Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Programy użytkowe

Programy użytkowe

Produkty od 61 do 80 z 452

System magazynowy wystawianie faktur sprzedaż magazyn gospodarka

 System magazynowy wystawianie faktur sprzedaż magazyn gospodarka

www.one-touch.pl ONE-Touch WMS jest rozwiązaniem doskonale sprawdzającym w branżach: produkcyjnych, handlowych, dystrybucyjnych. System posiada rozbudowane mechanizmy, zamówień, przyjęcia towaru, dystrybucji, gospodarki magazynowej, produkcji, sprzedaży, itp. Postaw na rozwiązanie, które dopasujemy do Twoich potrzeb i zyskaj przewagę nad konkurencją już teraz! więcej »
Dodano: 2016-08-23
ONE-Touch

Klasa produktu:Magazyn
Rodzina:WMS
Typ licencji:Abonament/Stanowisko
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:5 szt.

Systemy system zarządzania flotą pojazdów GPS śledzenie tras mapa

 Systemy system zarządzania flotą pojazdów GPS śledzenie tras mapa

www.one-touch.pl ONE-Touch Central to rozwiązanie do Zarządzania Flotą pojazdów oraz pracą Twoich Przedstawicieli w terenie! System wspiera również obsługę Zamówień, Dystrybucji, Magazynu, Sprzedaży oraz pozwoli Ci śledzić pracę Twoich Handlowców ON-LINE! więcej »
Dodano: 2016-08-23
ONE-Touch

Rodzina:System Zarządzania
Typ licencji:Abonament/Stanowisko
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:5 szt.

SFA Mobilny handlowiec mobilne wsparcie sprzedaży sprzedaż w terenie

 SFA Mobilny handlowiec mobilne wsparcie sprzedaży sprzedaż w terenie

www.one-touch.pl Mobilny Handlowiec to rozwiązanie, które wspomaga pracę Twoich pracowników w terenie. Nasze rozwiązanie oferuje dostęp do kartoteki kontrahentów, pozwoli składać zamówienia, umożliwia dostęp do produktów, stanów magazynowych, odbywać wizyty, ankiety z kontrahentami i to wszystko ON-LINE. więcej »
Dodano: 2016-08-23
ONE-Touch

Rodzina:Systemy Zarządzania
Typ licencji:Abonament/Stanowisko
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:5 szt.

rankingCoach - trener pozycjonowania www MŚP

Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób Twoja strona może znaleźć się na szczycie wyników wyszukiwania Google? W takim razie rankingCoach jest odpowiedzią na Twoje pytania! Starasz się zwiększyć swoją sprzedaż online , jednak nikt nie zna Twojej strony? Teraz możesz to zmienić. Z rankingCoach z łatwością możesz optymalizować stronę dla wyszukiwarek, pozycjonować się wyżej niż Twoja konkurencja oraz uniknąć kosztownych agencji. Najlepsze jest to, że każdy może korzystać z rankingCoach. To bardzo proste. rankingCoach sprawdza Twoją stronę i przygotowuje listę zadań na podstawie aktualnego stanu w wyszukiwarce. Starannie przygotowane samouczki wideo , kompleksowe raporty oraz inteligentne narzędzia pokażą Ci, co należy zrobić krok po kroku. On-line marketing jest rozwiązaniem dzięki któremu osiągniesz lepszą widoczność w internecie. A to oznacza więcej kliknięć ,więcej odwiedzin i zwiększoną sprzedaż . Już teraz aktywuj osobistego trenera Ranking Coach dla swoje strony internetowej i zacznij działać! http://www.bitdom.pl więcej »
Dodano: 2016-07-21
rankingCoachCena: 73.7 zł

Typ licencji:odnawialna
Ważność licencji:1 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.

Insert Subiekt GT program do sprzedaży z magazynem

 Insert Subiekt GT program do sprzedaży z magazynem

Program ten polecamy do obsługi sklepu, hurtowni, magazynów oraz działów handlowych małych i średnich przedsiębiorstw. System ten cechuje duża funkcjonalności oraz prosta, intuicyjna obsługa. Najważniejsze funkcje: -obsługuje wszystkie typy dokumentów handlowych i magazynowych -baza kontrahentów z informacjami typu CRM -obsługuje zamówienia (w tym także terminowe) oraz faktury zaliczkowe -kartoteka towarów, usług, kompletów i opakowania zwrotne z rozbudowaną kalkulacją cen -obsługa cenników w walutach obcych -pełny podział dokumentów magazynowych, handlowych -pojedyncze i zbiorcze generowanie faktur na podstawie dokumentów WZ itp. -obsługuje płatności kartą kredytową -rozszerzona obsługa rachunków bankowych (PLN lub walutowych) w tym operacje wpłat, wypłat i transferu -obsługa rozrachunków (należności, zobowiązania), w tym rozrachunki wielowalutowe -homebanking czyli współpraca z bankowością elektroniczną -obsługa handlu z UE( np. generowanie deklaracji Intrastat) -zestawienia, raporty i analizy, także tworzenie własnych raportów -obsługa urządzeń zewnętrznych (kasy i drukarki fiskalne, wagi etykietujące, czytniki kodów kreskowych) -opcja projektowania i drukowania naklejek dla towarów oraz naklejek adresowych dla kontrahentów -możliwość rozbudowy i dostosowywania do indywidualnych potrzeb -pełna integracja z księgą przychodów i rozchodów w programie Rachmistrz GT oraz systemem finansowo-księgowym w programie Rewizor GT oraz systemem zarządzania relacjami z klientami (Gestor GT). Posiadamy w sprzedaży całą gamę programów Insert. Zapewniamy fachową pomoc przy zakupie,wdrożenie i konfigurację wg. indywidualnych potrzeb, wsparcie techniczne, serwis, aktualizacje. więcej »
Dodano: 2016-07-01
Insert

Programy handlowe

 Programy handlowe

W naszej firmie można zakupić programy handlowe do kompleksowej obsługi małych i średnich przedsiębiorstw handlowych, sklepów i punktów gastronomii. Programy w prosty i nowoczesny sposób sporządzą potrzebne raporty, zajmą się obsługą księgową firmy, wystawią faktury i rachunki. W sprzedaży posiadamy programy handlowe marki SYMPLEX, InsERT oraz MEGA-TECH. więcej »
Dodano: 2016-06-14
Brak danych

COBUS Nesting - CAD/CAM

 COBUS Nesting - CAD/CAM

COBUS Nesting jest niezbędnym elementem w wydajnej produkcji różnych rodzajów mebli. W ogólności COBUS NCAD automatycznie generuje pliki wykonawcze do sterowników CNC. Wszystkie informacje takie jak kąt czy usłojenie, wszelkie definicje procesu tworzone są na podstawie określonego typu maszyny. Domyślnie COBUS Nesting oferuje różne strategie rozmieszczeń: kroki dojazdu i odjazdu, zintegrowaną optymalizację ścieżki narzędzia i frezowanie elementów od najmniejszych do największych. Metody te służą do rozwiązania problemu z trzymaniem elementów. Utrzymywanie przedmiotu obrabianego w określonym miejscu jest osiągane przez wytwarzanie odpowiednich planów zagospodarowania wolnej przestrzeni. Liczba nieudanych wyrobów jest zredukowana. Aby zarządzać pojedynczymi elementami tworzone są specjalne dokumenty produkcyjne. Operator urządzenia otrzymuje plan. Naklejki z kodem kreskowym są tworzone w odniesieniu do rozłożenia elementów. • Nesting różnych programów COBUS NCAD • Nesting plików konstrukcyjnych • Obliczanie wymaganych płyt surowych • Wskazanie docelowej / wynikowej części otrzymanej dzięki operacji optymalizacji • Automatycznie zarządzanie odpadami użytkowymi • Automatyczne drukowanie kodów kreskowych • Import danych z różnych list materiałowych i systemów ERP,PPS • Import danych z programu Excel • Obliczanie czasu trwania procesu • Stworzenie w pełni automatycznego programu CNC • Wprowadzanie danych na panelu dotykowym • Automatyczny import plików DXF z rozpoznawaniem operacji obróbczych więcej »
Dodano: 2016-05-13
COBUS ConCept GmbH

COBUS Drzwi - CAD/CAM

 COBUS Drzwi - CAD/CAM

COBUS Drzwi ekspert został specjalnie opracowany w celu usprawnienia procesu wytwarzania drzwi. Skomplikowane procedury i powtarzające się zadania są uproszczone do łatwych w użyciu makr, które przeprowadzą użytkownika przez konstruowanie drzwi oraz programowanie maszyn CNC. Drzwi mogą być skonfigurowane do potrzeb państwa klientów. Po zaprojektowaniu drzwi można zapisać je w bibliotece. Dzięki temu w prosty sposób dokonacie Państwo ich edycji i dostosujecie je do konkretnych zamówień. Wszystkie potrzebne dane są automatycznie generowane i gotowe do użycia kiedy zajdzie taka konieczność. Ilości, rysunki, zamówienia, listy elementów itp. są wybierane za pomocą przycisku. Niezbędne ustawienia uchwytów mocujących, przyssawek, sterowanie laserem czy diodami LED są automatycznie generowane przez program. Rozwiązania te są prostym sposobem na zwiększenie bezpieczeństwa podczas procesu produkcyjnego. Równocześnie czas przestoju centr obróbczych i linii montażowych może zostać skrócony dzięki COBUS NCAD. Zawdzięczamy to inteligentnym narzędziom i zoptymalizowaniu torów obróbki. więcej »
Dodano: 2016-05-13
COBUS ConCept GmbH

Typ licencji:Bezterminowa

COBUS NCAD - CAD/CAM

 COBUS NCAD - CAD/CAM

Wypróbowany, przetestowany i sprawdzony. COBUS NCAD ma na swoim koncie ponad 20-letnie doświadczenie i szczyci się dostarczaniem klientom przyjaznych dla użytkownika potężnych narzędzi do programowania maszyn CNC. Frezowanie, wiercenie, piłowanie i wypełnianie - stosowanie tych operacji jest teraz szybkie i proste. Pokaż wskazówki dla zaawansowanych makr wyposażone w użyteczne grafiki pomocnicze. Do powtarzających się zadań ustaw niestandardowe makra i zastosuj je później, gdy zajdzie taka potrzeba. Dzięki kompatybilności, program COBUS NCAD pomaga również zredukować koszty oprogramowania i siły roboczej. Pomyśl o tym: Jeden system kontroluje każdą maszynę CNC, a wszystkie niezbędne dane są bezpośrednio wysyłane do produkcji. Tak więc nie ma potrzeby ponosić dodatkowych kosztów szkolenia pracowników aby zapoznać ich z kilkoma programami. Koniec z obawą o to, że Twoja firma będzie wąsko wyspecjalizowana. Nauka korzystania z oprogramowania jest szybka i prosta dzięki zastosowaniu technologii NET. NCAD pomoże Ci zatrzymać w portfelu więcej ciężko zarobionych pieniędzy. Na przykład: Wyobraź sobie konieczność zakupu nowej maszyny CNC. Dzięki zastosowaniu NCAD rozruch systemu spowoduje import danych do nowej maszyny zaoszczędzając Twój czas i pieniądze i pozwoli Ci natychmiastowo wykonać zadane operacje. Dzięki temu, że masz możliwość obejrzenia podglądu pracy w trybie 2D i 3D wykonywane operacje są przewidywalne i bardziej bezpieczne. Znajomość oprogramowania i programowanie CNC są niezbędne w firmach zajmujących się obróbką drewna. COBUS NCAD warantuje Ci kontrolę i maksymalizację wydajności w centrach obróbczych. więcej »
Dodano: 2016-05-12
COBUS ConCept GmbH

Typ licencji:Bezterminowa

Program Tachospeed

 Program Tachospeed

Nasza firma jest dystrybutorem oprogramowania do rozliczania czasu pracy kierowców - Tachospeed. Program służy do automatycznego odczytywania i analizy danych z tachografów cyfrowych i danych z tarcz tachograficznych. Program umożliwia przetwarzanie i analizę uzyskanych danych w wielu przekrojach, poprzez generowanie raportów. Prowadzimy sprzedaż i wdrożenie oprogramowania w firmach. Zajmujemy się szkoleniami z obsługi oprogramowania. więcej »
Dodano: 2016-04-27
Infolab

POSNET Temo HS Bileterka + e-bileterka

 POSNET Temo HS Bileterka + e-bileterka

Rewolucja w sprzedaży biletów jednorazowych oraz miesięcznych. Zapraszamy przewoźników do zapoznania się z nowoczesnym systemem sprzedaży blietów jednorazowych oraz miesięcznych, umożliwiającym rozliczanie dopłat z Urzędów Marszałkowskich. Innowacyjne połączenie najmniejszej drukarki fiskalnej na rynku oraz smartfona z aplikacją do sprzedaży biletów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi oddziałami: Lublin, Chełm, Hrubieszów. więcej »
Dodano: 2016-04-06
Posnet

Programy Comarch

 Programy Comarch

Oferujemy pełną gamę programów firmy Comarch. Więcej informacji o programach można uzyskać na stronie producenta: http://www.comarch.pl/ więcej »
Dodano: 2013-06-18
COMARCH

Programy dla firm Soneta

 Programy dla firm Soneta

W ofercie posiadamy program Enova. Jest to program klasy ERP do zarządzania firmą. Posiada wiele modułów do wyboru m.in.: księgowość, kadry i płace, sprzedaż i magazyn. Więcej informacji na temat produktów znajdą Państwo na stronie: http://nowalu.pl/producenci/soneta-sp-zo-o oraz na stronie producenta: http://www.enova.pl/ więcej »
Dodano: 2013-06-18
Soneta

Programy dla firm Reset2

 Programy dla firm Reset2

W ofercie posiadamy oprogramowanie firmy Reste2 m.in.: - R2Płatnik, - R2Fk, - R2Faktury, - R2Środki, - R2Księga. R2Płatnik to znany i ceniony program kadrowo-płacowy w całej Polsce, z powodzeniem używany przez tysiące księgowych w codziennej pracy. Więcej o możliwościach programów firmy Reset2 na stronie: http://r2platnik.nowalu.pl/ lub na stronie producenta: http://www.reset2.pl/ więcej »
Dodano: 2013-06-18
Reset2

Programy dla firm InsERT

 Programy dla firm InsERT

Firma NOWALU oferuje oprogramowanie firmy InsERT m.in. takie jak: Subiekt GT (program do fakturowania z obsługą magazynu), Rewizor GT (pełna księgowość), Rachmistrz GT (prosta księgowość), Gestor GT (system zarządzania relacjami z klientem), Gratyfikant GT (Kadry i Płace). Zajmujemy się sprzedażą, wdrażaniem i serwisem programów firmy InsERT. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty, zapraszamy na naszą stronę internetową: www.insert.nowalu.pl/programy-insert. więcej »
Dodano: 2013-06-18
Insert

Oprogramowanie Open Source dla firm

 Oprogramowanie Open Source dla firm

Firma "bs247" oferuje oprogramowanie dla małych i średnich firm. Proponujemy darmowe oprogramowanie Open Source. Tworzymy kompleksowe rozwiązania atrakcyjne cenowo, a dostępne do niedawna jedynie dla największych firm. więcej »
Dodano: 2016-03-01
Brak danych

Oprogramowanie testujące Test&Motion, KMTest, ABCControl, IMPACTTest

 Oprogramowanie testujące Test&Motion, KMTest, ABCControl, IMPACTTest

Oprogramowanie testujące obejmuje testowanie z zakresu właściwości mechanicznych materiałów, od prób wytrzymałościowych na rozciąganie, ściskanie, zginanie lub skręcanie, poprzez próby twardości lub udarności, próby dynamiczne, cykliczne, aż do specjalnych prób wymagań klienta. więcej »
Dodano: 2016-02-24
LaborTech

AVG PC TuneUp Licencja komercyjna, 1 stanowisko, 1 rok

 AVG PC TuneUp Licencja komercyjna, 1 stanowisko, 1 rok

AVG PC TuneUp jest to narzędzie, które przyśpieszy, oczyści i wydłuż działanie komputera. AVG PC TuneUp między innymi: - automatycznie przeprowadzi rutynową konserwacje systemu, - przyśpiesz dostęp do dysku twardego, - usunie zbędne elementy rejestru, zapobiegając awariom systemu, - przyśpieszy uruchamianie komputera, - tryb ekonomiczny przedłuży żywotność baterii, - stale określi priorytety procesów w celu uzyskania optymalnej wydajnośći - zatrzyma nieużywane programy, aby nie obciążały procesora - usunie pliki-śmieci, aby zwolnić miejsce na dysku - usunie duplikaty plików, zapewniając więcej miejsca na dysku AVG PC TuneUp posiada tryb turbo, dzięki któremu szybciej uruchomi nam się komputer, zapewnia płynniejsze granie, lepsze przeglądanie sieci i sprawniejsze edytowanie plików. więcej »
Dodano: 2016-02-23
AVGCena: 130 zł

AVG AntiVirus Licencja komercyjna, 1 stanowisko, 1 rok

 AVG AntiVirus Licencja komercyjna, 1 stanowisko, 1 rok

AVG AntiVirus to: -Antywirus, który blokuje wirusy i inne szkodliwe programy -Ochrona linków, skanuje linki z sieci Twitter oraz Facebook zanim w nie klikniesz -Niszczarka plików, chroni dane poprzez bezpieczne usuwanie plików -Wczesna detekcja, blokuje najnowsze zagrożenia jeszcze przed aktualizacją bazy wirusów -Ochrona sieci, chroni przed pobraniem szkodliwych plików -Sejf danych, szyfruje i chroni hasłem prywatne dane AVG AntiVirus, jest to licencja komercyjna, na jedno stanowisko, na 12 Miesięcy. więcej »
Dodano: 2016-02-22
AVGCena: 121.76 zł

Klasa produktu:AVG AntiVirus
Typ licencji:komercyjna
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.

Small Business

 Small Business

Program Small Business przeznaczony jest do kompleksowej obsługi małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych posiadających urządzenia fiskalne. Mimo swej wszechstronności program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce. Program wyposażony jest w szerokie możliwości raportowania, a wśród jego szczególnych cech należy wymienić dużą elastyczność pozwalającą na dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wybrane zalety programu Small Business: - stabilna praca w środowisku Windows (9x, ME, 2000, NT, XP, Vista, Windows7) - niewielkie wymagania sprzętowe - współpraca z większością urządzeń fiskalnych (kasy, wagi, drukarki, itp.) - łatwość wdrożenia i obsługi - telefoniczna pomoc techniczna - tworzy liczne raporty i analizy - obsługuje karty rabatowe - eksport/import danych w różnych formatach - komunikacja z innymi programami i urządzeniami przez internet - łatwa edycja wyglądu dokumentów - współpraca z Płatnikiem - zaawansowana ochrona bezpieczeństwa danych więcej »
Dodano: 2016-02-16
Symplex