Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Łączność i komunikacja

Łączność i komunikacja

Produkty od 321 do 340 z 406

Draytek Antena ANT-2510

Draytek Antena ANT-2510

Antena kierunkowa 10dBi, wewnętrzna / zewnętrzna, konektor SMA (żeński), 2.4 ~ 2.4835 GHz, VSWR ≤ 2, polaryzacja pionowa, HPBW / pozioma: 56.9 więcej »
Dodano: 1.07.2010

Draytec Antena ANT-2309

Draytec Antena ANT-2309

Antena kierunkowa 9dBi, wewnętrzna, narożnikowa, konektor SMA (żeński), 2.4 ~ 2.4835 GHz, VSWR ≤ 2, polaryzacja pionowa, HPBW / pozioma: 64.3 więcej »
Dodano: 1.07.2010

Draytec Antena ANT 1107

Draytec Antena ANT 1107

Opis: antena dookólna, wewnętrzna, 2.4-2.5 GHz Konektor: reverse SMA (żeński) Zysk energetyczny: 7 dBi Impedancja: 50 Ω Dodatkowo: odczepiana podstawka z kablem o długości 1 metra Antena dookólna pozwala zdecydowanie zwiększyć zasięg sieci bezprzewodowej w pomieszczeniach zamknietych np. biuro, dom. ANT 1107 przeznaczona jest do stacji bazowych. Antena może zstać wyniesiona w pewną odległość od access pointa i zamocowana za pomocą przystawki magnetycznej. Do tego celu moze posłużyć załączony kabel antenowy zakończony złączem R-SMA kompatybilnym z prawie wszystkimi obecnymi na rynku urządzeniami Wi-Fi. ZWIĘKSZENIE ZASIĘGU SYGNAŁU RADIOWEGO Stosując antenę ANT 1107 zamiast standardowej anteny znajdujacej się w opakowaniu routera możemy znacznie zwiększyć zasięg sygnału radiowego. Dzięki temu stacje będące poza zasięgiem standardowej anteny uzyskają dostęp do sieci i będą jej pełnoprawnymi członkami. więcej »
Dodano: 1.07.2010

WiFi Antena wewnętrzna dookólna PENTAGRAM 9dBi [P 6901-2]

WiFi Antena wewnętrzna dookólna PENTAGRAM 9dBi [P 6901-2]

Zastosowanie anteny Pentagram Ant O9, pozwoli Ci zdecydowanie zwiększyć zasięg działania Twojej sieci bezprzewodowej. Jednocześnie jakość i siła sygnału ulegnie zdecydowanej poprawie, co pozwoli Ci cieszyć się wysoką wydajnością połączenia z siecią. Antena ta doskonale nadaje się do zastosowania zarówno dla bezprzewodowych punktów dostępowych, routerów bezprzewodowych oraz kart sieciowych. Dzięki magnetycznej stopce antenę można stabilnie ustawić np. na obudowie komputera lub innej metalowej powierzchni więcej »
Dodano: 1.07.2010

Draytek New! VigorSwitch P2260

Draytek New! VigorSwitch P2260

24 więcej »
Dodano: 1.07.2010

Draytek New! VigorSwitch 2240

Draytek New! VigorSwitch 2240

24 więcej »
Dodano: 1.07.2010

Draytek Vigor Switch G2080

Draytek Vigor Switch G2080

Vigor Switch G2080 8xRJ-45 10/100/1000 Mbps Ports więcej »
Dodano: 1.07.2010

Inteligentny przełącznik Web-Based Gigabit 52-portowy

Inteligentny przełącznik Web-Based Gigabit 52-portowy

Inteligentny 52-portowy przełącznik TRENDnet TEG-2248WS Gigabit Web-Based jest idealnym przełącznikiem dla segmentów sieci. Posiada on 48-portów 10/100 Mbps oraz 2-porty 10/100/1000 Mbps RJ-45 z automatycznym wkrywaniem oraz funkcje Auto-MDIX dla prostej instalacji. Ten przełącznik posiada również 2 porty Mini-GBIC który akceptuje opcjonalne moduły optyczne Gigabit dla większej elastyczności. Produkt TEG-2248WS wspomaga konfigurację w przeglądarce internetowej: administrator sieci może użyć przeglądarki internetowej do konfiguracji prędkości portu, portu bazującego na VLAN, QoS, status Trunking i monitoring na każdym porcie. Mocny oraz łatwy w użyciu TRENDnet TEG-2248WS jest konstrukcją redukującą niespodziewany ruch w sieci oraz podwyższającą bezpieczeństwo sieci. Cechy produktu 48-portów 10/100 Mbps z automatyczną negocjacją oraz Auto-MDIX Fast Ethernet 2 x 10/100/1000 Mbps automatyczną negocjacją oraz portów Auto-MDIX Gigabit 2 x Mini-GBIC porty dla optjonalnego LC typu Gigabit modułu optycznego Tryb transferu pół i pełnodupleksowego dla każdego portu (tryb pełnodupleksowy tylko dla 100 Mbps) Architektua przełączania Store-and-Forward Zintegrowany Look-Up Engine adresów, 4K wpisów na adresy MAC Obsługa buforowania danych 1536Kb RAM IEEE 802.3x dla trybu pełnodupleksowego z kontrolą przepływu Kontrola przepływu Back Pressure dla trybu półdupleksowego Obsługa Port-Based VLAN (do 28 grup) * oraz Port Trunking Obsługa Port-Based IEEE 802.1p QoS (wysoki/normalny) Funkcje ustawień portu, użytkownicy mogą ustawić dostępnośc każdego portu, prędkość, tryb dupleksowy oraz kontrolę przepływu Proste narzędzia zarządzania oparte na Windows oraz konfiguracja przez sieć Web Rozszerzone wskaźniki diagnostyki LED: na przednim panelu Standard 19, montaż typu Rack (zastaw montażowy załączony) 5 letnia gwarancja * Port Based VLAN and QoS limited to One Group. Group 1 (Ports 1 - 24) or Group 2 (Ports 25 - 52) Specyfikacja techniczna Sprzęt Chipset: Broadcom Zgodność: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX/LX, IEEE 802.3x dla trybu pełnodupleksowego z kontrolą przepływu Media sieciowe: Ethernet: UTP/STP kat 3, 4, 5 Fast Ethernet: UTP/STP kat 5 Gigabit: UTP/STP kat 5… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Przełącznik 26-portowy Copper Gigabit (24x10/100/2x10/100/1000)

Przełącznik 26-portowy Copper Gigabit (24x10/100/2x10/100/1000)

TRENDnet TEG-S224 to 26-portowy przełącznik Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps do 24 portów 10/100 Mbps Fast Ethernet i 2 portów 10/100/1000 Mbps Copper Gigabit Ethernet. Użytkownicy mogą podłączyć serwery do port(ów) Gigabit dla zwiększenia wydajności sieci lub przełączników uplink Copper Gigabit razem dla stworzenia szerokiej szerokości podstawy Gigabit. TRENDnet TEG-S224 daje prostą elastyczność i stabilność do wykorzystania nowych aplikacji i typów danych, dając wysoką niezawodność i niski koszt rozwiązania dla aplikacji sieciowych łączących wysokie prędkości. Cechy produktu 24-porty 10/100 Mbps z funkcją automatycznej negocjacji MDIX Fast Ethernet 2-porty 10/100/1000 Mbps z auto negocjacją, auto MDIX Gigabit Tryb transferu pół i pełnodupleksowego dla wszystkich portów (pełny dupleks tylko dla Gigabit) Metoda przełączania Store-and-Forward 8,8Gb/s -przepustowość magistrali przełączającej Zintegrowany \'Look-Up Engine\' adresów z 8K tabelą adresów MAC Obsługa buforu danych 2.5MB RAM Kontrola przepływu zgodna z IEEE 802.3x dla trybu pełnodupleksowego Kontrola przepływu nacisku wstecz (back pressure) dla trybu pół dupleksowego Rozbudowana diagnostyka LED na przednim panelu Standard 19, montaż typu Rack 5 letnia gwarancja Specyfikacja techniczna Sprzęt Standardy LAN: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3x, kontrola przepływu pełnego dupleksu Media sieciowe: Ethernet: UTP/STP kat 3, 4, 5 Fast Ethernet: UTP/STP kat 5 Gigabit : UTP/STP kat 5, kat 5e (zalecany) Protokoły: CSMA/CD Topologia: Gwiazda Porty LAN: 24-porty 10/100 Mbps z auto negocjacją, Auto-MDIX Fast Ethernet, 2-porty 10/100/1000 Mbps z auto negocjacją, auto MDIX Gigabit Tablica adresów MAC: 8K adresów Bufor danych RAM: 2.5MB Szybkość transmisji danych: Ethernet: 10/20 Mbps , pół i pełny dupleks Fast Ethernet: 100/200 Mbps (tryb pół i pełnodupleksowy) Gigabit Ethernet: 1000/2000 Mbps, tryb pół i pełnodupleksowy Diagnostyka LED: Na urządzenie: Zasilanie systemu Na port Fast Ethernet: połączenie/aktywność, 100M (porty 1~24) Na port Gigabit Ethernet: połączenie/aktywność, 1000M, 100M (port 25, 26) Zużycie energii: Maksymalnie 11.75 Watów Źródło zasilania: Wewnętrzny uniwersalny adapter zasilający 100-240V AC,… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Zarządzalny przełącznik 2/8/10/100Mbps i 1 portem 100Base-FX

Zarządzalny przełącznik 2/8/10/100Mbps i 1 portem 100Base-FX

Zarządzalny przełącznik warstwy 2 z 8 portami 10/100Mbps zapewnia wyjątkową wydajność, łatwy w użyciu i elastyczny dla rozwijających się sieci biznesowych z połączeniem światłowodowym. Wykorzystując szybkie łącze 3,8Gbps, zarządzalny przełącznik może łatwo dostosować wiele przełączników i pomagać przeciążonym serwerom, używając wbudowanego portu światłowodowego. Do zaawansowanych cech wlicza się: SNMP, VLAN, IGMP i ochronny port. Cechy produktu 8 portów 10/100Mbps Auto-MDIX 1 port wielomodowy światłowodowy 100Base-FX SC Przepustowość do 3.8GBps Zarządzalny przełącznik warstwy 2 z pełną obsługą oprogramowania Obsługa IGMP Snooping oraz tryb IGMP Query do zastosowań multimedialnych Funkcja filtrowania burz transmisyjnych Funkcja kontroli stanu portu (Status, automatyczna negocjacja, prędkość, Duplex i sterowanie przepływem) Funkcja łączenia portów w magistralę (Trunking) w celu elastycznej kontroli obciążeń z funkcją poprawnej pracy, mimo usterek Obsługa Port-Based VLAN i IEEE 802.1Q Tag-Based VLAN Funkcja rozsyłania grupowego w IP(IP Multicast), dublowania portów (Port Mirroring), drzewa częściowego (Spanning Tree), SNMP i RMON Funkcja zabezpieczeń portów i klasy usług IEEE 802.1p Metoda przełączania Store-and-Forward bez blokowania prędkości przewodowej Konfiguracja przez port konsoli RS-232, Telnet i przeglądarkę internetową (HTTP) Uaktualnienia oprogramowania TFTP przez przeglądarkę Funkcja konfiguracji plików do zapisu i odczytu 5 lat gwarancji. Specyfikacja techniczna Sprzęt Standardy IEEE 802.3 10Base-T Ethernet; IEEE 802.3u 100Base-TX Fast Ethernet IEEE 802.3x sterowanie przepływem; IEEE 802.1D Spanning Tree IEEE 802.1q Tag-based VLAN; IEEE 802.1p klasa usług IEEE 802.3ad Link Aggregation Interfejs 8 portów 10/100Mbps Auto-MDIX RJ45 Fast Ethernet 1 port Fiber 100Base-FX SC Ilość przesyłanych i filtowanych pakietów 100M Ethernet: 148,800 pakietów na sekundę na każdy port 10M Ethernet: 14,880 pakietów na sekundę na każdy port Okablowanie Fast Ethernet: UTP/STP Cat. 5, EIA/TIA-568 100-ohm, 100 metrów maksymalnie Fiber: (50/125um, 62.5/125um), 2km maksymalnie Port konsoli RS-232, 9-pinowy żeński port szeregowy (dołączony kabel szeregowy M-M) Protokół/Topologia (CSMA/CD) / gwaizdy Pamięć buforowa 2Mbity bufora danych Tablica adresów MAC zapis 8K adresów MAC Przepustowość Do 3.8Gbps… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Zarządzalny przełącznik warstwy 2 z 8 portami 10/100Mbps

Zarządzalny przełącznik warstwy 2 z 8 portami 10/100Mbps

arządzalny przełącznik warstwy 2 z 8 portami 10/100Mbps zapewnia doskonałą wydajność, łatwy w użyciu i elastyczny do zarządzania sieciami biznesowymi. Wykorzystując szybkie łącze 3.8Gbps, 8 portowy zarządzalny przełącznik można przyłączyć do wielu przełączników, wykorzystując pracę pełny duplex. W dodatku skalowalność przełącznika oferuje różnorodne funkcje zarządzalne: SNMP, IGMP do zastosowań multimedialnych, VLAN, zarządzanie portami, protokół drzewa częściowego (Spanning Tree Protocol), łączenie portów w magistralę (Port Trunking), filtrowanie burz transmisyjnych, dublowanie portu i inne funkcje, które mogą być łatwo dostępne przez przeglądarkę internetową lub z wiersza poleceń. Cechy produktu 8 portów 10/100Mbps Auto-MDIX Przepustowość do 3.8GBps Zarządzalny przełącznik warstwy 2 z pełną obsługą oprogramowania Obsługa IGMP Snooping oraz tryb IGMP Query do zastosowań multimedialnych Funkcja filtrowania burz transmisyjnych Funkcja kontroli stanu portu (Status, automatyczna negocjacja, prędkość, Duplex i sterowanie przepływem) Funkcja łączenia portów w magistralę (Trunking) w celu elastycznej kontroli obciążeń z funkcją poprawnej pracy, mimo usterek Obsługa Port-Based VLAN i IEEE 802.1Q Tag-Based VLAN Funkcja rozsyłania grupowego w IP(IP Multicast), dublowania portów (Port Mirroring), drzewa częściowego (Spanning Tree), SNMP i RMON Funkcja zabezpieczeń portów i klasy usług IEEE 802.1p Metoda przełączania Store-and-Forward bez blokowania prędkości przewodowej Konfiguracja przez port konsoli RS-232, Telnet i przeglądarkę internetową (HTTP) Uaktualnienia oprogramowania TFTP przez przeglądarkę Funkcja konfiguracji plików do zapisu i odczytu 5 lat gwarancji. Specyfikacja techniczna Sprzęt Standardy IEEE 802.3 10Base-T Ethernet; IEEE 802.3u 100Base-TX Fast Ethernet IEEE 802.3x Flow Control; IEEE 802.1D Spanning Tree IEEE 802.1q Tag-based VLAN; IEEE 802.1p Class of Service IEEE 802.3ad Link Aggregation Interfejs 8 portów 10/100Mbps Auto-MDIX RJ45 Fast Ethernet Ilość przesyłanych i filtowanych pakietów 100M Ethernet: 148,800 pakietów na sekundę na każdy port 10M Ethernet: 14,880 pakietów na sekundę na każdy port Okablowanie Fast Ethernet: UTP/STP Cat. 5, EIA/TIA-568 100-ohm, 100 metrów maksymalnie Fiber: (50/125um, 62.5/125um), 2km maksymalnie Port konsoli RS-232, 9-pinowy żeński port szeregowy (dołączony kabel… więcej »
Dodano: 1.07.2010

8-Port 100base-FX Layer 2 Managed Fiber Mini-GBIC Port

8-Port 100base-FX Layer 2 Managed Fiber Mini-GBIC Port

Zarządzalny przełącznik warstwy 2 8-Portowy 100Base-FX zapewnia doskonałą wydajność, łatwość w użyciu i elastyczność. Wykorzystując mocną przepustowość 3.8Gb/s, przełącznik może z łatwością obsługiwać wiele sieci na dystansie 2km lub większym, z użyciem opcjonalnego modułu GBIC SX lub LX. Do zarządzania zaawansowanego, które posiada ten przełącznik, zaliczamy: SNMP, VLAN, IGMP i Port Security. Cechy produktu 8 portów światłowodowych 100Base-FX SC typ wielomodowy 1 opcjonalny slot 1000Base mini GBIC Przepustowość struktury przełączającej wynosi 3.8GB/s Przełącznik zarządzalny warstwy 2 w pełnym wsparciem oprogramowania IGMP snooping i tryb IGMP query dla aplikacji multimedialnych Obsługa filtrowania burz transmisyjnych Kontrola statusu portów (status, auto-negotiation, prędkość, tryb duplex i kontrola strumienia) Obsługa port trunking z flexible load distribution control i funkcjami fail-over Obsługa port-based VLAN i IEEE 802.1Q tag-based VLAN Obsługa IP multicast, port mirroring, spanning tree, SNMP i RMON Obsługa port security i IEEE 802.1p class of services Metoda przełączania: Store-and-forward bez blokady przewodowej wydajności Konfiguracja przez port konsoli RS-232, telnet i przeglądarkę internetową (HTTP) Aktualizacja firmware przez przeglądarkę/TFTP Możliwość przywrócenia/zapisu ustawień 19“ (1U) obudowa w systemie Rack (dołączony zestaw) 5 lat gwarancji Specyfikacja Chipset VIA Standardy IEEE 802.3u 100Base-FX IEEE 802.3z Gigabit Fiber/IEEE 802.3ab 1000Base-T IEEE 802.3x Flow Control IEEE 802.1D Spanning Tree IEEE 802.1q Tag-based VLAN IEEE 802.1p Class of Service Link Aggregation IEEE 802.1ad Port Trunk Interfejs 8 portów światłowodowych 100Base-FX SC typ wielomodowy 1 opcjonalny slot 1000Base mini GBIC dla modułów mini GBIC (zasilanie 3.3V DC) Przesyłanie pakietów i filtracja Gigabit: 1,488,000 pakietów na sekundę na każdy port 100M Ethernet: 148,800 pakietów na sekundę na każdy port Okablowanie Wielomodowy: (50/125um, 62.5/125um), 2km max Jednomodowy: (8/125um, 10/125um) Port Konsoli RS-232, żeński 9-pinowy port szeregowy (dołączono kabel szeregowy M-M) Protokół/Topologia (CSMA/CD) / Gwiazdy Bufor pamięci 2Mb Tablica MAC adresów 8K na wejścia MAC adresów Przepustowość Do 3.8Gb/s Kontrolki LED Power, Link/Activity, Full Duplex/Collision Zasilanie… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Przełącznik zarządzalny warstwy 2

Przełącznik zarządzalny warstwy 2

Przełącznik zarządzalny warstwy 2, 8 x 10/100Mb/s, 1 x 10/100/1000Mb/s, 1 x Mini-GBIC (TEG-S811Fi) zapewnia administratorom sieci pełną wydajność warstwy 2 oraz narzędzia zarządzające bezpieczeństwem. Wbudowany port Gigabit i slot Mini-Gbic umożliwiają stworzenie nowych połączeń sieciowych do zwiększenia ogólnej wydajności sieci. Zarządzaj swoją siecią z każdego miejsca i chroń swoją firmę, jak możesz najlepiej. Bogaty w funkcje TEG-S811Fi łączy w sobie Simple Network Management Protocol (SNMP), Quality of Service (QoS), Trunking oraz Port/Tag-based VLANs. Zawiera dużą przepustowość 5.6Gb/s, która może być dostępna zdalnie. Skonfiguruj przełącznik przez przeglądarkę internetową, CLI, Telnet lub HyperTerminal. Użyj przełącznik, który jest prosty w zarządzaniu i wysoce skalowalny, jako fundament swojej sieci. Cechy produktu Natychmiast zwiększ swoją sieć, używając przełącznika zarządzalnego warstwy 2 8 x 10/100Mb/s RJ-45 Auto-MDIX 1 x 10/100/100Mb/s RJ-45 Auto-MDIX i 1 x 1000Base Mini-GBIC Przepustowość magistrali 5.6Gb/s ze wsparciem IGMP dla aplikacji multimedialnych Quality of Service (QoS) do priorytyzacji przepustowości Zawiera SNMP, RMON, port Mirroring, protokół Spanning Tree i port base VLAN/802.1Q Port Trunking, Broadcast Storm filtering, flow control i port security Flexible load distribution control and fail-over functions Metoda przełączania Store-and-forward Konfiguracja przez port konsoli RS-232, telnet i przeglądarkę internetową (HTTP) Obsługuje do 8000 adresów MAC Upgrade oprogramowania, System backup 5 lat gwarancji Specyfikacja techniczna Sprzęt Chipset Marvell 88E6095 Standardy IEEE 802.3 10Base-T Ethernet IEEE 802.3u 100Base-TX IEEE802.3ab 1000Base-T IEEE802.3z Gigabit fiber IEEE802.3x Flow Control i Back Pressure IEEE802.3ad Port trunk z LACP IEEE802.1d Spanning Tree/ IEEE802.1w Rapid Spanning Tree IEEE802.1p Class of Service IEEE802.1Q VLAN Tag IEEE 802.1x User Authentication (Radius) Interfejsy 8 x 10/100TX RJ-45 Auto MDI/MDI-X 1 x 10/100/1000T RJ-45 Auto MDI/MDI-X 1 x Gigabit Fiber Mini-GBIC 1 x RS-232 złącze DB-9 do zarządzania przełącznikiem Filtrowanie i przesył pakietów Gigabit: 1,488,000 pakietów na sekundę na port 100M Ethernet: 148,800 pakietów na sekundę na port Okablowanie Kabel skrętka: 10Base-T:… więcej »
Dodano: 1.07.2010

2-port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Module for TEG-S3000i

2-port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Module for TEG-S3000i

TEG-S3M2CG to moduł, który pracuje z zarządzalnym przełącznikiem Chassis warstwy 2 (model TEG-S3000i). Moduł posiada 2 porty 10/100/1000Mb/s (RJ-45). Cechy produktu Kompatybilny ze standardami IEEE 802.3ab lub IEEE 802.3z Gigabit Moduły: 2 porty Gigabit Copper (TEG-S3M2CG), 2 sloty Mini-GBIC (TEG-S3M2MG) i Combo Gigabit Copper i Fiber (TEG-S3M11CF) Opcjonalne moduły dla TEG-S3000i (Zarządzalny Przełącznik Chassis warstwy 2) 5 lat gwarancji. Specyfikacja techniczna Sprzęt Standardy IEEE 802.3 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-TX IEEE 802.3ab Gigabit Copper IEEE 802.3z Gigabit fiber dla SX i LX IEEE 802.3x Sterowanie Przepływem i Back Pressure Interfejs TEG-S3M2CG : 2 porty 10/100/1000Mbps Auto-MDIX RJ-45 TEG-S3M2MG : 2 sloty 3.3v Mini-GBIC TEG-S3M11G : 1 port 10/100/1000Mbps Auto-MDIX RJ-45 1 port 1000Base-SX wielomodowy Fiber typ portu SC LED Link/Aktywność, 1000Mbps, 10000Mbps, pełny dupleks, GBIC Fiber Parametry Kabla Gigabit Copper: Cat.5 lub Cat.6 4-pary kabla UTP , do 100m Mini-GBIC: LC Typ 62.5/125μm lub 50/125μm wielomodowy kabel optyczny Fiber (SX) LC Typ 9/125μm lub 10/125μm jednomodowy kabel optyczny Fiber (LX) Gigabit SX : 50/125um lub 62.5/125um wielomodowy kabel optyczny Fiber, do 550m (długość fali: 850nm) Wymiary 84 x 88 x 30mm (3.3 x 3.5 x 1.2 cali) Waga 200g (7.3 oz.) Temperatura Praca: 0°;~45°C (32°~113°F) Przechowanie: -10°~70°C (14°~158°F) Wilgotność 10%~90% (bez kondensacji) Certyfikaty CE, FCC Zawartość paczki TEG-S3M2CG więcej »
Dodano: 1.07.2010

Combo Gigabit Copper i Fiber

Combo Gigabit Copper i Fiber

TEG-S3M11CF to moduł, który pracuje z zarządzalnym przełącznikiem Chassis warstwy 2 (model TEG-S3000i). Moduł posiada 1 port 10/100/1000Mb/s (RJ-45) oraz 1 port 1000Base-SX (SC-Type). Cechy produktu Kompatybilny ze standardami IEEE 802.3ab lub IEEE 802.3z Gigabit Moduły: 2 porty Gigabit Copper (TEG-S3M2CG), 2 sloty Mini-GBIC (TEG-S3M2MG) i Combo Gigabit Copper i Fiber (TEG-S3M11CF) Opcjonalne moduły dla TEG-S3000i (Zarządzalny Przełącznik Chassis warstwy 2) 5 lat gwarancji. Specyfikacja techniczna Sprzęt Standardy IEEE 802.3 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-TX IEEE 802.3ab Gigabit Copper IEEE 802.3z Gigabit fiber dla SX i LX IEEE 802.3x Sterowanie Przepływem i Back Pressure Interfejs TEG-S3M2MG : 2 porty 10/100/1000Mbps Auto-MDIX RJ-45 TEG-S3M2MG : 2 sloty 3.3v Mini-GBIC TEG-S3M11G : 1 port 10/100/1000Mbps Auto-MDIX RJ-45 1 port 1000Base-SX wielomodowy Fiber typ portu SC LED Link/Aktywność, 1000Mbps, 10000Mbps, pełny dupleks, GBIC Fiber Parametry Kabla Gigabit Copper: Cat.5 lub Cat.6 4-pary kabla UTP , do 100m Mini-GBIC: LC Typ 62.5/125μm lub 50/125μm wielomodowy kabel optyczny Fiber (SX) LC Typ 9/125μm lub 10/125μm jednomodowy kabel optyczny Fiber (LX) Gigabit SX : 50/125um lub 62.5/125um wielomodowy kabel optyczny Fiber, do 550m (długość fali: 850nm) Wymiary 84 x 88 x 30mm (3.3 x 3.5 x 1.2 cali) Waga 200g (7.3 oz.) Temperatura Praca: 0°;~45°C (32°~113°F) Przechowanie: -10°~70°C (14°~158°F) Wilgotność 10%~90% (bez kondensacji) Certyfikaty CE, FCC Zawartość paczki TEG-S3M11CF więcej »
Dodano: 1.07.2010

2-port Gigabit Mini-GBIC Slot Module for TEG-S3000i

2-port Gigabit Mini-GBIC Slot Module for TEG-S3000i

TEG-S3M2MG to moduł, który pracuje z zarządzalnym przełącznikiem Chassis warstwy 2 (model TEG-S3000i). Moduł posiada 2 sloty 1000Base-SX/LX (Mini-GBIC). Cechy produktu Kompatybilny ze standardami IEEE 802.3ab lub IEEE 802.3z Gigabit Moduły: 2 porty Gigabit Copper (TEG-S3M2CG), 2 sloty Mini-GBIC (TEG-S3M2MG) i Combo Gigabit Copper i Fiber (TEG-S3M11CF) Opcjonalne moduły dla TEG-S3000i (Zarządzalny Przełącznik Chassis warstwy 2) 5 lat gwarancji. Specyfikacja techniczna Sprzęt Standardy IEEE 802.3 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-TX IEEE 802.3ab Gigabit Copper IEEE 802.3z Gigabit fiber dla SX i LX IEEE 802.3x Sterowanie Przepływem i Back Pressure Interfejs TEG-S3M2MG : 2 porty 10/100/1000Mbps Auto-MDIX RJ-45 TEG-S3M2MG : 2 sloty 3.3v Mini-GBIC TEG-S3M11G : 1 port 10/100/1000Mbps Auto-MDIX RJ-45 1 port 1000Base-SX wielomodowy Fiber typ portu SC LED Link/Aktywność, 1000Mbps, 10000Mbps, pełny dupleks, GBIC Fiber Parametry Kabla Gigabit Copper: Cat.5 lub Cat.6 4-pary kabla UTP , do 100m Mini-GBIC: LC Typ 62.5/125μm lub 50/125μm wielomodowy kabel optyczny Fiber (SX) LC Typ 9/125μm lub 10/125μm jednomodowy kabel optyczny Fiber (LX) Gigabit SX : 50/125um lub 62.5/125um wielomodowy kabel optyczny Fiber, do 550m (długość fali: 850nm) Wymiary 84 x 88 x 30mm (3.3 x 3.5 x 1.2 cali) Waga 200g (7.3 oz.) Temperatura Praca: 0°;~45°C (32°~113°F) Przechowanie: -10°~70°C (14°~158°F) Wilgotność 10%~90% (bez kondensacji) Certyfikaty CE, FCC Zawartość paczki TEG-S3M2MG więcej »
Dodano: 1.07.2010

8-Portowy inteligentny przełącznik Web Gigabit PoE

8-Portowy inteligentny przełącznik Web Gigabit PoE

8-Portowy inteligentny przełącznik Web PoE 10/100/1000Mbps oferuje zaawansowaną kontrolę przełączania i zapewnia zasilanie urządzeniom sieciowym przez kable Ethernet. To efektowne i spójne rozwiązanie pozwala na skuteczne zarządzanie siecią, poprzednio nie osiągalną przez Twoją sieć. Bogaty w funkcje 8-portowy przełącznik oferuje zaawansowane zarządzanie siecią, technologie: SNMP, Link Aggregation, VLAN, trunking i QoS, które odpowiadają wymaganiom bezpieczeństwa sieci. Kontrolki LED pokazują status urządzenia do prostego zarządzania zasilaniem i usuwaniem błędów. Technologia PoE bezproblemowo eliminuje potrzebę instalacji urządzeń sieciowych, takich jak: kamery IP, punkty dostępowe, blisko gniazdka zasilającego, tym samym zmniejszając koszt montażu. Cechy produktu Standard IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) 8 portów 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation i Auto-MDIX Gigabit Power over Ethernet RJ45 Obsługuje zasilanie PoE maks. 15.4 wat dla każdego portu PoE 7-Segment LEDs for individual port status: PoE class, maximum power allocation 7-Segment LEDs for system planning: display total balanced system power Transmisja bezblokadowa, pełna prędkość przewodowa Metoda przełączania Store and forward 144kB pamięci RAM do buforowania danych i 8K tablica MAC adresów Kontrola ruchu IEEE 802.3x dla trybu full-duplex jak i half-duplex Supports integrated address look-up engine, automatic address learning and address aging Obsługuje IEEE 802.1Q Tag-VLAN, IEEE 802.1D Spanning Tree, IEEE 802.1w RSTP i IEEE 802.1x (MD5) Obsługuje Port-Mirroring i funkcje IGMP Multicast Obsługuje burze multiemisyjne, transmisyjne i kontroluje przepływ danych Obsługuje QoS on IEEE 802.1p, DSCP dla IPv4 i IPv6 Obsługuje Link Aggregation IEEE 802.3ad i fail over Obsługuje ramki Jumbo przez wszystkie prędkości (do rozmiaru pakietu 9kB) Szczegółowa diagnostyka LED na przednim panelu 5 lat gwarancji Specyfikacja techniczna Sprzęt Standard IEEE 802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3z 1000Base-T IEEE 802.1Q Tag-VLAN, IEEE 802.1D Spanning Tree, IEEE 802.1w RSTP IEEE 802.1x (MD5), IEEE 802.1p QoS, IEEE 802.3ad Link Aggregation IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3af Power over Ethernet Medium sieciowe 10Mbps: Kat 3,4,5 kabel nieekranowany 100Mbps: Kat 5,… więcej »
Dodano: 1.07.2010

8-Portowy przełącznik PoE 10/100Mbps Fast Ethernet

8-Portowy przełącznik PoE 10/100Mbps Fast Ethernet

TPE-S44 to 8-Portowy inteligentny przełącznik z integrowaną funkcją Power over Ethernet (PoE) oraz z zarządzaniem sieci, zapewniając efektywne i spójne rozwiązanie. TPE-S44 redukuje koszt na dodatkowy sprzęt. Dostarcza dane oraz zasilanie przez istniejącą strukturę kabli sieciowych. Cechy produktu Zgodny ze standardem IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) 8 portów 10/100Mbps Auto-Negotiation i Auto-MDIX Fast Ethernet RJ45 Wbudowane 4 porty PoE (Port 1 ~ Port 4) Obsługuje PoE z maksymalną mocą 15.4 wat na każdy port POE Obsługuje urządzenia zasilane PoE (PD) Prędkość przewodowa bez blokowania transmisji Metoda przełączania Store and Forward Bufor danych 96KB RAM i 1K na tablicę MAC adresów Szczegółowa diagnostyka LED na przednim panelu IEEE 802.3x Flow Control dla trybu Full-Duplex jak i Half-Duplex 5-letnia gwarancja Specyfikacja techniczna Sprzęt Chipset: RTL8309SB Standard IEEE 802.3 10Base-T IEEE802.3u 100Base-TX IEEE 802.3af Power over Ethernet Medium sieciowe 10Mbps: Cat 3,4,5 Unshielded Cable 100Mbps: Cat 5, 5E, 6 Unshielded Cable Protokół / Topologia CSMA/CD ; Gwiazdy Porty 4 porty 10/100Mbps Auto-MDIX POE (1~4) 4 porty 10/100Mbps Auto-MDIX Fast Ethernet (5 ~8) Prędkość przesyłu danych Ethernet: 10/20Mbps (half/full duplex) Fast Ethernet: 100/200Mbps (half/full duplex) Bufor RAM / więcej »
Dodano: 1.07.2010

8-Portowy przełącznik 10/100Mb/s Fast Ethernet

8-Portowy przełącznik 10/100Mb/s Fast Ethernet

TE100-S8 to przełącznik Auto-MDIX, specjalnie zaprojektowany do podniesienia wydajności sieci, eliminując przeciążenia i niepotrzebny ruch w sieci. Każdy port w przełączniku posiada wydzieloną przepustowość i może ustawić odpowiednią prędkość sieci 10 lub 100Mb/s oraz tryb pełny/pół dupleks. Funkcja Plug and Play zapewnia oszczędne i wysoko wydajne rozwiązanie. więcej »
Dodano: 1.07.2010

5-Portowy przełącznik 10/100Mb/s Fast Ethernet

5-Portowy przełącznik 10/100Mb/s Fast Ethernet

TE100-S5 to przełącznik Auto-MDIX, specjalnie zaprojektowany do podniesienia wydajności sieci, eliminując przeciążenia i niepotrzebny ruch w sieci. Każdy port w przełączniku posiada wydzieloną przepustowość i może ustawić odpowiednią prędkość sieci 10 lub 100Mb/s oraz tryb pełny/pół dupleks. Funkcja Plug and Play zapewnia oszczędne i wysoko wydajne rozwiązanie. Cechy produktu 5 portów 10/100Mb/s Auto-Negotiation, Auto-MDIX Fast Ethernet RJ-45 Zgodny ze standardem IEEE 802.3 / IEEE 802.3u Obsługa IEEE 802.3x Flow Control Tablica adresów MAC 1K Zgodny z następującymi systemami operacyjnymi Windows, Linux i Mac Metoda przełączania Store-and-Forward Architektura bez blokowa Kontrolki LED Plug & Play 5 lat gwarancji Specyfikacja techniczna Sprzęt Chipset: ICplus IP175C Standardy IEEE 802.3 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-TX IEEE 802.3x Flow Control Medium sieciowe Ethernet: UTP/STP Cat. 3,4,5, EIA/TIA-568 100-ohm Fast Ethernet: UTP/STP Cat. 5. 5E, EIA/TIA-568 100-ohm Prędkość transmisji danych Ethernet: 10Mbps/20Mbps (Half/Full-Duplex) Fast Ethernet: 100Mbps/200Mbps (Half/Full-Duplex) Przepustowość struktury przełączającej 1.2Gb/s Topologia Gwiazdy Interfejs 5 portów 10/100Mb/s Auto-MDIX RJ-45 Filtracja tabliy MAC 1K na wpisy adresów MAC Bufor pamięci 256KB Zużycie energii 2.8 wat (max) Kontrolki LED Power, Link/ACT, 100Mb/s Zasilacz Switching Power 5V DC 1.2A lub Linear Power 7.5V DC 1A Wymiary 100 x 78 x 31mm (3.9 x 3 x 1.2 cali) Waga 128g (4.5oz.) Temperatura Praca: 0 więcej »
Dodano: 1.07.2010

Łączność i komunikacja

Internet jest jednym z najwspanialszych wynalazków człowieka. Pozwala w szybki i łatwy sposób na wyszukiwanie wielu potrzebnych informacji, przesyłanie wiadomości pocztą e-mailową, wspiera rozwój firm czy pozwala na darmowe kontaktowanie się z innymi osobami za pomocą komunikatorów. Ogromnym udogodnieniem jest także możliwość korzystania z Internetu za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, a także wybór alternatywnej dla tradycyjnej telefonii, technologii VoIP.