Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Gry przygodowe

Gry przygodowe

Produkty od 1 do 20 z 39

THE WOLF AMONG US PS4

 THE WOLF AMONG US PS4

The Wolf Among Us to przygodówka autorstwa studia Telltale Games, znanego z epizodycznych produkcji takich jak Sam and Max, Wallace and Gromit, Tales of Monkey Island, Back to the Future, Jurassic Park oraz The Walking Dead. Gra bazuje na licencji wielokrotnie nagradzanej serii komiksowej Fables stworzonej przez scenarzystę Billa Willinghama. Bohaterami są istoty z baśni, które uciekły z magicznej krainy po tym jak została ona najechana przez armie Adwersarza. Azyl znalazły w naszym świecie i teraz żyją wśród zwykłych śmiertelników, ukrywając przed nimi swoją prawdziwą naturę. Podczas przygody spotkamy wiele postaci znanych z komiksu, takich jak Zły Wilk, Królewna Śnieżka, czy Ichabod Crane, bohater opowiadania o Jeźdźcu bez Głowy. The Wolf Among Us to klasyczna gra przygodowa. Zabawa polega więc głównie na zwiedzaniu lokacji, prowadzeniu rozmów, zbieraniu przedmiotów i wskazówek oraz podejmowaniu trudnych decyzji. Gra podzielona została na kilka epizodów. Wybory gracza w jednym epiz więcej »
Dodano: 2014-10-26
Telltale GamesCena: 106.8 zł

LEGO HOBBIT MULTI PL XBOX ONE xb1

 LEGO HOBBIT MULTI PL XBOX ONE xb1

LEGO The Hobbit to gra akcji oparta na popularnym, filmowym cyklu Hobbit, która zrealizowana została w typowym dla studia Traveller’s Tales stylu, nawiązującym do plastikowych klocków marki LEGO. Kampania gry bazuje jedynie na dwóch pierwszych odsłonach kinowej serii w reżyserii Petera Jacksona, czyli Hobbit: Niezwykła podróż oraz Hobbit: Pustkowie Smauga. Brakujący fragment rozgrywki, został wydany jako osobne DLC. Podczas zabawy możemy pokierować wieloma słynnymi postaciami, takimi jak Bilbo, Gandalf i wszystkie krasnoludy: Thorin, Fíli, Kíli, Oin, Gloin, Dwalin, Balin Bifur, Bofur, Bombur, Dori, Nori oraz Ori. Każdy nich posiada własne unikalne cechy i umiejętności. W skórze tych bohaterów mamy okazję m.in. odwiedzić Shire i Bag End, udać się do Rivendell czy przekroczyć, jako nieproszeni goście, próg miasta goblinów. Gra odtwarza wszystkie najważniejsze sceny z filmowej sagi, ale robi to z www.tcn-sklep.pl więcej »
Dodano: 2014-10-12
xbox oneCena: 179 zł

LEGO HOBBIT MULTI PL PS3 ps3

 LEGO HOBBIT MULTI PL PS3 ps3

LEGO The Hobbit PL to gra akcji oparta na filmowym cyklu Hobbit, która zrealizowana została w typowym dla studia Traveller’s Tales stylu nawiązującym do plastikowych klocków marki LEGO. Kampania gry bazuje głównie na dwóch pierwszych odsłonach kinowej serii w reżyserii Petera Jacksona, czyli Hobbit: Niezwykła podróż oraz Hobbit: Pustkowie Smauga. Autorzy zaczerpnęli również wątki z książkowego pierwowzoru autorstwa J. R. R. Tolkiena. Podczas zabawy możemy pokierować wieloma słynnymi postaciami, takimi jak Bilbo, Gandalf i wszystkie krasnoludy: Thorin, Fíli, Kíli, Oin, Gloin, Dwalin, Balin Bifur, Bofur, Bombur, Dori, Nori oraz Ori. Każdy nich posiada własne unikalne cechy i umiejętności. W skórze tych bohaterów mamy okazję m.in. odwiedzić Shire i Bag End, udać się do Rivendell czy przekroczyć, jako nieproszeni goście, próg miasta goblinów. Gra odtwarza wszystkie najważniejsze sceny z filmowej sagi, ale robi to z dużym przymrużeniem oka i poważne www.tcn-sklep.pl więcej »
Dodano: 2014-10-12
ps3Cena: 129 zł

LEGO HOBBIT MULTI PL X360 XBOX 360

 LEGO HOBBIT MULTI PL X360 XBOX 360

LEGO The Hobbit przenosi nas w klimaty tytułowego Hobbita nawiązując do filmowej wersji. Jak to już bywa z seriami LEGO będziemy odkrywali scenerie znane z filmu, brali udział w bitwach i rozwiązywali liczne zagadki. W grze możemy kierować wszystkimi postaciami jakie brały udział w pierwszej i drugiej części trylogii Hobbita, takimi jak Bilbo, Gandalf i wszystkimi krasnoludami im towarzyszącymi. Nieomieszkano również specyficznego humoru jakiego możemy doświadczyć w niemal każdej części gier LEGO. www.tcn-sklep.pl więcej »
Dodano: 2014-10-12
Xbox 360Cena: 130 zł

Przygoda ze Świętym Piotrem - komputerowa gra biblijna

 Przygoda ze Świętym Piotrem - komputerowa gra biblijna

"Przygoda ze Świętym Piotrem" to wyjątkowa gra biblijna dla dzieci. Jest to komputerowa gra przygodowa, która przenosi gracza w biblijny świat Nowego Testamentu. Akcja rozgrywa się w jednym ze starożytnych miasteczek Galilei, gdzie spotykamy św. Piotra, jednego z apostołów Jezusa Chrystusa. Wraz z nim rozpoczynamy niezykłą przygodę pełną ciekawych i niebezpiecznych zadań i łamigłówek, które pozwalają uzyskać klucze do kolejnych poziomów gry. Poruszamy się po niezwykłej scenerii starożytnego miasteczka, przemierzamy antyczne uliczki, przeszukujemy różnorakie zakamarki, odwiedzamy domy. Gra odwzorowuje niezwykły świat biblijny, jego kulturę i tradycję. W miasteczku można odnaleźć port, targ, antyczne place, studnie, piece do wypiekania chleba, gliniane dzbany i kamienne żarna. Do gry dołączona została mapa, która ułatwia poruszanie się po tym starożytnym plenerze. W czasie wędrówek spotykamy ludzi: dzieciaki, które bawią się i pijnują łodzi oraz dorosłych zaprzątniętych pracą. Niekiedy więcej »
Dodano: 2012-05-25
PasterzCena: 56.9 zł

Experience 112

Experience 112

Ta gra to nie tylko doskonała okazja do wielogodzinnej, wciągającej zabawy przed monitorem komputera. To także przykład na to, że gra komputerowa może stać się przygodą samą w sobie. Głównym założeniem gry experience 112 jest uwolnienie w bliżej nie określonych i tajemniczych okolicznościach- naukowca – badacza doktor Leę. Gracz wciela się w rolę wybawiciela i jest jednocześnie głównodowodzącym na statku, który został uwięziony na mieliźnie. Ta mroczna gra posiada szereg utrudnień. Jednym z nich jest sposób, w jakim porozumiewamy się z Leą – gracz nie może powiedzieć do niej ani słowa. Jedyny język, jaki ma do swojej dyspozycji to język światła i gestów. Spoczywa na nim jednocześnie szalenie ważna misja i odpowiedzialność – musi uchronić Leę przed wszelkimi niebezpieczeństwami, jakich w tej mrocznej grze, otoczonej tajemniczością, nie brakuje. Najtrudniejsze zadanie jednak, jakie ma gracz przed sobą to przekonanie Lei do siebie i do swoich zamiarów względem niej. Lea nie wie wszak, kim jest jej wybawiciel, co nadaje grze jeszcze większej niesamowitości. To przygodówka – dreszczowiec, którego nie wolno przegapić żadnemu miłośnikowi gier z tego właśnie gatunku.
Dodano: 05.05.2010

Robinson crusoe

Robinson crusoe

Młodsi fani przygodówek nareszcie znaleźli grę dla siebie. Robinson Crusoe to gra, która powstała właśnie z myślą o nich. Gracze wcielają się w postać bohatera słynnej powieści i pomagają mu w rozwiązywaniu kolejnych zagadek i łamigłówek. Zadanie tylko z pozoru wydaje się proste. Bezludna wyspa skrywa wiele niebezpieczeństw, a ich pokonanie jest warunkiem zwycięstwa. Ludożercy, trujące rośliny i dzikie zwierzęta kryją się na każdym kroku. Będziemy musieli okiełzać swój strach i lęki- tylko najdzielniejsi przetrwają i rozwiążą największa tajemnicę wyspy. Zadaniem bohatera jest też zbudowanie nowej łodzi, która umożliwi mu ucieczkę z wyspy i powrót do domu. W tej trudnej misji będziemy zdani wyłącznie na samych siebie. Na szczęście na wyspie ukryte są pewne przedmioty, które mogą pomóc nam w wypełnieniu zadania. Czy uda nam się je odnaleźć? Czy nasz spryt okaże się wystarczający do przechytrzenia czyhających na nas ludożerców? Wszystko okaże się w czasie decydującej rozgrywki.
Dodano: 22.04.2010

Western Shooter - Ernest Colt

Western Shooter - Ernest Colt

Wciel się w rolę Ernesta Colta, młodego poszukiwacza przygód z wystrzałowym imieniem! Przejdź razem z nim drogę ku sławie - od chłop ca stajennego aż do legendarnego rewolwerowca! Zmierz się z rewolwerowcami, Indianami oraz dzikimi bestiami! W grze znajdz więcej »
Dodano: 30.03.2010

Tomb Raider. Underworld

Tomb Raider. Underworld

Akcja gry Tomb Raider: Underworld toczy się po wydarzeniach znanych z Tomb Raider Legend. Fabuła oparta na tajemnicy kalendarza Majó w, nawiązywać będzie do tytułowego świata Podziemi, wywodzącego się z mitologii starożytnych cywilizacji. Bohaterka będzie więcej »
Dodano: 30.03.2010

Tale of a Hero

Tale of a Hero

Klasyczna gra przygodowa typu point'n'click, utrzymana w konwencji magicznego świata fantasy. Ponad 70 scenerii 2D i 25 postaci trój wymiarowych. 4 długie rozdziały rozpisane na 50 stronach dialogowych. Twój ojciec był jednym z najmężniejszych i najsławni więcej »
Dodano: 30.03.2010

Sun Age

Sun Age

Typowa strategia czasu rzeczywistego, przypominająca klasyczną pozycję gatunku: Emperor: Battle for Dune. Akcja gry osadzona została w odległej przyszłości - w postapokaliptycznym klimacie walczą ze sobą dwie frakcje: Federacja więcej »
Dodano: 30.03.2010

Simsala Grimm. Żabi Król

Simsala Grimm. Żabi Król

Gra komputerowa dla dzieci oparta na baśni Braci Grimm.Znani z telewizyjnego ekranu i ukochani przez dzieci Jojo i Koko znowu wtarapatach! Postanowili pomóc nieznajomemu księciu no i... teraz samimają kłopoty!Ba więcej »
Dodano: 31.03.2010

Sherlock Holmes: Przebudzenie

Sherlock Holmes: Przebudzenie

Po raz kolejny mamy szanse wcielić się w skórę największego z pogromców zbrodniarzy – Sherlocka Holmesa. Autorzy nie zapomnieli oczywiście o nieodłącznym towarzyszu Sherlocka – doktorze Watsonie - co więcej, mamy nawet szansę pokierować Watsonem, podobnie więcej »
Dodano: 30.03.2010

Schizm 2. Kameleon

Schizm 2. Kameleon

Sarpedon, opustoszała planeta, była kiedyś doskonale prosperującym, zaawansowanym technologicznie światem, cieszącym się cudami złot ego wieku. Ale kiedy obcy statek kosmiczny zawisł na jego orbicie, na planecie dokonał się rozłam: powstały dwie frakcje – więcej »
Dodano: 30.03.2010

Reksio i wehikuł czasu

Reksio i wehikuł czasu

Czwarta część niesamowitych przygód dzielnego psa Reksia i jego towarzysza, komandora Kretesa!"Pokonawszy złego Czarodzieja, Reksio i Kretes mieli zamiar wreszcie odpocząć. Nie było im to jednak dane. Pojmani przez Zakon Ryżok itowcó więcej »
Dodano: 30.03.2010

Reksio i UFO

Reksio i UFO

Gdzieś w odległej galaktyce... na planecie, na której kret mówi dobranoc... tajemniczy Kurator buduje potężne jajo, przy pomocy któr ego chce podbić cały wszechświat...Tymczasem Reksio, po rozwiązaniu tajemnicy skarbu pira więcej »
Dodano: 30.03.2010

Reksio i Kretes w Akcji

Reksio i Kretes w Akcji

Niezależny, zręcznościowy dodatek do serii „Przygody Reksia". Nie wymaga instalacji innych gier z serii, ani znajomości treści innyc h gier z Reksiem – wymaga jedynie koncentracji i zręcznych palców.Minęło kilka miesięcy od zakończen więcej »
Dodano: 30.03.2010

Reksio i Kretes - Tajemnica Trzeciego Wymiaru

Reksio i Kretes - Tajemnica Trzeciego Wymiaru

Niezależny, logiczno-zręcznościowy dodatek do serii „Przygody Reksia". Nie wymaga instalacji innych gier z serii, ani znajomości ich treści.Tajemniczy dźwięk dobiegający z lasu budzi w środku nocy Reksia, Kretesa i Koguta Wynalazcę. więcej »
Dodano: 30.03.2010

Reksio i Kapitan Nemo

Reksio i Kapitan Nemo

Piąta część kultowej serii Przygód Reksia obfituje w przygody oraz niespodzianki i to w skali dotychczas niespotykanej. Wielka podró ż, wielka przygoda, wielka miłość...Łamigłówki, gry zręcznościowe, liczne sekwencje filmowe, dwa poz więcej »
Dodano: 30.03.2010

Reksio i czarodzieje

Reksio i czarodzieje

Gdzieś w chylącej się ku upadkowi Krainie Czarów Burektor Uniwersytetu Magii studiuje tekst pradawnej przepowiedni. Wynika z niej, ż e jedynie tajemniczy Wybraniec ma moc wystarczającą, aby zdemaskować Tego, Który Tak Potwornie Mąci i powstrzymać jego nie więcej »
Dodano: 30.03.2010