Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Programy użytkowe

Programy użytkowe

Rachmistrz GT - obsługa ksiąg przychodów i rozchodów lub ryczałtu

 Rachmistrz GT - obsługa ksiąg przychodów i rozchodów lub ryczałtu

RACHMISTRZ GT - nowoczesny program do wspomagania prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego. ZALETY: - możliwość znacznego zautomatyzowania pracy przy ręcznym trybie wprowadzaniu dokumentów, - błyskawiczny import dokumentów z systemów handlowych Inserta ( Subiekt GT, mikroSubiekt dla Windows) i kadrowo-płacowych (Gratyfikant GT), - wygodny i łatwo-konfigurowalny interface z możliwością pracy w wiezakładkach jak w nowych przeglądarkach, - w komplecie DARMOWO program mikroGratyfikant do podstawowej obsługi płac, - wbudowana obsługa środków trwałych, wyposażenia i dowodów wewnętrznych, - stabilna praca bazująca na rozwiązaniach MS SQL Serwer (w komplecie darmowa edycja 2008 R2 Express), - praca na pojedynczym stanowisku jak i w sieci komputerowej (licencja na dowolną ilość stanowisk w standardzie !!! ), - doskonałe narzędzie także dla biur rachunkowych - jako samodzielny program lub razem z modułem Biuro. więcej »
Dodano: 2012-10-29
InsertCena: 360 zł

Klasa produktu:program do uproszczonej księgowości
Rodzina:InsERTt GT
Zawartość pakietu:płyta + instrukcja
Format nośnika:cd

Program handlowy Subiekt GT

 Program handlowy Subiekt GT

Subiekt GT - zaawansowany i elastyczny program handlowo-magazynowy dla małej czy średniej firmy. Najważniejsze zalety programu Subiekt GT: - wygodny i modyfikowalny interface z możliwością pracy w zakładkach jak w nowych przeglądarkach, - bieżące dostosowywanie programu przez producenta do zmieniających się przepisów, - stabilna praca bazująca na rozwiązaniach bazodanowych MS SQL Serwer (w komplecie darmowa edycja 2008 R2 Express), - rozbudowany system zestawień oraz możliwość eksportu danych do Excela, - wbudowany w program system dokumentacji i pomocy, - praca zarówno na pojedynczym stanowisku jak i w sieci komputerowej MS Windows (licencja na 3 stanowiska w standardzie !!! ), - łatwa integracja z innymi programami linii Insert GT ( Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gestor GT). więcej »
Dodano: 2012-10-29
InsertCena: 690 zł

Klasa produktu:program handlowo-magazynowy
Rodzina:Insert GT
Zawartość pakietu:płyta + Instrukcja
Liczba użytkowników:3 szt.
Format nośnika:cd

Biuro GT

 Biuro GT

Biuro GT to system przeznaczony dla księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz dla doradców podatkowych. Jest on uzupełnieniem programów księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, mikroGratyfikant GT) oraz narzędziem integrującym operacje wykonywane w tych programach. Funkcje, które wspomagają pracę z programami linii InsERT GT: • zbiorcze naliczanie i wydruk deklaracji skarbowych • zbiorcze naliczanie i eksport deklaracji ZUS do pliku XML, które są następnie wczytywane przez program Płatnik; • wydruk księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji VAT; • zbiorcze archiwizowanie i dearchiwizowanie baz danych podmiotów obsługiwanych przez biuro rachunkowe; • zbiorcza konwersja baz danych podmiotów obsługiwanych przez biuro rachunkowe; ustawianie wybranych parametrów administracyjnych dla wielu podmiotów (kopiowanie wzorców wydruku, kartotek instytucji US i ZUS i Innych) Ceny netto więcej »
Dodano: 2012-08-14
InsertCena: 600 zł

Klasa produktu:System wspomagający pracę biura rachunkowego.
Rodzina:insERT
Zawartość pakietu:Biuro GT
Format nośnika:cd
Wersja językowa:polska

Gratyfikant GT

 Gratyfikant GT

Gratyfikant GT jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym, następcą programu Gratyfikant 3. Program polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym. Gratyfikant GT posiada wiele rozbudowanych funkcji niezbędnych w dziale kadr i płac. Umożliwia prowadzenie ewidencji osobowej w firmie, wystawianie różnego rodzaju umów, ewidencjonowanie wypłat i rachunków, ponadto obsługuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, ułatwia wystawianie deklaracji skarbowych (m.in.: PIT-4, PIT-4R, PIT-8AR, PIT-11/8B, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-40) oraz ZUS (m.in.: RCA, RZA, RSA, DRA). System dostosowany jest do obowiązujących przepisów. Gratyfikant GT współpracuje z programem Płatnik. Ceny netto! więcej »
Dodano: 2012-08-13
InsertCena: 1290 zł

Klasa produktu:Nowoczesny
bogaty funkcjonalnie system kadrowo-płacowy.
Rodzina:InsERT
Zawartość pakietu:Gratyfikant GT
Format nośnika:cd

Rewizor GT

 Rewizor GT

Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych. Rewizor GT posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od administrowania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, zarządzanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych. Rewizor GT dostępny jest również w specjalnej ofercie przygotowanej dla biur rachunkowych i doradców podatkowych, która umożliwia zakup programu w promocyjnym zestawie. Ceny netto! więcej »
Dodano: 2012-08-13
InsertCena: 1290 zł

Klasa produktu:System finansowo-księgowy ułatwiający prowadzenie pełnej księgowości.
Rodzina:InsERT
Zawartość pakietu:Gewizor GT
Format nośnika:cd

Rachmistrz GT

 Rachmistrz GT

Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Rachmistrz GT to doskonałe narzędzie zarówno dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak i biur rachunkowych. Dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT możliwa jest także podstawowa obsługa płac. Rachmistrz GT dostępny jest również w specjalnej ofercie przygotowanej dla biur rachunkowych i doradców podatkowych, która umożliwia zakup programu w promocyjnym zestawie. Ceny netto więcej »
Dodano: 2012-08-13
InsertCena: 400 zł

Klasa produktu:Księga przychodów i rozchodów oraz system naliczania podatku zryczałtowanego.
Rodzina:InsERT
Zawartość pakietu:Rachmistrz GT
Typ licencji:Licencja na 3 stanowiska
Format nośnika:cd

Gestor GT

 Gestor GT

Gestor GT to wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy. Jego wszechstronność i możliwość dostosowania do własnych potrzeb sprawiają, że program może być wykorzystywany w firmach o dowolnej specjalizacji. Zarządzanie sklepem – najważniejsze funkcje: • współpraca z Subiektem GT – importowanie towarów, kontrahentów, cenników, danych o podmiocie, użytkowników; eksport sprzedaży; • zarządzanie asortymentem – stany magazynowe (przyjęcie towaru, zwrot towaru, inwentaryzacja), cenniki; • delegowanie i rozliczanie sprzedawców/kasjerów poprzez sesje pracy; • zarządzanie personelem – nadawanie uprawnień użytkownikom; • filtrowanie wystawionych dokumentów; • przypisanie ustawień każdego stanowiska prac Ceny netto więcej »
Dodano: 2012-08-13
InsertCena: 590 zł

Klasa produktu:System zarządzania relacjami z klientam
Rodzina:InsERT
Zawartość pakietu:GestorGT
Typ licencji:Licencja na 3 stanowiska
Format nośnika:cd