Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Programy użytkowe

Programy użytkowe

Produkty od 221 do 240 z 468

Mówik Pro - proteza mowy Mówik Pro 1.22a

 Mówik Pro - proteza mowy Mówik Pro 1.22a

Program MÓWik PRO, działający w oparciu o system Android (tablety, smartfony) , z syntezą mowy Ivona (głos męski, głos damski), przeznaczony do komunikacji alternatywnej i wspomagającej, dla osób mających poważne problemy z porozumiewaniem się za pomocą mowy. Wersja PRO umożliwia wymianę symboli MÓWik w gotowych tablicach na własne pliki graficzne oraz regulację odstępów między przyciskami. Do wyboru kilka rodzajów tablic z głosem męskim i kobiecym: 1. Dorosły - tablice zawierające słownictwo dorosłej osoby. 2. Dziecko I - proste tablice ze słownictwem dziecka. 3. Dziecko II - bardziej złożone tablice dla dziecka. Przed złożeniem zamówienia wybierz odpowiedni głos i rodzaj tablic. Dokładny opis tablic znajdziesz na stronie www.mowik.pl Wersja 1.21 umożliwia robienie zdjęć i automatyczne wstawianie do tablic. MÓWik jest jedynym w pełni polskim programem przeznaczonym dla osób, które z różnych powodów nie mogą mówić. Jest przeznaczony na smartfony i tablety z ekranami dotykowymi więcej »
Dodano: 2014-03-20
MówikCena: 880 zł

Zawartość pakietu:program
karta microSD
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:karta pamięci
Wersja językowa:polska

Program Bistro-program dla restauracji

 Program Bistro-program dla restauracji

Sprzedajemy i wdrażamy oprogramowanie do kompleksowej obsługi restauracji -program Bistro firmy Symplex. BISTRO BUSINESS - bardzo popularny program- możliwości programu: doskonale sprawdza się zarówno w restauracji, fast foodzie, czy pizzerii prosty w obsłudze, przejrzysty interfejs (czas szkolenia kelnera to ok. 15 min) niewielkie wymagania systemowe, duża szybkość działania praktycznie dowolna ilość zdefiniowanych kelnerów, współpraca ze wszystkimi dostępnymi drukarkami fiskalnymi i kuchennymi, dowolne definiowanie sal i stolików, obsługa zamówień "na wynos" oraz "dostawa do domu", terminal kuchenny, możliwość obsługi na ekranie dotykowym,terminalu komputerowym, raporty kelnerskie,rozliczanie kierowców itp więcej »
Dodano: 2013-03-25
Symplex Kłodzko

izzyRest ZA DARMO

 izzyRest ZA DARMO

Program przeznaczony jest dla klientów, którzy rozpoczynają dopiero działalność gastronomiczną, nie mają dużych potrzeb odnośnie oprogramowania i chcą odłożyć w czasie koszt zakupu systemu komputerowego. W stosunku do pełnej wersji, izzyRest w wersji JŁ posiada kilka ograniczeń: - brak możliwości korzystania z programu na kilku komputerach - brak możliwości zainstalowania serwera bazy danych na innym komputerze - brak możliwości prowadzenia magazynów, - brak kont użytkowników i systemu uprawnień - istnieje tylko jeden użytkownik administrator z pełnymi prawami dostępu, - brak możliwości definiowania ekranu kelnerskiego, - brak możliwości robienia zaawansowanych analiz i raportów, - brak możliwości wprowadzania kart rabatowych, Po zainstalowaniu i zarejestrowaniu programu drogą mailową można z niego korzystać za darmo przez rok. Po tym okresie można zakupić pełną wersję programu bez utraty jakichkolwiek danych. więcej »
Dodano: 2014-03-13
MERCO

Ważność licencji:12 miesiące
Wersja językowa:polska

izzyRest / 4Rest (system gastronomiczny)

izzyRest   / 4Rest (system gastronomiczny)

3 OPCJE LICENCJONOWANIA 4Rest POS - wersja systemu niezastąpiona w każdej działalności gastronomicznej gdzie nie potrzebujesz rozliczać magazynów (możesz między innnymi: pracować w trybie POS na ekranie dotykowym, kontrolować rachunki kelnerskie otwarte i zamknięte z dostępem do pełnej ich historii, kontrolować rozliczenia kelnerów, sporządzać dowolne raporty. 4Rest 1 licencja - w wersji jednostanowiskowej z pełną funkcjonalnością. W tej wersji to licencja dla użytkownika pracującego na jednym komputerze (np. w godzinach pracy restauracji jako terminal klenerski POS, później jako obsługa magazynów, kontrola rachunków, rozliczeń, itp.) - idealne rozwiązanie dla małych restauracji, pubów, kawiarni, itp. 4Rest - Program dla restauracji w pełnej wersji - umożliwia kompleksową obsługę wszystkich aspektów związanych z działalnością restauracji, w ramach zakupu programu klient otrzymuje dwie licencje umożliwiające uruchamianie modułu 4Rest POS lub modułu 4Rest Biuro/Mag więcej »
Dodano: 2014-03-13
MERCO

Wersja językowa:polska

PC-POS

 PC-POS

PC-POS 7 - podstawowe możliwości programu: - obsługa ekranów dotykowych i klawiatur programowalnych - obsługa rabatów, - obsługa kart lojalnościowych i kart płatniczych - rozliczenia kasjera z różnych form płatności - obsługa kodów ważonych - rozbudowana konfiguracja uprawnień dla personelu - możliwość otwarcia równocześnie kilku paragonów - wysokie bezpieczeństwo pracy i danych - nieprzerwana praca nawet przy utracie połączenia z serwerem bazodanowym - współpraca z programami magazynowymi - przede wszystkim z PC-Market 7 - wystawianie faktur do paragonów – przy współpracy z PC-Market 7. PC-POS 7 – sposoby wyszukania sprzedawanego towaru: - z użyciem czytnika kodów kreskowych (RS, klawiaturowy, USB) - przez ręczne wpisanie kodu, gdy kod kreskowy jest uszkodzony - po nazwie na liście towarów - przez definiowanie warunków na wybranych kolumnach na liście towarów - przez definiowane ikony szybkiej sprzedaży - przez zaprogramowane klawisze szybkiej sprzedaży na klawiaturze. więcej »
Dodano: 2014-03-13
insoft

Wersja językowa:polska

PC-Market 7

 PC-Market 7

Dzięki programowi PC-Market 7: Szybko znajdziesz najgorzej i najlepiej sprzedające się towary. Prześledzisz dokładną historię towaru. Od wprowadzenia na magazyn do sprzedania ostatniej sztuki. Sprawdzisz stan rozliczeń z kontrahentami. Ile masz niezapłaconych faktur, ile nieodebranych pieniędzy... Podglądniesz ile sklep "zarobił". Program poda, jaką kwotę marży sklep zrealizował dziś (lub w przeszłości) na sprzedanych towarach Sprawdzisz stan kasy. W każdej chwili dowiesz się ile pieniędzy powinno się znajdować w kasetce kierownika sklepu... Szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować etykietkę dla swojego sklepu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla nowych towarów. Szybko ometkujesz swoje towary. Dzięki współpracy z drukarkami kodów ... więcej »
Dodano: 2014-03-13
insoft

Wersja językowa:polska

WF-KaPeR

 WF-KaPeR

WF-KaPeR jest systemem przeznaczonym do prowadzenia księgowości opartej na księdze przychodów i rozchodów lub ryczałtowej ewidencji sprzedaży prowadzenia uproszczonych płac, ewidencji środków trwałych i rozliczenia samochodów. Dzięki możliwości obsługi wielu podmiotów gospodarczych (w wyższych wariantach) oraz możliwości pracy w sieci może być z powodzeniem używany również przez biura rachunkowe. Program umożliwia obliczanie i drukowanie deklaracji podatkowych, rozliczanie prywatnych samochodów, emisję dokumentów księgowych i wiele innych. WF-KaPeR dla Windows zawiera mechanizm ewidencjonowania środków trwałych oraz odliczania miesięcznych odpisów amortyzacyjnych. Umożliwia ewidencję wyposażenia zakupionego dla potrzeb firmy nie sklasyfikowanego jako środki trwałe. W wariantach wyższych (od wariantu BIZNES) program pozwala także na obsługę wynagrodzeń oraz tworzenie deklaracji dla ZUS i Urzędu Skarbowego. Cena netto dotyczy wariantu START więcej »
Dodano: 2014-03-13
Asseco WAPROCena: 290 zł

Wersja językowa:polska

WF-Mag

 WF-Mag

Program WF-Mag przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności. Pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany system wariantów sprzedaży, cenników, upustów, kontrolę zobowiązań i należności. Oprócz tego ułatwia analizę przepływu towarowego, poprzez możliwość tworzenia różnorodnych zestawień przychodów i rozchodów towarów w dowolnym okresie. Wbudowany moduł zamówień pozwala na sporządzanie zamówień i tworzenie ofert oraz ułatwia sprawne zarządzanie zapasami magazynowymi. Moduł rozrachunków i dokumentów finansowych, zapewnia rozliczanie i kontrole stanu płatności w oparciu o raporty kasowe i bankowe. Dodatkowo system zawiera mechanizm umożliwiający rejestracje zadań oraz zarządzanie relacjami z klientem. Zapraszamy wszystkich z okolic: Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Brzeszcze, Żywiec, Wadowice, Andrychów, Skoczów, Ustroń, Wisła Cena netto dotyczy wariantu START więcej »
Dodano: 2014-03-13
Asseco WAPROCena: 290 zł

Wersja językowa:polska

WF-Fakturka

 WF-Fakturka

Program zaprojektowany dla małych firm wystawiających maksymalnie kilkaset faktur (paragonów) miesięcznie. Nie zarządza on stanem magazynu, dlatego przeznaczony jest dla firm, które nie prowadzą gospodarki magazynowej, ewentualnie do obsługi punktów sprzedaży, w których stan magazynu nie odgrywa istotnego znaczenia. Funkcje programu Wystawianie faktur VATWystawianie faktur VAT MarżaWystawianie faktur ProFormaWystawianie rachunkówWystawianie paragonówWystawianie korektPrzelewy bankoweKartoteka kontrahentówKontrola zobowiązań i uproszczone mechanizmy rozliczeń z klientamiDefiniowanie kategorii towarowychSprzedaż towaru bez dodawania go do kartotekiWbudowane zestawieniaEksport wydruków do PDFWspółpraca z drukarkami fiskalnymi Zapraszamy wszystkich z okolic: Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Brzeszcze, Żywiec, Wadowice, Andrychów, Skoczów, Ustroń, Wisła więcej »
Dodano: 2014-03-13
Asseco WAPROCena: 150 zł

Wersja językowa:polska

AVG Internet Security Business Edition

 AVG Internet Security Business Edition

AVG Internet Security Business Edition to pełna ochrona antywirusowa w Twojej firmie wraz modułem antyspamowym i nie tylko. Dodatkowo dzięki modułowi zdalnej administracji możesz zarządzać całą siecią z jednego miejsca. Szczegółowe informacje o produkcie znajdziesz na : http://avgpolska.pl/e-sklep/AVG-dla-Firm/AVG-Internet-Security-dla-Firm-roczne-licencje/AVG-Internet-Security-BE-5-licencji-rocznych więcej »
Dodano: 2014-03-10
AVG TechnologiesCena: 741.16 zł

Klasa produktu:antywirus
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:5 szt.

AVG PC TuneUp 2014

 AVG PC TuneUp 2014

Masz problem z wolno działającym komputerem? Twój komputer od dawno wolno działa? Nic prostszego! AVG PC TuneUp 2014 pomoże przywrócić maksymalną wydajność komputera. Szczegółowe informacje o produkcie znajdziesz na : http://www.avgpolska.pl/index.php?go=AVG-pc-tune-up Zachęcamy do przetestowania 30 dniowej wersji próbnej programu : http://www.avgpolska.pl/index.php?go=wersja-testowa więcej »
Dodano: 2014-03-10
AVG TechnologiesCena: 111.19 zł

Klasa produktu:oprogramowanie wspomagające wydajność
Typ licencji:klucz licencyjny
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.

AVG Internet Security 2014

 AVG Internet Security 2014

AVG Internet Security 2014 to kompletna ochrona antywirusowa, ochrona przed hakerami oraz ochrona tożsamości w sieci! Umożliwia bezpieczne zakupy internetowe! Zapobiega szpiegowaniu i kradzieży danych. Szczegółowe informacje o produkcie znajdziesz na : http://www.avgpolska.pl/index.php?go=AVG-Internet-Security Zachęcamy do przetestowania 30 dniowej wersji próbnej programu : http://www.avgpolska.pl/index.php?go=wersja-testowa więcej »
Dodano: 2014-03-10
AVG TechnologiesCena: 135.12 zł

Klasa produktu:antywirus
Typ licencji:klucz licencyjny
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.

AVG AntiVirus 2014

 AVG AntiVirus 2014

AVG AntiVirus 2014 to szybkie i łatwe w użyciu narzędzie. Dzięki oprogramowaniu AVG AntiVirus powstrzymasz wirusy, niechciane oprogramowanie jak również bezpiecznie i trwale usuniesz pliki. Zablokuje potencjalnie niebezpieczne pliki i linki. Szczegółowe informacje o produkcie znajdziesz na : http://www.avgpolska.pl/index.php?go=AVG-AntiVirus Zachęcamy do przetestowania 30 dniowej wersji próbnej programu : http://www.avgpolska.pl/index.php?go=wersja-testowa więcej »
Dodano: 2014-03-10
AVG TechnologiesCena: 118.99 zł

Klasa produktu:antywirus
Typ licencji:klucz licencyjny
Ważność licencji:12 miesiące

Oprogramowanie Symfonia

Symfonia to rozwiązania informatyczne, które pozwalają małym i średnim firmom osiągać trwałe korzyści i pozwalają efektywnie rozwijać prowadzoną działalność. więcej »
Dodano: 2014-02-10
Sage

Oprogramowanie CAD CAM/CAE Inżynieria Odwrotna

Oprogramowanie CAD CAM/CAE Inżynieria Odwrotna

Sprzedajemy Oprogramowanie CAD/CAM/CAE Sprzedajemy programy do zastosowań inżynierskich. Wśród oferowanych produktów można wyróżnić: -Midas NFX – idealne narzędzie do wykonywania analiz wytrzymałościowych.-SpaceClaim – szybki i intuicyjny program do projektowania CAD. -Go2Cam – specjalistyczny, bardzo szybki i efektywny system CAM. Dodatkowo oferujemy także oprogramowanie do inżynierii odwrotnej, takie jak: Leios, Geomagic Studio, Geomagic Design X oraz Geomagic Wrap. W sprzedaży posiadamy oprogramowanie do kontroli geometrii i inspekcji pomiarowych: Geomagic Verify oraz Geomagic Control. więcej »
Dodano: 2014-01-28
Brak danych

oprogramowanie dla transportu i spedycji TransSped SQL

System dedykowany jest przede wszystkim dla firm transportowych i spedycyjnych, operujących na polskim i międzynarodowym rynku transportowym, posiadającym również oddziały. System jest wielowalutowy, co umożliwia realizację frachtów w zależności od potrzeby zleceniodawcy i wystawienia faktury w określonej walucie. W tworzeniu sytemu ogromne znaczenie miało zdobyte przez 20 lat doświadczenie z poprzedniej DOSowej platformy. więcej »
Dodano: 2014-01-24
Autosoftware

Typ licencji:bezterminowa
Wersja językowa:polska

Szybka Inwentaryzacja

 Szybka Inwentaryzacja

Szybka Inwentaryzacja PWSK zaawansowana technologicznie, mobilna aplikacja, która szybko zliczy majątek przedsiębiorstwa, stan magazynu czy środków trwałych. Zamiast przeprowadzać ręcznie inwentaryzację, zastosuj nasz sprawdzony i dobrze dopracowyny system! Teraz już wiesz gdzie co jest, masz oznaczony, zlokalizowany i zliczony cały majątek. Program do inwentaryzacji jest łatwy w użyciu i intuicyjny. Zawiera wszystkie potrzebne zestawienia. Dodatkowo zawiera moduł kontroli terminów przeglądów technicznych i gwarancji. Szybką Inwentaryzację możemy przeprowadzić stosując: zbliżeniowe tagi RFID- innowacyjne i rewelacyjne rozwiązanie!kody kreskowe- najczęściej wykorzystywane w oznaczaniu i spisie majątkukomputerowe numery inwentarzowe Sprawdź jak doskonały posiadamy system!. Pobierz wersję DEMO http://www.pwsk.pl/inwentaryzacja/program-do-inwentaryzacji/ i przeczytaj więcej. więcej »
Dodano: 2014-01-16
PWSKCena: 790 zł

System ERP - enova - Oprogramowanie dla firmy

 System ERP - enova - Oprogramowanie dla firmy

Program enova jest tworzony z myślą o użytkowniku. Ma wgraną wiedzę, pomagającą w rozwiązywaniu problemów i pozwalającą unikać popełniania błędów. Zapewnia przyjazną obsługę oraz łatwą integrację z innymi rozwiązaniami, np. branżowymi. enova jest systemem zaprojektowanym dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. To sprawdzone rozwiązanie, wykorzystywane przez 7 tys. polskich przedsiębiorstw. więcej »
Dodano: 2014-01-13
Soneta Sp. z o.o.

Klasa produktu:ERP

Kaspersky Internet Security Multi-Device PL 2PC/1ROK KL1941PBBFR

 Kaspersky Internet Security Multi-Device PL 2PC/1ROK KL1941PBBFR

Kaspersky Internet Security multi-device Wieloplatformowe rozwiązanie, które z użyciem jednej licencji chroni komputery PC i Mac oraz urządzenia z systemem Android Niezależnie od urządzenia, z którego korzystasz do obsługi bankowości online, zakupów internetowych, przeglądania stron lub sieci społecznościowych, istnieją te same internetowe zagrożenia dla bezpieczeństwa — infekcje szkodliwym oprogramowaniem, cyberprzestępczość i wyłudzanie informacji. Z tego powodu bardzo ważne jest zapewnienie ochrony przed zagrożeniami internetowymi dla wszystkich połączonych urządzeń i zapisanych na nich danych osobistych. Kaspersky Internet Security multi-device to proste w obsłudze, wieloplatformowe rozwiązanie zabezpieczeń oparte na jednej licencji, które chroni dowolną kombinację komputerów PC i Mac oraz smartfonów i tabletów z systemem Android. więcej »
Dodano: 2014-01-13
KasperskyCena: 100 zł

Typ licencji:BOX
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:2 szt.
Format nośnika:cd
Wersja produktu:PL

Zestaw Acronis TrueImage2014 AcronisDiskDirector11

 Zestaw Acronis TrueImage2014 AcronisDiskDirector11

Cena Regularna tego zestawu to 390 zł. brutto INFORMACJE O PRODUKCIE Acronis True Image 2014 Nazwa: Acronis True Image 2014 Producent: Acronis Rodzaj licencji: NOWA LICENCJA Dystrybucja: LICENCJA ELEKTRONICZNA Liczba stanowisk: 1 Wersja językowa: POLSKA Acronis Disk Director 11 Home Nazwa: Acronis Disk Director 11 Home Producent: Acronis Rodzaj licencji: NOWA LICENCJA Dystrybucja: LICENCJA ELEKTRONICZNA Liczba stanowisk: 1 Wersja językowa: POLSKA więcej »
Dodano: 2014-01-10
AcronisCena: 190 zł

Typ licencji:elektroniczna