Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Programy użytkowe

Programy użytkowe

Produkty od 281 do 300 z 464

Kaspersky Internet Security / Anti Virus 1PC/2PC/3PC/5PC

Kaspersky Internet Security / Anti Virus 1PC/2PC/3PC/5PC

Oprogramowanie Anty wirusowe Kaspersky w wersji Anti-Virus oraz Internet Security Aktualne ceny zawsze dostępne na aukcji: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=28998099 więcej »
Dodano: 2013-07-13
Kaspersky

Subiekt GT - system sprzedaży

 Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT to kolejna wersja znanych w Polsce systemów firmy InsERT: Subiekta 4, Subiekta 5 i Subiekta dla Windows. Dzięki szerokiej funkcjonalności i intuicyjnej obsłudze, program sprawdza się w każdej sytuacji. Zastosowane rozwiązania techniczne i biznesowe sprawiają, że Subiekt to bardzo często w Polsce wybierany program do wspomagania sprzedaży. Subiekt GT jest sprawnym i wygodnym systemem wyposażonym w najnowsze rozwiązania interfejsowe czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika. Jednocześnie jego wszechstronność i możliwości konfiguracji czynią go produktem niemal dla każdego. Subiekt GT jest częścią linii InsERT GT, która zawiera również Rachmistrza GT – program do prowadzenia księgowości w formie książki przychodów i rozchodów lub ewidencji podatku zryczałtowanego, Rewizora GT – program do prowadzenia księgi handlowej, Gratyfikanta GT – system kadrowo-płacowy oraz Gestora GT – system zarządzania relacjami z klientami. więcej »
Dodano: 2013-07-12
InsertCena: 847.77 zł

INTELLECT BI Business Intelligence

INTELLECT BI to otwarty system, dostarczający potrzebnych danych, które są zbierane z innych systemów transakcyjnych i gromadzone w jednej, wspólnej bazie, a następnie wykorzystywane i przetwarzane na niezbędną do zarządzania przedsiębiorstwem wiedzę. Wykorzystując czytelne i łatwe w interpretacji wykresy osoba zarządzająca jest w stanie dojść do fundamentalnych dla działania danego podmiotu wniosków. Dzięki naszemu rozwiązaniu klient dostaje kompleksową wiedzę na temat swojej działalności. Jest w stanie wyliczyć rentowność poszczególnych segmentów firmy, wyeliminować bądź zmodyfikować te, które przynoszą straty. więcej »
Dodano: 2013-07-09
2intellect.com S.A.

Klasa produktu:Bisiness Intelligence

QR.Sagiton

 QR.Sagiton

QR.SAGITON jest narzędziem, które poza generowaniem kodów, będzie nimi zarządzało i monitorowało ich użycie. Oprogramowanie dostępne będzie z każdej przeglądarki internetowej, także mobilnej w tablecie czy samrtphonie. Każdy użytkownik będzie miał swój profil, do którego będzie się logował przy pomocy adresu email. Interfejs graficzny dla każdego profilu zaprojektowany jest tak, aby korzystanie z niego było intuicyjne i przyjemne. GENERATOR Oprogramowanie może generować kody w formatach umożliwiających ich wykorzystanie zarówno na stronach internetowych jak i na billboardach. KAMPANIE Funkcjonalność ułatwia zarządzanie wygenerowanymi kodami. Grupowanie ich w kampanie daje możliwość raportowania użycia grup kodów. DYNAMICZNY KOD QR Wygenerowany dynamiczny kod QR pozwala na zmianę treści, do której kieruje kod nawet PO JEGO WYDRUKOWANIU. STRATEGIA Nasz program umożliwia planowanie strategii użycia dynamicznych kodów i całych kampanii ze względu na czas lub miejsce zeskanowania. więcej »
Dodano: 2013-06-18
Sagiton - implementing ideas

InventorCAM

 InventorCAM

InventorCAM® jest produktem firmy SolidCAM, która od wielu lat rozwija systemy CAM. Firma SolidCAM jest liderem integracji z najbardziej popularnymi na świecie aplikacjami CAD. Zintegrowany z Autodesk Inventor® - InventorCAM jest zaawansowanym systemem CAM używanym przez firmy produkcyjne do planowania obróbki numerycznej i porozumienie się z obrabiarkami CNC (frezarki, tokarki, drutówki itp.). InventorCAM obsługuje wieloosiowe 2-5 obrabiarki numeryczne. więcej »
Dodano: 2013-06-07
SolidCAM

Rodzina:CAM
Zawartość pakietu:Oprogramowanie i klucz USB z licencją
Typ licencji:komercyjna
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska

SolidCAM

 SolidCAM

SolidCAM® jest wysokiej klasy systemem CAM, który zdobył uznanie wielu użytkowników na całym świecie. Firma tworząca aplikację jest liderem integracji z popularnymi programami CAD. SolidCAM w pełeni integruje się z systemem SolidWorks®. W zalezności od potrzeb może być dostarczony z orpogramowaniem SolidWorks w standardzie lub jako CAM integrujacy się z posiadanym przez firmę systemem SolidWorks. SolidCAM posiada wiele unikalnych rozwiązań wspomagających i optymalizujących obróbkę CNC. Produkt potrafi obsłużyć większość obrabiarek numerycznych o dowolnej ilości osi (frezarki, tokarki itp.). więcej »
Dodano: 2013-06-07
SolidCAM

Rodzina:CAM
Zawartość pakietu:Oprogramowanie + klucz USB z licencją.
Typ licencji:komercyjna
Format nośnika:dvd

iMachining (SolidCAM, InventorCAM)

 iMachining (SolidCAM, InventorCAM)

iMachining – to opatentowana, innowacyjna technologia obróbki dostepna w SolidCAM (integracja z SolidWorks®) i InventorCAM (integracja z Autodesk Inventor®). iMachining to przełomowa i w pełni unikalna technologia obróbki, zarówno pod względem sposobu generacji ścieżek narzędzia, jak i metody programowania. Intuicyjna praca wykorzystująca Kreator Technologii, który automatyzuje posuwy i predkości. Parę zalet technologii iMachining dostępnej w SolidCAM i InventorCAM: ♦ Skrócone nawet do 70% cykle produkcyjne! ♦ obróbka twardych materiałów, która obecnie nie posiada konkurencji! ♦ Duża wydajność obróbki przy uzyciu małych narzedzi. ♦ Wydłuzona kllkukrotnie żywotnośc narzedzi. ♦ Stosunkowo krótki czas nauki... ♦ wiele innych funkcji. więcej »
Dodano: 2013-06-07
SolidCAM

Rodzina:CAM
Format nośnika:dvd

Rhinoceros

 Rhinoceros

System Rhinoceros® z powodzeniem wykorzystywany jest do projektowania 3D oraz do wspomagania wielu procesów produkcji. System zdobył uznanie i jest obecnie cenionym modelerem 3D, który bazuje na powierzchniach typu NURBS. Powierzchnia typu NURBS to matematycznie najbardziej elestyczny sposób prezentacji powierzchni w geometrii 3D. Jest ona łatwa w modyfikacji, z uwagi na fakt, iź każdy biegun jej siatki zmienia kształt powierzchni w nieznacznym stopniu. Za pomocą Rhino można wykonać modele 3D (powierchniowe i bryłowe). Rhino posiada również narzędzia do analizy geometrii i fotorealistycznego renderingu. więcej »
Dodano: 2013-06-07
Robert McNeel & Associates

Rodzina:CAD
Format nośnika:dvd

ProgeCAD Professional

 ProgeCAD Professional

ProgeCAD Professional jest programem, który z powodzeniem moze konkurować z najbardziej znanym produktem do tworzenia dokumentacji technicznej na rynku! ProgeCAD jest dużo tańszy, kompatybilny i podobnie funkcjonalny jak AutoCAD®. Zgodność z formatem DWG/DXF jest tu 100 procentowa. ProgeCAD podobne polecenia jak AutoCAD®. Dołącz do ponad 100 tysięcy uzytkowników oprogramowania ProgeCAD na świecie i ciesz się z zaoszczędzonych (w porównaniu z zakupem AutoCAD'a®) pieniędzy! więcej »
Dodano: 2013-06-07
Progesoft

Rodzina:CAD
Typ licencji:Stanowiskowa
USB lub sieciowa.
Format nośnika:dvd

Golem OEE SuperVisor

 Golem OEE SuperVisor

GOLEM OEE SuperVisor to aplikacja typu "Manufacturing Execution System" w skrócie MES - z przeznaczeniem do analizy pracy maszyn i raportowania stanu produkcji. System może być przeznaczony do analizy pracy operatorów maszyn i planowania produkcji w firmie. Golem to stosunkowo niskie koszty wdrożenia w stosunku do podobnych aplikacji. Jest to związane z łatwym sposobem podłączenia maszyn i szybkim wdrożeniem. Golem posiada czytelny obrazkowy i "wykresowy" interfejs, co w dużej mierze ułatwia pracę. więcej »
Dodano: 2013-06-07
Neoron

Klasa produktu:OEE MES

Cimco

 Cimco

W skład aplikacji CIMCO wchodzą m.in.: CIMCO MDC-Max - bardzo dobre rozwiązanie do zbierania informacji produkcyjnych CIMCO NC-Base - system dedykowany do zarządzania kodami NC DNC-Max - system przeznaczony do komunikacji z maszynami CNC CIMCO Edit - funkcjonalny program do edytcji programów NC więcej »
Dodano: 2013-06-07
Cimco Integration

Klasa produktu:MDC DNC

SprutCAM

 SprutCAM

SprutCAM to system przeznaczony do planowania strategii obróbki i generacji kodów numerycznych na obrabiarki CNC. Do wielu zalet programu należą m.in.: ♦ mozliwość generacji kodów NC do wieloosiowych obrabiarek, nawet o zaawansowanej kinematyce i/lub konfiguracji. ♦ mozliwość doboru odpowiedniej strategii w zalezności od typu maszyny. ♦ połączony interfejs dla różnych typów obróbki (frezowanie, toczenie, toczenie z frezowaniem), ♦ możliwość wykonanie opracowanych przez siebie operacji, ♦ dziedziczenie wyników obliczeń przez kolejne operacje, ♦ optymalizacja ścieżek narzędzi, ♦ graficzny, czytelny i intuicyjny interfejs, ♦ wiele innych ciekawych funkcji i rozwiązań. więcej »
Dodano: 2013-06-06
Sprut technology

Klasa produktu:CAM
Rodzina:CAM
Zawartość pakietu:Wersja pudełkowa na płycie DVD + klucz sprzętowy USB
Typ licencji:Komercyjna
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska

T-Flex Parametric CAD / T-Flex CAD

 T-Flex Parametric CAD / T-Flex CAD

System T-Flex CAD jest zaawansowanym narzędziem CAD, które za pomocą swoich nieprzeciętnych możliwości jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu projektowemu jakie się przed nim postawi. W odróżnieniu od produktów konkurencji oferuje swobodę pracy w niemodułowym i co najważniejsze hybrydowym (połączenie 2D i 3D) środowisku pracy. Użytkownik w dowolnym momencie może otworzyć część 2D, 3D lub 2D i 3D z danego projektu. W części 2D znajduje się dokumentacja, oraz wszelkie szkice, które powstały w trybie modelowania. Dodatkową zaletą programu jest niezależność z uwagi na możliwość tworzenia wewnętrznych baz danych oraz skorzystania z zaawansowanego edytora zmiennych. Jeśli zależy Ci na swobodzie modelowania, łatwości modyfikacji geometrii i dostępie do dużej ilości narzędzi projektowych - system T-FLEX CAD może stać się programem, bez którego nie będziesz mógł się obejść. Poznaj moc parametrycznego projektowania jaką oferuje T-FLEX Parametric CAD! więcej »
Dodano: 2013-06-06
TopSystems Ltd

Klasa produktu:Middle range
Rodzina:CAD
Zawartość pakietu:Wersja pudełkowa z płytą DVD + klucz sprzętowy USB.
Typ licencji:Komercyjna
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska

enova Księga Handlowa

 enova Księga Handlowa

Oferujemy program enova Księga Handlowa. Służy on do prowadzenia księgowości za pomocą kont księgowych. Oferowany moduł zawiera kompleksowe rozwiązania księgowe łącznie z możliwością generowania dokumentu bilansu, a także rachunków zysków i strat. Program został stworzony w nowoczesnej architekturze, co w łatwy sposób pozwala na podłączenie rozszerzeń, które zwiększają funkcjonalność programu Księga Handlowa. więcej »
Dodano: 2013-05-21
SonetaCena: 2290 zł

Wersja językowa:polska

Tachospeed

 Tachospeed

Program Tachospeed to profesjonalne narządzie do analizy wykresówek i danych cyfrowych pobranych z karty kierowcy i pamieci tachografu. Pozwala na generowanie raportów na temat aktywności kierowców, przebiegu pojazdów naleznych diet oraz wystepujących naruszeń. Dzięki zastosowaniu modułu ewidencyjnego możliwe jest przygotowanie ewidencji czasu pracy kierowców. więcej »
Dodano: 2013-04-30
Infolab Narloch Sp. j.Cena: 599 zł

Zawartość pakietu:TA+TC+PIP
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:cd
Wersja produktu:2.58
Wersja językowa:polska

Kaspersky Internet Security multi-device (2014) 2 urządzenia/ 1 rok

 Kaspersky Internet Security multi-device (2014) 2 urządzenia/ 1 rok

Program zapewnia wieloplatformową ochronę. Licencję można przeznaczyć na dwa dowolne urządzenia spośród obsługiwanych: - komputery PC (Windows) - komputery Mac - smartfony Android - tablety Android Kaspersky Internet Security multi-device chroni przed wszelkimi zagrożeniami, jak wirusy, trojany, robaki, rootkity. Najważniejsze cechy: - Ochrona przed wirusami i zagrożeniami z Internetu - Antyphishing - Ochrona tożsamości i transakcji online - Kontrola Rodzicielska - Antyspam - Ochrona przed wykorzystaniem luk w oprogramowaniu - Minimalny wpływ na wydajność pracy więcej »
Dodano: 2013-04-26
Kaspersky LabCena: 119 zł

Typ licencji:licencja elektroniczna (ESD)
Ważność licencji:12 miesiące
Wersja produktu:2014
Wersja językowa:polska

STUDIO ONE PRODUCER 2

 STUDIO ONE PRODUCER 2

Studio One 2 to najnowsza, jeszcze lepsza wersja nagradzanego programu firmy Presonus, wyposażona w szereg nowych funkcji, które znacznie poszerzają jego możliwości. Jedną z nowych możłiwości to: składanie ścieżek z wielu różnych podejść (comping), korekcja wysokości dźwięku, wykrycie i edycja transjentów. więcej »
Dodano: 2013-04-04

Ochrona antywirusowa

 Ochrona antywirusowa

Oferujemy dostawę i wdrożenie zabezpieczenia antywirusowego sieci i komputerów/serwerów wiodących producentów jak: F-secure, G-data, Comodo, Symantec. W ofercie posiadamy wersje dla pojedynczych komputerów i urządzeń mobilnych jak i wielostanowiskowe z możliwością zdalnego zarządzania (posiadamy w portfolio również usługę zdalnego nadzoru nad skutecznością ochrony). Oferujemy atrakcyjne opcje wdrożenia rozwiązania kompleksowej ochrony. Jakie są najlepsze praktyki dotyczące ochrony przed ransomware (w szczególności WannaCry)? Oto nasze TOP 5, które pozwalają utrzymać urządzenia z dala od ransomware: 1. Upewnij się, że masz solidne rozwiązanie zabezpieczające obejmujące wszystkie urządzenia (komputery PC, komputery Mac, smartfony i tablety). Ochrona punktów końcowych w rozwiązaniach F-Secure chroni przed wszystkimi znanymi zagrożeniami ransomware, a także może blokować zupełnie nowe zagrożenia zero-day. Ponieważ nowe warianty ransmoware pojawiają się co chwila, jest to ważne. 2. Wykonuj regularne kopie zapasowe danych. Przechowuj kopię zapasową w trybie offline, aby nie mogła zostać zainfekowana. Testuj je przywracając od czasu do czasu, aby upewnić się, że naprawdę działają. Dzięki dobrej kopii zapasowej, jeśli zostaniesz zaatakowany, możesz szybciej stanąć na nogi, bez konieczności płacenia przestępcom. 3. Aktualizuj oprogramowanie na wszystkich urządzeniach, aby uniknąć włamań wykorzystujących luki. Jeśli nie jesteś pewien, jak być ze wszystkim na bieżąco, możesz rozważyć użycie narzędzia identyfikującego stare wersje oprogramowania i sugerujące aktualizacje. 4. Bądź wyjątkowo ostrożny, jeśli chodzi o załączniki w emailach, zwłaszcza z plikami ZIP i dokumentami Office (Word, Excel i PowerPoint). Nie otwieraj załączników e-mail, które są wysyłane przez osobę, której nie znasz. Wyłącz również skrypty makr ze wszystkich plików pakietu Office otrzymywanych za pośrednictwem poczty elektronicznej. 5. Ogranicz używanie wtyczek przeglądarek. Wyłącz te powszechnie wykorzystywane, takie jak Flash Player i Silverlight, gdy ich nie używasz. Możesz to zrobić przez przeglądarkę internetową pod ustawieniami wtyczek. więcej »
Dodano: 2013-01-07
F-secure, G-Data, Symantec, Comodo

Rodzina:security

Oprogramowanie dla firm Insoft, Insert, Sage

 Oprogramowanie dla firm Insoft, Insert, Sage

Symfonia Faktura i kasa Program pozwala zaplanować i prowadzić sprzedaż. Umożliwia kontrolę płatności za wystawione dokumenty sprzedaży. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi oraz czytnikami kodów kreskowych. Wygodne prowadzenie i planowanie sprzedaży. Wprowadzanie pozycji do dokumentów sprzedaży ręcznie (bez ograniczeń) lub automatycznie (poprzez wybór z listy towarowej zawierającej maksymalnie 1000 asortymentów). Obsługa drukarek fiskalnych (Optimus, Elzab, Posnet, Inova) i czytników kodów kreskowych. Możliwość odłożenia faktury do poczekalni. Prowadzenie elastycznej polityki cenowo-rabatowej dzięki możliwości udzielania rabatów w przypadku każdej pozycji. Możliwość ograniczenia wysokości kredytu kupieckiego dla każdego kontrahenta. Prowadzenie cenników (także w walutach). Zestawienia handlowe kontrahentów. więcej »
Dodano: 2013-01-06
Insoft, Insert, SageCena: 149 zł

Enova

Enova to doskonały program dla firm. System ERP XXI wieku. System który ciągle się rozwija. Pojawienie się wersji systemu na Windows Azure wprowadziło Enova na salony rozwiązań cloud computing. Enova 365 to możliwość pracy w chmurze publicznej oraz prywatnej. Wiele możliwości dodatkowych modułów umożliwia precyzyjne skonfigurowanie programu pod potrzeby klienta. więcej »
Dodano: 2012-12-10
Soneta