Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 1 do 20 z 51

System hotelowy PMS

 System hotelowy PMS

Jeden z najnowocześniejszych i najbardziej rozbudowanych systemów do zarządzania hotelem w Polsce i Europie. Program hotelowy SIHOT działa w oparciu o moduły, które możesz dowolnie spersonalizować. To nie tylko program rezerwacyjny, ale rozbudowany system hotelowy do efektywnego i prostego zarządzanie nawet dużym obiektem. więcej »
Dodano: 2018-11-16
SIHOT

Wersja językowa:polska

Internet Security

 Internet Security

Szybki i skuteczny pakiet bezpieczeństwa oparty na znanym i cenionym programie antywirusowym ESET NOD32 Antivirus. Niezawodna ochrona przez znanymi i nieznanymi zagrożeniami dla Ciebie i całej Twojej rodziny. Przeznaczony do ochrony komputerów z systemami Windows 10 /8.1 / 8 / 7. więcej »
Dodano: 2018-10-10
ESETCena: 170.97 zł

Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Wersja językowa:polska

NOD32 Antywirus

 NOD32 Antywirus

Szybki i skuteczny program antywirusowy. Zapewnia skuteczną ochronę przed znanymi, jak również nowymi zagrożeniami, nie wpływając na pracę Twojego komputera. Przeznaczony do ochrony komputerów z systemami Windows 10 / 8.1 / 8 / 7. więcej »
Dodano: 2018-10-10
ESETCena: 129.15 zł

Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Wersja językowa:polska

Program MikroSubiekt dla Windows

 Program MikroSubiekt dla Windows

Program MikroSubiekt dla Windows, który oferujemy w stałej sprzedaży to m.in.: uproszczona obsługa ewidencji dokumentów nierozliczonych (funkcja Rozlicz), obsługa kartotek: towarów, usług i kontrahentów, a także wielowalutowość wydruków dokumentów oraz cenników. więcej »
Dodano: 2017-02-10
Brak danych

Wersja językowa:polska

SMPETRO

 SMPETRO

System SMPETRO wraz z systemem zarządzania ERP XL to oferta rozwiązań informatycznych do kompleksowej obsługi firm zajmujących się detalicznym i hurtowym handlem paliwami. Umożliwia obsługę pojedynczej stacji paliw lub ich sieci. System SMPETRO pozwala na w pełni zautomatyzowaną sprzedaż paliw z dystrybutorów oraz obsługę sprzedaży detalicznej towarów i usług oferowanych na stacjach paliw. Zapewnia następujące funkcje: • Prowadzenie sprzedaży na pojedynczym stanowisku kasowym lub sprzedaż wielostanowiskową, • Dokumentowanie sprzedaży za pomocą paragonów, faktur VAT do paragonów, faktur VAT do WZ, dokumentów RW, WZ,KP, KW , • Automatyczne powiązanie rozliczenia dystrybutora paliw i jego odblokowanie z wystawieniem dokumentu sprzedaży lub wydania magazynowego, • Kontrolę stanów magazynowych, • Sterowanie dystrybutorami (blokowanie, odblokowywanie, programowanie cen), • Definiowanie ilości paliwa do wydania wg wartości lub ilości paliwa, • Obsługę kart rabatowych, • Definiowanie kartotek kontrahentów wraz z bazami samochodów, kierowców, kart rabatowych. Ponadto współpracuje z: • Wszystkimi rodzajami dystrybutorów paliw obsługiwanych przez sterownik PETROMIS, • Urządzeniami monitorującymi poziom paliwa w zbiornikach, • Terminalami kart płatniczych, • Czytnikami kodów kreskowych, • Drukarkami dokumentów więcej »
Dodano: 2016-09-01
SMSOFTWARECena: 1800 zł

Klasa produktu:Premium
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Wersja językowa:polska

ESET Security Pack 3 komputery+3 smartf. Antywirus

 ESET Security Pack 3 komputery+3 smartf. Antywirus

ESET Security Pack 3 Kompletna ochrona dla 3 komputerów niezależnie od systemu operacyjnego oraz dla 3 smartfonów Skorzystaj z ochrony przygotowanej dla każdego systemu operacyjnego: - ESET Smart Security lub ESET NOD32 Antivirus for Windows - ESET NOD32 Antivirus for Linux Desktop - ESET Cyber Security Pro for Mac OS X Dodatkowo w ramach pakietu, korzystając z ESET Mobile Security możesz chronić 3 smartfony. Wybierz rozwiązanie dedykowane dla Twojego systemu: - Android, - Symbian, - Windows Mobile. Licencje można wykupić na rok 229 zł brutto, 2 lata 343,5 br lub 3 lata 458 zł brutto. Cena przedłużenia lic. na 1 rok 137 zł br , 2 lata 206 zł br, 3 lata 274 zł brutto. Cena netto na 1 rok 186 zł więcej »
Dodano: 2015-09-22
ESETCena: 186 zł

Klasa produktu:Nowa
Typ licencji:elektronicna
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:3 szt.
Format nośnika:kod
Wersja produktu:najnowsza
Wersja językowa:polska

CDP, Car Dealer Package

CDP jest zaawansowanym rozwiązaniem informatycznym dla Autoryzowanych Stacji Obsługi i Salonów samochodowych. Oferujemy Państwu produkt dojrzały, bogaty w funkcje, stabilny i wydajny. Nasz dealer management system ma możliwość dynamicznego rozbudowania funkcji pakietu bazowego dzięki dostępności ponad 400 modułów dodatkowych. CDP doskonale dostosuje się do Państwa potrzeb. Car Dealer Package może być zastosowany zarówno w przedsiębiorstwach małych jak i w dużych, wielooddziałowych firmach. Nasz DMS to dobry wybór: ma duży zakres funkcjonalny pozwala na pracę z wieloma markami w jednym DMS obsługuje firmy wielooddziałowe program dostępny w siedmiu europejskich językach. ma możliwość pełnej integracji z CRM, F-K, PareX, Silver Dat i dziesiątkami innych systemów i rozwiązań niezbędnych w pracy serwisu lub salonu samochodowego CDP, DMS dla wymagających, spełni wymagania każdej firmy z branży samochodowej. więcej »
Dodano: 2015-09-04
Vector Sw Dv GmbH

Klasa produktu:ERP/DMS
Typ licencji:concurent user
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska

SEO Adder 8

 SEO Adder 8

System do automatycznego pozycjonowania stron internetowych w Google. Program zdobywa przede wszystkim linki prowadzące do promowanej strony www. Dodatkowe moduły jak monitoring pozycji w Google. Monitoring awaryjności stron. Zgłaszanie do wyszukiwarek. więcej »
Dodano: 2014-10-26
EntersoCena: 399 zł

Liczba użytkowników:888 szt.
Format nośnika:saas
Wersja produktu:8.6
Wersja językowa:polska

enova365 CRM

 enova365 CRM

Ergonomiczność oferowana przez moduł CRM w systemie enova wykracza poza wszystkie powszechne rozumienie tego pojęcia. Oprócz rozwiązań typowych, takich jak rejestracja danych o Kontrahentach i kontaktach z nimi, moduł pomaga skutecznie i właściwie organizować pracę w firmie. Moduł dopasowuje się do unikalnego modelu biznesowego i sposobu działania firmy. Serwis enova365: zarejestruje podłączone urządzenia, projektuje odpowiednie zestawienia, stworzone zlecenie dotyczące danego narzędzia trafia od razu do serwisanta, te narzędzia będą podlegały odpowiednim oględzinom, a także naprawom. Moduł Projekty planuje i kontroluje budżet danych pomysłów. Budżet ten jest zaplanowany w formie wartościowej lub ilościowo-wartościowej. Dzięki tej aplikacji istnieje możliwość przypisywania i nadzorowanie planów w danym okresie lub etapie. więcej »
Dodano: 2014-09-16
Soneta Sp. z o. o.

Klasa produktu:System ERP/CRM
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska

G Data ANTIVIRUS

 G Data ANTIVIRUS

G Data ANTIVIRUS Pierwsza linia obrony przed wirusami i pozostałymi zagrożeniami Najlepsza ochrona przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci dowiedziona wielokrotnie w niezależnych testach w połączeniu z najnowszą technologią sprawia, że nawet nowe wirusy nie mają szans Natychmiastowa ochrona Twojej poczty e-mail podejrzane wiadomości są skanowane w momencie ich otrzymania pod kątem zawartości Aktywna ochrona przed exploitami moduł eliminujący luki bezpieczeństwa zainstalowanego oprogramowania – od edytorów tekstowych po dodatki do przeglądarki Bezpieczna bankowość i zakupy online BankGuard 2.0 to opatentowana technologia chroniąca przed wykradzeniem danych dostępowych do usług bankowości elektronicznej. Teraz z dodatkową ochroną przed keyloggerami więcej »
Dodano: 2014-06-28
G Data

Klasa produktu:ANTIVIRUS
Zawartość pakietu:ANTIVIRUS
Wersja językowa:polska

Norton Internet Security 2014 3PC/1 rok

 Norton Internet Security 2014 3PC/1 rok

Norton Internet Security 2014 w nieuciążliwy sposób chroni przed różnego rodzaju zagrożeniami jeszcze zanim przedostaną się do komputera. Program posiada funkcje: - zabezpieczające komputer przez złośliwym oprogramowaniem - chroniące tożsamość użytkownika - umożliwiające bezpieczne korzystanie z Internetu, dokonywanie zakupów i korzystanie z bankowości online - pozwalające sprawować kontrolę nad aktywnością sieciową dzieci Program przeznaczony jest dla komputerów z systemem operacyjnym Windows XP/Vista/7/8 więcej »
Dodano: 2014-04-16
SYMANTECCena: 108 zł

Typ licencji:licencja elektroniczna (ESD)
Ważność licencji:12 miesiące
Wersja produktu:2014
Wersja językowa:polska

Licencje dla edukacji, budżetówki Office

 Licencje dla edukacji, budżetówki Office

Programy licencyjne przeznaczone dla instytucji edukacyjnych Programy licencji grupowych przeznaczone dla instytucji akademickich pozwalają na udostępnianie oprogramowania Microsoft pracownikom dydaktycznym i studentom, aby mogli się ze sobą kontaktować, współpracować i uczyć. Wykorzystując przysługujące rabaty i wybierając właściwy program licencjonowania dla studentów, nauczycieli i organizacji akademickich, można efektywniej wykorzystać dostępne oprogramowania, usługi i rozwiązania, nabywając je w rozsądnej cenie. Prawa do nabywania produktów Microsoft w ramach określonych programów licencyjnych przeznaczonych dla instytucji akademickich mają organizacje zdefiniowane jako Kwalifikowani Użytkownicy Edukacyjni (Qualified Educational Users). Są to: Instytucje edukacyjne Lokalne, regionalne lub państwowe siedziby administracyjne instytucji edukacyjnych Wykładowcy i pracownicy instytucji edukacyjnych Studenci Biblioteki publiczne Muzea publiczne więcej »
Dodano: 2014-04-07
Microsoft

Wersja językowa:polska

KS-SOW Sklep medyczny/zielarski

 KS-SOW Sklep medyczny/zielarski

System komputerowy KS-SOW jest następcą systemu obsługi sklepu KS-SOD. Budowa systemu oparta została o najnowocześniejsze narzędzia programistyczne. System wykorzystuje w swojej pracy bazy typu SQL, zarówno bezpłatną i popularną - Firebird, jak również bazę Oracle. System wykorzystuje szeroko również technologie internetowe co daje niespotykane dotąd możliwości. Poza wykorzystaniem możliwości jakie daje technologia Windows, szczególny nacisk został położony na sprawną obsługę (całość systemu może być obsługiwana wyłącznie z klawiatury, bez użycia myszki, włącznie z przyzwyczajeniami użytkowników wersji DOS). Bardzo ważną sprawą jest również szybkość pracy systemu, która ma ogromne znaczenie zwłaszcza w sytuacji masowej obsługi klientów w wielu sklepach. Zastosowano również wiele specjalizowanych rozwiązań istotnych z punktu widzenia pracy sklepu i posiadanego sprzętu. Jednym z nich jest możliwość wykorzystywania posiadanych drukarek igłowych i ich praca z systemem w tzw. trybie znakowy więcej »
Dodano: 2014-04-07
KamsoftCena: 1229 zł

Zawartość pakietu:nośnik z programem i licencją
Liczba użytkowników:1 szt.
Wersja językowa:polska

KS-AOW Apteka Windows

 KS-AOW Apteka Windows

Szczegółowy opis modułów wraz z instrukcjami : http://www.kamsoft.pl/prod/aow/Instrukcje.htm Ceny oprogramowania i modułów dodatkowych nie zawierają wdrożenia i przeszkolenia. W celu uzyskania oferty indywidualnej, prosimy kontaktować się mailowo lub telefonicznie : 530 304 157. Po zamówieniu, prosimy przesłać zeskanowane zezwolenie na prowadzenie apteki / punktu aptecznego na adres : marek@quado.pl Film przedstawiający ogólne działania programu : http://www.youtube.com/watch?v=Xx9i9oheO8E KS-AOW jest najpopularniejszym w Polsce kompleksowym Systemem wspomagania pracy aptek, pracującym w środowisku Windows. System wykorzystuje w swojej pracy bazy typu SQL oraz technologie internetowe. Szczególny nacisk w Systemie położono na sprawną i szybką obsługę. Zastosowano również rozwiązania pozwalające na wykorzystanie drukarek igłowych i ich pracę z Systemem w trybie znakowym. System KS-AOW składa się z kilkunastu powiązanych ze sobą modułów zapewniających szeroki zakres możliwości. Fun więcej »
Dodano: 2014-04-07
KamsoftCena: 2969 zł

Zawartość pakietu:nośnik z programem i licencją
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska

Nod32 Antywirus x86/x64

 Nod32 Antywirus x86/x64

Program antywirusowy i antyspyware przeznaczony do ochrony komputerów z wszystkimi wspieranymi wersjami Windows (8.1 / 8 / 7 / Vista / XP). więcej »
Dodano: 2014-03-30
ESETCena: 99 zł

Klasa produktu:Oprogramowanie biurowe
Rodzina:Antywius
Typ licencji:Licencja w wersji elektronicznej
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Wersja językowa:polska

System sprzedaży, program HiperMarket

 System sprzedaży, program HiperMarket

System sprzedaży „HiperMarket”, wdrożony do tej pory w około 1500 sklepach, to dedykowane oprogramowanie sklepów, dla handlu usprawniające pracę i sprzedaż dla sklepów. Nasze oprogramowanie umożliwia centralne zarządzanie siecią placówek: począwszy od sieci sklepów, hurtowni, hipermarketów, poprzez jednostki produkcyjne takie jak piekarnie czy cukiernie, po gastronomię (np. restauracje, bary). system sprzedaży HiperMarket: http://www.hm.net.pl/oferta/hipermarket.html więcej »
Dodano: 2011-07-14
Net Sp. z o.o.

Klasa produktu:Program sprzedaży
Rodzina:System sprzedaży
Typ licencji:Wersja pełna
Wersja językowa:polska

Vario.One

 Vario.One

Jest to nowoczesne oraz wydajne rozwiązanie, które pozwalają zarządzać informacją, a ponadto sterować obiegiem informacji, przystosowanym do pracy w różnych otoczeniach informatycznych oraz przystosowanym do zmian w nich zachodzących. Ergonomicznie zbudowany interfejs zapewnia łatwe poruszanie się w systemie. Systemu pozwala na zarządzanie procesami biznesowymi (BPM), czyli wszelkimi procesami związanymi z obiegiem dokumentacji zewnętrznej i wewnętrznej, rejestracją, wnioskowaniem i rozliczaniem kart pracy, reklamacji, a także zakładowego archiwum oraz wieloma innymi procesami. Wykres Gantta jest graficznym odwzorowanie struktur projektu i pozwala na zarządzanie zasobami, grupą projektową, terminarzem, kosztami projektów. Całość bsługi dokumentacji wysyłanej za pośrednictwem poczty tradycyjnej, e-mail oraz faksu, rejestracja korespondencji, dziennik korespondencji i praca grupowa - sekwencja zadań, podział ról, praca grupowa na dokumentach. więcej »
Dodano: 2014-03-20
VarioCena: 590.4 zł

Rodzina:Vario
Typ licencji:jednostanowiskowa
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska

Mówik Pro - proteza mowy Mówik Pro 1.22a

 Mówik Pro - proteza mowy Mówik Pro 1.22a

Program MÓWik PRO, działający w oparciu o system Android (tablety, smartfony) , z syntezą mowy Ivona (głos męski, głos damski), przeznaczony do komunikacji alternatywnej i wspomagającej, dla osób mających poważne problemy z porozumiewaniem się za pomocą mowy. Wersja PRO umożliwia wymianę symboli MÓWik w gotowych tablicach na własne pliki graficzne oraz regulację odstępów między przyciskami. Do wyboru kilka rodzajów tablic z głosem męskim i kobiecym: 1. Dorosły - tablice zawierające słownictwo dorosłej osoby. 2. Dziecko I - proste tablice ze słownictwem dziecka. 3. Dziecko II - bardziej złożone tablice dla dziecka. Przed złożeniem zamówienia wybierz odpowiedni głos i rodzaj tablic. Dokładny opis tablic znajdziesz na stronie www.mowik.pl Wersja 1.21 umożliwia robienie zdjęć i automatyczne wstawianie do tablic. MÓWik jest jedynym w pełni polskim programem przeznaczonym dla osób, które z różnych powodów nie mogą mówić. Jest przeznaczony na smartfony i tablety z ekranami dotykowymi więcej »
Dodano: 2014-03-20
MówikCena: 880 zł

Zawartość pakietu:program
karta microSD
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:karta pamięci
Wersja językowa:polska

izzyRest ZA DARMO

 izzyRest ZA DARMO

Program przeznaczony jest dla klientów, którzy rozpoczynają dopiero działalność gastronomiczną, nie mają dużych potrzeb odnośnie oprogramowania i chcą odłożyć w czasie koszt zakupu systemu komputerowego. W stosunku do pełnej wersji, izzyRest w wersji JŁ posiada kilka ograniczeń: - brak możliwości korzystania z programu na kilku komputerach - brak możliwości zainstalowania serwera bazy danych na innym komputerze - brak możliwości prowadzenia magazynów, - brak kont użytkowników i systemu uprawnień - istnieje tylko jeden użytkownik administrator z pełnymi prawami dostępu, - brak możliwości definiowania ekranu kelnerskiego, - brak możliwości robienia zaawansowanych analiz i raportów, - brak możliwości wprowadzania kart rabatowych, Po zainstalowaniu i zarejestrowaniu programu drogą mailową można z niego korzystać za darmo przez rok. Po tym okresie można zakupić pełną wersję programu bez utraty jakichkolwiek danych. więcej »
Dodano: 2014-03-13
MERCO

Ważność licencji:12 miesiące
Wersja językowa:polska

izzyRest / 4Rest (system gastronomiczny)

izzyRest   / 4Rest (system gastronomiczny)

3 OPCJE LICENCJONOWANIA 4Rest POS - wersja systemu niezastąpiona w każdej działalności gastronomicznej gdzie nie potrzebujesz rozliczać magazynów (możesz między innnymi: pracować w trybie POS na ekranie dotykowym, kontrolować rachunki kelnerskie otwarte i zamknięte z dostępem do pełnej ich historii, kontrolować rozliczenia kelnerów, sporządzać dowolne raporty. 4Rest 1 licencja - w wersji jednostanowiskowej z pełną funkcjonalnością. W tej wersji to licencja dla użytkownika pracującego na jednym komputerze (np. w godzinach pracy restauracji jako terminal klenerski POS, później jako obsługa magazynów, kontrola rachunków, rozliczeń, itp.) - idealne rozwiązanie dla małych restauracji, pubów, kawiarni, itp. 4Rest - Program dla restauracji w pełnej wersji - umożliwia kompleksową obsługę wszystkich aspektów związanych z działalnością restauracji, w ramach zakupu programu klient otrzymuje dwie licencje umożliwiające uruchamianie modułu 4Rest POS lub modułu 4Rest Biuro/Mag więcej »
Dodano: 2014-03-13
MERCO

Wersja językowa:polska

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.