Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Sieci strukturalne

Sieci strukturalne

Produkty od 101 do 103 z 103

CZYSZCZARKA DO ZŁĄCZ ŚWIATŁOWODOWYCH MU, LC 1,25mm CLEAN PEN RF128

 CZYSZCZARKA DO ZŁĄCZ ŚWIATŁOWODOWYCH MU, LC 1,25mm CLEAN PEN RF128

Czyszczarka, pióro czyszczące Clean Pen RF128 jest urządzeniem o wysokiej wydajności, przeznaczona jest do czyszczenia złączy światłowodowych typu PC i APC. Końcówkę czyszczarki wprowadza się bezpośrednio do łącznika, w którym po drugiej stronie umieszczone jest czyszczone złącze. Podczas procesu czyszczenia usuwane są wszelkie zanieczyszczenia z czoła ferruli w obszarze (świetle) włókna. Największą zaleta urządzenia jest możliwość przeprowadzenia czyszczenia bez otwierania urządzeń np. przełącz więcej »
Dodano: 2011-09-21
RFOGCena: 400 zł

Cleaning Pen 2,5mm czyszczarka do złącz RF129

 Cleaning Pen 2,5mm czyszczarka do złącz RF129

Czyszczarka, pióro czyszczące Clean Pen RF129 jest urządzeniem o wysokiej wydajności, przeznaczona jest do czyszczenia złączy światłowodowych typu PC i APC. Końcówkę czyszczarki wprowadza się bezpośrednio do łącznika, w którym po drugiej stronie umieszczone jest czyszczone złącze. Podczas procesu czyszczenia usuwane są wszelkie zanieczyszczenia z czoła ferruli w obszarze (świetle) włókna. Największą zaleta urządzenia jest możliwość przeprowadzenia czyszczenia bez otwierania urządzeń np. przełącz więcej »
Dodano: 2011-09-21
RFOGCena: 400 zł

kaseta czyszcząca RF-TC228 do czół ferrul

kaseta czyszcząca RF-TC228 do  czół ferrul

Kaseta z taśmą do czyszczenia czół ferrul światłowodowych RF-TC228 jest niezbędnym dodatkiem do utrzymania czystości, gwarantującym dobrą jakość połączeń światłowodowych. Taśma czyszcząca umożliwia czyszczenie czoła feruli złącz światłowodowych. Jest to najlepsza metoda czyszczenia bez alkoholu. Umożliwia czyszczenie różnych typów włókien światłowodowych, które jest proste i szybkie w wykonaniu. Specialny mechanizm przesuwu taśmy zabezpiecza złącza przed kontaktem z już zużytą taśmą. Kaseta umoż więcej »
Dodano: 2011-09-21
RFOGCena: 350 zł

Waga:210 g