Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Programy użytkowe

Programy użytkowe

Produkty od 461 do 468 z 468

program sprzedażowo-magazynow PRESTIŻ

 program sprzedażowo-magazynow PRESTIŻ

Zawiera w sobie wszystkie funkcjonalności WF-MAG BIZNES. Dodatkowo: - Dodawanie własnych opcji modułów powiększających możliwości programu (operacje dodatkowe), - Transakcje wewnątrzwspólnotowe (UE) - Definiowalne klasyfikacje dokumentów, - Moduł kompletacji produktów, - Definiowane zestawienia i raporty w oparciu o Crystall Reports, - Automatyczny transfer zestawień do Excela, Worda, HTML, TXT, PDF i wielu innych formatów. więcej »
Dodano: 2011-06-29
WAPROCena: 1955.7 zł

program sprzedażowo-magazynowy BIZNES

 program sprzedażowo-magazynowy BIZNES

Zawiera w sobie wszystkie funkcjonalności WF-MAG START. Dodatkowo: - nieograniczona liczba magazynów, - praca w sieci, - dowolna liczba użytkowników, - przesunięcia miedzy magazynowe - faktury pro forma, zamówienia. więcej »
Dodano: 2011-06-29
WAPROCena: 1217.7 zł

program sprzedażowo-magazynowy START

 program sprzedażowo-magazynowy START

- jeden użytkownik, - jeden magazyn, - dokumenty finansowe, - dokumenty handlowe - inwentaryzacja (bilans otwarcia, remanent) - prowadzenie rozrachunków - zestawienia (m.in. magazynowe, rejestr VAT) więcej »
Dodano: 2011-06-29
WAPROCena: 356.7 zł

Office 2010 Home & Business PKC / BOX

 Office 2010 Home & Business PKC / BOX

Pakiet Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm zawiera narzędzia potrzebne do utrzymania łączności i zachowania produktywności w domu, w biurze oraz w podróży. Zachowywanie synchronizacji z klientami i kalendarzem, Szybkie i oryginalne wyrażanie własnych pomysłów, Tworzenie dynamicznych, przyciągających uwagę prezentacji, Organizowanie niemal dowolnego projektu w jednym miejscu, Wydajne zarządzanie finansami firmowymi i osobistymi. więcej »
Dodano: 2011-06-12
MicrosoftCena: 619 zł

Klasa produktu:Oprogramowanie
Rodzina:Biurowe
Zawartość pakietu:Microsoft Word
Excel
PowerPoint
OneNote i Outlook 2010
Typ licencji:PKC
Ważność licencji:99 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:do pobrania z serwera producenta
Wersja produktu:polska

Small Business

 Small Business

Program Small Business służy do kompleksowej obsługi małych i średnich firm posiadających urządzenia fiskalne. Program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce. Szczegółowe informacje na stronie producenta www.symplex.pl więcej »
Dodano: 2011-04-13
Symplex

Format nośnika:cd

Opiekun Dziecka Program Zabezpieczający

 Opiekun Dziecka Program Zabezpieczający

Co da Ci Opiekun Dziecka w Internecie? Blokada dostępu do stron z pornografią, przemocą, propagujących dopalacze, narkotyki i sekty. Bazia wykluczeń zawiera ponad 500 000 niebezpiecznych adresów WWW i czały czas jest uaktualniana. Zainstalowane oprogramowania pokaże Ci wszystkie adresy stron odwiedzane przez Twoje dziecko. więcej »
Dodano: 2011-03-02
SoftStory s.c.Cena: 40 zł

Typ licencji:Abonament na 12 miesięcy
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:cd

InfoOne

Główną atutem przeglądarki „InfoOne” jest coś, czego nie oferuje nikt inny! Narzędzie pozwala na poznanie poprzednich decyzji zamawiającego, podejmowanych w podobnych sytuacjach oraz na szczegółowe rozpracowanie konkurencji aktywnej na wybranym rynku! Analiza posiadanych przez nas danych historycznych daje takie możliwości, a ponadto pozwala na monitorowanie zmian oraz wychwytywanie ogólnych trendów na rynku zamówień publicznych. więcej »
Dodano: 2011-03-01
Marpo Systemy Informacyjne Sp. z o.o.

Oprogramowanie OCR Abbyy FineReader 10.0 Professional Edition

Oprogramowanie OCR Abbyy FineReader 10.0 Professional Edition

Niezwykle inteligentne, profesjonalne oprogramowanie OCR do tworzenia edytowalnych i przeszukiwalnych plików elektronicznych z zeskanowanych dokumentów papierowych, plików PDF i zdjęć z aparatu cyfrowego. ABBYY FineReader 10 daje użytkownikowi możliwość uwolnienia danych zawartych w dokumentach i obrazach, poprzez przekształcenie ich w dostępne i zdatne do użytku informacje. Dzięki kolejnym generacjom zastosowanych w nim technologii rozpoznawania tekstu na zdjęciach cyfrowych oraz ADRT®, aplikacja wykracza poza ograniczenia tradycyjnych programów do rozpoznawania znaków. Nie rozpoznaje bowiem poszczególnych stron, lecz przetwarza złożone, wielostronicowe dokumenty, odtwarzając ich pierwotną strukturę. Oferuje ponadto możliwość przetwarzania obrazów pochodzących z aparatu wbudowanego w telefon komórkowy. ABBYY FineReader 10 to inteligentne oprogramowanie OCR dla użytkowników indywidualnych i profesjonalistów, pozwalające przekształcać zeskanowane dokumenty, pliki PDF i zdjęcia z aparatu cyfrowego do postaci umożliwiającej edycję i przeszukiwanie, m.in. na pliki aplikacji Microsoft® Word, Excel® i przeszukiwalne pliki PDF. Oferowane przez nie zaawansowane funkcje rozpoznawania dają użytkownikowi możliwość uwolnienia danych zawartych w dokumentach i obrazach, równocześnie eliminując potrzebę ręcznego przepisywania i formatowania. Wyjątkowa jakość rozpoznawania i zachowania układu - przekształcanie dokumentów papierowych do postaci cyfrowej, bez ręcznego przepisywania i formatowania, dzięki sprawdzonej technologii, która oferuje nawet 99% dokładności. Technologia adaptatywnego rozpoznawania dokumentów ADRT® do rekonstrukcji logicznej struktury i formatowania dokumentu - odtwarzanie oryginału z precyzyjnie zrekonstruowanymi atrybutami formatowania, które w wynikowym dokumencie programu Microsoft® Word pojawiają się jako rodzime elementy formatu: spisy treści, hierarchiczna struktura nagłówków, nagłówki i stopki, przypisy, numery stron, podpisy pod tabelami i wykresami, a także style czcionek. Zaawansowana technologia rozpoznawania zdjęć z aparatu cyfrowego i telefonu komórkowego - rozpoznawanie wykonanych „w biegu\" cyfrowych zdjęć dokumentów, dzięki ulepszonym funkcjom korekcji obrazu i przetwarzania, dającym lepsze wyniki rozpoznawania. Należą do nich korekcja szumów, poruszeń i zniekształceń obrazu. Kompleksowa praca z plikami PDF - zapisywanie dokumentów w przeszukiwalnych plikach PDF lub plikach PDF/A na potrzeby długoterminowego przechowywania, ochrona plików hasłem i nawet 10-krotna… więcej »
Dodano: 1.07.2010