Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 441 do 460 z 619

START Mała Firma

 START Mała Firma

Comarch OPT!MA START Mała Firma to propozycja dla każdej firmy usługowej i większości niedużych firm handlowych poszukujących prostego i intuicyjnego systemu wspierającego sprzedaż i pozwalającego rozliczyć się ze swojej działalności w oparciu o księgę przychodów i rozchodów. Moduł dostępny jest w wersji stacjonarnej oraz internetowej. W wersji internetowej moduły w wersji plus dostępne są w cenie modułów standardowych. Comarch OPT!MA START Mała Firma zawiera: • moduł Faktury, • moduł Kasa/Bank, • moduł Księga Podatkowa, • 12-miesięczna gwarancja i Comarch ASYSTA, • komplet podręczników w formie elektronicznej. Ceny netto! więcej »
Dodano: 2012-08-13
COMARCHCena: 295 zł

Klasa produktu:System zarządzania firmą
Rodzina:Comarch
Zawartość pakietu:Faktury
Kasa/Bank
Księga podatkowa
Format nośnika:cd
Wersja językowa:polska

Start Mikrofirma

 Start Mikrofirma

Comarch OPT!MA START Mikrofirma to doskonałe narzędzie pozwalające na obsługę prostej działalności handlowej lub usługowej. Pakiet umożliwia łatwe wystawianie dokumentów sprzedażowych i zapewnia pełną integracją z dokonywanymi płatnościami. Pakiet dostępny jest w wersji stacjonarnej. Comarch OPT!MA START Mikrofirma zawiera: • moduł Faktury, • moduł Kasa/Bank, • 12-miesięczna gwarancja i Comarch ASYSTA, • komplet podręczników w formie elektronicznej. więcej »
Dodano: 2012-08-13
COMARCHCena: 149 zł

Rodzina:Comarch
Format nośnika:cd

Gratyfikant GT

 Gratyfikant GT

Gratyfikant GT jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym, następcą programu Gratyfikant 3. Program polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym. Gratyfikant GT posiada wiele rozbudowanych funkcji niezbędnych w dziale kadr i płac. Umożliwia prowadzenie ewidencji osobowej w firmie, wystawianie różnego rodzaju umów, ewidencjonowanie wypłat i rachunków, ponadto obsługuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, ułatwia wystawianie deklaracji skarbowych (m.in.: PIT-4, PIT-4R, PIT-8AR, PIT-11/8B, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-40) oraz ZUS (m.in.: RCA, RZA, RSA, DRA). System dostosowany jest do obowiązujących przepisów. Gratyfikant GT współpracuje z programem Płatnik. Ceny netto! więcej »
Dodano: 2012-08-13
InsertCena: 1290 zł

Klasa produktu:Nowoczesny
bogaty funkcjonalnie system kadrowo-płacowy.
Rodzina:InsERT
Zawartość pakietu:Gratyfikant GT
Format nośnika:cd

Rewizor GT

 Rewizor GT

Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych. Rewizor GT posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od administrowania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, zarządzanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych. Rewizor GT dostępny jest również w specjalnej ofercie przygotowanej dla biur rachunkowych i doradców podatkowych, która umożliwia zakup programu w promocyjnym zestawie. Ceny netto! więcej »
Dodano: 2012-08-13
InsertCena: 1290 zł

Klasa produktu:System finansowo-księgowy ułatwiający prowadzenie pełnej księgowości.
Rodzina:InsERT
Zawartość pakietu:Gewizor GT
Format nośnika:cd

Rachmistrz GT

 Rachmistrz GT

Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Rachmistrz GT to doskonałe narzędzie zarówno dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak i biur rachunkowych. Dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT możliwa jest także podstawowa obsługa płac. Rachmistrz GT dostępny jest również w specjalnej ofercie przygotowanej dla biur rachunkowych i doradców podatkowych, która umożliwia zakup programu w promocyjnym zestawie. Ceny netto więcej »
Dodano: 2012-08-13
InsertCena: 400 zł

Klasa produktu:Księga przychodów i rozchodów oraz system naliczania podatku zryczałtowanego.
Rodzina:InsERT
Zawartość pakietu:Rachmistrz GT
Typ licencji:Licencja na 3 stanowiska
Format nośnika:cd

Gestor GT

 Gestor GT

Gestor GT to wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy. Jego wszechstronność i możliwość dostosowania do własnych potrzeb sprawiają, że program może być wykorzystywany w firmach o dowolnej specjalizacji. Zarządzanie sklepem – najważniejsze funkcje: • współpraca z Subiektem GT – importowanie towarów, kontrahentów, cenników, danych o podmiocie, użytkowników; eksport sprzedaży; • zarządzanie asortymentem – stany magazynowe (przyjęcie towaru, zwrot towaru, inwentaryzacja), cenniki; • delegowanie i rozliczanie sprzedawców/kasjerów poprzez sesje pracy; • zarządzanie personelem – nadawanie uprawnień użytkownikom; • filtrowanie wystawionych dokumentów; • przypisanie ustawień każdego stanowiska prac Ceny netto więcej »
Dodano: 2012-08-13
InsertCena: 590 zł

Klasa produktu:System zarządzania relacjami z klientam
Rodzina:InsERT
Zawartość pakietu:GestorGT
Typ licencji:Licencja na 3 stanowiska
Format nośnika:cd

Subiekt GT

 Subiekt GT

Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp. Subiekt GT jest kolejną wersją znanych w Polsce systemów firmy InsERT: Subiekta 4, Subiekta 5 i Subiekta dla Windows. Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze, program sprawdza się w każdej sytuacji. Zastosowane technologie i rozwiązania biznesowe sprawiają, że Subiekt to najczęściej w Polsce wybierany program do wspomagania sprzedaży. Podstawowe możliwości Subiekta GT: • pełna obsługa wszystkich typów dokumentów handlowych i magazynowych; • prowadzenie kartoteki kontrahentów, obejmującej również informacje typu CRM; możliwość definiowania rubryk z dodatkowymi informacjami; • prowadzenie kartoteki towarów, usług, kompletów i opakowań zwrotnych z rozbudowaną kalkulacją cen (10 poziomów cen sprzedaży, w tym ceny walutowe) Ceny netto więcej »
Dodano: 2012-08-13
InsertCena: 690 zł

Klasa produktu:Sprzedaż
Zawartość pakietu:Subiekt GT
Liczba użytkowników:3 szt.
Format nośnika:cd
Wersja językowa:polska

Program księgowy PCBiznes Ala

 Program księgowy PCBiznes Ala

Program księgowy Ala - z jego możliwości korzystają firmy, prowadzące księgowość samodzielnie rozliczające się za pomocą Książki Przychodów i Rozchodów (KPIR) oraz biura rachunkowe, potrzebujące sprawnego i szybkiego narzędzia codziennej pracy. PCBiznes Ala posiada przejrzysty i czytelny interfejs, umożliwiający obsługę programu nawet początkującym użytkownikom. Duży nacisk położony na intuicyjność, logikę i ergonomię powoduje, że program staje się przyjaznym narzędziem codziennej pracy w księgowości, w prowadzeniu książki przychodów i rozchodów. Z programu księgowego Ala możliwe jest wysyłanie do systemu e-Deklaracje następujących formularzy: VAT-7(K), VAT-UE, PIT-28, PIT-36(L) oraz załączników: PIT-B, PIT-O, PIT-D, PIT-2K. Dostępne są 3 wersje programu: MINI, MIDI, MAX. Więcej informacji na www.logopt.pl/PC_Biznes_Ala_mala_ksiegowosc więcej »
Dodano: 2012-08-09
StreamSoft

Program kadrowy i płacowy PCBiznes Aga

 Program kadrowy i płacowy PCBiznes Aga

Program umożliwia: Wprowadzanie danych kadrowych pracowników i właścicieli: dane osobowe, małżonek, dzieci, adres, wykształcenie, dane o zatrudnieniu (etat, data zatrudnienia, data zwolnienia, rodzaj umowy itp.), dane deklaracji ZUS,Prowadzenie ewidencji obecności, Sporządzanie wydruków kadrowych: lista pracowników, umowa o pracę, świadectwo pracy, umowa zlecenie, zaświadczenie o dochodach, umowa o dzieło, miesięczna i roczna karta ewidencji obecności i inne,Naliczanie stawek urlopu, ekwiwalentu urlopowego, wynagrodzenia i zasiłków chorobowych,stosowanie systemu równoważnego czasu pracy, wprowadzenie historii zatrudnienia dla pracownika,przenoszenie pracowników do archiwum,Liczenie płac dla umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło,Obliczanie składek ZUS dla właścicieli,Rozliczanie uczniów, emerytów i rencistów,Możliwość zdefiniowania 5 składników do brutto oraz 5 potrąceń. Dodatkowe informacje na www.logopt.pl/PC_Biznes_Aga_kadry_i_plac więcej »
Dodano: 2012-08-09
StreamSoft

Adobe CS5.5 Design Prem v.5.5 EUE Win Ed Student Sh Kalwaria

Adobe CS5.5 Design Prem v.5.5 EUE Win Ed Student Sh Kalwaria

Pakiet zawiera zestaw narzędzi do projektowania materiałów przeznaczonych do druku, czasopism cyfrowych, eleganckich książek elektronicznych, dynamicznych plików PDF więcej »
Dodano: 2012-07-26
AdobeCena: 1660 zł

Język angielski Kurs on line

 Język angielski Kurs on line

Kurs Langeroo to starannie zaprojektowany, interaktywny kurs angielskiego dla dzieci w wieku 3 do 11 lat. Program obejmuje 324 gry i zabawy on-line na 3 poziomach zaawansowania oraz gotowe zestawy scenariuszy zajęć dla nauczycieli. Program oferuje: • Realizację podstawy programowej w zakresie nauki języka angielskiego dla klas 1-3 • Nagrania audio • Rozwój kreatywności • Rozwój umiejętności myślenia i posługiwania się nowoczesną technologią • Możliwości zastosowania w nauczaniu indywidualnym, w małych grupach lub całej klasie • Zapisywanie indywidualnych wyników • Możliwość wydruku indywidualnych Certyfikatów • Kompatybilność z komputerem lub tablicą interaktywną więcej »
Dodano: 2012-07-24
LangerooCena: 570 zł

Kurs języka angielskiego Krakó dla dzieci od 3 do 11 lat

Kurs języka angielskiego Krakó dla dzieci od 3 do 11 lat

Langeroo to starannie zaprojektowany, interaktywny kurs angielskiego dla dzieci w wieku 3 do 11 lat. Program obejmuje 324 gry i zabawy on-line na 3 poziomach zaawansowania oraz gotowe zestawy scenariuszy zajęć dla nauczycieli. Program oferuje: • Realizację podstawy programowej w zakresie nauki języka angielskiego dla klas 1-3 • Nagrania audio • Rozwój kreatywności • Rozwój umiejętności myślenia i posługiwania się nowoczesną technologią • Możliwości zastosowania w nauczaniu indywidualnym, w małych grupach lub całej klasie • Zapisywanie indywidualnych wyników • Możliwość wydruku indywidualnych Certyfikatów • Kompatybilność z komputerem lub tablicą interaktywną Korzyści dla nauczycieli: • Elastyczność – możliwość korzystania z kursu jako podstawowego narzędzia pracy lub uzupełnienia własnych lekcji • Wsparcie – na każdym etapie dostępne są Plany Lekcji oraz wskazówki, jak efektywnie wykorzystać zasoby kursu • Oszczędność czasu – wszystko co trzeba w jednym miejscu – flashcards, p więcej »
Dodano: 2012-07-24
LangerooCena: 650 zł

iDoctum Biologia, Chemia, Fizyka, Matematyka

 iDoctum Biologia, Chemia, Fizyka, Matematyka

„Multitablica” przedstawia Wam „i-Doctum” – interaktywne oprogramowanie do nauczania przedmiotów ścisłych (biologii, chemii,  fizyki  i  matematyki),  przystosowane do użycia z komputerem i tablicą interaktywną lub projektorem. Każdy program z serii iDoctum posiada 15 licencji do zainstaowania w szkole!!! więcej »
Dodano: 2012-07-24
iDoctumCena: 399 zł

PC Market

 PC Market

PC Market 7 Sprawdzony system informatyczny przeznaczony w zależności od wersji do: - sprzedaży detalicznej, - stacji paliw - gastronomii Obsługuje urządzenie dodatkowe jak wagi metkujące, czytniki kodów kreskowych, systemy płatności kartą, sprawdzarki cen, kasy fiskalne oraz wiele innych funkcji specyficznych dla wybranej branży. więcej »
Dodano: 2012-07-20
insoft

Optima

 Optima

Comarch OPT!MA to program dla małych i średnich firm z każdej branży. Elastyczny model, możliwość doboru modułów i konfiguracja dostępnych opcji sprawiają, że system może obsługiwać różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Firmia Comarch zaufało ponad 45 000 Klientów, co klasyfikuje Comarch OPT!MA jako jeden z najchętniej wybieranych programów do obsługi małych i średnich firm. Dostępne moduły to : handel, FK, płace, CRM, serwis, analizy BI, obsługa sklepu internetowego. więcej »
Dodano: 2012-07-20
COMARCH

Office Manager

 Office Manager

Office Manager jest powszechnie stosowanym, konfigurowalnym i wydajnym produktem DMS szybkiego dostępu do dowolnych dokumentów Windows. Wspomaga katalogowanie (przyporządkowanie do projektów, klientów, grup i innych) i automatycznie indeksuje dokumenty. Zasada jest prosta: dokumenty papierowe są skanowane, rejestrowane w indeksie tekstu pełnego i katalogowane przy pomocy dowolnej ilości atrybutów. Są one zarządzane z jednego archiwum wraz z dokumentami elektronicznymi niemal każdego formatu. Mogą być pobierane z tego archiwum przy pomocy atrybutów i indeksowania tekstu pełnego, przejrzyście opisane i opracowane. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu twoje dokumenty znajdują się zawsze w zasięgu ręki. więcej »
Dodano: 2012-07-11
Brak danych

Wersja językowa:polska

InduSoft Web Studio v7.1

InduSoft Web Studio - czołowy produkt InduSoft, który jest idealnym rozwiązaniem typu RACE. Stanowi zestaw wszechstronnych narzędzi usprawniających automatykę, zawierający wszystkie najważniejsze komponenty wymagane do tworzenia nowoczesnych aplikacji typu HMI oraz SCADA kompatybilnych z systemami Windows, działających w środowiskach Internet i Intranet. InduSoft Web Studio jest idealnym rozwiązaniem wspomagającym tzw. elektroniczną automatykę. Umożliwia ono wizualizację procesów technologicznych - za pomocą prostej metody "kliknij-przeciągnij-upuść" użytkownik jest w stanie stworzyć symulacje nawet najbardziej skomplikowanych procesów tego typu więcej »
Dodano: 2012-07-06
InduSoft

KERIO Operator

 KERIO Operator

Dostarczamy naszym klientom m.in. system telefoniczny Kerio Operator, który jest kompatybilny z każdym urządzeniem SIP i ma możliwość automatycznego skonfigurowania się z większością najpopularniejszych telefonów. Kerio Operator może być wykorzystany jako rozwiązanie SIP PBX z telefonami SIP i dostawcą usługi SIP bądź jako rozwiązanie hybrydowe z telefonami SIP i kartami T1/E1/EuroISDN oraz dostawcami tych usług. Kerio Operator dostępny jest w formie software appliance instalowany z obrazu dysku ze swoim własnym systemem operacyjnym i wszystkimi niezbędnymi elementami do rozpoczęcia pracy w kilka minut. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. więcej »
Dodano: 2012-06-28
Kerio Technologies, Inc.

KERIO Control

 KERIO Control

Jako autoryzowany partner firmy Kerio dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości produkty niezwykle pomocne w prowadzeniu firmy. Polecamy m.in. idealne rozwiązanie, jakim jest Kerio Control, który jest wielowarstwową architekturą zabezpieczeń przeznaczoną do zapewnienia bezpieczeństwa środowiska sieciowego, serwerów i użytkowników to KERIO Control. Z wbudowanym firewallem, VPN, programem antywirusowym i filtrami zawartości, KERIO pomaga administratorom w ochronie ich sieci przy jednoczesnym bezpiecznym i niezawodnym łączeniu filii i pracowników przebywających w terenie. więcej »
Dodano: 2012-06-28
Kerio Technologies, Inc.

KERIO Connect

 KERIO Connect

KERIO Connect to rozbudowany serwer poczty umożliwiający obsługę poczty elektronicznej w telefonach komórkowych i komputerach stacjonarnych, pozwalający na udostępnianie danych, planowanie zadań i lepszą współpracę w grupach roboczych. To doskonała alternatywa dla Microsoft Exchange, znacznie upraszczająca administrację i obniżająca koszt posiadania tego typu rozwiązania. W razie pytań na temat tego produktu zapraszamy do kontaktu. więcej »
Dodano: 2012-06-28
Kerio Technologies, Inc.

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.