Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Rhinoceros

 Rhinoceros

System Rhinoceros® z powodzeniem wykorzystywany jest do projektowania 3D oraz do wspomagania wielu procesów produkcji. System zdobył uznanie i jest obecnie cenionym modelerem 3D, który bazuje na powierzchniach typu NURBS. Powierzchnia typu NURBS to matematycznie najbardziej elestyczny sposób prezentacji powierzchni w geometrii 3D. Jest ona łatwa w modyfikacji, z uwagi na fakt, iź każdy biegun jej siatki zmienia kształt powierzchni w nieznacznym stopniu. Za pomocą Rhino można wykonać modele 3D (powierchniowe i bryłowe). Rhino posiada również narzędzia do analizy geometrii i fotorealistycznego renderingu. więcej »
Dodano: 2013-06-07
Robert McNeel & Associates

Rodzina:CAD
Format nośnika:dvd

ProgeCAD Professional

 ProgeCAD Professional

ProgeCAD Professional jest programem, który z powodzeniem moze konkurować z najbardziej znanym produktem do tworzenia dokumentacji technicznej na rynku! ProgeCAD jest dużo tańszy, kompatybilny i podobnie funkcjonalny jak AutoCAD®. Zgodność z formatem DWG/DXF jest tu 100 procentowa. ProgeCAD podobne polecenia jak AutoCAD®. Dołącz do ponad 100 tysięcy uzytkowników oprogramowania ProgeCAD na świecie i ciesz się z zaoszczędzonych (w porównaniu z zakupem AutoCAD'a®) pieniędzy! więcej »
Dodano: 2013-06-07
Progesoft

Rodzina:CAD
Typ licencji:Stanowiskowa
USB lub sieciowa.
Format nośnika:dvd

T-Flex Parametric CAD / T-Flex CAD

 T-Flex Parametric CAD / T-Flex CAD

System T-Flex CAD jest zaawansowanym narzędziem CAD, które za pomocą swoich nieprzeciętnych możliwości jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu projektowemu jakie się przed nim postawi. W odróżnieniu od produktów konkurencji oferuje swobodę pracy w niemodułowym i co najważniejsze hybrydowym (połączenie 2D i 3D) środowisku pracy. Użytkownik w dowolnym momencie może otworzyć część 2D, 3D lub 2D i 3D z danego projektu. W części 2D znajduje się dokumentacja, oraz wszelkie szkice, które powstały w trybie modelowania. Dodatkową zaletą programu jest niezależność z uwagi na możliwość tworzenia wewnętrznych baz danych oraz skorzystania z zaawansowanego edytora zmiennych. Jeśli zależy Ci na swobodzie modelowania, łatwości modyfikacji geometrii i dostępie do dużej ilości narzędzi projektowych - system T-FLEX CAD może stać się programem, bez którego nie będziesz mógł się obejść. Poznaj moc parametrycznego projektowania jaką oferuje T-FLEX Parametric CAD! więcej »
Dodano: 2013-06-06
TopSystems Ltd

Klasa produktu:Middle range
Rodzina:CAD
Zawartość pakietu:Wersja pudełkowa z płytą DVD + klucz sprzętowy USB.
Typ licencji:Komercyjna
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.