Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Łączność i komunikacja

Łączność i komunikacja

Produkty od 301 do 320 z 406

Bezp Kamera z Serwerem Internet 2 opcjami Audio tryb Dzień/Noc

Bezp Kamera z Serwerem Internet 2 opcjami Audio tryb Dzień/Noc

TV-IP312W Bezprzewodowa Kamera z serwerem internetowym, 2 opcjami Audio i trybem Dzień/Noc Bezprzewodowa Kamera z serwerem internetowym, 2 opcjami Audio i trybem Dzień/Noc przesyła przez Internet wysokiej jakości wideo i audio w czasie rzeczywistym. Rozmawiaj z ludźmi w obszarze widzianym przez kamerę w dzień jak i w nocy przez połączenie internetowe. Bezpłatne oprogramowanie SecurView do zarządzania kamerami, pozwala monitorować każde miejsce w domu lub pracy. Kamera zapewnia krystalicznie czysty strumieniowy przesył wideo MPEG4 przez dobrze zabezpieczone połączenie internetowe. Diody na podczerwień pozwalają na monitoring w nocy z niskim oświetleniem otoczenia. Wbudowany mikrofon oraz opcja zamontowania głośników zaopatrują kamerę w dwie drogi komunikacji Audio. Intuicyjne a zarazem zaawansowane oprogramowanie zapewnia nagrywanie podczas detekcji ruchu, zgłoszenia na email, nagrywanie zaplanowane i inne. Kamera z 2 opcjami Audio, świetną jakością obrazu i wsparciem USB flash to idealne rozwiązanie do wykorzystywania w domu, małym biurze lub przedsiębiorstwie. (Wersja A1.0R) Cechy produktu Kompatybilna z urządzeniami bezprzewodowymi g i b Zaawansowane szyfrowanie w trybie WEP, WPA-PSK i WPA2-PSK Wbudowany port USB pozwala na przechowywanie obrazów bezpośrednio na USB flash lub dysku twardym* Diody na podczerwień pozwalają na odbiór wizji w dzień i w nocy (widoczność w nocy do 5 metrów) Obsługuje TCP/IP networking, SMPT Email, HTTP, Samba i inne protokoły Internetowe Wysoka jakość nagrywania wideo w formacie MPEG-4 i MJPEG z częstotliwością 30 klatek na sekundę Obsługuje podgląd obrazów na żywo w formacie 3GPP przez telefon komórkowy 3G ** Rozmawiaj z ludźmi przez komputer w pobliżu kamery Nagrywanie strumieniowe wideo na komputer lub urządzenie pamięci pasowej Możliwość umieszczenia zdjęć na FTP, Email i dyskach Flash Wykrywanie ruchu z możliwością zgłoszenia na email Obsługuje dwa okna z regulacją detekcji ruchu i natychmiastowo robi zdjęcia Obsługuje “time stamp overlay” Szybka instalacja Universal Plug and Play Darmowe oprogramowanie SecurView™: do przeglądania i nagrywania 16 kamer równocześnie *** * Port… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Kamera z Serwerem Internet., 2 opcjami Audio i trybem Dzień/Noc

Kamera z Serwerem Internet., 2 opcjami Audio i trybem Dzień/Noc

TV-IP312 Kamera z serwerem internetowym, 2 opcjami Audio i trybem Dzień/Noc Kamera z serwerem internetowym, 2 opcjami Audio i trybem Dzień/Noc przesyła przez Internet wysokiej jakości wideo i audio w czasie rzeczywistym. Rozmawiaj z ludźmi w obszarze widzianej przez kamerę w dzień jak i w nocy przez połączenie internetowe. Bezpłatne oprogramowanie SecurView do zarządzania kamerami, pozwala monitorować każde miejsce w domu lub pracy. Kamera zapewnia krystalicznie czysty strumieniowy przesył wideo MPEG4 przez dobrze zabezpieczone połączenie internetowe. Diody na podczerwień umożliwiają na monitoring w nocy z niskim oświetleniem otoczenia. Wbudowany mikrofon oraz opcja zamontowania głośników zaopatrują kamerę w dwie drogi komunikacji Audio. Intuicyjne a zarazem zaawansowane oprogramowanie zapewnia nagrywanie podczas detekcji ruchu, zgłoszenia na email, nagrywanie zaplanowane i inne. Kamera z 2 opcjami Audio, świetną jakością obrazu, obsług więcej »
Dodano: 1.07.2010

Zaawansowana Bezprzewodowa Kamera IP z trybem Dzień/Noc z Audio

Zaawansowana Bezprzewodowa Kamera IP z trybem Dzień/Noc z Audio

Kamera IP TV-IP301 marki TRENDnet jest idealnym rozwiązaniem do transmisji rzeczywistych obrazów wideo przez Internet. Zaawansowana kamera z serwerem sieciowym zapewnia wysokiej jakości przetwarzanie wideo z możliwością odtwarzania 30 klatek na sekundę. Kamera o standardzie 802.11b/g przesyła obraz wideo bezprzewodowo, który jest szyfrowany. Użytkownicy mogą oglądać jednocześnie obrazy aż z 16 kamer dzięki oprogramowaniu IPView Pro. (Wersja v1.0R) Cechy produktu Wi-Fi kompatybilne z urządzeniami IEEE 2.4GHz 802.11b/g Bezprzewodowo obsługuje tryby Infrastructure i Ad-Hoc Obsługa szyfrowania 128-bitowego WEP i WPA-PSK Funkcja CCD image sensor (sensor obrazu) i kontrola DC-Iris Obsługa monitoringu audio oraz port RS-485 do kontroli obrotów kamery Dołączone port I/O do centralki alarmowej i zgłoszeń na e-mail Wbudowany mikrofon do monitoringu Audio Wysokiej jakości zdjęcia JPEG i nagrywanie wideo w MPEG-4 z częstotliwością odtwarzania obrazu 30klatek na sekundę Wyposażony w podczerwień (10 metrów) do nocnej wizji Funkcja oglądania i nagrywania z maks. 16 kamer w tym samym czasie* Postępowe skanowanie, wszystkie linie są przechwytywane w tym samym czasie 4-krotny zoom cyfrowy Funkcja nakładki wideo zarówno w grafice jak i tekście Obsługa 3 okien z dostosowaniem detekcji ruchu w momencie robienia zdjęcia Obsługa TCP/IP, SMTP e-mail, HTTP i innych protokołów internetowych Konfiguracja Web z hasłem zabezpieczającym Obsługa UPnP i DDNS Monitoring z wielu kamer, robienie zdjęć, nagrywanie wideo (Windows 98/ME/2000/XP) Szeroki zakres zastosowań monitoringu w domach, biurach, bankach, szpitalach, parkingach oraz prywatnych i publicznych obiektów 3 lata gwarancji *Monitoring wielu kamer wymaga użycia wysoko wydajnego procesora CPU Specyfikacje kamery Sensor obrazu Sensor: Sharp 1/4” progressive CCD Rozdzielczość: 640 x 480, 320 x 240, 160 x 120 Obiektyw: IR Lens Wejście & Wyjście Audio Wejście: Wbudowany mikrofon, zewnętrzny (mono) Kompresja: ADPCM (mono) PCM: 8K/16K/24K/48K (mono) Wideo Kompresja MPEG4/M-JPEG Rozdzielczość VGA/QVGA Częstotliwość odtwarzania obrazu 30fps@VGA, QVGA Sterowanie góra/dół Tak Sterowanie w prawo/lewo Tak Wybór jakości obrazu 5 poziomów Wybór częstotliwości odtwarzania obrazu… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Zaawansowana Kamera IP z trybem Dzień/Noc z Audio

Zaawansowana Kamera IP z trybem Dzień/Noc z Audio

Kamera IP TV-IP301 marki TRENDnet jest idealnym rozwiązaniem do transmisji rzeczywistych obrazów wideo przez Internet. Zaawansowana kamera z serwerem sieciowym zapewnia wysokiej jakości przetwarzanie wideo z możliwością odtwarzania 30 klatek na sekundę. Użytkownicy mogą oglądać jednocześnie obrazy aż z 16 kamer dzięki oprogramowaniu IPView Pro. (Wersja v1.0R) Cechy produktu Funkcja CCD image sensor (sensor obrazu) i kontrola DC-Iris Obsługa monitoringu audio oraz port RS-485 do kontroli obrotów kamery Dołączone port I/O do centralki alarmowej i zgłoszeń na e-mail Wbudowany mikrofon do monitoringu Audio Wysokiej jakości zdjęcia JPEG i nagrywanie wideo w MPEG-4 z częstotliwością odtwarzania obrazu 30klatek na sekundę Wyposażony w podczerwień (10 metrów) do nocnej wizji Funkcja oglądania i nagrywania z maks. 16 kamer w tym samym czasie* Postępowe skanowanie, wszystkie linie są przechwytywane w tym samym czasie 4-krotny zoom cyfrowy Funkcja nakładki wideo zarówno w grafice jak i tekście Obsługa 3 okien z dostosowaniem detekcji ruchu w momencie robienia zdjęcia Funkcja monitoringu Audio Obsługa TCP/IP, SMTP e-mail, HTTP i innych protokołów internetowych Konfiguracja Web z hasłem zabezpieczającym Obsługa UPnP i DDNS Monitoring z wielu kamer, robienie zdjęć, nagrywanie wideo (Windows 98/ME/2000/XP) Szeroki zakres zastosowań monitoringu w domach, biurach, bankach, szpitalach, parkingach oraz prywatnych i publicznych obiektów 3 lata gwarancji *Monitoring wielu kamer wymaga użycia wysoko wydajnego procesora CPU Specyfikacje kamery Chipset Infineon ADMTek 5120 Sensor obrazu Sensor: Sharp 1/4” progressive CCD Rozdzielczość: 640 x 480, 320 x 240, 160 x 120 Obiektyw: IR Lens Wejście & Wyjście Audio Wejście: Wbudowany mikrofon, zewnętrzny (mono) Kompresja: ADPCM (mono) PCM: 8K/16K/24K/48K (mono) Wideo Kompresja MPEG4/M-JPEG Rozdzielczość VGA/QVGA Częstotliwość odtwarzania obrazu 30fps@VGA, QVGA Sterowanie góra/dół Tak Sterowanie w prawo/lewo Tak Wybór jakości obrazu 5 poziomów Wybór częstotliwości odtwarzania obrazu 13 poziomów Jasność Tak Kontrast Tak Kolor Tak Ostrość Tak Detekcja ruchu Tak Odświeżanie 50Hz lub 60Hz Expose/White Balanced Control Automatyczna Komunikacja LAN… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Bezprzewodowa Kamera z Serwerem Internetowym i 2 opcjami Audio

Bezprzewodowa Kamera z Serwerem Internetowym i 2 opcjami Audio

Bezprzewodowa Kamera z serwerem internetowym i 2 opcjami Audio przesyła przez Internet wysokiej jakości wideo i audio w czasie rzeczywistym. Rozmawiaj z ludźmi w obszarze obsługiwanej przez kamerę i przez połączenie internetowe. Bezpłatne oprogramowanie SecurView do zarządzania kamerami, pozwala monitorować każde miejsce w domu lub pracy. Kamera zapewnia krystalicznie czysty strumieniowy przesył wideo MPEG4 przez dobrze zabezpieczone połączenie internetowe. Wbudowany mikrofon oraz opcja zamontowania głośników zaopatrują kamerę w dwie drogi komunikacji Audio. Intuicyjne a zarazem zaawansowane oprogramowanie zapewnia nagrywanie podczas detekcji ruchu, zgłoszenia na email, nagrywanie zaplanowane i inne. Kamera z 2 opcjami Audio, świetną jakością obrazu i wsparciem USB flash to idealne rozwiązanie do wykorzystywania w domu, małym biurze lub przedsiębiorstwie. (Wersja A1.0R) Cechy produktu Kompatybilna z urządzeniami bezprzewodowymi g i b Zaawansowane szyfrowanie w trybie WEP, WPA-PSK i WPA2-PSK Wbudowany port USB pozwala na przechowywanie obrazów bezpośrednio na USB flash lub dysku twardym* Obsługuje TCP/IP networking, SMPT Email, HTTP, Samba i inne protokoły Internetowe Wysoka jakość nagrywania wideo w formacie MPEG-4 i MJPEG z częstotliwością 30 klatek na sekundę Obsługuje podgląd obrazów na żywo w formacie 3GPP przez telefon komórkowy 3G ** Rozmawiaj z ludźmi przez komputer w pobliżu kamery Nagrywanie strumieniowe wideo na komputer lub urządzenie pamięci pasowej Możliwość umieszczenia zdjęć na FTP, Email i dyskach Flash Wykrywanie ruchu z możliwością zgłoszenia na email Obsługuje dwa okna z regulacją detekcji ruchu i natychmiastowo robi zdjęcia Obsługuje “time stamp overlay” Szybka instalacja Universal Plug and Play Darmowe oprogramowanie SecurView™: do przeglądania i nagrywania 16 kamer równocześnie *** * Port USB obsługuje urządzenia zasilane do 500mA w formacie FAT16/32 ** Wymagana jest usługa 3G u dostawcy telefonii komórkowej *** Monitoring z wielu kamer może wymagać wysokiej wydajności CPU Specyfikacja Kamery Sensor obrazu Sensor 1/4” Color CMOS Sensor Rozdzielczość 640 x 480 Pikseli Obiektyw f: 4.6mm, F: 2.8 (Board Lens)… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Kamera z Serwerem Internetowym i 2 opcjami Audio

Kamera z Serwerem Internetowym i 2 opcjami Audio

Kamera z serwerem internetowym i 2 opcjami Audio przesyła przez Internet wysokiej jakości wideo i audio w czasie rzeczywistym. Rozmawiaj z ludźmi w obszarze obsługiwanej przez kamerę i przez połączenie internetowe. Bezpłatne oprogramowanie SecurView do zarządzania kamerami, pozwala monitorować każde miejsce w domu lub pracy. Kamera zapewnia krystalicznie czysty strumieniowy przesył wideo MPEG4 przez dobrze zabezpieczone połączenie internetowe. Wbudowany mikrofon oraz opcja zamontowania głośników zaopatrują kamerę w dwie drogi komunikacji Audio. Intuicyjne a zarazem zaawansowane oprogramowanie zapewnia nagrywanie podczas detekcji ruchu, zgłoszenia na email, nagrywanie zaplanowane i inne. Kamera z 2 opcjami Audio, świetną jakością obrazu i wsparciem USB flash to idealne rozwiązanie do wykorzystywania w domu, małym biurze lub przedsiębiorstwie. (Wersja A1.0R) Cechy produktu Wbudowany port USB pozwala na przechowywanie obrazów bezpośrednio na USB flash lub dysku twardym* Obsługuje TCP/IP networking, SMPT Email, HTTP, Samba i inne protokoły Internetowe Wysoka jakość nagrywania wideo w formacie MPEG-4 i MJPEG z częstotliwością 30 klatek na sekundę Obsługuje podgląd obrazów na żywo w formacie 3GPP przez telefon komórkowy 3G ** Rozmawiaj z ludźmi przez komputer w pobliżu kamery Nagrywanie strumieniowe wideo na komputer lub urządzenie pamięci pasowej Możliwość umieszczenia zdjęć na FTP, Email i dyskach Flash Wykrywanie ruchu z możliwością zgłoszenia na email Obsługuje dwa okna z regulacją detekcji ruchu i natychmiastowo robi zdjęcia Obsługuje “time stamp overlay” Szybka instalacja Universal Plug and Play Darmowe oprogramowanie SecurView™: do przeglądania i nagrywania 16 kamer równocześnie *** * Port USB obsługuje urządzenia zasilane do 500mA w formacie FAT16/32 ** Wymagana jest usługa 3G u dostawcy telefonii komórkowej *** Monitoring z wielu kamer może wymagać wysokiej wydajności CPU Specyfikacja Kamery Sensor obrazu Sensor 1/4” Color CMOS Sensor Rozdzielczość 640 x 480 Pikseli Obiektyw f: 4.6mm, F: 2.8 (Board Lens) Podgląd pod kątem 60 stopni Min. oświetlenie 0.5Lux @ F2.0 Audio Wejście mikrofonu wewnętrzne Omni-Directional Czułość:… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Bezprzewodowa Kamera z Serwerem Internetowym z Audio

Bezprzewodowa Kamera z Serwerem Internetowym z Audio

TV-IP201W Kamera IP jest idealnym rozwiązaniem przy zdalnym monitoringu oraz transmisji obrazu rzeczywistego przez Internet. Funkcje Kamery TV-IP201W takie jak: audio/wideo/nadzór pozwalają oglądać na żywo obrazy przez przeglądarkę internetową lub Intranet. Możliwość zdalnego zarządzania aż do 16 kamer, dzięki oprogramowaniu IPView. Ta Kamera posiada możliwość zapisu obrazów w formacie M-JPEG, automatycznie robi zdjęcia i zgłasza o zdarzeniu, wysyłając maila. Znakomite rozwiązanie dla transmisji wideo przez Internet. (Wersja V1.0R) Nagrody i recenzje Cechy produktu Wi-Fi kompatybilne z urządzeniami standardu IEEE 802.11b/g, korzystające z zakresu częstotliwości 2.4 GHz ISM Bezprzewodowo wspiera Infrastructure i Ad-Hoc Wyposażony w 64/128-bitowe kodowanie WEP (ASCII & HEX) Kompresja M-JPEG i monitoring audio Wbudowane złącze RS-485 do sterowania urządzeniem (additional Pan & Tilt control device required) Kontrolki ActiveX dla IE i aplety Java dla Internet Explorer i Netscape Navigator Pozwala na zdalny dostęp z przeglądarki internetowej, by oglądać i słuchać na żywo Obsługuje protokoły TCP/IP, SMTP, HTTP i więcej Konfiguracja Web z możliwością zabezpieczenia hasłem Oprogramowanie IPView do zarządzania wieloma kamerami, wykrywania ruchu i alarmowania, robienia zdjęć i nagrywania wideo (Windows 98/ME/2000/XP) Wbudowane porty I/O pozwalają podłączyć kamerę do alarmu, która będzie wykrywać ruch, w razie tego zdarzenia włączy go i wyśle na e-maila zgłoszenie Szeroki zakres zastosowań tej kamery do monitoringu domów, banków, szpitali oraz różnorodnych prywatnych i publicznych budynków 3 lata gwarancji Specyfikacje kamery Sensor obrazu Sensor 1/4” Kolor CMOS Rozdzielczość 640 x 480 pikseli Soczewki f :6.0mm F1.8 (CS- Standard, wymienne) Audio Wejście MIC Wewnętrzny MIC (mono) Kontrola głosu Regulowana Kompresja ADPCM/PCM Video Częstotliwość odtwarzania obrazu 30fps@CIF, QCIF, VGA Kompresja M-JPEG Rozdzielczość & Częstotliwość migotania 176 x 144, 320 x 240, 640 x 480 na zewnątrz/wewnątrz/50Hz/60Hz Ustawienia współczynnika klatki 1, 3, 7, 12, 15, 25, 30 (zależy do formatu wideo) Funkcja mirror pionowo/poziomo Kontrola Tak (Jasność/ Kontrast/ Nasycenie/ Ostrość) Bezprzewodowo Standard IEEE 802.11b/g Częstotliwość 2.4… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Kamera Audio z serwerem internetowym

Kamera Audio z serwerem internetowym

TV-IP201 Kamera IP jest idealnym rozwiązaniem przy zdalnym monitoringu oraz transmisji obrazu rzeczywistego przez Internet. Funkcje Kamery TV-IP201 takie jak: audio/wideo/nadzór pozwalają oglądać na żywo obrazy przez przeglądarkę internetową lub Intranet. Możliwość zdalnego zarządzania aż do 16 kamer, dzięki oprogramowaniu IPView. Ta Kamera posiada możliwość zapisu obrazów w formacie M-JPEG, automatycznie robi zdjęcia i zgłasza o zdarzeniu, wysyłając maila. Znakomite rozwiązanie dla transmisji wideo przez Internet. (Wersja B1.1R & B1) Cechy produktu Kompresja M-JPEG i monitoring audio Wbudowane złącze RS-485 do sterowania urządzeniem (additional Pan & Tilt control device required) Kontrolki ActiveX dla IE i aplety Java dla Internet Explorer i Netscape Navigator Pozwala na zdalny dostęp z przeglądarki internetowej, by oglądać i słuchać na żywo Obsługuje protokoły TCP/IP, SMTP, HTTP i więcej Konfiguracja Web z możliwością zabezpieczenia hasłem Oprogramowanie IPView do zarządzania wieloma kamerami, wykrywania ruchu i alarmowania, robienia zdjęć i nagrywania wideo (Windows 98/ME/2000/XP) Wbudowane porty I/O pozwalają podłączyć kamerę do alarmu, która będzie wykrywać ruch, w razie tego zdarzenia włączy go i wyśle na e-maila zgłoszenie Szeroki zakres zastosowań tej kamery do monitoringu domów, banków, szpitali oraz różnorodnych prywatnych i publicznych budynków 3 lata gwarancji Specyfikacje kamery Sensor obrazu Sensor 1/4” Kolor CMOS Rozdzielczość 640 x 480 pikseli Soczewki f :6.0mm F1.8 (CS- Standard, wymienne) Audio Wejście MIC Wewnętrzny MIC (mono) Kontrola głosu Regulowana Kompresja ADPCM/PCM Video Częstotliwość odtwarzania obrazu 30fps@CIF, QCIF, VGA Kompresja M-JPEG Rozdzielczość & Częstotliwość migotania 176 x 144, 320 x 240, 640 x 480 na zewnątrz/wewnątrz/50Hz/60Hz Ustawienia współczynnika klatki 1, 3, 7, 12, 15, 25, 30 (zależy do formatu wideo) Funkcja mirror pionowo/poziomo Kontrola Tak (Jasność/ Kontrast/ Nasycenie/ Ostrość) Komunikacja LAN 10/100Mbps Auto-Sense, Auto-MDIX Protokoły HTTP, FTP< TCP/IP, UDP, ARP, ICMP, DHCP, PPPoE, DDNS, SMTP, UPnP Oprogramowanie Przeglądarka Internet Explorer 5.0 lub nowsza wersja Netscape 6.0 lub nowsza wersja Aplikacje IP View i… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Bezprzewodowa Kamera z Serwerem Internetowym

Bezprzewodowa Kamera z Serwerem Internetowym

Bezprzewodowa kamera z serwerem internetowym (TV-IP110W) transmituje przez Internet wysokiej jakości obrazy w czasie rzeczywistym. Oglądaj obraz z kamery przez każde połączenie internetowe. Darmowe oprogramowanie do zarządzania kamerami - SecurView, zapewnia monitoring aż z 16 kamer do ochrony twojego mienia. Ta stylowa i kompaktowa kamera z serwerem internetowym zapewnia krystalicznie czysty strumień wideo MJPEG. Możliwość montażu kamery na gładnich powierzchniach z dołączonym zestawem do montażu. Intuicyjne oprogramowanie pozwala na nagrywanie obrazu podczas detekcji ruchu, zgłoszenia na email oraz nagrywanie według sporządzonego hormonogramu. świetna jakość zdjęć z kamery, intuicyjne konfiguracja i bezpłatne oprogramowanie sprawiają, że TV-IP110W jest idealnym rozwiązaniem do zastosowań w domu lub biurze. (Wersja A1.0R) Cechy produktu Zgodny z urządzeniami bezprzewodowymi 802.11g/b Zaawansowane szyfrowanie WEP, WPA-PSK(TKIP), WPA2-PSK Obsługuje TCP/IP, SMTP Email, HTTP, Samba i inne protokoły internetowe Wysokiej jakości nagrywanie obrazu wideo w formacie MJPEG z częstotliwością 30 klatek na sekundę Strumieniowe nagrywanie wideo na komputer oraz sieciowe urządzenie pamięci masowej Możliwość robienia zdjęć na ftp, email Detekcja ruchu z możliwością wysłania zgłoszenia na email Obsługuje dwa okna z detekcją ruchu i robienie zdjęć w tym samym czasie Podpisanie pliku z datą i godziną nagrania Szybka instalacja Universal Plug and Play Darmowe oprogramowanie SecurView™: przegląd i nagrywanie obrazu z 16 kamer jednocześnie* 3 lata gwarancji * Monitoring z wielu kamer może wymagać procesora i karty graficznej o wysokiej wydajości Specyfikacja Kamery Sensor obrazu Sensor 1/4” Color CMOS Sensor Rozdzielczość 640 x 480 Pikseli Obiektyw f: 4.6mm, F: 2.6 (Board Lens) Podgląd pod kątem 60 stopni Minimalne oświetlenie 0.5Lux Ustawienia wideo/zdjęć Format Wideo MJPEG Częstotliwość odtwarzania klatki 30fps @VGA, QVGA, QQVGA Prędkość odtwarzania klatek 1 ~ 30fps Zoom 3 x zoom cyfrowy Ustawienia kompresji 5 poziomów Rozdzielczość 640 x 480, 320 x 240, 160 x 120 Exposure Control, White Balance, Gain Control Automatycznie Ustawienia obrazu Regulacja więcej »
Dodano: 1.07.2010

Kamera z Serwerem Internetowym

Kamera z Serwerem Internetowym

Kamera z serwerem internetowym (TV-IP110) transmituje przez Internet wysokiej jakości obrazy w czasie rzeczywistym. Oglądaj obraz z kamery przez każde połączenie internetowe. Darmowe oprogramowanie do zarządzania kamerami - SecurView, zapewnia monitoring aż z 16 kamer do ochrony twojego mienia. Ta stylowa i kompaktowa kamera z serwerem internetowym zapewnia krystalicznie czysty strumień wideo MJPEG. Możliwość montażu kamery na gładnich powierzchniach z dołączonym zestawem do montażu. Intuicyjne oprogramowanie pozwala na nagrywanie obrazu podczas detekcji ruchu, zgłoszenia na email oraz nagrywanie według sporządzonego hormonogramu. świetna jakość zdjęć z kamery, intuicyjne konfiguracja i bezpłatne oprogramowanie sprawiają, że TV-IP110 jest idealnym rozwiązaniem do zastosowań w domu lub biurze. (Wersja A1.0R) Cechy produktu Obsługuje TCP/IP, SMTP Email, HTTP, Samba i inne protokoły internetowe Wysokiej jakości nagrywanie obrazu wideo w formacie MJPEG z częstotliwością 30 klatek na sekundę Strumieniowe nagrywanie wideo na komputer oraz sieciowe urządzenie pamięci masowej Możliwość robienia zdjęć na ftp, email Detekcja ruchu z możliwością wysłania zgłoszenia na email Obsługuje dwa okna z detekcją ruchu i robienie zdjęć w tym samym czasie Podpisanie pliku z datą i godziną nagrania Szybka instalacja Universal Plug and Play Darmowe oprogramowanie SecurView™: przegląd i nagrywanie obrazu z 16 kamer jednocześnie* 3 lata gwarancji * Monitoring z wielu kamer może wymagać procesora i karty graficznej o wysokiej wydajości Specyfikacja Kamery Sensor obrazu Sensor 1/4” Color CMOS Sensor Rozdzielczość 640 x 480 Pikseli Obiektyw f: 4.6mm, F: 2.6 (Board Lens) Podgląd pod kątem 60 stopni Minimalne oświetlenie 0.5Lux Ustawienia wideo/zdjęć Format Wideo MJPEG Częstotliwość odtwarzania klatki 30fps @VGA, QVGA, QQVGA Prędkość odtwarzania klatek 1 ~ 30fps Zoom 3 x zoom cyfrowy Ustawienia kompresji 5 poziomów Rozdzielczość 640 x 480, 320 x 240, 160 x 120 Exposure Control, White Balance, Gain Control Automatycznie Ustawienia obrazu Regulacja więcej »
Dodano: 1.07.2010

Wewnętrzna antena Omni z parą anten 7dBi

Wewnętrzna antena Omni z parą anten 7dBi

Wewnętrzna antena Omni z parą anten 7dBi zwiększa pokrycie bezprzewodowych urządzeń b,g, lub n. Antena pracuje z routerami i punktami dostępowymi, posiadającymi dwie, odkręcane anteny. Użyj kabla o długości 0.9m do anteny, aby zamontować ją w optymalnym miejscu. Podstawa anteny może być zamontowana na wielu powierzchniach, używając zestawu do montażu. Antenę można obracać pod kątem 360 stopni i pochylać pod kątem 180 stopni, zapewniając najbardziej optymalny zasięg sygnału. Cechy produktu Użyj kabla do anteny o długości 0.9m do zamontowania anteny w optymalnym miejscu Dwie anteny o zysku 7dBi do zwiększenie bezprzewodowego pokrycia sieci Podstawa do anteny została stworzona do przymocowania na powierzchni poziomej i pionowej Nie wymaga instalacji oprogramowania, sterowników Specyfikacja techniczna Sprzęt Częstotliwość 2.4 GHz wireless b/g/n Złącza 2 rewersyjne złącza SMA (żeńskie) (do urządzenia) Typ kabla/ Materiał 2-w-1 GDC-201B kolor czarny/ PVC Długość kabla 0.9 metra Kolor/Material podstawy Czarny/ ABS Impedancja 50 Ohm Temperatura pracy -20°C to 65°C (-4°F to 149°F) Temperatura przechowywania -30°C to 75°C (-22°F to 167°F) Tłumienie kabla 11b/g : 1.2dB/m Wymiary (D x S x W) 165 x 62 x 300mm (z zainstalowanymi antenami) Waga 275g / 9.8oz Pracuje z Punktami dostępowymi, routerami, kartami PCI, posiadającymi rewersyjne złącza SMA (męskie) anten Zawartość opakowania Podstawa do anten 2 anteny o zysku 7dBi Omni-Directional Przewodnik szybkiej instalacji (ang) Zestaw do montażu Zawartość opakowania TEW-AI77OB Wielojęzyczny przewodnik szybkiej instalacji Zestaw do montażu więcej »
Dodano: 1.07.2010

Zewnętrzna kierunkowa antena High-Gain 19dBi

Zewnętrzna kierunkowa antena High-Gain 19dBi

TEW-AO19D zewnętrzna kierunkowa antena zapewnia dla Twojej bezprzewodowej sieci połączenie punkt-punkt na długich dystansach. Jako opcjonalna antena dla bezprzewodowych urządzeń standardu IEEE 802.11b/g 2,4GHz, posiada możliwość montażu na zewnątrz przy długich dystansach. Ciesz sie korzyściami bezprzewodowego połączenia i przepustowością w Twojej zewnętrznej strefie bezprzewodowej. (Wersja v1.0R) * Moc dBi nie bierze pod uwagę parametów kabla. Wydajność jest oszacowana dla typowego użytku, zasięg może ulec zmianie w zależności od umiejscowienia anteny. Cechy produktu Kompatybilny z bezprzewodowymi urządzeniami 2,4GHz 802.11b/g Obudowa odporna na warunki atmosferyczne zapewnia montaż na zewnątrz budynku Możliwość zamontowania anteny w dogodnym miejscu w celu uzyskania opcjonalnej wydajności Idealny przy połączeniach mostów punkt-punkt między budynkami Zwiększa bezprzewodowy zasięg i polepsza sygnał transmisyjny i odbiorczy* Podnosi moc anteny z marnych 2dBi na szacowane 19dBi Łatwy w montażu na ścianie lub słupie 3 lata gwarancji *Dzięki dwusymetrycznej naturze WiFi, segment client może również wymagać anteny wysokiej mocy. Specyfikacja techniczna Sprzęt Zakres częstotliwości 2.4 ~ 2.5GHz Moc 19dBi VSWR 1.5:1 Max Polaryzacja Liniowa, pionowa HPBW/ Poziomy 18 więcej »
Dodano: 1.07.2010

Zewnętrzna kierunkowa antena High-Gain 14dBi

Zewnętrzna kierunkowa antena High-Gain 14dBi

TEW-AO14D zewnętrzna kierunkowa antena zapewnia dla Twojej bezprzewodowej sieci połączenie punkt-punkt na długich dystansach. Jako opcjonalna antena dla bezprzewodowych urządzeń standardu IEEE 802.11b/g 2,4GHz, posiada możliwość montażu na zewnątrz przy długich dystansach. Ciesz sie korzyściami bezprzewodowego połączenia i przepustowością w Twojej zewnętrznej strefie bezprzewodowej. (Wersja 2.0R) Aby zobaczyć starszą wersję, Kliknij tutaj * Moc dBi nie bierze pod uwagę parametów kabla. Wydajność jest oszacowana dla typowego użytku, zasięg może ulec zmianie w zależności od umiejscowienia anteny. Cechy produktu Kompatybilny z bezprzewodowymi urządzeniami 2,4GHz 802.11b/g Obudowa odporna na warunki atmosferyczne zapewnia montaż na zewnątrz budynku Możliwość zamontowania anteny w dogodnym miejscu w celu uzyskania opcjonalnej wydajności Idealny przy połączeniach punkt-punkt między budynkami Zapewnia zwiększony zasięg w zamkniętych pomieszczeniach Zwiększa bezprzewodowy zasięg i polepsza sygnał transmisyjny i odbiorczy* Moc wyjściową można zwiększyć przy zmniejszeniu strat dB uzależnionej od materiału(np. sklejka), używając przy konstrukcji ścian i/lub podług* Podnosi moc anteny z marnych 2dBi na szacowane 14dBi Łatwy w montażu na ścianie lub słupie 3 lata gwarancji *Dzięki dwusymetrycznej naturze WiFi, segment client może również wymagać anteny wysokiej mocy. Specyfikacja techniczna Sprzęt Zakres częstotliwości 2.4 ~ 2.5GHz Moc 14dBi VSWR 1.5:1 Max Polaryzacja Liniowa, pionowa HPBW/ Poziomy 30 więcej »
Dodano: 1.07.2010

Zewnętrzna/Wewnętrzna Antena Kierunkowa High-Gain 9dBi

Zewnętrzna/Wewnętrzna Antena Kierunkowa High-Gain 9dBi

TEW-AO09D wewnętrzna/zewnętrzna antena kierunkowa zapewnia na długie dystanse połączenie punkt-punkt sieci bezprzewodowych. Jako opcjonalna antena dedykowana do urządzeń sieci bezprzewodowej standardu IEEE 802.11b/g 2.4GHz, może być instalowana na zewnątrz przy połączeniach punkt-punkt na długich odległościach lub montowana w budynkach. Ciesz się korzystnym połączeniem bezprzewodowym na większe odległości i przepustowością sieci bezprzewodowych wewnętrznych i zewnętrznych. (Wersja v1.0R) * Moc (5,6,7,8,...) dBi nie bierze pod uwagę parametrów kabla. Wydajność jest oszacowana dla typowego użytku, zasięg może ulec zmianie w zależności od umiejscowienia anteny. Cechy produktu Kompatybilny z bezprzewodowymi urządzeniami 2.4GHz 802.11b/g Może posłużyć jako wewnętrzna/zewnętrzna antena point-to-point lub jako antena point-to-multi-point extended range Obudowa odporna na zewnętrzne warunki atmosferyczne Antenę podczas montażu można obracać, aby uzyskać optymalną wydajność Podnosi bezprzewodowe pokrycie i poprawia przesyłany sygnał Podwyższa standard anteny do mocy 9dBi Łatwy w montażu na ścianie i słupie Nie wymaga oprogramowania do konfiguracji czy instalacji 3 lata gwarancji Specyfikacja Techniczna Sprzęt Zakres częstotliwości 2.4 ~ 2.5GHz Moc Anteny 9dBi VSWR 2.0:1 Max Polaryzacja Liniowa, Pionowa HPBW/ Poziomo 60 więcej »
Dodano: 1.07.2010

Zewnętrzna antena Omni 12dBi

Zewnętrzna antena Omni 12dBi

Zewnętrzna antena Omni 12dBi pokrywa ogromny obszar z ciągłym połączeniem bezprzewodowym we wszystkich kierunkach. Produkt idealnie nadaje się do hotspotów wi-fi o dużym zasięgu i do zastasowań w przesiębiorstwach. Wszechstronną, zewnętrzną antenę można podłączyć do każdego urządzenia bezprzewodowego, zgodnego z siecią 802.11b/g, za pomocą złącza N-Type. Zamontuj TEW-AO12O na ścianie lub słupie według własnych oczekiwań i wydobądź z anteny maksymalne pokrycie bezprzewodowe i przepustowość. Urządzenie nie wymaga instalacji oprogramowania. Jest w stanie wytrzymać prędkość wiatru do 134mph (215 km) i może przeżyć wielokrotne uderzenie piorunem, jeżeli użyje się zestawu do uziemienia marki TRENDnet. Cechy produktu Zwiększa pokrycie sieci bezprzewodowej, sygnał transmisyjny i odbiorczy Dołączono zestaw do montażu Kompatybilny z urządzeniami bezprzewodowymi 2.4GHz 802.11b/g Pracuje z urządzeniami bezprzewodowymi, wykorzystując rewersyjne złącze SMA (męskie) Nadaje się jako antena Omni do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz Prosta i szybka instalacja Nie wymaga konfiguracji i oprogramowania do instalacji 3 lata gwarancji Specyfikacja Sprzęt Zakres częstotliwości 2.4 ~ 2.5GHz Moc 12dBi Straty odbiciowe -10dB VSWR 1.92 (max) Polaryzacja liniowa pionowa HPBW/ poziomo 360 więcej »
Dodano: 1.07.2010

Zewnętrzna antena kierunkowa Omni 10dBi

Zewnętrzna antena kierunkowa Omni 10dBi

Zewnętrzna kierunkowa antena Omni 10dBi zwiększa bezprzewodowy zasięg dla sieci standardu 802.11b/802.11g, by poprawić bezprzewodową wydajność i wydłużyć dystans. Perfekcyjny dla bezprzewodowego HotSpot jak i domowej sieci, dzięki odpowiedniemu pokryciu anteny zapewnia ona sygnał bezprzewodowy, który dostarcza ciągłe połączenie w każdym kierunku. Również przy montażu na zewnątrz budynku jest odporna na podmuchy wiatru z prędkością do 134 mil na godzinę. * Wydajność jest szacowana dla typowego użycia; zasięg może ulec zmianie w zależności od warunków. Cechy produktu Kompatybilny z bezprzewodowymi produktami na 2.4GHz o standardzie 802.11b/g. Podnosi oraz zwiększa efektywność anteny o 8X na wolnej przestrzeni. Łatwy w montażu na ścianie lub słupie. Nie wymaga konfiguracji czy instalacji oprogramowania. 3-lata gwarancji. Specyfikacja techniczna Sprzęt Zakres częstotliwości 2400 ~ 2500MHz Moc 10dBi VSWR 2.0:1 Max Polaryzacja pionowa, liniowa HPBW/ poziomo 360 więcej »
Dodano: 1.07.2010

Zewnętrzna antena kierunkowa Omni 8dBi

Zewnętrzna antena kierunkowa Omni 8dBi

Zewnętrzna kierunkowa antena Omni 8dBi zwiększa bezprzewodowy zasięg dla sieci standardu 802.11b/802.11g, by poprawić bezprzewodową wydajność i wydłużyć dystans. Perfekcyjny dla bezprzewodowego HotSpot jak i domowej sieci, dzięki odpowiedniemu pokryciu anteny zapewnia ona sygnał bezprzewodowy, który dostarcza ciągłe połączenie w każdym kierunku. Również przy montażu na zewnątrz budynku jest odporna na podmuchy wiatru z prędkością do 134 mil na godzinę. * Wydajność jest szacowana dla typowego użycia; zasięg może ulec zmianie w zależności od warunków. Cechy produktu Kompatybilny z bezprzewodowymi produktami na 2.4GHz o standardzie 802.11b/g. Podnosi oraz zwiększa efektywność anteny o 8X na wolnej przestrzeni. Łatwy w montażu na ścianie lub słupie. Nie wymaga konfiguracji czy instalacji oprogramowania. 3-lata gwarancji. Specyfikacja techniczna Sprzęt Zakres częstotliwości 2400 ~ 2500MHz Moc 8dBi VSWR 2.0:1 Max Polaryzacja pionowa, liniowa HPBW/ poziomo 360 więcej »
Dodano: 1.07.2010

Wewnętrzna antena Omni 7dBi

Wewnętrzna antena Omni 7dBi

Wewnętrzna antena Omni 7dBi znacznie zwiększy zasięg twojej sieci i siłę sygnału we wszystkich kierunkach. Uniknij kosztownego zakupu dodatkowego bezprzewodowego punktu dostępowego lub repeatera, kiedy możesz szybko zainstalować TEW-AI07OB marki TRENDnet. Zamontuj antenę na dołączonej podstawce lub podłącz bezpośrednio do urządzenia bezprzewodowego przez złącze SMA. Kabel o długości 1.5m (4.9 stóp) zapewni prostą instalację anteny. Magnetyczna podstawa umożliwi montaż anteny na metalowej powierzchni. Urządzenie do instalacji na powszechnych powierzchniach stosowanych w budownictwie. Antena jest obracana o 360 więcej »
Dodano: 1.07.2010

Wew antena kierunkowa dwu zakresowa 802.11a/g 8/6dBi z montażem

Wew antena kierunkowa dwu zakresowa 802.11a/g 8/6dBi z montażem

TEW-AI86DB Wewnętrzna Antena Kierunkowa posiada większą moc i lepszy zasięg dla bezprzewodowej sieci. Jako opcjonalna antena obsługuje dwa zakresy częstotliwości dla IEEE 802.11b/g 2.4GHz lub 802.11a 5GHz według wymagań sieciowych. TEW-AI86DB znacznie podniesie siłę sygnału i jakość. TEW-AI86DB może pracować z urządzeniami o różnej częstotliwości. Możliwość wpięcia anteny do urządzenia, dzięki żeńskiej rewersyjnej wtyczce SMA. * Moc (5,6,7,8,...) DBi nie bierze pod uwagę parametrów kabla. Wydajność jest oszacowana dla typowego użytku, zasięg może ulec zmianie w zależności od umiejscowienia anteny. Cechy produktu Kompatybilny z urządzeniami pracującymi na częstotliwości 2.4GHz 802.11b/g lub 5GHz 802.11a Odpinana antena od podstawy pozwala na zamontowanie do bezprzewodowego urządzenia, unikając strat w kablu/tłumienia Metalowa podstawa pozwala dogodnie umiejscowić antenę na ścianie lub na innej metalowej powierzchni Może posłużyć jako wewnętrzna przenośna antena kierunkowa Zwiększa bezprzewodowe pokrycie i poprawia przesyłany sygnał Ruchomą antenę można dowolnie obracać i ustawiać, żeby uzyskać optymalną wydajność Łatwa do montażu na ścianie lub słupie Nie jest wymagana konfiguracja i instalacja oprogramowania 3 lata gwarancji Specyfikacja techniczna Sprzęt Zakres częstotliwości 802.11a: 4.9 ~ 5.8GHz 802.11b/g: 2.4 ~ 2.5GHz Moc 802.11a: 8dBi 802.11b/g: 6dBi VSWR 2.0:1 Polaryzacja Liniowa, Pionowa HPBW/ Poziomo 802.11a: 50 więcej »
Dodano: 1.07.2010

Wewnętrzna Antena Omni dwu zakresowa 7/5dBi 11a/g z montażem

Wewnętrzna Antena Omni dwu zakresowa 7/5dBi 11a/g z montażem

TEW-AI75O Antena Omni posiada większą moc i lepszy zasięg dla bezprzewodowej sieci. Jako opcjonalna antena obsługuje dwa zakresy częstotliwości dla IEEE 802.11b/g 2.4GHz lub 802.11a 5GHz według wymagań sieciowych. TEW-AI75O znacznie podniesie siłę sygnału i jakość. TEW-AI75O może pracować z urządzeniami o różnej częstotliwości. Możliwość wpięcia anteny do urządzenia, dzięki żeńskiej rewersyjnej wtyczce SMA. * Moc (5,6,7,8,...) DBi nie bierze pod uwagę parametrów kabla. Wydajność jest oszacowana dla typowego użytku, zasięg może ulec zmianie w zależności od umiejscowienia anteny. Cechy produktu Kompatybilny z urządzeniami pracującymi na częstotliwości 2.4GHz 802.11b/g lub 5GHz 802.11a Pracuje na każdej bezprzewodowej częstotliwości, wpinając ją do męskiej rewersyjnej wtyczki SMA Może posłużyć jako wewnętrzna przenośna antena omni Zwiększa bezprzewodowe pokrycie i poprawia przesyłany sygnał Ruchomą antenę można dowolnie obracać i ustawiać, żeby uzyskać optymalną wydajność Nie jest wymagana konfiguracja i instalacja oprogramowania 3 lata gwarancji Specyfikacja techniczna Sprzęt Zakres częstotliwości 802.11a: 4.9 ~ 5.875GHz 802.11b/g: 2.4 ~ 2.5GHz Moc 802.11a:7dBi 802.11b/g:5dBi VSWR 2.0:1 Polaryzacja Liniowa, Pionowa HPBW/ Poziomo 360 więcej »
Dodano: 1.07.2010

Łączność i komunikacja

Internet jest jednym z najwspanialszych wynalazków człowieka. Pozwala w szybki i łatwy sposób na wyszukiwanie wielu potrzebnych informacji, przesyłanie wiadomości pocztą e-mailową, wspiera rozwój firm czy pozwala na darmowe kontaktowanie się z innymi osobami za pomocą komunikatorów. Ogromnym udogodnieniem jest także możliwość korzystania z Internetu za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, a także wybór alternatywnej dla tradycyjnej telefonii, technologii VoIP.