Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

InventorCAM

 InventorCAM

InventorCAM® jest produktem firmy SolidCAM, która od wielu lat rozwija systemy CAM. Firma SolidCAM jest liderem integracji z najbardziej popularnymi na świecie aplikacjami CAD. Zintegrowany z Autodesk Inventor® - InventorCAM jest zaawansowanym systemem CAM używanym przez firmy produkcyjne do planowania obróbki numerycznej i porozumienie się z obrabiarkami CNC (frezarki, tokarki, drutówki itp.). InventorCAM obsługuje wieloosiowe 2-5 obrabiarki numeryczne. więcej »
Dodano: 2013-06-07
SolidCAM

Rodzina:CAM
Zawartość pakietu:Oprogramowanie i klucz USB z licencją
Typ licencji:komercyjna
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska

SolidCAM

 SolidCAM

SolidCAM® jest wysokiej klasy systemem CAM, który zdobył uznanie wielu użytkowników na całym świecie. Firma tworząca aplikację jest liderem integracji z popularnymi programami CAD. SolidCAM w pełeni integruje się z systemem SolidWorks®. W zalezności od potrzeb może być dostarczony z orpogramowaniem SolidWorks w standardzie lub jako CAM integrujacy się z posiadanym przez firmę systemem SolidWorks. SolidCAM posiada wiele unikalnych rozwiązań wspomagających i optymalizujących obróbkę CNC. Produkt potrafi obsłużyć większość obrabiarek numerycznych o dowolnej ilości osi (frezarki, tokarki itp.). więcej »
Dodano: 2013-06-07
SolidCAM

Rodzina:CAM
Zawartość pakietu:Oprogramowanie + klucz USB z licencją.
Typ licencji:komercyjna
Format nośnika:dvd

Menadżer Serwisu

 Menadżer Serwisu

Menadżer Serwisu to przejrzysty program do serwisu, który stworzono z myślą o firmach zajmujących się naprawą urządzeń biurowych i nie tylko. Różne wersje programu dostosowano do serwisów różnych branż. Prace prowadzone były we współpracy z istniejącymi serwisami, co wydatnie wpłynęło na optymalizację aplikacji, dużą funkcjonalność, a nie tworzenie funkcji, które nie byłyby używane, lub byłyby używane bardzo rzadko. Program dla serwisu dzięki testom przeprowadzonym u nas i w wielu innych firmach, jest funkcjonalny, nie obciążony dodatkowymi modułami, które nikomu do niczego nie są potrzebne, ale w przypadku wielu innych dostępnych na rynku aplikacji, pozwalają uzasadnić wysoką cenę. - zarządzanie naprawami, zlecenia napraw - baza urządzeń - raporty, planowanie serwisów - fakturowanie - magazyn - ewidencja kosztów więcej »
Dodano: 2012-05-19
Krzysztof PietrasCena: 750 zł

Klasa produktu:Program branżowy
Rodzina:Baza danych
Zawartość pakietu:Oprogramowanie
Typ licencji:bezterminowa
Liczba użytkowników:100 szt.
Format nośnika:cd
Wersja produktu:v2010

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.