Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 581 do 600 z 619

TRACE MODE

 TRACE MODE

Olbrzymią zaletą oprogramowania TRACE MODE jest jego cena - około 2-3 razy niższa niż cena konkurencyjnego oprogramowania tej klasy. Każda wersja oprogramowania posiada wbudowane darmowe drivery komunikacyjne do ponad 2400 urządzeń I/O. Na naszej stronie internetowej znajduje się darmowe oprogramowanie SCADA/HMI do pobrania, czyli TRACE MODE w wersji BASE. Więcej informacji na http://test-automatyka.pl/scada-hmi.html więcej »
Dodano: 2011-01-17
AdAstrA

Subiekt GT

 Subiekt GT

Subiekt GT to najpopularniejszy system sprzedaży dla małych i średnich firm. Stworzony z myślą o firmach poszukujących efektywnego, a jednocześnie niezwykle przyjaznego narzędzia wspomagającego całościową obsługę sklepu, działu handlowego, itp. więcej »
Dodano: 2011-01-07
InsertCena: 666.84 zł

mikroSubiekt

 mikroSubiekt

Oprogramowanie mikroSubiekt dla Windows to niezwykle przyjazny i prosty system odpowiedzialny za ewidencjonowanie sprzedaży. Jest on polecany przede wszystkim małym firmom handlowym i usługowym, których działalność nie wymaga stosowania oprogramowania obsługującego magazyny. Przyjazny interfejs, intuicyjna instalacja, prosta obsługa oraz wszystkie konieczne funkcje umożliwiają szybką i bezproblemową obsługę działów sprzedaży niewielkich firm handlowo-usługowych. więcej »
Dodano: 2011-01-07
InsertCena: 144.96 zł

Subiekt GT

 Subiekt GT

Subiekt GT jest kolejną wersją znanych w Polsce systemów firmy InsERT: Subiekta 4, Subiekta 5 i Subiekta dla Windows. Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze, program sprawdza się w każdej sytuacji. Zastosowane technologie i rozwiązania biznesowe sprawiają, że Subiekt to najczęściej w Polsce wybierany program do wspomagania sprzedaży. więcej »
Dodano: 2011-08-04
InsertCena: 848.7 zł

Typ licencji:Producenta
Liczba użytkowników:3 szt.
Format nośnika:cd

Antywirus

 Antywirus

Antywirus ESET producent rozwiązań bezpieczeństwa z wiodącą na rynku technologią proaktywnego wykrywania zagrożeń (heurystyka, sandboxing, sztuczna inteligencja). Jako partnerzy firmy DAGMA prowadzimy sprzedaż rozwiązań antywirusowych tej marki. Z naszą ofertą można w sprawie sprzedaży oprogramowania antywirusowego tej marki można się zapoznać odwiedzając stronę www.k3r.pl. więcej »
Dodano: 2011-08-02
ESET

Eternia Opti- zarządzanie zapasami i automatyczne zamawianie

Eternia Opti pozwala na zautomatyzowanie zamawiania towarów/materiałów oraz optymalizację kosztów związanych z ich przechowywaniem oraz obrotem. System minimalizuje straty związane z zapasami i zamówieniami oraz wspomaga w wyznaczaniu minimalnych stanów magazynowych wystarczających na bezpieczne zaspokojenie popytu. Popyt wyznaczany jest na podstawie prognoz uzyskanych z systemu. Eternia Opti pozwala na znaczne usprawnienie procesu zamawiania. więcej »
Dodano: 2011-08-02
Brak danych

Eternia Trend- prognozowanie i planowanie popytu/sprzedaży

Eternia Trend- szybkie, łatwe i dokładne prognozowanie na podstawie danych historycznych. Oprogramowanie łatwe w użyciu, pozwala osiągać wysokiej trafności prognozy za pomocą użytych w systemie metod statystycznych. Eternia Trend automatycznie wybiera najlepszą metodę dla dostarczonych danych, jednocześnie zostawiając możliwość ingerencji użytkownikom. Aplikacja umożliwia dokonywanie korekt eksperckich oraz współpracę wielu osób zaangażowanych w proces prognozowania. więcej »
Dodano: 2011-08-02
Brak danych

Oprogramowanie

 Oprogramowanie

Tutaj znajdziesz licencjonowane oprogramowanie różnego typu, w tym systemy operacyjne. Wszystkie programy u nas są fabrycznie nowe, w oryginalnym opakowaniu, posiadają licencję, a co najważniejsze są w atrakcyjnie niskich cenach !!! więcej »
Dodano: 2011-07-24
Brak danych

Portal korporacyjny

 Portal korporacyjny

Liferay jest zaawansowanym portalem korporacyjnym dostępnym na licencji OpenSource. To platforma informatyczna, która integruje systemy i technologie informatyczne, dane, informację i wiedzę funkcjonujące w organizacji oraz jej otoczeniu w celu umożliwienia użytkownikom spersonalizowanego i wygodnego dostępu do danych, informacji, wiedzy i ich źródeł, stosownie do wynikających z ich zadań potrzeb, w dowolnym czasie i miejscu, w bezpieczny sposób i poprzez zunifikowany interfejs WWW. więcej »
Dodano: 2011-07-22
Liferay

System CRM Community

 System CRM Community

SugarCRM to wysokiej klasy oprogramowanie biznesowe wspomagające obszar zarządzania relacjami z klientem. Należy on do produktów typu Commercial Open Source, czyli elastycznego oprogramowania o otwartym kodzie źródłowym. LicencjaOpen Source gwarantuje udostępnienie kodu programistycznego przez producenta, a co za tym idzie – możliwość nieograniczonego dopasowania systemu CRM do potrzeb przedsiębiorstwa. więcej »
Dodano: 2011-07-22
SugarCRM

Programy antywirusowe, antyspam, firewall

 Programy antywirusowe, antyspam, firewall

Jesteśmy autoryzowanym partnerem kluczowych producentów najlepszych i najbardziej popularnych rozwiązań w sferze bezpieczeństwa komputerowego. Oferujemy szeroki zakres produktów antywirusowych, antyspam, firewall, UTM dla ochrony stacji roboczych, serwerów, poczty, sieci (oprogramowanie i sprzęt) więcej »
Dodano: 2011-07-21
ESET, NETASQ, Cloudmark, Barracuda, WinMagic, Message Partners

WinRar licencja 4.x

 WinRar licencja 4.x

Najnowsza wersja WinRar 4.x Główne usprawnienia: - 30% szybsza dekompresja - nowy menadżer haseł do szyfrowania archiwów, usprawniający zarządzanie najczęściej używanych haseł. - usprawnione wsparcie Unicode np. wsparcie nieangielskich nazw plików - lepsze wsparcie Blu-ray: UDF zaktualizowany do wersji 2.50 umożliwia rozpakowywanie większości plików ISO Blue-Ray i inne... więcej »
Dodano: 2011-07-21
WinRar

Zawartość pakietu:klucz liecnyjny
Typ licencji:dożywotnia
Wersja produktu:4.x
Wersja językowa:polska

Insert Subiekt GT na 3 komputery,magazyn, wersja podstawowa

 Insert Subiekt GT na 3 komputery,magazyn, wersja podstawowa

Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp. więcej »
Dodano: 2011-07-17
InsertCena: 535 zł

Klasa produktu:małe i średnie przedsiębiorstwa
Rodzina:system obsługi sprzedaży
Zawartość pakietu:licencja
klucz
instrukcja skrócona
Typ licencji:komercyjna
Format nośnika:cd
Wersja produktu:polska

Program Faktura VAT iBiznes - Startowa

 Program Faktura VAT iBiznes - Startowa

Faktura VAT iBiznes Startowa to najprostsza wersja programu do fakturowania przeznaczona dla Firm usługowych i handlowych jak również dla osób prowadzących działalność rolniczą. Łatwa obsługa pozwala na pracę osobom, które boją się komputerów. Umożliwia wystawienie niezbędnych dokumentów przy sprzedaży: faktury VAT, paragony, rachunki. więcej »
Dodano: 2011-07-15
FIRMATECCena: 79 zł

Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:cd

PROGRAM DUMPINGOWIEC

 PROGRAM DUMPINGOWIEC

Jeżeli masz dość skomplikowanych programów do obsługi firmy i sprzedaży? Dość otwierania wielu zakładek lub wystawiania faktury za pomoca kilku programów (przeszukiwania stanu magazynu w jednym i wystawiania faktury w drugim ) Szukania baz danych i rejestru znajdujących się w kilku miejscach na twiom komputerze doprowadza cie do granic wytrzymałości. To trafiłeś idealnie. Teraz za grosze możesz mieć Dumpingowca! Najlepszy na rynku WSZYSTKOMAJĄCY program do zarządzania małą i średnią firmą. Łatwy w obsłudze!Nie ma możliwości zepsuć coś w nim !Posiada w sobie to, co producenci drogich softów zamknęli w wielu rozmaitych wyspecjalizowanych programach umożliwiających wykonanie tylko jednej czynności np. magazynowanie. więcej »
Dodano: 2011-07-14
DUMPINGOWIECCena: 35 zł

Wersja językowa:polska

Systemy Symfonia

 Systemy Symfonia

Rozwiązania te powstały z myślą o wsparciu właścicieli, kadry zarządzającej oraz menadżerów i pracowników w takich obszarach jak finanse i księgowość, HR, kadry i płace, obsługa sprzedaży i magazynów oraz zarządzanie relacjami z klientami. Zastosowanie SYMFONII® w firmie przyczynia się do wzrostu efektywności prowadzonej działalności gospodarczej, optymalizacji kosztów i poprawy konkurencyjności przedsiębiorstwa dostarczając trwałych korzyści biznesowych. więcej »
Dodano: 2011-07-14
Sage sp.z o.o.

Format nośnika:cd

Systemy zarządzające

 Systemy zarządzające

Zintegrowane systemy zarządzające: 1. humansoft MiniCorax (SQL) 2. humansoft Corax (SQL) 3. humansoft HermesMałaFirma 4. humansoft HermesStandard 5. humansoft HermesSQL więcej »
Dodano: 2011-07-13
Humansoft

Norma PRO

 Norma PRO

Norma PRO to propozycja firmy Athenasoft dla najbardziej wymagających Klientów. Program umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. Posiada zaawansowane funkcje pozwalające na sporządzanie kosztorysów wariantowych, złożonych i porównawczych, oraz tworzenie pozycji scalonych. Norma PRO może być aktualizowana przez kwartalnik Buduj z Głową. więcej »
Dodano: 2011-07-11
Athenasoft Sp. z o.o.

iGrafx Process Central 2011 - repozytorium do zarządzania procesami biznesowymi

iGrafx Process Central 2011 - repozytorium do zarządzania procesami biznesowymi

iGrafx® Process Central jest repozytorium bazodanowym opartym o MS SQL Server lub Oracle. Centralny Magazyn: przechowuje dokumenty w centralnej bazie danych – repozytorium dokumentów, daje szybki kontrolowany dostęp do dokumentów, praca w wielu wybranych językach. - Wersjonowanie - Etykiety - Linki - Historia Audytu - zaawansowane wyszukiwanie - Zabezpieczenia dostępu - Zaawansowane zatwierdzane - Mail Central więcej »
Dodano: 2011-07-04
iGrafx - Corel

iGrafx Process for Enterprise Modeling 2011

 iGrafx Process for Enterprise Modeling 2011

Strategia, cele i środki - monitorowanie stopnia realizacji strategii, celów biznesowych.. Warunki i zasady Ryzyka i mechanizmy kontroli- zapewnienie zgodności i ograniczanie ryzyka. RACI zgodnie z macierzą odpowiedzialności ci opisujemy szczegółowo kto w organizacji wykonuje (odpowiedzialny), decyduje, jest konsultuje. oraz jest informowany Technologie i systemy - wyłapanie relacji analizy luk w systemie. Produkty pracy sprawdzenie jakie dane i gdzie, są dostępne na temat, materi więcej »
Dodano: 2011-07-03
iGrafx - Corel

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.