Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Programy użytkowe

Programy użytkowe

Produkty od 201 do 220 z 468

SolidWorks Enterprise PDM

 SolidWorks Enterprise PDM

EPDM to specjalne oprogramowanie,pełniące rolę specjalnego dysku sieciowego, w którym przechowywane są wszystkie pliki projektów. więcej »
Dodano: 2014-05-09
Dassault Systemes

SolidWorks

 SolidWorks

SolidWorks jest programem do parametrycznego modelowania trójwymiarowego (CAD 3D). Obok modeli części i złożeń pozwala na stworzenie kompletnej dokumentacji rysunkowej. Więcej szczegołów na www.solidexpert.com/solidworks więcej »
Dodano: 2014-05-07
Dassault Systemes

CAMWorks

 CAMWorks

CAMWorks to oprogramowanie do generowania ścieżek narzędziowych dla maszyn numerycznych CNC tj. frezarki, tokarki czy elektrodrążarki EDM. Inaczej niż konkurencyjne rozwiązania CAM praca odbywa się bezpośrednio na modelu CAD 3D w jednym oknie aplikacji SolidWorks a dane obróbki są zapisywane w pliku modelu. Możliwości CAMWorks obejmują obsługę pełnych 5 osi a także profesjonalną symulację maszyny. Szczegóły na http://www.solidexpert.com/cam/ więcej »
Dodano: 2014-05-07
Geometric

Program dla sklepów i magazynów ProPCMarket 7 PCMarket7

 Program dla sklepów i magazynów ProPCMarket 7 PCMarket7

Oferujemy sprzedaż, wdrożenia, nadzór i szkolenia. NAJNIŻSZE CENY W REGIONIE!!! Szybko, tanio, profesjonalnie i solidnie. Dzięki programowi PCMarket 7: -Szybko znajdziesz najlepiej i najgorzej sprzedające się towary -Prześledzisz dokładną historię towaru -Sprawdzisz stan rozliczeń z kontrahentami -Podglądniesz ile sklep „zarobił” -Sprawdzisz bieżący stan kasy -Sporządzisz zamówienie bez chodzenia między półkami -Zaoszczędzisz na szybkim sporządzeniu remanentu -Szybko wydrukujesz etykietki na półki i towary -Zachęcisz klientów do częstych zakupów Niezobowiązująca DARMOWA prezentacja możliwości programu u klienta. Zadzwoń już dziś, Nasz serwisant skontaktuje się w celu uzgodnienia dogodnego terminu dla Państwa. Nasze doświadczenie, wiedza i profesjonalne podejście to GWARANCJA zadowolenia. Zaufaj nam i TY, Dojazd do klienta w obrębie miejscowości: Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Błaszki, Kępno, Turek, Grabów nad Prosną, Kalisz oraz pobliskich z wymienionych więcej »
Dodano: 2014-05-05
insoft

Klasa produktu:BOX

Acronis Backup & Recovery 11.5 Server for Windows 11.5

 Acronis Backup & Recovery 11.5 Server for Windows 11.5

Acronis Backup for Windows to najlepsze rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych dysków oraz plików dla serwerów Windows. Program został stworzony z myślą o małych i średnich firmach z ograniczoną ilością personelu IT gdzie centralne zarządzanie nie jest wymagane. Szybkie i proste tworzenie kopii zapasowych Tworzenie kopii zapasowych lub migawek całego serwera z obsługą przywracania od podstaw. Kopie zapasowe plików Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie plików oraz folderów, łącznie z plikami na zasobach sieciowych. Przywracanie od podstaw Kopię zapasową można przywrócić od podstaw w kilka minut. Przywracanie danych na innym sprzęcie Narzędzie Acronis Universal Restore umożliwia migrację lub przywrócenie całego systemu Windows na innym sprzęcie. Kontakt z inżynierem produktu: kom. 664 909 202 więcej »
Dodano: 2014-05-01
AcronisCena: 3260 zł

Comarch ERP XL

 Comarch ERP XL

Comarch ERP XL to polski system informatyczny, który jest produkowany przez firmę Comarch S.A.. Rozwiązanie jest dedykowane dla średnich i dużych firm produkcyjnych, handlowych i usługowych z różnych sektorów gospodarki. Sprawdza się zarówno w firmach jedno-oddziałowych, jak i organizacjach o strukturze rozproszonej. więcej »
Dodano: 2014-04-25
COMARCH

NetAgent

 NetAgent

Aplikacja NetAgent służy przedstawicielom handlowym do prowadzenia sprzedaży mobilnej przy użyciu urzadzeń mobilnych takich jak smartphony czy palmtopy. Program umożliwia składanie zamówień i przesyłanie ich do hurtowni drogą elektroniczną z dowolnego miejsca, tak więc również podczas wizyty u klienta. Dzięki dokumentom elektronicznym czas potrzebny do obsługi zamówień ulega skróceniu do absolutnego minimum. więcej »
Dodano: 2014-04-17
Net Sp. z o.o.

Kasnet

 Kasnet

KasNet jest programem przeznaczonym do obsługi sprzedaży na stanowiskach kas fiskalnych. Współpracuje z wszystkimi drukarkami fiskalnymi dostępnymi na rynku oraz z dowolnymi czytnikami kodów kreskowych. Oprogramowanie umożliwia sprzedaż za pomocą zeskanowanych kodów kreskowych, identyfikację po numerach PLU lub po nazwie towarowej. Wersja graficzna programu zdecydowanie ułatwia sprzedaż na kasach fiskalnych korzystających z ekranów dotykowych. więcej »
Dodano: 2014-04-17
Net Sp. z o.o.

Program do kredytów NetBanking

Program do kredytów NetBanking

Program dostępny z przeglądarki internetowej który obsługuje proces udzielania pożyczek, rat i kredytów od momentu zarejestrowania pożyczkobiorcy do spłaty przez niego ostatniej raty. System kompleksowo obsługuje dział sprzedaży, księgowości, windykacji i weryfikacji wniosków. Jego struktura dzieli się na 3 części: Moduł kasowy, Moduł sprzedaży, Moduł weryfikacji wniosku, Moduł windykacji oraz Moduł raportów i analiz. więcej »
Dodano: 2014-04-17
Net Sp. z o.o.

AutoCAD

 AutoCAD

Witam serdecznie, zajmujemy się sprzedażą używanego oprogramowania, posiadamy następujące produkty z rodziny Autodesk: - AutoCAD LT 2007 - AutoCAD LT 2008 - AutoCAD LT 2009 - AutoCAD LT 2010 - AutoCAD LT 2011 - AutoCAD LT 2012 - AutoCAD Revit LT Suite 2014+ 2015 subskrypcja - Autodesk Building Design Suite 2013 premium. Pozdrawiam Netbul Rafał Bulira tel. 511155550 więcej »
Dodano: 2014-04-16
Autodesk

Norton Internet Security 2014 3PC/1 rok

 Norton Internet Security 2014 3PC/1 rok

Norton Internet Security 2014 w nieuciążliwy sposób chroni przed różnego rodzaju zagrożeniami jeszcze zanim przedostaną się do komputera. Program posiada funkcje: - zabezpieczające komputer przez złośliwym oprogramowaniem - chroniące tożsamość użytkownika - umożliwiające bezpieczne korzystanie z Internetu, dokonywanie zakupów i korzystanie z bankowości online - pozwalające sprawować kontrolę nad aktywnością sieciową dzieci Program przeznaczony jest dla komputerów z systemem operacyjnym Windows XP/Vista/7/8 więcej »
Dodano: 2014-04-16
SYMANTECCena: 108 zł

Typ licencji:licencja elektroniczna (ESD)
Ważność licencji:12 miesiące
Wersja produktu:2014
Wersja językowa:polska

Licencje dla edukacji, budżetówki Office

 Licencje dla edukacji, budżetówki Office

Programy licencyjne przeznaczone dla instytucji edukacyjnych Programy licencji grupowych przeznaczone dla instytucji akademickich pozwalają na udostępnianie oprogramowania Microsoft pracownikom dydaktycznym i studentom, aby mogli się ze sobą kontaktować, współpracować i uczyć. Wykorzystując przysługujące rabaty i wybierając właściwy program licencjonowania dla studentów, nauczycieli i organizacji akademickich, można efektywniej wykorzystać dostępne oprogramowania, usługi i rozwiązania, nabywając je w rozsądnej cenie. Prawa do nabywania produktów Microsoft w ramach określonych programów licencyjnych przeznaczonych dla instytucji akademickich mają organizacje zdefiniowane jako Kwalifikowani Użytkownicy Edukacyjni (Qualified Educational Users). Są to: Instytucje edukacyjne Lokalne, regionalne lub państwowe siedziby administracyjne instytucji edukacyjnych Wykładowcy i pracownicy instytucji edukacyjnych Studenci Biblioteki publiczne Muzea publiczne więcej »
Dodano: 2014-04-07
Microsoft

Wersja językowa:polska

KS-SOW Sklep medyczny/zielarski

 KS-SOW Sklep medyczny/zielarski

System komputerowy KS-SOW jest następcą systemu obsługi sklepu KS-SOD. Budowa systemu oparta została o najnowocześniejsze narzędzia programistyczne. System wykorzystuje w swojej pracy bazy typu SQL, zarówno bezpłatną i popularną - Firebird, jak również bazę Oracle. System wykorzystuje szeroko również technologie internetowe co daje niespotykane dotąd możliwości. Poza wykorzystaniem możliwości jakie daje technologia Windows, szczególny nacisk został położony na sprawną obsługę (całość systemu może być obsługiwana wyłącznie z klawiatury, bez użycia myszki, włącznie z przyzwyczajeniami użytkowników wersji DOS). Bardzo ważną sprawą jest również szybkość pracy systemu, która ma ogromne znaczenie zwłaszcza w sytuacji masowej obsługi klientów w wielu sklepach. Zastosowano również wiele specjalizowanych rozwiązań istotnych z punktu widzenia pracy sklepu i posiadanego sprzętu. Jednym z nich jest możliwość wykorzystywania posiadanych drukarek igłowych i ich praca z systemem w tzw. trybie znakowy więcej »
Dodano: 2014-04-07
KamsoftCena: 1229 zł

Zawartość pakietu:nośnik z programem i licencją
Liczba użytkowników:1 szt.
Wersja językowa:polska

KS-AOW Apteka Windows

 KS-AOW Apteka Windows

Szczegółowy opis modułów wraz z instrukcjami : http://www.kamsoft.pl/prod/aow/Instrukcje.htm Ceny oprogramowania i modułów dodatkowych nie zawierają wdrożenia i przeszkolenia. W celu uzyskania oferty indywidualnej, prosimy kontaktować się mailowo lub telefonicznie : 530 304 157. Po zamówieniu, prosimy przesłać zeskanowane zezwolenie na prowadzenie apteki / punktu aptecznego na adres : marek@quado.pl Film przedstawiający ogólne działania programu : http://www.youtube.com/watch?v=Xx9i9oheO8E KS-AOW jest najpopularniejszym w Polsce kompleksowym Systemem wspomagania pracy aptek, pracującym w środowisku Windows. System wykorzystuje w swojej pracy bazy typu SQL oraz technologie internetowe. Szczególny nacisk w Systemie położono na sprawną i szybką obsługę. Zastosowano również rozwiązania pozwalające na wykorzystanie drukarek igłowych i ich pracę z Systemem w trybie znakowym. System KS-AOW składa się z kilkunastu powiązanych ze sobą modułów zapewniających szeroki zakres możliwości. Fun więcej »
Dodano: 2014-04-07
KamsoftCena: 2969 zł

Zawartość pakietu:nośnik z programem i licencją
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska

Connect+ 2.2

 Connect+ 2.2

Connect+ jest systemem do zarządzania procesami biznesowymi w zakresie uprawnień, narzędzi i dostępów. Umożliwia pełną automatyzację, kontrolę oraz przejrzystość procesów personalnych i administracyjnych zgodnie z regulacjami prawnymi i wewnętrznymi, związanych z pracownikami, współpracownikami, konsultantami i dostawcami. więcej »
Dodano: 2014-04-02
Vector Networks

Nod32 Antywirus x86/x64

 Nod32 Antywirus x86/x64

Program antywirusowy i antyspyware przeznaczony do ochrony komputerów z wszystkimi wspieranymi wersjami Windows (8.1 / 8 / 7 / Vista / XP). więcej »
Dodano: 2014-03-30
ESETCena: 99 zł

Klasa produktu:Oprogramowanie biurowe
Rodzina:Antywius
Typ licencji:Licencja w wersji elektronicznej
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Wersja językowa:polska

Programy użytkowe dla firm

 Programy użytkowe dla firm

Do zaoferowania swoim klientom mamy m.in.: różnego rodzaju programy użytkowe dla firm, w tym m.in. systemy operacyjne Microsoft, programy antywirusowe, programy fakturowe i programy rozliczeniowe dla małych i średnich firm. więcej »
Dodano: 2011-10-18
InsERT, Comarch, Insoft, Microsoft

System sprzedaży, program HiperMarket

 System sprzedaży, program HiperMarket

System sprzedaży „HiperMarket”, wdrożony do tej pory w około 1500 sklepach, to dedykowane oprogramowanie sklepów, dla handlu usprawniające pracę i sprzedaż dla sklepów. Nasze oprogramowanie umożliwia centralne zarządzanie siecią placówek: począwszy od sieci sklepów, hurtowni, hipermarketów, poprzez jednostki produkcyjne takie jak piekarnie czy cukiernie, po gastronomię (np. restauracje, bary). system sprzedaży HiperMarket: http://www.hm.net.pl/oferta/hipermarket.html więcej »
Dodano: 2011-07-14
Net Sp. z o.o.

Klasa produktu:Program sprzedaży
Rodzina:System sprzedaży
Typ licencji:Wersja pełna
Wersja językowa:polska

Program dla marketów i magazynów PCMarket

 Program dla marketów i magazynów PCMarket

Program PC - Market pozwala na szybkie znalezienie najlepiej i najgorzej sprzedających się towarów oraz prześledzenie dokładnej historii towaru (od wprowadzenia na magazyn do sprzedania ostatniej sztuki). Program umożliwia także sprawdzenie stanu rozliczenia z kontrahentami (ilość niezapłaconych faktur i nieodebranych pieniędzy). Dzięki niemu można podglądnąć zarobki sklepu - program poda, jaką kwotę marży zrealizował sklep na sprzedanych towarach. Ponadto umożliwia sprawdzenie bieżącego stanu kasy, dzięki czemu w każdej chwili dowiesz się ile pieniędzy powinno się znajdować w kasetce kasjera. Przy wykorzystaniu programu można sporządzić zamówienie bez chodzenia między półkami sklepowymi. więcej »
Dodano: 2014-03-25
insoft

Vario.One

 Vario.One

Jest to nowoczesne oraz wydajne rozwiązanie, które pozwalają zarządzać informacją, a ponadto sterować obiegiem informacji, przystosowanym do pracy w różnych otoczeniach informatycznych oraz przystosowanym do zmian w nich zachodzących. Ergonomicznie zbudowany interfejs zapewnia łatwe poruszanie się w systemie. Systemu pozwala na zarządzanie procesami biznesowymi (BPM), czyli wszelkimi procesami związanymi z obiegiem dokumentacji zewnętrznej i wewnętrznej, rejestracją, wnioskowaniem i rozliczaniem kart pracy, reklamacji, a także zakładowego archiwum oraz wieloma innymi procesami. Wykres Gantta jest graficznym odwzorowanie struktur projektu i pozwala na zarządzanie zasobami, grupą projektową, terminarzem, kosztami projektów. Całość bsługi dokumentacji wysyłanej za pośrednictwem poczty tradycyjnej, e-mail oraz faksu, rejestracja korespondencji, dziennik korespondencji i praca grupowa - sekwencja zadań, podział ról, praca grupowa na dokumentach. więcej »
Dodano: 2014-03-20
VarioCena: 590.4 zł

Rodzina:Vario
Typ licencji:jednostanowiskowa
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska