Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Programy użytkowe

Programy użytkowe

Produkty od 41 do 60 z 468

Rewizor GT

 Rewizor GT

Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych. Rewizor GT posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od administrowania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, zarządzanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych. Rewizor GT jest programem niezwykle prostym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najwyższą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi wdrożeniowemu początek pracy z programem nie sprawi trudności nawet mniej wprawnym użytkownikom. Rewizor GT to część składowa systemu InsERT GT - w pełni zintegrowanego pakietu programów do prowadzenia firmy z sektora MSP, zawierającego także program do obsługi sprzedaży - Subiekt GT, system kadrowo-płacowy - Gratyfikant GT oraz system zarządzania relacjami z klientami - Gestor GT. W Rewizorze GT możliwa jest podstawowa obsługa płac dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT. Podręcznik rachunkowości Podstawowe cechy Rewizora GT: elastyczne zarządzanie planami kont: możliwość generowania wzorcowego planu kont, przeniesienia z innego roku obrotowego, automatycznie tworzenie kont kartotekowych przez podłączanie kartotek, obsługa kont pozabilansowych; rozbudowana dekretacja: podział dokumentów księgowych na dekrety i dokumenty zaksięgowane, automatyzacja wykonywanych czynności (tworzenie i rozliczanie rozrachunków, generowanie zapisów VAT), obsługa dekretów walutowych; zaawansowane zarządzanie rozrachunkami (tworzenie i rozliczanie); ścisłe powiązanie rozrachunków z zapisami na kontach; pełna historia rozrachunków; rozrachunki wspólne z Subiektem GT; ewidencja i rozliczanie podatku VAT w pełni zgodne z aktualnie obowiązującą ustawą: ewidencjonowanie transakcji VAT krajowych (dostawy i nabycia), wewnątrzwspólnotowych (WNT i WDT) oraz pozaunijnych (eksport towarów, import towarów); automatyczne wyliczanie deklaracji VAT-7/7K - rozliczanie miesięczne lub kwartalne; automatyczne tworzenie dekretów księgowych za pomocą dekretacji kontekstowej i importu; rozbudowane schematy importu; szczególne wsparcie dla użytkowników pracujących jednocześnie na Subiekcie GT i Rewizorze GT (moduł Dokumenty do dekretacji); funkcje specjalnie przygotowane dla biur rachunkowych: obsługa dowolnej liczby podmiotów gospodarczych, przenoszenie planów kont z innych podmiotów, zbiorcze operacje na licencjach, import dokumentów z pliku wygenerowanego przez zdalnego Subiekta GT, archiwizacja wszystkich podmiotów jednocześnie i… więcej »
Dodano: 2017-02-13
InsertCena: 1843.77 zł

Program MikroSubiekt dla Windows

 Program MikroSubiekt dla Windows

Program MikroSubiekt dla Windows, który oferujemy w stałej sprzedaży to m.in.: uproszczona obsługa ewidencji dokumentów nierozliczonych (funkcja Rozlicz), obsługa kartotek: towarów, usług i kontrahentów, a także wielowalutowość wydruków dokumentów oraz cenników. więcej »
Dodano: 2017-02-10
Brak danych

Wersja językowa:polska

statlook helpdesk

 statlook helpdesk

statlook to profesjonalny system helpdeskowy dla małych, średnich i dużych firm. Narzędzie to w szczególności dedykowane jest administratorom IT, których zadaniem jest bieżąca obsługa użytkowników. Świadczenie codziennego wsparcia technicznego nie musi być uciążliwym problemem. Podstawową zaletą helpdesku statlook jest łatwość i szybkość obsługi. Wszystkie maile od użytkowników oprogramowanie automatycznie zamienia w tickety. statlook Helpdesk to odpowiednie narzędzie, które usprawni codzienne zmagania Administratorów IT z problemami użytkowników. Program posiada wbudowany moduł Direct PC - zdalny pulpit. więcej »
Dodano: 2017-01-05
A plus C Systems

Oprogramowanie fiskalne Symplex Small Business

 Oprogramowanie fiskalne Symplex Small Business

Firma TESERWIS oferuje Państwu nowoczesne rozwiązania z dziedziny oprogramowania, które pomogą Państwu w ułatwieniu funkcjonowania każdej firmy. Oprogramowanie fiskalne Symplex Small Business to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. więcej »
Dodano: 2013-11-20
Brak danych

Oprogramowanie dla firm Kucharscy KC-Firma

 Oprogramowanie dla firm Kucharscy KC-Firma

Oprogramowanie dla firm Kucharscy KC-Firma posiada szereg niezbędnych funkcji do prawidłowego prowadzenia własnego biznesu, oprogramowanie zapewnia m.in.: wystawianie faktur do paragonów oraz korekt do faktur, drukowanie duplikatów dokumentów sprzedaży i korygujących, rejestrację przychodów i rozchodów wewnętrznych, zarządzanie należnościami i zobowiązaniami, drukowanie zestawień dokumentów sprzedaży wg form płatności, drukowanie raportu ogólnego (magazyn, kasa, rozrachunki, banki, bilans podatku VAT), współpraca z kasami fiskalnymi w trybie off-line, i wiele innych. więcej »
Dodano: 2013-11-20
Brak danych

Oprogramowanie antywirusowe ESET

 Oprogramowanie antywirusowe ESET

Jako autoryzowany partner oferujemy licencję oprogramowania antywirusowego ESET, zarówno dla firm, jak i dla osób fizycznych. więcej »
Dodano: 2016-11-16
ESET

Oprogramowanie insERT nexo / GT

 Oprogramowanie insERT nexo / GT

Staramy się dostarczać naszym klientom oprogramowanie usprawniające pracę. To łatwe i proste w obsłudze oprogramowania takie jak: InsERT nexo i insERT GT, W tym: Subiekt nexo / GT - program do fakturowania i zarządzania magazynem, Rewizor nexo / GT - program do prowadzenia pełnej księgowości, Rachmistrz nexo / GT - program do prowadzenia KPiR oraz pozostałe programy z linii nexo oraz GT. Każde powierzone nam zlecenie traktujemy indywidualnie i dobieramy rozwiązania zgodnie ze specyfiką firmy. Serdecznie zapraszamy do współpracy! więcej »
Dodano: 2016-11-16
Insert

Subiekt GT

 Subiekt GT

Subiekt GT jest sprawnym i szybkim systemem wyposażonym w najnowsze rozwiązania interfejsowe czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika. Jednocześnie jego wszechstronność i możliwości konfiguracji czynią go produktem niemal dla każdego. Podstawowe możliwości Subiekta GT: pełna obsługa wszystkich typów dokumentów handlowych i magazynowych; prowadzenie kartoteki kontrahentów, obejmującej również informacje typu CRM; możliwość definiowania rubryk z dodatkowymi informacjami; prowadzenie kartoteki towarów, usług, kompletów i opakowań zwrotnych z rozbudowaną kalkulacją cen (10 poziomów cen sprzedaży, w tym ceny walutowe); pełny rozdział dokumentów magazynowych i handlowych, pojedyncze lub zbiorcze generowanie faktur do dokumentów WZ itp.; automatyczne generowanie dokumentu WZ do faktury; obsługa przedpłat, płatności kartą kredytową oraz sprzedaży kredytowanej; obsługa zamówień z rezerwacją towarów oraz fakturami zaliczkowymi; rozbudowana obsługa rachunków bankowych (złotówkowych lub walutowych) z operacjami wpłaty, wypłaty i transferu (plus opłaty prowizyjne, wyciągi, itp.); pełna obsługa rozrachunków (należności i zobowiązań), w tym rozrachunków wielowalutowych; wiele różnorodnych zestawień, raportów i analiz; możliwość tworzenia własnych raportów; rozbudowana obsługa urządzeń zewnętrznych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi etykietujące, czytniki kodów paskowych); pełna integracja z systemem zarządzania relacjami z klientami (CRM) Gestor GT; pełna integracja z komputerową księgą przychodów i rozchodów Rachmistrz GT oraz systemem finansowo-księgowym Rewizor GT. więcej »
Dodano: 2016-11-06
InsertCena: 982.77 zł

Format nośnika:cd

Gestor GT, nexo, nexo PRO

 Gestor GT, nexo, nexo PRO

Gestor to system ułatwiający tworzenie relacji z kilentami. Wspiera działania handlowe i marketingowe. Szybko i łatwo pomaga odnaleźć wszyskie zgromadzone dane o kilentach, co pozwala efektywnie wybrać grupę docelową. Menadżerom pomaga opracować sprawną strategię działania. Program jest dostępny w wersjach Gestor GT, Gestor nexo oraz najbardziej zaawansowanej technologicznie i funcjonalnie wersji Gestor nexo PRO. Gestor jest częścią zinegrowanej lini InsERT - współpracuje z innymi programami tej firmy (Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant, Subiekt).   więcej »
Dodano: 2016-10-11
InsERT 

Gratyfikant GT, nexo, nexo PRO

 Gratyfikant GT, nexo, nexo PRO

Gratyfikant to systemem kadrowo-płacowy dla małych i średnich firm. Obsługuje wszystkie niezbędne funkcje w dziale kadr i płac - ewidencję osobową, umowy o pracę, umowy cywilnoprawne, planowanie i naliczanie wynagrodzeń, rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUS. Dotępny w wersjach: Gratyfikant GT, Gratyfikant nexo, Gratyfikant nexo PRO. Gratyfikant jest częścią zinegrowanej lini InsERT - współpracuje z innymi programami tej firmy (Rachmistrz, Rewizor, Subiekt, Gestor).   więcej »
Dodano: 2016-10-04
InsERT 

Rewizor GT, nexo, nexo PRO

 Rewizor GT, nexo, nexo PRO

Rewizor - profesjonalny system obsługi finansowo-księgowej dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jest zgodny z Ustawą o Rachunkowości i dostosowany do przepisów Unii Europejskiej. Pozwala na sprawne administrowanie planami kont, dekretację, księgowanie i zarządzanie rozrachunkami, a także na obsługę rozliczeń środków trwałych. Doskonałe narzędzie dla biur rachunkowych i dla samodzielnych księgowych. Dostępny w wersjach Rewizor GT, Rewizor nexo oraz Rewizor nexo PRO - to najnowsza i najnowoczśniejsza wersja programu. Rewizor jest częścią zinegrowanej lini InsERT - współpracuje z innymi programami tej firmy (Rachmistrz, Subiekt, Gratyfikant, Gestor).   więcej »
Dodano: 2016-10-04
InsERT 

Rachmistrz GT, nexo, nexo PRO

 Rachmistrz GT, nexo, nexo PRO

Rachmistrz to system obsługujący uproszczoną księgowość. Szczególnie użyteczny dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów oraz dla płatników podatku zryczałtowanego. Umożliwie także podstawową obsługę płac (dodatek mikroGratyfikant GT). Ułatwia tworzenie deklaracji skarbowych i ZUS. Wspomaga prowadzenie operacji kasowych i bankowych. Program jest dostępny w wersjach Rachmistrz GT, Rachmistrz nexo oraz Rachmistrz nexo PRO - to technologicznie i funcjonalnie najbardziej zaawansowana wersja programu. Rachmistrz jest częścią zinegrowanej lini InsERT - współpracuje z innymi programami tej firmy (Subiekt, Rewizor, Gratyfikant, Gestor).   więcej »
Dodano: 2016-10-04
InsERT 

Subiekt GT, nexo, nexo PRO

 Subiekt GT, nexo, nexo PRO

Subiekt to system sprzedaży dla małych i średnich firm. Zapewnia kompleksową obsługę sklepu, punktu usługowego, zakładu rzemieślniczego. Główne jego zadania to tworzenie dokumentów handlowych (kasowych), zarzdzanie gospodarką magazynową, prowadzenie ewidencji asortymentów, klientów, wspólpracowników. Dostępny w wersjach Subiekt GT, Subiekt nexo oraz Subiekt nexo PRO - to najbardziej zaawansowana technologicznie i funcjonalnie wersja programu. Subiekt jest częścią zinegrowanej lini InsERT - współpracuje z innymi programami tej firmy (Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant, Gestor).   więcej »
Dodano: 2016-10-04
InsERT 

Systemy informatyczne ERP

 Systemy informatyczne ERP

Oferujemy program Comarch ERP Optima, który został stworzony z myślą o małych i średnich firm działających w różnych branżach. Program zawiera kilkanaście zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Dostępne moduły: Finanse i rozliczenia (Kasa/Bank Plus1),Wystawianie faktur (Faktury2),Zarządzanie relacjami z klientem (CRM Plus),Książka Przychodów i Rozchodów (Księga Podatkowa),Ewidencjonowanie środków trwałych (Środki Trwałe),Obsługa kadrowo-płacowa (Płace i Kadry Plus),Zarządzanie czasem pracy i urlopami (e-Pracownik5),Obieg Dokumentów,Szybka sprzedaż detaliczna (Detal3),Obsługa zleceń serwisowych (Serwis),Własny sklep internetowy (e-Sklep),Sprzedaż w serwisie Wszystko.pl,Automatyczna kopia bezpieczeństwa (iBard246). więcej »
Dodano: 2016-09-16
Comarch ERP Optima

Oprogramowanie do firmy i magazynu

 Oprogramowanie do firmy i magazynu

Zacznij wystawiać faktury już dziś na najpopularniejszym w Polsce programie COMARCH ERP OPTIMA. Zainstalujemy i skonfigurujemy Ci system zdalnie w ciągu kilku minut. Zapłacisz za system dopiero jak Ci się spodoba , na podjęcie decyzji masz 60 dni. więcej »
Dodano: 2016-09-15
Comarch ERP OptimaCena: 149 zł

SMPETRO

 SMPETRO

System SMPETRO wraz z systemem zarządzania ERP XL to oferta rozwiązań informatycznych do kompleksowej obsługi firm zajmujących się detalicznym i hurtowym handlem paliwami. Umożliwia obsługę pojedynczej stacji paliw lub ich sieci. System SMPETRO pozwala na w pełni zautomatyzowaną sprzedaż paliw z dystrybutorów oraz obsługę sprzedaży detalicznej towarów i usług oferowanych na stacjach paliw. Zapewnia następujące funkcje: • Prowadzenie sprzedaży na pojedynczym stanowisku kasowym lub sprzedaż wielostanowiskową, • Dokumentowanie sprzedaży za pomocą paragonów, faktur VAT do paragonów, faktur VAT do WZ, dokumentów RW, WZ,KP, KW , • Automatyczne powiązanie rozliczenia dystrybutora paliw i jego odblokowanie z wystawieniem dokumentu sprzedaży lub wydania magazynowego, • Kontrolę stanów magazynowych, • Sterowanie dystrybutorami (blokowanie, odblokowywanie, programowanie cen), • Definiowanie ilości paliwa do wydania wg wartości lub ilości paliwa, • Obsługę kart rabatowych, • Definiowanie kartotek kontrahentów wraz z bazami samochodów, kierowców, kart rabatowych. Ponadto współpracuje z: • Wszystkimi rodzajami dystrybutorów paliw obsługiwanych przez sterownik PETROMIS, • Urządzeniami monitorującymi poziom paliwa w zbiornikach, • Terminalami kart płatniczych, • Czytnikami kodów kreskowych, • Drukarkami dokumentów więcej »
Dodano: 2016-09-01
SMSOFTWARECena: 1800 zł

Klasa produktu:Premium
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Wersja językowa:polska

Subiket nexo 1 stanowisko

 Subiket nexo 1 stanowisko

Subiekt nexo to program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp. Przyjazny, intuicyjny interfejs ułatwia i przyspiesza pracę, a bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, bez względu na branżę. Subiekt nexo zapewnia obsługę wszystkich typów dokumentów handlowych (szczególną zaletą jest zaawansowany system zamówień) i sprawne zarządzanie gospodarką magazynową. Posiada rozbudowaną część finansową, dzięki której możliwe jest m.in. wykonywanie operacji kasowych, bankowych czy tworzenie raportów kasowych. Moduły rozliczeniowe umożliwiają ewidencjonowanie rozrachunków, działań windykacyjnych i tabeli kursów walut. Kartotekowa część systemu pozwala prowadzić zaawansowaną ewidencję asortymentu, klientów, urządzeń zewnętrznych, instytucji, wspólników i pracowników. Subiekt to od lat najczęściej wybierana przez polskich przedsiębiorców marka systemu sprzedaży. Subiekt nexo jest kolejną wersją tego popularnego programu. Został zaprojektowany ze szczególną dbałością o wygodę użytkownika, dzięki czemu prowadzenie biznesu staje się prostsze. Subiekt nexo jest częścią InsERT nexo – zintegrowanego pakietu, w którego skład wchodzą również systemy księgowe: Rachmistrz nexo (księga przychodów i rozchodów oraz ewidencja podatku zryczałtowanego) i Rewizor nexo (pełna księgowość). Najważniejsze możliwości Subiekta nexo: · pełna obsługa wszystkich typów dokumentów handlowych i magazynowych; · pełny rozdział dokumentów magazynowych i handlowych, pojedyncze lub zbiorcze generowanie faktur do dokumentów WZ; korekty dokumentów magazynowych; automatyczne generowanie dokumentu WZ do faktury; faktura pro forma; faktura sprzedaży z wielu magazynów; · rozbudowany system zamówień – każda pozycja dokumentu może mieć indywidualny termin realizacji, również wcześniejszy niż termin realizacji całego dokumentu; · kartoteka asortymentu – towarów, usług, kompletów i opakowań zwrotnych; działy sprzedaży w kartotece; · kartoteka klientów obejmująca również informacje typu CRM; · prowadzenie elastycznej polityki cenowej – możliwość przypisywania zdefiniowanych cenników do poszczególnych klientów; cena, domyślny i maksymalny rabat pozycji cennika mogą być określane w zależności od jednostki miary i wysokości progu sprzedaży; · obsługa przedpłat, płatności kartą, płatności za pobraniem, sprzedaży kredytowanej, cesji na innego płatnika, zaliczek… więcej »
Dodano: 2016-09-01
InsertCena: 416 zł

Format nośnika:cd

Sklep Internetowy sprzedaż

 Sklep Internetowy sprzedaż

www.one-touch.pl Chcesz być jeszcze bardziej konkurencyjny? Bądź bardziej widoczny dzięki rozwiązaniu ONE-Tocuh Store, zintegrowany sklep internetowy zapewni Tobie sprzedaż internetową Twoich produktów! Dzięki mechanizmom zastosowanym w ONE-Touch Store możesz dokonać integracji z dowolnym systemem tak, aby zachować pełną kompleksowość Twoich rozwiązań. więcej »
Dodano: 2016-08-23
ONE-Touch

Klasa produktu:Sklep
Rodzina:Sklep
Typ licencji:Abonament/Stanowisko
Ważność licencji:12 miesiące

System magazynowy wystawianie faktur sprzedaż magazyn gospodarka

 System magazynowy wystawianie faktur sprzedaż magazyn gospodarka

www.one-touch.pl ONE-Touch WMS jest rozwiązaniem doskonale sprawdzającym w branżach: produkcyjnych, handlowych, dystrybucyjnych. System posiada rozbudowane mechanizmy, zamówień, przyjęcia towaru, dystrybucji, gospodarki magazynowej, produkcji, sprzedaży, itp. Postaw na rozwiązanie, które dopasujemy do Twoich potrzeb i zyskaj przewagę nad konkurencją już teraz! więcej »
Dodano: 2016-08-23
ONE-Touch

Klasa produktu:Magazyn
Rodzina:WMS
Typ licencji:Abonament/Stanowisko
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:5 szt.

Systemy system zarządzania flotą pojazdów GPS śledzenie tras mapa

 Systemy system zarządzania flotą pojazdów GPS śledzenie tras mapa

www.one-touch.pl ONE-Touch Central to rozwiązanie do Zarządzania Flotą pojazdów oraz pracą Twoich Przedstawicieli w terenie! System wspiera również obsługę Zamówień, Dystrybucji, Magazynu, Sprzedaży oraz pozwoli Ci śledzić pracę Twoich Handlowców ON-LINE! więcej »
Dodano: 2016-08-23
ONE-Touch

Rodzina:System Zarządzania
Typ licencji:Abonament/Stanowisko
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:5 szt.