Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Łączność i komunikacja

Łączność i komunikacja

Produkty od 161 do 180 z 420

Szafa SJ 19" 600x400 15U drzwi szklane

 Szafa SJ 19" 600x400 15U drzwi szklane

Szafka naścienna jednosekcyjna Przeznaczona do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Dostępna w 2 głębokościach i 6 wysokościach użytkowych. Konstrukcję szafki stanowi korpus z drzwiami szklanymi lub blaszanymi i zdejmowaną osłoną tylną. Standardowo szafka wyposażona jest w dwa kątowniki nośne w rozstawie 19" z płynną regulacją położenia. Drzwi blaszane oraz osłona tylna posiadają linki uziemienia. Korpus szafki zawiera dwa otwory kablowe. Jeden z nich posiada przepust szczotkowy, drugi jest zakryty wyłamywaną zaślepką. Kierunek otwierania drzwi oraz orientację otworów kablowych można łatwo zmienić poprzez obrócenie szafki o 180°. Szeroki zakres elementów wyposażenia dodatkowego: półki, szuflady, zespół wentylacyjny, listwy zasilające, listwa uziemienia itp. Możliwość doposażenia szafki w dodatkowe kątowniki nośne lub belki nośne. Dane techniczne Materiał: Korpus, osłona tylna, kątowniki nośne - blacha stalowa Drzwi - szkło hartowane lub bla więcej »
Dodano: 2013-10-11
ZPASCena: 430.5 zł

Rodzaj:szafa

Konwerter światłowodowy DMC-700SC D-Link

 Konwerter światłowodowy DMC-700SC D-Link

Protokół sieciowy i typ złącza 1 GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45 Protokół sieciowy i typ złącza 2 GigabitEthernet 1000BaseSX - SC Typ okablowania światłowód wielomodowy 50/125 (OM2) UTP - nieekranowana skrętka 4 parowa FTP/STP - ekranowana skrętka 4 parowa światłowód wielomodowy 62.5/125 (OM1) Wysokość 88 mm Szerokość 25 mm Długość 120 mm Dodatkowe informacje automatyczne rozpoznawanie MDI-II/MDI-X na porcie 1000BaseTX wsparcie dla protokołu 802.3x Flow Control możliwość pracy samodzielnej lub w półce 19cali DMC-1000 w zestawie zewnętrzny zasilacz 7.5V, 1.5A maksymalna odległość dla światłowodu 550m więcej »
Dodano: 2013-10-11
D-LinkCena: 499 zł

Rodzaj:konwerter światłowodowy

Switch HP 48 port 10/100/1000 ProCurve 2810-48G J9022A

 Switch HP 48 port 10/100/1000 ProCurve 2810-48G J9022A

Przełącznik o prędkości magistrali wynoszącej 96Gbps, wyposażony w 48 gniazd sieciowych 10/100/1000Mbps - w tym 44 porty 10/100/1000 z automatycznym wykrywaniem szybkości oraz 4 porty typu dual-personality - mogą służyć jako porty RJ-45 10/100/1000 lub jako wolne porty mini-GBIC. Urządzenie posiada tablicę adresów MAC o pojemności 8000 pozycji. Produkt Producent Hewlett-Packard Kod producenta ProCurve Switch 2810 44x101000Mbit, 4xGiga (Combo) (J9022A#ABB) EAN 882780425507 Właściwości fizyczne Wysokość [mm] 43.2 Szerokość [mm] 442 Głębokość [mm] 322.6 Waga [g] 3900 Informacje ogólne Model na rok 2009 2010 2011 2012 Linia ProCurve Kolor Srebrno-czarny Załączone wyposażenie Przewód zasilający Uchwyty Techniczne Przeznaczenie Szafa Rack 19 Prędkość magistrali 96 Gbps Przepustowość 71.4 mpps Pamięć Bufor 1.5 Mb 16 MB Flash 64 MB SDRAM Rozmiar tablicy adresów MAC więcej »
Dodano: 2013-10-11
HPCena: 6930 zł

Switch HP 48 port 10/100 ProCurve 2650-48 J4899B

 Switch HP 48 port 10/100 ProCurve 2650-48 J4899B

Architektura sieci LAN • FastEthernet • GigabitEthernet Liczba portów 10/100BaseTX (RJ45) 48 szt. Liczba portów COMBO GEth (RJ45)/MiniGBIC (SFP) 2 szt. Zarządzanie, monitorowanie i konfiguracja • SNMP - Simple Network Management Protocol • zarządzanie przez przeglądarkę WWW • Telnet • RMON - Remote Monitoring • RMON II - Remote Monitoring ver. 2 • SMON Obsługiwane protokoły routingu ruting statyczny Obsługiwane protokoły i standardy • IEEE 802.3x - Flow Control • IEEE 802.1D - Spanning Tree • IEEE 802.1w - Rapid Convergence Spanning Tree • IEEE 802.3ad - Link Aggregation Control Protocol • IEEE 802.1p - Priority • CDP - Cisco Discovery Protocol • IEEE 802.1Q - Virtual LANs • SSH - Secure Shall • SSL - Secure Sockets Layer • RADIUS • IEEE 802.3 - 10BaseT • IEEE 802.3u - 100BaseTX • ARP - Address Resolution Protocol • IEEE 802.1D - Spanning Tree • FEC - Cisco Fast Ether Channel • TACACS+ Rozmiar tablicy adresów MAC 8000 Algorytm przełączania store-and-forward Prędkość magistrali wew. 1 więcej »
Dodano: 2013-10-11
HPCena: 1955.7 zł

Konwerter światłowodowy DMC-300SC D-Link

 Konwerter światłowodowy DMC-300SC D-Link

Protokół sieciowy i typ złącza 1 FastEthernet 100BaseFX - SC Protokół sieciowy i typ złącza 2 FastEthernet 100BaseTX - RJ45 Typ okablowania światłowód wielomodowy 62.5/125 (OM1) światłowód wielomodowy 50/125 (OM2) FTP/STP - ekranowana skrętka 4 parowa UTP - nieekranowana skrętka 4 parowa Wysokość 88 mm Szerokość 25 mm Długość 120 mm Dodatkowe informacje automatyczne rozpoznawanie MDI-II/MDI-X na porcie 100BaseTX wsparcie dla protokołu 802.3x Flow Control możliwość pracy samodzielnej lub w półce 19cali DMC-1000 w zestawie zewnętrzny zasilacz 7.5V, 1.5A maksymalna odległość dla światłowodu 2km więcej »
Dodano: 2013-10-11
D-LinkCena: 195 zł

Rodzaj:konwerter światłowodowy

Kabel światłowodowy 12G wielomodowy 50/125 OGNIOODPORNY

 Kabel światłowodowy 12G wielomodowy 50/125 OGNIOODPORNY

Kabel OGNIOODPORNY serii LUXFIRE z włóknami wielomodowymi MM 50/125 OM2, czerwony Liczba włókien: 12 x 50/125 multimode OM2 Wersia wykonania: A Kable serii LUXFIRE to specjalistyczne kable światłowodowe desygnowane do zastosowań wszędzie tam gdzie wymagana jest ognioodporność i wytrzymałość na wysoką temperaturę. Kable te w pełni spełniają wymagania normy IEC 60331-25 co potwierdzają testy przeprowadzone przez laboratorium . Kable LUXFIRE są w stanie wytrzymać czas 90 minut w ogniu zwiększając swą tłumienność tylko o 0,5 dB/włókno. Typowe zastosowania kabli LUXFIRE to alarmowe systemy przeciwpożarowe, przemysłowe sieci narażone na oddziaływanie wysokiej temperatury, instalacje w tunelach, instalacje w kolejnictwie oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest ognioodporność okablowania. Kable LUXFIRE to w pełni dielektryczne kable o konstrukcji jedno lub wielotubowej (w zależności od liczby włókien), wzmocnione włóknem szklanym, w pokryciu zewnętrznym LSOH. więcej »
Dodano: 2013-10-11
IS NETWORKSCena: 4.96 zł

Rodzaj:kable światłowodowe

Szafa wisząca 10" wyposażona w półkę i patch panel 16-port

 Szafa wisząca 10" wyposażona w półkę i patch panel 16-port

Szafa wisząca 6U 10" Charakterystyka: - szafka umożliwia montaż elementów 10" w punktach dystrybucyjnych systemu okablowania strukturalnego - stanowi podstawę mechaniczną dla sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego - otwory w tylnej części szafy umożliwiają jej powieszenie na kołkach rozporowych - perforacja w podstawie i suficie spełnia funkcję wentylacji pasywnej - wpusty kablowe na dole i górze szafki - odległość racków od drzwiczek frontowych wynosi 5cm - przeznaczona dla sieci telewizji kablowych oraz lokalnych sieci LAN - materiał: wysokiej jakości blacha stalowa - drzwi przeszklone W komplecie z szafą dostarczane są: półka 10” o wysokości 1U, 16 portowy 10" pusty patch panel o wysokości 1,5U więcej »
Dodano: 2013-10-11
OPENET ICSCena: 277.37 zł

Rodzaj:szafa serwerowa

Szafa serwerowa T7 42U 800/1030 Tecno, stojąca

 Szafa serwerowa T7 42U 800/1030 Tecno, stojąca

Szafa T7 (TiSeven) SERWEROWA Konstrukcja szafy w pełni rozkręcana, drzwi perforowane • Kąt otwarcia drzwi 270° dzięki nowym, opatentowanym zawiasom; • Atest statycznego obciążenia szafy do 1500 kg; • Zestaw kół jezdnych o nośności do 1000 kg; • Drzwi tylne dwuskrzydłowe, kąt otwarcia drzwi 150° • Tylne 19” belki montażowe podzielone na 3 niezależne segmenty pozwalające na montaż serwerów o różnej głębokości; Konstrukcja szafy serwerowaj T7 jest połączeniem 3 różnych technologii produkcyjnych: Słupy szkieletu wykonane są z wysokoodpornego materiału stosowanego w przemyśle motoryzacyjnym, dodatkowo poddane zostały siedmiokrotnemu gięciu. Rezultatem specjalnej technologii konstrukcji jest szafa o wyjątkowej wytrzymałości z gwarancją obciążenia statycznego do 1500 kg, co stanowi rekord w swojej kategorii. Dostępna w 2 wersjach: z drzwiami przednimi przeszklonymi wypukłymi oraz perforowanymi o perforacji 82% Właściwości drzwi przednich: • Sześciokątna perforacja 82% • Wy więcej »
Dodano: 2013-10-11
TecnosteelCena: 5784.54 zł

Rodzaj:szafa serwerowa

Kabel FTTH 2 włókna G.657A1

 Kabel FTTH 2 włókna G.657A1

Całkowicie dielektryczny kabel światłowodowy (FTTH) „Fibre To The Home” dropowy z włóknami jednomodowymi ITU-T G.652D OS1/0S2, ITU-T G.657A1 i ITU-T G.657A2 lub z włóknami wielomodowymi OM1, OM2, 0M3 i OM4. Dostępny w wersjach od 1 do 4 włókien światłowodowych w pokryciu 250um, każde włókno innego koloru dla łatwej identyfikacji. Konstrukcja kabla zapewnia jego wytrzymałość i elastyczność poprzez zastosowanie wzmocnień (FRP) „Fibre Reinforced Plastic”. Pokrycie zewnętrzne wykonane jest z tworzywa sztucznego nierozprzestrzeniającego ognia (LSZH) „Low Smoke Zero Halogen”. Zalety/Korzyści Możliwość wyboru rodzaju włókna światłowodowego Każde z włókien innego koloru dla łatwej identyfikacji Konstrukcja ułatwiająca montaż i aplikacje kabla Biały pokrycie zewnętrzne (LSZH) – do zastosowania wewnątrz pomieszczeń Zastosowanie Poziome i pionowe instalacje sieci FTTH Konstrukcja ułatwiająca montaż na płaskich powierzchniach i listwach więcej »
Dodano: 2013-10-04
IS NETWORKSCena: 1.04 zł

Rodzaj:kable światłowodowe

Gniazdo FTTH obudowa 2x SC, ST, FC, LC

 Gniazdo FTTH obudowa 2x SC, ST, FC, LC

Gniazdo abonenckie do instalacji wewnętrznych FTTH z dwoma portami SC simplex - dobrej jakości tworzywo sztuczne ABS - produkcja UE. Pakowane pojedynczo, z kompletem montażowym. więcej »
Dodano: 2013-10-04
IS NETWORKSCena: 13.04 zł

Rodzaj:gniazda

Przełącznica światłowodowa wysuwana 24xSC 1U 19" S19

 Przełącznica światłowodowa wysuwana 24xSC 1U 19" S19

S19 - Przełącznica światłowodowa 19" z 24 portami SC, niewyposażona, WYSUWANA, mocowanie adapterów - BEZŚRUBOWE - zatrzaskowe. Maksymalna pojemność - 48 włókien światłowodowych. Solidny i wytrzymały 1U patch panel światłowodowy. Panel ten został zaprojektowany tak aby pomieścić do 48 włókien umieszczonych w przestrzeni o wysokości 1U. Dzięki możliwości wykorzystania różnego typu adapterów oferuje elastyczne rozwiązanie dla użytkownika końcowego. Panel posiada 4 standardowe wejścia kablowe, umożliwiające wprowadzenie kabli różnych typów: luźna tuba, tight buffer, kabli prefabrykowanych, z linką nośną, opancerzonych taśmą stalową, itp. Każdy panel posiada punkty umożliwiające zastosowanie opasek ściągających. Właściwości: Do 48 włókien w obudowie wys. 1U 24 otwory do mocowania adapterów Indywidualnie oznakowane każdego portu 4 otwory do wprowadzania kabli Zgodny z RoHS i REACH / SVHC Pasuje do standardu 19 " Rack Zastosowanie: Centra danych, instalacje więcej »
Dodano: 2013-10-04
Brak danychCena: 89.18 zł

Rodzaj:przełącznica

Przełącznica światłowodowa wysuwana 24xSC/LC/E2000 1U 19" S20

 Przełącznica światłowodowa wysuwana 24xSC/LC/E2000 1U 19" S20

S20 - Przełącznica światłowodowa 19" z 24 portami SC/LC/E2000, niewyposażona, WYSUWANA, mocowanie adapterów - BEZŚRUBOWE - zatrzaskowe. Maksymalna pojemność - 48 (LC DX) włókien światłowodowych. Solidny i wytrzymały 1U patch panel światłowodowy. Panel ten został zaprojektowany tak aby pomieścić do 48 włókien umieszczonych w przestrzeni o wysokości 1U. Dzięki możliwości wykorzystania różnego typu adapterów oferuje elastyczne rozwiązanie dla użytkownika końcowego. Panel posiada 4 standardowe wejścia kablowe, umożliwiające wprowadzenie kabli różnych typów: luźna tuba, tight buffer, kabli prefabrykowanych, z linką nośną, opancerzonych taśmą stalową, itp. Każdy panel posiada punkty umożliwiające zastosowanie opasek ściągających. Właściwości: Do 24 włókien (48 LC DX) w obudowie wys. 1U 24 otwory do mocowania adapterów Indywidualnie oznakowane każdego portu 4 otwory do wprowadzania kabli Zgodny z RoHS i REACH / SVHC Pasuje do standardu 19 " Rack Zastosowanie: więcej »
Dodano: 2013-10-04
Brak danychCena: 89.18 zł

Rodzaj:przełącznica

Przełącznica hermetyczna 24xSC/LC duplex

 Przełącznica hermetyczna 24xSC/LC duplex

Przełącznica naścienna – przeznaczona jest do montażu złącz światłowodowych. Umożliwiają zakończenie kabli światłowodowych wszelkich typów, wprowadzanych do przełącznicy poprzez przepusty kablowe. Parametry różne wielkości jedno i dwudrzwiczkowe zamykane na zamek ilość portów 24 typ złącz SC/LC Przełącznice naścienne hermetyczne IP 66 ilość portów 24 odporne na działanie czynników zewnętrznych Pozwala na zainstalowanie 24 adapterów typu SC Simplex (lub odpowiednio LC Duplex) oraz organizację do 24 spawów w 1 tacce światłowodowej. Wyposażona jest w prowadnice, zaczepy oraz regulowane uchwyty na kable i tuby oraz dławiki kablowe. W skład wyposażenia wchodzą także akcesoria montażowe oraz akcesoria ułatwiające organizację spawów. więcej »
Dodano: 2013-10-04
IS NETWORKSCena: 145.69 zł

Rodzaj:przełącznica

Mufa światłowodowa liniowa wyposaż. dla 48 spawów DOME01

 Mufa światłowodowa liniowa wyposaż. dla 48 spawów DOME01

Mufa światłowodowa do zastosowań napowietrznych-słupowych, kanałowych oraz doziemnych. Używana do ochrony spoin (spawów) włókien kabli światłowodowych w połaczeniach liniowych i rozgałęziających. Wykonana z twardego PP, tworzywa odpornego na promieniowanie UV, niską (-40°C) i wysoką (+65°C) temperaturę, oraz substancje chemiczne. Posiada 5 wejść/wyjść, w tym jedno owalne. Kompletna mufa zawiera: rurki-osłonki termokurczliwe do uszczelnienia wlotów kabli tacki z pokrywami dla 48 spawów włókien uchwyt do mocowania na słupie lub ścianie osłonki spawów, tuby do dystrybucji włókien, taśma aluminiowa samoprzylepna do ochrony kabla w czasie zgrzewania osłonki termokurczliwej, papier ścierny, etykiety papierowe Wymiary: 450 mm x 250 mm Waga: 2,5 kg więcej »
Dodano: 2013-10-04
IS NETWORKSCena: 209.35 zł

Rodzaj:mufa światłowodowa

Pigtail jednomodowy SC/APC 9/125 2m

 Pigtail jednomodowy SC/APC 9/125 2m

Pigtail światłowodowy z wtykiem SC/APC jednomodowy 9/125 o dł. 2m Włokno światłowodowe 9/125 OS1 UWAGA !!! Pigtaile standardowo mają długość 2 metry. więcej »
Dodano: 2013-10-04
Brak danychCena: 5.6 zł

Kabel światłowodowy jednomodowy 24J/125 PBK PE

 Kabel światłowodowy jednomodowy 24J/125 PBK PE

Kabel światłowodowy z włóknami jednomodowymi G.652d. Dostępny w wersji z 24 włóknami światłowodowymi w pokryciu 250um umieszczonymi w pojedynczej luźnej tubie, wzmocniony włóknem szklanym, w powłoce z tworzywa sztucznego PE, w kolorze czarnym. więcej »
Dodano: 2013-10-04
FibreFabCena: 3.47 zł

Rodzaj:kable światłowodowe

Sklep

kable światłowodowe zewnętrzne, wewnętrzne, doziemne, kanałowe, FTTH mufy światłowodowe liniowe i przelotowe akcesoria sieci FTTH kable miedziane kategorii 5e, 6, 7 nieekranowane i ekranowane szafy dystrybucyjne 19" i 10" - stojące, wiszące, serwerowe akcesoria i wyposażenie szaf 19" i 10" patch panele 19" i 10" gniazda i keystone RJ45 kat. 5e, 6, 6a akcesoria LSA - łączówki, skrzynki rozdzielcze koryta kablowe PCV i metalowe narzędzia dla instalatorów więcej »
Dodano: 2013-08-30
Brak danych

Specjalistyczny tester CCTV RF-HVT26-CCTV-PRO

 Specjalistyczny tester CCTV RF-HVT26-CCTV-PRO

Specjalistyczny tester CCTV został zaprojektowany dla instalacji i konserwacji kamer IP oraz urządzeń sieciowych transmitujących obraz wideo. Posiada wyświetlacz wyświetlający wideo, kontrolę PTZ, wyjście zasilania DC 12V, test audio, generator kolorów, przeszukiwanie danych RS485, tester kabli. Posiada także unikalne funkcje takie jak testowanie zasilania POE, testowanie PING, skanowanie adresów IP, zrzut obrazu wideo, nagrywanie video, regulacja parametrów obrazu, lampka LED. Dodatkowo posiada wbudowany tester kabli TDR, speclajnie ze złączem BNC dla testowania kabli monitoringów wizyjnych, pomiarów kabli BNC i kabli sieciowych, lokalizację uszkodzeń i zwarć. Cennik poszczególnych konfiguracji: http://www.rfog.pl/produkt,863,specjalistyczny-tester-cctv-rfhvt26cctvpro więcej »
Dodano: 2013-08-02
Brak danych

Kabel Światłowód FO U-DQ(ZN)BH 9/125 1000N 4J C1.1.1-015

 Kabel Światłowód FO U-DQ(ZN)BH 9/125 1000N 4J C1.1.1-015

Budowa Kabla Zewnetrzny płaszcz kabla wykonany z tworzywa FireBur® (normy IEC 50290--27) Suche uszczellnienie taśmą wchłaniającą i pęczniejącą pod jej wpływem Centralna luźna tuba o średnicy O2,8mm dla kabli w przedziale 2-16 włókien oraz O3,5mm dla 24włókien, w której umieszczone są włókna światłowodowe leżące w otoczce w żelu hydrofobowym. Wzmocnienie - włókno szklane jako zabezpieczenie antygryzoniowe Zastosowanie Kable przeznaczone są do przesyłu sygnału światłowodowego analogowego lub cyfrowego w całym paśmie optycznym. Wykorzystywane są do transmisji danych, fonii oraz wizji w teleinformatycznych sieciach dalekosiężnych, rozległych i lokalnych w każdej konfiguracji przestrzennej. Kable przeznaczone są do układania w kanalizacji kablowej pierwotnej lub wtórnej lub do bezpośredniego układania w ziemi. Dzieki powłoce bezhalogenowej z odpornością na UV możliwe jest użytkowanie zarówno w pomieszczeniach jak i na wolnym powietrzu, oraz układania bezpośrednio więcej »
Dodano: 2013-07-02
DrakaCena: 1.63 zł

Gwarancja:12 miesiące

Oryginalne i kompatybilne moduły światłowodowe

 Oryginalne i kompatybilne moduły światłowodowe

Oferujemy kompatybilne moduły GBiC, SFP i XFP czołowych producentów sprzętu aktywnego. Dostarczamy je naszym klientom od kilku lat, a wysoka jakość produktów potwierdzona jest bezawaryjnością oferowanych przez nas modułów. W stałej ofercie mamy do zaoferowanie modele HP (3COM) Cisco. Jednak w bardzo szybkim czasie jesteśmy w stanie zrealizować również zamówienie dla produktów: Nortel, D-Link, Allied Telesis, Juniper, Netgear, H3C, Dell, Extreme. Zobacz ceny w sklepie internetowym: tutaj... więcej »
Dodano: 2013-06-26
HP, 3COM, Juniper, DELL, Netgear, Cisco

Rodzaj:komwertery światłowodowe

Łączność i komunikacja

Internet jest jednym z najwspanialszych wynalazków człowieka. Pozwala w szybki i łatwy sposób na wyszukiwanie wielu potrzebnych informacji, przesyłanie wiadomości pocztą e-mailową, wspiera rozwój firm czy pozwala na darmowe kontaktowanie się z innymi osobami za pomocą komunikatorów. Ogromnym udogodnieniem jest także możliwość korzystania z Internetu za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, a także wybór alternatywnej dla tradycyjnej telefonii, technologii VoIP.