Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Programy użytkowe

Programy użytkowe

ESET SMART SECURITY

 ESET SMART SECURITY

Najnowszy system kompleksowego pakietu bezpieczeństwa, który zawiera zarówno program antywirusowy, jak również antyspyware z zaporą osobistą oraz modułem antyspamowym. System ten posiada także ochroną rodzicielską wraz z całym szeregiem nowych, zaawansowanych funkcji stworzonych przez producenta. Unikatowa licencja Unilicense pozwala na rozszerzenie ochrony na wszystkie systemy operacyjne działające w obrębie jednego komputera bez dodatkowych kosztów! więcej »
Dodano: 2014-09-17
Firma ESETCena: 139 zł

Zawartość pakietu:Program antywirusowy moduł antyspyware z zaporą osobistą i modułem antyspamowym.
Typ licencji:pojedyncza
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:pobranie ze strony producenta
Wersja produktu:7.X

ESET SECURITY PACK

 ESET SECURITY PACK

Program ESET SECURITY PACK chroni Cię przed złośliwym oprogramowaniem na wielu poziomach, wykorzystując dwudziestoletnie doświadczenie producenta w dziedzinie nowoczesnych technologii skanujących. Na system zabezpieczeń składają się złożone algorytmy skanowania i filtry heurystyczne, wspierane przez globalny system monitorowania i analizy zagrożeń. Wyjątkowa licencja Unilicense pozwala Ci rozszerzyć ochronę na wszystkie systemy operacyjne działające na jednej maszynie – Windows, Mac OS czy Linux – bez dodatkowych kosztów! więcej »
Dodano: 2014-09-17
Firma ESETCena: 105 zł

Klasa produktu:PACK
Zawartość pakietu:Program antywirusowy moduł antyspyware z zaporą osobistą i modułem antyspamowym
Typ licencji:3 KOMPUTERY + 3 SMARTFONY
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:3 szt.
Format nośnika:pobranie ze strony producenta
Wersja produktu:7.X

Mówik Pro - proteza mowy Mówik Pro 1.22a

 Mówik Pro - proteza mowy Mówik Pro 1.22a

Program MÓWik PRO, działający w oparciu o system Android (tablety, smartfony) , z syntezą mowy Ivona (głos męski, głos damski), przeznaczony do komunikacji alternatywnej i wspomagającej, dla osób mających poważne problemy z porozumiewaniem się za pomocą mowy. Wersja PRO umożliwia wymianę symboli MÓWik w gotowych tablicach na własne pliki graficzne oraz regulację odstępów między przyciskami. Do wyboru kilka rodzajów tablic z głosem męskim i kobiecym: 1. Dorosły - tablice zawierające słownictwo dorosłej osoby. 2. Dziecko I - proste tablice ze słownictwem dziecka. 3. Dziecko II - bardziej złożone tablice dla dziecka. Przed złożeniem zamówienia wybierz odpowiedni głos i rodzaj tablic. Dokładny opis tablic znajdziesz na stronie www.mowik.pl Wersja 1.21 umożliwia robienie zdjęć i automatyczne wstawianie do tablic. MÓWik jest jedynym w pełni polskim programem przeznaczonym dla osób, które z różnych powodów nie mogą mówić. Jest przeznaczony na smartfony i tablety z ekranami dotykowymi więcej »
Dodano: 2014-03-20
MówikCena: 880 zł

Zawartość pakietu:program
karta microSD
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:karta pamięci
Wersja językowa:polska