Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Programy użytkowe

Programy użytkowe

Produkty od 421 do 440 z 468

Subiekt GT

 Subiekt GT

Subiekt GT to systemem wyposażonym w najnowsze rozwiązania interfejsowe czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika. Jednocześnie jest wszechstronny i ma rozbudowaną możliwości konfiguracji co czyni go produktem niemal dla każdego. Subiekt GT jest częścią linii pakietu InsERT GT, w którego skład wchodzą takie programy jak Rachmistrza GT – program do prowadzenia księgowości w formie książki przychodów i rozchodów lub ewidencji podatku zryczałtowanego, Rewizora GT – program do prowadzenia księgi handlowej, Gratyfikanta GT – oprogramowanie kadrowo-płacowe oraz Gestora GT – system klasy CRM . Motorem bazy danych jaki został zastosowany w programach linii InsERT GT jest Microsoft SQL Server 2008 R2, który w bezpłatnej wersji Express Edition jest dostarczany wraz z systemem. więcej »
Dodano: 2011-10-29
InsertCena: 840 zł

Klasa produktu:Oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe
Typ licencji:Przypisana do numeru NIP
Liczba użytkowników:3 szt.
Format nośnika:cd

Oprogramowanie Antywirusowe

 Oprogramowanie Antywirusowe

Oprogramowanie chroni przed wirusami i trojanami, oprogramowaniem szpiegowskim, spamem - znane i sprawdzone firmy - pełna oferta. więcej »
Dodano: 2011-10-18
Norton, Eset, Kaspersky, AVG

Fringe Aplication

Fringe Application jest 32 bitowym programem zaprojektowanym w celu wykonania kompleksowej analizy obrazów prążkowych uzyskiwanych w szerokim zakresie metod optycznych, między innymi w: ·Klasycznej interferometrii dwuwiązkowej ·Interferometrii siatkowej ·Cyfrowej interferometrii plamkowej ·Interferometrii Holograficznej i ESPI ·Metodach światła strukturalnego w tym projekcie rastra i prążków moire więcej »
Dodano: 2011-10-07
SMARTTECH www.skaner3d.pl

Geomagic QUALIFY

Geomagic Qualify jest oprogramowaniem do zautomatyzowanej inspekcji w procesie produkcji. wymairowanie i tworzenie dokumentacji/ rysunków płaskich. Analiza statystyczna, kontrola jakości. Umożliwia zbudowanie w pełni cyfrowego środowiska produkcyjnego – stanowi brakujące ogniwo między systemami CAD i CAM. więcej »
Dodano: 2011-10-07
Geomagic

Rodzina:Geomagic

Geomagic STUDIO

Geomagic Studio to oprogramowanie będące kompletnym rozwiązaniem w dziedzinie inżynierii odwrotnej, obsługujące w pełni ścieżkę pomiarową od chmury punktów do powierzchni parametrycznych. więcej »
Dodano: 2011-10-07
Geomagic

Rodzina:Geomagic

Mesh3D

Podstawowe funkcje Mesh3D: - Działania na chmurze punktów - Działania na siatce trójkątów - Export i Import danych do formatów TXT, VMRL+tekstura, IGS, DXF - Program umożliwia automatyczny pomiar kontrolę pracy Skanera3D produkowanego przez firmę SMARTTECH. więcej »
Dodano: 2011-10-07
SMARTTECH www.skaner3d.pl

NOD32

 NOD32

Światowy lider w dziedzinie zabezpieczeń antywirusowych. W ofercie ochrona stacji roboczych, serwerów oraz urządzeń mobilnych. W celu ustalenia szczegółowej oferty prosimy o kontakt aby dopasować ofertę specjalnie dla Państwa. więcej »
Dodano: 2011-10-05
ESET

enova dla biznesu

 enova dla biznesu

System enova może być z powodzeniem wykorzystywany jako program dla biura rachunkowego, program do kadr, program do handlu, program do księgowości, kadry i płace. System informatyczny dla firm enova można określić jako system HR, czyli Human Resources Management tj. system zarządzania personelem , system FK - system Finansowo Księgowy oraz system CRM, Customer Relationship Management - system zarządzania relacjami z klientami. więcej »
Dodano: 2011-10-05
Soneta Sp. z o.o.

Comarch OPT!MA

 Comarch OPT!MA

Comarch OPT!MA usprawnia działanie firmy w obszarach: Handel i usługi, Zarządzanie, Księgowość, rozliczenia i kadry. Zawiera kilkanaście zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Program posiada także bogaty zestaw narzędzi dedykowanych dla biur rachunkowych. więcej »
Dodano: 2011-09-23
COMARCH

Comarch ALTUM

 Comarch ALTUM

Comarch ALTUM jest nowoczesną, inteligentną platformą ERP, obsługującą kluczowe procesy biznesowe w firmie. W platformę bezpośrednio wbudowane są narzędzia klasy Business Intelligence, dzięki czemu klient może w dowolny sposób analizować działalność całego przedsiębiorstwa. Dzięki zaawansowanym narzędziom Data Mining pozwala zaprognozować przyszłe zjawiska np. przyszłą wartość sprzedaży. więcej »
Dodano: 2011-09-23
COMARCH

Comarch CDN XL

 Comarch CDN XL

Comarch CDN XL kompleksowo wspiera wszystkie procesy zachodzące w różnych obszarach działalności przedsiębiorstwa. System posiada bogatą ofertę modułów, odpowiadających za poszczególne funkcjonalności, które ze sobą harmonijnie współpracują dzięki jednej bazie danych. System jest elastyczny – klient sam decyduje, z których funkcjonalności chce korzystać. W razie potrzeb zawsze możliwa jest rozbudowa systemu. więcej »
Dodano: 2011-09-23
COMARCH

Comarch RETAIL

 Comarch RETAIL

Comarch Retail jest rozwiązaniem dedykowanym do kompleksowego zarządzania siecią sprzedaży detalicznej. System umożliwia centralne zarządzanie na wszystkich szczeblach sieci handlowej oraz równoczesne zarządzanie procesami, które zachodzą w obrębie danego poziomu organizacyjnego sieci. więcej »
Dodano: 2011-09-23
COMARCH

Insert Gratyfikant GT

 Insert Gratyfikant GT

Gratyfikant GT jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym, następcą programu Gratyfikant 3. Program polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym. Gratyfikant GT posiada wiele rozbudowanych funkcji niezbędnych w dziale kadr i płac. Umożliwia prowadzenie ewidencji osobowej w firmie, wystawianie różnego rodzaju umów, ewidencjonowanie wypłat i rachunków, ponadto obsługuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych. więcej »
Dodano: 2011-09-21
InsertCena: 1019 zł

Typ licencji:komercyjna
Format nośnika:cd

Insert Rewizor GT

 Insert Rewizor GT

Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych. Rewizor GT posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od administrowania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, zarządzanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych. więcej »
Dodano: 2011-09-21
InsertCena: 1025 zł

Typ licencji:komercyjna
Format nośnika:cd

Insert Rachmistrz GT

 Insert Rachmistrz GT

Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Rachmistrz GT to doskonałe narzędzie zarówno dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak i biur rachunkowych. Dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT możliwa jest także podstawowa obsługa płac. więcej »
Dodano: 2011-09-21
InsertCena: 309 zł

Typ licencji:komercyjna
Format nośnika:cd

Opiekun Ucznia w Internecie OpiekunNET 3.0 (3.0.0.775 )

 Opiekun Ucznia w Internecie OpiekunNET 3.0 (3.0.0.775 )

Program przeznaczony dla szkół, które chcą chronić dzieci i młodzież przed zagrożeniami z Sieci Internetowej w szkole. Zapewnia bezpieczeństwo uczniom korzystającym w szkole z Internetu oraz wspomagają pracę nauczyciela. Filtruje treści internetowe blokując dostęp do stron z przemocą, pornografią, satanizmem, neonazistowskimi hasłami, stron zachęcających do brania narkotyków. więcej »
Dodano: 2011-09-16
SoftStoryCena: 40 zł

Window-Eyes

 Window-Eyes

Najstabilniejszy program odczytu ekranu dający za pomocą mowy syntetycznej osobom niewidomym dostęp do oprogramowania pracującego w środowisku Windows. Window-Eyes został opracowany zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników komputera. W poszukiwaniu idealnej kombinacji między elastycznością programu, a jego automatycznym dostosowywaniem się do sytuacji na ekranie GW Micro bazowało na doświadczeniach wielu niewidomych użytkowników komputera. W rezultacie po więcej »
Dodano: 2011-09-14
GW Micro

Klasa produktu:Oprogramowanie dla niewidomych
Rodzina:czytnik ekranu

Enova

 Enova

Enova to system należący do grupy ERP, czyli systemów wspierających planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Jest elastyczny i można go dostosować do określonej branży przedsiębiorstwa. Może funkcjonować zarówno w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach. Przy odpowiednim dobraniu elementu określona aplikacja systemu enova spełni wymagania początkującego przedsiębiorcy, jak również najbardziej wymagającej organizacji. Enova posiada status technologii innowacyjnej. więcej »
Dodano: 2011-09-13
Soneta

PlanQ

Jesteśmy partnerem firmy IntraSoft24, mamy w swojej ofercie specjalistyczny system do planowania i rozliczania czasu pracy. System działa przez przeglądarkę internetową, posiada bogatą funkcjonalność: planowanie grafików/harmonogramów różne wersje planów zgodność z przepisami Kp rozliczanie nadgodzin przejrzyste i czytelne formularz gotowe interfejsy do systemów kadrowo-płacowych: SAP-a, TETY, Comarch, Reset, Symfonia więcej »
Dodano: 2011-09-08
IntraSoft24

Quality Management System versja 2011.1

 Quality Management System versja 2011.1

QMS to system wspomagania zarządzaniem jakości w przedsiębiorstwie. Pozwala na kompleksowe zarządzanie pojedynczymi aspektami obszaru jakości dzięki zintegrowanemu systemowi informatycznemu. Dzięki modułowej budowie system można w dowolny sposób modyfikować i przystosować na potrzeby danej organizacji. więcej »
Dodano: 2011-09-08
ITM - SOFT