Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Łączność i komunikacja

Łączność i komunikacja

Produkty od 341 do 360 z 417

Zarządzalny przełącznik 2/8/10/100Mbps i 1 portem 100Base-FX

Zarządzalny przełącznik 2/8/10/100Mbps i 1 portem 100Base-FX

Zarządzalny przełącznik warstwy 2 z 8 portami 10/100Mbps zapewnia wyjątkową wydajność, łatwy w użyciu i elastyczny dla rozwijających się sieci biznesowych z połączeniem światłowodowym. Wykorzystując szybkie łącze 3,8Gbps, zarządzalny przełącznik może łatwo dostosować wiele przełączników i pomagać przeciążonym serwerom, używając wbudowanego portu światłowodowego. Do zaawansowanych cech wlicza się: SNMP, VLAN, IGMP i ochronny port. Cechy produktu 8 portów 10/100Mbps Auto-MDIX 1 port wielomodowy światłowodowy 100Base-FX SC Przepustowość do 3.8GBps Zarządzalny przełącznik warstwy 2 z pełną obsługą oprogramowania Obsługa IGMP Snooping oraz tryb IGMP Query do zastosowań multimedialnych Funkcja filtrowania burz transmisyjnych Funkcja kontroli stanu portu (Status, automatyczna negocjacja, prędkość, Duplex i sterowanie przepływem) Funkcja łączenia portów w magistralę (Trunking) w celu elastycznej kontroli obciążeń z funkcją poprawnej pracy, mimo usterek Obsługa Port-Based VLAN i IEEE 802.1Q Tag-Based VLAN Funkcja rozsyłania grupowego w IP(IP Multicast), dublowania portów (Port Mirroring), drzewa częściowego (Spanning Tree), SNMP i RMON Funkcja zabezpieczeń portów i klasy usług IEEE 802.1p Metoda przełączania Store-and-Forward bez blokowania prędkości przewodowej Konfiguracja przez port konsoli RS-232, Telnet i przeglądarkę internetową (HTTP) Uaktualnienia oprogramowania TFTP przez przeglądarkę Funkcja konfiguracji plików do zapisu i odczytu 5 lat gwarancji. Specyfikacja techniczna Sprzęt Standardy IEEE 802.3 10Base-T Ethernet; IEEE 802.3u 100Base-TX Fast Ethernet IEEE 802.3x sterowanie przepływem; IEEE 802.1D Spanning Tree IEEE 802.1q Tag-based VLAN; IEEE 802.1p klasa usług IEEE 802.3ad Link Aggregation Interfejs 8 portów 10/100Mbps Auto-MDIX RJ45 Fast Ethernet 1 port Fiber 100Base-FX SC Ilość przesyłanych i filtowanych pakietów 100M Ethernet: 148,800 pakietów na sekundę na każdy port 10M Ethernet: 14,880 pakietów na sekundę na każdy port Okablowanie Fast Ethernet: UTP/STP Cat. 5, EIA/TIA-568 100-ohm, 100 metrów maksymalnie Fiber: (50/125um, 62.5/125um), 2km maksymalnie Port konsoli RS-232, 9-pinowy żeński port szeregowy (dołączony kabel szeregowy M-M) Protokół/Topologia (CSMA/CD) / gwaizdy Pamięć buforowa 2Mbity bufora danych Tablica adresów MAC zapis 8K adresów MAC Przepustowość Do 3.8Gbps… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Zarządzalny przełącznik warstwy 2 z 8 portami 10/100Mbps

Zarządzalny przełącznik warstwy 2 z 8 portami 10/100Mbps

arządzalny przełącznik warstwy 2 z 8 portami 10/100Mbps zapewnia doskonałą wydajność, łatwy w użyciu i elastyczny do zarządzania sieciami biznesowymi. Wykorzystując szybkie łącze 3.8Gbps, 8 portowy zarządzalny przełącznik można przyłączyć do wielu przełączników, wykorzystując pracę pełny duplex. W dodatku skalowalność przełącznika oferuje różnorodne funkcje zarządzalne: SNMP, IGMP do zastosowań multimedialnych, VLAN, zarządzanie portami, protokół drzewa częściowego (Spanning Tree Protocol), łączenie portów w magistralę (Port Trunking), filtrowanie burz transmisyjnych, dublowanie portu i inne funkcje, które mogą być łatwo dostępne przez przeglądarkę internetową lub z wiersza poleceń. Cechy produktu 8 portów 10/100Mbps Auto-MDIX Przepustowość do 3.8GBps Zarządzalny przełącznik warstwy 2 z pełną obsługą oprogramowania Obsługa IGMP Snooping oraz tryb IGMP Query do zastosowań multimedialnych Funkcja filtrowania burz transmisyjnych Funkcja kontroli stanu portu (Status, automatyczna negocjacja, prędkość, Duplex i sterowanie przepływem) Funkcja łączenia portów w magistralę (Trunking) w celu elastycznej kontroli obciążeń z funkcją poprawnej pracy, mimo usterek Obsługa Port-Based VLAN i IEEE 802.1Q Tag-Based VLAN Funkcja rozsyłania grupowego w IP(IP Multicast), dublowania portów (Port Mirroring), drzewa częściowego (Spanning Tree), SNMP i RMON Funkcja zabezpieczeń portów i klasy usług IEEE 802.1p Metoda przełączania Store-and-Forward bez blokowania prędkości przewodowej Konfiguracja przez port konsoli RS-232, Telnet i przeglądarkę internetową (HTTP) Uaktualnienia oprogramowania TFTP przez przeglądarkę Funkcja konfiguracji plików do zapisu i odczytu 5 lat gwarancji. Specyfikacja techniczna Sprzęt Standardy IEEE 802.3 10Base-T Ethernet; IEEE 802.3u 100Base-TX Fast Ethernet IEEE 802.3x Flow Control; IEEE 802.1D Spanning Tree IEEE 802.1q Tag-based VLAN; IEEE 802.1p Class of Service IEEE 802.3ad Link Aggregation Interfejs 8 portów 10/100Mbps Auto-MDIX RJ45 Fast Ethernet Ilość przesyłanych i filtowanych pakietów 100M Ethernet: 148,800 pakietów na sekundę na każdy port 10M Ethernet: 14,880 pakietów na sekundę na każdy port Okablowanie Fast Ethernet: UTP/STP Cat. 5, EIA/TIA-568 100-ohm, 100 metrów maksymalnie Fiber: (50/125um, 62.5/125um), 2km maksymalnie Port konsoli RS-232, 9-pinowy żeński port szeregowy (dołączony kabel… więcej »
Dodano: 1.07.2010

8-Port 100base-FX Layer 2 Managed Fiber Mini-GBIC Port

8-Port 100base-FX Layer 2 Managed Fiber Mini-GBIC Port

Zarządzalny przełącznik warstwy 2 8-Portowy 100Base-FX zapewnia doskonałą wydajność, łatwość w użyciu i elastyczność. Wykorzystując mocną przepustowość 3.8Gb/s, przełącznik może z łatwością obsługiwać wiele sieci na dystansie 2km lub większym, z użyciem opcjonalnego modułu GBIC SX lub LX. Do zarządzania zaawansowanego, które posiada ten przełącznik, zaliczamy: SNMP, VLAN, IGMP i Port Security. Cechy produktu 8 portów światłowodowych 100Base-FX SC typ wielomodowy 1 opcjonalny slot 1000Base mini GBIC Przepustowość struktury przełączającej wynosi 3.8GB/s Przełącznik zarządzalny warstwy 2 w pełnym wsparciem oprogramowania IGMP snooping i tryb IGMP query dla aplikacji multimedialnych Obsługa filtrowania burz transmisyjnych Kontrola statusu portów (status, auto-negotiation, prędkość, tryb duplex i kontrola strumienia) Obsługa port trunking z flexible load distribution control i funkcjami fail-over Obsługa port-based VLAN i IEEE 802.1Q tag-based VLAN Obsługa IP multicast, port mirroring, spanning tree, SNMP i RMON Obsługa port security i IEEE 802.1p class of services Metoda przełączania: Store-and-forward bez blokady przewodowej wydajności Konfiguracja przez port konsoli RS-232, telnet i przeglądarkę internetową (HTTP) Aktualizacja firmware przez przeglądarkę/TFTP Możliwość przywrócenia/zapisu ustawień 19“ (1U) obudowa w systemie Rack (dołączony zestaw) 5 lat gwarancji Specyfikacja Chipset VIA Standardy IEEE 802.3u 100Base-FX IEEE 802.3z Gigabit Fiber/IEEE 802.3ab 1000Base-T IEEE 802.3x Flow Control IEEE 802.1D Spanning Tree IEEE 802.1q Tag-based VLAN IEEE 802.1p Class of Service Link Aggregation IEEE 802.1ad Port Trunk Interfejs 8 portów światłowodowych 100Base-FX SC typ wielomodowy 1 opcjonalny slot 1000Base mini GBIC dla modułów mini GBIC (zasilanie 3.3V DC) Przesyłanie pakietów i filtracja Gigabit: 1,488,000 pakietów na sekundę na każdy port 100M Ethernet: 148,800 pakietów na sekundę na każdy port Okablowanie Wielomodowy: (50/125um, 62.5/125um), 2km max Jednomodowy: (8/125um, 10/125um) Port Konsoli RS-232, żeński 9-pinowy port szeregowy (dołączono kabel szeregowy M-M) Protokół/Topologia (CSMA/CD) / Gwiazdy Bufor pamięci 2Mb Tablica MAC adresów 8K na wejścia MAC adresów Przepustowość Do 3.8Gb/s Kontrolki LED Power, Link/Activity, Full Duplex/Collision Zasilanie… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Przełącznik zarządzalny warstwy 2

Przełącznik zarządzalny warstwy 2

Przełącznik zarządzalny warstwy 2, 8 x 10/100Mb/s, 1 x 10/100/1000Mb/s, 1 x Mini-GBIC (TEG-S811Fi) zapewnia administratorom sieci pełną wydajność warstwy 2 oraz narzędzia zarządzające bezpieczeństwem. Wbudowany port Gigabit i slot Mini-Gbic umożliwiają stworzenie nowych połączeń sieciowych do zwiększenia ogólnej wydajności sieci. Zarządzaj swoją siecią z każdego miejsca i chroń swoją firmę, jak możesz najlepiej. Bogaty w funkcje TEG-S811Fi łączy w sobie Simple Network Management Protocol (SNMP), Quality of Service (QoS), Trunking oraz Port/Tag-based VLANs. Zawiera dużą przepustowość 5.6Gb/s, która może być dostępna zdalnie. Skonfiguruj przełącznik przez przeglądarkę internetową, CLI, Telnet lub HyperTerminal. Użyj przełącznik, który jest prosty w zarządzaniu i wysoce skalowalny, jako fundament swojej sieci. Cechy produktu Natychmiast zwiększ swoją sieć, używając przełącznika zarządzalnego warstwy 2 8 x 10/100Mb/s RJ-45 Auto-MDIX 1 x 10/100/100Mb/s RJ-45 Auto-MDIX i 1 x 1000Base Mini-GBIC Przepustowość magistrali 5.6Gb/s ze wsparciem IGMP dla aplikacji multimedialnych Quality of Service (QoS) do priorytyzacji przepustowości Zawiera SNMP, RMON, port Mirroring, protokół Spanning Tree i port base VLAN/802.1Q Port Trunking, Broadcast Storm filtering, flow control i port security Flexible load distribution control and fail-over functions Metoda przełączania Store-and-forward Konfiguracja przez port konsoli RS-232, telnet i przeglądarkę internetową (HTTP) Obsługuje do 8000 adresów MAC Upgrade oprogramowania, System backup 5 lat gwarancji Specyfikacja techniczna Sprzęt Chipset Marvell 88E6095 Standardy IEEE 802.3 10Base-T Ethernet IEEE 802.3u 100Base-TX IEEE802.3ab 1000Base-T IEEE802.3z Gigabit fiber IEEE802.3x Flow Control i Back Pressure IEEE802.3ad Port trunk z LACP IEEE802.1d Spanning Tree/ IEEE802.1w Rapid Spanning Tree IEEE802.1p Class of Service IEEE802.1Q VLAN Tag IEEE 802.1x User Authentication (Radius) Interfejsy 8 x 10/100TX RJ-45 Auto MDI/MDI-X 1 x 10/100/1000T RJ-45 Auto MDI/MDI-X 1 x Gigabit Fiber Mini-GBIC 1 x RS-232 złącze DB-9 do zarządzania przełącznikiem Filtrowanie i przesył pakietów Gigabit: 1,488,000 pakietów na sekundę na port 100M Ethernet: 148,800 pakietów na sekundę na port Okablowanie Kabel skrętka: 10Base-T:… więcej »
Dodano: 1.07.2010

2-port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Module for TEG-S3000i

2-port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Module for TEG-S3000i

TEG-S3M2CG to moduł, który pracuje z zarządzalnym przełącznikiem Chassis warstwy 2 (model TEG-S3000i). Moduł posiada 2 porty 10/100/1000Mb/s (RJ-45). Cechy produktu Kompatybilny ze standardami IEEE 802.3ab lub IEEE 802.3z Gigabit Moduły: 2 porty Gigabit Copper (TEG-S3M2CG), 2 sloty Mini-GBIC (TEG-S3M2MG) i Combo Gigabit Copper i Fiber (TEG-S3M11CF) Opcjonalne moduły dla TEG-S3000i (Zarządzalny Przełącznik Chassis warstwy 2) 5 lat gwarancji. Specyfikacja techniczna Sprzęt Standardy IEEE 802.3 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-TX IEEE 802.3ab Gigabit Copper IEEE 802.3z Gigabit fiber dla SX i LX IEEE 802.3x Sterowanie Przepływem i Back Pressure Interfejs TEG-S3M2CG : 2 porty 10/100/1000Mbps Auto-MDIX RJ-45 TEG-S3M2MG : 2 sloty 3.3v Mini-GBIC TEG-S3M11G : 1 port 10/100/1000Mbps Auto-MDIX RJ-45 1 port 1000Base-SX wielomodowy Fiber typ portu SC LED Link/Aktywność, 1000Mbps, 10000Mbps, pełny dupleks, GBIC Fiber Parametry Kabla Gigabit Copper: Cat.5 lub Cat.6 4-pary kabla UTP , do 100m Mini-GBIC: LC Typ 62.5/125μm lub 50/125μm wielomodowy kabel optyczny Fiber (SX) LC Typ 9/125μm lub 10/125μm jednomodowy kabel optyczny Fiber (LX) Gigabit SX : 50/125um lub 62.5/125um wielomodowy kabel optyczny Fiber, do 550m (długość fali: 850nm) Wymiary 84 x 88 x 30mm (3.3 x 3.5 x 1.2 cali) Waga 200g (7.3 oz.) Temperatura Praca: 0°;~45°C (32°~113°F) Przechowanie: -10°~70°C (14°~158°F) Wilgotność 10%~90% (bez kondensacji) Certyfikaty CE, FCC Zawartość paczki TEG-S3M2CG więcej »
Dodano: 1.07.2010

Combo Gigabit Copper i Fiber

Combo Gigabit Copper i Fiber

TEG-S3M11CF to moduł, który pracuje z zarządzalnym przełącznikiem Chassis warstwy 2 (model TEG-S3000i). Moduł posiada 1 port 10/100/1000Mb/s (RJ-45) oraz 1 port 1000Base-SX (SC-Type). Cechy produktu Kompatybilny ze standardami IEEE 802.3ab lub IEEE 802.3z Gigabit Moduły: 2 porty Gigabit Copper (TEG-S3M2CG), 2 sloty Mini-GBIC (TEG-S3M2MG) i Combo Gigabit Copper i Fiber (TEG-S3M11CF) Opcjonalne moduły dla TEG-S3000i (Zarządzalny Przełącznik Chassis warstwy 2) 5 lat gwarancji. Specyfikacja techniczna Sprzęt Standardy IEEE 802.3 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-TX IEEE 802.3ab Gigabit Copper IEEE 802.3z Gigabit fiber dla SX i LX IEEE 802.3x Sterowanie Przepływem i Back Pressure Interfejs TEG-S3M2MG : 2 porty 10/100/1000Mbps Auto-MDIX RJ-45 TEG-S3M2MG : 2 sloty 3.3v Mini-GBIC TEG-S3M11G : 1 port 10/100/1000Mbps Auto-MDIX RJ-45 1 port 1000Base-SX wielomodowy Fiber typ portu SC LED Link/Aktywność, 1000Mbps, 10000Mbps, pełny dupleks, GBIC Fiber Parametry Kabla Gigabit Copper: Cat.5 lub Cat.6 4-pary kabla UTP , do 100m Mini-GBIC: LC Typ 62.5/125μm lub 50/125μm wielomodowy kabel optyczny Fiber (SX) LC Typ 9/125μm lub 10/125μm jednomodowy kabel optyczny Fiber (LX) Gigabit SX : 50/125um lub 62.5/125um wielomodowy kabel optyczny Fiber, do 550m (długość fali: 850nm) Wymiary 84 x 88 x 30mm (3.3 x 3.5 x 1.2 cali) Waga 200g (7.3 oz.) Temperatura Praca: 0°;~45°C (32°~113°F) Przechowanie: -10°~70°C (14°~158°F) Wilgotność 10%~90% (bez kondensacji) Certyfikaty CE, FCC Zawartość paczki TEG-S3M11CF więcej »
Dodano: 1.07.2010

2-port Gigabit Mini-GBIC Slot Module for TEG-S3000i

2-port Gigabit Mini-GBIC Slot Module for TEG-S3000i

TEG-S3M2MG to moduł, który pracuje z zarządzalnym przełącznikiem Chassis warstwy 2 (model TEG-S3000i). Moduł posiada 2 sloty 1000Base-SX/LX (Mini-GBIC). Cechy produktu Kompatybilny ze standardami IEEE 802.3ab lub IEEE 802.3z Gigabit Moduły: 2 porty Gigabit Copper (TEG-S3M2CG), 2 sloty Mini-GBIC (TEG-S3M2MG) i Combo Gigabit Copper i Fiber (TEG-S3M11CF) Opcjonalne moduły dla TEG-S3000i (Zarządzalny Przełącznik Chassis warstwy 2) 5 lat gwarancji. Specyfikacja techniczna Sprzęt Standardy IEEE 802.3 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-TX IEEE 802.3ab Gigabit Copper IEEE 802.3z Gigabit fiber dla SX i LX IEEE 802.3x Sterowanie Przepływem i Back Pressure Interfejs TEG-S3M2MG : 2 porty 10/100/1000Mbps Auto-MDIX RJ-45 TEG-S3M2MG : 2 sloty 3.3v Mini-GBIC TEG-S3M11G : 1 port 10/100/1000Mbps Auto-MDIX RJ-45 1 port 1000Base-SX wielomodowy Fiber typ portu SC LED Link/Aktywność, 1000Mbps, 10000Mbps, pełny dupleks, GBIC Fiber Parametry Kabla Gigabit Copper: Cat.5 lub Cat.6 4-pary kabla UTP , do 100m Mini-GBIC: LC Typ 62.5/125μm lub 50/125μm wielomodowy kabel optyczny Fiber (SX) LC Typ 9/125μm lub 10/125μm jednomodowy kabel optyczny Fiber (LX) Gigabit SX : 50/125um lub 62.5/125um wielomodowy kabel optyczny Fiber, do 550m (długość fali: 850nm) Wymiary 84 x 88 x 30mm (3.3 x 3.5 x 1.2 cali) Waga 200g (7.3 oz.) Temperatura Praca: 0°;~45°C (32°~113°F) Przechowanie: -10°~70°C (14°~158°F) Wilgotność 10%~90% (bez kondensacji) Certyfikaty CE, FCC Zawartość paczki TEG-S3M2MG więcej »
Dodano: 1.07.2010

8-Portowy inteligentny przełącznik Web Gigabit PoE

8-Portowy inteligentny przełącznik Web Gigabit PoE

8-Portowy inteligentny przełącznik Web PoE 10/100/1000Mbps oferuje zaawansowaną kontrolę przełączania i zapewnia zasilanie urządzeniom sieciowym przez kable Ethernet. To efektowne i spójne rozwiązanie pozwala na skuteczne zarządzanie siecią, poprzednio nie osiągalną przez Twoją sieć. Bogaty w funkcje 8-portowy przełącznik oferuje zaawansowane zarządzanie siecią, technologie: SNMP, Link Aggregation, VLAN, trunking i QoS, które odpowiadają wymaganiom bezpieczeństwa sieci. Kontrolki LED pokazują status urządzenia do prostego zarządzania zasilaniem i usuwaniem błędów. Technologia PoE bezproblemowo eliminuje potrzebę instalacji urządzeń sieciowych, takich jak: kamery IP, punkty dostępowe, blisko gniazdka zasilającego, tym samym zmniejszając koszt montażu. Cechy produktu Standard IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) 8 portów 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation i Auto-MDIX Gigabit Power over Ethernet RJ45 Obsługuje zasilanie PoE maks. 15.4 wat dla każdego portu PoE 7-Segment LEDs for individual port status: PoE class, maximum power allocation 7-Segment LEDs for system planning: display total balanced system power Transmisja bezblokadowa, pełna prędkość przewodowa Metoda przełączania Store and forward 144kB pamięci RAM do buforowania danych i 8K tablica MAC adresów Kontrola ruchu IEEE 802.3x dla trybu full-duplex jak i half-duplex Supports integrated address look-up engine, automatic address learning and address aging Obsługuje IEEE 802.1Q Tag-VLAN, IEEE 802.1D Spanning Tree, IEEE 802.1w RSTP i IEEE 802.1x (MD5) Obsługuje Port-Mirroring i funkcje IGMP Multicast Obsługuje burze multiemisyjne, transmisyjne i kontroluje przepływ danych Obsługuje QoS on IEEE 802.1p, DSCP dla IPv4 i IPv6 Obsługuje Link Aggregation IEEE 802.3ad i fail over Obsługuje ramki Jumbo przez wszystkie prędkości (do rozmiaru pakietu 9kB) Szczegółowa diagnostyka LED na przednim panelu 5 lat gwarancji Specyfikacja techniczna Sprzęt Standard IEEE 802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3z 1000Base-T IEEE 802.1Q Tag-VLAN, IEEE 802.1D Spanning Tree, IEEE 802.1w RSTP IEEE 802.1x (MD5), IEEE 802.1p QoS, IEEE 802.3ad Link Aggregation IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3af Power over Ethernet Medium sieciowe 10Mbps: Kat 3,4,5 kabel nieekranowany 100Mbps: Kat 5,… więcej »
Dodano: 1.07.2010

8-Portowy przełącznik PoE 10/100Mbps Fast Ethernet

8-Portowy przełącznik PoE 10/100Mbps Fast Ethernet

TPE-S44 to 8-Portowy inteligentny przełącznik z integrowaną funkcją Power over Ethernet (PoE) oraz z zarządzaniem sieci, zapewniając efektywne i spójne rozwiązanie. TPE-S44 redukuje koszt na dodatkowy sprzęt. Dostarcza dane oraz zasilanie przez istniejącą strukturę kabli sieciowych. Cechy produktu Zgodny ze standardem IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) 8 portów 10/100Mbps Auto-Negotiation i Auto-MDIX Fast Ethernet RJ45 Wbudowane 4 porty PoE (Port 1 ~ Port 4) Obsługuje PoE z maksymalną mocą 15.4 wat na każdy port POE Obsługuje urządzenia zasilane PoE (PD) Prędkość przewodowa bez blokowania transmisji Metoda przełączania Store and Forward Bufor danych 96KB RAM i 1K na tablicę MAC adresów Szczegółowa diagnostyka LED na przednim panelu IEEE 802.3x Flow Control dla trybu Full-Duplex jak i Half-Duplex 5-letnia gwarancja Specyfikacja techniczna Sprzęt Chipset: RTL8309SB Standard IEEE 802.3 10Base-T IEEE802.3u 100Base-TX IEEE 802.3af Power over Ethernet Medium sieciowe 10Mbps: Cat 3,4,5 Unshielded Cable 100Mbps: Cat 5, 5E, 6 Unshielded Cable Protokół / Topologia CSMA/CD ; Gwiazdy Porty 4 porty 10/100Mbps Auto-MDIX POE (1~4) 4 porty 10/100Mbps Auto-MDIX Fast Ethernet (5 ~8) Prędkość przesyłu danych Ethernet: 10/20Mbps (half/full duplex) Fast Ethernet: 100/200Mbps (half/full duplex) Bufor RAM / więcej »
Dodano: 1.07.2010

8-Portowy przełącznik 10/100Mb/s Fast Ethernet

8-Portowy przełącznik 10/100Mb/s Fast Ethernet

TE100-S8 to przełącznik Auto-MDIX, specjalnie zaprojektowany do podniesienia wydajności sieci, eliminując przeciążenia i niepotrzebny ruch w sieci. Każdy port w przełączniku posiada wydzieloną przepustowość i może ustawić odpowiednią prędkość sieci 10 lub 100Mb/s oraz tryb pełny/pół dupleks. Funkcja Plug and Play zapewnia oszczędne i wysoko wydajne rozwiązanie. więcej »
Dodano: 1.07.2010

5-Portowy przełącznik 10/100Mb/s Fast Ethernet

5-Portowy przełącznik 10/100Mb/s Fast Ethernet

TE100-S5 to przełącznik Auto-MDIX, specjalnie zaprojektowany do podniesienia wydajności sieci, eliminując przeciążenia i niepotrzebny ruch w sieci. Każdy port w przełączniku posiada wydzieloną przepustowość i może ustawić odpowiednią prędkość sieci 10 lub 100Mb/s oraz tryb pełny/pół dupleks. Funkcja Plug and Play zapewnia oszczędne i wysoko wydajne rozwiązanie. Cechy produktu 5 portów 10/100Mb/s Auto-Negotiation, Auto-MDIX Fast Ethernet RJ-45 Zgodny ze standardem IEEE 802.3 / IEEE 802.3u Obsługa IEEE 802.3x Flow Control Tablica adresów MAC 1K Zgodny z następującymi systemami operacyjnymi Windows, Linux i Mac Metoda przełączania Store-and-Forward Architektura bez blokowa Kontrolki LED Plug & Play 5 lat gwarancji Specyfikacja techniczna Sprzęt Chipset: ICplus IP175C Standardy IEEE 802.3 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-TX IEEE 802.3x Flow Control Medium sieciowe Ethernet: UTP/STP Cat. 3,4,5, EIA/TIA-568 100-ohm Fast Ethernet: UTP/STP Cat. 5. 5E, EIA/TIA-568 100-ohm Prędkość transmisji danych Ethernet: 10Mbps/20Mbps (Half/Full-Duplex) Fast Ethernet: 100Mbps/200Mbps (Half/Full-Duplex) Przepustowość struktury przełączającej 1.2Gb/s Topologia Gwiazdy Interfejs 5 portów 10/100Mb/s Auto-MDIX RJ-45 Filtracja tabliy MAC 1K na wpisy adresów MAC Bufor pamięci 256KB Zużycie energii 2.8 wat (max) Kontrolki LED Power, Link/ACT, 100Mb/s Zasilacz Switching Power 5V DC 1.2A lub Linear Power 7.5V DC 1A Wymiary 100 x 78 x 31mm (3.9 x 3 x 1.2 cali) Waga 128g (4.5oz.) Temperatura Praca: 0 więcej »
Dodano: 1.07.2010

48-Portowy Inteligentny WEB 10/100/1000 Gigabit

48-Portowy Inteligentny WEB 10/100/1000 Gigabit

TEG-448WS posiada 48 portów 10/100/1000Mbps plus 4-Sloty Mini-GBIC, zapewniając wysoką wydajność i skalowalność dla dużych przedsiębiorstw. Sloty Mini-GBIC mogą być używane przez światłowody jedno- jak i wielomodowe do stworzenia wysokiej prędkości sieci szkieletowej. 48 portów Copper Gigabit obsługują funkcje Auto-MDIX i Auto-Sensing, wykorzystywane do bezproblemowego łączenia sieci. TEG-448WS wspiera zaawansowane protokoły sieciowe takie jak VLAN, QoS, Trunking i Mirroring. Cechy produktu 48 portów 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet UTP z Auto-Negotiation i Auto-MDIX 4 sloty mini-GBIC 1000Mbps Auto-Sense, udostępniające 4 porty 1000Base-T (Port 45-48) Każdy port może pracować w trybie Full/Half-Duplex Architektura przełączania Store and Forward Zintegrowany “address Look-Up Engine” z 8K tablicą na MAC adresy Pamięć RAM 1024KB na buforowanie danych IEEE 802.3x Flow Control dla trybu Full/Half Duplex Back Pressure Flow Control dla trybu Half Duplex Obsługa ramek Jumbo (do 9220B), DHCP Client i ustawień portów (Port settings) Obsługa IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1p QoS, Trunking i Port Mirroring Funkcje do ustawienia dla każdego portu: Availability, Speed, tryb Duplex i Flow Control Proste narzędzia do zarządzania oparte na Window i konfiguracja oparta na przeglądarce Web Szczegółowa diagnostyka LED na przednim panelu Standard 19” (1U) rozmiarów Rack-Mount (dołączono zestaw do montażu) 5 lat gwarancji Specyfikacja techniczna Sprzęt Chipsety Marvell 98DX262*2+88E1112*4+88E1149*11+88E6218*1 Standardy IEEE 802.3 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-TX IEEE 802.3ab 1000Base-T IEEE 802.3z 1000Base-SX/LX (GBIC) IEEE 802.3x Full Duplex Flow Control Medium sieciowe Ethernet: UTP/STP Cat. 3, 4, 5 Fast Ethernet: UTP/STP Cat. 5 Gigabit: UTP/STP Cat. 5, 5E, 6 Protokół /Topologia CSMA/CD, Gwiazdy Porty LAN 48 portów 10/100/1000Mbps Auto Negotiation Gigabit więcej »
Dodano: 1.07.2010

24-portowy inteligentny Web Gigabit ze slotami Mini-GBIC

24-portowy inteligentny Web Gigabit ze slotami Mini-GBIC

TEG-240WS 24-Portowy inteligentny przełącznik Web 10/100/1000Mbps to idealny switch do segmentacji sieci. TEG-240WS obsługuje konfiguracje opartą na Web: Administrator sieci może użyć przeglądarki do skonfigurowania prędkości na portach, port bazyjący na VLAN i QoS. Również może monitorować status portów z możliwością przemieszczenia/przełączenia na inny port. Solidny i elastyczny, wytrzymuje wydajność nowych aplikacji i różnych typów danych. TEG-240WS jest potężny i prosty w użyciu, redukuje niepotrzebny ruch w sieci i zwiększa bezpieczeństwo. Cechy produktu 24 porty 10/100/1000Mb/s Auto-negotiation, Auto-MDIX Gigabit Tryb transferu Full/Half-Duplex na każdym porcie (maks. 2000Mb/s przy Full-Duplex) Full Wire-Speed Non-Blocking Reception and Transmission Metoda przełączania Store and Forward 512KB RAM na buforowanie danych i 8K na wejścia adresów MAC Szczegółowa diagnostyka LED na przednim panelu Kontrola przepływu IEEE 802.3x dla trybu Full-Duplex; również kontrola przepłwu dla trybu Half-Duplex Proprietary Windows Based Management/Monitoring Utility (similar to SNMP Trap) Port-Based VLAN i Port-Based IEEE 802.1p QoS (High/Normal) Obsługuje Port Trunking (maks. 3 grupy/4 porty na grupę) i Port Mirroring Funcja ustawień portów, użytkownicy mogą ustawić dostępnośc każdego portu, prędkość, tryb Duplex i Kontrolę przepływu Obsługuje przesył ramek Jumbo Prosta konfiguracja przez przeglądarkę web Standard Rack 19” (1U) 5 lat gwarancji Specyfikacja techniczna Sprzęt Standardy IEEE 802.3 10Base-T więcej »
Dodano: 1.07.2010

Web/Based/Gigabit/16 10/100/1000 ze slotami Mini-GBIC

Web/Based/Gigabit/16 10/100/1000 ze slotami Mini-GBIC

Inteligentny 16-portowy przełącznik TRENDnet TEG-160WS 10/100/1000 Mbps Web-Based jest idealnym przełącznikiem dla segmentów sieci. TEG-160WS wspomaga konfigurację przez przeglądarkę internetową: administrator sieci może użyć przeglądarkę internetową do konfiguracji prędkości portu, VLAN oraz QoS oraz monitorować status każdego portu co zapewnia prostą migrację, scalowalność oraz elastyczność do utrzymania nowych aplikacji oraz typów danych.. TRENDnet TEG-160WS jest mocnym narzędziem i łatwy w użyciu, redukuje zbędny ruch w sieci oraz zwiększa bezpieczeństwo sieci. Cechy produktu 16 x 10/100/1000 Mbps z automatyczną negocjacją, porty Gigabit auto-mdix 2 sloty Mini GBIC 1000Base-SX/LX jako opcja dla modułów Mini-GBIC Transmisja oraz odbiór bez blokady na wszystkich prędkościach Metoda przełączania Store and Forward Szczegółowa diagnostyka LED na przednim panelu IEEE 802.3x Flow Control dla trybu Full/Half-Duplex; również obsługuje Flow Control dla trybu Half-Duplex Obsługuje 802.1Q VLAN i 802.1p Priority Queues obsługuje Trunking (max 6 grup, 8 portów na grupę) i Port Mirroring Obsługuje transmisję ramek Jumbo (Max rozmiar do 10240B) Zintegrowany Address Look-Up Engine, Obsługa 8K adresów MAC Obsługuje 512KB RMA do buforowania danych Funkcje ustawień portów, Użytkownicy mogą ustawić na każdym portcie: prędkość, tryb Duplex i kontrolę przepływu Łatwa konfiguracja przez przeglądarkę internetową Standard 19” (1U) do montażu Rack 5 lat gwarancji Specyfikacja techniczna Sprzęt Chipset: ? Standardy IEEE 802.3 10Base-T więcej »
Dodano: 1.07.2010

Przełącznik 24-portowy 10/100/1000 Mbps Copper Gigabit

Przełącznik 24-portowy 10/100/1000 Mbps Copper Gigabit

TEG-S240TX to wysokowydajny 24-portowy przełącznik gigabitowy Copper do montażu w systemie Rack. Z technologią automatycznej negocjacji, TEG-S240TX automatycznie dopasuje prędkość sieci, wg. standardów 10Base-T, 100Base-TX i 1000Base-T i również dostosuje tryb pracy: pełno lub półdupleksowy. Funkcja Auto-MDIX dla każdego portu wykryje i dostosuje typ połączenia z możliwością wyodrębnienia połączeń końcówek: zgodnych lub krzyżowych. Zapewnia prostą migrację, skalowalność i elastyczność, która daje sobie radę z nowymi aplikacjami i typami danych. TEG-S240TX to wysoce wydajne i oszczędne rozwiązanie dla sieciowych programów, wymagających szybkich prędkości. Cechy produktu 24 porty 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation i Auto-MDIX Tryb transmisji Full/Half Duplex dla każdego portu (1000Base-T wspierają tylko tryb full-duplex) Metoda przełączania Store and Forward Wysoka wydajność z “Single-Chip Design” Bezblokowa prędkość przewodowa IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control Zintegrowany mechanizm powiązania adresów (Address Look-Up Engine), obsługa 8K MAC adresów 500KB RAM na buforowanie danych Szczegółowa diagnostyka LED na przednim panelu Standardowy rozmiar 19” do montażu Rack 5 lat gwarancji Specyfikacja techniczna Sprzęt Chipset: Vitesse VSC7390 Standardy IEEE 802.3 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-TX IEEE 802.3ab 1000Base-T IEEE 802.3x Full Duplex Flow Control Medium sieciowe Ethernet: 2-pair UTP Cat. 3, 4, 5, do 10Mbps Fast Ethernet: 2-pair UTP Cat. 5, do 100Mbps Gigabit: 4-pair UTP Cat. 5, 5E, 6, do 1000Mbps Metoda transmisji Store-and-Forward Prędkość transmisji danych Ethernet: 10Mbps/20Mbps (Half/Full Duplex) Fast Ethernet: 100Mbps/200Mbps (Half/Full Duplex) Gigabit: 2000Mbps (Full Duplex) Przepustowość magistrali przełączającej 46Gbps RAM do buforowania danych 500KB Tablica MAC 8K adresów LED Dla całego urządzenia: Power Do każdego portu: Link/ACT, 1000M, 100M Zasilanie 100~240V AC, 50/60Hz, wewnętrzny pobór mocy Zużycie energii 19 wat (max) Wymiary 440 x 140 x 44 mm (17.3 x 5.5 x 1.73 cali) Waga 3Kg (6.6 lb) Temperatura Praca: 0 więcej »
Dodano: 1.07.2010

Przełącznik 16-portowy 10/100/1000 Mbps Copper Gigabit

Przełącznik 16-portowy 10/100/1000 Mbps Copper Gigabit

TEG-S160TX to wysokowydajny 16-portowy przełącznik gigabitowy Copper do montażu w systemie Rack. Z technologią automatycznej negocjacji, TEG-S160TX automatycznie dopasuje prędkość sieci, wg. standardów 10Base-T, 100Base-TX i 1000Base-T i również dostosuje tryb pracy: pełno lub półdupleksowy. Funkcja Auto-MDIX dla każdego portu wykryje i dostosuje typ połączenia z możliwością wyodrębnienia połączeń końcówek: zgodnych lub krzyżowych. Zapewnia prostą migrację, skalowalność i elastyczność, która daje sobie radę z nowymi aplikacjami i typami danych. TEG-S160TX to wysoce wydajne i oszczędne rozwiązanie dla sieciowych programów, wymagających szybkich prędkości. Cechy produktu 16 portów 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation i Auto-MDIX Tryb transmisji Full/Half Duplex dla każdego portu (1000Base-T wspierają tylko tryb full-duplex) Metoda przełączania Store and Forward Wysoka wydajność z “Single-Chip Design” Bezblokowa prędkość przewodowa IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control Zintegrowany mechanizm powiązania adresów (Address Look-Up Engine), obsługa 8K MAC adresów 340KB RAM na buforowanie danych Szczegółowa diagnostyka LED na przednim panelu Standardowy rozmiar 19” do montażu Rack 5 lat gwarancji Specyfikacja techniczna Sprzęt Chipset: Vitesse VSC7389 Standardy IEEE 802.3 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-TX IEEE 802.3ab 1000Base-T IEEE 802.3x Full Duplex Flow Control Medium sieciowa Ethernet: 2-pair UTP Cat. 3, 4, 5, do 10Mbps Fast Ethernet: 2-pair UTP Cat. 5, do 100Mbps Gigabit: 4-pair UTP Cat. 5, 5E, 6, do 1000Mbps Metoda transmisji Store-and-Forward Prędkość transmisji danych Ethernet: 10Mbps/20Mbps (Half/Full Duplex) Fast Ethernet: 100Mbps/200Mbps (Half/Full Duplex) Gigabit: 2000Mbps (Full Duplex) Przepustowość magistrali przełączającej 31Gbps Bufor RAM 340KB Tablica MAC 8K adresów LED Dla całego urządzenia: Power Dla każdego portu: Link/ACT, 1000M, 100M Zasilanie 100~240V AC, 50/60Hz, wewnętrzny pobór mocy Zużycie energii 13.5 wat (max) Wymiary 440 x 140 x 44 mm (17.3 x 5.5 x 1.73 cali) Waga 3Kg (6.6 lb) Temperatura Praca: 0 więcej »
Dodano: 1.07.2010

24-Portowy kompaktowy przełącznik Gigabit

24-Portowy kompaktowy przełącznik Gigabit

24-Portowy przełącznik Gigabit zapewnia wysoką wydajność, solidność oraz łatwość użycia. Podnosi efektywność biura, używając przełącznika Gigabit. Możliwość przesyłania dużych rozmiarów plików oraz zwiększenia przepustowości połączeń z serwerem. Metalowa obudowa 11” tego przełącznika z łatwością nadaje się na biurko lub z dołączonym zestawem do montażu w szafach 19 calowych. Przełączanie metodą Store-and-forward, ochrona przed burzami transmisyjnymi, przepustowość magistrali przełączającej dochodzącej do 48Gb/s oraz 8kB tablica MAC adresów zapewniają optymalną wydajność sieci. Kontrola strumienia 802.3x dla trybu full- i half-duplex zwiększają transmisję danych. Cechy produktu Zwiększa efektywność biura z 24-portowym przełącznikiem Gigabit 24 porty 10/100/1000Mb/s RJ-45 Auto-MDIX Gigabit Buforowanie danych z 500KB RAM oraz architektura bezblokadowa Zapewnia mocną przepustowość magistrali przełączającej do 48Gb/s Obsługuje ramki Jumbo (Max rozmiar do 12.2KB) 8KB na wpisy do tablicy MAC adresów Zawiera kontrolę strumienia 802.3x, ochronę przed burzami transmisyjnymi oraz metodę przełączania Store-and-Forward Pracuje z SO Windows, Linux i Mac Diagnostyka LED oraz instalacja Plug and Play do szybkiej oceny problemu oraz ustawień Możliwość umiejscowienia przełącznika na biurku lub w szafie 19 calowej Szeroki, kompaktowy przełącznik 11 calowy, 1U z dołączonym zestawem do montażu 5 lat gwarancji Specyfikacja techniczna Sprzęt Chipset MAC+PHY: VSC7390+VSC8558 of Vitesse Standard IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX IEEE 802.3ab 1000Base-T Interfejs 24 porty 10/100/1000Mb/s Auto-MDIX RJ-45 Medium sieciowe Ethernet: UTP/STP Cat. 3,4,5,5e Fast Ethernet: UTP/STP Cat. 5e, 6 Gigabit: UTP/STP Cat 5e, 6 Przepustowość magistrali przełączającej 48Gb/s Forwarding Capacity Prędkość przesyłu danych Ethernet: 10Mb/s/20Mb/s (Half/Full Duplex) Fast Ethernet: 100Mb/s/200Mb/s (Half/Full Duplex) Gigabit: 2000Mb/s (Full Duplex) RAM do buforowania danych 500KB na urządzenie Tablica MAC adresów 8KB lub 4096 wejść adresów Protokół CSMA/CD Metoda transmisji Store-And-Forward Zasilanie Wewnętrzny pobór mocy 100-240VAC, 50/60H Zużycie energii 20 Wat (max) Diagnostyka LED Power, Link/ACT, 10/100Mb/s, 1000Mb/s Waga 1.8kg (4lb) Wymiary (D x S x W) 280 x 180 x 45mm (11 x 7.09 x 1.77… więcej »
Dodano: 1.07.2010

16-Portowy kompaktowy przełącznik Gigabit

16-Portowy kompaktowy przełącznik Gigabit

16-Portowy przełącznik Gigabit zapewnia wysoką wydajność, solidność oraz łatwość użycia. Podnosi efektywność biura, używając przełącznika Gigabit. Możliwość przesyłania dużych rozmiarów plików oraz zwiększenia przepustowości połączeń z serwerem. Metalowa obudowa 11” tego przełącznika z łatwością nadaje się na biurko lub z dołączonym zestawem do montażu w szafach 19 calowych. Przełączanie metodą Store-and-forward, ochrona przed burzami transmisyjnymi, przepustowość magistrali przełączającej dochodzącej do 32Gb/s oraz 8kB tablica MAC adresów zapewniają optymalną wydajność sieci. Kontrola strumienia 802.3x dla trybu full- i half-duplex zwiększają transmisję danych. Cechy produktu Zwiększa efektywność biura z 16-portowym przełącznikiem Gigabit 16 portów 10/100/1000Mb/s RJ-45 Auto-MDIX Gigabit Buforowanie danych z 500KB RAM oraz architektura bezblokadowa Zapewnia mocną przepustowość magistrali przełączającej do 32Gb/s Obsługuje ramki Jumbo (Max rozmiar do 12.2KB) 8KB na wpisy do tablicy MAC adresów Zawiera kontrolę strumienia 802.3x, ochronę przed burzami transmisyjnymi oraz metodę przełączania Store-and-Forward Pracuje z SO Windows, Linux i Mac Diagnostyka LED oraz instalacja Plug and Play do szybkiej oceny problemu oraz ustawień Możliwość umiejscowienia przełącznika na biurku lub w szafie 19 calowej Szeroki, kompaktowy przełącznik 11 calowy, 1U z dołączonym zestawem do montażu 5 lat gwarancji Specyfikacja techniczna Sprzęt Chipset MAC+PHY: VSC7391+VSC8558 of Vitesse Standard IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX IEEE 802.3ab 1000Base-T Interfejs 16 portów 10/100/1000Mb/s Auto-MDIX RJ-45 Medium sieciowe Ethernet: UTP/STP Cat. 3,4,5,5e Fast Ethernet: UTP/STP Cat. 5e, 6 Gigabit: UTP/STP Cat 5e, 6 Przepustowość magistrali przełączającej 32Gb/s Forwarding Capacity Prędkość przesyłu danych Ethernet: 10Mb/s/20Mb/s (Half/Full Duplex) Fast Ethernet: 100Mb/s/200Mb/s (Half/Full Duplex) Gigabit: 2000Mb/s (Full Duplex) RAM do buforowania danych 500KB na urządzenie Tablica MAC adresów 8KB lub 4096 wejść adresów Protokół CSMA/CD Metoda transmisji Store-And-Forward Zasilanie Wewnętrzny pobór mocy 100-240VAC, 50/60H Zużycie energii 14 Wat (max) Diagnostyka LED Power, Link/ACT, 10/100Mb/s, 1000Mb/s Waga 1.7kg (4lb) Wymiary (D x S x W) 280 x 180 x 45mm (11 x 7.09 x 1.77… więcej »
Dodano: 1.07.2010

TEG-424WS 28-Portowy przełącznik Gigabit Web Smart

TEG-424WS 28-Portowy przełącznik Gigabit Web Smart

28-Portowy przełącznik Gigabit Web Smart łączy w sobie funkcje warstwy 2, zapewniając przepustowość struktury przełączającej do 12.8Gb/s. Przełącznik posiada 24 porty 10/100Mb/s, 4 porty Gigabit i 2 sloty Mini-GBIC, współdzielone z portami Gigabit 25-26. Funkcje zarządzania takie jak: 802.1Q VLAN, QoS, IGMP snooping, Broadcast Storm Control, Trunking i Mirroring zapewniają efektywne i solidne rozwiązanie sieciowe, dedykowane segmentowi SMB. Podłącz sieć światłowodową do slotu Mini-GBIC i/lub przyłącz inne przełączniki, używając portów Gigabit RJ-45. Uzyskaj dostęp do interfejsu zarządzania przez przeglądarkę i podziel sieć na maksymalnie 256 wirtualnych sieci lokalnych, zarządzaj priorytetami sieci ze wsparciem 802.1p i przydziel szerokość pasma z funkcją port-based Trunking. (Wersja V1.0R) Kompatybilny z następującymi systemami operacyjnymi: Cechy produktu 24 porty 10/100Mb/s Auto-Negotiation, Auto-MDIX Fast Ethernet 4 porty 10/100/1000Mb/s Auto-Negotiation, Auto-MDIX Gigabit 2 sloty 1000Base Mini-GBIC (współdzielone z portami Gigabit 25~26) Architektura przełączania Store-and-forward z non-blocking wire-speed performance Zintegrowany adres look-up engine z tablicą MAC adresów 8K i buforem pamięci RAM 128KB Obsługuje 802.1Q VLAN, Broadcast storm control (kontrola burz transmisyjnych) i IEEE 802.1p Quality of Service (QoS) Wspiera Trunking, Port Mirroring i IGMP Snooping Możliwość ustawienia trybu Duplex, prędkości dla każdego portu Intuicyjne narzędzia oparte na Windows i prosta konfiguracja przez przeglądarkę internetową Standard 19” (1U) do montażu Rack 5 lat gwarancji Specyfikacja techniczna Sprzęt Chipset Marvell 98DX106 Standardy IEEE 802.3 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-TX IEEE 802.3ab 1000Base-T IEEE 802.3z 1000Base-SX/LX (Mini-GBIC) IEEE 802.1Q VLAN IEEE 802.1p QoS Medium sieciowe Ethernet: UTP/STP Cat. 3, 4, 5 Fast Ethernet: UTP/STP Cat. 5 Gigabit: UTP/STP Cat. 5, 5e, 6 Mini-GBIC: LC type fiber optic Protokół /Topologia CSMA/CD, Gwiazdy Interfejs 24 porty 10/100Mb/s Auto-MDIX Fast Ethernet 4 porty 10/100/1000Mb/s Auto-MDIX Gigabit 2 sloty 1000Base Mini-GBIC do modułów światłowodowych (współdzielone z portami Gigabit 25~26) Prędkość przesyłu danych Ethernet: 10Mb/s/20Mb/s (half/full-duplex) Fast Ethernet: 100Mb/s/200Mb/s (half/full-duplex) Gigabit Ethernet: 2000Mb/s (full-duplex) Tablica MAC adresów… więcej »
Dodano: 1.07.2010

TEG-S80G 8-Portowy przełącznik Gigabit GREENnet

TEG-S80G 8-Portowy przełącznik Gigabit GREENnet

Kompaktowy 8-portowy przełącznik Gigabit GREENnet zapewnia wysoką przepustowość, solidność i łatwość użycia, zmniejszając zużycie energii do 70%. Technologia GREENnet automatycznie dostosuje pobór energii, skutkiem czego oszczędzamy na elektryczności. Podnieś wydajność w biurze i eliminuj przeciążone sieci, stosując prędkość Gigabit. Przepustowość magistrali przełączającej osiąga maks. 16Gb/s w trybie Full-Duplex. Podepnij Plug and Play ten metalowy przełącznik do solidnej sieci o wysokiej prędkości. (Wersja V1.0R) Cechy produktu 8 portów 10/100/1000Mb/s Auto-Negotiation, Auto-MDIX Gigabit Ethernet Technologia GREENnet redukuje zużycie energii gdy: Port Ethernet nie jest używany Podłączone urządzenie jest wyłączone Podłączone urządzenie jest w trybie czuwania Opierając się na długości kabla Ethernet Metoda przełączania Store-and-Forward z architekturą nieblokującą wydajność prędkości przewodowej IEEE 802.3x Flow Control dla trybu full-duplex Back pressure Flow Control dla trybu half-duplex Zintegrowany adres look-up engine z 4K tablicą MAC adresów i 128KB RAM do buforowania danych Operuje i maksymalizuje filtrację pakietów i zakres przesyłania danych Obsługuje ramki Jumbo do 9612B Wytrzymała, metalowa obudowa Kontrolki LED i Plug and Play 5 lat gwarancji Specyfikacja techniczna Sprzęt Standardy IEEE 802.3 10Base-T IEEE 802.3u 100Base-TX IEEE 802.3ab 1000Base-T IEEE 802.3x Flow Control Medium sieciowe Ethernet: Cat. 3,4,5, do 100m Fast Ethernet: Cat. 5, do 100m Gigabit Ethernet: Cat. 5, 5e, 6, do 100m Prędkość przesyłu danych Ethernet: 10Mb/s/20Mb/s (Half/Full-Duplex) Fast Ethernet: 100Mb/s/200Mb/s (Half/Full-Duplex) Gigabit Ethernet: 2000Mb/s (Full-Duplex) Protokół / Topologia CSMA/CD, Gwiazdy Zużycie energii 5w (max) Przepustowość magistrali przełączającej 16Gb/s Forwarding Capacity Interfejs 8 portów 10/100/1000Mb/s Auto-MDIX RJ-45 RAM do buforowania danych 128KB Tablica MAC adresów 4K wejść Kontrolki LED Power, Link/ACT, 100Mbps, 1000Mbps Zasilacz zewnętrzny zasilacz 7.5V DC, 1A Wymiary 171 x 98 x 28mm (6.7 x 3.86 x 1.1 cali) Waga 450g (15.9 oz) Temperatura Pracy: 0° ~ 40° C (32° ~ 104° F) Przechowywania: -10° ~ 70° C (14° ~ 158° F) Wilgotność 5%~90% (bez kondensacji) Certyfikaty FCC, CE… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Łączność i komunikacja

Internet jest jednym z najwspanialszych wynalazków człowieka. Pozwala w szybki i łatwy sposób na wyszukiwanie wielu potrzebnych informacji, przesyłanie wiadomości pocztą e-mailową, wspiera rozwój firm czy pozwala na darmowe kontaktowanie się z innymi osobami za pomocą komunikatorów. Ogromnym udogodnieniem jest także możliwość korzystania z Internetu za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, a także wybór alternatywnej dla tradycyjnej telefonii, technologii VoIP.