Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Programy użytkowe

Programy użytkowe

Produkty od 1 do 20 z 441

Cypherdog Premium

 Cypherdog Premium

Cypherdog to narzędzie pozwalające na ultrabezpieczną wymianę plików, korzystanie z szyfrowanego cloud storage oraz szyfrowania lokalnych zasobów. Całość uzupełnia komunikator desktopowy (Windows, macOS i Linux) i na urządzenia mobilne (na razie Android, wkrótce iOS). Całość rozwiązania została zaprojektowana przez architektów pracujących w branży cyberbezpieczeństwa na rzecz szwajcarskich banków. Dzięki zastosowaniu bezwzględnej ochronie klucza prywatnego, braku jakiejkolwiek strony trzeciej w procesie potwierdzania tożsamości oraz komunikacji oraz modelu zero-knowledge security zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa potwierdzony przez specjalistów w dziedzinie cybersecurity. Dzięki narzędziu będziesz mógł bezpiecznie przesyłać oferty, umowy, faktury, sprawozdania finansowe, wyniki badań diagnostycznych do swoich klientów i kontrahentów, komunikować się z kancelarią prawną, biurem rachunkowym czy zapewnić poufność w obszarze komunikacji wewnętrznej. Wszędzie tam, gdzie powinieneś zapewnić maksymalny poziom osłony, warto stosować najlepsze rozwiązania. więcej »
Dodano: 2021-03-01
Cypherdog SecurityCena: 368.99 zł

Typ licencji:Premium
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:klucz elektroniczny
Wersja językowa:polska

Program do obsługi sklepów internetowych

 Program do obsługi sklepów internetowych

Polecamy program do obsługi sklepów internetowych. Moduł Sklep zapewnia współpracę ze sklepem internetowym. Jako podstawowa platforma wykorzystywana jest platforma Shoper®. Funkcjonalność zapewnia wymianę danych w zakresie wystawiania wskazanych towarów na sprzedaż oraz pobierania ewentualnych zamówień. Istnieje możliwość dostosowania współpracy z innymi popularnymi sklepami internetowymi. więcej »
Dodano: 2020-10-30
Brak danych

Enova365 SaaS

 Enova365 SaaS

Enova365 to w pełni chmurowy system do kompleksowej obsługi firmy. Zdobywca tytułu Best in Cloud. Przenieś swój biznes na wyższy poziom z Enov365 w chmurze. W zależności od wybranego modułu Enova365 pozwoli Ci zarządzać magazynem i produkcją, wystawiać i rozliczać faktury, prowadzić księgowość i kadry. Twoi pracownicy zyskają dostęp do dedykowanych pulpitów,za pomocą których pobiorą kwitki płacowe i złożą wnioski urlopowe. więcej »
Dodano: 2020-09-04
Soneta

Comarch ERP Optima ERP Optima

 Comarch ERP Optima ERP Optima

Dołącz do grona 70.000 zadowolonych firm w Polsce. Zacznij korzystać z systemu ERP Optima i prześcignij swoją konkurencję. więcej »
Dodano: 2020-09-04
COMARCH

WMS Softdeco

 WMS Softdeco

Inteligentny System Zarządzania Magazynem – WMS Softdeco, to automatyzujący procesy magazynowe system, obsługujący procesy – od zamówień i przyjęć przez kompletację i konfekcjonowanie po wydania. System oparty jest na zaawansowanych algorytmach i automatycznych regułach zarządzania przestrzenią i towarem w magazynie. Zintegrowany z systemami ERP i CRM Softdeco gwarantuje firmie zwiększenie wydajności pracy, poprawy jakości realizowanych zamówień oraz redukcji kosztów. więcej »
Dodano: 2020-06-13
Softdeco

Oprogramowanie dla firm i biur rachunkowych

 Oprogramowanie dla firm i biur rachunkowych

Firma IT oferuje oprogramowania dla firm i biur rachunkowych. W naszej ofercie znajdą Państwo: program do faktur, program księgowy, program kadrowo-płacowy, program do zarządzania biurem rachunkowym. Klienci otrzymują od momentu zakupu 12 miesięcy bezpłatnych aktualizacji oraz pomocy HotLine. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2020-03-20
Brak danych

Oprogramowanie gastronomiczne

 Oprogramowanie gastronomiczne

S4H POS to nowoczesne narzędzie do sprzedaży, pozwalające kelnerowi w wygodny sposób prowadzić rachunki gości. Bogata funkcjonalność programowania klawiszy, szybkie odnajdywanie żądanego towaru, automatyczne promocje to szybka i skuteczna obsługa klienta. cena za licencję podstawowego modułu 1190 zł netto więcej »
Dodano: 2020-02-06
S4H

Program do zarządzania produkcją

 Program do zarządzania produkcją

Obsługa procesów produkcji Definiowanie składu receptur dla wyrobów gotowych w celu wydania odpowiednich mat. na produkcję.Definiowanie etapów produkcji i przydzielanie grup pracowników do poszczególnych etapów wyrobu produktu.Planowanie produkcji – możliwość zaplanowania produkcji własnej oraz z zamówień klientów.Tworzenie harmonogramu pracy pracowników oraz przydzielanie im zadań produkcyjnych. Przy rozpoczynaniu produkcji program wykorzystuje bieżący harmonogram do automatycznego przydzielenia pracy odpowiednim pracownikom – tym którzy są w stanie najszybciej wykonać powierzone zadanie.Raportowanie postępów z każdego etapu realizacji produkcji, możliwość analizy które etapy są najbardziej czasochłonne oraz które zostały zakończone.Elastyczne powiązanie produkcji z magazynem – umożliwia przyjęcie na magazyn dokumentem magazynowym PWP (przychód wewnętrzny z produkcji) gotowego wyrobu z produkcji, co powoduje automatyczne wygenerowanie dokumentu RWP (rozchód wewnętrzny na produkcję), który realizuje wydania materiałów na produkcję w ilościach zdefiniowanych za pomocą receptury. Jednocześnie na dokumencie PWP, który przyjmuje na magazyn wyrób gotowy automatycznie zostają przydzieleni pracownicy oraz zostaje określony dla nich harmonogram pracy. Obsługa zamienników dla każdego elementu składu receptury. więcej na http://www.smart-system.pl więcej »
Dodano: 2019-09-08
Soft-StudioCena: 200 zł

Klasa produktu:ERP

Gemini Cad X19

 Gemini Cad X19

System Gemini Cad jest rozbudowanym narzędziem przeznaczonym do przygotowania konstrukcji odzieżowej lub meblarskiej na podstawie własnych projektów jak i wczytanych za pomocą fotodigitizera z form kartonowych. Zaawansowane funkcje pozwalają na stopniowanie odzieży na podstawie wcześniej wprowadzonych założeń rozmiarowych. Automarker pozwala na ręczne lub automatyczne przygotowanie najwydajniejszych układów kroju i zapisanie ich do formatu obsługiwanego przez ploter lub automatyczną krojownię. więcej »
Dodano: 2019-07-22
Gemini Cad

Programy komputerowe do obsługi firm

 Programy komputerowe do obsługi firm

W ofercie sprzedaży posiadamy programy do obsługi sklepów i firm. Prowadzimy szkolenia z programów do obsługi firmy w każdym zakresie. Polecamy programy do fakturowania i księgowości, do obsługi kadr, płac, czy też program Płatnik. więcej »
Dodano: 2019-07-11
Brak danych

Mesbit

 Mesbit

Mesbit jest rozbudowanym, modułowym systemem realizacji produkcji MES (Manufacturing Execution System przeznaczonym do współpracy z systemami ERP (IFS, SAP). Został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie działów produkcji na rynku automotive. Poznaj możliwości naszego systemu na http://www.imobit.pl/products.html więcej »
Dodano: 2019-03-06
IMOBIT

Certyfikat kwalifikowany do podpisu elektronicznego Eurocert

wydanie podpisu elektronicznego w 15 minut u Klienta lub w PeCeT Serwis Wałbrzych Bez konieczności wizyty u notariusza, wysyłania umów do centrum certyfikacji i oczekiwania na zatwierdzenie. więcej »
Dodano: 2019-03-01
Eurocert Podpis elektronicznyCena: 349 zł

Sage Symfonia

 Sage Symfonia

Oprogramowanie służące do obsługi przedsiębiorstwa. Moduły dla księgowości, kadr, sprzedaży oraz inne więcej »
Dodano: 2019-02-04
Sage

Program do faktur

 Program do faktur

Program Smart Sprzedaż to system sprzedaży stanowiący niezbędne narzędzie dla handlowca, ułatwiając i przyspieszając cały proces sprzedaży. Oprogramowanie doskonale sprawdzi się jako program do faktur. Oto podstawowe możliwości programu: Szeroki wybór rodzajów dokumentów sprzedaży (faktury krajowe w PLN lub w walucie obcej, faktury zaliczkowe, faktury korygujące, oferty, rezerwacje towaru do magazynu).Logo firmy na wydruku dokumentówMożliwość pokazania lub ukrycia wybranych danych na wydrukach - bardzo duża ilość opcji.Wiele profili konfiguracyjnych do jednego typu dokumentu umożliwiające incydentalne użycie odmiennego wyglądu wydruku (np. duplikaty faktur lub odmienny styl wydruku dla jednego klienta)Wysyłanie wydruków faktur (jako plik pdf) na e-mail nabywcyWydruki na wiele popularnych drukarek fiskalnych. Drukowanie również paragonów fiskalnych z NIP odbiorcy oraz faktur na drukarkach fiskalnychObsługa zamiennikówObsługa split-payment - mechanizmu podzielonej płatności Więcej na www.smart-system.pl więcej »
Dodano: 2014-08-22
Soft-StudioCena: 100 zł

Klasa produktu:ERP

Program magazynowy

 Program magazynowy

Smart Magazyn to prosty w użytkowaniu program magazynowy służący do zarządzania magazynem towarów (ilościowo oraz wartościowo). Systemy magazynowe naszej produkcji charakteryzują się następującymi funkcjami: Szeroki wybór rodzajów dokumentów magazynowych - PZ, WZ, RW, MM-, MM+ oraz inne zdefiniowane przez użytkownika.Dowolna liczba magazynów, towarów, kontrahentów. Podział ich na grupy w celu szybkiego wyszukiwania.Stany magazynowe z precyzją do 8 miejsc po przecinku, ceny jednostkowe do 4 miejsc po przecinku.Definiowanie własnych wydruków dokumentów (styl graficzny lub tekstowy).Scalanie dokumentów magazynowych (np. kilka WZ w jeden dokument) oraz zmiana typu dokumentu po jego wytworzeniu. więcej na http://www.smart-system.pl więcej »
Dodano: 2014-08-21
Soft-StudioCena: 100 zł

Klasa produktu:ERP

System hotelowy PMS

 System hotelowy PMS

Jeden z najnowocześniejszych i najbardziej rozbudowanych systemów do zarządzania hotelem w Polsce i Europie. Program hotelowy SIHOT działa w oparciu o moduły, które możesz dowolnie spersonalizować. To nie tylko program rezerwacyjny, ale rozbudowany system hotelowy do efektywnego i prostego zarządzanie nawet dużym obiektem. więcej »
Dodano: 2018-11-16
SIHOT

Wersja językowa:polska

Oprogramowanie Norton Antivirus Basic

 Oprogramowanie Norton Antivirus Basic

Oprogramowanie Norton Antivirus Basic to oprogramowanie antywirusowe do użytku domowego. Oprogramowanie przeznaczone jest dla jednego użytkownika przez okres 1 roku. więcej »
Dodano: 2018-10-17
Norton AntivirusCena: 60 zł

Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.

Internet Security

 Internet Security

Szybki i skuteczny pakiet bezpieczeństwa oparty na znanym i cenionym programie antywirusowym ESET NOD32 Antivirus. Niezawodna ochrona przez znanymi i nieznanymi zagrożeniami dla Ciebie i całej Twojej rodziny. Przeznaczony do ochrony komputerów z systemami Windows 10 /8.1 / 8 / 7. więcej »
Dodano: 2018-10-10
ESETCena: 170.97 zł

Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Wersja językowa:polska

NOD32 Antywirus

 NOD32 Antywirus

Szybki i skuteczny program antywirusowy. Zapewnia skuteczną ochronę przed znanymi, jak również nowymi zagrożeniami, nie wpływając na pracę Twojego komputera. Przeznaczony do ochrony komputerów z systemami Windows 10 / 8.1 / 8 / 7. więcej »
Dodano: 2018-10-10
ESETCena: 129.15 zł

Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Wersja językowa:polska

Comodo ITSM

 Comodo ITSM

Comodo ITSM to połączenie niepenetrowalnej ochrony i rozbudowanego zarządzania siecią. Siedmiowarstwowa ochrona w ramach której znajdziesz m. in. automatyczną piaskownicę, HIPS, czy Viruscope, sprawia że nieważne czy atakuje cię zwykły wirus, czy jesteś ofiarą globalnego ataku, czy nawet obiektem zainteresowania trzyliterowej agencji rządowej. Z natury rzeczy – nic nie ma prawa Cię zainfekować, co potwierdzają testy, filmy, nagrody, a nawet Gartner i International Data Corporation. Zastanawiasz się jak to możliwe? Przetestuj przez 30 dni lub zgłoś się na bezpłatną prezentację online na żywo (możliwy chat z inżynierem!) Comodo ITSM to jedna z najbardziej rozbudowanych konsol centralnego zarządzania, umiejscowiona na serwerze producenta, byś mógł mieć wszystkie swoje komputery pod kontrolą nieważne gdzie będą. Konsola posiada m. in. zdalny pulpit, service desk, patch management, MDM, firewall, i wiele innych. Wszystko konfigurowalne i kompatybilne od Windowsa XP w górę. Zdobywca wielu prestiżowych wyróżnień i nagród, w tym: • Cybersecurity Excellence Award Best Anti-Malware 2016 • ISCA Labs Security Testing Award 2016 • wyróżnienie Gartnera "Definitywny koniec wirusów 0-day" 2016 • wyróżnienie whitepaper od International Data Corporation 2016 • CyberSecurity Breakthrough APT Software of the Year 2017 100% skuteczność ochrony Comodo została tez potwierdzona przez niemieckie laboratorium AV-TEST Warto nadmienić iż: Nasza firma posiada certyfikowanych inżynierów Comodo ITSM jest to gwarancją bezproblemowego wdrożenia oraz pomocy technicznej dla rozwiązania Comodo w Państwa przedsiębiorstwie. więcej »
Dodano: 2018-02-21
Comodo

Klasa produktu:oprogramowanie ochronne
Zawartość pakietu:licencje