Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 1 do 20 z 25

Oprogramowanie do zarządzania sBiznes

 Oprogramowanie do zarządzania sBiznes

Aplikacja dla biznesu zawierająca wszystkie moduły niezbędne dla firmy jak obrót towarowy, kadry i płace, księgowość, produkcja, itp. więcej »
Dodano: 2017-08-29
Brak danych

Zawartość pakietu:do ustalenia
Typ licencji:bezterminowa
Format nośnika:dvd
Wersja produktu:aktualna

CDP, Car Dealer Package

CDP jest zaawansowanym rozwiązaniem informatycznym dla Autoryzowanych Stacji Obsługi i Salonów samochodowych. Oferujemy Państwu produkt dojrzały, bogaty w funkcje, stabilny i wydajny. Nasz dealer management system ma możliwość dynamicznego rozbudowania funkcji pakietu bazowego dzięki dostępności ponad 400 modułów dodatkowych. CDP doskonale dostosuje się do Państwa potrzeb. Car Dealer Package może być zastosowany zarówno w przedsiębiorstwach małych jak i w dużych, wielooddziałowych firmach. Nasz DMS to dobry wybór: ma duży zakres funkcjonalny pozwala na pracę z wieloma markami w jednym DMS obsługuje firmy wielooddziałowe program dostępny w siedmiu europejskich językach. ma możliwość pełnej integracji z CRM, F-K, PareX, Silver Dat i dziesiątkami innych systemów i rozwiązań niezbędnych w pracy serwisu lub salonu samochodowego CDP, DMS dla wymagających, spełni wymagania każdej firmy z branży samochodowej. więcej »
Dodano: 2015-09-04
Vector Sw Dv GmbH

Klasa produktu:ERP/DMS
Typ licencji:concurent user
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska

R2 środki

 R2 środki

Program do ewidencji środków trwałych: • Pełna ewidencja i dokumentacja środków • Prawidłowe naliczanie amortyzacji • Rzetelne rozliczenie użytkowanych środków • Szybki dostęp do informacji R2 środki to program przeznaczony do ewidencji środków trwałych. Dzięki przemyślanej strukturze zapewnia natychmiastowy dostęp do pełnej informacji o składnikach majątku trwałego oraz wartościach niematerialnych i prawnych. Dzięki możliwości parametryzacji łatwo przystosowuje się do systemu amortyzacji stosowanego w danej firmie. Automatyzuje proces dokonywania odpisów amortyzacyjnych i odpowiedniego księgowania. więcej »
Dodano: 2014-09-22
Reset2

Zawartość pakietu:Płyta książka z instrukcją obsługi
Ważność licencji:12 miesiące
Format nośnika:dvd

R2 księga

 R2 księga

Podatkowa księga przychodów i rozchodów: • Kompletne rozliczenie z urzędem skarbowym • Szybkie wprowadzanie danych • Wszystkie wymagane ewidencje i rejestry • Deklaracje zgłoszeniowe i rozliczeniowe • Transakcje i rozliczenia walutowe R2księga to program księgowy umożliwiający kompleksowe prowadzenie księgowości w formie księgi przychodów i rozchodów bądź ryczałtowej ewidencji przychodów. Zawiera wiele modułów dodatkowych, pozwalających na prowadzenie wszystkich wymaganych ewidencji oraz na pełne rozliczenie firmy i jej właścicieli z urzędem skarbowym. więcej »
Dodano: 2014-09-22
Reset2

Zawartość pakietu:Płyta książka z instrukcją obsługi
Ważność licencji:12 miesiące
Format nośnika:dvd

R2 Fk

 R2 Fk

Program do prowadzenia pełnej księgowości: • Pełna księgowość w przyjaznej formie • Szybkie wprowadzanie danych • Wymagane ewidencje, rejestry, deklaracje, e-deklaracje • Transakcje i rozliczenia walutowe • Kontrola należności i zobowiązań R2fk to system umożliwiający kompleksowe prowadzenie księgowości w formie pełnej księgowości oraz dodatkowo opcjonalnie w formie księgi przychodów i rozchodów bądź ryczałtowej ewidencji przychodów. Zawiera wiele modułów dodatkowych, pozwalających na prowadzenie wszystkich wymaganych ewidencji oraz na pełne rozliczenie firmy i jej właścicieli z urzędem skarbowym. Przy projektowaniu programu szczególny nacisk położono na szybkość wprowadzania danych bez użycia myszki. Zoptymalizowane wprowadzanie dokumentów oraz cały system kontroli umożliwia zmianę organizacji pracy - dane wprowadzać może osoba nie znająca się na księgowości, natomiast księgowy tylko sprawdza i zamyka rozliczenia. więcej »
Dodano: 2014-09-22
Reset2

Zawartość pakietu:Płyta książka z instrukcją obsługi
Ważność licencji:12 miesiące
Format nośnika:dvd

R2 faktury

 R2 faktury

• Szybkie wystawianie faktur • Łatwe zarządzanie magazynem • Rozliczanie i windykacja należności • Faktury i rozrachunki walutowe • Rozbudowany mechanizm analizy danych R2faktury to program komputerowy przeznaczony do obsługi sprzedaży i magazynu. Umożliwia szybkie wystawianie faktur oraz ich szczegółowe rozliczanie. Prowadzi magazyn i umożliwia wystawianie wszystkich niezbędnych dokumentów magazynowych (PZ, MM, WZ, RW, PR). Umożliwia rozliczanie płatności przy pomocy raportów kasowych i bankowych. Prowadzi rozrachunki z kontrahentami, pomaga w windykacji należności oraz ogranicza obrót z nierzetelnymi kontrahentami. Umożliwia szczegółową analizę prowadzonej działalności za pomocą rozbudowanych statystyk i definiowalnych zestawień. Sporządza, drukuje i eksportuje polecenia przelewów bankowych. Dzięki modułowej konstrukcji umożliwia dobre przystosowanie do specyfiki obsługiwanej firmy. więcej »
Dodano: 2014-09-22
Reset2

Zawartość pakietu:Płyta książka z instrukcją obsługi
Ważność licencji:12 miesiące
Format nośnika:dvd

R2 Płatnik

 R2 Płatnik

Szybki dostęp do danych osobowychPrawidłowe naliczenie wynagrodzeńRzetelne rozliczenie z urzędamiTerminowe przelewy na konta pracownikówSzybka analiza kosztów wynagrodzeń R2płatnik to bardzo dobry, sprawdzony i w pełni funkcjonalny program kadrowo-płacowy. Umożliwia kompletne prowadzenie kadr, naliczanie wynagrodzeń zgodnie z aktualnymi przepisami oraz automatyczne rozliczenia z urzędem skarbowym i ZUS. Projekt systemu został oparty o wieloletnie doświadczenie z zagadnień płacowo-kadrowych. R2płatnik jest trzecią generacją systemów płacowo-kadrowych rozwijanych od 1992 roku. System charakteryzuje się stosunkowo niską ceną, dopasowaną do wielkości firmy, szybkim wdrożeniem i prostą parametryzacją. Mimo intuicyjnej i łatwej obsługi system uwzględnia specyfikę różnego rodzaju zakładów i spełnia wymagania najbardziej wymagających użytkowników. System polecany szczególnie dla małych i średnich firm oraz dla biur rachunkowych. Chcesz wiedzieć więcej wejdź na naszą stronę więcej »
Dodano: 2014-09-22
Reset2

Zawartość pakietu:Płyta książka z instrukcją obsługi
Ważność licencji:12 miesiące
Format nośnika:dvd

enova365 Księga handlowa

 enova365 Księga handlowa

Program enova365 Księga handlowa to bardzo funkcjonalne i nowoczesne narzędzie dla księgowych, które pozwala właściwie ewidencjonować dokumenty i sporządzać deklaracje, jak również sprawozdania bieżące i okresowe. Program usprawnia codzienną pracę, zamykanie miesiąca czy roku obrachunkowego. Oprócz funkcji opartych o ogólne zasady prowadzenia księgowości, oferuje narzędzia, które automatyzują proces ewidencjonowania dokumentów oraz operacji gospodarczych. Ewidencja Środków Pieniężnych: rejestruje wyciągi bankowe, sporządza i drukuje kwity KP i KW, nalicza odsetki, drukuje noty odsetkowe, ponaglenia, potwierdzenia salda oraz polecenia przelewu, prowadzi także spis rozliczeń walutowych oraz różnic w kursach. więcej »
Dodano: 2014-09-16
Soneta Sp. z o. o.

Klasa produktu:System ERP/CRM
Format nośnika:dvd

enova365 Kadry Płace

 enova365 Kadry Płace

Program Kadry Płace system ERP enova365 skutecznie wspomaga zarządzanie zasobami ludzkimi w firmach i dużych przedsiębiorstwach zatrudniających od kilku dziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Nasza aplikacja spełnia wszystkie wymagania i normy polskiego ustawodawstwa w zakresie: ewidencji danych kadrowych, naliczania wynagrodzeń, zasiłków chorobowych, podatków, składek ZUS. Odpowiednia konfiguracja systemu oferuje łatwość jego przystosowania do zmieniających się przepisów i większości przypadków może być realizowana samodzielnie przez użytkownika programu. System gwarantuje dozwoloną prawem pracy swobodę w definiowaniu harmonogramów czasu pracy i składników wynagrodzenia. więcej »
Dodano: 2014-09-16
Soneta Sp. z o. o.

Klasa produktu:System ERP/CRM
Format nośnika:dvd

enova365 Handel

 enova365 Handel

Ergonomiczny program enova Handel posiada wszystkie niezbędne funkcjonalności modułu enova Faktury, jednak podstawową różnicą jest dodatkowa możliwość ewidencjonowania stanów magazynowych towarów, prowadzenie kompletnej ewidencji ilościowo-wartościowej magazynu oraz wystawianie różnego rodzaju dokumentów magazynowych. W module enova Handel można wystawiać i ewidencjonować następujące rodzaje dokumentów: sprzedaży, zakupu, magazynowe, oferty dla odbiorców, oferty od dostawców, zamówienia od odbiorców, zamówienia do dostawców. Cechą charakterystyczną enova Handel jest możliwość budowania definiowalnych obiegów dokumentów, ułatwia to i przyspiesza pracę oraz pozwalają uniknąć niepotrzebnych pomyłek przy wystawianiu dokumentów. więcej »
Dodano: 2014-09-16
Soneta Sp. z o. o.

Klasa produktu:System ERP/CRM
Format nośnika:dvd

enova365 CRM

 enova365 CRM

Ergonomiczność oferowana przez moduł CRM w systemie enova wykracza poza wszystkie powszechne rozumienie tego pojęcia. Oprócz rozwiązań typowych, takich jak rejestracja danych o Kontrahentach i kontaktach z nimi, moduł pomaga skutecznie i właściwie organizować pracę w firmie. Moduł dopasowuje się do unikalnego modelu biznesowego i sposobu działania firmy. Serwis enova365: zarejestruje podłączone urządzenia, projektuje odpowiednie zestawienia, stworzone zlecenie dotyczące danego narzędzia trafia od razu do serwisanta, te narzędzia będą podlegały odpowiednim oględzinom, a także naprawom. Moduł Projekty planuje i kontroluje budżet danych pomysłów. Budżet ten jest zaplanowany w formie wartościowej lub ilościowo-wartościowej. Dzięki tej aplikacji istnieje możliwość przypisywania i nadzorowanie planów w danym okresie lub etapie. więcej »
Dodano: 2014-09-16
Soneta Sp. z o. o.

Klasa produktu:System ERP/CRM
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska

Program antywirusowy

 Program antywirusowy

Dostarczamy Państwu najlepszej jakości oprogramowanie antywirusowe z licencją na rok bądź dwa lata. AVG Internet Security kosztuje jedynie 163,59 zł, ponadto przy przedłużeniu licencji udzielany jest rabat w wysokości 15%. więcej »
Dodano: 2014-06-02
AVGCena: 157 zł

Klasa produktu:Ochrona Antywirusowa
Rodzina:Oprogramowanie
Typ licencji:BOX
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:dvd
Wersja produktu:2015

G-DATA ANTYVIRUS

Jesteśmy przedstawicielem znanego niemieckiego producenta oprogramowania do ochrony twojego komputera marki G-DATA w związku z czym posiadam w sprzedaży każdy produkt z oferty tego producenta Antyvirus,Internetsecurity,Total protection dla systemów windows linux android abyś mógł chronić także swój tablet więcej »
Dodano: 2014-05-18
G-DATACena: 85 zł

Zawartość pakietu:pudełko
instrukcja
certyfikat
Typ licencji:Box
Liczba użytkowników:2 szt.
Format nośnika:dvd
Wersja produktu:polska

KS-AOW Apteka Windows

 KS-AOW Apteka Windows

Szczegółowy opis modułów wraz z instrukcjami : http://www.kamsoft.pl/prod/aow/Instrukcje.htm Ceny oprogramowania i modułów dodatkowych nie zawierają wdrożenia i przeszkolenia. W celu uzyskania oferty indywidualnej, prosimy kontaktować się mailowo lub telefonicznie : 530 304 157. Po zamówieniu, prosimy przesłać zeskanowane zezwolenie na prowadzenie apteki / punktu aptecznego na adres : marek@quado.pl Film przedstawiający ogólne działania programu : http://www.youtube.com/watch?v=Xx9i9oheO8E KS-AOW jest najpopularniejszym w Polsce kompleksowym Systemem wspomagania pracy aptek, pracującym w środowisku Windows. System wykorzystuje w swojej pracy bazy typu SQL oraz technologie internetowe. Szczególny nacisk w Systemie położono na sprawną i szybką obsługę. Zastosowano również rozwiązania pozwalające na wykorzystanie drukarek igłowych i ich pracę z Systemem w trybie znakowym. System KS-AOW składa się z kilkunastu powiązanych ze sobą modułów zapewniających szeroki zakres możliwości. Fun więcej »
Dodano: 2014-04-07
KamsoftCena: 2969 zł

Zawartość pakietu:nośnik z programem i licencją
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska

Vario.One

 Vario.One

Jest to nowoczesne oraz wydajne rozwiązanie, które pozwalają zarządzać informacją, a ponadto sterować obiegiem informacji, przystosowanym do pracy w różnych otoczeniach informatycznych oraz przystosowanym do zmian w nich zachodzących. Ergonomicznie zbudowany interfejs zapewnia łatwe poruszanie się w systemie. Systemu pozwala na zarządzanie procesami biznesowymi (BPM), czyli wszelkimi procesami związanymi z obiegiem dokumentacji zewnętrznej i wewnętrznej, rejestracją, wnioskowaniem i rozliczaniem kart pracy, reklamacji, a także zakładowego archiwum oraz wieloma innymi procesami. Wykres Gantta jest graficznym odwzorowanie struktur projektu i pozwala na zarządzanie zasobami, grupą projektową, terminarzem, kosztami projektów. Całość bsługi dokumentacji wysyłanej za pośrednictwem poczty tradycyjnej, e-mail oraz faksu, rejestracja korespondencji, dziennik korespondencji i praca grupowa - sekwencja zadań, podział ról, praca grupowa na dokumentach. więcej »
Dodano: 2014-03-20
VarioCena: 590.4 zł

Rodzina:Vario
Typ licencji:jednostanowiskowa
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska

Spectrasonics Omnisphere

 Spectrasonics Omnisphere

SPECTRASONICS OMNISPHERE Dzięki połączeniu wielu technik syntezy czasu rzeczywistego i biblioteki psychoakustycznych dźwięków OMNISPHERE brzmi wyjątkowo w porównaniu z innymi instrumentami wirtualnymi. W instrumencie poraz pierwszy wykorzystano technologię STEAM Engine. Jest on kontynuacją popularnego instrumentu Atmosphere, biblioteka jest tu jednak 10 razy większa. -Vast Core Library - ponad 40GB tysiące brzmień -zintegrowana biblioteka Atmosphere -innowacyjna "psychoakustyczne" generowanie dźwięku dla uzyskania "organicznej" syntezy -prosty interfejs -Stack Mode interfejs umożliwia skomplikowane łączenie i układanie brzmień :patch layering, splits, and crossfades -Zaawansowani użytkownicy mogą krok po kroku ingerować w syntezę -rozbudowana wyszukiwarka brzmień, po opisach, tonacjach, gatunkach,zdjęciach -8 niezależnych Arpeggiatorów -8-częściowy multitimbral z wbudowanym Mixerem, Aux FX i efektami masterowymi w racku -12 efektów na patch -zaawansowana funkcja midi learn" -wiele g więcej »
Dodano: 2013-10-29
Spectrasonics

Format nośnika:dvd

Tontrack Superior Drummer 2 crossgrade z wersji EZ drummer

 Tontrack Superior Drummer 2 crossgrade z wersji EZ drummer

Toontrack Superior Drummer 2.0 Crossgrade z EZ-Drummer Do instalacji wymagany EZ-Drummer Superior Drummer® 2.0 to całkowicie zmodyfikowana technologia z dfh "Superior engine" ale nie tracąca nic z dbałości o dźwięk i jakość jaką mają samplery perkusyjne Toontrack® . Superior Drummer® 2.0 został zmodyfikowany w celu lepszej współpracy z perkusjami elektoronicznymi (e-drums) lepszym wykorzystaniem multisampli i szybszym ładowaniem próbek. Superior Drummer® zawiera zestaw plików midi zagranych przez znakomitego perkusistę Nira Zidkyahu .Pliki są odtwarzane w specjalnym playerze EZplayer® pro.Współpraca z firmą Sonalksis zaowocowała dodaniem znakomitych efektów (5-band EQ, high and low pass filter, compressor, gate and transient designer filters) nowy interfejs: • ADSR • X-pads – ładowanie instrumentów z biblioteki Toontrack® library to add positions or to double instruments on the position of your choice. • możliwość ładowania i kombinacji brzmień dfh Superior z brzmieniami EZdrummer® więcej »
Dodano: 2013-10-29
ToontrackCena: 670 zł

Format nośnika:dvd

program PRO TOOLS 11 11

 program PRO TOOLS 11 11

wersji 11 stał się jeszcze bardziej wydajny dzięki ultra wydajnemu 64-bitowemu silnikowi programu Avid Audio Engine oraz przełomowym funkcjonalnym narzędziom. Pozwala to na tworzenie najbardziej złożonych i wymagających produkcji muzycznych Avid Audio Engine to to wielokrotnie większa moc obliczeniowa za pomocą tego samego hardwaru. 64 bitowa architektura programu umożliwia wykorzystanie większej ilości instrumentów virtualych i wtyczek efektowych. Teraz wydajność systemu oraz zapas pamięci pozwala na tworzenie najbardziej rozbudowanych projektów Zgrywaj miksy błyskawicznie dzięki offline bounce. Zapomnij o czekaniu – przyśpiesz zgrywanie twojego miksu dzięki szybszemu zgrywaniu niż w czasie rzeczywistym Miej większą kontrolę nad swoimi miksami dzięki nowym opcjom pomiarowym (dostępne tylko dla Pro Toolsa HD 11). Nowy standard pomiarowy wykorzystany w nowym Pro Toolsie HD zapewnia dużą różnorodność, dzięki czemu będziesz mógł tworzyć najlepsze możliwe miksy. Odtw więcej »
Dodano: 2013-10-29
AVIDCena: 2700 zł

Format nośnika:dvd

InventorCAM

 InventorCAM

InventorCAM® jest produktem firmy SolidCAM, która od wielu lat rozwija systemy CAM. Firma SolidCAM jest liderem integracji z najbardziej popularnymi na świecie aplikacjami CAD. Zintegrowany z Autodesk Inventor® - InventorCAM jest zaawansowanym systemem CAM używanym przez firmy produkcyjne do planowania obróbki numerycznej i porozumienie się z obrabiarkami CNC (frezarki, tokarki, drutówki itp.). InventorCAM obsługuje wieloosiowe 2-5 obrabiarki numeryczne. więcej »
Dodano: 2013-06-07
SolidCAM

Rodzina:CAM
Zawartość pakietu:Oprogramowanie i klucz USB z licencją
Typ licencji:komercyjna
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska

SolidCAM

 SolidCAM

SolidCAM® jest wysokiej klasy systemem CAM, który zdobył uznanie wielu użytkowników na całym świecie. Firma tworząca aplikację jest liderem integracji z popularnymi programami CAD. SolidCAM w pełeni integruje się z systemem SolidWorks®. W zalezności od potrzeb może być dostarczony z orpogramowaniem SolidWorks w standardzie lub jako CAM integrujacy się z posiadanym przez firmę systemem SolidWorks. SolidCAM posiada wiele unikalnych rozwiązań wspomagających i optymalizujących obróbkę CNC. Produkt potrafi obsłużyć większość obrabiarek numerycznych o dowolnej ilości osi (frezarki, tokarki itp.). więcej »
Dodano: 2013-06-07
SolidCAM

Rodzina:CAM
Zawartość pakietu:Oprogramowanie + klucz USB z licencją.
Typ licencji:komercyjna
Format nośnika:dvd

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.