Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Łączność i komunikacja

Łączność i komunikacja

Produkty od 201 do 220 z 406

Adapter Agilent IR-to-Bluetooth U1177A

 Adapter Agilent IR-to-Bluetooth U1177A

Adapter Agilent IR-to-Bluetooth Adapter Bluetooth, który podłącza się łatwo do multimetrów Agilent przy użyciu portu IR. Adapter zapewnia bezprzewodową komunikację między multimetrami a smartfonami i tabletami. Do adaptera firma Agilent opracowała dwie darmowe aplikacje pracujące w systemie Android i pozwalające na jednoczesny monitoring do trzech multimetrów. Adapter jest kompatybilny z urządzeniami Agilent serii U1230, U1240, U1250 i U1270. Więcej informacji i zakup: https://www.elfaelektronika.pl/elfa3~pl_pl/elfa/init.do?item=76-094-37&toc=0 więcej »
Dodano: 2012-07-05
AgilentCena: 142 zł

Gwarancja:12 miesiące

Tooway internet satelitarny Ka-Sat

 Tooway  internet satelitarny Ka-Sat

Internet bez granic - szerokopasmowy Internet satelitarny dostępny w całej Polsce. Usługa niezależna od infrastruktury naziemnej. Uruchomienie Tooway jest bardzo proste, wystarczy podłączyć modem i zewnętrzną antenę satelitarną niewielkich rozmiarów. Usługa Tooway nie wymaga zastosowania dodatkowego oprogramowania czy skomplikowanego sprzętu. Natychmiast po podłączeniu możesz korzystać z szerokopasmowego Internetu i ściągać dane z dużą szybkością. Nasza usługa pokrywa zasięgiem obszar całej Europy oraz region Morza Śródziemnego. Jeżeli mieszkasz w rejonach gdzie nie ma dostępu do szybkiego internetu, nie musisz już się martwić. Usługa Tooway „dostarczana” jest bezpośrednio do Ciebie poprzez satelity telekomunikacyjne Eutelsat, dlatego nasza usługa dostępna jest dla każdego w każdym rejonie Polski. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu: INFOLINIA +48 22 226 28 93 więcej »
Dodano: 2012-05-22
EutelsatCena: 799 zł

Gwarancja:24 miesiące
Interfejsy WAN:RJ45
Interfejsy LAN:1
Ilość portów LAN 10/100:1 szt.
Wbudowany przełącznik [switch]:nie
Wbudowany punkt dostępowy Wi-Fi:Nie
Zarządzanie:Tak
Szerokość:8000 mm
Wysokość:200 mm
Długość:8000 mm
Waga:1500 g

Modem GSM/GPRS Quectel M10

 Modem GSM/GPRS Quectel M10

Moduł GSM/GPRS SMD 850/900/1800/1900 MHz Wymiary: 29mm x 29mm x 3,6mm Pełna obsługa protokołów internetowych: PPP, TCP/IP, HTTP, FTP, MMS Możliwość programowania w języku C - platforma OpenCPU Interfejsy: I2C, klawiatura, LCD, 3xUART, GPIO Zegar RTC (podtrzymanie bateryjne) Certyfikacje: CE, CTAC, FCC, GCF, PTCRB więcej »
Dodano: 2012-03-01
Quectel

Gwarancja:24 miesiące

telefony komórkowe sprzedaż wysyłkowa

sprzedaż wysyłkowa telefonów komórkowych, szeroki asortyment, sprzedaż wysyłkowa na obszarze całej Polski. więcej »
Dodano: 2012-02-13
Brak danych

Dostęp do sieci Internet

Na podstawie umowy Abonent może korzystać z dostępu do sieci Internet. Korzystanie z sieci jest nielimitowane czasowo. Nie ma limitu pobieranych danych. Nie ma limitu na programy p2p itp. Dodatkowo dla naszych klientów bezpłatnie wprowadziliśmy tzw. taryfę nocna - polega na podwojeniu prędkości Internetu w godzinach nocnych. Posiadamy 6-letnie doświadczenie na rynku usług internetowych, zaufało nam już wielu klientów indywidualnych, firm i instytucji. Zapraszamy do współpracy również Ciebie. więcej »
Dodano: 2011-11-17
Brak danychCena: 30 zł

Sieci teleinformatyczne

 Sieci teleinformatyczne

Wykonujemy kompleksowe usługi od projektu do realizacji sieci teleinformatycznych, systemów przewodowych, montaż światłowodów, okablowanie strukturalne, pomiary sprawności sieci komputerowych. więcej »
Dodano: 2011-10-27
Brak danych

Domofon VoIP HeliosIP

 Domofon VoIP HeliosIP

HeliosIP umożliwia integrację systemu domofonowego z centralami i platformami VoIP. Transmisja głosu i obrazu realizowana jest za pośrednictwem sieci IP. Komunikacja z bramą lub drzwiami wejściowymi odbywa się za pośrednictwem lokalnej sieci teleinformatycznej lub szeroko pojętego internetu. Fizyczna lokalizacja obiektu gdzie zainstalowany jest HeliosIP nie ma znaczenia jeżeli spełniony jest warunek stałego dostępu do sieci IP (LAN, WiFi, 3G). więcej »
Dodano: 2011-09-21
2N

Domofon na łacze telefoniczne Helios

 Domofon na łacze telefoniczne Helios

Domofon współpracuje z centralą abonencką za pośrednictwem tradycyjnego portu wewnętrznego. Od strony telekomunikacyjnej, Helios jest następnym terminalem analogowym. Helios posiada od 1 do 6 programowalnych przycisków szybkiego wywołania (w przypadku zastosowania modułu dodatkowego, fizyczna liczba przycisków może wzrosnąć do 54). Ponadto domofon może być wyposażony w klawiaturę numeryczną, dzięki której zyskuje dodatkowe funkcjonalności. więcej »
Dodano: 2011-09-21
2N

Easy Gate Analog to GSM

 Easy Gate Analog to GSM

Podłączenie bramki 2N Easygate do analogowej centrali telefonicznej umożliwia realizację połączeń do sieci GSM powodując znaczną redukcję kosztów związanych z połączeniami lub integrację dotychczasowej sieci telefonicznej z telefonami GSM (połączenia bezpłatne w ramach sieci korporacyjnej). Bramka podłączana jest do analogowego portu miejskiego dowolnej centrali telefonicznej. Możliwe jest również bezpośrednie podłączenie telefonu analogowego do bramki i realizacja połączeń. więcej »
Dodano: 2011-09-21
2N

Gwarancja:24 miesiące

Smart Gate Analog to GSM

 Smart Gate Analog to GSM

Bramka 2N Smartgate to najwyższy model z bramek analogowych oferowanych przez producenta 2N. Urządzenie wyposażone jest w porty 1xGSM, 1xFXS i 1xFXO dzięki czemu można realizować pełny routing połączeń pomiędzy centralą, siecią miejską PSTN i GSM. Kierowanie połączenia realizowane jest na podstawie zadeklarowanych prefiksów. Możliwe jest podłączenie bramki nie tylko do analogowego portu miejskiego ale również do analogowego portu wewnętrznego centrali jako dodatkowe łącze wyjściowe. więcej »
Dodano: 2011-09-21
2N

Gwarancja:24 miesiące

BRI Lite BRI to GSM

 BRI Lite BRI to GSM

Podłączenie bramki ISDN Lite do centrali, umożliwia realizację połączeń poprzez sieć GSM powodując znaczną redukcję kosztów związanych z połączeniami lub integrację dotychczasowej sieci telefonicznej z telefonami GSM (połączenia bezpłatne w ramach sieci firmowej). Bramka posiada dwa kanały rozmówne (dzięki interfejsowi 2B+D) i może realizować dwa połączenia do sieci GSM jednocześnie. Bramkę należy zaopatrzyć w 2 karty SIM. Stan realizacji połączenia pokazywany jest za pomocą diod LED. więcej »
Dodano: 2011-09-21
2N

Gwarancja:24 miesiące

BRI Enterprise BRI to GSM

 BRI Enterprise BRI to GSM

Bramka 2N Enterprise to najwyższy model bramki ISDN-GSM oferowanej przez producenta 2N. Posiada dwa styki So i port LAN do zdalnej konfiguracji. Podłączenie bramki do centrali umożliwia realizację połączeń poprzez sieć GSM powodując znaczną redukcję kosztów związanych z połączeniami lub integrację dotychczasowej sieci telefonicznej z telefonami GSM (połączenia bezpłatne w ramach sieci firmowej). Bramka posiada dwa kanały rozmówne (dzięki interfejsowi 2B+D) i może realizować dwa połączenia. więcej »
Dodano: 2011-09-21
2N

Gwarancja:24 miesiące
Zarządzanie:USB/ LAN

BlueTower PRI/VoIP to GSM

 BlueTower PRI/VoIP to GSM

2N BlueTower brama GSM dla central i platform telefonicznych z interfejsem PRA i/lub VoIP obsługująca do 8 kanałów GSM. Dzięki pełnemu LCR’owi, możliwe jest kierowanie połączeń do dowolnego modułu GSM. Urządzenie dedykowane jest dla central bez wolnego portu PRA (bramka instalowana jest pomiędzy PBX a trakt PRA. Dzięki obsłudze do 8 połączeń jednoczesnych możliwa jest integracja z siecią GSM i redukowanie kosztów związanych z połączeniami. więcej »
Dodano: 2011-09-21
2N

Gwarancja:24 miesiące
Zarządzanie:RS232
telnet lub www

StarGate PRI/VoIP to GSM

 StarGate PRI/VoIP to GSM

2N Stargate to wielokanałowa brama GSM dla central i platform telefonicznych z interfejsem PRA i/lub VoIP. Dzięki pełnemu LCR’owi, możliwe jest kierowanie połączeń do dowolnego portu PRI/VoIP/GSM/3G. Urządzenie dedykowane jest dla rozwiązań typu CallCenter oraz rynku Enterprise (duże przedsiębiorstwa, korporacje, instytucje finansowe). Dzięki obsłudze 30 kanałów jednoczesnych, możliwa jest integracja z siecią GSM i redukowanie kosztów związanych z połączeniami. więcej »
Dodano: 2011-09-21
2N

Gwarancja:24 miesiące
Zarządzanie:RS232
telnet lub www

Laserowe źródło światła widzialnego o zasięgu od 5km do 15km VFL 816

 Laserowe źródło światła widzialnego o zasięgu od 5km do 15km VFL 816

Laserowe źródło światła widzialnego VFL 816 pozwala na sprawdzenie włókien światłowodowych pod kątem lokalizacji przejścia oraz miejsc uszkodzeń włókna optycznego w rozbudowanych sieciach światłowodowych. Zaprojektowany na kształt pióra z uniwersalnym adapterem zapewnia pracę i najbardziej popularnymi złączami SC, FC, ST. Jego małe gabaryty oraz prosta obsługa sprawiają, że jest to niezbędnik dla każdego instalatora sieci optycznych. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest możliwość emisji światła st więcej »
Dodano: 2011-09-21
RFOG

Nadajnik optyczny 1310nm wersja z AGC 22mW RF-13AGC22W

 Nadajnik optyczny 1310nm wersja z AGC 22mW RF-13AGC22W

Nadajnik optyczny RF-13AGC22W jest jednym z najważniejszych elementów składowych stacji czołowej w nowoczesnej sieci kablowej. Służy do transmisji sygnałów: telewizyjnych analogowych oraz cyfrowych, telefonii oraz danych (Triple Play), za pomocą włókien optycznych na dużych odległościach. Wysoką jakość pracy urządzenia gwarantują zastosowane rozwiązania: wysoko wydajny laser DFB jako źródło światła układ automatycznej regulacji wzmocnienia AGC zawansowany układ wyrównywania charakterystyki R więcej »
Dodano: 2011-09-21
RFOG

Patchcord światłowodowy w oparciu o złącza SC/PC, SC/APC

 Patchcord światłowodowy w oparciu o złącza SC/PC, SC/APC

Złącze zatrzaskowe z samocentrującą ferulą. Cechuje się dużą odpornością na czynniki mechaniczne oraz precyzją połączenia. Złącze SC może być zestawione z dowolnym złączem o tej samej modalności. W praktyce oznacza to możliwość wykonania dowolnej kombinacji patchcordu, jak np. SC/APC – LC/PC. Zastosowanie: telekomunikacja sieci dostępowe przemysł telewizja kablowa sieci miejskie sieci rozległe sieci lokalne pasywne sieci światłowodowe zastosowania biurowe oraz domowe zastosowania wewnętrzne więcej »
Dodano: 2011-09-21
RFOG

Przełącznica światłowodowa ODF-12/48R RACK

 Przełącznica światłowodowa ODF-12/48R RACK

Światłowodowa przełącznica z serii RFOG typu Rack, ODF-12/48R jest modułową konstrukcją stalową do montażu w standardowych szafach Rack 19 cali. Poszczególne kasety umieszczone są wewnątrz stalowej konstrukcji na których mogą być zainstalowane różnego rodzaju światłowodowe adaptery i pigtaile, umożliwia to łatwą i wygodną organizację połączeń światłowodowych, łączenie, rozdzielanie, zarządzanie oraz ochronę połączeń optycznych. Obudowa została tak zaprojektowana by kontrolować promień gięcia prz więcej »
Dodano: 2011-09-21
RFOG

Symetryczny splitter optyczny PLC - montaż Rack 1x16 16 SC

 Symetryczny splitter optyczny PLC - montaż Rack 1x16 16 SC

Splitter optyczny jest pasywnym podzespołem światłowodowym przeznaczonym do podziału mocy optycznej pochodzącej z jednego światłowodu do dwóch, maksymalnie do 32,64 światłowodów, bądź mocy pochodzącej z dwóch, maksymalnie 32,64 na jeden światłowód. Splittery są dostępne w wersji wolno-stojącej (maksymalna dł. pigtaila wynosi 1m) lub w 19" obudowie Rack 1U (z adapterami). Rozwiązania, które dostarczają splittery korzystne są przy podziale sygnałów nadajników oraz doprowadzeniu sygnału do wielu więcej »
Dodano: 2011-09-21
RFOG

Walizkowy zestaw do czyszczenia złączy optycznych w sieciach światłowodowych RF-ZC100

 Walizkowy zestaw do czyszczenia złączy optycznych w sieciach światłowodowych RF-ZC100

W skład zestawu wchodzi: Sprężone powietrze - 1 sztuka Papier czyszczący - 1 opakowanie Chusteczki bawełniane bezpyłowe - 1 opakowanie Kaseta z taśmą do czyszczenia czół ferrul światłowodowych RF-TC228 - 1 sztuka Czyszczarka do złącz światłowodowych SC, FC, ST, 2,5mm, Clean Pen RF129 - 1 sztuka Czyszczarka do złącz światłowodowych MU, LC 1,25mm, Clean Pen RF128 - 1 sztuka więcej »
Dodano: 2011-09-21
RFOGCena: 1950 zł

Łączność i komunikacja

Internet jest jednym z najwspanialszych wynalazków człowieka. Pozwala w szybki i łatwy sposób na wyszukiwanie wielu potrzebnych informacji, przesyłanie wiadomości pocztą e-mailową, wspiera rozwój firm czy pozwala na darmowe kontaktowanie się z innymi osobami za pomocą komunikatorów. Ogromnym udogodnieniem jest także możliwość korzystania z Internetu za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, a także wybór alternatywnej dla tradycyjnej telefonii, technologii VoIP.