Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Systemy operacyjne

Systemy operacyjne

Produkty od 21 do 23 z 23

BILLING: SAP IS-U, easy+

 BILLING: SAP IS-U, easy+

Rozwiązania branżowe SAP IS-U i easy+ dedykowane są dla przedsiębiorstw energetycznych do obsługi informatycznej zliberalizowanego rynku energii. Systemy SAP IS-U i easy+ wspierają procesy fakturowania i windykacji oraz oferują funkcje CRM. SAP IS-U dostarcza narzędzia do zarządzania zakupami i rozliczania energii, easy+ udostępnia moduł do obsługi przyłączania nowych odbiorców energii. Dla przedsiębiorstw małych i średnich zalecamy wdrażanie prekonfigurowanych systemów SAP IS-U i easy+, będących w ofercie BTC. Oba systemy sprawdziły się w trakcie licznych projektów w małych i średnich firmach energetycznych. więcej »
Dodano: 2012-01-04
Brak danych

Telemechanika i wielkoformatowe ściany graficzne

 Telemechanika i wielkoformatowe ściany graficzne

Firma Mauell istnieje na rynku niemieckim już od ponad 50 lat. Jako jedna z pierwszych firm opatentowała projekt produkowanych na szeroką skalę mozaikowych tablic synoptycznych. Firma Mauell znana jest na świecie przede wszystkim z produkcji njwyższej jakości, nowoczesnych systemó telemetrii oraz cieszących się uznaniem w dziedzinie projekcji wielkoformatowej systemów ścian graficznych z tylną projekcją. Dostarczane rozwiązania przeznaczone są do sterowania procesami w różnych gałęziach przemysłu o różnym stopniu skomplikowania, obsługującym od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy sygnałów w postaci pomiarów, stanów, ostrzeżeń i sterowań. Modułowość rozwiązań sterowników, wbudowane inteligentne mechanizmy, interfejs www, czy współpraca z kilkoma systemami nadzoru jednocześnie oraz realizowana funkcjonalność, spotykają się z dużym zainteresowaniem ze strony firmy z branży elektroeneregtycznej oraz gazowej w całej Europie. więcej »
Dodano: 2012-01-04
Mauell GmbH

Small Business Server

 Small Business Server

System Windows Small Business Server to nagradzane rozwiązanie serwerowe zaprojektowane pod kątem małych firm, aby ułatwić im ochronę danych, osiąganie lepszych wyników przy mniejszym nakładzie zasobów oraz zapewnić niespotykaną do tej pory łączność z klientami. System SBS oferuje małym firmom wiele z funkcji używanych przez duże firmy — poczta e-mail, połączenie internetowe, wewnętrzne witryny sieci Web, dostęp zdalny, obsługa urządzeń mobilnych, udostępnianie plików i drukarek. więcej »
Dodano: 2011-10-05
Microsoft