Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Gry edukacyjne

Gry edukacyjne

Gra PS3 JUST DANCE 2015

 Gra PS3 JUST DANCE 2015

ust Dance 2015 to następna część wyjątkowo popularnego cyklu gier muzyczno-tanecznych, pozwalających graczom poczuć się jak profesjonalni tancerze pop, występujący na największych scenach świata. Jak zwykle, za stworzenie tytułu odpowiadają wewnętrzne studia deweloperskie francuskiego koncernu Ubisoft. Gra korzysta z kontrolerów ruchu właściwych dla każdej platformy sprzętowej, na której się pojawia (Kinect, Move, Wiilot) Podstawowe założenia zabawy są niezmienne. W trakcie rozgrywki musimy odtwarzać ruchy widocznych na ekranie tancerzy. System na bieżąco ocenia nasze osiągnięcia i technikę, decydując o tym, jaką ilość punktów przyznać. Just Dance 2015 zawiera kilkadziesiąt przebojów muzyki popularnej, część z nich to klasyki a część to najpopularniejsze piosenki mijającego roku. Just Dance 2015 posiada szereg opcji społecznościowych oraz możliwość zabawy wieloosobowej. Pełnia lista utworów zawartych w grze: “Bang Bang” – Jessie J, Ariana Grande & Nicki Minaj więcej »
Dodano: 2014-10-21
UbisoftCena: 144.51 zł

Gra Ps4 JUST DANCE 2015

 Gra Ps4 JUST DANCE 2015

www.tcn-sklep.pl Just Dance 2015 to następna część wyjątkowo popularnego cyklu gier muzyczno-tanecznych, pozwalających graczom poczuć się jak profesjonalni tancerze pop, występujący na największych scenach świata. Jak zwykle, za stworzenie tytułu odpowiadają wewnętrzne studia deweloperskie francuskiego koncernu Ubisoft. Gra korzysta z kontrolerów ruchu właściwych dla każdej platformy sprzętowej, na której się pojawia (Kinect, Move, Wiilot) Podstawowe założenia zabawy są niezmienne. W trakcie rozgrywki musimy odtwarzać ruchy widocznych na ekranie tancerzy. System na bieżąco ocenia nasze osiągnięcia i technikę, decydując o tym, jaką ilość punktów przyznać. Just Dance 2015 zawiera kilkadziesiąt przebojów muzyki popularnej, część z nich to klasyki a część to najpopularniejsze piosenki mijającego roku. Just Dance 2015 posiada szereg opcji społecznościowych oraz możliwość zabawy wieloosobowej. Pełnia lista utworów zawartych w grze: “Bang Bang” – Jessie J, Ariana Grande & Nicki Minaj więcej »
Dodano: 2014-10-21
UbisoftCena: 168.9 zł

Gra xbox one JUST DANCE 2015

 Gra xbox one JUST DANCE 2015

Just Dance 2015 to następna część wyjątkowo popularnego cyklu gier muzyczno-tanecznych, pozwalających graczom poczuć się jak profesjonalni tancerze pop, występujący na największych scenach świata. Jak zwykle, za stworzenie tytułu odpowiadają wewnętrzne studia deweloperskie francuskiego koncernu Ubisoft. Gra korzysta z kontrolerów ruchu właściwych dla każdej platformy sprzętowej, na której się pojawia (Kinect, Move, Wiilot) Podstawowe założenia zabawy są niezmienne. W trakcie rozgrywki musimy odtwarzać ruchy widocznych na ekranie tancerzy. System na bieżąco ocenia nasze osiągnięcia i technikę, decydując o tym, jaką ilość punktów przyznać. Just Dance 2015 zawiera kilkadziesiąt przebojów muzyki popularnej, część z nich to klasyki a część to najpopularniejsze piosenki mijającego roku. Just Dance 2015 posiada szereg opcji społecznościowych oraz możliwość zabawy wieloosobowej. Pełnia lista utworów zawartych w grze: “Bang Bang” – Jessie J, Ariana Grande & Nicki Minaj “She Looks So więcej »
Dodano: 2014-10-21
UbisoftCena: 144.51 zł

Gra xbox one JUST DANCE 2015

 Gra xbox one JUST DANCE 2015

ust Dance 2015 to następna część wyjątkowo popularnego cyklu gier muzyczno-tanecznych, pozwalających graczom poczuć się jak profesjonalni tancerze pop, występujący na największych scenach świata. Jak zwykle, za stworzenie tytułu odpowiadają wewnętrzne studia deweloperskie francuskiego koncernu Ubisoft. Gra korzysta z kontrolerów ruchu właściwych dla każdej platformy sprzętowej, na której się pojawia (Kinect, Move, Wiilot) Podstawowe założenia zabawy są niezmienne. W trakcie rozgrywki musimy odtwarzać ruchy widocznych na ekranie tancerzy. System na bieżąco ocenia nasze osiągnięcia i technikę, decydując o tym, jaką ilość punktów przyznać. Just Dance 2015 zawiera kilkadziesiąt przebojów muzyki popularnej, część z nich to klasyki a część to najpopularniejsze piosenki mijającego roku. Just Dance 2015 posiada szereg opcji społecznościowych oraz możliwość zabawy wieloosobowej. Pełnia lista utworów zawartych w grze: “Bang Bang” – Jessie J, Ariana Grande & Nicki Minaj “She Looks So więcej »
Dodano: 2014-10-21
UbisoftCena: 144.51 zł

GRY I ZABAWY BIBLIJNE Pakiet 4xCD

 GRY I ZABAWY BIBLIJNE Pakiet 4xCD

Gry biblijne o różnym stopniu trudności, przeznaczone zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Zestaw zawiera: - krzyżówki obrazkowe, - porządkowanie scen biblijnych, - ukryte różnice, - gry planszowe - pytania biblijne, - układanie obrazka, - zabawy z tekstem, - zapamiętywanki, - układanie klocków, - wersety z Biblii, - porównywanie obrazków, - układanki, - krzyżówki, - quizy, - malowanki, - karty, - puzzle, - rebusy, - liczenie, - pary biblijne i inne... więcej »
Dodano: 2012-03-08
Brak danychCena: 69.9 zł

Alibaba i 40 rozbójników

Alibaba i 40 rozbójników

Czy poszukujesz dla swojego dziecka gry komputerowej, która nie tylko przyciągnie jego uwagę na parę godzin, ale również sprawi, że Twoja pociecha, będzie zdobywała nowe umiejętności? Jeśli tak to właśnie gra Alibaba i 40 rozbójników jest najlepszą propozycją, na jaką możesz natrafić. Ta gra komputerowa przeznaczona jest dla najmłodszych miłośników gier przygodowych. Fabuła gry opiera się na kanwie, znanej baśni dla dzieci o tym samym tytule. Dziecko – gracz ma przed sobą ważną misję – musi uratować miasto przed bandą okrutnych rozbójników. Misję utrudniają liczne, zmyślnie przygotowane przeszkody. Gracz musi wysilić swój intelekt oraz spostrzegawczość. Musi przy tym, wykazać się także sprytem, szybkością i pomysłowością. Zręczność także jest ważną cechą, jaką powinien posiadać gracz, chcący pomyślnie przejść przez tą grę. Gra posiada ciekawie wykonaną grafikę. Efekty dźwiękowe, ilość ciekawych pułapek oraz masa przeszkód do pokonania, sprawiają, że gra ta wciąga skutecznie na wiele długich godzin.
Dodano: 22.04.2010

Alvin i wiewiórki

Alvin i wiewiórki

Alvin i wiewiórki to gra muzyczno -zręcznościowa skierowana do najmłodszych graczy. Ich zadaniem jest pomoc niezwykle utalentowanej wiewiórce w nagraniu kolejnej piosenki. W tym celu muszą odpowiednio sterować specjalną harmonijka tak, aby kolorowe nutki trafiły na swoje miejsce. Wbrew pozorom nie jest to proste zadanie i wymaga od nas sporej zręczności. Do wyboru mamy cztery poziomu trudności, więc z łatwością wybierzemy taki, który będzie odpowiadał naszym umiejętnościom. Oczywiście w miarę treningu będzie nam szło coraz lepiej i być może uda nam się nawet przejść grę na najwyższym poziomie trudności. Rozgrywkę uprzyjemnia nam ciekawy podkład muzyczny w wykonaniu zespołu sympatycznych wiewiórek. Dużym atutem gry jest możliwość rozgrywki online, a także jej kontynuacja w postaci kolejnych gier z tej samej serii, w których będziemy pomagać Alvinowi w rozwiązywaniu kolejnych problemów.
Dodano: 22.04.2010