Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Konsole do gier

Konsole do gier

Konsola do gier Playstation PS3

 Konsola do gier Playstation PS3

Nowy system PS3 to te same najnowsze technologie, znane ze starszych modeli, dzięki którym użytkownicy mogą cieszyć się filmami i grami w jakości HD na płytach Blu-ray Disc, a także innymi funkcjami i usługami do pobrania z sieci. Pamięć nowego systemu PS3 zwiększyła się do 500 GB, a to oznacza, że użytkownicy będą mogli przechowywać na nim więcej gier, muzyki, zdjęć, filmów oraz materiałów i usług pobranych z PlayStation Network. W zestawie z konsolą Gran Turismo 6 AE + Sports Champions 2 + Move Starter Pack. więcej »
Dodano: 2014-06-03
SonyCena: 1300.5 zł

Konsola PlayStation 4 PREORDER PS4 PS4

 Konsola PlayStation 4 PREORDER PS4 PS4

Połączenie niezrównanych treści, wciągających gier, ulubionych aplikacji i materiałów przygotowanych specjalnie dla PlayStation to dowód na to, że PS4 skupia się na potrzebach graczy. System PS4 skupia się na potrzebach graczy — najlepsze i najbardziej wciągające gry będą dostępne na tę właśnie platformę. System PS4 daje najlepszym studiom deweloperskim możliwość puszczenia wodzy wyobraźni i ustalenia granic rozgrywki na nowo. System PS4 opiera się na potężnym układzie scalonym wyposażonym w osiem rdzeni x86-64, najnowocześniejszym procesorze graficznym 1,84 TFLOPS oraz 8 GB ultraszybkiej wbudowanej pamięci systemowej GDDR5. Taka konfiguracja ułatwia proces tworzenia gry i poszerza wachlarz dostępnych treści. Wynikiem są nowe, wciągające gry o bogatej, przepięknej grafice. więcej »
Dodano: 2013-08-04
SonyCena: 1749 zł

Konsola do gier PS Vita 8GB

Konsola do gier PS Vita 8GB

Platforma: PSP Pojemność dysku twardego: 8GB Kontroler do gier: Brak Opis: Konsola PS Vita 3G + Little Big Planet (Voucher) + karta pamięci 8GB + karta SIM 3G w sieci Play na start. więcej »
Dodano: 2013-01-06
SonyCena: 1122.31 zł