Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 521 do 540 z 619

Production Premium CS5.5

 Production Premium CS5.5

Creative Suite 5 Production Premium to pakiet aplikacji Adobe, który umożliwia produkcję wideo, animacji, efektów wizualnych oraz zawartości interaktywnej. więcej »
Dodano: 2011-11-30
AdobeCena: 9790 zł

Design Premium CS5.5

 Design Premium CS5.5

Zawiera najnowsze wersje programów Adobe Photoshop Extended, Illustrator, InDesign, Dreamweaver, Flash Professional, Flash Catalyst, Fireworks i Acrobat Pro, a także dodatkową subskrypcję usług online Adobe CS Live. Spójny interfejs użytkownika programów firmy Adobe Spójne podejście do interfejsu użytkownika we wszystkich programach pakietu CS5 Design Premium umożliwia szybką i intuicyjną pracę. Dzięki temu nauka obsługi zajmuje mniej czasu i można bardziej skupić się na projektowaniu. Wydajne działanie w nowszych systemach operacyjnych Oprogramowanie pozwala w pełni skorzystać z wydajności nowszych systemów operacyjnych firm Apple i Microsoft, dzięki czemu praca staje się szybsza. Program Photoshop CS5 oferuje macierzystą obsługę technologii 64-bitowej, co oznacza wyjątkowo sprawne edytowanie obrazów niezależnie od stosowanej platformy komputerowej. więcej »
Dodano: 2011-11-30
AdobeCena: 8700 zł

Photoshop PL CS5

 Photoshop PL CS5

Oprogramowanie Adobe Photoshop CS5 wprowadza nową jakość narzędzi do obróbki grafiki cyfrowej i zdjęć, przełomowe funkcje zaawansowanego zaznaczania na obrazach, retuszowania obrazów i realistycznego malowania, a także szeroką gamę usprawnień dotyczących obiegów pracy i wydajności. Ułatwione zaznaczanie złożonych elementów Nowość! Zaznaczenie konkretnych obszarów zdjęcia wymaga mniejszej liczby kliknięć. Nowe narzędzia dopasowujące pozwalają łatwo zaznaczać złożone elementy obrazu, takie jak włosy, usuwać kolor tła w pobliżu krawędzi zaznaczenia oraz automatycznie modyfikować krawędzie zaznaczenia i idealnie dopracowywać maski. Wypełnianie z uwzględnianiem zawartości Nowość! Po usunięciu dowolnego szczegółu lub obiektu z obrazu funkcja wypełniania z uwzględnieniem zawartości magicznie wypełni puste miejsce. Ta przełomowa technologia dopasowuje oświetlenie, tony i szumy w celu uzyskania takiego efektu, jakby usuniętej zawartości nigdy tam nie było. więcej »
Dodano: 2011-11-30
AdobeCena: 3048 zł

Oracle Business Intelligence

 Oracle Business Intelligence

Głównym celem systemu jest zapewnienie kadrze zarządzającej dostępu do informacji niezbędnych do sprawnego funkcjonowania, zarządzania i zwiększania konkurencyjności przedsiębiorstwa. Jako partner biznesowy firmy Oracle firma Softelnet oferuje kompleksowe rozwiązanie do analizy danych biznesowych przedsiębiorstwa. więcej »
Dodano: 2011-11-14
Oracle

System Zarządzania Biurem Tłumaczeń On-line (BTO System)

 System Zarządzania Biurem Tłumaczeń On-line (BTO System)

System składa się z trzech modułów: Moduł Zarządzanie Moduł Tłumacz Moduł Klient Moduł Zarządzanie, to główna część systemu przeznaczona dla pracowników biura (część związana z obsługą zleceń) oraz dla właściciela biura tłumaczeń (część administracyjna). Moduł Tłumacz, to część systemu przeznaczona dla tłumaczy pracujących lub współpracujących z biurem tłumaczeń . Moduł Klient, to część systemu przeznaczona dla Klientów korzystających z usług biura tłumaczeń. Więcej informacji: http://blobit.pl/site_html/oprogramowanie-dla-biur-tlumaczen.html więcej »
Dodano: 2011-11-08
Brak danychCena: 10000 zł

Oprogramowanie dla firm Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL

 Oprogramowanie dla firm Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL

Nowoczesny system informatyczny kompleksowo wspomagający zarządzanie firmą. Comarch ERP pozwala usprawnić wszystkie codzienne czynności poprzez ich automatyzację, dając równocześnie gwarancję bezpieczeństwa związaną z dostosowaniem do aktualnych przepisów. Comarch ERP Optima to program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Składa się ze zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Zaufało nam już ponad 50 000 Klientów, co klasyfikuje Comarch ERP Optima jako jeden z najchętniej wybieranych programów do obsługi małych i średnich firm. Comarch ERP XL - program do obsługi średnich i dużych przedsiębiorstw. Od lat najchętniej wybierany system klasy ERP w Polsce – około 3600 klientów, ma bogatą ofertę modułów wspierających każdy obszar działania firmy oraz profesjonalne rozwiązania branżowe stworzone na bazie wiedzy dziedzinowej oraz prac badawczo-rozwojowych. więcej »
Dodano: 2011-11-07
COMARCH

Optima

Comarch Optima Program stworzony dla małych i średnich firm. Zawiera wiele zintegrowanych modułów, takich jak: faktury, magazyn, kasa i bank, księgowość, środki trwałe, kadry i płace, obsługa serwisu, obieg dokumentów, analizy. Comarch Optima znalazła uznanie zarówno w małych firmach, potrzebujących obsłużyć podstawową działalność, tj. fakturowanie, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, rozliczenia z urzędami. Z powodzeniem obsługuje też zaawansowane procesy biznesowe średnich przedsiębiorstw. więcej »
Dodano: 2011-11-05
COMARCH

Subiekt GT

 Subiekt GT

Intuicyjny program do obsługi małych i średnich firm. Umożliwia prowadzenie gospodarki magazynowej. Wystawianie faktur, paragonów i wielu przydatnych dokumentów. Zawiera wiele zaawansowanych zestawień oprócz podstawowych raportów takich jak rejestr vat zakupów/sprzedaży czy remanent. Dzięki interfejsowi programistycznemu SFERA staje się potężnym narzędziem nawet w rękach początkującego programisty. więcej »
Dodano: 2011-11-02
InsertCena: 848.7 zł

Zawartość pakietu:Cetryfikat autentyczności
CD
Instrukcja
Typ licencji:dożywotnia
Liczba użytkowników:3 szt.
Format nośnika:cd
Wersja językowa:polska

PC-Market

 PC-Market

PC-Market 7 jest programem przeznaczonym do zarządzania sklepem,supermarketem,hurtownią oraz siecią sklepów.Program jest przejrzysty i prosty w obsłudze,w intuicyjny sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz wykazem kontrahentów. ul.Lwowska 74a 33-300 Nowy Sącz 604-517-526 // 18 441 33 05 www.elektronix.net.pl więcej »
Dodano: 2011-11-02
insoft

Zielony Plus dla Insert GT

 Zielony Plus dla Insert GT

zielony PLUS dla InsERT GT to kolejny z serii PLUSÓW - pakietów stworzonych z myślą o firmach, którym w codziennej pracy niezbędny jest system o rozbudowanej funkcjonalności. Przy wykorzystaniu PLUSÓW możliwe jest stworzenie systemu spełniającego wymagania firm średniej wielkości. Systemy z linii InsERT GT zyskują dzięki PLUSOM nową rozbudowaną funkcjonalność bez konieczności zmiany w strukturze programów i bez zastosowania dodatkowych narzędzi lub systemów. PLUSY mogą być dobierane indywidualnie według potrzeb klienta, w zależności od tego, jaka funkcjonalność jest mu niezbędna. Możliwości zielonego PLUSA dla InsERT GT · Obsługa masy i objętości w dokumentach handlowych - do dokumentów handlowych zielony PLUS dla InsERT GT dodaje kolumny Masa i Objętość, które ułatwiają obsługę wielkich dostaw pakowanych np. na kontenery, tiry, statki. Kolumny te są automatycznie wyliczane z kartoteki towarów, dodano także parametr włączający podsumowanie obu kolumn oraz zaktualizowane zostały s więcej »
Dodano: 2011-11-01
InsertCena: 697 zł

Typ licencji:komercyjna
Format nośnika:cd

Subiekt Sprint 2

 Subiekt Sprint 2

Subiekt Sprint 2 to system dla firm, które chcą szybko i łatwo obsługiwać klientów detalicznych. Mogą z niego korzystać zarówno pojedyncze sklepy, jak i sieci, sklepy jedno- i wielostanowiskowe, samoobsługowe, itd. Program współpracuje z systemem sprzedaży Subiekt GT, z którym wymienia m.in. informacje o towarach, cenach i kontrahentach. Subiekt Sprint pozwala na maksymalne uproszczenie pracy sprzedawców dzięki specjalnie zaprojektowanemu interfejsowi użytkownika oraz współpracy z wieloma urządzeniami zewnętrznymi (drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne itp.). Zapewnia nie tylko szybką obsługę klientów, ale i sprawne zarządzanie sklepem. System składa się z dwóch modułów – Sprzedaży i Zarządzania sklepem. Pierwszy umożliwia wystawianie paragonów i faktur, wyszukiwanie towarów i obsługę urządzeń zewnętrznych; drugi pozwala m.in. na kontrolę finansów i stanów magazynowych oraz konfigurowanie wymiany danych z Subiektem GT. Dużą zaletą systemu, oprócz prostej obsług więcej »
Dodano: 2011-11-01
InsertCena: 285 zł

Typ licencji:komercyjna
Format nośnika:cd

Subiekt GT Sfera

 Subiekt GT Sfera

Subiekt GT Sfera to nowoczesny system sprzedaży, który oprócz standardowej funkcjonalności Subiekta GT, został rozbudowany o mechanizm, który umożliwia pisanie rozszerzeń korzystających z wewnętrznych algorytmów systemu Subiekt GT. Mechanizm ten nosi nazwę Sfera dla Subiekta GT. Program powstał z myślą o użytkownikach, którzy wymagają od systemu do obsługi sprzedaży specyficznych rozwiązań lub rozszerzonej funkcjonalności. Subiekt GT Sfera jest dowodem na to, że dostosowanie programu do własnych potrzeb nie musi być kosztowne i czasochłonne. Sfera dla Subiekta GT stworzona została w oparciu o znane technologie COM i OLE Automation. Informatyk firmy lub serwisant bez problemu stworzą takie rozwiązania, które rozszerzą dotychczasową funkcjonalność i będą ułatwiały pracę w systemie, ściśle według potrzeb danej firmy. Subiekt GT Sfera jest częścią systemu InsERT GT, który zawiera Rachmistrza GT – program do prowadzenia księgowości w formie książki przychodów i rozchodów lub ewidencję po więcej »
Dodano: 2011-11-01
InsertCena: 1099 zł

Typ licencji:komercyjna
Format nośnika:cd

Sfera dla Subiekta GT

 Sfera dla Subiekta GT

Sfera dla Subiekta GT powstała z myślą o użytkownikach, którym zależy na rozbudowie funkcjonalności Subiekta GT. Sfera dla Subiekta GT otwiera zupełnie nowe możliwości wykorzystania Subiekta GT, czyni z niego produkt skrojony na potrzeby każdego użytkownika. Sfera dla Subiekta GT stworzona została w oparciu o znane technologie COM i OLE Automation. Informatyk firmy lub serwisant bez problemu stworzą takie rozwiązania, które rozszerzą dotychczasową funkcjonalność i będą ułatwiały pracę w systemie, ściśle według potrzeb danej firmy. Przykładowe rozwiązania dotyczące dopasowania Subiekta GT do potrzeb danej firmy, jakie mogą powstać w oparciu o Sferę dla Subiekta GT: wystawianie faktur seryjnych, obsługiwanie zamówień składanych w sklepie internetowym, sterowanie zdarzeniami zewnętrznymi. Opierając się na Sferze dla Subiekta GT można również stworzyć mechanizmy wykonywania operacji zbiorczych, na przykład: zbiorcza kalkulacja cen; zbiorcza aktualizacja d więcej »
Dodano: 2011-11-01
InsertCena: 559 zł

Typ licencji:komercyjna
Format nośnika:cd

Sello

 Sello

Sello to nowoczesny system stworzony z myślą o tych, którzy sprzedają towary w serwisach aukcyjnych i poszukują wszechstronnego, a jednocześnie prostego narzędzia do obsługi aukcji internetowych. Program komunikuje się z serwisem Allegro.pl i eBay.pl oraz ich zagranicznymi odpowiednikami wspierając sprzedawcę na wszystkich etapach transakcji. Sello umożliwia szybkie przygotowanie serii aukcji i śledzenie ich przebiegu. Pozwala lepiej kontrolować płatności od klientów i zarządzać komentarzami. Pomaga przygotować paczki i stworzyć dla nich odpowiednie druki. Sello znacznie ułatwia kontakty z klientami dzięki kompleksowej obsłudze poczty elektronicznej. Umożliwia tworzenie serii listów za pomocą szablonów oraz automatyczne generowanie i wysyłanie wiadomości do kupujących (np. potwierdzenie otrzymania wpłaty, informacja o wysłaniu towaru itd.). Otrzymane e-maile zostają automatycznie podpięte do aukcji, transakcji, paczek i klientów. Strefa Sello udostępnia klientom strony internetowe zawi więcej »
Dodano: 2011-11-01
InsertCena: 95 zł

Typ licencji:komercyjna
Ważność licencji:12 miesiące
Format nośnika:cd

Niebieski Plus dla Insert GT

 Niebieski Plus dla Insert GT

PLUS dla InsERT GT to seria rozszerzeń funkcjonalnych stworzona z myślą o firmach, którym w codziennej pracy niezbędny jest system o rozbudowanej funkcjonalności. Każde z rozszerzeń zostało wyróżnione odpowiednim kolorem. Dzięki PLUSOM systemy z linii InsERT GT zyskują nową rozbudowaną funkcjonalność bez konieczności zmiany w strukturze programów i bez zastosowania dodatkowych narzędzi lub systemów. Przy wykorzystaniu PLUSÓW możliwe jest stworzenie systemu spełniającego wymagania firm średniej wielkości. Pierwszy pakiet rozszerzenie to niebieski PLUS dla InsERT GT, który oferuje nową funkcjonalność do wszystkich systemów z linii InsERT GT, na wszystkich stanowiskach. Warunkiem koniecznym, by uruchomić PLUSA jest uaktualnienie programów do wersji 1.09. Funkcjonalność niebieskiego PLUSA dla InsERT GT: · Nowe algorytmy zdejmowania ze stanu FIFO/LIFO z uwzględnieniem daty ważności dostawy - dotychczas wśród parametrów określających, w jaki sposób mają być rozchodowane towary z magaz więcej »
Dodano: 2011-11-01
InsertCena: 697 zł

Typ licencji:komercyjna
Format nośnika:cd

Mobilny Subiekt

 Mobilny Subiekt

mobilny Subiekt to system wspomagający pracę handlowca w terenie. Program umożliwia przedstawicielom handlowym sprzedaż towarów i zbieranie zamówień. To wygodne i proste, a jednocześnie funkcjonalne narzędzie pracujące na urządzeniach mobilnych z ekranem dotykowym. mobilny Subiekt jest zintegrowany z Subiektem GT. Dzięki temu posiada dostęp do dokumentów i informacji o cenach towarów, stanach magazynowych, kontrahentach itp. W prosty sposób można również dodawać i edytować dane kontrahentów, wystawiać zamówienia, rachunki, faktury i wysyłać dokumenty do Subiekta GT. Możliwa jest praca zarówno w trybie online (bieżąca synchronizacja z Subiektem GT), jak i offline (synchronizacja po podłączeniu do internetu lub sieci lokalnej). mobilny Subiekt jest niezwykle prosty w obsłudze. Przejrzysty, atrakcyjny graficznie interfejs zapewnia dużą wygodę i szybkość pracy. Instalacja programu przebiega szybko i nie sprawia problemów. Najważniejsze funkcje programu: obsługa dokumentów: ZK, FS, RS, WZ, więcej »
Dodano: 2011-11-01
InsertCena: 588 zł

Typ licencji:komercyjna
Format nośnika:cd

Gestor GT

 Gestor GT

Gestor GT to wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy. Jego wszechstronność i możliwość dostosowania do własnych potrzeb sprawiają, że program może być wykorzystywany w firmach o dowolnej specjalizacji. Gestor GT przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy w centrum zainteresowania stawiają klienta. Sprawdza się m.in. w dziale handlowym, marketingu, dziale obsługi klienta, sekretariacie itp. Jest też przydatnym narzędziem dla menedżerów. Gestor GT w czytelny sposób udostępnia wszystkie zgromadzone w systemie dane dotyczące klientów. Pozwala starannie wyselekcjonować grupę docelową, dzięki czemu możliwe jest lepsze dostosowanie działań do konkretnych osób. Ułatwia podejmowanie trafnych decyzji oraz przygotowanie odpowiednich strategii sprzedaży na podstawie różnych zestawień. A wszystko to za pomocą kilku ruchów. Program został skonstruowa więcej »
Dodano: 2011-11-01
InsertCena: 479 zł

Typ licencji:komercyjna
Format nośnika:cd

Czerwony plus dla Insert GT

 Czerwony plus dla Insert GT

Czerwony PLUS dla InsERT GT to specjalny pakiet rozszerzeń funkcjonalnych dla systemów z linii InsERT GT. Jest to trzeci z serii PLUSÓW - pakietów stworzonych z myślą o firmach, którym w codziennej pracy niezbędny jest system o rozbudowanej funkcjonalności. czerwony PLUS dla InsERT GT Przy wykorzystaniu PLUSÓW możliwe jest stworzenie systemu spełniającego wymagania firm średniej wielkości. Systemy z linii InsERT GT zyskują dzięki PLUSOM nową rozbudowaną funkcjonalność bez konieczności zmiany w strukturze programów i bez zastosowania dodatkowych narzędzi lub systemów. Każdy z klientów może indywidualnie dobierać PLUSY według własnych potrzeb, w zależności od tego, jaka funkcjonalność jest mu niezbędna. Koszty wdrożenia systemów InsERT GT oraz wybranych PLUSÓW są znacząco niższe od analogicznych rozwiązań o identycznej bądź podobnej funkcjonalności innych producentów. Warunkiem koniecznym, by uruchomić PLUSA, jest uaktualnienie programów do wersji 1.19. Instalacja PLUSA przebiega w więcej »
Dodano: 2011-11-01
InsertCena: 697 zł

Typ licencji:komercyjna
Format nośnika:cd

Biuro GT

 Biuro GT

Biuro GT to system przeznaczony dla księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz dla doradców podatkowych. Jest on uzupełnieniem programów księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, mikroGratyfikant GT) oraz narzędziem integrującym operacje wykonywane w tych programach. Biuro GT umożliwia sprawną obsługę dużej liczby podmiotów bez konieczności wyboru wszystkich obsługiwanych podmiotów i odszukiwania odpowiedniego modułu administracyjnego. System automatyzuje wykonywanie operacji powtarzalnych, koniecznych do przeprowadzenia w każdym z obsługiwanych podmiotów. W systemie możliwe jest także automatyczne modyfikowanie najważniejszych parametrów programów księgowych i kadrowych. Jest to program intuicyjny w obsłudze, którego zadaniem jest przede wszystkim znaczne przyspieszenie pracy osób zatrudnionych w biurze rachunkowym. Biuro GT zawiera mechanizmy pozwalające na łatwe harmonogramowanie pracy biura i kontrolowanie niekt więcej »
Dodano: 2011-11-01
InsertCena: 569 zł

Typ licencji:komercyjna
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:cd

Subiekt GT

 Subiekt GT

Subiekt GT to systemem wyposażonym w najnowsze rozwiązania interfejsowe czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika. Jednocześnie jest wszechstronny i ma rozbudowaną możliwości konfiguracji co czyni go produktem niemal dla każdego. Subiekt GT jest częścią linii pakietu InsERT GT, w którego skład wchodzą takie programy jak Rachmistrza GT – program do prowadzenia księgowości w formie książki przychodów i rozchodów lub ewidencji podatku zryczałtowanego, Rewizora GT – program do prowadzenia księgi handlowej, Gratyfikanta GT – oprogramowanie kadrowo-płacowe oraz Gestora GT – system klasy CRM . Motorem bazy danych jaki został zastosowany w programach linii InsERT GT jest Microsoft SQL Server 2008 R2, który w bezpłatnej wersji Express Edition jest dostarczany wraz z systemem. więcej »
Dodano: 2011-10-29
InsertCena: 840 zł

Klasa produktu:Oprogramowanie sprzedażowo-magazynowe
Typ licencji:Przypisana do numeru NIP
Liczba użytkowników:3 szt.
Format nośnika:cd

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.