Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Programy użytkowe

Programy użytkowe

Produkty od 461 do 472 z 472

PROGRAM DUMPINGOWIEC

 PROGRAM DUMPINGOWIEC

Jeżeli masz dość skomplikowanych programów do obsługi firmy i sprzedaży? Dość otwierania wielu zakładek lub wystawiania faktury za pomoca kilku programów (przeszukiwania stanu magazynu w jednym i wystawiania faktury w drugim ) Szukania baz danych i rejestru znajdujących się w kilku miejscach na twiom komputerze doprowadza cie do granic wytrzymałości. To trafiłeś idealnie. Teraz za grosze możesz mieć Dumpingowca! Najlepszy na rynku WSZYSTKOMAJĄCY program do zarządzania małą i średnią firmą. Łatwy w obsłudze!Nie ma możliwości zepsuć coś w nim !Posiada w sobie to, co producenci drogich softów zamknęli w wielu rozmaitych wyspecjalizowanych programach umożliwiających wykonanie tylko jednej czynności np. magazynowanie. więcej »
Dodano: 2011-07-14
DUMPINGOWIECCena: 35 zł

Wersja językowa:polska

Systemy Symfonia

 Systemy Symfonia

Rozwiązania te powstały z myślą o wsparciu właścicieli, kadry zarządzającej oraz menadżerów i pracowników w takich obszarach jak finanse i księgowość, HR, kadry i płace, obsługa sprzedaży i magazynów oraz zarządzanie relacjami z klientami. Zastosowanie SYMFONII® w firmie przyczynia się do wzrostu efektywności prowadzonej działalności gospodarczej, optymalizacji kosztów i poprawy konkurencyjności przedsiębiorstwa dostarczając trwałych korzyści biznesowych. więcej »
Dodano: 2011-07-14
Sage sp.z o.o.

Format nośnika:cd

Systemy zarządzające

 Systemy zarządzające

Zintegrowane systemy zarządzające: 1. humansoft MiniCorax (SQL) 2. humansoft Corax (SQL) 3. humansoft HermesMałaFirma 4. humansoft HermesStandard 5. humansoft HermesSQL więcej »
Dodano: 2011-07-13
Humansoft

Norma PRO

 Norma PRO

Norma PRO to propozycja firmy Athenasoft dla najbardziej wymagających Klientów. Program umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. Posiada zaawansowane funkcje pozwalające na sporządzanie kosztorysów wariantowych, złożonych i porównawczych, oraz tworzenie pozycji scalonych. Norma PRO może być aktualizowana przez kwartalnik Buduj z Głową. więcej »
Dodano: 2011-07-11
Athenasoft Sp. z o.o.

program sprzedażowo-magazynow PRESTIŻ

 program sprzedażowo-magazynow PRESTIŻ

Zawiera w sobie wszystkie funkcjonalności WF-MAG BIZNES. Dodatkowo: - Dodawanie własnych opcji modułów powiększających możliwości programu (operacje dodatkowe), - Transakcje wewnątrzwspólnotowe (UE) - Definiowalne klasyfikacje dokumentów, - Moduł kompletacji produktów, - Definiowane zestawienia i raporty w oparciu o Crystall Reports, - Automatyczny transfer zestawień do Excela, Worda, HTML, TXT, PDF i wielu innych formatów. więcej »
Dodano: 2011-06-29
WAPROCena: 1955.7 zł

program sprzedażowo-magazynowy BIZNES

 program sprzedażowo-magazynowy BIZNES

Zawiera w sobie wszystkie funkcjonalności WF-MAG START. Dodatkowo: - nieograniczona liczba magazynów, - praca w sieci, - dowolna liczba użytkowników, - przesunięcia miedzy magazynowe - faktury pro forma, zamówienia. więcej »
Dodano: 2011-06-29
WAPROCena: 1217.7 zł

program sprzedażowo-magazynowy START

 program sprzedażowo-magazynowy START

- jeden użytkownik, - jeden magazyn, - dokumenty finansowe, - dokumenty handlowe - inwentaryzacja (bilans otwarcia, remanent) - prowadzenie rozrachunków - zestawienia (m.in. magazynowe, rejestr VAT) więcej »
Dodano: 2011-06-29
WAPROCena: 356.7 zł

Office 2010 Home & Business PKC / BOX

 Office 2010 Home & Business PKC / BOX

Pakiet Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm zawiera narzędzia potrzebne do utrzymania łączności i zachowania produktywności w domu, w biurze oraz w podróży. Zachowywanie synchronizacji z klientami i kalendarzem, Szybkie i oryginalne wyrażanie własnych pomysłów, Tworzenie dynamicznych, przyciągających uwagę prezentacji, Organizowanie niemal dowolnego projektu w jednym miejscu, Wydajne zarządzanie finansami firmowymi i osobistymi. więcej »
Dodano: 2011-06-12
MicrosoftCena: 619 zł

Klasa produktu:Oprogramowanie
Rodzina:Biurowe
Zawartość pakietu:Microsoft Word
Excel
PowerPoint
OneNote i Outlook 2010
Typ licencji:PKC
Ważność licencji:99 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:do pobrania z serwera producenta
Wersja produktu:polska

Small Business

 Small Business

Program Small Business służy do kompleksowej obsługi małych i średnich firm posiadających urządzenia fiskalne. Program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce. Szczegółowe informacje na stronie producenta www.symplex.pl więcej »
Dodano: 2011-04-13
Symplex

Format nośnika:cd

Opiekun Dziecka Program Zabezpieczający

 Opiekun Dziecka Program Zabezpieczający

Co da Ci Opiekun Dziecka w Internecie? Blokada dostępu do stron z pornografią, przemocą, propagujących dopalacze, narkotyki i sekty. Bazia wykluczeń zawiera ponad 500 000 niebezpiecznych adresów WWW i czały czas jest uaktualniana. Zainstalowane oprogramowania pokaże Ci wszystkie adresy stron odwiedzane przez Twoje dziecko. więcej »
Dodano: 2011-03-02
SoftStory s.c.Cena: 40 zł

Typ licencji:Abonament na 12 miesięcy
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:cd

InfoOne

Główną atutem przeglądarki „InfoOne” jest coś, czego nie oferuje nikt inny! Narzędzie pozwala na poznanie poprzednich decyzji zamawiającego, podejmowanych w podobnych sytuacjach oraz na szczegółowe rozpracowanie konkurencji aktywnej na wybranym rynku! Analiza posiadanych przez nas danych historycznych daje takie możliwości, a ponadto pozwala na monitorowanie zmian oraz wychwytywanie ogólnych trendów na rynku zamówień publicznych. więcej »
Dodano: 2011-03-01
Marpo Systemy Informacyjne Sp. z o.o.

Oprogramowanie OCR Abbyy FineReader 10.0 Professional Edition

Oprogramowanie OCR Abbyy FineReader 10.0 Professional Edition

Niezwykle inteligentne, profesjonalne oprogramowanie OCR do tworzenia edytowalnych i przeszukiwalnych plików elektronicznych z zeskanowanych dokumentów papierowych, plików PDF i zdjęć z aparatu cyfrowego. ABBYY FineReader 10 daje użytkownikowi możliwość uwolnienia danych zawartych w dokumentach i obrazach, poprzez przekształcenie ich w dostępne i zdatne do użytku informacje. Dzięki kolejnym generacjom zastosowanych w nim technologii rozpoznawania tekstu na zdjęciach cyfrowych oraz ADRT®, aplikacja wykracza poza ograniczenia tradycyjnych programów do rozpoznawania znaków. Nie rozpoznaje bowiem poszczególnych stron, lecz przetwarza złożone, wielostronicowe dokumenty, odtwarzając ich pierwotną strukturę. Oferuje ponadto możliwość przetwarzania obrazów pochodzących z aparatu wbudowanego w telefon komórkowy. ABBYY FineReader 10 to inteligentne oprogramowanie OCR dla użytkowników indywidualnych i profesjonalistów, pozwalające przekształcać zeskanowane dokumenty, pliki PDF i zdjęcia z aparatu cyfrowego do postaci umożliwiającej edycję i przeszukiwanie, m.in. na pliki aplikacji Microsoft® Word, Excel® i przeszukiwalne pliki PDF. Oferowane przez nie zaawansowane funkcje rozpoznawania dają użytkownikowi możliwość uwolnienia danych zawartych w dokumentach i obrazach, równocześnie eliminując potrzebę ręcznego przepisywania i formatowania. Wyjątkowa jakość rozpoznawania i zachowania układu - przekształcanie dokumentów papierowych do postaci cyfrowej, bez ręcznego przepisywania i formatowania, dzięki sprawdzonej technologii, która oferuje nawet 99% dokładności. Technologia adaptatywnego rozpoznawania dokumentów ADRT® do rekonstrukcji logicznej struktury i formatowania dokumentu - odtwarzanie oryginału z precyzyjnie zrekonstruowanymi atrybutami formatowania, które w wynikowym dokumencie programu Microsoft® Word pojawiają się jako rodzime elementy formatu: spisy treści, hierarchiczna struktura nagłówków, nagłówki i stopki, przypisy, numery stron, podpisy pod tabelami i wykresami, a także style czcionek. Zaawansowana technologia rozpoznawania zdjęć z aparatu cyfrowego i telefonu komórkowego - rozpoznawanie wykonanych „w biegu\" cyfrowych zdjęć dokumentów, dzięki ulepszonym funkcjom korekcji obrazu i przetwarzania, dającym lepsze wyniki rozpoznawania. Należą do nich korekcja szumów, poruszeń i zniekształceń obrazu. Kompleksowa praca z plikami PDF - zapisywanie dokumentów w przeszukiwalnych plikach PDF lub plikach PDF/A na potrzeby długoterminowego przechowywania, ochrona plików hasłem i nawet 10-krotna… więcej »
Dodano: 1.07.2010