Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 361 do 380 z 619

SprutCAM

 SprutCAM

SprutCAM to system przeznaczony do planowania strategii obróbki i generacji kodów numerycznych na obrabiarki CNC. Do wielu zalet programu należą m.in.: ♦ mozliwość generacji kodów NC do wieloosiowych obrabiarek, nawet o zaawansowanej kinematyce i/lub konfiguracji. ♦ mozliwość doboru odpowiedniej strategii w zalezności od typu maszyny. ♦ połączony interfejs dla różnych typów obróbki (frezowanie, toczenie, toczenie z frezowaniem), ♦ możliwość wykonanie opracowanych przez siebie operacji, ♦ dziedziczenie wyników obliczeń przez kolejne operacje, ♦ optymalizacja ścieżek narzędzi, ♦ graficzny, czytelny i intuicyjny interfejs, ♦ wiele innych ciekawych funkcji i rozwiązań. więcej »
Dodano: 2013-06-06
Sprut technology

Klasa produktu:CAM
Rodzina:CAM
Zawartość pakietu:Wersja pudełkowa na płycie DVD + klucz sprzętowy USB
Typ licencji:Komercyjna
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska

T-Flex Parametric CAD / T-Flex CAD

 T-Flex Parametric CAD / T-Flex CAD

System T-Flex CAD jest zaawansowanym narzędziem CAD, które za pomocą swoich nieprzeciętnych możliwości jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu projektowemu jakie się przed nim postawi. W odróżnieniu od produktów konkurencji oferuje swobodę pracy w niemodułowym i co najważniejsze hybrydowym (połączenie 2D i 3D) środowisku pracy. Użytkownik w dowolnym momencie może otworzyć część 2D, 3D lub 2D i 3D z danego projektu. W części 2D znajduje się dokumentacja, oraz wszelkie szkice, które powstały w trybie modelowania. Dodatkową zaletą programu jest niezależność z uwagi na możliwość tworzenia wewnętrznych baz danych oraz skorzystania z zaawansowanego edytora zmiennych. Jeśli zależy Ci na swobodzie modelowania, łatwości modyfikacji geometrii i dostępie do dużej ilości narzędzi projektowych - system T-FLEX CAD może stać się programem, bez którego nie będziesz mógł się obejść. Poznaj moc parametrycznego projektowania jaką oferuje T-FLEX Parametric CAD! więcej »
Dodano: 2013-06-06
TopSystems Ltd

Klasa produktu:Middle range
Rodzina:CAD
Zawartość pakietu:Wersja pudełkowa z płytą DVD + klucz sprzętowy USB.
Typ licencji:Komercyjna
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska

Data Loss Prevention (DLP)

System ochrony D.L.P to narzędzia, które pozwalają w skali firm i przedsiębiorstw zapobiec celowemu lub przypadkowemu naruszeniu bezpieczeństwa danych firmowych. Chronią przed zagrożeniami bazując na zasadzie White Listing. Rozbudowane systemy oferujące 6 różnych modułów pełniących funkcję ochrony danych przed wyciekiem, od najprostszych – kontroli portów i urządzeń, przez bardziej zaawansowane – szyfrowanie danych na dyskach i mobilnych nośnikach danych, aż do kontroli zawartości danych we wszystkich kanałach komunikacji – Internet (przeglądarki, poczta, komunikatory), lokalnie (wydruki, udziały sieciowe, kopiowanie danych, aplikacje). więcej »
Dodano: 2013-06-06
Lumension, Wave

Programy GFI

- GFI MailEssentials rozwiązanie anty-spam server-based, które korzysta z zaawansowanych fitrów Bayesian. - GFI MailSecurity bezpieczeństwo E- mail zapewnia ochronę i archiwizację Poczty. - GFI FAXmaker połączenie faksu z pocztą elektroniczną. - GFI LANguard rewolucje w skanowaniu sieci pod kątem bezpieczeństwa: • Skanowanie podatności na zagrożenia (Risk Managment) • Zarządzanie uaktualnieniami (Patch and Remediation) • Audyt sieci i oprogramowania (Vulnerability managment) - GFI Events Managment monitorowanie zarządzanie i archiwizacja zdarzeń, aktywny monitoring sieci (SIEM Security Information and Event Management) - GFI Web Monitor kontrola ruchu HTTP/FTP/HTTPS w czasie rzeczywistym, skaner antywirusowy i kontrola dostępu więcej »
Dodano: 2013-06-06
GFI

ManageEngine

ManageEngine oferuje wiele prostych w użytkowaniu systemy do zarządzania całej infrastruktury IT począwszy od ServiceDesku opartym na przeglądarce internetowej kompletnym systemem helpdesk oraz zarządzania zasobami zgodnym z biblioteką ITIL poprzez OpManagera system monitorowania sieci i zasobów IT w sieci WAN, serwerów, kontrolerów domeny, maszyn wirtualnych, serwisów, aktywnych urządzeń sieciowych i innych elementów infrastruktury IT do Aplication Managera do monitorowanie aplikacji. Manage Engine to wiele narządzi przydatnych w pracy Administratora sieci. więcej »
Dodano: 2013-06-05
ManageEngine

Cryoserver

System lokalnego archiwizowania całej poczty firmowej. Umożliwia podłączenie do kilku serwerów na raz, także hostowanych. Cała poczta jest deduplikowana, indeksowana, podpisywana cyfrowo i szyfrowana. Unikalna wyszukiwarka umożliwia wyszukanie jednej z miliona wiadomości w około 1 sekundę. Wyszukuje także w załącznikach tekstowych, po słowach podobnych, fonetycznie oraz po metadanym. Każdy pracownik ma dostęp poprzez przeglądarkę lub z poziomu MS Office. Działanie jest zautomatyzowane i przynosi duże oszczędności dla informatyków. Można podłączyć od 10 do 10000 kont pocztowych. Atrakcyjny cenowo. więcej »
Dodano: 2013-06-05
Cryoserver

Acunetix Web Vulnerability Scanner

Acunetix umożliwia przeprowadzenie testów stron, witryn, portali oraz webaplikacji pod kątem błędów, luk bezpieczeństwa, braków w konfiguracji oraz podatności, które ułatwiają przeprowadzenie skutecznego ataku. Atakujący może zniszczyć zawartość stron lub niepostrzeżenie wykraść poufne dane czy przejąć kontrolę nad witryną. Acunetix pozwala na przeprowadzenie testów automatycznych oraz manualnych, czarnosrzynkowych oraz białoskrzynkowych. W standardzie otrzymuje się zestaw dodatkowych narzędzi, które umożliwiają pogłębione testy wybranych aspektów komunikacji z serwerem np. HTTP Editor, Sniffer czy Fuzzer. Dodatkowy moduł, AcuSensor, po zagnieżdżeniu w kodzie strony, pozwala dokładnie wskazać linię kodu odpowiedzialną za błąd. Acunetix szczyci się wysoką wykrywalnością przy bardzo niskim poziomie fałszywych alarmów. więcej »
Dodano: 2013-06-05
Acunetix

MICROSOFT WINDOWS XP HOME EDITION PL OEM 32BIT N09-02336

 MICROSOFT WINDOWS XP HOME EDITION PL OEM  32BIT N09-02336

NOWY MS WINDOWS XP HOME EDITION PL OEM SP3 Opis produktu: Microsoft Windows XP Home Edition SP2/SP3 to kolejna wersja systemu operacyjnego Windows zaprojektowana specjalnie dla domowych komputerów osobistych (ale można oczywiście też go używać w każdej firmie, ponieważ posiada licencje kompercyjną). System Windows XP Home Edition otwiera drzwi do świata pasjonujących przeżyć ery cyfrowej. Od cyfrowych fotografii, filmów i muzyki po tworzenie domowych sieci komputerowych, system Windows XP Home Edition z łatwością wprowadza użytkownika w tajniki cyfrowych technologii. Utworzony na solidnych podstawach systemu Windows 2000, system Windows XP Home Edition również wyznacza nowe standardy oprogramowania charakteryzującego się wydajnością i niezawodnością. Nowa forma wizualna, niezawodny aparat Windows oraz nowe funkcje zabezpieczeń internetowych połączone z możliwością współużytkowania komputera tworzą najbardziej niezawodny system operacyjny Windows, jaki dotąd powstał. więcej »
Dodano: 2013-06-02
MicrosoftCena: 399.99 zł

Klasa produktu:System Operacyjny
Rodzina:Windows XP
Typ licencji:OEM
Ważność licencji:Bezterminowa

Antywirus ESET Endpoint Antivirus NOD32 Client - 5 stanowisk, 1 rok

Antywirus ESET Endpoint Antivirus NOD32 Client - 5 stanowisk, 1 rok

Program antywirusowy dla stacji roboczych Program ESET Endpoint Antivirus 'NOD32' Client jest znanym i cenionym programem antywirusowym i antyspyware stosowanym do ochrony stacji roboczych z systemami Windows, Mac OS X oraz Linux Desktop. Rozwiązania ESET to połączenie niezawodnej, proaktywnnej ochrony przed wirusami i nieautoryzowanym dostępem do komputerów w firmowej sieci z dodatkowymi narzędziami administracyjnymi. Dzięki tem ESET gwarantuje bezpieczeństwo Twojej firmy. ESET Endpoint Antivirus NOD32 to: AntywirusAntyspywareKontrola urządzeń peryferyjnychSystem zapobiegania włamaniom HIPS Pełny opis produktu dostępny pod adresem: http://sklep.eset-antywirus.pl/produkt/eset-endpoint-antivirus-nod32-client więcej »
Dodano: 2013-05-22
ESETCena: 401.29 zł

SYSTEmSM

 SYSTEmSM

Uniwersalność programu sprawia, że może być on uruchamiany na jednym lub kilku stanowiskach pracy, a tym samym łatwo dostosowany do specyfiki firmy. Zastosowana w systemie technologia „klient-serwer” oraz centralna baza danych, umożliwia jednoczesną pracę na wielu stanowiskach. Program zawiera wszystkie niezbędne funkcjonalności wspomagające zarządzanie zasobami mieszkaniowymi. System jest dostosowany do obecnie obowiązujących przepisów prawnych i spełnia wymogi Głównego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych (GIODO) w zakresie ochrony zbiorów danych osobowych odbiorców. Prosty, funkcjonalny i intuicyjny interfejs użytkownika, ułatwia obsługę programu osobom z podstawową znajomością komputera i systemu Windows. Aby zapewnić kompleksowość oferty oraz wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, program SYSTEmSM został zintegrowany z najpopularniejszymi programami finansowo-księgowymi na polskim rynku. Należą do nich m.in. Comarch ERP OPTIMA, SAGE Symfonia, WF-FaKir, YUMA (DOS) i FeliKS. więcej »
Dodano: 2013-05-14
SYSTEmEG Sp. z o.o.

Oprogramowanie dla gastronomii SiMPLE Gastronomy

 Oprogramowanie dla gastronomii SiMPLE Gastronomy

. więcej »
Dodano: 2011-05-16
Koncept Systemy Informatyczne

enova Księga Handlowa

 enova Księga Handlowa

Oferujemy program enova Księga Handlowa. Służy on do prowadzenia księgowości za pomocą kont księgowych. Oferowany moduł zawiera kompleksowe rozwiązania księgowe łącznie z możliwością generowania dokumentu bilansu, a także rachunków zysków i strat. Program został stworzony w nowoczesnej architekturze, co w łatwy sposób pozwala na podłączenie rozszerzeń, które zwiększają funkcjonalność programu Księga Handlowa. więcej »
Dodano: 2013-05-21
SonetaCena: 2290 zł

Wersja językowa:polska

Tachospeed

 Tachospeed

Program Tachospeed to profesjonalne narządzie do analizy wykresówek i danych cyfrowych pobranych z karty kierowcy i pamieci tachografu. Pozwala na generowanie raportów na temat aktywności kierowców, przebiegu pojazdów naleznych diet oraz wystepujących naruszeń. Dzięki zastosowaniu modułu ewidencyjnego możliwe jest przygotowanie ewidencji czasu pracy kierowców. więcej »
Dodano: 2013-04-30
Infolab Narloch Sp. j.Cena: 599 zł

Zawartość pakietu:TA+TC+PIP
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:cd
Wersja produktu:2.58
Wersja językowa:polska

Kaspersky Internet Security multi-device (2014) 2 urządzenia/ 1 rok

 Kaspersky Internet Security multi-device (2014) 2 urządzenia/ 1 rok

Program zapewnia wieloplatformową ochronę. Licencję można przeznaczyć na dwa dowolne urządzenia spośród obsługiwanych: - komputery PC (Windows) - komputery Mac - smartfony Android - tablety Android Kaspersky Internet Security multi-device chroni przed wszelkimi zagrożeniami, jak wirusy, trojany, robaki, rootkity. Najważniejsze cechy: - Ochrona przed wirusami i zagrożeniami z Internetu - Antyphishing - Ochrona tożsamości i transakcji online - Kontrola Rodzicielska - Antyspam - Ochrona przed wykorzystaniem luk w oprogramowaniu - Minimalny wpływ na wydajność pracy więcej »
Dodano: 2013-04-26
Kaspersky LabCena: 119 zł

Typ licencji:licencja elektroniczna (ESD)
Ważność licencji:12 miesiące
Wersja produktu:2014
Wersja językowa:polska

Oprogramowanie Wapro

 Oprogramowanie Wapro

Złoty Partner Handlowy Autoryzowane centrum Serwisowe. Autoryzowane Centrum Szkoleniowe. Sprzedaż, wdrożenia, serwis, szkolenia WF-Mag, WF-Fakir, WF-Gang, WF-Kaper, szczegóły na stronie www.xc.com.pl więcej »
Dodano: 2013-04-18
Asseco WAPRO

STUDIO ONE PRODUCER 2

 STUDIO ONE PRODUCER 2

Studio One 2 to najnowsza, jeszcze lepsza wersja nagradzanego programu firmy Presonus, wyposażona w szereg nowych funkcji, które znacznie poszerzają jego możliwości. Jedną z nowych możłiwości to: składanie ścieżek z wielu różnych podejść (comping), korekcja wysokości dźwięku, wykrycie i edycja transjentów. więcej »
Dodano: 2013-04-04

Force.com - platforma do budowy aplikacji

 Force.com - platforma do budowy aplikacji

Cloud computing Cloud computing zmienia podejście do budowania i używania aplikacji. Jak bardzo? Co powiesz na pomysł by pożegnać się ze złożonością dotychczasowego modelu, który wymagał zakupu oprogramowania, sprzętu, w którym projekt trwał wiele miesięcy i często kończył się porażką. W chmurze większość tych komplikacji nie występuje. Zamiast kupować oprogramowanie i sprzęt wystarczy zarejestrować się na stronie www.force.com i zacząć budowanie własnej aplikacji działającej w chmurze, która będzie bezpieczna, niezawodna i skalowalna. Znaczną cześć pracy można wykonać nie posiadając żadnych umiejętności technicznych. Możliwości platformy Możliwości wykorzystania platformy force.com są praktycznie nieograniczone, zobacz więcej na stronie http://enxoo.com/pl/salesforce/sales-force więcej »
Dodano: 2013-03-15
Salesforce.com

Salesforce.com CRM

 Salesforce.com CRM

Salesforce CRM Czy wiesz dlaczego ponad 100 000 klientów korzysta z usług Salesforce.com? Wykorzystanie CRM pomaga zwiększyć zyski i zadowolenie klientów. Salesforce oferuje najbardziej kompletną platformę do obsługi procesów CRM zarówno w małych firmach jak również w dużych korporacjach – dzięki integracji procesów marketingu, sprzedaży i obsługi klienta. Korzystając z Salesforce CRM żadna informacja nie ginie i cała organizacja może korzystać z danych o klientach, tak by dostarczać im bardziej dopasowane produkty czy usługi. Dzięki technologii cloud-computing system Salesforce CRM jest dostępny dla każdej organizacji, a jego wykorzystanie nie wymaga instalacji, zakupu sprzętu ani wiedzy informatycznej. System można wdrożyć w kilka tygodni, później pozostaje tylko czekać na rezultaty. Współpracując z Enxoo i Salesforce szybko zobaczysz pozytywny wpływ na Twój biznes, nie zwlekaj! więcej »
Dodano: 2013-03-15
Salesforce.com

Ochrona antywirusowa

 Ochrona antywirusowa

Oferujemy dostawę i wdrożenie zabezpieczenia antywirusowego sieci i komputerów/serwerów wiodących producentów jak: F-secure, G-data, Comodo, Symantec. W ofercie posiadamy wersje dla pojedynczych komputerów i urządzeń mobilnych jak i wielostanowiskowe z możliwością zdalnego zarządzania (posiadamy w portfolio również usługę zdalnego nadzoru nad skutecznością ochrony). Oferujemy atrakcyjne opcje wdrożenia rozwiązania kompleksowej ochrony. Jakie są najlepsze praktyki dotyczące ochrony przed ransomware (w szczególności WannaCry)? Oto nasze TOP 5, które pozwalają utrzymać urządzenia z dala od ransomware: 1. Upewnij się, że masz solidne rozwiązanie zabezpieczające obejmujące wszystkie urządzenia (komputery PC, komputery Mac, smartfony i tablety). Ochrona punktów końcowych w rozwiązaniach F-Secure chroni przed wszystkimi znanymi zagrożeniami ransomware, a także może blokować zupełnie nowe zagrożenia zero-day. Ponieważ nowe warianty ransmoware pojawiają się co chwila, jest to ważne. 2. Wykonuj regularne kopie zapasowe danych. Przechowuj kopię zapasową w trybie offline, aby nie mogła zostać zainfekowana. Testuj je przywracając od czasu do czasu, aby upewnić się, że naprawdę działają. Dzięki dobrej kopii zapasowej, jeśli zostaniesz zaatakowany, możesz szybciej stanąć na nogi, bez konieczności płacenia przestępcom. 3. Aktualizuj oprogramowanie na wszystkich urządzeniach, aby uniknąć włamań wykorzystujących luki. Jeśli nie jesteś pewien, jak być ze wszystkim na bieżąco, możesz rozważyć użycie narzędzia identyfikującego stare wersje oprogramowania i sugerujące aktualizacje. 4. Bądź wyjątkowo ostrożny, jeśli chodzi o załączniki w emailach, zwłaszcza z plikami ZIP i dokumentami Office (Word, Excel i PowerPoint). Nie otwieraj załączników e-mail, które są wysyłane przez osobę, której nie znasz. Wyłącz również skrypty makr ze wszystkich plików pakietu Office otrzymywanych za pośrednictwem poczty elektronicznej. 5. Ogranicz używanie wtyczek przeglądarek. Wyłącz te powszechnie wykorzystywane, takie jak Flash Player i Silverlight, gdy ich nie używasz. Możesz to zrobić przez przeglądarkę internetową pod ustawieniami wtyczek. więcej »
Dodano: 2013-01-07
F-secure, G-Data, Symantec, Comodo

Rodzina:security

Enova

Enova to doskonały program dla firm. System ERP XXI wieku. System który ciągle się rozwija. Pojawienie się wersji systemu na Windows Azure wprowadziło Enova na salony rozwiązań cloud computing. Enova 365 to możliwość pracy w chmurze publicznej oraz prywatnej. Wiele możliwości dodatkowych modułów umożliwia precyzyjne skonfigurowanie programu pod potrzeby klienta. więcej »
Dodano: 2012-12-10
Soneta

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.