Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Łączność i komunikacja

Łączność i komunikacja

Produkty od 141 do 160 z 408

Konwerter NX-134mcm RS232/422/485 100BaseF SC multimode 2km

 Konwerter NX-134mcm RS232/422/485 100BaseF SC multimode 2km

Przemysłowy konwerter światłowodowy RS232/422/485 wielomodowy 1. Obsługuje standardy RS 232/422/485 z automatyczną kontrolą kierunku i prędkości transmisji 2. Transmisja bez opóźnień z automatycznym wyborem prędkości transmisji danych 3. Wbudowane interfejsy szeregowe RS232,RS422 i RS485 oraz porty światłwodowe 4. Transmisja na dł. fali 850nm 5. Port swiatłowodowy SC, wersja wielomodowa 6. Przepustowość do 500Kbps w trybie transmisji PTP lub SFR 7. Zasilanie z zewnetrznego zasilacza 8. Zużycie energii poniżej 2W więcej »
Dodano: 2013-12-03
Brak danychCena: 441.15 zł

Rodzaj:konwerter światłowodowy

Konwerter NX-112csx 10/100BaseTX SC SM

 Konwerter NX-112csx 10/100BaseTX SC SM

Mediakonwerter 10/100 Mbps Fast Ethernet jednomodowy 1. Wbudowany switch 10/100Mbps: auto-detekcja i auto-negocjacja 2. Obsługa Broadcast Storm control 3. Autoprzełączanie Full-duplex/Half-duplex 4. Detekcja kabla sieciowego i automatyczny dobór jego polaryzacji 5. Alarm braku połączenia - Link Failure Alert (LFA) 6. Przełączanie Half /Full-duplex z opcjonalnym dip-switchem 7. Architektura przełączania Store-and-Forward 8. Transmisja Cut-Through z opcjonalnym dip-switchem 9. Obsługa transmisji Low Time Lag 10. Transmisja b. długich pakietów (do 1600 bitów) oraz pakietów VoIP 11. Transmisja extra-long pakietów VLAN 12. Quality of Service (QoS) 13. Zużycie energii poniżej 2W 14. Wersja jednomodowa, interfejs/port SC duplex więcej »
Dodano: 2013-12-03
Brak danychCena: 135 zł

Rodzaj:konwerter światłowodowy

Obudowa konwerterów 14 slot 19", z zasilaczem, niewyposażona

 Obudowa konwerterów 14 slot 19", z zasilaczem, niewyposażona

Opis produktu UWAGA: załączone zdjęcie jest zdjęciem poglądowym - obudowa sprzedawana jest niewyposażona w konwertery mediów. ANT-19CHA-1 jest systemową obudową 19” Rack o pojemności do 14 szt. wsuwanych media-konwerterów światłowodowych, jednomodowych lub wielomodowych. Zamontowane w niej dedykowane media-konwertery podłączone są poprzez posiadane złącze zasilania do zintegrowanej magistrali zasilającej wbudowanego zasilacza impulsowego. Obudowa posiada także dodatkowy slot do zamontowania zasilacza redundantnego. Chłodzenie zapewniają zamontowane w obudowie wentylatory. Specyfikacja Standardy: IEEE802.3 , IEEE802.3u ,IEEE802.3x Prędkość Transmisji: 10/100M lub 1000M lub 10/100/1000M Długość fali: 850, 1310 , 1550 nm Odległość/zasięg transmisji: SM jednomodowa: 20km, 40km, 60km, 80km,120km MM wielomodowa: 0,55km dla 10/100/1000M; 2km dla 10/100M Złącze światłowodowe: SC Rodzaj włókna światłowodowego: SM jednomodowe: 9/125um, MM wielomodowe więcej »
Dodano: 2013-12-03
Brak danychCena: 490.77 zł

Konwerter MO23428 RS232/422/485 100BaseF SC singlemode 20km

 Konwerter MO23428 RS232/422/485 100BaseF SC singlemode 20km

Media Konwerter światłowodowy, jednomodowy, z portem szeregowym RS232/422/485 Odległość transmisji do 20 km w wersji jednomodowej Obsługuje standardy: R232/RS422/RS485 z automatyczną kontrolą kierunku i prędkości transmisji Transmisja bez opóźnień (Zero-Delay) z automatycznym wyborem prędkości transmisji danych Wbudowane interfejsy szeregowe RS232, RS422 i RS485 oraz port światłowodowy (SM) Transmisja na dł. fali 1310 nm dla SM Port światłowodowy: SC Przepustowość do 115,2 Kbps Zasilanie 12V (od 5 do 40V) Zabezpieczenie linii 15KV (ładunki elektrostatyczne) ESD Ochrona przed zakłóceniami EMI/EMS - zapewnia stabilność i ciągłość transmisji danych Zasilanie z zewnętrznego zasilacza więcej »
Dodano: 2013-12-03
Brak danychCena: 466.17 zł

Rodzaj:konwerter światłowodowy

Konwerter ISX-100cmx -AN 10/100 RJ45->multimode SC 2km

 Konwerter ISX-100cmx -AN 10/100 RJ45->multimode SC 2km

Mediakonwerter 100 Mbps Fast Ethernet wielomodowy 1. Wbudowany switch 10/100Mbps: auto-detekcja i auto-negocjacja 2. Obsługa Broadcast Storm control 3. Autoprzełączanie Full-duplex/Half-duplex 4. Detekcja kabla sieciowego i automatyczny dobór jego polaryzacji 5. Alarm braku połączenia - Link Failure Alert (LFA) 6. Przełączanie Half /Full-duplex z opcjonalnym dip-switchem 7. Architektura przełączania Store-and-Forward 8. Transmisja Cut-Through z opcjonalnym dip-switchem 9. Obsługa transmisji Low Time Lag 10. Transmisja b. długich pakietów (do 1600 bitów) oraz pakietów VoIP 11. Transmisja extra-long pakietów VLAN 12. Quality of Service (QoS) 13. Zużycie energii poniżej 3W 14. Wersja wielomodowa, interfejs/port SC więcej »
Dodano: 2013-12-03
Brak danychCena: 121.77 zł

Rodzaj:konwerter światłowodowy

Konwerter MCWD100S FastEthernet SM 1310/1550 para 2 szt SM 1310/1550 para 2 szt

 Konwerter MCWD100S FastEthernet SM 1310/1550 para 2 szt SM 1310/1550 para 2 szt

Mediakonwerter światłowodowy 10/100 Mbps Fast Ethernet, jednomodowy WDM 1310/1550nm 25 km (para) 1. Wersja jednomodowa WDM, interfejs/port SC simplex (parowany) 2. Wbudowany switch 10/100Mbps: auto-detekcja i auto-negocjacja 3. Obsługa Broadcast Storm control 4. Autoprzełączanie Full-duplex/Half-duplex 5. Detekcja kabla sieciowego i automatyczny dobór jego polaryzacji 6. Alarm braku połączenia - Link Failure Alert (LFA) 7. Przełączanie Half /Full-duplex 8. Architektura przełączania Store-and-Forward 9. Transmisja Cut-Through 10. Obsługa transmisji Low Time Lag 11. Transmisja b. długich pakietów (do 1600 bitów) oraz pakietów VoIP 12. Transmisja extra-long pakietów VLAN 13. Quality of Service (QoS) 14. Zużycie energii poniżej 2W więcej »
Dodano: 2013-12-03
Brak danychCena: 387.45 zł

Rodzaj:konwerter światłowodowy

Czytnik kontroli dostępu

 Czytnik kontroli dostępu

Posiadamy szeroki asortyment produktów, co pozwala na kontrolę wszystkich obiektów. Ostatnim wprowadzonym przez nas produktem jest czytnik rozliczania przedszkolaka z pobytu w placówce. więcej »
Dodano: 2013-11-15
Roger

Gwarancja:24 miesiące

Telefon VOIP D-Link DPH-120S przewodowy

 Telefon VOIP D-Link DPH-120S przewodowy

DPH-120Sto wszechstronny telefon IP, umożliwiający prowadzenie rozmów telefonicznych za pośrednictwem Internetu lub innej sieci komputerowej IP, bez wykorzystania komputera. Aparat DPH-120S to zestaw wyposażony w normalną słuchawkę i klawiaturę, obsługiwany identycznie jak zwykłe telefony. Jest przeznaczony do użytku domowego lub biurowego. DPH-120S posiada wbudowany port Ethernet (RJ-45) służący do połączenia z siecią komputerową, bądź np. modemem DSL. Po połączeniu i skonfigurowaniu w zależności od potrzeb, urządzenie posiada własny adres IP i jest gotowe do pracy. Transmisja pakietów VoIP oraz innych danych odbywa się równolegle w ramach jednej sieci komputerowej, co oznacza, że można jednocześnie rozmawiać przez telefon IP i korzystać z Internetu. DPH-120S dzięki funkcji QoS (Quality of Service) pozwala na zapewnienie wysokiej jakości dźwięku. Dlatego przy zastosowaniu przełączników obsługujących funkcje QoS, nawet przy bardzo obciążonej sieci komputerowej, jakość sygnału jest więcej »
Dodano: 2013-10-11
D-LinkCena: 261 zł

Rodzaj:telefon

Szafa SD 19" 600x500 15U drzwi szklane

 Szafa SD 19" 600x500 15U drzwi szklane

Szafka naścienna dwusekcyjna Przeznaczona do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Dostępna w 5 wysokościach użytkowych. Składa się z dwóch podstawowych części: część 19" z drzwiami szklanymi lub blaszanymi, część przyścienna ze zdejmowaną osłoną tylną. Standardowo szafka wyposażona jest w dwa kątowniki nośne w rozstawie 19" z płynną regulacją położenia. Drzwi blaszane oraz osłona tylna posiadają linki uziemienia. Część przyścienna szafki zawiera dwa otwory kablowe. Jeden z nich posiada przepust szczotkowy, drugi jest zakryty wyłamywaną zaślepką. Kierunek otwierania drzwi oraz orientację otworów kablowych można łatwo zmienić poprzez obrócenie szafki o 180°. Szeroki zakres elementów wyposażenia dodatkowego: półki, szuflady, zespół wentylacyjny, listwy zasilające, zaślepki, listwa uziemienia itp. Możliwość doposażenia szafki w dodatkowe kątowniki nośne lub belki nośne. Dane techniczne Materiał: Korpus, osłona tylna, kątowniki noś więcej »
Dodano: 2013-10-11
ZPASCena: 536.03 zł

Rodzaj:szafa

Szafa SJ 19" 600x400 15U drzwi szklane

 Szafa SJ 19" 600x400 15U drzwi szklane

Szafka naścienna jednosekcyjna Przeznaczona do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Dostępna w 2 głębokościach i 6 wysokościach użytkowych. Konstrukcję szafki stanowi korpus z drzwiami szklanymi lub blaszanymi i zdejmowaną osłoną tylną. Standardowo szafka wyposażona jest w dwa kątowniki nośne w rozstawie 19" z płynną regulacją położenia. Drzwi blaszane oraz osłona tylna posiadają linki uziemienia. Korpus szafki zawiera dwa otwory kablowe. Jeden z nich posiada przepust szczotkowy, drugi jest zakryty wyłamywaną zaślepką. Kierunek otwierania drzwi oraz orientację otworów kablowych można łatwo zmienić poprzez obrócenie szafki o 180°. Szeroki zakres elementów wyposażenia dodatkowego: półki, szuflady, zespół wentylacyjny, listwy zasilające, listwa uziemienia itp. Możliwość doposażenia szafki w dodatkowe kątowniki nośne lub belki nośne. Dane techniczne Materiał: Korpus, osłona tylna, kątowniki nośne - blacha stalowa Drzwi - szkło hartowane lub bla więcej »
Dodano: 2013-10-11
ZPASCena: 430.5 zł

Rodzaj:szafa

Konwerter światłowodowy DMC-700SC D-Link

 Konwerter światłowodowy DMC-700SC D-Link

Protokół sieciowy i typ złącza 1 GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45 Protokół sieciowy i typ złącza 2 GigabitEthernet 1000BaseSX - SC Typ okablowania światłowód wielomodowy 50/125 (OM2) UTP - nieekranowana skrętka 4 parowa FTP/STP - ekranowana skrętka 4 parowa światłowód wielomodowy 62.5/125 (OM1) Wysokość 88 mm Szerokość 25 mm Długość 120 mm Dodatkowe informacje automatyczne rozpoznawanie MDI-II/MDI-X na porcie 1000BaseTX wsparcie dla protokołu 802.3x Flow Control możliwość pracy samodzielnej lub w półce 19cali DMC-1000 w zestawie zewnętrzny zasilacz 7.5V, 1.5A maksymalna odległość dla światłowodu 550m więcej »
Dodano: 2013-10-11
D-LinkCena: 499 zł

Rodzaj:konwerter światłowodowy

Switch HP 48 port 10/100/1000 ProCurve 2810-48G J9022A

 Switch HP 48 port 10/100/1000 ProCurve 2810-48G J9022A

Przełącznik o prędkości magistrali wynoszącej 96Gbps, wyposażony w 48 gniazd sieciowych 10/100/1000Mbps - w tym 44 porty 10/100/1000 z automatycznym wykrywaniem szybkości oraz 4 porty typu dual-personality - mogą służyć jako porty RJ-45 10/100/1000 lub jako wolne porty mini-GBIC. Urządzenie posiada tablicę adresów MAC o pojemności 8000 pozycji. Produkt Producent Hewlett-Packard Kod producenta ProCurve Switch 2810 44x101000Mbit, 4xGiga (Combo) (J9022A#ABB) EAN 882780425507 Właściwości fizyczne Wysokość [mm] 43.2 Szerokość [mm] 442 Głębokość [mm] 322.6 Waga [g] 3900 Informacje ogólne Model na rok 2009 2010 2011 2012 Linia ProCurve Kolor Srebrno-czarny Załączone wyposażenie Przewód zasilający Uchwyty Techniczne Przeznaczenie Szafa Rack 19 Prędkość magistrali 96 Gbps Przepustowość 71.4 mpps Pamięć Bufor 1.5 Mb 16 MB Flash 64 MB SDRAM Rozmiar tablicy adresów MAC więcej »
Dodano: 2013-10-11
HPCena: 6930 zł

Switch HP 48 port 10/100 ProCurve 2650-48 J4899B

 Switch HP 48 port 10/100 ProCurve 2650-48 J4899B

Architektura sieci LAN • FastEthernet • GigabitEthernet Liczba portów 10/100BaseTX (RJ45) 48 szt. Liczba portów COMBO GEth (RJ45)/MiniGBIC (SFP) 2 szt. Zarządzanie, monitorowanie i konfiguracja • SNMP - Simple Network Management Protocol • zarządzanie przez przeglądarkę WWW • Telnet • RMON - Remote Monitoring • RMON II - Remote Monitoring ver. 2 • SMON Obsługiwane protokoły routingu ruting statyczny Obsługiwane protokoły i standardy • IEEE 802.3x - Flow Control • IEEE 802.1D - Spanning Tree • IEEE 802.1w - Rapid Convergence Spanning Tree • IEEE 802.3ad - Link Aggregation Control Protocol • IEEE 802.1p - Priority • CDP - Cisco Discovery Protocol • IEEE 802.1Q - Virtual LANs • SSH - Secure Shall • SSL - Secure Sockets Layer • RADIUS • IEEE 802.3 - 10BaseT • IEEE 802.3u - 100BaseTX • ARP - Address Resolution Protocol • IEEE 802.1D - Spanning Tree • FEC - Cisco Fast Ether Channel • TACACS+ Rozmiar tablicy adresów MAC 8000 Algorytm przełączania store-and-forward Prędkość magistrali wew. 1 więcej »
Dodano: 2013-10-11
HPCena: 1955.7 zł

Konwerter światłowodowy DMC-300SC D-Link

 Konwerter światłowodowy DMC-300SC D-Link

Protokół sieciowy i typ złącza 1 FastEthernet 100BaseFX - SC Protokół sieciowy i typ złącza 2 FastEthernet 100BaseTX - RJ45 Typ okablowania światłowód wielomodowy 62.5/125 (OM1) światłowód wielomodowy 50/125 (OM2) FTP/STP - ekranowana skrętka 4 parowa UTP - nieekranowana skrętka 4 parowa Wysokość 88 mm Szerokość 25 mm Długość 120 mm Dodatkowe informacje automatyczne rozpoznawanie MDI-II/MDI-X na porcie 100BaseTX wsparcie dla protokołu 802.3x Flow Control możliwość pracy samodzielnej lub w półce 19cali DMC-1000 w zestawie zewnętrzny zasilacz 7.5V, 1.5A maksymalna odległość dla światłowodu 2km więcej »
Dodano: 2013-10-11
D-LinkCena: 195 zł

Rodzaj:konwerter światłowodowy

Kabel światłowodowy 12G wielomodowy 50/125 OGNIOODPORNY

 Kabel światłowodowy 12G wielomodowy 50/125 OGNIOODPORNY

Kabel OGNIOODPORNY serii LUXFIRE z włóknami wielomodowymi MM 50/125 OM2, czerwony Liczba włókien: 12 x 50/125 multimode OM2 Wersia wykonania: A Kable serii LUXFIRE to specjalistyczne kable światłowodowe desygnowane do zastosowań wszędzie tam gdzie wymagana jest ognioodporność i wytrzymałość na wysoką temperaturę. Kable te w pełni spełniają wymagania normy IEC 60331-25 co potwierdzają testy przeprowadzone przez laboratorium . Kable LUXFIRE są w stanie wytrzymać czas 90 minut w ogniu zwiększając swą tłumienność tylko o 0,5 dB/włókno. Typowe zastosowania kabli LUXFIRE to alarmowe systemy przeciwpożarowe, przemysłowe sieci narażone na oddziaływanie wysokiej temperatury, instalacje w tunelach, instalacje w kolejnictwie oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest ognioodporność okablowania. Kable LUXFIRE to w pełni dielektryczne kable o konstrukcji jedno lub wielotubowej (w zależności od liczby włókien), wzmocnione włóknem szklanym, w pokryciu zewnętrznym LSOH. więcej »
Dodano: 2013-10-11
IS NETWORKSCena: 4.96 zł

Rodzaj:kable światłowodowe

Szafa wisząca 10" wyposażona w półkę i patch panel 16-port

 Szafa wisząca 10" wyposażona w półkę i patch panel 16-port

Szafa wisząca 6U 10" Charakterystyka: - szafka umożliwia montaż elementów 10" w punktach dystrybucyjnych systemu okablowania strukturalnego - stanowi podstawę mechaniczną dla sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego - otwory w tylnej części szafy umożliwiają jej powieszenie na kołkach rozporowych - perforacja w podstawie i suficie spełnia funkcję wentylacji pasywnej - wpusty kablowe na dole i górze szafki - odległość racków od drzwiczek frontowych wynosi 5cm - przeznaczona dla sieci telewizji kablowych oraz lokalnych sieci LAN - materiał: wysokiej jakości blacha stalowa - drzwi przeszklone W komplecie z szafą dostarczane są: półka 10” o wysokości 1U, 16 portowy 10" pusty patch panel o wysokości 1,5U więcej »
Dodano: 2013-10-11
OPENET ICSCena: 277.37 zł

Rodzaj:szafa serwerowa

Szafa serwerowa T7 42U 800/1030 Tecno, stojąca

 Szafa serwerowa T7 42U 800/1030 Tecno, stojąca

Szafa T7 (TiSeven) SERWEROWA Konstrukcja szafy w pełni rozkręcana, drzwi perforowane • Kąt otwarcia drzwi 270° dzięki nowym, opatentowanym zawiasom; • Atest statycznego obciążenia szafy do 1500 kg; • Zestaw kół jezdnych o nośności do 1000 kg; • Drzwi tylne dwuskrzydłowe, kąt otwarcia drzwi 150° • Tylne 19” belki montażowe podzielone na 3 niezależne segmenty pozwalające na montaż serwerów o różnej głębokości; Konstrukcja szafy serwerowaj T7 jest połączeniem 3 różnych technologii produkcyjnych: Słupy szkieletu wykonane są z wysokoodpornego materiału stosowanego w przemyśle motoryzacyjnym, dodatkowo poddane zostały siedmiokrotnemu gięciu. Rezultatem specjalnej technologii konstrukcji jest szafa o wyjątkowej wytrzymałości z gwarancją obciążenia statycznego do 1500 kg, co stanowi rekord w swojej kategorii. Dostępna w 2 wersjach: z drzwiami przednimi przeszklonymi wypukłymi oraz perforowanymi o perforacji 82% Właściwości drzwi przednich: • Sześciokątna perforacja 82% • Wy więcej »
Dodano: 2013-10-11
TecnosteelCena: 5784.54 zł

Rodzaj:szafa serwerowa

Kabel FTTH 2 włókna G.657A1

 Kabel FTTH 2 włókna G.657A1

Całkowicie dielektryczny kabel światłowodowy (FTTH) „Fibre To The Home” dropowy z włóknami jednomodowymi ITU-T G.652D OS1/0S2, ITU-T G.657A1 i ITU-T G.657A2 lub z włóknami wielomodowymi OM1, OM2, 0M3 i OM4. Dostępny w wersjach od 1 do 4 włókien światłowodowych w pokryciu 250um, każde włókno innego koloru dla łatwej identyfikacji. Konstrukcja kabla zapewnia jego wytrzymałość i elastyczność poprzez zastosowanie wzmocnień (FRP) „Fibre Reinforced Plastic”. Pokrycie zewnętrzne wykonane jest z tworzywa sztucznego nierozprzestrzeniającego ognia (LSZH) „Low Smoke Zero Halogen”. Zalety/Korzyści Możliwość wyboru rodzaju włókna światłowodowego Każde z włókien innego koloru dla łatwej identyfikacji Konstrukcja ułatwiająca montaż i aplikacje kabla Biały pokrycie zewnętrzne (LSZH) – do zastosowania wewnątrz pomieszczeń Zastosowanie Poziome i pionowe instalacje sieci FTTH Konstrukcja ułatwiająca montaż na płaskich powierzchniach i listwach więcej »
Dodano: 2013-10-04
IS NETWORKSCena: 1.04 zł

Rodzaj:kable światłowodowe

Gniazdo FTTH obudowa 2x SC, ST, FC, LC

 Gniazdo FTTH obudowa 2x SC, ST, FC, LC

Gniazdo abonenckie do instalacji wewnętrznych FTTH z dwoma portami SC simplex - dobrej jakości tworzywo sztuczne ABS - produkcja UE. Pakowane pojedynczo, z kompletem montażowym. więcej »
Dodano: 2013-10-04
IS NETWORKSCena: 13.04 zł

Rodzaj:gniazda

Przełącznica światłowodowa wysuwana 24xSC 1U 19" S19

 Przełącznica światłowodowa wysuwana 24xSC 1U 19" S19

S19 - Przełącznica światłowodowa 19" z 24 portami SC, niewyposażona, WYSUWANA, mocowanie adapterów - BEZŚRUBOWE - zatrzaskowe. Maksymalna pojemność - 48 włókien światłowodowych. Solidny i wytrzymały 1U patch panel światłowodowy. Panel ten został zaprojektowany tak aby pomieścić do 48 włókien umieszczonych w przestrzeni o wysokości 1U. Dzięki możliwości wykorzystania różnego typu adapterów oferuje elastyczne rozwiązanie dla użytkownika końcowego. Panel posiada 4 standardowe wejścia kablowe, umożliwiające wprowadzenie kabli różnych typów: luźna tuba, tight buffer, kabli prefabrykowanych, z linką nośną, opancerzonych taśmą stalową, itp. Każdy panel posiada punkty umożliwiające zastosowanie opasek ściągających. Właściwości: Do 48 włókien w obudowie wys. 1U 24 otwory do mocowania adapterów Indywidualnie oznakowane każdego portu 4 otwory do wprowadzania kabli Zgodny z RoHS i REACH / SVHC Pasuje do standardu 19 " Rack Zastosowanie: Centra danych, instalacje więcej »
Dodano: 2013-10-04
Brak danychCena: 89.18 zł

Rodzaj:przełącznica

Łączność i komunikacja

Internet jest jednym z najwspanialszych wynalazków człowieka. Pozwala w szybki i łatwy sposób na wyszukiwanie wielu potrzebnych informacji, przesyłanie wiadomości pocztą e-mailową, wspiera rozwój firm czy pozwala na darmowe kontaktowanie się z innymi osobami za pomocą komunikatorów. Ogromnym udogodnieniem jest także możliwość korzystania z Internetu za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, a także wybór alternatywnej dla tradycyjnej telefonii, technologii VoIP.