Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Programy użytkowe

Programy użytkowe

Produkty od 241 do 260 z 466

RAKS BR - Księga Handlowa

To kompletny i w pełni zintegrowany SYSTEM KSIĘGOWY stworzony do prowadzenia pełnej księgowości firm prywatnych, państwowych, spółdzielni, fundacji i organizacji non profit. Realizuje wszystkie operacje księgowe, począwszy od tworzenia planu kont i łatwego księgowania dokumentów, poprzez rozrachunki i rozliczenia, aż po automatyczne sporządzanie pełnej tabeli bilansowej i rachunku zysków i strat, deklaracji oraz różnego rodzaju zestawienia i raporty. RAKSSQL to jedyny w Polsce program wyposażony w Serwis Prawny dla Księgowych >> System znaczników, rozbudowane automaty i wzorce księgowe Aplikacja posiada możliwość oznaczania dokumentów oraz ich pozycji. Dzięki wykorzystaniu definiowanych wzorców księgowych system oferuje możliwość elastycznego i automatycznego księgowania dokumentów. Rozwiązanie zwiększa efektywność pracy i odciąża księgowych od ręcznego rejestrowania danych. więcej »
Dodano: 2014-01-07
RAKSCena: 2190 zł

Klasa produktu:Księgowość
Rodzina:Księgowe
Typ licencji:Pełna dla firm
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:999 szt.
Wersja produktu:Pełna

RAKS SQL - PAKIET PROFESIONAL

999 zł netto Przeznaczony dla firm, które: zatrudniają pracowników, rozliczają się z ZUS, wystawiają faktury lub paragony, kupują towary, usługi, prowadzą magazyn, prowadzą Księgę Podatkową, amortyzują posiadane wyposażenie. Program stworzony dla przedsiębiorców zatrudniających i rozliczających samodzielnie pracowników (do 10), prowadzących sprzedaż i obsługę magazynu oraz rozliczających się na podstawie Księgi Podatkowej. Umożliwia wystawianie dokumentów sprzedaży (faktur, paragonów), dokumentów magazynowych oraz prowadzenie rozliczeń kasowych, współpracuje z drukarkami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych. Automatycznie generuje deklaracje do Urzędu Skarbowego i ZUS, rozlicza "kilometrówkę", dokonuje amortyzacji posiadanych środków trwałych. Dzięki pełnej integracji każda operacja jest odnotowywana w systemie, np. wystawienie faktury powoduje automatyczne pomniejszenie stanów magazynowych. Program daje możliwość pracy na 3 stan. więcej »
Dodano: 2014-01-07
RAKSCena: 999 zł

Klasa produktu:Zarządzanie
Typ licencji:Pełna dla firm
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:999 szt.
Wersja językowa:polska

RAKS SQL - PAKIET MEDIUM

wystawiają faktury lub paragony, kupują towary, usługi, prowadzą magazyn, prowadzą Księgę Podatkową amortyzują posiadane wyposażenie. Program stworzony dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż i obsługę magazynu oraz rozliczających się samodzielnie na podstawie Księgi Podatkowej. Umożliwia wystawianie dokumentów sprzedaży (faktur, paragonów), dokumentów magazynowych oraz prowadzenie rozliczeń kasowych, współpracuje z drukarkami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych. Automatycznie generuje deklaracje do Urzędu Skarbowego, rozlicza "kilometrówkę", dokonuje amortyzacji posiadanych środków trwałych.Dzięki pełnej integracji każda operacja jest odnotowywana w systemie, np. wystawienie faktury powoduje automatyczne pomniejszenie stanów magazynowych. Program daje możliwość pracy na 3 stanowiskach w ramach jednej sieci komputerowej. Sprzedaż, Magazyn, Drukarki fiskalne, Zakupy, Zamówienia, Kasa, Bank, Rozrachunki, Księga Przychodów i Rozchodów, Ryczałt, Środki Trwałe (do10) Gen. Raportów więcej »
Dodano: 2014-01-07
RAKSCena: 499 zł

Klasa produktu:Zarządzanie
Typ licencji:Pełna dla firm
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:999 szt.
Wersja językowa:polska

RAKS SQL - PAKIET START

 RAKS SQL - PAKIET START

Przeznaczony dla firm, które: wystawiają faktury lub paragony, kupują towary, usługi, prowadzą magazyn, obsługę księgową zlecają firmie zewnętrznej. Program stworzony dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż i obsługę magazynu. Umożliwia wystawianie faktur, paragonów, dokumentów magazynowych oraz prowadzenie rozliczeń kasowych, współpracuje z drukarkami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych. Dzięki pełnej integracji każda operacja jest odnotowywana w systemie, np. wystawienie faktury powoduje automatyczne pomniejszenie stanów magazynowych. Program daje możliwość pracy na 3 stanowiskach w ramach jednej sieci komputerowej. W skład pakietu wchodzą następujące elementy systemu RAKSSQL: Sprzedaż, Magazyn, Drukarki fiskalne, Zakupy, Zamówienia, Kasa, Bank, Rozrachunki, Generator Raportów. Pełna obsługa dokumentów Sprzedaży i zakupu: faktura VAT, faktury zaliczkowe, paragon, faktura korygująca; kasowych: KP, KW, wyciągi bankowe, polecenia przelewu. więcej »
Dodano: 2014-01-07
RAKSCena: 199 zł

Klasa produktu:Zarządzanie
Typ licencji:Pełna dla firm
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:999 szt.
Wersja produktu:Pełna
Wersja językowa:polska

Factory ERP - Zarządzanie produkcją, harmonogramowanie produkcji

 Factory ERP - Zarządzanie produkcją, harmonogramowanie produkcji

Factory ERP to system klasy ERP wspomagający firmy w zarządzaniu produkcją, planowaniu produkcji, jej rejestracji i rozliczaniu. więcej »
Dodano: 2014-01-06
Intesi

Klasa produktu:ERP
Wersja językowa:polska

Systemy ERP

 Systemy ERP

ERP to system zaprojektowany przede wszystkim dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Jest to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystywane przez 7 tys. polskich przedsiębiorstw. Program ten jest tworzony głównie z myślą o użytkowniku. Ma zaimplementowaną wiedzę, pomagającą w rozwiązywaniu problemów i pozwalającą unikać popełniania błędów. Zapewnia przyjazną obsługę oraz łatwą integrację z innymi rozwiązaniami, np. branżowymi. więcej »
Dodano: 2013-12-13
Soneta sp. z o.o

Klasa produktu:ERP
Format nośnika:cd

System ENOVA srebrna, złota, platynowa

 System ENOVA srebrna, złota, platynowa

Przede wszystkim funkcjonalność Od strony technicznej ENOVA jest zgrabną, elegancką konstrukcją złożoną z modułów i zaprojektowaną tak, aby optymalnie wypełniała swoje funkcje. Program wyposażony został w przyjazny, intuicyjny i wygodny w użyciu interfejs, który nie wymaga żmudnych szkoleń po wdrożeniu. Dzięki przemyślanej parametryzacji możliwe jest dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb firm. Elektroniczny ekspert – zawsze na bieżąco! Oprogramowanie ENOVA należy do kategorii systemów eksperckich, czyli takich, które same podejmują proste decyzje i pomagają w rozwiązywaniu problemów bardziej złożonych. Jak pokazuje praktyka, jest to szczególnie ważne w modułach takich jak Płace czy Handel. Zawarta w systemie wiedza merytoryczna podlega stałej aktualizacji wraz ze zmianami w prawie. Sami świetnie się orientujemy w gąszczu zmieniających się przepisów. Dzięki bezpośrednim i bliskim kontaktom z naszymi klientami znamy prak więcej »
Dodano: 2013-11-25
Soneta Sp. z o.o.

KC Market

 KC Market

Specjalistyczne oprogramowanie dedykowane dla handlu detalicznego, obsługa wielu magazynów, urządzeń fiskalnych, wag i kolektorów danych. Centralne zarządzanie sklepami, Export do księgowości więcej »
Dodano: 2013-11-14
Brak danych

Ważność licencji:12 miesiące

Mediqus Serwer

 Mediqus Serwer

w pakiecie jest Serwer IBM Express x3100 M4 Bazę danych IBM DB2 5 licencji z prawem do aktualizacji na okres 12 miesięcy. gwarancja rozwoju systemu i zgodności z wymaganiami prawnymi możliwość bezpłatnego skorzystania z wybranych szkoleń online naszego Centrum Edukacji więcej »
Dodano: 2013-11-10
GaBoS Software

Mediqus Rehabilitacja - Planowanie Zabiegów

 Mediqus Rehabilitacja - Planowanie Zabiegów

Umożliwia Szybką i łatwą rejestrację pacjentów na zabiegi Zarządzanie dostępnymi środkami, infrastrukturą i personelem medycznym Szybkie i wygodne potwierdzenie przez pacjenta odbytego zabiegu w gabinecie Podgląd obłożenia sprzętu, pomieszczeń i personelu. Automatyczne rozplanowanie serii zabiegów pacjenta w harmonogramie (z uwzględnieniem innych wizyt) więcej »
Dodano: 2013-11-10
GaBoS Software

Mediqus Szpital

 Mediqus Szpital

Mechanizmy bezpieczeństwa i autoryzacji użytkowników zapewniają pełną ochronę danych osobowych wraz z zachowaniem tajemnicy lekarskiej. Dla lekarzy to zmniejszenie ilości czasu poświęcanego pracy papierkowej, dzięki elektronicznej dokumentacji medycznej. System jest zgodny z przepisami Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Finansów, Narodowego Funduszu Zdrowia i innych uprawnionych instytucji oraz stale modernizowany i dostosowywany do zmieniających się przepisów. więcej »
Dodano: 2013-11-10
GaBoS Software

Mediqus Przychodnia

 Mediqus Przychodnia

Pełna obsługa pacjenta w przychodni od momentu rejestracji po rozliczenia z NFZ i płatnikami komercyjnymi.Program będący na szczycie listy tego typu rozwiązań w kraju, najbardziej atrakcyjny cenowo z najlepszym serwisem więcej »
Dodano: 2013-11-10
GaBoS Software

enova Promocje

 enova Promocje

np. listopad z enova, procent za baner, dla nowych Biur Rachunkowych,leasing oprogramowania, Vocher enova itd więcej »
Dodano: 2013-11-10
Soneta Sp. z o.o.

enova Projekty

 enova Projekty

• tworzenie budżetu dla projektu, • planowanie kwot kosztów i przychodów, • kwalifikacja kosztów (możliwość opisywania dokumentów za pomocą Opisu kontrolingowego), • wprowadzanie korekt, • kontrolę kwot zrealizowanych przypisywanie dokumentów do projektów (co wpływa na stopień realizacji budżetu projektu), • tworzenie schematów podziałowych dla dokumentów, które umożliwiają automatyzację procesu przypisywania dokumentów do projektów; oraz pełną funkcjonalność modułu enova CRM, który umożliwia: • ewidencjonowanie wszelkich kontaktów z kontrahentami, • podpinanie załączników do zrealizowanych zdarzeń i planowanych zadań, • łączenie zdarzeń oraz zadań dotyczących np. jednego kontrahenta w projekty, • łączenie kilku projektów w kampanie. więcej »
Dodano: 2013-11-10
Soneta Sp. z o.o.

enova CRM

 enova CRM

CRM to - rejestracja danych o kontrahentach i kontaktach z nimi, moduł oferuje również w połączeniu z enova Serwis i enova Wypożyczalnia obsługę zleceń serwisowych i wypożyczalni. Pozwala na definiowanie własnych rodzajów aktywności oraz projektów CRM, co umożliwia precyzyjne dostosowanie działania programu do potrzeb firmy. Szczególną cechą enova CRM jest pełna integracja z pozostałymi modułami systemu, które korzystają ze wspólnej bazy klientów. więcej »
Dodano: 2013-11-10
Soneta Sp. z o.o.

Rodzina:ERP

enova Handel

 enova Handel

Funkcje modułu obejmują: • tworzenie kart towarowych i usługowych, • definiowanie cen i tworzenie cenników, • przechowywanie informacji o kontrahentach, bankach i urzędach oraz • wystawianie dokumentów handlowych i magazynowych. więcej »
Dodano: 2013-11-10
Soneta Sp. z o.o.

Rodzina:ERP

enova Produkcja

 enova Produkcja

Umożliwia: • obsługę produkcji w systemie zintegrowanym, powiązanie produkcji z modułem handlowo-magazynowym, • szybką kalkulacja kosztu wytworzenia, • szybkie definiowanie technologii z wykorzystaniem operacji wzorcowych, • swobodę generowania dokumentów magazynowych - na wybrane surowce/produkty, w tym na część ilości. więcej »
Dodano: 2013-11-10
Soneta Sp. z o.o.

Rodzina:ERP

Baseline™ to system do zarządzania firmą

 Baseline™ to system do zarządzania firmą

Baseline™ to system do zarządzania firmą, idealny dla średnich i dużych przedsiębiorstw, z myślą o których został zaprojektowany. To kompleksowe rozwiązanie, które łączy w sobie zalety systemu CRM, DMS, ERP oraz Business Intelligence. Z Baseline™ zaoszczędzasz czas i redukujesz koszty funkcjonowania firmy poprzez zintegrowanie procesów biznesowych i automatyzację codziennych czynności. Dzięki usprawnieniu komunikacji podwyższysz poziom obsługi i zadowolenia swoich Klientów. więcej »
Dodano: 2013-11-09
Baseline

Wersja językowa:polska

enova Księga Inwentarzowa

 enova Księga Inwentarzowa

Generuje aktualny plan amortyzacji, jak i plan amortyzacji na dowolny dzień. Ewidencjonuje wartości niematerialne i prawne oraz wyposażenie (obiekty o wartości niewystarczającej do uznania ich za środek trwały), które zaliczane są w poczet kosztów bez konieczności ich amortyzowania. Program obsługuje liniową, degresywną i jednorazową amortyzację oraz pozwala na ewidencję środków trwałych niepodlegających amortyzacji. Przy zastosowaniu degresywnej metody amortyzacji automatycznie stwierdza, od którego momentu raty amortyzacyjne powinny być liczone za pomocą algorytmu liniowego. Aplikacja pozwala również na prowadzenie terminarza zdarzeń związanych ze środkami trwałymi, takimi jak przeglądy, legalizacje czy wyceny. Moduł umożliwia również ewidencję zestawów środków trwałych. Kolejnym jego atutem jest możliwość rozpoczęcia w dowolnym momencie roku (wprowadzanie danych i sukcesywne wyznaczanie umorzeń od dowolnej daty w przeszłości lub wprowadzanie nie więcej »
Dodano: 2013-11-09
Soneta Sp. z o.o.

Rodzina:ERP

enova Księga Handlowa

 enova Księga Handlowa

Dla firm prowadzących księgowość opartą o plan kont Ewidencjonuje dokumenty, księgowania oraz sporządza deklaracje oraz sprawozdania bieżące i okresowe. Usprawnia codzienną pracę księgowych, a także zamykanie miesiąca i roku obrachunkowego. Podstawowe funkcje: • dziennik z możliwością wydzielania sub-dzienników, • ewidencja VAT zakupu i sprzedaży, • ewidencja dokumentów, które nie są fakturami VAT, • zestawienia sald i obrotów oraz • rozliczenia z kontrahentami. Moduł obejmuje również funkcjonalności enova Księga Podatkowa od ewidencji rozrachunków walutowych po definiowalny system filtrów. System reprezentuje nową generację oprogramowania do prowadzenia księgowości uproszczonej. Jest niezwykle elastyczny i dostosowuje się do potrzeb użytkowników. więcej »
Dodano: 2013-11-09
Soneta Sp. z o.o.

Rodzina:ERP