Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » VoIP

VoIP

Produkty od 1 do 20 z 43

Centrale Grandstream CTI Solutions

 Centrale Grandstream CTI Solutions

Opis Seria UCM6200 to elastyczna i wydajna centrala VoIP oparta na Asterisku. W niespotykanie korzystnej cenie oferuje usługi transmisji głosu, wideo i danych oraz usługi mobilne, a także zaawansowany interfejs internetowy umożliwiający zdalne zarządzanie. Idealna dla małych i średnich przedsiębiorstw, kompleksów mieszkalnych, szpitali, placówek handlowych i ośrodków zdrowia, seria UCM6200 oferuje trzy modele, różniące się pod względem liczby portów FXO, liczby obsługiwanych użytkowników i liczby jednoczesnych połączeń. Decydując się na centralę IP z serii UCM, uwalniasz się na zawsze od opłat licencyjnych, a także opłat za dodatkowe funkcje i aktualizacje oprogramowania wewnętrznego. Centrala VoIP UCM to gotowe rozwiązanie oferujące małym i średnim firmom funkcje biznesowe bez żadnych dodatkowych kosztów. Koszt całego sprzętu i oprogramowania jest wliczony w cenę zakupu. Instalacja, konfiguracja i zarządzanie wymagają dosłownie kilku kliknięć przy użyciu niezwykle prostego i intuicyjnego interfejsu użytkownika. Interfejs internetowy centrali VoIP oferuje funkcję Zero Configuration, umożliwiającą automatyczną konfigurację punktów końcowych, dzięki czemu stworzenie kompletnego systemu IP PBX zajmuje nie więcej niż kilka minut. Seria central VoIP UCM6200 zawiera zaawansowany zestaw funkcji głosowych, dostępnych zazwyczaj w systemach wdrażanych przez duże przedsiębiorstwa. Obsługuje wszystkie najważniejsze kodery/dekodery głosu, liczne funkcje połączeń i ochronę przy użyciu najnowocześniejszych algorytmów szyfrowania, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm troszczących się o prywatność połączeń głosowych. Wspomagaj produktywność dzięki połączeniom wideo w czasie rzeczywistym z klientami i pracownikami — seria central IP UCM6200 obsługuje połączenia wideo pomiędzy dowolnymi urządzeniami zgodnymi z protokołem SIP, takimi jak wideotelefony, kamery-wizjery, urządzenia do wideokonferencji czy kamery do monitoringu. Centrala umożliwia monitorowanie zachowań użytkowników i rejestrację historii połączeń dzięki obsłudze szczegółowych raportów połączeń (CDR). Obsługuje również książki telefoniczne LDAP (które mogą być konfigurowane przez PBX zamiast w każdym telefonie IP oddzielnie), pocztę głosową i przekierowanie faksów na adresy e-mail oraz automatyczne tworzenie kopii zapasowych systemu. Platforma umożliwia ci dostęp do firmy z… więcej »
Dodano: 2017-04-10
Grandstream, Yeastar,

Centrala telefoniczna PANASONIC serwer IP-PBX KX-NS500

 Centrala telefoniczna PANASONIC serwer IP-PBX KX-NS500

Dostępny w stałej sprzedaży SERWER telekomunikacyjny IP-PBX to nowoczesna centrala Panasonic w podstawowej konfiguracji z możliwością rozbudowy do 190 linii miejskich i 288 wewnętrznych według indywidualnych potrzeb. serwer - jednostka główna z zasilaczem, procesorem Cortex A 600Mhz, 2 porty wewnętrzne cyfrowe z funkcją XDP, które pozwalają na podłączenie 4 telefonów, 6 portów linii miejskich analogowych z identyfikacją każdego numeru, 16 portów linii wewnętrznych analogowych z identyfikacją numeru i funkcją wiadomości, 2 wolne sloty na dodatkowe karty rozbudowy linii miejskich, 2 wolne sloty na dodatkowe karty rozbudowy linii wewnętrznych. więcej »
Dodano: 2016-03-03
PanasonicCena: 1729 zł

Gwarancja:24 miesiące
ilość portów LAN 10/100/1000:1 szt.

Telefon VoIP KX-UT133 PoE

Telefon VoIP KX-UT133 PoE

Oferowany przez nas biurowy telefon SIP posiada duży wyświetlacz i 24 klawisze funkcyjne. Telefon jest doskonały do ogólnego użytku biurowego, stanowisk recepcji i pokojów hotelowych i nie tylko. Jest to telefon głośnomówiący działający w trybie pełnego dupleksu, który posiada dwa porty sieciowe (do podłączenia komputera). Ponadto oferowany sprzęt posiada 3-wierszowy wyświetlacz z podświetleniem, obsługę PoE i XML, certyfikat zgodności z systemami Asterisk i Broadsoft Broadworks oraz 24-klawisze ułatwiają korzystanie osobom przyzwyczajonym do tradycyjnej klawiatury, pozwalając skrócić czas nauki obsługi i umożliwiając natychmiastowe rozpoczęcie korzystania z wszystkich funkcji. Usprawnij działanie swojej firmy dzięki najnowszej technologii telefonii SIP, która usprawnia wewnętrzną komunikację, pozwala obniżyć koszty eksploatacyjne i upraszcza zarządzanie wyposażeniem. Telefon SIP KX-UT133 doskonale nadaje się do roli podstawowego urządzenia biurowego ogólnego zastosowania, ale sprawdza się też jako wyposażenie recepcji i pokojów hotelowych. To urządzenie SIP oferuje bogaty zestaw funkcji, wśród których znaleźć można wyraźny 3-wierszowy wyświetlacz alfanumeryczny, identyfikację dzwoniącego, rejestr połączeń, obsługę konferencji trójstronnych oraz wiele innych funkcji dostępnych dzięki systemom SIP-PBX i dostawcom usług Asterisk lub Broadsoft. więcej »
Dodano: 2016-03-03
PanasonicCena: 219 zł

Gwarancja:12 miesiące
ilość portów LAN 10/100:2 szt.

Centrale telefoniczne

 Centrale telefoniczne

Firma TRANSFERIA w ofercie posiada centrale telefoniczne znanych i cenionych producentów (Panasonic, Platan). Proponujemy instalacje, modernizacje i konserwacje w/w urządzeń. więcej »
Dodano: 2015-05-04
Panasonic, Platan

Prima IP Nano - Centralka telefoniczna 2 dodatkowe sloty na pakiety różnych linii

Prima IP Nano - Centralka telefoniczna 2 dodatkowe sloty na pakiety różnych linii

Centralka telefoniczna Prima IP Nano Umożliwia korzystanie z tanich rozmów w technologii VoIP, może służyć jako brama VoIP, współpracuje z Platan SIP trunk. Tanie lub darmowe rozmowy w sieciach komórkowych oraz wysyłanie i odbieranie sms-ów są łatwo dostępne dzięki zintegrowanym kartom GSM. Funkcjonalność zwiększa wbudowane nagrywanie rozmów i poczta głosowa, a zarządzanie centralką jest wyjątkowo proste poprzez przeglądarkę internetową. Idealna dla rynku SOHO, niewielkich oddziałów, punktów usługowych lub sklepów, liczących do nawet dwudziestu pracowników, a także dla domów jedno- i wielorodzinnych. Plug & Talk - prosta w konfiguracji i użytkowaniu, gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka. Możliwe m.in takie konfiguracje: 4 linie wewnętrzne - 1 linia GSM 4 LW - 1 ISDN 4 LW - 1 ISDN, 1 LM analogowa 6 LW - 1 ISDN 6 LW - 1 LM analogowa 6 LW - 1 GSM plus do ww różne kombinacje Bramofon do 8 przycisków, nagrywanie do 10 rozmów, do 8 linii miejskich VoIP, do 10 linii telefonów VoI więcej »
Dodano: 2014-06-10
Platan sp. z o.o.

Gwarancja:24 miesiące
interfejsy WAN:1

PROXIMA Serwer telekomunikacyjny - centrala telefoniczna

 PROXIMA Serwer telekomunikacyjny - centrala telefoniczna

Centrala telefoniczna PROXIMA Nagrywanie rozmów z dowolnej linii, dowolnego rodzaju VoIP, ISDN, GSM, POTS, na zasadzie zakupu licencji.Kanały i porty VoIP możliwe do uruchomienia przez zakup licencji.Zarządzanie przez przeglądarkę internetową z dowolnego miejsca.Strefa użytkownika dostępna przez przeglądarkę internetowąInteligentna Dystrybucja PołączeńIntegracja z siecią LAN i okablowaniem strukturalnym CTI PlatanObudowa centrali – RACK lub wisząca na ścianę. Sterowanie urządzeniami zewnętrznymi przez telefon i wg harmonogramuFunkcja INFOLINIA (system 20-poziomowego menu głosowego)99 komunikatów, zapowiedzi głosowychARS/LCR — automatyczny wybór najtańszej drogi połączeńObsługa telefonów systemowych cyfrowych Panasonic serii KX-DT 3xx i KXT 76 xxTelefony VoIP więcej »
Dodano: 2014-06-10
Platan sp. z o.o.

Gwarancja:24 miesiące
Funkcje:do 12 linii wewnętrznych systemowych

Libra Serwer Telekomunikacyjny - centrala telefoniczna

 Libra Serwer Telekomunikacyjny - centrala telefoniczna

PBX Serwer LIBRA Zintegrowany VoIP – IP Gateway, IP EXT, wideorozmowyDiagnostyka VoIPMożliwość łączenia kilku systemów przez PINInteligentna Dystrybucja Ruchu (IDR) obejmuje m.in.:INFOLINIE (system wielopoziomowego menu głosowego)dystrybucja ruchu do grup abonentów według kryteriów: kolejkowanie, równomiernie (UCD), zgodnie z tematem wybranym na Infolinii lub na podstawie zidentyfikowanego numeru CLIP (ACD)99 zapowiedzi (wysokiej jakości) głosowych (do około 1 h) dla funkcji DISA oraz INFOLINIIZintegrowana Poczta Głosowa (25-kanałowa)ARS/LCR - wybór najtańszej drogi połączeniowejPrezentacja CLIP Rejestracja i taryfikacja rozmów - bufor 100 000 rekordówRozpoznawanie sygnału faksu na wszystkich liniach miejskichInterfejs hotelowy – współpraca z oprogramowaniem hotelowymOtwarty, programowy interfejs CTI - umożliwiający integrację serwera z systemami Call Center, CRM oraz innymi aplikacjami i urządzeniamiCall Through (połączenie tranzytowe z automatyczną autoryzacją więcej »
Dodano: 2014-06-09
Platan

Gwarancja:24 miesiące
interfejsy WAN:2
ilość portów WAN:384 szt.
ilość portów LAN 10/100:780 szt.
Funkcje:do 8 łączy isdn pra (30b+d)

Telefonia VOiP

 Telefonia VOiP

W ramach naszej działalności oferujemy Państwu nowoczesną telefonię internetową VOiP. Zapraszamy. więcej »
Dodano: 2014-04-28
Brak danych

centrala telefoniczna Slican IPL-256

 centrala telefoniczna Slican IPL-256

IP PBX serwer Slican IPL-256 to najnowszej generacji produkt, w którym zastosowano jednorodną platformę IT wykorzystującą technologię VoIP, GSM i TDM. Doskonała jakość i elastyczność stanowią podstawy do projektowania bezpiecznych rozwiązań sieciowych VoIP nawet do 1000 użytkowników. Centrale IPL-256 charakteryzują się łatwością konfigurowania i tworzenia systemów, a sieciowanie i integracja jeszcze nigdy nie były tak proste.Wymaga montażu i konfiguracji przez autoryzowanego partnera Slican. więcej »
Dodano: 2013-08-14
Slican

3CX telefonia VoIP

 3CX telefonia VoIP

3CX - telefonia VoIP - autoryzowany partner 3CX Phone System dla Windows jest wielokrotnie nagradzanym oprogramowaniem IP PBX zastępującym sprzętowe centrale PBX. Oparty jest na protokole SIP i wspiera większość popularnych telefonów IP, bram VoIP i dostawców usług VoIP. Pozwala również wykorzystywać i zarządzać liniami PSTN. Jest łatwy w zarządzaniu i może być w pełni zintegrowany z istniejącą infrastrukturą sieciową. Więcej na http://compservice.pl/3cx-telefonia-voip więcej »
Dodano: 2012-12-05
3CX

Gwarancja:12 miesiące

Aparat Centrala telefoniczna DX800A - All-in-one VoIP ISDN analog

 Aparat Centrala telefoniczna DX800A - All-in-one VoIP ISDN analog

Model DX800A all-in-one zapewnia funkcjonalność małej centrali telefonicznej podłączanej do sieci telefonicznej przez telefonię internetową VoIP (SIP Trunk), linię cyfrową ISDN lub linię analogową. Do aparatu pełniącego funkcję małej centralki telefonicznej można zalogować bezprzewodowe słuchawki DECT, które dostępne będą pod numerami wewnętrznymi. Jako słuchawki mogą być użyte modele z tradycyjnej oferty Gigaset - od prostych i klasycznych, do eleganckich, wykonanych z metalu czy też wodoodpornych, wymagane jest wspieranie standardu GAP przez słuchawkę. więcej »
Dodano: 2012-11-24
Gigaset

Telefonia VoIP Warszawa Poznań Bydgoszcz Zielona Góra Kraków

 Telefonia VoIP Warszawa Poznań Bydgoszcz Zielona Góra Kraków

Rachunki za telefon w Twojej firmie nie muszą być wysokie. Firma Nextwire oferuje swoim klientom usługę telefonii stacjonarnej w technologi VoIP. Wysoka jakość rozmów w przystępnej cenie. Skontaktuj się z nami w celu uruchomienia darmowej usługi na okres testowy. więcej »
Dodano: 2012-09-11

Telefonia VoIP Warszawa Piaseczno Pruszków Legionowo Otwock

 Telefonia VoIP Warszawa Piaseczno Pruszków Legionowo Otwock

Rachunki za telefon w Twojej firmie nie muszą być wysokie. Firma Nextwire oferuje swoim klientom usługę telefonii stacjonarnej w technologi VoIP. Wysoka jakość rozmów w przystępnej cenie. Skontaktuj się z nami w celu uruchomienia darmowej usługi na okres testowy. więcej »
Dodano: 2012-09-11

4-portowa Brama VoIP

4-portowa Brama VoIP

TVP-221H 4-Portowa bramka VoIP. TRENDnet TVP-221H jest bramką Voice over IP (VoIP), która dostarcza dostateczną jakość dźwięku podczas rozmowy i zdolność kierowania z pojedynczego interfejsu użytkownika o skutecznej weryfikacji. TVP-221H bramka VoIP jest zgodna ze standardami H.323 bramki z 4 analogowymi portami telefonicznymi (2 FXS i 2 FXO), pozwalając na max. 4 połączenia telefoniczne jednocześnie. Ta kombinacja analogowych portów telefonicznych daje użytkownikom elastyczności z skierowanych rozmów VoIP przez analogowe urządzenia phone/fax lub przez linie PBX/CO kolejno. Cechy produktu Obsługa do 4 kanałów przy jednoczesnej komunikacji głosu i/lub faksu. Programowalna odpowiedź CP do wykrywania i generowania sygnału, by obsłużyć PBX i linię połączenia CO Obsługa programowalnego interfejsu linii dla specyfikacji ustawień telefonicznych w kraju Obsługa ITU standardowego kodowania głosu i przetwarzania głosu przez algorytmy, wliczając G.711, G.723.1, G.729 A/B i G.168 zniesienie odpowiedzi takich jak Fax T.30 i T.38. Zarządzanie interfejsami (Web, Telnet i konsoli) zapewnia szybkie rozmieszczenie/redukcję wymagań na zasobach MIS Administratorzy sieciowi mogą monitorować zdalnie i wykonywać procedury konserwacji/usuwania błędów przez przeglądarkę internetową lub sesję telnet Standard H.323 v.3 zgodny (wliczając tryb H.323 fast-start) zapewniając współdziałanie z kompatybilnymi urządzeniami standardu H.323 3-ciej partii Obsługa pierwszeństwa IP daje priorytet Głosowi przed pakietami danych, dostarczając najleprzy sposób QoS Wbudowany TFTP i pamięć flash dla załadowania i uaktualniania oprogramowania przez sieć Obsługa sterowania i przesyłania rozmów Obsługa Dynamicznego IP/ PPPoE Client Obsługa Serwera DHCP Client Obsługa dynamicznego DNS i środowiska dynamicznego IP Dużą liczbę pomyślnych rozmów szacuje się na ponad 99.98% Zalecane jest użycie dedykowanego połączenia szerokopasmowego 5-lat gwarancji Specyfikacja techniczna Interfejs telefoniczny Interfejs fizyczny Pulpit z 4 Analogowymi Portami • Loop start 2 x FXO (RJ-11) • Loop start 2 x FXS (RJ-11) Programowalne interfejsy linii Złożona impedancja linii Protokoły H.323v3 (tryb Normalny/szybki start) Obsługa bezpośredniego routingu bramka-bramka i tryby gateway-gatekeeper assisted routing Obsługa koderów głosu ITU-T G.711 u-law, G.723.1 i… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Draytek Centrala Vigor IPPBX 2820

Draytek Centrala Vigor IPPBX 2820

VoIP Vigor IPPBX 2820 to zintegrowana więcej »
Dodano: 1.07.2010

Brama Voip Draytek VigorTalk ATA-24

Brama Voip Draytek VigorTalk ATA-24

VigorTalk ATA-24 więcej »
Dodano: 1.07.2010

Bezprzewodowa obrotowa kamera z serwerem internetowym

Bezprzewodowa obrotowa kamera z serwerem internetowym

Bezprzewodowa kamera z serwerem internetowym i funkcją Pan/Tilt (TV-IP410W) zapewnia ochronę dużych obszarów w czasie rzeczywistym. Monitoruj ludzi w obrębie widoczności kamery oraz zarządzaj kamerą przez każde połączenie Internetowe. Zobacz więcej, zdalnie obracając kamerę w prawo-lewo o zasięgu 330 stopni oraz w górę-dół o 105 stopni. TV-IP410W zapewnia wysokiej jakości strumieniowe przetwarzanie wideo przez bezpieczne połączenie. Zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie wyposażone jest w wiele funkcji: nagrywanie z detekcją ruchu, zgłoszenia o zdarzeniach na email oraz nagrywanie zaplanowane. Doskonała jakość zdjęć, funkcja pan and tilt oraz nagrywanie obrazu z niskim oświetleniem sprawiają, że ta kamera to idealne zastosowanie w domu, małym biurze czy przedsiębiorstwie. Cechy produktu Kompatybilna z bezprzewodowymi urządzeniami b/g Posiada zaawansowane szyfrowanie w trybie: WEP, WPA-PSK i WPA2-PSK Zasięg panoramiczny: 330°, zasięg horyzontalny: 105° przez każde połączenie internetowe Wysokiej jakości nagrywanie obrazów w formacie MJPEG z częstotliwością 30 klatek na sekundę Obsługuje następujące protokoły internetowe: TCP/IP networking, SMTP email, HTTP i inne Nagrywanie obrazów wideo na komputer Wysyłanie zdjęć na email i FTP Detekcja ruchu, która uruchamia zgłoszenie na email, funkcję image snapshot oraz nagrywanie wideo Time stamp overlay Szybka instalacja Universal Plug and Play (UPnP) Bezpłatne oprogramowanie SecurView™: do przeglądania i nagrywania obrazów z maks. 16 kamer jednocześnie * ** Monitoring wielu kamer może wymagać zastosowania wysokowydajnego CPU Specyfikacja techniczna Specyfikacja kamery Sensor obrazu Sensor 1/4” color CMOS sensor Rozdzielczość 640 x 480 pikseli Ustawiane soczewki f: 4.0mm, F: 1.8 Kąt widzenia 64 stopni Minimalne oświetlenie 0.5 lux Ustawienia Wideo/Obrazu Format Wideo MJPEG Prędkość odtwarzania klatek 30kl/s @VGA, QVGA, QQVGA Ustawienia odtwarzania kl./s 1 ~ 30kl/s (klatek na sekundę) Poziomy kompresji 5 poziomów Rozdzielczość 640 x 480, 320 x 240, 160 x 120 Zoom cyfrowy 3x Exposure Control, White Balance, Gain Control Automatyczne Ustawienia zdjęć Regulacja jasności, ostrości i nasycenia Odbicia zdjęć Poziomo/ Pionowo Częstotliwość odświeżania 50Hz, 60Hz or… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Obrotowa kamera z serwerem internetowym

Obrotowa kamera z serwerem internetowym

Kamera z serwerem internetowym i funkcją Pan/Tilt (TV-IP410) zapewnia ochronę dużych obszarów w czasie rzeczywistym. Monitoruj ludzi w obrębie widoczności kamery oraz zarządzaj kamerą przez każde połączenie Internetowe. Zobacz więcej, zdalnie obracając kamerę w prawo-lewo o zasięgu 330 stopni oraz w górę-dół o 105 stopni. TV-IP410 zapewnia wysokiej jakości strumieniowe przetwarzanie wideo przez bezpieczne połączenie. Zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie wyposażone jest w wiele funkcji: nagrywania z detekcją ruchu, zgłoszenia o zdarzeniach na email oraz nagrywanie zaplanowane. Doskonała jakość zdjęć, funkcja pan and tilt oraz nagrywanie obrazu z niskim oświetleniem sprawiają, że ta kamera to idealne zastosowanie w domu, małym biurze czy przedsiębiorstwie. Cechy produktu Zasięg panoramiczny: 330°, zasięg horyzontalny: 105° przez każde połączenie internetowe Wysokiej jakości nagrywanie obrazów w formacie MJPEG z częstotliwością 30 klatek na sekundę Obsługuje następujące protokoły internetowe: TCP/IP networking, SMTP email, HTTP i inne Nagrywanie obrazów wideo na komputer Wysyłanie zdjęć na email i FTP Detekcja ruchu, która uruchamia zgłoszenie na email, funkcję image snapshot oraz nagrywanie wideo Time stamp overlay Szybka instalacja Universal Plug and Play (UPnP) Bezpłatne oprogramowanie SecurView™: do przeglądania i nagrywania obrazów z maks. 16 kamer jednocześnie * ** Monitoring wielu kamer może wymagać zastosowania wysokowydajnego CPU Specyfikacja techniczna Specyfikacja kamery Sensor obrazu Sensor 1/4” color CMOS sensor Rozdzielczość 640 x 480 pikseli Ustawiane soczewki f: 4.0mm, F: 1.8 Kąt widzenia 64 stopni Minimalne oświetlenie 0.5 lux Ustawienia Wideo/Obrazu Format Wideo MJPEG Prędkość odtwarzania klatek 30kl/s @VGA, QVGA, QQVGA Ustawienia odtwarzania kl./s 1 ~ 30kl/s (klatek na sekundę) Poziomy kompresji 5 poziomów Rozdzielczość 640 x 480, 320 x 240, 160 x 120 Zoom cyfrowy 3x Exposure Control, White Balance, Gain Control Automatyczne Ustawienia zdjęć Regulacja jasności, ostrości i nasycenia Odbicia zdjęć Poziomo/ Pionowo Częstotliwość odświeżania 50Hz, 60Hz or outdoor Pan/Tilt Zasięg panoramiczny +165° ~ -165° Zasięg horyzontalny +90° ~ -15° Pozycje podstawowe 8… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Bezprzewodowa kamera z serwerem internetowym

Bezprzewodowa kamera z serwerem internetowym

Bezprzewodowa kamera z serwerem internetowym przesyła bezprzewodowo przez Internet wysokiej jakości obraz wideo. Oglądaj obraz z kamery przez każde połączenie internetowe. Bezpłatne oprogramowanie do zarządzania kamerą zapewnia zaawansowany monitoring maksymalnie 16 kamer. Stylowa i kompaktowa kamera z serwerem internetowym zapewnia czysty obraz wideo w formacie MJPEG. Zamontuj kamerę bezprzewodową na każdej powierzchni z dołączonym zestawem do montażu. Intuicyjne oprogramowanie pozwala na nagrywanie obrazu z detekcją ruchu, zgłoszenia na email i nagrywanie zaplanowane. Bardzo dobra jakość obrazu z kamery, intuicyjne ustawienia oraz bezpłatne oprogramowanie sprawiają, że produkt jest idealny do zastosowań w biurze lub domu. Cechy produktu Bezprzewodowe nagrywanie wysokiej jakości obrazów w formacie MJPEG z częstotliwością 30 klatek na sekundę Obsługuje bezprzewodowe urządzenia b/g z zaawansowanym szyfrowaniem WEP, WPA-PSK i WPA2-PSK Możliwość ciągłego przesyłania zdjęć na email i FTP Obsługuje dwa okna z detekcją ruchu z możliwością zrobienia zdjęć 4-krotny zoom cyfrowy z datownikiem Detekcja ruchu aktywuje funkcję nagrywania obrazu i wysyła zgłoszenie na email Szybka instalacja Plug and Play Kreator ustawień zapewnia automatyczne ustawienia IP Udostępnij kamery przez Internet Zamontuj kompaktową, stylową kamerę IP na każdej powierzchni Obsługuje TCP/IP networking, SMTP Email, HTTP i PPPoE client Bezpłatne oprogramowanie IP View Pro: przeglądaj i nagrywaj obraz z 16 kamer jednocześnie (tylko Windows. Monitoring wielu kamer może wymagać użycia wysoko-wydajnego procesora CPU) 3 lata gwarancji Specyfikacja techniczna Sensor obrazu Sensor 1/4” Color CMOS Sensor Rozdzielczość 640 x 480 Pixel Ustawiane soczewki Wbudowane f: 6.0mm, F:1.8 Minimalne oświetlanie 1 lux Video Prędkość przesyłu danych 15fps@VGA 30fps@QVGA 30fps@QQVGA Kompresja MJPEG Rozdzielczość 640 x 480, 320 x 240, 160 x 120 Ustawienia klatek 1,5,7,15,20,auto (zależy od formatu wideo) Zoom Cyfrowy 4X Sterowanie Jasność/Kontrast/Nasycenie Gain/Exposure/White Balanced Control Automatyczne Mirror Poziomo / Pionowo Anty-Migotanie (Flicker) Tak Bezprzewodowo Standardy IEEE 802.11b/g Prędkość przesyłu danych 11g: 54, 48, 36, 24, 12, 9 i 6Mb/s 11b: 11, 5.5, 2… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Kamera z serwerem internetowym

Kamera z serwerem internetowym

Kamera z serwerem internetowym transmituje wysokiej jakości obraz wideo w czasie rzeczywistym przez Internet. Oglądaj obraz z kamery przez każde połączenie internetowe. Bezpłatne oprogramowanie do zarządzania kamerą zapewnia zaawansowany monitoring maksymalnie 16 kamer. Stylowa i kompaktowa kamera z serwerem internetowym zapewnia czysty obraz wideo w formacie MJPEG. Zamontuj kamerę bezprzewodową na każdej powierzchni z dołączonym zestawem do montażu. Intuicyjne oprogramowanie pozwala na nagrywanie obrazu z detekcją ruchu, zgłoszenia na email i nagrywanie zaplanowane. Bardzo dobra jakość obrazu z kamery, intuicyjne ustawienia oraz bezpłatne oprogramowanie sprawiają, że produkt jest idealny do zastosowań w biurze lub domu. Cechy produktu Wysokiej jakości obraz wideo w kompresji MJPEG z częstotliwością nagrywania 30 klatek na sekundę Strumieniowe nagrywanie wideo na komputer Obsługuje dwa okna z detekcją ruchu (adjustable) z możliwością robienia zdjęć 4-krotny zoom cyfrowy z datownikiem Detekcja ruchu aktywuje funkcję nagrywania obrazu i wysyła zgłoszenie na email Obsługuje tryb ActiveX i Java Kreator ustawień zapewnia automatyczne ustawienia IP Dostęp do kamer przez Internet z każdego miejsca na świecie Zamontuj kompaktową, stylową kamerę IP na każdej powierzchni Obsługuje TCP/IP networking, SMTP Email, HTTP i PPPoE client Bezpłatne oprogramowanie IP View Pro: przeglądaj i nagrywaj oraz z 16 kamer jednocześnie (tylko użytkownicy Windows. Monitoring wielu kamer może wymagać użycia wysokowydajnego CPU) 3 lata gwarancji Specyfikacja techniczna Specyfikacja kamery Sensor obrazu Sensor 1/4&rdquos; Color CMOS Sensor Rozdzielczość 640 x 480 Pikseli Ustawiane soczewki Wbudowane f: 6.0mm, F:1.8 Minimalne oświetlenie 1 lux Video Prędkość przesyłu danych 15fps@VGA 30fps@QVGA 30fps@QQVGA Częstotliwość 50Hz, 60Hz Kompresja MJPEG Rozdzielczość 640 x 480, 320 x 240, 160 x 120 Ustawienia klatek 1,5,7,15,20,auto (zależy od formatu wideo) Jakość kompresji Very Low, Low, Medium(domyślnie), High, Highest Zoom cyfrowy 4X Sterowanie Jasność/Kontrast/Nasycenie Gain/Exposure/White Balanced Control Automatyczne Mirror Poziomo / Pionowo Anty-Migotanie Tak Oprogramowanie Przeglądarka min. IE 5.0, Netscape 6.0 Aplikacja Oprogramowanie IPView Pro Obsługiwane SO Windows… więcej »
Dodano: 1.07.2010