Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Projektory

Projektory

Produkty od 41 do 51 z 51

Vivitek D326WX

Vivitek D326WX

Technologia DLPRozdzielczość WXGA (1280x800)Jasność 2600 ANSI LumenówKontrast 2500:1Waga 1.45 kg D326WX – przenośny profesjonalista D326WX to przedstawiciel nowej rodziny superlekkich projektorów Vivitek, wykonanych w technologii DLP, zapewniających wyjątkowo dobry obraz, dzięki zastosowaniu technolgii BrilliantColor ™. Jasność 2.600 ANSI lumenów pozwoli na komfort pracy na każdym spotkaniu.Idealnie przenośnyD326WX waży zaledwie 1.45 kg i zmieści się w każdej torbie. Funkcja Auto-Start umożliwia natychmiastowe korzystanie z urządzenia, a Auto-Stop pozwala odłączyć zasilanie od razu po zakończeniu pracy.Wyjątkowa jakość obrazu2.600 ANSI lumenów i rozdzielczość WXGA (1280x800 pikseli) w połączeniu z technologią 5-segmentowego koła kolorów (RGBWY), zapewniają wyjątkowo ostry obraz i naturalne, żywe kolory. Wyjątkowo wysoki kontrast 2.500:1 zadowoli najbardziej wymagających.Do domu i do biuraZłącze HDMI oraz rozdzielczość WXGA pozwalają nie tylko na podłączenie laptopów z panoramicznym wyświetlaczem, ale również umożliwiają wyświetlanie obrazów HDTV (720p) z odtwarzaczy BluRay, czy konsoli Playstation/X-Box/Niskie koszty eksploatacjiD326WX jest projektorem praktycznie bezobsługowym. Wyeliminowano w nim filtry powietrza (co obniża koszty serwisowania), a żywotność lampy wydłużono do 3.000 godzin (Eco-Mode).Możliwość pracy ciągłej (24h / 7 dni w tygodniu)Wszystkie projektory Vivitek zaprojektowano z myślą o intensywnej pracy i spełniają one wymogi stawiane urządzeniom przeznaczonym do pracy non-stop.Bezpieczeństwo inwestycjiProjektory Vivitek objęte są 3-letnią gwarancją. Dodatkowo , gwarancja na lampę wynosi 12 miesięcy (bez limitu godzin), a chip DLP® objęty jest 5-letnią gwarancją.Dbałość o środowiskoProjektory Vivitek zaprojektowano ze szczególną dbałością o środowisko.Przejawia się to m.in. w następujących rozwiązaniach : Do montażu wszystkich podzespołów używane jest spoiwo bezołowiowe Elementy optyczne wykonane są z najwyższej jakości szkła bezołowiowego (LFG)\ Opakowania kartonowe i instrukcje obsługi powstają wyłącznie z papieru pochodzącego z recyklingu Projektory Vivitek w trybie czuwania (standby) pobierają zaledwie 1W mocy Zastosowanie zasilaczy o wysokiej sprawności pozwoliło dodatkowo ograniczyć pobór energii elektrycznej podczas pracy więcej »
Dodano: 30.06.2010

Vivitek D326MX

Vivitek D326MX

D326MX – przenośny profesjonalista D326MX to przedstawiciel nowej rodziny superlekkich projektorów Vivitek, wykonanych w technologii DLP, zapewniających wyjątkowo dobry obraz, dzięki zastosowaniu technolgii BrilliantColor ™. Jasność 2.600 ANSI lumenów pozwoli na komfort pracy na każdym spotkaniu.Idealnie przenośnyD326MX waży zaledwie 1.45 kg i zmieści się w każdej torbie. Funkcja Auto-Start umożliwia natychmiastowe korzystanie z urządzenia, a Auto-Stop pozwala odłączyć zasilanie od razu po zakończeniu pracy.Wyjątkowa jakość obrazu 2.600 ANSI lumenów i rozdzielczość XGA (1024x768 pikseli) w połączeniu z technologią 5-segmentowego koła kolorów (RGBWY), zapewniają wyjątkowo ostry obraz i naturalne, żywe kolory. Wyjątkowo wysoki kontrast 2.500:1 zadowoli najbardziej wymagających.Niskie koszty eksploatacji D326MX jest projektorem praktycznie bezobsługowym. Wyeliminowano w nim filtry powietrza (co obniża koszty serwisowania), a żywotność lampy wydłużono do 3.000 godzin (Eco-Mode).Możliwość pracy ciągłej (24h / 7 dni w tygodniu)Wszystkie projektory Vivitek zaprojektowano z myślą o intensywnej pracy i spełniają one wymogi stawiane urządzeniom przeznaczonym do pracy non-stop.Bezpieczeństwo inwestycji Projektory Vivitek objęte są 3-letnią gwarancją. Dodatkowo , gwarancja na lampę wynosi 12 miesięcy (bez limitu godzin), a chip DLP® objęty jest 5-letnią gwarancją.Dbałość o środowiskoProjektory Vivitek zaprojektowano ze szczególną dbałością o środowisko.Przejawia się to m.in. w następujących rozwiązaniach : Do montażu wszystkich podzespołów używane jest spoiwo bezołowiowe Elementy optyczne wykonane są z najwyższej jakości szkła bezołowiowego (LFG) Opakowania kartonowe i instrukcje obsługi powstają wyłącznie z papieru pochodzącego z recyklingu Projektory Vivitek w trybie czuwania (standby) pobierają zaledwie 1W mocy Zastosowanie zasilaczy o wysokiej sprawności pozwoliło dodatkowo ograniczyć pobór energii elektrycznej podczas pracy więcej »
Dodano: 30.06.2010

Sanyo PLV-Z700LMP

Sanyo PLV-Z700LMP

Technologia 3LCDRozdzielczość Full HD (1920x1080)Jasność 1200 ANSI LumenówKontrast 10000:1Waga 7,5 kg Firma SANYO zaprezentowała nowy projektor kina domowego PLV-Z700LMP. Jest on następcą modelu PLV-Z5 — projektora 3LCD, który w swojej klasie zajmował czołowe miejsca w licznych rankingach zestawów kina domowego. Projektor PLV-Z700LMP pracuje w rozdzielczości naturalnej 1080p, dlatego idealnie nadaje się do wyświetlania fascynujących obrazów w prawdziwej jakości HD - High Definition. Drugie wejście HDMI sprawia, że urządzenie jest bardzo elastyczne. Wszystkie cyfrowe formaty danych mogą być przesyłane z odbiorników HDTV i odtwarzaczy DVD z maksymalną jakością i szybkością bez konieczności przełączania kabli. Dzięki wielu regulowanym ustawieniom obraz z projektora PLV-Z700LMP można szybko i łatwo dostroić do warunków panujących w pomieszczeniu, w którym znajduje się rzutnik. Funkcja poziomego i pionowego przesuwania obiektywu (Lens Shift) pozwala na umiejscowienie rzutowanego obrazu w najbardziej dogodny sposób, w zależności od warunków panujących w danym pomieszczeniu. Przesuwanie odbywa się bez najmniejszej utraty jakości obrazu. Dzięki jasności 1200 lumenów (z jednorodnością rzędu 85%) nowy projektor PLV-Z700LMP zapewnia żywy ostry obraz w każdym pomieszczeniu. Stosunek kontrastu wynosi 10 000:1. Nawet w świetle dziennym przejścia między obszarami ciemnymi a jasnymi są ostre i wyraźne — dokładnie tak jak w kinie. Kontrast jest jeszcze bardziej zoptymalizowany dzięki funkcji podwójnej przysłony: jedna automatyczna przesłona obiektywu, która niezależnie dostraja się do bieżącej zawartości obrazu, jest umieszczona bezpośrednio przed lampą; druga znajduje się przed obiektywem i może być regulowana przez użytkownika za pomocą pilota. W trybie ECO nowy projektor PLV-Z700LMP jest prawie niesłyszalny - szum na poziomie 21 dB. Jest to niewątpliwie jedna z wielu zalet PLV-Z700LMP nad konkurencyjnymi urządzeniami. Identycznie jak w modelu PLV-Z5 pokrywa obiektyw więcej »
Dodano: 30.06.2010

Sanyo PLV-Z700

Sanyo PLV-Z700

Technologia 3LCDRozdzielczość Full HD (1920x1080)Jasność 1200 ANSI LumenówKontrast 10000:1Waga 7,5 kg Projektor PLV-Z700 pracuje w rozdzielczości naturalnej 1080p, dlatego idealnie nadaje się do wyświetlania fascynujących obrazów w prawdziwej jakości HD - High Definition. Drugie wejście HDMI sprawia, że urządzenie jest bardzo elastyczne. Wszystkie cyfrowe formaty danych mogą być przesyłane z odbiorników HDTV i odtwarzaczy DVD z maksymalną jakością i szybkością bez konieczności przełączania kabli. Dzięki wielu regulowanym ustawieniom obraz z projektora PLV-Z700 można szybko i łatwo dostroić do warunków panujących w pomieszczeniu, w którym znajduje się rzutnik. Funkcja poziomego i pionowego przesuwania obiektywu (Lens Shift) pozwala na umiejscowienie rzutowanego obrazu w najbardziej dogodny sposób, w zależności od warunków panujących w danym pomieszczeniu. Przesuwanie odbywa się bez najmniejszej utraty jakości obrazu. Dzięki jasności 1200 lumenów (z jednorodnością rzędu 85%) nowy projektor PLV-Z700 zapewnia żywy ostry obraz w każdym pomieszczeniu. Stosunek kontrastu wynosi 10.000:1. Nawet w świetle dziennym przejścia między obszarami ciemnymi a jasnymi są ostre i wyraźne — dokładnie tak jak w kinie. Kontrast jest jeszcze bardziej zoptymalizowany dzięki funkcji podwójnej przysłony: jedna automatyczna przesłona obiektywu, która niezależnie dostraja się do bieżącej zawartości obrazu, jest umieszczona bezpośrednio przed lampą; druga znajduje się przed obiektywem i może być regulowana przez użytkownika za pomocą pilota. W trybie ECO nowy projektor PLV-Z700 jest prawie niesłyszalny - szum na poziomie 21 dB. Jest to niewątpliwie jedna z wielu zalet PLV-Z700 nad konkurencyjnymi urządzeniami. Identycznie jak w modelu PLV-Z5 pokrywa obiektywu zamyka się automatycznie, aby chronić go przed kurzem i zadrapaniami. Ponadto na dole obudowy znajdują się niewielkie otwory, które pozwalają usunąć kurz z wnętrza urządzenia za pomocą małej dmuchawy (dołączanej do projektora). Tak więcej »
Dodano: 30.06.2010

Sanyo PLV-Z3000LMP

Sanyo PLV-Z3000LMP

Technologia 3LCDRozdzielczość Full HD (1920x1080)Jasność 1200 ANSI LumenówKontrast 65000:1Waga 7.5 kg Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom Sanyo PLV-Z3000LMP z łatwością przeniesie każdego w świat cyfrowej obrazu wysokiej rozdzielczości. Możliwości ustawienia obiektywu jakie daje funkcja Lens Shift pozwalają uzyskać duży obraz z małej odległości, a także wyświetlać go przy różnym położeniu samego projektora co w połączeniu z podwójnym zoomem umożliwia stworzenie prywatnego kina w każdym domu. Osiągnięcie optymalnego poziomu nasycenia barw wyświetlanego obrazu możliwe było dzięki zastosowaniu nowego systemu 3D Colour Managment. Umożliwia on uzyskanie ok. 216 miliardów kombinacji. W efekcie kontrola nasycenia barw jest 1100 razy lepsza w porównaniu z niższymi modelami Sanyo. Obraz Full HD uzyskano dzięki zastosowaniu nowej generacji nieorganicznych paneli LCD C2FINE D7 oraz regulowanej przesłony pozwalającej uzyskać kontrast rzędu 65 000:1. Nowo zaprojektowany obiektyw o zwiększonej wydajności pozwala wydobyć najdrobniejsze szczegóły z obrazu wysokiej rozdzielczości. Model PLV-Z3000LMP zaopatrzono w innowacyjny układ wentylacji Sirocco, którego podstawę stanowią duże otwory wylotu powietrza. Jednostka posiada ultra cichy system chłodzenia - tylko 19 db, gwarantujący jeszcze bardziej wydajne chłodzenie układu optycznego wewnątrz projektora. Daje to użytkownikowi możliwość oglądania cichych scen, niezakłóconych pracą projektora. więcej »
Dodano: 30.06.2010

Sanyo PLC-XU115

Sanyo PLC-XU115

Technologia 3LCDRozdzielczość XGA (1024x768)Jasność 4500 ANSI LumenówKontrast 500:1Waga 3.5 kgWLAN więcej »
Dodano: 30.06.2010

Sanyo PLC-XP200LBK

Sanyo PLC-XP200LBK

Technologia 4LCDRozdzielczość XGA (1024x768)Jasność 7000 ANSI LumenówKontrast 2200:1Waga 11,4 kg Sanyo PLC-XP200L. Pierwszy na świecie projektor 4LCD.Rewolucja w jakości obrazu dzięki technologii SANYO QuaDrive Nowa technologia SANYO wyznacza standardy jakości obrazu: korzystający z technologii QuaDrive projektor PLC-XP200L to pierwszy krok firmy SANYO w stronę prawdziwej rewolucji w świecie profesjonalnej projekcji. System QuaDrive powstał w laboratoriach firmy SANYO i pozwala osiągnąć zupełnie nowy poziom jakości ruchomego i nieruchomego obrazu. Barwy są odwzorowywane w sposób bardziej wyrazisty i realistyczny, niż kiedykolwiek dotąd. Znacząco poprawiła się też jasność obrazu. Przestrzeń barw została poszerzona aż o 20 procent w stosunku do projektorów 3LCD i jednoukładowych modeli DLP. W ramach implementacji rozwiązania QuaDrive, tradycyjnie stosowany układ trzech paneli LCD po raz pierwszy na świecie został rozszerzony o czwarty panel. Używane dotąd we wszystkich projektorach 3LCD panele odpowiadały za trzy kolory podstawowe: czerwony, zielony i niebieski. Czwarty, dodany panel CCD (Color Control Device) steruje kolorem żółtym, co pozwala modelowi PLC-XP200L odwzorowywać barwy jeszcze wierniej i bliżej ich naturalnych odcieni. Ponieważ zaś panel ten jest zainstalowany przed filtrem zieleni, właśnie zieleń prezentuje się na ekranie wyjątkowo realistycznie. Nowemu układowi paneli QuaDrive projektor PLC-XP200L zawdzięcza także szereg innych zalet, jak choćby obniżone zużycie energii przy jednoczesnym wyższym natężeniu światła, co czyni go niezwykle wydajnym urządzeniem. Dzięki technologii QuaDrive udało się również uzyskać jasność aż 7000 ANSI lumenów. Oznacza to, że nowy produkt SANYO jest najjaśniejszym jednolampowym projektorem LCD na świecie. W połączeniu z doskonałym kontrastem 2200:1, parametry te dają użytkownikowi gwarancję świetnego obrazu i wspaniałej jakości barw. W efekcie, PLC-XP200L to idealny projektor dla trudnych zastosowań w przestronnych salach konferencyjnych, cyfrowych reklamach świetlnych i instalacjach na wystawach i pokazach. Niezawodna prezentacja barw daje też inną korzyść: wyświetlane obrazy są jeszcze bardziej zbliżone do wzorców, do jakich jest przyzwyczajony ludzki wzrok, co dodatkowo poprawia komfort oczu widza. Skoro mowa… więcej »
Dodano: 30.06.2010

Sanyo PLC-XP100L

Sanyo PLC-XP100L

Technologia 3LCDRozdzielczość XGA (1024x768)Jasność 6500 ANSI LumenówKontrast 2000:1Waga 11,7 kg Sanyo wprowadza na rynek projektor o jasności 6500 Ansi lumenów - najmocniejsze urządzenie w kategorii projektorów LCD - model XP100L. Najnowszy produkt Sanyo wyposażony jest w opatentowany, wysokowydajny system optyczny. 1-lampowy projektor XP100L dysponuje imponującą jasnością 6500 lumenów. Dodatkowo, urządzenie posiada wbudowany system aktywnych filtrów, podnoszący żywotność i ułatwiający obsługę. Projektor jest idealny do dużych sal konferencyjnych, systemów cyfrowej reklamy, prezentacji biznesowych, seminariów i dla rynku edukacyjnego. Projektr posiada wbudowany czujnik temperatury oraz detektor kąta nachylenia, które zapobiegają przegrzaniu, dając nieograniczone możliwości montażu. Najwyższa jasność na rynku 6500 lumenów oraz niskie zużycie prądu dzięki najwyższej w tej klasie efektywności optycznej.XP100L wyposażony tylko w 1 lampę osiągnął najwyższą jasność na rynku z 6500 Ansi lumenami dzięki użyciu nowego systemu optycznego. Porównując z klasycznymi projektorami z podobną jasnością, nowy XP100L zużywa o połowę mniej prądu (zaledwie 490W). Nowy filtr o najdłuższej na rynku żywotności - Active Mintance Filter (AMF)Nowy system AMF wykrywa poziom zanieczyszczenia filtrów dzięki detekcji szybkości ruchu powietrza w systemie cyrkulacji powietrza. Filtr cartridgea wystarcza na 10 automatycznych wymian filtra, z tylko jedną fizyczną wymianą cartridgea. Atutem jest prosta wymiana zużytej części. Projektor może być używany bez wymiany filtra do 10 000 godzin pracy projektora czyli najdłużej na rynku. Nowy filtr umożliwia zamontowanie projektora w trudno dostępnych miejscach takich jak sufit nie wymagając przy tym częstej obsługi. Filtr nie zawiera żadnych metalowych śrub, co czyni go materiałem w pełni przetwarzalnym. Elastyczność montażu - projektor może pracować w różnych pozycjachProjektor XP100L posiada mechanizm wykrywający kąt ustawienia i kontrolujący temperaturę. Projektor może być ustawiony dowolnie, ponieważ posiada system chłodzący chroniący przed przegrzaniem. Taka technologia pozwala kontrolować wentylację bez względu na kąt ustawienia projektora. To nowe rozwiązanie otwiera przed użytkownikiem nowe możliwości stosowania projektora. Pozostałe cechy: 6 opcjonalnych obiektywów daje możliwość instalacji w… więcej »
Dodano: 30.06.2010

Sanyo PLC-XF47

Sanyo PLC-XF47

Technologia 3LCDRozdzielczość XGA (1024x768)Jasność 15000 ANSI LumenówKontrast 2000:1Waga 36.5 kg Nowy projektor Sanyo PLC-XF47 wyposażony jest w 4 lampy (o mocy 330W każda), dzięki czemu osiąga najwyższą w swojej klasie jasność – 15 000 ANSI lumenów. Ten model również wyposażono w nowe panele DIOS, dzięki czemu osiąga on kontrast 2000:1. Na liście wyposażenia dodatkowego znajduje się aż 11 obiektywów, dzięki czemu projektor można dostosować praktycznie do dowolnych warunków projekcji.Cechy urządzenia: technologia 3xLCD jasność 15000 Ansi lumenów kontrast 2000:1 żywotność lampy 3000 h w trybie eco lens shift 11 opcjonalnych obiektywów waga 36.5 kg więcej »
Dodano: 30.06.2010

Sanyo PDG-DXT10L

Sanyo PDG-DXT10L

Zaprojektowany do pracy ciągłej 24/7/365Rozdzielczość XGA (1024x768)Jasność 5200 ANSI LumenówKontrast 2100:1Waga 16,5 kg Firma Sanyo Electric Ltd. od dawna dominuje na rynku profesjonalnych projektorów instalacyjnych (o jasności 5000 ANSI i wyższej). Dołączenie do tej linii produktowej maszyny o pracy ciągłej (24h na dobę) spowodowane jest rosnącym popytem na instalacje typu digital signage, w których ciągła i nieprzerwana praca urządzenia to podstawowy warunek stawiany przez klientów. Model Sanyo PDG-DXT10L o jasności 5200 ANSI, rozdzielczości XGA i kontraście 2100:1 to profesjonalne urządzenie 2 - lampowe, przeznaczone do pracy całodobowej w skomplikowanych instalacjach. Przesyłanie obrazu możliwe jest za pomocą jednego z 6 wejść komputerowych i wideo oraz za pośrednictwem sieci komputerowej (funkcja PJ-NET nie wymaga dokupowania żadnych dodatkowych urzadzeń). Projektor posiada opcję sterowania obiektywem z pilota (funkcja zoom, regulacja ostrości oraz przesuwanie obiektywu w pionie i w poziomie, czyli tzw. Lens Shift). Standardowo projektor dostarczany jest bez obiektywu - dla użytkownikow dostępne jest 5 opcjonalnych obiektywów (2 obiektywy szerokokątne, 2 teleobiektywy i 1 obiektyw standardowy). Dzięki takim możliwością przekątna obiektywu może dochodzić nawet do 500 cali. więcej »
Dodano: 30.06.2010

Casio XJ-S37

Casio XJ-S37

Technologia DLPRozdzielczość XGA (1024x768)Jasność 2300 ANSI LumenówKontrast 1800:1WLAN (adapter w zestawie)Waga 1.8 kg Casio XJ-S37 to następca udanego modelu XJ-S36. W nowym modelu zwiększono jasność (z 2000 do 2300 lumenów), dodano złącze RS232c oraz wprowadzono bezproblemową możliwość montażu pod sufitem.Wyższa jasność zapewnia bezproblemową pracę w większych pomieszczeniach, a złącze RS232 umożliwia podłączenie projektora do systemów sterowania.Projektor Casio XJ-S37 to najbardziej płaski projektor na świecie. Jego niesamowite rozmiary sprawiają, że bez problemu można go spakować razem z laptopem do jednej torby. Waga poniżej 2 kg, umożliwia bezproblemowe podróżowanie z tym urządzeniem po całym świecie.Projektor pracuje w technologii DLP i najpopularniejszej rozdzielczości XGA (1024x768). Jego wysoka jasność (2300 ANSI lumenów) w połączeniu z unikalnym i praktycznie nie spotykanym nigdzie indziej dwukrotnym powiększeniem optycznym, umożliwia prezentację w prawie każdych warunkach i w każdym pomieszczeniu. Dzięki takiej optyce możliwe jest uzyskanie zarówno bardzo dużego obrazu z niewielkiej odległości, jak i jeżeli jest taka konieczność, małego obrazu z dużej odległości.Prosta obsługa, automatyczne wykrywanie sygnału orazu samoczynna korekcja trapezu (w pionie) sprawia, że prowadzenie prezentacji jest czystą przyjemnością i nie wymaga skupienia się na obsłudze urządzenia, a na przekazywanych treściach i słuchaczach.Casio XJ-S37 został zaprojektowany, tak aby nie tylko wyświetlał doskonały obraz, ale aby również sam zwracał na siebie uwagę (nagroda IF Product Design). Każdy, kto odrobinę zna się chociaż na handlu, wie jak ważne jest pierwsze wrażenie. Ten produkt w dużym stopniu zapewnia sukces każdego spotkania. Złącze USB umożliwia prowadzenie prezentacji bez komputera (z wykorzystaniem pendrive'a lub innego nośnika pamięci na USB), a także tzw. prezentację bezprzewodową (adapter WLAN w zestawie).Wszystkie projektory firmy Casio objęte są 3-letnią gwara więcej »
Dodano: 30.06.2010