Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Myszki i klawiatury

Myszki i klawiatury

Produkty od 101 do 120 z 121

Podkładka pod mysz STEELSERIES Experience I-2, różowy (SS 53004)

Podkładka pod mysz STEELSERIES Experience I-2, różowy (SS 53004)

Szklana podkładka pod myszkę o bardzo dużej powierzchni. Ten oryginalny mousepad to innowacyjny pomysł graczy, którzy poszukiwali idealnej powierzchni dla myszki. Szklana powierzchnia zapewnia bardzo dużą precyzję ruchów myszki oraz niewielki opór, natomiast sześć gumowych podstawek sprawia, że podkładka zawsze będzie stabilna na każdym podłożu. W zestawie znajdują się padsurfery (ślizgacze), które nakleja się pod spodem myszki. Dodatkową zaletą tej podkładki jest jej sztywność, co umożliwia pracę na miękkich powierzchniach lub w podróży z notebookiem. Mimo wykonania ze szkła jest odporna na wstrząsy, uderzenia oraz zarysowania. Wymiary: 250 x 300 mm. charakterystyka powierzchnia wzmacniane szkło elastyczność twarda kolor różowy ślizgacze Icemat Padsurfer lub Icemat Padsurfer 2 spód 6 gumowych podstawek wsparcie techniczne pomoc techniczna przez telefon, faks, e-mail i www gwarancja 24 miesiące w systemie opieki i wsparcia S.O.S. z bezpłatnym serwisem Door-To-Door zawartość pudełka więcej »
Dodano: 1.07.2010

Podkładka pod mysz STEELSERIES 5C WotLK (SS 63034)

Podkładka pod mysz STEELSERIES 5C WotLK (SS 63034)

SteelSeries 5C Limited Edition to zaawansowana technologicznie pięciowarstwowa podkładka dla graczy ceniących najwyższą jakość i precyzję. Podkładka posiada specjalne pokrycie chroniące strukturę materiału i nadającego myszy właściwy poślizg. Wyjątkową precyzję zapewnia unikatowy splot zastosowanej tkaniny. Większą reaktywność uzyskano dzięki elastycznemu poliizoprenowi zaś pewność prowadzenia myszy dzięki twardemu rdzeniowi ze specjalnego plastiku. Gumowe elementy na spodzie zwiększają przyczepność. Dodatkowo na jej powierzchni znajdziemy efektowną grafikę przenoszącą nas do świata World of Warcraft. charakterystyka powierzchnia plastik/materiał elastyczność średnia kolor Specjalny nadruk z gry WotLK ślizgacze nie potrzeba spód antypoślzgowa powłoka z gumy wsparcie techniczne pomoc techniczna przez telefon, faks, e-mail i www gwarancja 24 miesiące w systemie opieki i wsparcia S.O.S. z bezpłatnym serwisem Door-To-Door zawartość pudełka więcej »
Dodano: 1.07.2010

Podkładka pod mysz RAZER Goliathus Omega - Speed

Podkładka pod mysz RAZER Goliathus Omega - Speed

Razer Goliathus Speed Edition to miękka podkładka z materiału. Została opracowana we współpracy z profesjonalnymi zawodnikami drużyn Fnatic oraz Team Dignitas. Goliathus Speed zapewnia szybkość ruchu, znaną z twardych podkładek oraz nieskrępowaną kontrolę nad myszką, co jest domeną miękkich padów. Wszystko to przez bardzo małe tarcie, będące wynikiem zastosowania odpowiednio rzadkiego ułożenia włókien w tkaninie. Podkładka, której spód wykonano z antypoślizgowej gumy, dostępna jest w trzech wersjach różniących się od siebie rozmiarem. Polecana przede wszystkim do szybkich gier, typu FPS, jak chociażby Quake, Unreal Tournament 3 oraz Counter-Strike. budowa materiały specjalny materiał z tkaniny rodzaje powierzchni Speed wielkość 270 mm (długość) x 215 mm (szerokość) x 4 mm (grubość) eXactRest budowa Gumowy spód zapobiegający przemieszczaniu się podkładki wsparcie techniczne pomoc techniczna przez telefon, faks, e-mail i www gwarancja 24 miesięcy zawartość pudełka więcej »
Dodano: 1.07.2010

Podkładka pod mysz RAZER Goliathus Alpha - Speed

Podkładka pod mysz RAZER Goliathus Alpha - Speed

Razer Goliathus Speed Edition to miękka podkładka z materiału. Została opracowana we współpracy z profesjonalnymi zawodnikami drużyn Fnatic oraz Team Dignitas. Goliathus Speed zapewnia szybkość ruchu, znaną z twardych podkładek oraz nieskrępowaną kontrolę nad myszką, co jest domeną miękkich padów. Wszystko to przez bardzo małe tarcie, będące wynikiem zastosowania odpowiednio rzadkiego ułożenia włókien w tkaninie. Spód wykonano z antypoślizgowej gumy, zapobiegającej niekontrolowanemu przemieszczaniu się podkładki. Goliathus Speed dostępna jest w trzech wersjach różniących się od siebie rozmiarem. Polecana przede wszystkim do szybkich gier, typu FPS, jak chociażby Quake, Unreal, oraz Counter-Strike. Budowa: materiały specjalna tkanina rodzaj powierzchni Speed rozmiar Alpha - 444mm x 355mm x 4,3mm więcej »
Dodano: 1.07.2010

Podkładka pod mysz RAZER Pro|Solution Pro Pad

Podkładka pod mysz RAZER Pro|Solution Pro Pad

Razer Pro Pad jest podkładką stworzoną z myślą o profesjonalnych zastosowaniach w szeroko pojętym projektowaniu. Do produkcji podkładki Razer Pro Pad wykorzystywane są unikalne technologie, dotąd stosowane w lotnictwie. Podstawę podkładki stanowi aluminium, które zostało poddane procesowi anodyzacji. Dzięki temu stało się ono twardsze i odporniejsze na korozję. Dwie powierzchnie pada zostały pokryte specjalnym, twardym, anty refleksyjnym i odpornym na ścieranie polimerem. Przesuwaniu się podkładki zapobiegają specjalne gumowe stopki. budowa materiały anodyzowane aluminium pokryte twardym, odpornym na ścieranie polimerem, gumowe stopy. rodzaje powierzchni - Speed ( dla zwolenników wysokich czułości ) - Control ( dla zwolenników niskich czułości ) wielkość 265 x 330 x 2,5 (mm) eXactRest budowa brak wsparcie techniczne pomoc techniczna przez telefon, faks, e-mail i www gwarancja 24 miesięcy zawartość pudełka więcej »
Dodano: 1.07.2010

Podkładka pod mysz RAZER Destructor

Podkładka pod mysz RAZER Destructor

Podkładka Razer Destructor została stworzona, przetestowana i zaakceptowana przez najlepsze drużyny na świecie, takie jak szwedzki Team Fnatic. Mousepad Razer Destructor został stworzony aby wydobyć maksimum precyzji i wydajności. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologi Razer Fractal (specjalny stop metali) gwarantuje ona najwyższą jakość. Wyniki testów nie pozostawiają wątpliwości - wydajności myszek optycznych na podkładce Destructor wyniósł aż 25%, natomiast wśród myszek laserowych wynik był 37% lepszy niż na innych podkładkach. Rozmiar podkładki to 350mm (wysokość) x 280mm (szerokość) x 2.3mm (grubość). W zestawie specjalny futerał który pomaga chronić podkładkę podczas transportu. budowa materiały metal rodzaje powierzchni Low Sense wielkość 350mm (wysokość) x 280mm (szerokość) x 2.3mm (grubość) eXactRest budowa Gumowy spód zapobiegający przemieszczaniu się podkładki wsparcie techniczne pomoc techniczna przez telefon, faks, e-mail i www gwarancja 24 miesięcy zawartość pudełka więcej »
Dodano: 1.07.2010

Podkładka pod mysz RAZER eXactMat

Podkładka pod mysz RAZER eXactMat

zaprojektowana z myślą o precyzyjnych ruchach i nieprzeciętnej wygodzie. Przy produkcji podkładki Razer eXactMat zostały wykorzystane technologie stosowane w lotnictwie. Aluminium stanowiące podstawę podkładki zostało poddane procesowi anodyzacji, przez co stało się twardsze i odporniejsze na korozję. Powierzchnie zostały pokryte specjalnym anty refleksyjnym, twardym i odpornym na ścieranie polimerem. Gumowe stopy eXactMat zapobiegają przesuwaniu się podkładki. budowa materiały anodyzowane aluminium pokryte twardym, odpornym na ścieranie polimerem, gumowe stopy. rodzaje powierzchni - Speed ( dla zwolenników wysokich czułości ) - Control ( dla zwolenników niskich czułości ) wielkość 265 x 330 x 2,5 (mm) eXactRest budowa brak wsparcie techniczne pomoc techniczna przez telefon, faks, e-mail i www gwarancja 24 miesięcy zawartość pudełka więcej »
Dodano: 1.07.2010

Podkładka pod mysz RAZER Goliathus Omega - Control

Podkładka pod mysz RAZER Goliathus Omega - Control

Razer Goliathus Control Edition to miękka podkładka z materiału. Została opracowana we współpracy z najlepszym zawodowymi graczami na świecie. Dzięki gęsto splecionym włóknom w zastosowanej tkaninie, zapewnia maksymalną precyzję i komfort prowadzenia myszy, gdyż jej sensor może łatwiej rejestrować drobne zmiany położenia, a materiał nie sprawia żadnego oporu. Podkładka, której spód wykonano z antypoślizgowej gumy, dostępna jest w trzech wersjach różniących się od siebie rozmiarem. Razera Goliathus Control poleca Xiaofeng \"Sky\" Li, zawodnik Warcrafta III, który jako pierwszy w historii obronił tytuł mistrzowski World Cyber Games (w 2006 r.), za co został wpisany do galerii sław tych rozgrywek. Sky wybrał Goliathusa w wersji Control, gdyż ten mousepad posiada niezwykle czułą powierzchnię, co wpływa na doskonałą kontrolę nad gryzoniem, a ponadto sprawdza się w trudnych warunkach profesjonalnego współzawodnictwa, co świadczy o jej niezwykłej wytrzymałości. budowa materiały specjalny materiał z tkaniny rodzaje powierzchni Control wielkość 270 mm (długość) x 215 mm (szerokość) x 4 mm (grubość) eXactRest budowa Gumowy spód zapobiegający przemieszczaniu się podkładki wsparcie techniczne pomoc techniczna przez telefon, faks, e-mail i www gwarancja 24 miesięcy zawartość pudełka więcej »
Dodano: 1.07.2010

Podkładka pod mysz RAZER Goliathus Standard - Speed

Podkładka pod mysz RAZER Goliathus Standard - Speed

Razer Goliathus Speed Edition to miękka podkładka z materiału. Została opracowana we współpracy z profesjonalnymi zawodnikami drużyn Fnatic oraz Team Dignitas. Goliathus Speed zapewnia szybkość ruchu, znaną z twardych podkładek oraz nieskrępowaną kontrolę nad myszką, co jest domeną miękkich padów. Wszystko to przez bardzo małe tarcie, będące wynikiem zastosowania odpowiednio rzadkiego ułożenia włókien w tkaninie. Podkładka, której spód wykonano z antypoślizgowej gumy, dostępna jest w trzech wersjach różniących się od siebie rozmiarem. Polecana przede wszystkim do szybkich gier, typu FPS, jak chociażby Quake, Unreal Tournament 3 oraz Counter-Strike. budowa materiały specjalny materiał z tkaniny rodzaje powierzchni Speed wielkość 355 mm (długość) x 254 mm (szerokość) x 4 mm (grubość) eXactRest budowa Gumowy spód zapobiegający przemieszczaniu się podkładki wsparcie techniczne pomoc techniczna przez telefon, faks, e-mail i www gwarancja 24 miesięcy zawartość pudełka więcej »
Dodano: 1.07.2010

Podkładka pod mysz RAZER Goliathus Standard - Control

Podkładka pod mysz RAZER Goliathus Standard - Control

Razer Goliathus Control Edition to miękka podkładka z materiału. Została opracowana we współpracy z najlepszym zawodowymi graczami na świecie. Dzięki gęsto splecionym włóknom w zastosowanej tkaninie, zapewnia maksymalną precyzję i komfort prowadzenia myszy, gdyż jej sensor może łatwiej rejestrować drobne zmiany położenia, a materiał nie sprawia żadnego oporu. Podkładka, której spód wykonano z antypoślizgowej gumy, dostępna jest w trzech wersjach różniących się od siebie rozmiarem. Razera Goliathus Control poleca Xiaofeng \"Sky\" Li, zawodnik Warcrafta III, który jako pierwszy w historii obronił tytuł mistrzowski World Cyber Games (w 2006 r.), za co został wpisany do galerii sław tych rozgrywek. Sky wybrał Goliathusa w wersji Control, gdyż ten mousepad posiada niezwykle czułą powierzchnię, co wpływa na doskonałą kontrolę nad gryzoniem, a ponadto sprawdza się w trudnych warunkach profesjonalnego współzawodnictwa, co świadczy o jej niezwykłej wytrzymałości. budowa materiały specjalny materiał z tkaniny rodzaje powierzchni Control wielkość 355 mm (długość) x 254 mm (szerokość) x 4 mm (grubość) eXactRest budowa Gumowy spód zapobiegający przemieszczaniu się podkładki wsparcie techniczne pomoc techniczna przez telefon, faks, e-mail i www gwarancja 24 miesięcy zawartość pudełka więcej »
Dodano: 1.07.2010

Podkładka pod mysz RAZER Goliathus Alpha - Control

Podkładka pod mysz RAZER Goliathus Alpha - Control

Razer Goliathus Control Edition to miękka podkładka z materiału. Została opracowana we współpracy z najlepszym zawodowymi graczami na świecie. Dzięki gęsto splecionym włóknom w zastosowanej tkaninie, zapewnia maksymalną precyzję i komfort prowadzenia myszy, gdyż jej sensor może łatwiej rejestrować drobne zmiany położenia, a materiał nie sprawia żadnego oporu. Podkładka, której spód wykonano z antypoślizgowej gumy, dostępna jest w trzech wersjach różniących się od siebie rozmiarem. Razera Goliathus Control poleca Xiaofeng \"Sky\" Li, zawodnik Warcrafta III, który jako pierwszy w historii obronił tytuł mistrzowski World Cyber Games (w 2006 r.), za co został wpisany do galerii sław tych rozgrywek. Sky wybrał Goliathusa w wersji Control, gdyż ten mousepad posiada niezwykle czułą powierzchnię, co wpływa na doskonałą kontrolę nad gryzoniem, a ponadto sprawdza się w trudnych warunkach profesjonalnego współzawodnictwa, co świadczy o jej niezwykłej wytrzymałości. budowa materiały specjalny materiał z tkaniny rodzaje powierzchni Control wielkość 444 mm (długość) x 355 mm (szerokość) x 4.3 mm (grubość) eXactRest budowa Gumowy spód zapobiegający przemieszczaniu się podkładki wsparcie techniczne pomoc techniczna przez telefon, faks, e-mail i www gwarancja 24 miesięcy zawartość pudełka więcej »
Dodano: 1.07.2010

PENTAGRAM Podkładka Pentagram Gaming Mousepad [P 1511-3] SE

PENTAGRAM Podkładka Pentagram Gaming Mousepad [P 1511-3] SE

Znakomita podkładka pod mysz dla graczy. Specjalna tkanina, z jakiej wykonana jest powierzchnia, zapewnia doskonałą kontrolę nad myszką i precyzję ruchu. Wszytko to dzięki zmniejszonemu poziomowi tarcia. Guma na spodzie podkładki ma antypoślizgowy bieżnik, który przeciwdziała przypadkowemu przemieszczaniu się jej po podłożu. Podkładka doskonale współpracuje z myszami optycznymi, laserowymi oraz kulkowymi. Wysoka jakość użytych materiałów gwarantuje komfort grania nawet przez wiele godzin. Charakterystyka   Powierzchnia Tkanina Elastyczność Miękka Kolor Czarny Ślizgacze Nie potrzeba Spód Antypoślizgowa powierzchnia z gumy Wymiary (mm) 320 x 210 Zawartość Pudełka 1. Podkładka Wsparcie techniczne Przez telefon, email, www, forum więcej »
Dodano: 1.07.2010

Podkładka pod mysz RAZER Sphex

Podkładka pod mysz RAZER Sphex

Razer Sphex to innowacyjna super cienka samoprzylepna podkładka pod mysz. Razer Sphex prezentuje zupełnie nowe podejście do tematu podkładek dla graczy. Ultra cienka formuła pozwala na operowanie myszą na dowolnej powierzchni, jednocześnie zachowując wysokie parametry charakterystyczne dla profesjonalnych podkładek. Dodatkowo, spód wykończony specjalnym samoprzylepnym materiałem zapewnia niespotykaną dotąd stabilność. Pozwala także na łatwe przytwierdzenie Razer Sphex do niemal każdej powierzchni i jej późniejsze bezproblemowe odklejenie. Razer Sphex została stworzona specjalnie z myślą o skutecznej obsłudze czujników zarówno myszy optycznych jak i laserowych. Rozmiar podkładki - 320x230mm - został zoptymalizowany pod kątem najczęściej występujących warunków użytkowania podkładek pod myszy. Budowa: materiały tworzywo sztuczne rodzaj powierzchni Speed rozmiar 320mm x 230mm inne cechy samoprzylepny spód uniemożliwia niekontrolowane przemieszczenie Wsparcie techniczne: pomoc techniczna przez telefon, faks, e-mail i www gwarancja 24 miesiące Zawartość pudełka   - podkładka Razer Sphex więcej »
Dodano: 1.07.2010

Podkładka pod mysz ICEMAT 2nd Edition Żółta

Podkładka pod mysz ICEMAT 2nd Edition Żółta

Szklana podkładka pod myszkę o bardzo dużej powierzchni i w aż ośmiu kolorach do wyboru. Innowacyjny pomysł graczy, którzy w poszukiwaniu idealnej powierzchni dla myszki stworzyli „lodowego” Icemata. Icemat 2nd edition jest o 44% większy od Icemata Original. Szklana powierzchnia zapewnia bardzo dużą precyzję ruchów myszki – zarówno optycznej, jak i kulkowej. Wysoka jakość wykonania gwarantuje komfortową pracę z „gryzoniem” i doskonałe wyniki w każdej grze. Sześć gumowych podstawek sprawia, że podkładka będzie stabilna na każdym podłożu. Mimo wykonania ze szkła Icematy są odporne na wstrząsy, uderzenia oraz zarysowania. W zestawie znajdują się tzw. padsurfery (ślizgacze), które nakleja się pod spodem myszki. Współpraca obu tych elementów (podkładki i ślizgaczy) zapewnia niewielki opór i tym samym wysoką dokładność. Dodatkową zaletą podkładki Icemata jest jej sztywność, co daje możliwość pracy na miękkich powierzchniach. Wymiar: 250x300 mm charakterystyka powierzchnia wzmacniane szkło elastyczność twarda kolor czarny ślizgacze Icemat Padsurfer lub Icemat Padsurfer 2 spód 6 gumowych podstawek wsparcie techniczne pomoc techniczna przez telefon, faks, e-mail i www gwarancja 12 miesięcy zawartość pudełka   1. podkładka 2. padsurfer 3. instrukcja więcej »
Dodano: 1.07.2010

Podkładka pod mysz ICEMAT 2nd Edition Czarna

Podkładka pod mysz ICEMAT 2nd Edition Czarna

Szklana podkładka pod myszkę o bardzo dużej powierzchni i w aż ośmiu kolorach do wyboru. Innowacyjny pomysł graczy, którzy w poszukiwaniu idealnej powierzchni dla myszki stworzyli „lodowego” Icemata. Icemat 2nd edition jest o 44% większy od Icemata Original. Szklana powierzchnia zapewnia bardzo dużą precyzję ruchów myszki – zarówno optycznej, jak i kulkowej. Wysoka jakość wykonania gwarantuje komfortową pracę z „gryzoniem” i doskonałe wyniki w każdej grze. Sześć gumowych podstawek sprawia, że podkładka będzie stabilna na każdym podłożu. Mimo wykonania ze szkła Icematy są odporne na wstrząsy, uderzenia oraz zarysowania. W zestawie znajdują się tzw. padsurfery (ślizgacze), które nakleja się pod spodem myszki. Współpraca obu tych elementów (podkładki i ślizgaczy) zapewnia niewielki opór i tym samym wysoką dokładność. Dodatkową zaletą podkładki Icemata jest jej sztywność, co daje możliwość pracy na miękkich powierzchniach. Wymiar: 250x300 mm charakterystyka powierzchnia wzmacniane szkło elastyczność twarda kolor czarny ślizgacze Icemat Padsurfer lub Icemat Padsurfer 2 spód 6 gumowych podstawek wsparcie techniczne pomoc techniczna przez telefon, faks, e-mail i www gwarancja 12 miesięcy zawartość pudełka   1. podkładka 2. padsurfer 3. instrukcja więcej »
Dodano: 1.07.2010

SL-6247-F02 Podkładka pod mysz SPEED-LINK Fiore Screenprotector Mousepad, szara

SL-6247-F02 Podkładka pod mysz SPEED-LINK Fiore Screenprotector Mousepad, szara

Stylowa podkładka pod mysz i osłona chroniąca matrycę laptopa jednocześnie. Fiore Screenprotector Mousepad z mikrowłókien wysokiej jakości idealnie nadaje się do przecierania wyświetlacza notebooka, a także ochroni go podczas transportu. Dzięki drobnej strukturze materiału z powodzeniem sprawdza się również jako wysokiej jakości podkładka pod mysz. Antypoślizgowy spód przylega mocno do każdego rodzaju powierzchni, a ozdobny wierzch daje poczucie wyjątkowości. Podkładka Fiore Screenprotector Mousepad najlepiej prezentuje się w zestawie z myszką Fiore Optical. więcej »
Dodano: 1.07.2010

SL-6247-F05 Podkładka pod mysz SPEED-LINK Fiore Screenprotector Mousepad, jagodowa

SL-6247-F05 Podkładka pod mysz SPEED-LINK Fiore Screenprotector Mousepad, jagodowa

Stylowa podkładka pod mysz i osłona chroniąca matrycę laptopa jednocześnie. Fiore Screenprotector Mousepad z mikrowłókien wysokiej jakości idealnie nadaje się do przecierania wyświetlacza notebooka, a także ochroni go podczas transportu. Dzięki drobnej strukturze materiału z powodzeniem sprawdza się również jako wysokiej jakości podkładka pod mysz. Antypoślizgowy spód przylega mocno do każdego rodzaju powierzchni, a ozdobny wierzch daje poczucie wyjątkowości. Podkładka Fiore Screenprotector Mousepad najlepiej prezentuje się w zestawie z myszką Fiore Optical. więcej »
Dodano: 1.07.2010

SL-6251-SBE Podkładka pod mysz SPEED-LINK BattlePad XXL, Industrial Blue

SL-6251-SBE Podkładka pod mysz SPEED-LINK BattlePad XXL, Industrial Blue

Podkładka BattlePad jest wykonana z materiału o wysokiej jakości, antystatyczna i bardzo wytrzymała. Powierzchnia materiału jest miła w dotyku, a jej struktura umożliwia precyzyjne sterowanie myszą. Antypoślizgowy spód zapewnia podkładce BattlePad stabilne położenie. Właściwości: Podkładka ze delikatnego materiału komfort użycia dzięki dużym wymiarom antypoślizgowy spód dzięki warstwie nośnej z kauczuku delikatny materiał poprawia prowadzenie myszy i zwiększa precyzję 400 x 300 mm dostępna w wielu wzorach więcej »
Dodano: 1.07.2010

SL-6211-SBE Podkładka pod mysz SPEED-LINK Gel Mousepad, niebieska

SL-6211-SBE Podkładka pod mysz SPEED-LINK Gel Mousepad, niebieska

Podkładka jest idealnym rozwiązaniem umożliwiającym utrzymanie nadgarstków w nie męczącej pozycji podczas pracy przy komputerze i uniknięcie ich nadwerężenia. Wypełnienie żelem sprawia, iż podkładka dopasowuje się optymalnie do każdych nadgarstków i w ten sposób poprawia obsługę myszy. Dostępna w różnych kolorach. Właściwości: Podkładka wypełniona żelem ekstremalnie miękki wierzchni materiał idealnie dopasowuje się do każdego nadgarstka redukuje szkody wskutek napięć przedramion więcej »
Dodano: 1.07.2010

SL-6241-N04 Podkładka pod mysz SPEED-LINK Silk Mousepad, wzór: Metal

SL-6241-N04 Podkładka pod mysz SPEED-LINK Silk Mousepad, wzór: Metal

Antystatyczna podkładka Silk MousePad została wykonana z bardzo wytrzymałego, dobrej jakości tworzywa. Powierzchnia materiału jest miła w dotyku, a jej struktura umożliwia precyzyjne sterowanie myszą optyczną. Antypoślizgowy spód natomiast zapewnia podkładce Silk MousePad stabilne położenie. Dodatkowym atutem podkładki jest wyjątkowy nadruk na jej powierzchni. więcej »
Dodano: 1.07.2010