Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 461 do 480 z 619

Antywirusy - AVG

Antywirusy - AVG

Instaluje, sprzedajemy oprogramowanie antywirusowe firmy AVG potrzebujesz zabezpieczyć swój dom czy firmę przed wirusami , spamami , koniami trojańskimi - Świdnica - Wałbrzych - Świebodzice - Żarów - Strzegom - Dzierżoniów - dzwoń 661 - 284 - 474 AVG więcej »
Dodano: 2012-06-27
AVG - Antywirusy

Arxivar 4.6

 Arxivar 4.6

ARXivar ARXivar to unikatowa platforma usprawniająca działania w firmie. Przechowuje i zabezpiecza dane, zarządza dokumentacją od rejestracji i wydruku faktur po bazy danych klientów i dostawców. Służy do efektywnego zarządzania dokumentami w firmie. Intuicyjny w obsłudze, pełni kontrolę nad przychodzącą i wychodzącą pocztą i jest kompatybilny z systemami ERP. Dzięki ARXivarowi oszczędzamy czas w poszukiwaniu najnowszych wersji dokumentów oraz cenny papier! więcej »
Dodano: 2012-06-19
AbleTech

EMU - Systemu Identyfikacji i Gospodarki Maszynami i Urządzeniami

EMU - Systemu Identyfikacji i Gospodarki Maszynami i Urządzeniami usprawnia prowadzenie gospodarki oraz identyfikację maszyn i urządzeń eksploatowanych w zakładzie. Składa się z kilku współpracujących ze sobą, niezależnych modułów. Jedną z zalet systemu jest możliwość dostosowania jego funkcji do aktualnych potrzeb użytkownika. W branży górniczej umożliwia on prowadzenie ewidencji dopuszczeń WUG, badań przez uprawnionych rzeczoznawców do spraw ruchu zakładu górniczego, protokołów odbioru, zezwoleń na oddanie do ruchu OUG i KRZG. System może być dostosowany do pracy praktycznie w każdej branży. więcej »
Dodano: 2012-06-15
EMU

ESET Smart Security NOD

 ESET Smart Security NOD

ESET - oprogramowanie, które zadba o Twoje dane firmowe ESET - ochrona antywirusowa: więcej »
Dodano: 2012-06-13
ESET

ILUO BIZNES KOMFORT

 ILUO BIZNES KOMFORT

Zrealizowane w oparciu o najnowszą technologię oprogramowanie biznesowe przeznaczone jest dla małych i średnich przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. więcej »
Dodano: 2012-06-01
ILUOCena: 430 zł

Klasa produktu:Oprogramowanie
Rodzina:Biznes
Zawartość pakietu:CD instalacyjny
Typ licencji:Na jedno stanowisko
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:cd
Wersja produktu:KOMFORT

Programy w wersji korporacyjnej Pozn

Programy w wersji korporacyjnej Pozn

Program w wersji korporacyjnej umożliwia pracę na wspólnym zbiorze nieograniczonej liczbie operatorów niezależnie od miejsca przebywania. Warunkiem koniecznym jest posiadanie dostępu do Internetu. Programy w wersji korporacyjnej przeznaczone są dla firm, rozległych sieci. Dysponują narzędziami pracy grupowej, możliwością wykorzystania interfejsu bazującego na przeglądarce internetowej (przy użyciu dodatkowego produktu e-Kontrahent), specjalistycznymi bazami danych i wysoce zoptymalizowanym dostępem do korporacyjnych repozytoriów danych, w tym możliwością szybkiego przetwarzania ogromnych zbiorów danych na serwerze (bez tworzenia lokalnej kopii analizowanych danych). więcej »
Dodano: 2012-05-30
PHU FIDES

e-Dokumenty

e-Dokumenty

e-Kontrahent - część składowa naszego programu Finansowo Księgowego. Umożliwia Kontrahentowi firmy dostęp przez Internet do zapisów swojego konta Fk. Pozwala oglądać zaksięgowane faktury oraz zapłaty i ich wydruk. e-Faktura - umożliwia dostęp przez Inernet do bezpiecznego archiwum eFaktur. Kontrahent może odnależć i wydrukować swoje efaktury, sprawdzić właściwości podpisu kwalifikowanego, sprawdzić integralność danych. E-faktura jest częścią składową naszego programu Fakturowanie oraz programu Magazyn + Sprzedaż, Wersja korporacyjna - te programy umożliwiają pracę w firmie na odległość, przy wykorzystaniu Internetu. Wszystkie nasze programy posiadają taką własność. więcej »
Dodano: 2012-05-30
PHU FIDES

e-Faktury

e-Faktury

System e-Faktura składa się z: 1. Programu Fakturowanie – generującego faktury w formie xml i PDF. 2. Programu zapewniającego autentyczność pochodzenia i integralność wysyłanej treści faktury. 3. Serwisu umożliwiającego bezpieczny dostęp do archiwum otrzymanych e-Faktur odbiorcom efaktur z wykorzystaniem strony WWW . więcej »
Dodano: 2012-05-30
PHU FIDES

iScala Light

W naszej ofercie znajdą Państwo dwie wersje systemu iScala Light, wersję dla przedsiębiorstw produkcyjnych oraz dla przedsiębiorstw handlowo-usługowych. Obszar elementów objętych prekonfiguracją obejmuje obszary: zarządzania finansami, zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie produktami, zarządzanie sprzedażą. Dla przedsiębiorstw produkcyjnych dodatkowo prekoniguracji podlegają obszary: zarządzani produkcją, planowanie i harmonogramowanie. Dziei prkonfiguracji systemu udaje się skrócić proces wdrożenia systemu o ponad 50 % i zamknąć go w czasie kilku miesięcy. W konsekwencji, w połączeniu z promocją cenową na licencje sprzedawane w ramach iScala Light, udaje się obniżyć koszt o ponad kiladziesiąt procent. więcej »
Dodano: 2012-05-24
Epicor

Iscala

iScala zawiera pakiet funkcjonalności, który odpowiada potrzebom nawet bardzo rozbudowanych przedsiębiorstw. Zarządzanie finansami, produkcja, zarządzanie serwisem, logistyka, zarządzanie łańcuchem dostaw (SCM), analizy i raporty, zarządzanie umowami, zarządzanie projektami, zarządzanie relacjami z klientem (CRM), kadry i płace to nazwy poszczególnych modułów systemu iScala. Oprogramowanie iScala łączy w sobie funkcje charakterystyczne dla różnych krajów i różnorodność dostępnych języków z najlepszymi funkcjami obsługującymi globalne modele biznesowe uwzględniające wiele firm lub wiele zakładów, które wymagają współpracy z klientami, dostawcami, firmami siostrzanymi i innymi partnerami w celu osiągnięcia operacyjnej i biznesowej doskonałości. Dzięki specjalnym, gotowym do użycia funkcjom, oprogramowanie iScala pomaga przedsiębiorstwom uzyskać przewagę konkurencyjną w takich branżach, jak przemysł chemiczny i farmaceutyczny, przemysł elektromaszynowy, projektowanie, elektronika, podzes więcej »
Dodano: 2012-05-24
Epicor

Epicor 9

Epicor podnosi technologię na poziom, który umożliwia niespotykany dotychczas zakres zarządzania oraz zapewnia stałą, wysoką wydajność dzięki kontekstowemu dostępowi do ważnych informacji biznesowych w czasie rzeczywistym. Trzonem oprogramowania Epicor jest adaptacyjna architektura biznesowa ukierunkowana na współpracę, która zaspokaja potrzeby firm bez względu na kraj, branżę czy wykorzystywane urządzenia zgodnie z zasadą „Business Anywhere”. więcej »
Dodano: 2012-05-24
Epicor

Dynamics NAV

 Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV 2009 to system klasy ERP (ang. Enterprise Resource Planning) służący do efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem. Wyróżnia się szybkością wdrożenia, łatwością konfiguracji i prostotą użytkowania, dedykowany do przedsiębiorstw sektora MSP. Dlaczego Dynamics NAV? -system pozwala usprawniać wszystkie potrzeby oraz procesy zachodzące w firmie, nawet w przypadku wysoce wyspecjalizowanych organizacji potrzebujących zaawansowanych rozwiązań. Podjęta inwestycja i wykorzystane zasoby zwracają się w postaci kosztowo opłacalnego, kompletnego rozwiązania, w pełni dostosowanego do indywidualnych, często nietypowych wymagań przedsiębiorstwa. Z Dynamics NAV każda firma, bez względu na specyfikę, ilość oddziałów i pracowników, czy liczbę i złożoność zachodzących procesów, zyskuje możliwość podniesienia efektywności pracowników i pozycji konkurencyjnej na rynku. więcej »
Dodano: 2012-05-22
Microsoft

Menadżer Serwisu

 Menadżer Serwisu

Menadżer Serwisu to przejrzysty program do serwisu, który stworzono z myślą o firmach zajmujących się naprawą urządzeń biurowych i nie tylko. Różne wersje programu dostosowano do serwisów różnych branż. Prace prowadzone były we współpracy z istniejącymi serwisami, co wydatnie wpłynęło na optymalizację aplikacji, dużą funkcjonalność, a nie tworzenie funkcji, które nie byłyby używane, lub byłyby używane bardzo rzadko. Program dla serwisu dzięki testom przeprowadzonym u nas i w wielu innych firmach, jest funkcjonalny, nie obciążony dodatkowymi modułami, które nikomu do niczego nie są potrzebne, ale w przypadku wielu innych dostępnych na rynku aplikacji, pozwalają uzasadnić wysoką cenę. - zarządzanie naprawami, zlecenia napraw - baza urządzeń - raporty, planowanie serwisów - fakturowanie - magazyn - ewidencja kosztów więcej »
Dodano: 2012-05-19
Krzysztof PietrasCena: 750 zł

Klasa produktu:Program branżowy
Rodzina:Baza danych
Zawartość pakietu:Oprogramowanie
Typ licencji:bezterminowa
Liczba użytkowników:100 szt.
Format nośnika:cd
Wersja produktu:v2010

Licencje zbiorcze OPEN LICENSE Komercyjne * Edukacyjne

 Licencje zbiorcze OPEN LICENSE Komercyjne * Edukacyjne

CHAR Electronics oferuje programy dostępne w licencjonowaniu zbiorowym MOLP firmy Microsoft. Zarówno dla firm typu komercyjnego, jak i edukacyjnego. Najbardziej popularne wersje oprogramowania to: Uaktualnienia systemu Windows oraz programy biurowe pakietu Office Standard lub Office Professional Plus. więcej »
Dodano: 2012-05-16
Microsoft

Faktura

Faktura

Poza standardowymi funkcjami występujcymi we wszystkich podobnych programach nasz program posiada usługę "Faktura elektroniczna" która umożliwia szybkie wystawianie i wysyłanie faktur droga Internetową (tzw. e-faktury) zgodnie z prawnymi wymaganiami System e-Faktura składa się z: 1. Programu Fakturowanie – generującego faktury w formie xml i PDF. 2. Programu zapewniającego autentyczność pochodzenia i integralność wysyłanej treści faktury. 3 Programu umożliwiającego bezpieczny dostęp do archiwum otrzymanych e-Faktur odbiorcom efaktur z wykorzystaniem strony WWW /dodatkowo/. więcej »
Dodano: 2012-04-29
PHU Fides Świebodzin

Klasa produktu:Program użytkowy
Zawartość pakietu:bez prawa rozpowszechniania

Księga Przychodów i Rozchodów

 Księga Przychodów i Rozchodów

Księga Przychodów i Rozchodów umożliwia: bieżącą informację o dochodach i kosztach, automatyczne prowadzenie Rejestru sprzedaży i zakupów VAT, ewidencje wyposażenia, ewidencje przebiegu pojazdów, delegacji, co pozwala na rozliczanie kosztów używania pojazdów samochodowych w firmie wg obowiązujących przepisów, wyliczanie podatków, generuje deklaracje Pit i Vat, tworzenie skompresowanych kopii baz danych oraz możliwość ich odbudowy na podstawie zachowanych plików, prowadzenie należności i zobowiązania z klientami, automatycznie księgowanie - import danych z programu FIDES Fakturowanie, możliwość identyfikacji osoby dokonującej zmian w dokumentach, korzystanie z wbudowanego Kalkulatora odsetek, możliwość aktualizacji przez Internet. więcej »
Dodano: 2012-04-29
PHU Fides Świebodzin

Klasa produktu:Programy użytkowe
Typ licencji:bez prawa rozpowszechniania
Format nośnika:cd

SAP Business ONE

 SAP Business ONE

Jesteśmy autoryzowanym partnerem producenta programów SAP Business ONE. Zajmujemy się sprzedażą oprogramowania oraz wdrożeniami. Firma SAP jest uznanym światowym liderem wśród dostawców oprogramowania biznesowego dla firm ze wszystkich branż i sektorów gospodarki. SAP jest największym producentem oprogramowania do obsługi wewnętrznych procesów w organizacjach i trzecim co do wielkości dostawcą oprogramowania na świecie. Oprogramowania SAP używa 12 milionów użytkowników w 88 tys. instalacji na całym świecie. więcej »
Dodano: 2012-04-26
Brak danych

Reset2

 Reset2

Jesteśmy autoryzowanym partnerem producenta programów RESET2 z Wrocławia. Oprogramowanie Reset2 Zajmujemy się sprzedażą oprogramowania oraz wdrożeniami. w naszej ofercie znajdują się następujące programy: - R2płatnikR2płatnik to bardzo dobry, sprawdzony i w pełni funkcjonalny system płacowo-kadrowy. Umożliwia kompletne prowadzenie kadr, naliczanie wynagrodzeń zgodnie z aktualnymi przepisami oraz automatyczne rozliczenia z urzędem skarbowym i ZUS - R2fk to system umożliwiający kompleksowe prowadzenie księgowości w formiepełnej księgowości oraz dodatkowo opcjonalnie w formie księgi przychodów i rozchodów bądź ryczałtowej ewidencji przychodów. - R2księga to system umożliwiający kompleksowe prowadzenie księgowości w formie księgi przychodów i rozchodów bądź ryczałtowej ewidencji przychodów. Zawiera wiele modułów dodatkowych, pozwalających na prowadzenie wszystkich wymaganych ewidencji oraz na pełne rozliczenie firmy i jej właścicieli z urzędem skarbowym. więcej »
Dodano: 2012-04-26
Brak danych

Comarch Optima

 Comarch Optima

Comarch Optima to oprogramowanie stworzone z myślą o rynku małych i średnich firm działających w różnych branżach. Zawiera kilkanaście zintegrowanych modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Comarch Optima kompleksowo wspomaga prowadzenie mikro i małej firmy. Umożliwia obsługę magazynu i rozliczeń, wystawianie faktur, prowadzenie kadr i płac oraz każdej formy księgowości. Program pozwala również zarządzać relacjami z klientami i tworzyć analizy (Pakiety promocyjne dla małych firm) więcej »
Dodano: 2012-04-26
Brak danych

ESET NOD32 ANTIVIRUS 4.0 UPGRADE

 ESET NOD32 ANTIVIRUS 4.0 UPGRADE

Program antywirusowy i antyspyware do ochrony stacji roboczych pracujących pod systemem operacyjnym Windows 2000/XP/Tablet PC/Vista (oraz Windows 98/ME/NT- w wersji 2.7 Program antywirusowy chroniący przed różnymi rodzajami zagrożeń - wirusami, trojanami, spyware, rootkitami, robakami internetowymi, a także przed adware i phishingiem., Skutecznie chroni komputer podczas przeglądania stron WWW, odbierania poczty elektronicznej, a także korzystania z banku internetowego., Dzięki wykorzystaniu mechanizmów sztucznej inteligencji zapewnia ochronę również przed nowymi, jeszcze nieznanymi zagrożeniami. więcej »
Dodano: 2012-04-24
Brak danychCena: 65 zł

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.