Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 621 do 637 z 637

program sprzedażowo-magazynowy BIZNES

 program sprzedażowo-magazynowy BIZNES

Zawiera w sobie wszystkie funkcjonalności WF-MAG START. Dodatkowo: - nieograniczona liczba magazynów, - praca w sieci, - dowolna liczba użytkowników, - przesunięcia miedzy magazynowe - faktury pro forma, zamówienia. więcej »
Dodano: 2011-06-29
WAPROCena: 1217.7 zł

program sprzedażowo-magazynowy START

 program sprzedażowo-magazynowy START

- jeden użytkownik, - jeden magazyn, - dokumenty finansowe, - dokumenty handlowe - inwentaryzacja (bilans otwarcia, remanent) - prowadzenie rozrachunków - zestawienia (m.in. magazynowe, rejestr VAT) więcej »
Dodano: 2011-06-29
WAPROCena: 356.7 zł

Oprogramowanie systemowe i użytkowe

W sprzedaży systemy operacyjne, oprogramowanie antywirusowe, programy ułatwiające prowadzenie firmy więcej »
Dodano: 2011-06-16
Brak danych

iGrafx Process 2011

 iGrafx Process 2011

iGrafx Flow Charter 2011 ma wszystkie funkcjonalności iGrafx Flow Charter 2011 Pozwala na ścisłą ocenę i wybór lepszego rozwiązania wg zaplanowanych kryteriów. Służy do numerycznej analizy procesów biznesowych. Wykorzystuje: generatory, harmonogramy, scenariusze, raporty. Odpowiada na pytania o efektywność procesów, wykorzystanie zasobów, wąskie gardła, pytania typu: co jeśli?.... więcej »
Dodano: 2011-06-14
iGrafx

iGrafx FlowCharter 2011

 iGrafx FlowCharter 2011

iGrafx FlowCharter 2011 służy do tworzenia i modelowania struktury procesów biznesowych w firmie, dokumentowania, określenia mocnych i słabych stron, analiza kosztów ABC, analiza przebiegu procesu biznesowego oraz opracowywania dokumentacji procesowej (np.: ISO 9001:2000), prezentowania jej zarówno w postaci dokumentów drukowanych jak i elektronicznych (PDF). Kompleksowe doskonalenie procesów w firmie. Przyjazny interfejs użytkownika, zweryfikowany przez ponad 5 milionów użytkown więcej »
Dodano: 2011-06-14
iGrafx - CorelCena: 1886 zł

Office 2010 Home & Business PKC / BOX

 Office 2010 Home & Business PKC / BOX

Pakiet Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm zawiera narzędzia potrzebne do utrzymania łączności i zachowania produktywności w domu, w biurze oraz w podróży. Zachowywanie synchronizacji z klientami i kalendarzem, Szybkie i oryginalne wyrażanie własnych pomysłów, Tworzenie dynamicznych, przyciągających uwagę prezentacji, Organizowanie niemal dowolnego projektu w jednym miejscu, Wydajne zarządzanie finansami firmowymi i osobistymi. więcej »
Dodano: 2011-06-12
MicrosoftCena: 619 zł

Klasa produktu:Oprogramowanie
Rodzina:Biurowe
Zawartość pakietu:Microsoft Word
Excel
PowerPoint
OneNote i Outlook 2010
Typ licencji:PKC
Ważność licencji:99 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:do pobrania z serwera producenta
Wersja produktu:polska

PROGNOSIS

 PROGNOSIS

PROGNOSIS to oprogramowanie typu Business Intelligence przeznaczone dla pracowników handlowych oraz osób zarządzających. więcej »
Dodano: 2011-05-30
Contempro

ESET Smart Security ESET Smart Security BE Client

 ESET Smart Security ESET Smart Security BE Client

Główne korzyści z używania programu ESET? Skuteczna ochrona Wysoka wydajność Ochrona proaktywna Łatwa instalacja Główne funkcje Skaner antywirusowy ThreatSense® Zapora osobista (Firewall) Moduł antyspamowy Zabezpieczenie dla wymiennych nośników danych. więcej »
Dodano: 2011-05-25
ESET

ESET NOD32 ESET NOD32 BE Client

 ESET NOD32 ESET NOD32 BE Client

ESET NOD32 Antivirus to bardzo skuteczny program antywirusowy dostępny obecnie na Polskim rynku. Program zabezpiecza przed stale rosnącą liczbą zagrożeń sieciowych i tych rozsyłanych za pomocą poczty elektronicznej. więcej »
Dodano: 2011-05-24
ESET

mMedica

 mMedica

mMedica skutecznie wspomaga rozliczenia z NFZ, gromadzenie danych medycznych, usprawnianie obsługi pacjenta oraz organizację pracy. Wiemy, że inne potrzeby ma lekarz prowadzący indywidualną praktykę, inne właściciel małej przychodni, a jeszcze inne zarząd sieci przychodni o zasięgu ogólnokrajowym. Dlatego nie narzucamy programów realizujących jedynie słuszne zadania, a proponujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb i priorytetów stawianych przez określonego użytkownika. więcej »
Dodano: 2011-05-23
ASSECO

Avast Internet Security

 Avast Internet Security

Internet Security – najlepszy wybór. Aktywni użytkownicy Internetu potrzebują wzmocnionej ochrony podczas zakupów i korzystania z bankowości elektronicznej. Aby zabezpieczyć użytkowników przed zainfekowanymi serwisami WWW i coraz większym ryzykiem kradzieży tożsamości, oprogramowanie avast! Internet Security 6 zapewnia nieprzerwaną ochronę w swoich warstwach zabezpieczeń antywirusowych, antyspyware, antyrootkit, antyspamowych i zapory ogniowej. więcej »
Dodano: 2011-05-13
Alwil

Kaspersky Internet Security

 Kaspersky Internet Security

Kaspersky Internet Security posiada wszystko czego potrzebujesz, aby bezpiecznie korzystać z Internetu. Program zapewnia nieustanną ochronę dla Ciebie i Twojej rodziny, gdy pracujecie, płacicie online lub gracie. więcej »
Dodano: 2011-05-13
KasperskyCena: 143.1 zł

eRecepcja.com - System rejestracji klientów przez internet

 eRecepcja.com - System rejestracji klientów przez internet

eRecepcja.com - Postaw na nowoczesność! Stań się konkurencyjny na rynku świadczonych usług! Prowadzisz firmę? Twoim priorytetem, jest jej sprawne działanie w oparciu o nowoczesne systemy informatyczne? Usprawnij działania swojej firmy dzięki systemowi eRecepcja.com, który zadziwi Cię swoimi wieloma funkcjami przy jednocześnie prostej obsłudze. System eRecepcja.com umożliwi przeprowadzenie rezerwacji terminów za pośrednictwem internetu, telefonu lub osobistej wizycie w placówce/firmie. więcej »
Dodano: 2011-05-07
SQLSoftCena: 99 zł

Small Business

 Small Business

Program Small Business służy do kompleksowej obsługi małych i średnich firm posiadających urządzenia fiskalne. Program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce. Szczegółowe informacje na stronie producenta www.symplex.pl więcej »
Dodano: 2011-04-13
Symplex

Format nośnika:cd

Opiekun Dziecka Program Zabezpieczający

 Opiekun Dziecka Program Zabezpieczający

Co da Ci Opiekun Dziecka w Internecie? Blokada dostępu do stron z pornografią, przemocą, propagujących dopalacze, narkotyki i sekty. Bazia wykluczeń zawiera ponad 500 000 niebezpiecznych adresów WWW i czały czas jest uaktualniana. Zainstalowane oprogramowania pokaże Ci wszystkie adresy stron odwiedzane przez Twoje dziecko. więcej »
Dodano: 2011-03-02
SoftStory s.c.Cena: 40 zł

Typ licencji:Abonament na 12 miesięcy
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:cd

InfoOne

Główną atutem przeglądarki „InfoOne” jest coś, czego nie oferuje nikt inny! Narzędzie pozwala na poznanie poprzednich decyzji zamawiającego, podejmowanych w podobnych sytuacjach oraz na szczegółowe rozpracowanie konkurencji aktywnej na wybranym rynku! Analiza posiadanych przez nas danych historycznych daje takie możliwości, a ponadto pozwala na monitorowanie zmian oraz wychwytywanie ogólnych trendów na rynku zamówień publicznych. więcej »
Dodano: 2011-03-01
Marpo Systemy Informacyjne Sp. z o.o.

Oprogramowanie OCR Abbyy FineReader 10.0 Professional Edition

Oprogramowanie OCR Abbyy FineReader 10.0 Professional Edition

Niezwykle inteligentne, profesjonalne oprogramowanie OCR do tworzenia edytowalnych i przeszukiwalnych plików elektronicznych z zeskanowanych dokumentów papierowych, plików PDF i zdjęć z aparatu cyfrowego. ABBYY FineReader 10 daje użytkownikowi możliwość uwolnienia danych zawartych w dokumentach i obrazach, poprzez przekształcenie ich w dostępne i zdatne do użytku informacje. Dzięki kolejnym generacjom zastosowanych w nim technologii rozpoznawania tekstu na zdjęciach cyfrowych oraz ADRT®, aplikacja wykracza poza ograniczenia tradycyjnych programów do rozpoznawania znaków. Nie rozpoznaje bowiem poszczególnych stron, lecz przetwarza złożone, wielostronicowe dokumenty, odtwarzając ich pierwotną strukturę. Oferuje ponadto możliwość przetwarzania obrazów pochodzących z aparatu wbudowanego w telefon komórkowy. ABBYY FineReader 10 to inteligentne oprogramowanie OCR dla użytkowników indywidualnych i profesjonalistów, pozwalające przekształcać zeskanowane dokumenty, pliki PDF i zdjęcia z aparatu cyfrowego do postaci umożliwiającej edycję i przeszukiwanie, m.in. na pliki aplikacji Microsoft® Word, Excel® i przeszukiwalne pliki PDF. Oferowane przez nie zaawansowane funkcje rozpoznawania dają użytkownikowi możliwość uwolnienia danych zawartych w dokumentach i obrazach, równocześnie eliminując potrzebę ręcznego przepisywania i formatowania. Wyjątkowa jakość rozpoznawania i zachowania układu - przekształcanie dokumentów papierowych do postaci cyfrowej, bez ręcznego przepisywania i formatowania, dzięki sprawdzonej technologii, która oferuje nawet 99% dokładności. Technologia adaptatywnego rozpoznawania dokumentów ADRT® do rekonstrukcji logicznej struktury i formatowania dokumentu - odtwarzanie oryginału z precyzyjnie zrekonstruowanymi atrybutami formatowania, które w wynikowym dokumencie programu Microsoft® Word pojawiają się jako rodzime elementy formatu: spisy treści, hierarchiczna struktura nagłówków, nagłówki i stopki, przypisy, numery stron, podpisy pod tabelami i wykresami, a także style czcionek. Zaawansowana technologia rozpoznawania zdjęć z aparatu cyfrowego i telefonu komórkowego - rozpoznawanie wykonanych „w biegu\" cyfrowych zdjęć dokumentów, dzięki ulepszonym funkcjom korekcji obrazu i przetwarzania, dającym lepsze wyniki rozpoznawania. Należą do nich korekcja szumów, poruszeń i zniekształceń obrazu. Kompleksowa praca z plikami PDF - zapisywanie dokumentów w przeszukiwalnych plikach PDF lub plikach PDF/A na potrzeby długoterminowego przechowywania, ochrona plików hasłem i nawet 10-krotna… więcej »
Dodano: 1.07.2010

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.