii fal radiowych 2,4GHz Sensor optyczny o wysokiej rozdzielczości 1000dpi Dzięki kompaktowym wymiarom idealnie nadaje się do notebooków Nadaje się dla osób prawo- i leworęcznych więcej »
Dodano: 1.07.2010

SL-6194-SBK Mysz SPEED-LINK Plate Metal, czarna

SL-6194-SBK Mysz SPEED-LINK Plate Metal, czarna

Ta mysz o eleganckiej powierzchni dobrze leży w ręku i jest wygodna w obsłudze. Przyciski wbudowane w górnej pokrywie, metalowa płytka otaczająca szerokie, podświetlone na niebiesko kółko oraz powłoka o wysokim połysku nadają jej stylowy wygląd. więcej »
Dodano: 1.07.2010

SL-6187 Mysz SPEED-LINK Compact RF

SL-6187 Mysz SPEED-LINK Compact RF

Idealna mysz nie tylko do notebooka, lecz i do domu. Ta mysz bezprzewodowa z trzema przyciskami wygodnie leży w ręku i może być używana przez osoby prawo- i leworęczne. Na czas podróży odbiornik fal radiowych można schować do środka myszy. Sensor optyczny 800 dpi umożliwia precyzyjną pracę. Właściwości: Mysz bezprzewodowa z trzema przyciskami i kółkiem sensor optyczny o rozdzielczości 800 dpi małe rozmiary - idealna do notebooków dla lewo- i praworęcznych odbiornik fal radiowych chowany całkowicie do środka złącze USB Plug&Play funkcja oszczędzania poboru prądu i włącznik/wyłącznik więcej »
Dodano: 1.07.2010

SL-6141-SRD Mysz SPEED-LINK Snappy, czerwona

SL-6141-SRD Mysz SPEED-LINK Snappy, czerwona

Wprowadź odrobinę więcej koloru na Twoje biurko. Dzięki intensywnej kolorystyce i na niebiesko podświetlanemu kółku mysz Snappy przyciąga wzrok na każdym biurku. Optyczny sensor zapewnia precyzyjne i płynne prowadzenie myszy. Wystarczy tylko podłączyć do złącza USB - instalacja sterownika jest zbędna! Właściwości: Mysz z trzema przyciskami na niebiesko podświetlane kółko złącze USB sensor optyczny o wysokiej rozdzielczości 800 dpi kompaktowe rozmiary predestynują do stosowania z notebookami więcej »
Dodano: 1.07.2010

SL 6195-SBK Mysz SPEED-LINK RF Plate Metal Mouse, czarna

SL 6195-SBK Mysz SPEED-LINK RF Plate Metal Mouse, czarna

Bezprzewodowe urządzenie nie wymagające ciągłego wymieniania baterii. Tę elegancką mysz wystarczy umieścić w ładowarce, gdy akumulatorek już ciągnie ostatkiem sił. Gdy nadchodzi pora tankowania, kółko myszy zapala się. Właściwości: Mysz bezprzewodowa z 3 przyciskami zasięg 2 m dzięki zastosowaniu fal radiowych o częstotliwości 27 MHz przezroczyste kółko stacja dokująca USB sensor optyczny o wysokiej rozdzielczości 800 dpi tryb oszczędzania energii akumulatorki w zestawie więcej »
Dodano: 1.07.2010