Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » VoIP

VoIP

Produkty od 21 do 40 z 43

TV-M7110WK Zestaw: 7-calowy monitor foto i Bezprzewodowa kamera z serwerem internetowym

TV-M7110WK Zestaw: 7-calowy monitor foto i Bezprzewodowa kamera z serwerem internetowym

Zestaw: 7-calowy monitor foto i Bezprzewodowa kamera z serwerem internetowym (model TV-M7110WK) zapewnia monitoring w czasie rzeczywistym kluczowych miejsc, posiadłości, publicznych obszarów, pokoju dziecka czy innych ważnych lokalizacji. Zainstaluj bezprzewodową kamerę z serwerem internetowym (model TV-IP110W) w określonym miejscu. Następnie podłącz do sieci bezprzewodowej pierwszy na świecie 7-calowy monitor foto (model TV-M7), wykryj kamery IP z Wi-Fi i przetwarzaj strumieniowo obraz w czasie rzeczywistym. Wcześniej użytkownicy potrzebowali komputera, żeby przeglądać obraz z kamer IP. Teraz mogą oglądać wideo z kamer, kiedy komputer jest wyłączony! Zainstaluj dodatkowe kamery IP marki TRENDnet (sprzedawane oddzielnie) i monitoruj jednocześnie na jednym ekranie 4 kamery z serwerem internetowym lub skanuj miedzy nimi. Program zgłoszeń przy wykryciu ruchu i planowany rozkład nagrywania z kamer IP. Zamontuj wysokiej rozdzielczości monitor LCD pionowo lub poziomo na ścianie. Użyj zdalnego kontrolera, żeby przeglądać i przechowywać zawartość z sieci bezprzewodowej, czy wbudowanej pamięci lub karty pamięci. (Wersja V1.0) Kompatybilny z następującymi systemami operacyjnymi: Cechy produktu Funkcje techniczne Kamery IP Szybka instalacja Plug and Play Obsługuje TCP/IP networking, SMTP Email i HTTP Wysoka jakość nagrywanego obrazu video w formacie MJPEG z maks. częstotliwością odtwarzania 30 klatek na sekundę Nagrywanie obrazu wideo na komputer lub sieciowe urządzenie pamięci masowej Kompatybilny z bezprzewodowymi urządzeniami standardu g i b Zaawansowany tryb szyfrowania, wliczając WEP, WPA-PSK(TKIP), WPA2-PSK Robienie zdjęć z trybie ciągłym i zapis na FTP, Email lub pamięci Flash Detekcja ruchu z możliwością zgłoszenia na email Kontrola detekcji ruchu na dwóch oknach z obsługą robienia zdjęć dokładnie na czas Obsługa time stamp overlay Darmowe oprogramowanie SecurView™: podgląd i nagrywanie obrazu z maks. 16 kamer jednocześnie * Funkcje techniczne monitora foto Łączy się z sieciami bezprzewodowymi b/g oraz kompatybilny jest do przodu z bezprzewodowymi routerami n* Podgląd obrazu z 4 kamer IP marki TRENDnet na jednym ekranie oraz możliwość skanowania do 10 kamer na 7-calowym,… więcej »
Dodano: 1.07.2010

TV-M7 7-calowy monitor foto do kamer z serwerem internetowym

TV-M7 7-calowy monitor foto do kamer z serwerem internetowym

Pierwszy na świecie 7-calowy monitor foto do kamer IP łączy się z twoją bezprzewodową siecią, wykrywa przewodowe i bezprzewodowe kamery IP marki TRENDnet i przetwarza obraz wideo w czasie rzeczywistym. Również może być wykorzystywany jako ramka foto, która wyświetla zdjęcia w formie slajdu, odtwarza wideo i muzykę. Wcześniej użytkownicy potrzebowali komputera, żeby przeglądać obraz z kamer IP. Teraz mogą oglądać wideo z kamer, kiedy komputer jest wyłączony! Można monitorować jednocześnie na jednym ekranie 4 kamery z serwerem internetowym lub skanować miedzy nimi. Obserwuj na żywo kluczowe stanowiska, własność, publiczne miejsca, pokój dziecka lub inne miejsca. Zamontuj wysokiej rozdzielczości monitor LCD poziomo lub pionowo lub na ścianie. Użyj zdalnego sterowania przez sieć bezprzewodową, wbudowaną pamięć lub przez kartę pamięci do podglądu i przechowywania zawartości. (Wersja 1.0R) Kompatybilny z następującymi systemami operacyjnymi: Cechy produktu Łączy się z sieciami bezprzewodowymi b/g oraz kompatybilny jest do przodu z bezprzewodowymi routerami n* Podgląd obrazu z 4 kamer IP marki TRENDnet na jednym ekranie oraz możliwość skanowania do 10 kamer na 7-calowym, 16 : 9 wyświetlaczu cyfrowym TFT LCD z wirtualną klawiaturą, która pozwala na konfigurację przez zdalne sterowanie Obsługuje zaawansowane szyfrowanie, wliczając WEP, WPA-PSK i WPA2-PSK Obsługuje funkcję wyświetlania w formie slajdu zdjęć w formacie JPEG i BMP z maksymalną rozdzielczością 16384 x 16384 pikseli Wbudowana pamięć o rozmiarze 512MB do przechowywania zdjęć, muzyki i wideo Obsługuje Flicker i Picasa Web photo album do wyświetlania zdjęć online Wbudowany czytnik kart pamięci, obsługujący karty pamięci SD/MMC/MS (MS DUO) / MS Pro i xD Umożliwia odtwarzanie następujących formatów wideo: MJPEG, MPEG1 i MPEG-4 Odtwarza następujące formaty Audio: MP3, WMA, AAC i OGG Obsługuje ISP (In System Programming) pozwalając w prosty sposób uaktualnić oprogramowanie przez kartę pamięci Połączenie USB do odzyskania lub zapisu plików do komputera, laptopa lub stacji roboczej 2 lata gwarancji *Pracuje z routerami n ustawionymi… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Bezprzewodowa Kamera IP z trybem dzień/noc

Bezprzewodowa Kamera IP z trybem dzień/noc

Bezprzewodowa Kamera IP z trybem dzień/noc (model TV-IP121W) dostarcza wysokiej jakości obraz wideo za pośrednictwem Internetu. Zobacz i usłysz osoby w polu wiedzenia kamery w kompletnych ciemnościach z dystansu do 5 metrów (16 stóp) używając dowolnego połączenia internetowego. Zarządzaj maksymalnie 16 kamerami IP za pomocą dołączonego, darmowego oprogramowania SecurView. Ta stylowa kamera IP zapewnia krystalicznej jakości strumień wideo w formacie MJPEG przy użyciu bezpiecznego, szyfrowanego połączenia bezprzewodowego. Zainstaluj kamerę na większości powierzchni używając dołączonego zestawu do montażu. Zaawansowane oprogramowanie umożliwia wykrwanie ruchu, powiadomienia e-mail, zaplanowane nagrywania, opcję podglądu wideo oraz zoom cyfrowy. Znakomita jakość obrazu, niewielki rozmiar urządzenia, obsługa dźwięku oraz tryb dzień/noc czynią tą kamerę idealnym rozwiązaniem do zastosowania w domu lub biurze. Kompatybilny z następującymi systemami operacyjnymi: Cechy produktu Kompatybilność z sieciami bezprzewodowymi standardów 802.11g i b Kompatybilność sieciami bezprzewodowymi standardu 802.11n przy ustawieniu mixed mode 802.11n/g/b Szyfrowanie w standardach WEP, WPA-PSK i WPA2-PSK Obiektywy z podczerwienią umożliwiają podgląd w nocy na dystansie do 5metrów (16 feet) 60 stopniowy kąt widzenia, ogniskowa 4.5mm 2.8 F/No Możliwość wysłania zapisanego zdjęcia przez FTP i email Zapis strumienia wideo na Twój komputer Obsługa protokołu sieci TCP/IP, SMTP email i HTTP Wysokiej jakości zapis wideo w formacie MJPEG z częstotliwością do 30 klatek/sekundę przy rozdzielczości 640x480 VGA Wykrywanie ruchu i zaplanowane sesje nagrywania Możliwość ustawienia dwóch okien zakresu wykrywania ruchu, funkcje zapisu zdjęcia po wykryciu ruchu z jednoczesnym powiadomieniem przez e-mail Obsługa time stamp overlay (wyświetlania aktualnego czasu) Opcja przesyłu dźwięku umożliwia usłyszenie osób w polu widzenia kamery Bezproblemowa instalacja przy użyciu Plug and Play Dołączone, darmowe oprogramowanie SecurView. Monitoruj i nagrywaj z maksymalnie 16 kamer jednocześnie* Kompatybilność oprogramowania SecurView z systemami Windows 2000/XP/Vista 3 lata gwarancji producenta * Monitoring wielu kamer jednocześnie może wymagać wyokowydajnego procesora oraz szybkiej karty graficznej Specyfikacja techniczna Kamera Ogólne Sensor: 1/4\" color CMOS sensor Rozdzielczość: 640… więcej »
Dodano: 1.07.2010

TV-IP600W Bezprzewodowa obrotowa kamera z serwerem internetowym

TV-IP600W Bezprzewodowa obrotowa kamera z serwerem internetowym

Bezprzewodowa kamera IP posiadająca funkcje obrotu oraz przybliżenia dostarcza możliwość ciągłego monitoringu przy użyciu technologii bezprzewodowej na ogromnym obszarze. Kontroluj ludzi w zasięgu widzenia kamery przy użyciu dowolnego połączenia internetowego. Przy pomocy tej kamery bezprzewodowej możesz widzieć więcej - zdalnie kontroluj ustawienie kamery w poziomie (w zakresie 312 stopni) oraz w pionie (w zakresie 115 stopni). Kamera TV-IP600W dostarcza wysokiej jakości strumień obrazu wideo używając zabezpieczonego połączenia bezprzewodowego. Kontroluj do 32 kamer IP marki TRENDnet używając dołączonego, zaawansowanego oprogramowania do zarządzania. Rozbudowane opcje, pozwalają na zapis obrazu po wykryciu ruchu, powiadomienia mailem, zaplanowanie sesji nagrywania, ustawienie opcji auto-patrol oraz zoom cyfrowy. Znakomita jakoś obrazu kamery, funkcja obrotu, oraz rozbudowane możliwości zapisu obrazu czynią to urządzenie idealnym do zastosowań w domu, małym biurze, czy firmie. Kompatybilny z następującymi systemami operacyjnymi: Cechy produktu Kompatybilność z urządzeniami bezprzewodowymi pracującymi w standardzie IEEE 802.11b/g Kompatybilność z urządzeniami bezprzewodowymi standardu IEEE 802.11n przy ustawieniu mieszanego trybu pracy \"b/g/n Mixed Mode\" Kompresja obrazu do formatu MJPEG przy częstotliwości 30 klatek na sekundę Rozdzielczość maksymalna: 640 x 480 pikseli Obrót: poziomo (-156° do +156°) pionowo (45° - w dół, 70° w górę) Możliwość zdefiniowania i zapisania do 24 punktów widzenia Czterokrotny zoom cyfrowy Możliwość utworzenia do 64 kont użytkowników zdalnego dostępu Pełna kontrola koloru, nasycenia i kontrastu Kontrola naświetlania / balansu bieli Opcja Flip-Image obraca ekran, gdy kamera zainstalowana jest na suficie Dołączone narzędzia do montażu na ścianie lub suficie Obsługa sieci TCP/IP, SMTP Email, HTTP i inne protokoły internetowe Strumieniowy zapis obrazu wideo na Twój komputer lub na sieciowe urządzenia pamięci masowej (po mapowaniu) Detekcja ruchu z powiadomieniem na email, oraz możliwość zapisu obrazu przy użyciu dołączonego oprogramowania Szybka instalacja przy użyciu Universal Plug and Play (UPnP) Bezpłatne, rozbudowane oprogramowanie IPView Pro 2.0: Kontroluj do 32 kamer IP jednocześnie ** 3 lata gwarancji producenta ** Monitoring… więcej »
Dodano: 1.07.2010

TV-IP512WN Bezprzewodowa kamera IP standardu N z dwukanałowym Audio

TV-IP512WN Bezprzewodowa kamera IP standardu N z dwukanałowym Audio

Bezprzewodowa kamera IP pracująca w standardzie N, obsługująca dwukanałowy przesył dźwięku, dostarcza wysokiej jakości strumieniowy obraz wideo za pośrednictwem dowolnego połączenia internetowego. Technologia bezprzewodowego przesyłu - N, zapewnia nieprześcignione pokrycie sygnałem oraz poprawioną jakość strumieniowego obrazu wideo. Umieść swoją kamerę IP w zasięgu sieci i wciśnij przycisk automatycznej konfiguracji \"Wi-Fi Protected Setup (WPS)\". Kontroluj do 32 kamer IP marki TRENDnet za pomocą bezpłatnego, profesjonalnego oprogramowania zarządzającego. Zaawansowane opcje, obejmują nagrywanie po wykryciu ruchu, powiadomienia email, zaplanowane sesje nagrywania, kompresja do formatów MPEG-4/MJPEG, dwukierunkowy dźwięk, porty wejścia/wyjścia, wymienialne obiektywy, zoom cyfrowy oraz wbudowany slot kart SD - pozwalający na zapis obrazów bezpośrednio na kartę pamięci. Narzędzia do montażu na ścianie/suficie są dołączone do zestawu, a prawie biała obudowa pozwala w większości przypadków na wtopienie się w otoczenie. Kompatybilny z następującymi systemami operacyjnymi: Cechy produktu 16-krotny zoom cyfrowy 1x 10/100Mbps Fast Ethernet port Porty wejścia/wyjścia do systemów alarmowych i innych urządzeń Nagrywanie wysokiej jakości wideo w formatach MPEG-4 i MJPEG z częstwotliwością 30klatek/sekundę Rozdzielczość maksymalna: 640 x 480 pikseli 1x wymienialny 6mm, F1.8, obiektyw CS Dołączone narzędzia do montażu na ścianie lub suficie Możliwość utworzenia do 20 profili użytkowników Słysz i mów do ludzi w zasięgu widzenia twojej kamery przy użyciu komputera Zaimplementowany czytnik kart SD pozwala Ci zapisywać obrazy lub wideo bezpośrednio na kartę pamięci * Obsługa sieci TCP/IP, SMTP Email, http, samba i inne protokoły internetowe Zapis strumieniowego obrazu wideo na Twój komputer, kartę pamięci lub na sieciowe urządzenia pamięci masowej Detekcja ruchu z powiadomieniem na email, oraz możliwość przesłania obrazu przez protokół FTP Obsługuje standardy szyfrowania 64/128-bit WEP WPA-PSK and WPA2-PSK Obsługuje Wi-Fi Multimedia (WMM) Quality of Service (QoS) Możliwość ustawienia wielu obszarów detekcji ruchu w zasięgu widzenia kamery Szybka instalacja przy użyciu Universal Plug and Play (UPnP) Bezpłatne, rozbudowane oprogramowanie IPView Pro 2.0: Kontroluj do 32 kamer IP… więcej »
Dodano: 1.07.2010

TV-IP600 Obrotowa kamera IP

TV-IP600 Obrotowa kamera IP

Kamera IP posiadająca funkcje obrotu oraz przybliżenia oferuje możliwość ciągłego monitoringu na ogromnym obszarze. Obserwuj ludzi w zasięgu widzenia kamery przy użyciu dowolnego połączenia internetowego. Przy pomocy tej kamery bezprzewodowej możesz widzieć więcej - zdalnie kontroluj ustawienie kamery w poziomie (w zakresie 312 stopni) oraz w pionie (w zakresie 115 stopni). Kontroluj do 32 kamer IP marki TRENDnet używając dołączonego, zaawansowanego oprogramowania do zarządzania. Rozbudowane opcje, pozwalają na zapis wideo po wykryciu ruchu, powiadomienia mailem, zaplanowanie sesji nagrywania, ustawienie opcji auto-patrol oraz zoom cyfrowy. Znakomita jakoś obrazu kamery, funkcja obrotu, oraz rozbudowane możliwości zapisu obrazu czynią to urządzenie idealnym do zastosowań w domu, małym biurze, czy firmie. Kompatybilny z następującymi systemami operacyjnymi: Cechy produktu 1x 10/100Mbps Fast Ethernet port Kompresja obrazu do formatu MJPEG przy częstotliwości 30 klatek na sekundę Rozdzielczość maksymalna: 640 x 480 pikseli Obrót: poziomo (-156° do +156°) pionowo (45° - w dół, 70° w górę) Możliwość zdefiniowania i zapisania do 24 punktów widzenia Czterokrotny zoom cyfrowy Możliwość utworzenia do 64 kont użytkowników zdalnego dostępu Pełna kontrola koloru, nasycenia i kontrastu Kontrola naświetlania / balansu bieli Opcja Flip-Image obraca ekran, gdy kamera zainstalowana jest na suficie Dołączone narzędzia do montażu na ścianie lub suficie Obsługa sieci TCP/IP, SMTP Email, HTTP i inne protokoły internetowe Strumieniowy zapis obrazu wideo na Twój komputer lub na sieciowe urządzenia pamięci masowej (po mapowaniu) Detekcja ruchu z powiadomieniem na email, oraz możliwość zapisu obrazu przy użyciu dołączonego oprogramowania Szybka instalacja przy użyciu Universal Plug and Play (UPnP) Bezpłatne, rozbudowane oprogramowanie IPView Pro 2.0: Kontroluj do 32 kamer IP jednocześnie ** 3 lata gwarancji producenta ** Monitoring wielu kamer jednocześnie wymaga zastosowania wysoko wydajnego procesora Specyfikacja techniczna Specyfikacja kamery Sensor obrazu Sensor 1/4” color CMOS SOC image sensor Rozdzielczość 640 x 480 pikseli Obiektyw F/No: F1.9 Minimalne oświetlenie: 1 Lux @ F1.9 Głębia… więcej »
Dodano: 1.07.2010

TV-IP512P Kamera IP z dwukanałowym Audio i PoE

TV-IP512P Kamera IP z dwukanałowym Audio i PoE

Kamera IP z opcją PoE oraz dwukanałowym dźwiękiem przekazuje w czasie rzeczywistym wysokiej jakości obraz wideo za pośrednictwem Internetu. Obserwuj i zarządzaj kamerą IP przy pomocy dowolnego połączenia internetowego. Nie ma potrzeby instalowania kamery IP przy źródle zasilania, albowiem zasilanie i dane dostarczane są za pomocą jednego kabla sieciowego przy użyciu technologii Power over Ethernet (PoE). Kontroluj do 32 kamer IP marki TRENDnet za pomocą bezpłatnego, profesjonalnego oprogramowania zarządzającego. Zaawansowane opcje, obejmują nagrywanie po wykryciu ruchu, powiadomienia email, zaplanowane sesje nagrywania, kompresja do formatów MPEG-4/MJPEG, dwukierunkowy dźwięk, porty wejścia/wyjścia, wymienialne obiektywy, zoom cyfrowy oraz wbudowany slot kart SD - pozwalający na zapis obrazów bezpośrednio na kartę pamięci. Narzędzia do montażu na ścianie/suficie są dołączone do zestawu, a niemal biała obudowa pozwala na wtopienie się w otoczenie w większości przypadków. Kompatybilny z następującymi systemami operacyjnymi: Cechy produktu Pracuje z urządzeniami standardu IEEE 802.3af PoE 16-krotny zoom cyfrowy 1x 10/100Mbps Fast Ethernet port Porty wejścia/wyjścia do systemów alarmowych i innych urządzeń Nagrywanie wysokiej jakości wideo w formatach MPEG-4 i MJPEG z częstwotliwością 30 klatek/sekundę Rozdzielczość maksymalna: 640 x 480 pikseli 1x wymienialny 6mm, F1.8, obiektyw CS Dołączone narzędzia do montażu na ścianie lub suficie Możliwość utworzenia do 20 profili użytkowników Słysz i mów do ludzi w zasięgu widzenia twojej kamery przy użyciu komputera Zaimplementowany czytnik kart SD pozwala Ci zapisywać obrazy lub wideo bezpośrednio na kartę pamięci * Obsługa sieci TCP/IP, SMTP Email, http, samba i inne protokoły internetowe Zapis strumieniowego obrazu wideo na Twój komputer, kartę pamięci lub na sieciowe urządzenia pamięci masowej Detekcja ruchu z powiadomieniem na email, oraz możliwość przesłania obrazu przez protokół FTP Możliwość ustawienia wielu obszarów detekcji ruchu w zasięgu widzenia kamery Szybka instalacja przy użyciu Universal Plug and Play (UPnP) Bezpłatne, rozbudowane oprogramowanie IPView Pro 2.0: Kontroluj do 32 kamer IP jednocześnie ** 3 lata gwarancji… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Bezp obrotowa kamera IP z 2 drogami Audio/trybem/Dzień/Noc

Bezp obrotowa kamera IP z 2 drogami Audio/trybem/Dzień/Noc

Bezprzewodowa obrotowa kamera IP z 2 drogami Audio i trybem Dzień/Noc (TV-IP422W) zapewnia bezpieczeństwo przez 24 godziny na dobę nawet dużych pomieszczeń. Przez każde połączenie internetowe w obszarze widzenia kamery możesz rozmawiać, widzieć i słyszeć ludzi o każdej porze dnia i nocy. Chroń wielkie pomieszczenia dzięki obrotowym kamerom z serwerem internetowym. Kamery można obracać w poziomie pod kątem 330 stopni, natomiast kąt nachylenia to 105 stopni. TV-IP422W umożliwia strumieniowe przetwarzanie wysokiej jakości obrazów przez zabezpieczone połączenie bezprzewodowe. Zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie zezwala na nagrywanie obrazów podczas detekcji ruchu, wysyłanie emaili o zdarzeniach oraz nagrywanie według terminarza. Kamera posiada funkcję obracania, nagrywania w trybie Dzień/Noc, wbudowane 2 drogi Audio i wysoką jakość obrazu. Idealnie nadaje się do zastosowań w domu, małym biurze jak i średnim przedsiębiorstwie. Cechy produktu Kompatybilny z urządzeniami bezprzewodowymi w standardzie g i b Obsługuje zaawansowane szyfrowanie WEP, WPA-PSK i WPA2-PSK Funkcja obracania kamery pod kątem 330 stopni i nachylania pod kątem 105 stopni przez połączenie internetowe Nagrywanie obrazów w formacie MPEG-4 i MJPEG z odtwarzaniem 30 klatek na sekundę Słuchaj i rozmawiaj z ludźmi przez komputer w obszarze widzenia kamery Wbudowany port USB umożliwia przechowywanie obrazów bezpośrednio na dysku USB HDD lub Flash* Zamontowane diody na podczerwień pozwalają na wizję obrazów w trybie Dzień/Noc (widoczność w nocy do 5 metrów) Obsługuje TCP/IP networking, SMTP Email, HTTP, Samba i inne protokoły internetowe Strumieniowe nagrywanie wideo na komputer i na sieciowe urządzenia pamięci masowej Przesył zdjęć na serwer FTP, email i dyski flash Zgłoszenie na email zdarzeń z wykorzystaniem detekcji ruchu Dwa okna z regulacją detekcji ruchu i możliwością jednoczesnego robienia zdjęć oraz time stamp overlay Szybka instalacja Universal Plug and Play (UPnP) Bezpłatne oprogramowanie SecurView: przeglądanie i nagrywanie obrazów z maks. 16 kamer jednocześnie ** * Port USB obsługuje urządzenia o mocy 500mA w formacie FAT16/32 ** Monitoring wielu… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Obrotowa kamera IP z 2 drogami Audio i trybem Dzień/Noc

Obrotowa kamera IP z 2 drogami Audio i trybem Dzień/Noc

Obrotowa kamera IP z 2 drogami Audio i trybem Dzień/Noc (TV-IP422) zapewnia bezpieczeństwo przez 24 godziny na dobę nawet dużych pomieszczeń. Przez każde połączenie internetowe w obszarze widzenia kamery możesz rozmawiać, widzieć i słyszeć ludzi o każdej porze dnia i nocy. Chroń wielkie pomieszczenia dzięki obrotowym kamerom z serwerem internetowym. Kamery można obracać w poziomie pod kątem 330 stopni, natomiast kąt nachylenia to 105 stopni. TV-IP422 umożliwia strumieniowe przetwarzanie wysokiej jakości obrazów przez zdalne połączenie. Zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie zezwala na nagrywanie obrazów podczas detekcji ruchu, wysyłanie emaili o zdarzeniach oraz nagrywanie według terminarza. Kamera posiada funkcję obracania, nagrywania w trybie Dzień/Noc, wbudowane 2 drogi Audio i wysoką jakość obrazu. Idealnie nadaje się do zastosowań w domu, małym biurze jak i średnim przedsiębiorstwie. Cechy produktu Funkcja obracania kamery pod kątem 330 stopni i nachylania pod kątem 105 stopni przez połączenie internetowe Nagrywanie obrazów w formacie MPEG-4 i MJPEG z odtwarzaniem 30 klatek na sekundę Słuchaj i rozmawiaj z ludźmi przez komputer w obszarze widzenia kamery Wbudowany port USB umożliwia przechowywanie obrazów bezpośrednio na dysku USB HDD lub Flash* Zamontowane diody na podczerwień pozwalają na wizję obrazów w trybie Dzień/Noc (widoczność w nocy do 5 metrów) Obsługuje TCP/IP networking, SMTP Email, HTTP, Samba i inne protokoły internetowe Strumieniowe nagrywanie wideo na komputer i na sieciowe urządzenia pamięci masowej Przesył zdjęć na serwer FTP, email i dyski flash Zgłoszenie na email zdarzeń z wykorzystaniem detekcji ruchu Dwa okna z regulacją detekcji ruchu i możliwością jednoczesnego robienia zdjęć oraz time stamp overlay Szybka instalacja Universal Plug and Play (UPnP) Bezpłatne oprogramowanie SecurView: przeglądanie i nagrywanie obrazów z maks. 16 kamer jednocześnie ** * Port USB obsługuje urządzenia o mocy 500mA w formacie FAT16/32 ** Monitoring wielu kamer może wymagać zastosowania wysoko wydajnego procesora Specyfikacja techniczna Specyfikacja kamery Sensor obrazu Sensor 1/4 calowy sensor CMOS… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Bezp Kamera z Serwerem Internet 2 opcjami Audio tryb Dzień/Noc

Bezp Kamera z Serwerem Internet 2 opcjami Audio tryb Dzień/Noc

TV-IP312W Bezprzewodowa Kamera z serwerem internetowym, 2 opcjami Audio i trybem Dzień/Noc Bezprzewodowa Kamera z serwerem internetowym, 2 opcjami Audio i trybem Dzień/Noc przesyła przez Internet wysokiej jakości wideo i audio w czasie rzeczywistym. Rozmawiaj z ludźmi w obszarze widzianym przez kamerę w dzień jak i w nocy przez połączenie internetowe. Bezpłatne oprogramowanie SecurView do zarządzania kamerami, pozwala monitorować każde miejsce w domu lub pracy. Kamera zapewnia krystalicznie czysty strumieniowy przesył wideo MPEG4 przez dobrze zabezpieczone połączenie internetowe. Diody na podczerwień pozwalają na monitoring w nocy z niskim oświetleniem otoczenia. Wbudowany mikrofon oraz opcja zamontowania głośników zaopatrują kamerę w dwie drogi komunikacji Audio. Intuicyjne a zarazem zaawansowane oprogramowanie zapewnia nagrywanie podczas detekcji ruchu, zgłoszenia na email, nagrywanie zaplanowane i inne. Kamera z 2 opcjami Audio, świetną jakością obrazu i wsparciem USB flash to idealne rozwiązanie do wykorzystywania w domu, małym biurze lub przedsiębiorstwie. (Wersja A1.0R) Cechy produktu Kompatybilna z urządzeniami bezprzewodowymi g i b Zaawansowane szyfrowanie w trybie WEP, WPA-PSK i WPA2-PSK Wbudowany port USB pozwala na przechowywanie obrazów bezpośrednio na USB flash lub dysku twardym* Diody na podczerwień pozwalają na odbiór wizji w dzień i w nocy (widoczność w nocy do 5 metrów) Obsługuje TCP/IP networking, SMPT Email, HTTP, Samba i inne protokoły Internetowe Wysoka jakość nagrywania wideo w formacie MPEG-4 i MJPEG z częstotliwością 30 klatek na sekundę Obsługuje podgląd obrazów na żywo w formacie 3GPP przez telefon komórkowy 3G ** Rozmawiaj z ludźmi przez komputer w pobliżu kamery Nagrywanie strumieniowe wideo na komputer lub urządzenie pamięci pasowej Możliwość umieszczenia zdjęć na FTP, Email i dyskach Flash Wykrywanie ruchu z możliwością zgłoszenia na email Obsługuje dwa okna z regulacją detekcji ruchu i natychmiastowo robi zdjęcia Obsługuje “time stamp overlay” Szybka instalacja Universal Plug and Play Darmowe oprogramowanie SecurView™: do przeglądania i nagrywania 16 kamer równocześnie *** * Port… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Kamera z Serwerem Internet., 2 opcjami Audio i trybem Dzień/Noc

Kamera z Serwerem Internet., 2 opcjami Audio i trybem Dzień/Noc

TV-IP312 Kamera z serwerem internetowym, 2 opcjami Audio i trybem Dzień/Noc Kamera z serwerem internetowym, 2 opcjami Audio i trybem Dzień/Noc przesyła przez Internet wysokiej jakości wideo i audio w czasie rzeczywistym. Rozmawiaj z ludźmi w obszarze widzianej przez kamerę w dzień jak i w nocy przez połączenie internetowe. Bezpłatne oprogramowanie SecurView do zarządzania kamerami, pozwala monitorować każde miejsce w domu lub pracy. Kamera zapewnia krystalicznie czysty strumieniowy przesył wideo MPEG4 przez dobrze zabezpieczone połączenie internetowe. Diody na podczerwień umożliwiają na monitoring w nocy z niskim oświetleniem otoczenia. Wbudowany mikrofon oraz opcja zamontowania głośników zaopatrują kamerę w dwie drogi komunikacji Audio. Intuicyjne a zarazem zaawansowane oprogramowanie zapewnia nagrywanie podczas detekcji ruchu, zgłoszenia na email, nagrywanie zaplanowane i inne. Kamera z 2 opcjami Audio, świetną jakością obrazu, obsług więcej »
Dodano: 1.07.2010

Zaawansowana Bezprzewodowa Kamera IP z trybem Dzień/Noc z Audio

Zaawansowana Bezprzewodowa Kamera IP z trybem Dzień/Noc z Audio

Kamera IP TV-IP301 marki TRENDnet jest idealnym rozwiązaniem do transmisji rzeczywistych obrazów wideo przez Internet. Zaawansowana kamera z serwerem sieciowym zapewnia wysokiej jakości przetwarzanie wideo z możliwością odtwarzania 30 klatek na sekundę. Kamera o standardzie 802.11b/g przesyła obraz wideo bezprzewodowo, który jest szyfrowany. Użytkownicy mogą oglądać jednocześnie obrazy aż z 16 kamer dzięki oprogramowaniu IPView Pro. (Wersja v1.0R) Cechy produktu Wi-Fi kompatybilne z urządzeniami IEEE 2.4GHz 802.11b/g Bezprzewodowo obsługuje tryby Infrastructure i Ad-Hoc Obsługa szyfrowania 128-bitowego WEP i WPA-PSK Funkcja CCD image sensor (sensor obrazu) i kontrola DC-Iris Obsługa monitoringu audio oraz port RS-485 do kontroli obrotów kamery Dołączone port I/O do centralki alarmowej i zgłoszeń na e-mail Wbudowany mikrofon do monitoringu Audio Wysokiej jakości zdjęcia JPEG i nagrywanie wideo w MPEG-4 z częstotliwością odtwarzania obrazu 30klatek na sekundę Wyposażony w podczerwień (10 metrów) do nocnej wizji Funkcja oglądania i nagrywania z maks. 16 kamer w tym samym czasie* Postępowe skanowanie, wszystkie linie są przechwytywane w tym samym czasie 4-krotny zoom cyfrowy Funkcja nakładki wideo zarówno w grafice jak i tekście Obsługa 3 okien z dostosowaniem detekcji ruchu w momencie robienia zdjęcia Obsługa TCP/IP, SMTP e-mail, HTTP i innych protokołów internetowych Konfiguracja Web z hasłem zabezpieczającym Obsługa UPnP i DDNS Monitoring z wielu kamer, robienie zdjęć, nagrywanie wideo (Windows 98/ME/2000/XP) Szeroki zakres zastosowań monitoringu w domach, biurach, bankach, szpitalach, parkingach oraz prywatnych i publicznych obiektów 3 lata gwarancji *Monitoring wielu kamer wymaga użycia wysoko wydajnego procesora CPU Specyfikacje kamery Sensor obrazu Sensor: Sharp 1/4” progressive CCD Rozdzielczość: 640 x 480, 320 x 240, 160 x 120 Obiektyw: IR Lens Wejście & Wyjście Audio Wejście: Wbudowany mikrofon, zewnętrzny (mono) Kompresja: ADPCM (mono) PCM: 8K/16K/24K/48K (mono) Wideo Kompresja MPEG4/M-JPEG Rozdzielczość VGA/QVGA Częstotliwość odtwarzania obrazu 30fps@VGA, QVGA Sterowanie góra/dół Tak Sterowanie w prawo/lewo Tak Wybór jakości obrazu 5 poziomów Wybór częstotliwości odtwarzania obrazu… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Zaawansowana Kamera IP z trybem Dzień/Noc z Audio

Zaawansowana Kamera IP z trybem Dzień/Noc z Audio

Kamera IP TV-IP301 marki TRENDnet jest idealnym rozwiązaniem do transmisji rzeczywistych obrazów wideo przez Internet. Zaawansowana kamera z serwerem sieciowym zapewnia wysokiej jakości przetwarzanie wideo z możliwością odtwarzania 30 klatek na sekundę. Użytkownicy mogą oglądać jednocześnie obrazy aż z 16 kamer dzięki oprogramowaniu IPView Pro. (Wersja v1.0R) Cechy produktu Funkcja CCD image sensor (sensor obrazu) i kontrola DC-Iris Obsługa monitoringu audio oraz port RS-485 do kontroli obrotów kamery Dołączone port I/O do centralki alarmowej i zgłoszeń na e-mail Wbudowany mikrofon do monitoringu Audio Wysokiej jakości zdjęcia JPEG i nagrywanie wideo w MPEG-4 z częstotliwością odtwarzania obrazu 30klatek na sekundę Wyposażony w podczerwień (10 metrów) do nocnej wizji Funkcja oglądania i nagrywania z maks. 16 kamer w tym samym czasie* Postępowe skanowanie, wszystkie linie są przechwytywane w tym samym czasie 4-krotny zoom cyfrowy Funkcja nakładki wideo zarówno w grafice jak i tekście Obsługa 3 okien z dostosowaniem detekcji ruchu w momencie robienia zdjęcia Funkcja monitoringu Audio Obsługa TCP/IP, SMTP e-mail, HTTP i innych protokołów internetowych Konfiguracja Web z hasłem zabezpieczającym Obsługa UPnP i DDNS Monitoring z wielu kamer, robienie zdjęć, nagrywanie wideo (Windows 98/ME/2000/XP) Szeroki zakres zastosowań monitoringu w domach, biurach, bankach, szpitalach, parkingach oraz prywatnych i publicznych obiektów 3 lata gwarancji *Monitoring wielu kamer wymaga użycia wysoko wydajnego procesora CPU Specyfikacje kamery Chipset Infineon ADMTek 5120 Sensor obrazu Sensor: Sharp 1/4” progressive CCD Rozdzielczość: 640 x 480, 320 x 240, 160 x 120 Obiektyw: IR Lens Wejście & Wyjście Audio Wejście: Wbudowany mikrofon, zewnętrzny (mono) Kompresja: ADPCM (mono) PCM: 8K/16K/24K/48K (mono) Wideo Kompresja MPEG4/M-JPEG Rozdzielczość VGA/QVGA Częstotliwość odtwarzania obrazu 30fps@VGA, QVGA Sterowanie góra/dół Tak Sterowanie w prawo/lewo Tak Wybór jakości obrazu 5 poziomów Wybór częstotliwości odtwarzania obrazu 13 poziomów Jasność Tak Kontrast Tak Kolor Tak Ostrość Tak Detekcja ruchu Tak Odświeżanie 50Hz lub 60Hz Expose/White Balanced Control Automatyczna Komunikacja LAN… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Bezprzewodowa Kamera z Serwerem Internetowym i 2 opcjami Audio

Bezprzewodowa Kamera z Serwerem Internetowym i 2 opcjami Audio

Bezprzewodowa Kamera z serwerem internetowym i 2 opcjami Audio przesyła przez Internet wysokiej jakości wideo i audio w czasie rzeczywistym. Rozmawiaj z ludźmi w obszarze obsługiwanej przez kamerę i przez połączenie internetowe. Bezpłatne oprogramowanie SecurView do zarządzania kamerami, pozwala monitorować każde miejsce w domu lub pracy. Kamera zapewnia krystalicznie czysty strumieniowy przesył wideo MPEG4 przez dobrze zabezpieczone połączenie internetowe. Wbudowany mikrofon oraz opcja zamontowania głośników zaopatrują kamerę w dwie drogi komunikacji Audio. Intuicyjne a zarazem zaawansowane oprogramowanie zapewnia nagrywanie podczas detekcji ruchu, zgłoszenia na email, nagrywanie zaplanowane i inne. Kamera z 2 opcjami Audio, świetną jakością obrazu i wsparciem USB flash to idealne rozwiązanie do wykorzystywania w domu, małym biurze lub przedsiębiorstwie. (Wersja A1.0R) Cechy produktu Kompatybilna z urządzeniami bezprzewodowymi g i b Zaawansowane szyfrowanie w trybie WEP, WPA-PSK i WPA2-PSK Wbudowany port USB pozwala na przechowywanie obrazów bezpośrednio na USB flash lub dysku twardym* Obsługuje TCP/IP networking, SMPT Email, HTTP, Samba i inne protokoły Internetowe Wysoka jakość nagrywania wideo w formacie MPEG-4 i MJPEG z częstotliwością 30 klatek na sekundę Obsługuje podgląd obrazów na żywo w formacie 3GPP przez telefon komórkowy 3G ** Rozmawiaj z ludźmi przez komputer w pobliżu kamery Nagrywanie strumieniowe wideo na komputer lub urządzenie pamięci pasowej Możliwość umieszczenia zdjęć na FTP, Email i dyskach Flash Wykrywanie ruchu z możliwością zgłoszenia na email Obsługuje dwa okna z regulacją detekcji ruchu i natychmiastowo robi zdjęcia Obsługuje “time stamp overlay” Szybka instalacja Universal Plug and Play Darmowe oprogramowanie SecurView™: do przeglądania i nagrywania 16 kamer równocześnie *** * Port USB obsługuje urządzenia zasilane do 500mA w formacie FAT16/32 ** Wymagana jest usługa 3G u dostawcy telefonii komórkowej *** Monitoring z wielu kamer może wymagać wysokiej wydajności CPU Specyfikacja Kamery Sensor obrazu Sensor 1/4” Color CMOS Sensor Rozdzielczość 640 x 480 Pikseli Obiektyw f: 4.6mm, F: 2.8 (Board Lens)… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Kamera z Serwerem Internetowym i 2 opcjami Audio

Kamera z Serwerem Internetowym i 2 opcjami Audio

Kamera z serwerem internetowym i 2 opcjami Audio przesyła przez Internet wysokiej jakości wideo i audio w czasie rzeczywistym. Rozmawiaj z ludźmi w obszarze obsługiwanej przez kamerę i przez połączenie internetowe. Bezpłatne oprogramowanie SecurView do zarządzania kamerami, pozwala monitorować każde miejsce w domu lub pracy. Kamera zapewnia krystalicznie czysty strumieniowy przesył wideo MPEG4 przez dobrze zabezpieczone połączenie internetowe. Wbudowany mikrofon oraz opcja zamontowania głośników zaopatrują kamerę w dwie drogi komunikacji Audio. Intuicyjne a zarazem zaawansowane oprogramowanie zapewnia nagrywanie podczas detekcji ruchu, zgłoszenia na email, nagrywanie zaplanowane i inne. Kamera z 2 opcjami Audio, świetną jakością obrazu i wsparciem USB flash to idealne rozwiązanie do wykorzystywania w domu, małym biurze lub przedsiębiorstwie. (Wersja A1.0R) Cechy produktu Wbudowany port USB pozwala na przechowywanie obrazów bezpośrednio na USB flash lub dysku twardym* Obsługuje TCP/IP networking, SMPT Email, HTTP, Samba i inne protokoły Internetowe Wysoka jakość nagrywania wideo w formacie MPEG-4 i MJPEG z częstotliwością 30 klatek na sekundę Obsługuje podgląd obrazów na żywo w formacie 3GPP przez telefon komórkowy 3G ** Rozmawiaj z ludźmi przez komputer w pobliżu kamery Nagrywanie strumieniowe wideo na komputer lub urządzenie pamięci pasowej Możliwość umieszczenia zdjęć na FTP, Email i dyskach Flash Wykrywanie ruchu z możliwością zgłoszenia na email Obsługuje dwa okna z regulacją detekcji ruchu i natychmiastowo robi zdjęcia Obsługuje “time stamp overlay” Szybka instalacja Universal Plug and Play Darmowe oprogramowanie SecurView™: do przeglądania i nagrywania 16 kamer równocześnie *** * Port USB obsługuje urządzenia zasilane do 500mA w formacie FAT16/32 ** Wymagana jest usługa 3G u dostawcy telefonii komórkowej *** Monitoring z wielu kamer może wymagać wysokiej wydajności CPU Specyfikacja Kamery Sensor obrazu Sensor 1/4” Color CMOS Sensor Rozdzielczość 640 x 480 Pikseli Obiektyw f: 4.6mm, F: 2.8 (Board Lens) Podgląd pod kątem 60 stopni Min. oświetlenie 0.5Lux @ F2.0 Audio Wejście mikrofonu wewnętrzne Omni-Directional Czułość:… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Bezprzewodowa Kamera z Serwerem Internetowym z Audio

Bezprzewodowa Kamera z Serwerem Internetowym z Audio

TV-IP201W Kamera IP jest idealnym rozwiązaniem przy zdalnym monitoringu oraz transmisji obrazu rzeczywistego przez Internet. Funkcje Kamery TV-IP201W takie jak: audio/wideo/nadzór pozwalają oglądać na żywo obrazy przez przeglądarkę internetową lub Intranet. Możliwość zdalnego zarządzania aż do 16 kamer, dzięki oprogramowaniu IPView. Ta Kamera posiada możliwość zapisu obrazów w formacie M-JPEG, automatycznie robi zdjęcia i zgłasza o zdarzeniu, wysyłając maila. Znakomite rozwiązanie dla transmisji wideo przez Internet. (Wersja V1.0R) Nagrody i recenzje Cechy produktu Wi-Fi kompatybilne z urządzeniami standardu IEEE 802.11b/g, korzystające z zakresu częstotliwości 2.4 GHz ISM Bezprzewodowo wspiera Infrastructure i Ad-Hoc Wyposażony w 64/128-bitowe kodowanie WEP (ASCII & HEX) Kompresja M-JPEG i monitoring audio Wbudowane złącze RS-485 do sterowania urządzeniem (additional Pan & Tilt control device required) Kontrolki ActiveX dla IE i aplety Java dla Internet Explorer i Netscape Navigator Pozwala na zdalny dostęp z przeglądarki internetowej, by oglądać i słuchać na żywo Obsługuje protokoły TCP/IP, SMTP, HTTP i więcej Konfiguracja Web z możliwością zabezpieczenia hasłem Oprogramowanie IPView do zarządzania wieloma kamerami, wykrywania ruchu i alarmowania, robienia zdjęć i nagrywania wideo (Windows 98/ME/2000/XP) Wbudowane porty I/O pozwalają podłączyć kamerę do alarmu, która będzie wykrywać ruch, w razie tego zdarzenia włączy go i wyśle na e-maila zgłoszenie Szeroki zakres zastosowań tej kamery do monitoringu domów, banków, szpitali oraz różnorodnych prywatnych i publicznych budynków 3 lata gwarancji Specyfikacje kamery Sensor obrazu Sensor 1/4” Kolor CMOS Rozdzielczość 640 x 480 pikseli Soczewki f :6.0mm F1.8 (CS- Standard, wymienne) Audio Wejście MIC Wewnętrzny MIC (mono) Kontrola głosu Regulowana Kompresja ADPCM/PCM Video Częstotliwość odtwarzania obrazu 30fps@CIF, QCIF, VGA Kompresja M-JPEG Rozdzielczość & Częstotliwość migotania 176 x 144, 320 x 240, 640 x 480 na zewnątrz/wewnątrz/50Hz/60Hz Ustawienia współczynnika klatki 1, 3, 7, 12, 15, 25, 30 (zależy do formatu wideo) Funkcja mirror pionowo/poziomo Kontrola Tak (Jasność/ Kontrast/ Nasycenie/ Ostrość) Bezprzewodowo Standard IEEE 802.11b/g Częstotliwość 2.4… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Kamera Audio z serwerem internetowym

Kamera Audio z serwerem internetowym

TV-IP201 Kamera IP jest idealnym rozwiązaniem przy zdalnym monitoringu oraz transmisji obrazu rzeczywistego przez Internet. Funkcje Kamery TV-IP201 takie jak: audio/wideo/nadzór pozwalają oglądać na żywo obrazy przez przeglądarkę internetową lub Intranet. Możliwość zdalnego zarządzania aż do 16 kamer, dzięki oprogramowaniu IPView. Ta Kamera posiada możliwość zapisu obrazów w formacie M-JPEG, automatycznie robi zdjęcia i zgłasza o zdarzeniu, wysyłając maila. Znakomite rozwiązanie dla transmisji wideo przez Internet. (Wersja B1.1R & B1) Cechy produktu Kompresja M-JPEG i monitoring audio Wbudowane złącze RS-485 do sterowania urządzeniem (additional Pan & Tilt control device required) Kontrolki ActiveX dla IE i aplety Java dla Internet Explorer i Netscape Navigator Pozwala na zdalny dostęp z przeglądarki internetowej, by oglądać i słuchać na żywo Obsługuje protokoły TCP/IP, SMTP, HTTP i więcej Konfiguracja Web z możliwością zabezpieczenia hasłem Oprogramowanie IPView do zarządzania wieloma kamerami, wykrywania ruchu i alarmowania, robienia zdjęć i nagrywania wideo (Windows 98/ME/2000/XP) Wbudowane porty I/O pozwalają podłączyć kamerę do alarmu, która będzie wykrywać ruch, w razie tego zdarzenia włączy go i wyśle na e-maila zgłoszenie Szeroki zakres zastosowań tej kamery do monitoringu domów, banków, szpitali oraz różnorodnych prywatnych i publicznych budynków 3 lata gwarancji Specyfikacje kamery Sensor obrazu Sensor 1/4” Kolor CMOS Rozdzielczość 640 x 480 pikseli Soczewki f :6.0mm F1.8 (CS- Standard, wymienne) Audio Wejście MIC Wewnętrzny MIC (mono) Kontrola głosu Regulowana Kompresja ADPCM/PCM Video Częstotliwość odtwarzania obrazu 30fps@CIF, QCIF, VGA Kompresja M-JPEG Rozdzielczość & Częstotliwość migotania 176 x 144, 320 x 240, 640 x 480 na zewnątrz/wewnątrz/50Hz/60Hz Ustawienia współczynnika klatki 1, 3, 7, 12, 15, 25, 30 (zależy do formatu wideo) Funkcja mirror pionowo/poziomo Kontrola Tak (Jasność/ Kontrast/ Nasycenie/ Ostrość) Komunikacja LAN 10/100Mbps Auto-Sense, Auto-MDIX Protokoły HTTP, FTP< TCP/IP, UDP, ARP, ICMP, DHCP, PPPoE, DDNS, SMTP, UPnP Oprogramowanie Przeglądarka Internet Explorer 5.0 lub nowsza wersja Netscape 6.0 lub nowsza wersja Aplikacje IP View i… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Bezprzewodowa Kamera z Serwerem Internetowym

Bezprzewodowa Kamera z Serwerem Internetowym

Bezprzewodowa kamera z serwerem internetowym (TV-IP110W) transmituje przez Internet wysokiej jakości obrazy w czasie rzeczywistym. Oglądaj obraz z kamery przez każde połączenie internetowe. Darmowe oprogramowanie do zarządzania kamerami - SecurView, zapewnia monitoring aż z 16 kamer do ochrony twojego mienia. Ta stylowa i kompaktowa kamera z serwerem internetowym zapewnia krystalicznie czysty strumień wideo MJPEG. Możliwość montażu kamery na gładnich powierzchniach z dołączonym zestawem do montażu. Intuicyjne oprogramowanie pozwala na nagrywanie obrazu podczas detekcji ruchu, zgłoszenia na email oraz nagrywanie według sporządzonego hormonogramu. świetna jakość zdjęć z kamery, intuicyjne konfiguracja i bezpłatne oprogramowanie sprawiają, że TV-IP110W jest idealnym rozwiązaniem do zastosowań w domu lub biurze. (Wersja A1.0R) Cechy produktu Zgodny z urządzeniami bezprzewodowymi 802.11g/b Zaawansowane szyfrowanie WEP, WPA-PSK(TKIP), WPA2-PSK Obsługuje TCP/IP, SMTP Email, HTTP, Samba i inne protokoły internetowe Wysokiej jakości nagrywanie obrazu wideo w formacie MJPEG z częstotliwością 30 klatek na sekundę Strumieniowe nagrywanie wideo na komputer oraz sieciowe urządzenie pamięci masowej Możliwość robienia zdjęć na ftp, email Detekcja ruchu z możliwością wysłania zgłoszenia na email Obsługuje dwa okna z detekcją ruchu i robienie zdjęć w tym samym czasie Podpisanie pliku z datą i godziną nagrania Szybka instalacja Universal Plug and Play Darmowe oprogramowanie SecurView™: przegląd i nagrywanie obrazu z 16 kamer jednocześnie* 3 lata gwarancji * Monitoring z wielu kamer może wymagać procesora i karty graficznej o wysokiej wydajości Specyfikacja Kamery Sensor obrazu Sensor 1/4” Color CMOS Sensor Rozdzielczość 640 x 480 Pikseli Obiektyw f: 4.6mm, F: 2.6 (Board Lens) Podgląd pod kątem 60 stopni Minimalne oświetlenie 0.5Lux Ustawienia wideo/zdjęć Format Wideo MJPEG Częstotliwość odtwarzania klatki 30fps @VGA, QVGA, QQVGA Prędkość odtwarzania klatek 1 ~ 30fps Zoom 3 x zoom cyfrowy Ustawienia kompresji 5 poziomów Rozdzielczość 640 x 480, 320 x 240, 160 x 120 Exposure Control, White Balance, Gain Control Automatycznie Ustawienia obrazu Regulacja więcej »
Dodano: 1.07.2010

Kamera z Serwerem Internetowym

Kamera z Serwerem Internetowym

Kamera z serwerem internetowym (TV-IP110) transmituje przez Internet wysokiej jakości obrazy w czasie rzeczywistym. Oglądaj obraz z kamery przez każde połączenie internetowe. Darmowe oprogramowanie do zarządzania kamerami - SecurView, zapewnia monitoring aż z 16 kamer do ochrony twojego mienia. Ta stylowa i kompaktowa kamera z serwerem internetowym zapewnia krystalicznie czysty strumień wideo MJPEG. Możliwość montażu kamery na gładnich powierzchniach z dołączonym zestawem do montażu. Intuicyjne oprogramowanie pozwala na nagrywanie obrazu podczas detekcji ruchu, zgłoszenia na email oraz nagrywanie według sporządzonego hormonogramu. świetna jakość zdjęć z kamery, intuicyjne konfiguracja i bezpłatne oprogramowanie sprawiają, że TV-IP110 jest idealnym rozwiązaniem do zastosowań w domu lub biurze. (Wersja A1.0R) Cechy produktu Obsługuje TCP/IP, SMTP Email, HTTP, Samba i inne protokoły internetowe Wysokiej jakości nagrywanie obrazu wideo w formacie MJPEG z częstotliwością 30 klatek na sekundę Strumieniowe nagrywanie wideo na komputer oraz sieciowe urządzenie pamięci masowej Możliwość robienia zdjęć na ftp, email Detekcja ruchu z możliwością wysłania zgłoszenia na email Obsługuje dwa okna z detekcją ruchu i robienie zdjęć w tym samym czasie Podpisanie pliku z datą i godziną nagrania Szybka instalacja Universal Plug and Play Darmowe oprogramowanie SecurView™: przegląd i nagrywanie obrazu z 16 kamer jednocześnie* 3 lata gwarancji * Monitoring z wielu kamer może wymagać procesora i karty graficznej o wysokiej wydajości Specyfikacja Kamery Sensor obrazu Sensor 1/4” Color CMOS Sensor Rozdzielczość 640 x 480 Pikseli Obiektyw f: 4.6mm, F: 2.6 (Board Lens) Podgląd pod kątem 60 stopni Minimalne oświetlenie 0.5Lux Ustawienia wideo/zdjęć Format Wideo MJPEG Częstotliwość odtwarzania klatki 30fps @VGA, QVGA, QQVGA Prędkość odtwarzania klatek 1 ~ 30fps Zoom 3 x zoom cyfrowy Ustawienia kompresji 5 poziomów Rozdzielczość 640 x 480, 320 x 240, 160 x 120 Exposure Control, White Balance, Gain Control Automatycznie Ustawienia obrazu Regulacja więcej »
Dodano: 1.07.2010

KAMERA INTERNETOWA MC-YOYO

KAMERA INTERNETOWA MC-YOYO

Kamera MODECOM YOYO jest wyjątkowa nie tylko ze względu na swą funkcjonalność, ale także ze względu na innowacyjne rozwiązania technologiczne. Uniwersalny system montażowy przystosowany jest do wszelkiego rodzaju monitorów. Natomiast konstrukcja dostosowana do składania kamerki do niewielkich rozmiarów sprawia, że jest ona idealna do notebooka. Dzięki funkcji śledzenia twarzy \"Face Tracking\" użytkownik jest zawsze w centrum obrazu swego rozmówcy. Niezwykłe rozwiązanie konstrukcji kabla pozwala na zwinięcie go na maleńkiej szpulce wielkości kapsla. Ułatwia to przechowywanie i pozwala na utrzymanie porządku na biurku. Kolor: czarny Typ czujnika: 1/4\" CMOS Wbudowany mikrofon Rozdzielczość matrycy: 640 x 480 pikseli Przechwytywanie video: do 5 M pikseli Przechwytywanie obrazu nieruchomego: do 7,2 M pikseli Współczynnik wyświetlania klatek: do 30 fps @ 640x480 pikseli Format obrazu: RGB 24 Odległość ogniska: 30 mm~nieskończoność Jasność: Auto Kontrola ekspozycji: Auto Protokół USB: USB 2,0 Zasilanie: prąd stały 5,2V Wymiary obudowy w mm: 55 (dł.) x 55 (szer.) x 15 (wys.) więcej »
Dodano: 1.07.2010