Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Programy użytkowe

Programy użytkowe

Produkty od 281 do 300 z 470

PC Market Lite

 PC Market Lite

PC Market Lite Najtańsza wersja PC Marketa przeznaczona wyłącznie dla obsługi kasy lub drukarki fiskalnej. Program umożliwia proste i samodzielne programowanie w kasie fiskalnej, jak również umożliwia odczyt sprzedaży z kasy. Program jest przeznaczony do obsługi małych sklepów, które nie potrzebują pełnego programu. Możliwe jest przejście w przyszłości na pełny PC Market -klient dopłaca tylko różnicę w cenie. Zapewniamy instalację i szkolenie za dodatkową opłatą. więcej »
Dodano: 2013-09-18
insoftCena: 150 zł

Klasa produktu:Program sklepowy
Typ licencji:box
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:cd
Wersja produktu:7.3

Oprogramowanie dla firm

 Oprogramowanie dla firm

Oprogramowanie dla firm: proponujemy Państwu oprogramowanie dla firm specjalistyczne, biurowe, księgowe. Ponadto oferujemy serwis, który udziela pomocy przy rozwiązywaniu problemów z oprogramowaniem. więcej »
Dodano: 2013-09-04
Brak danych

AVG PC TuneUp

 AVG PC TuneUp

Pc TuneUp to fantastyczny program, który służy do optymalizacji i przyspieszenia pracy komputera. Jest szczególnie ceniony przez zapalonych graczy, a także użytkowników, których wiedza o funkcjonowaniu systemów komputerowych jest niewielka. Można wykupić pełną, komercyjną wersję lub skorzystać z wersji testowej dostępnej na stronie http://www.avg.pl/pobierz/avg_tuh/avg-pctuneup_trial Program wpływa na następujące cechy komputera: przyspiesza działanie gier i innych aplikacjisprawia, że filmy działają płynniejzwiększa szybkość ładowania plikówzwiększa szybkość dostępu do internetuzwalnia wolne miejsce na dyskuczyści pliki rejestruzwiększa szybkość dyskupomaga trwale usunąć plikizapewnia ochronę prywatnościmonitoruje stan dysku twardego więcej »
Dodano: 2013-08-12
AVGCena: 148 zł

Shadow Protect

 Shadow Protect

Regularne tworzenie kopii danych oraz przechowywanie ich w bezpiecznym miejscu ma kluczowe znaczenie. Istotne jest też to, aby system tworzenia kopii zapasowych był jak najbardziej zautomatyzowany by uwolnić się od pamiętania o konieczności wykonania poszczególnych operacji. Rozwiązania do backupu i szybkiego przywracania danych po awarii firmy firmy Storage Craft obsługują zarówno serwery fizyczne i wirtualne jak i desktopy i notebooki. Rozwiązania firmy Storage Craft na tle innych wyróżniają się krótkim czasem odtwarzania danych. Dzięki wykorzystaniu szeregu unikalnych technologii, które służą właśnie przyspieszeniu odtwarzania danych, czas potrzebny do odzyskania dostępu do danych – niezależnie od ich ilości - ograniczony jest do absolutnego minimum. więcej »
Dodano: 2013-08-05
Storage Craft

R2płatnikPRO

R2płatnikPRO to oparty na serwerze SQL program kadrowo-płacowy. System umożliwia zarządzanie kadrami i strukturą organizacyjną firmy, naliczanie wynagrodzeń oraz automatyczne rozliczenia z urzędem skarbowym i ZUS. Wdrożenie systemu jest łatwe, a program pracuje wydajnie i stabilnie w sieciach komputerowych oraz zawiera zaawansowane mechanizmy zabezpieczające przed nieuprawnionym dostępem do informacji zapisanych w bazie danych. więcej »
Dodano: 2013-07-26
Reset2 Sp. z o.o.

RAKS SQL

Pakiet RAKSSQL przeznaczony jest dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. Składa się z kilkunastu modułów, które mogą funkcjonować samodzielnie lub w całości - tworząc jeden system. Zapewnia to możliwość pracy jednostanowiskowej lub pracy w sieci, w tym również pracy zdalnej przez Internet. więcej »
Dodano: 2013-07-26
RAKS Sp. z o.o.

Small Busines

 Small Busines

Mimo swej wszechstronności program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce. Program wyposażony jest w szerokie możliwości raportowania, a wśród jego szczególnych cech należy wymienić dużą elastyczność pozwalającą na dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb użytkownika. WYBRANE ZALETY PROGRAMU SMALL BUSINESS: stabilna praca w środowisku Windows (9x, ME, 2000, NT, XP, Vista, Windows7) niewielkie wymagania sprzętowe współpraca z większością urządzeń fiskalnych (kasy, wagi, drukarki, itp.) łatwość wdrożenia i obsługi telefoniczna pomoc techniczna tworzy liczne raporty i analizy obsługuje karty rabatowe eksport/import danych w różnych formatach komunikacja z innymi programami i urządzeniami przez internet łatwa edycja wyglądu dokumentów współpraca z Płatnikiem zaawansowana ochrona bezpieczeństwa danych więcej »
Dodano: 2013-07-15
Symplex

Subiekt GT

 Subiekt GT

Subiekt GT jest sprawnym i szybkim systemem wyposażonym w najnowsze rozwiązania interfejsowe czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika. Jednocześnie jego wszechstronność i możliwości konfiguracji czynią go produktem niemal dla każdego. więcej »
Dodano: 2013-07-15
Insert

Kaspersky Internet Security / Anti Virus 1PC/2PC/3PC/5PC

Kaspersky Internet Security / Anti Virus 1PC/2PC/3PC/5PC

Oprogramowanie Anty wirusowe Kaspersky w wersji Anti-Virus oraz Internet Security Aktualne ceny zawsze dostępne na aukcji: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=28998099 więcej »
Dodano: 2013-07-13
Kaspersky

Subiekt GT - system sprzedaży

 Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT to kolejna wersja znanych w Polsce systemów firmy InsERT: Subiekta 4, Subiekta 5 i Subiekta dla Windows. Dzięki szerokiej funkcjonalności i intuicyjnej obsłudze, program sprawdza się w każdej sytuacji. Zastosowane rozwiązania techniczne i biznesowe sprawiają, że Subiekt to bardzo często w Polsce wybierany program do wspomagania sprzedaży. Subiekt GT jest sprawnym i wygodnym systemem wyposażonym w najnowsze rozwiązania interfejsowe czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika. Jednocześnie jego wszechstronność i możliwości konfiguracji czynią go produktem niemal dla każdego. Subiekt GT jest częścią linii InsERT GT, która zawiera również Rachmistrza GT – program do prowadzenia księgowości w formie książki przychodów i rozchodów lub ewidencji podatku zryczałtowanego, Rewizora GT – program do prowadzenia księgi handlowej, Gratyfikanta GT – system kadrowo-płacowy oraz Gestora GT – system zarządzania relacjami z klientami. więcej »
Dodano: 2013-07-12
InsertCena: 847.77 zł

INTELLECT BI Business Intelligence

INTELLECT BI to otwarty system, dostarczający potrzebnych danych, które są zbierane z innych systemów transakcyjnych i gromadzone w jednej, wspólnej bazie, a następnie wykorzystywane i przetwarzane na niezbędną do zarządzania przedsiębiorstwem wiedzę. Wykorzystując czytelne i łatwe w interpretacji wykresy osoba zarządzająca jest w stanie dojść do fundamentalnych dla działania danego podmiotu wniosków. Dzięki naszemu rozwiązaniu klient dostaje kompleksową wiedzę na temat swojej działalności. Jest w stanie wyliczyć rentowność poszczególnych segmentów firmy, wyeliminować bądź zmodyfikować te, które przynoszą straty. więcej »
Dodano: 2013-07-09
2intellect.com S.A.

Klasa produktu:Bisiness Intelligence

QR.Sagiton

 QR.Sagiton

QR.SAGITON jest narzędziem, które poza generowaniem kodów, będzie nimi zarządzało i monitorowało ich użycie. Oprogramowanie dostępne będzie z każdej przeglądarki internetowej, także mobilnej w tablecie czy samrtphonie. Każdy użytkownik będzie miał swój profil, do którego będzie się logował przy pomocy adresu email. Interfejs graficzny dla każdego profilu zaprojektowany jest tak, aby korzystanie z niego było intuicyjne i przyjemne. GENERATOR Oprogramowanie może generować kody w formatach umożliwiających ich wykorzystanie zarówno na stronach internetowych jak i na billboardach. KAMPANIE Funkcjonalność ułatwia zarządzanie wygenerowanymi kodami. Grupowanie ich w kampanie daje możliwość raportowania użycia grup kodów. DYNAMICZNY KOD QR Wygenerowany dynamiczny kod QR pozwala na zmianę treści, do której kieruje kod nawet PO JEGO WYDRUKOWANIU. STRATEGIA Nasz program umożliwia planowanie strategii użycia dynamicznych kodów i całych kampanii ze względu na czas lub miejsce zeskanowania. więcej »
Dodano: 2013-06-18
Sagiton - implementing ideas

InventorCAM

 InventorCAM

InventorCAM® jest produktem firmy SolidCAM, która od wielu lat rozwija systemy CAM. Firma SolidCAM jest liderem integracji z najbardziej popularnymi na świecie aplikacjami CAD. Zintegrowany z Autodesk Inventor® - InventorCAM jest zaawansowanym systemem CAM używanym przez firmy produkcyjne do planowania obróbki numerycznej i porozumienie się z obrabiarkami CNC (frezarki, tokarki, drutówki itp.). InventorCAM obsługuje wieloosiowe 2-5 obrabiarki numeryczne. więcej »
Dodano: 2013-06-07
SolidCAM

Rodzina:CAM
Zawartość pakietu:Oprogramowanie i klucz USB z licencją
Typ licencji:komercyjna
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska

SolidCAM

 SolidCAM

SolidCAM® jest wysokiej klasy systemem CAM, który zdobył uznanie wielu użytkowników na całym świecie. Firma tworząca aplikację jest liderem integracji z popularnymi programami CAD. SolidCAM w pełeni integruje się z systemem SolidWorks®. W zalezności od potrzeb może być dostarczony z orpogramowaniem SolidWorks w standardzie lub jako CAM integrujacy się z posiadanym przez firmę systemem SolidWorks. SolidCAM posiada wiele unikalnych rozwiązań wspomagających i optymalizujących obróbkę CNC. Produkt potrafi obsłużyć większość obrabiarek numerycznych o dowolnej ilości osi (frezarki, tokarki itp.). więcej »
Dodano: 2013-06-07
SolidCAM

Rodzina:CAM
Zawartość pakietu:Oprogramowanie + klucz USB z licencją.
Typ licencji:komercyjna
Format nośnika:dvd

iMachining (SolidCAM, InventorCAM)

 iMachining (SolidCAM, InventorCAM)

iMachining – to opatentowana, innowacyjna technologia obróbki dostepna w SolidCAM (integracja z SolidWorks®) i InventorCAM (integracja z Autodesk Inventor®). iMachining to przełomowa i w pełni unikalna technologia obróbki, zarówno pod względem sposobu generacji ścieżek narzędzia, jak i metody programowania. Intuicyjna praca wykorzystująca Kreator Technologii, który automatyzuje posuwy i predkości. Parę zalet technologii iMachining dostępnej w SolidCAM i InventorCAM: ♦ Skrócone nawet do 70% cykle produkcyjne! ♦ obróbka twardych materiałów, która obecnie nie posiada konkurencji! ♦ Duża wydajność obróbki przy uzyciu małych narzedzi. ♦ Wydłuzona kllkukrotnie żywotnośc narzedzi. ♦ Stosunkowo krótki czas nauki... ♦ wiele innych funkcji. więcej »
Dodano: 2013-06-07
SolidCAM

Rodzina:CAM
Format nośnika:dvd

Rhinoceros

 Rhinoceros

System Rhinoceros® z powodzeniem wykorzystywany jest do projektowania 3D oraz do wspomagania wielu procesów produkcji. System zdobył uznanie i jest obecnie cenionym modelerem 3D, który bazuje na powierzchniach typu NURBS. Powierzchnia typu NURBS to matematycznie najbardziej elestyczny sposób prezentacji powierzchni w geometrii 3D. Jest ona łatwa w modyfikacji, z uwagi na fakt, iź każdy biegun jej siatki zmienia kształt powierzchni w nieznacznym stopniu. Za pomocą Rhino można wykonać modele 3D (powierchniowe i bryłowe). Rhino posiada również narzędzia do analizy geometrii i fotorealistycznego renderingu. więcej »
Dodano: 2013-06-07
Robert McNeel & Associates

Rodzina:CAD
Format nośnika:dvd

ProgeCAD Professional

 ProgeCAD Professional

ProgeCAD Professional jest programem, który z powodzeniem moze konkurować z najbardziej znanym produktem do tworzenia dokumentacji technicznej na rynku! ProgeCAD jest dużo tańszy, kompatybilny i podobnie funkcjonalny jak AutoCAD®. Zgodność z formatem DWG/DXF jest tu 100 procentowa. ProgeCAD podobne polecenia jak AutoCAD®. Dołącz do ponad 100 tysięcy uzytkowników oprogramowania ProgeCAD na świecie i ciesz się z zaoszczędzonych (w porównaniu z zakupem AutoCAD'a®) pieniędzy! więcej »
Dodano: 2013-06-07
Progesoft

Rodzina:CAD
Typ licencji:Stanowiskowa
USB lub sieciowa.
Format nośnika:dvd

Golem OEE SuperVisor

 Golem OEE SuperVisor

GOLEM OEE SuperVisor to aplikacja typu "Manufacturing Execution System" w skrócie MES - z przeznaczeniem do analizy pracy maszyn i raportowania stanu produkcji. System może być przeznaczony do analizy pracy operatorów maszyn i planowania produkcji w firmie. Golem to stosunkowo niskie koszty wdrożenia w stosunku do podobnych aplikacji. Jest to związane z łatwym sposobem podłączenia maszyn i szybkim wdrożeniem. Golem posiada czytelny obrazkowy i "wykresowy" interfejs, co w dużej mierze ułatwia pracę. więcej »
Dodano: 2013-06-07
Neoron

Klasa produktu:OEE MES

Cimco

 Cimco

W skład aplikacji CIMCO wchodzą m.in.: CIMCO MDC-Max - bardzo dobre rozwiązanie do zbierania informacji produkcyjnych CIMCO NC-Base - system dedykowany do zarządzania kodami NC DNC-Max - system przeznaczony do komunikacji z maszynami CNC CIMCO Edit - funkcjonalny program do edytcji programów NC więcej »
Dodano: 2013-06-07
Cimco Integration

Klasa produktu:MDC DNC

SprutCAM

 SprutCAM

SprutCAM to system przeznaczony do planowania strategii obróbki i generacji kodów numerycznych na obrabiarki CNC. Do wielu zalet programu należą m.in.: ♦ mozliwość generacji kodów NC do wieloosiowych obrabiarek, nawet o zaawansowanej kinematyce i/lub konfiguracji. ♦ mozliwość doboru odpowiedniej strategii w zalezności od typu maszyny. ♦ połączony interfejs dla różnych typów obróbki (frezowanie, toczenie, toczenie z frezowaniem), ♦ możliwość wykonanie opracowanych przez siebie operacji, ♦ dziedziczenie wyników obliczeń przez kolejne operacje, ♦ optymalizacja ścieżek narzędzi, ♦ graficzny, czytelny i intuicyjny interfejs, ♦ wiele innych ciekawych funkcji i rozwiązań. więcej »
Dodano: 2013-06-06
Sprut technology

Klasa produktu:CAM
Rodzina:CAM
Zawartość pakietu:Wersja pudełkowa na płycie DVD + klucz sprzętowy USB
Typ licencji:Komercyjna
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska