Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 381 do 400 z 619

Hostowane Aplikacje Microsoft Exchange

 Hostowane Aplikacje Microsoft Exchange

Poczta Microsoft Exchange Wraz z rozwojem Internetu, a co za tym idzie – rozwojem konkurencji, jak i przeróżnej maści usług, rosną oczekiwania klientów. Coraz trudniej obsługiwać lawinę klientów oraz dbać o szybki i skuteczny przepływ informacji w firmie. Najczęściej stosowanym sposobem porozumiewania się w nowoczesnym świecie jest poczta elektroniczna, narzędzia do bezpiecznej pracy grupowej w Sieci, do zarządzania czasem i zadaniami oraz komunikatory Więcej na: http://compservice.pl/hostowane-aplikacje-microsoft więcej »
Dodano: 2012-12-05
Microsoft

ESET antywirus

 ESET antywirus

ESET NOD32 Antivirus 5.0 jest nowoczesnym programem antywirusowym do ochrony przed wirusami oraz wszelkimi innymi zagrożeniami jak robaki internetowe, spyware, phishing i wiele innych. Wyjątkowa skuteczność programu w połączeniu z niespotykaną szybkością działania sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla firm. Więcej na http://compservice.pl/eset więcej »
Dodano: 2012-12-05
ESET

Klasa produktu:Systemy antywirusowe

Sz@rk Magazyn Express

 Sz@rk Magazyn Express

Rozbudowana wersja programu Faktura 1! Plus, który dodatkowo posiada obsługę magazynów i kartotek materiałowych. Wraz z modułem magazynowym otrzymujemy dodatkowo: Szereg analiz i zestawień z obrotu magazynowego (dokumenty magazynowe, inwentaryzacje, rozdzielnik kosztów, obroty magazynowe wg kartotek, zestawienie dokumentów wg rodzaju, zbiorcze zestawienie dokumentów, stany magazynowe na dany dzień, obroty wg asortymentu i dowodów, dokumenty magazynowe kont wewnętrznych, dokumenty magazynowe kontrahentów, przekroczone normy stanów magazynowych) Rejestrowanie dokumentów magazynowych: PZ, PW, MP, R+, WZ, RW, MW, R-, ZW, MM, K+, K- Rejestry zakupów Pozostałe opcje jak w programie Sz@rk Faktura 1! Plus. Program może bezpośrednio współpracować z modułem księgowym Księga Express PRO (Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów). Oprogramowanie umożliwia pracę zdalną przez Internet. więcej »
Dodano: 2012-11-29
TGSoftCena: 390 zł

Faktura 1! Plus Sz@rk

 Faktura 1! Plus Sz@rk

Program dla małych firm do wystawiania Faktur VAT i Rachunków. Wersja dla Windows, pracuje w oparciu o bezpłatną bazę danych MS SQL Server Express. Cena tylko 99,00 netto bez dopłat za kolejne stanowiska. Kupujesz raz – instalujesz na wszystkich komputerach w firmie! Funkcje programu: Faktury VAT i Rachunki,Faktury Eksportowe i UE,Faktury korygujące,Rejestry VAT,Kartoteki produktów i Kontrahentów,Analizy i zestawieniaRozliczenia z kontrahentami i płatności (moduł kasa, bank, przelewy)Obsługa drukarek fiskalnychWbudowany generator raportów, który umożliwia np. przygotowanie własnego projektu wydruku faktury z możliwością dodania logoBezpośrednia współpraca z programem księgowym Sz@rk Księga Express PROMożliwość obsługi wielu firmZaksięgowane faktury można anulować, kasować i poprawiać.Dużo miejsca na opis w pozycji faktury. Szerokość paska w wydruku faktury jest automatycznie dostosowywana w zależności od ilości zarejestrowanych danych więcej »
Dodano: 2012-11-29
TGSoftCena: 99 zł

Sz@rk Biznes 2013

 Sz@rk Biznes 2013

Sz@rk Biznes - Zintegrowany system dla małych firm. Cena 490,00 netto za wszystkie moduły bez dopłaty za dodatkowe stanowiska. Kupujesz raz – instalujesz na wszystkich komputerach w firmie! Zawiera moduły: Handel (faktury i magazyny),Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów (KPiR),Rozliczenia i płatności (kasa, bank),CRM (e-mail, dokumenty, korespondencja, biuletyny, kampanie),Zamówienia internetowe i bezpośrednia współpraca ze sklepami internetowymi Shoper oraz Click Shop.Dostępna rozbudowa za pomocą wewnętrznego API oraz generatora raportów. Umożliwia budowę chmury obliczeniowej na własnych serwerach lub w hostingu ASP.NET (wersja CLOUD) więcej »
Dodano: 2012-11-26
TGSoftCena: 490 zł

speedSMS - system informowanie przez SMS 1.0

 speedSMS - system informowanie przez SMS 1.0

Korzystanie z systemu speedSMS odbywa się poprzez dowolną przeglądarkę internetową. Nie ma potrzeby zakupu czy instalowania dodatkowych, kosztownych urządzeń, wystarczy dostęp do Internetu. Po zalogowaniu do systemu, użytkownik ma możliwość tworzenia własnej bazy odbiorców SMS, grup wysyłkowych dla wiadomości zbiorczych oraz predefiniowania gotowych szablonów najczęściej wysyłanych wiadomości SMS. Użytkowanie systemu jest czytelne i proste, nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Każda wysłana wiadomość jest potwierdzona raportem, który można w każdej chwili wydrukować. Więcej informacji na http://sms.lanmax.pl więcej »
Dodano: 2012-11-09
Lanmax

Mini Monitoring

 Mini Monitoring

Mini Monitoring działa w ukryciu rejestrując wszystkie kroki użytkownika. Aplikacja ta zapisze całą historię pracy, otwarte okna i odwiedzane strony www. Dodatkowo program ten blokuje dostęp do wybranych stron internetowych oraz posiada kontrolę rodzicielską. więcej »
Dodano: 2012-11-06
Dyzmond SoftwareCena: 45 zł

Typ licencji:Nowa licencja na aktualną wersję programu
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:esd wersja elektroniczna

Rachmistrz GT - obsługa ksiąg przychodów i rozchodów lub ryczałtu

 Rachmistrz GT - obsługa ksiąg przychodów i rozchodów lub ryczałtu

RACHMISTRZ GT - nowoczesny program do wspomagania prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego. ZALETY: - możliwość znacznego zautomatyzowania pracy przy ręcznym trybie wprowadzaniu dokumentów, - błyskawiczny import dokumentów z systemów handlowych Inserta ( Subiekt GT, mikroSubiekt dla Windows) i kadrowo-płacowych (Gratyfikant GT), - wygodny i łatwo-konfigurowalny interface z możliwością pracy w wiezakładkach jak w nowych przeglądarkach, - w komplecie DARMOWO program mikroGratyfikant do podstawowej obsługi płac, - wbudowana obsługa środków trwałych, wyposażenia i dowodów wewnętrznych, - stabilna praca bazująca na rozwiązaniach MS SQL Serwer (w komplecie darmowa edycja 2008 R2 Express), - praca na pojedynczym stanowisku jak i w sieci komputerowej (licencja na dowolną ilość stanowisk w standardzie !!! ), - doskonałe narzędzie także dla biur rachunkowych - jako samodzielny program lub razem z modułem Biuro. więcej »
Dodano: 2012-10-29
InsertCena: 360 zł

Klasa produktu:program do uproszczonej księgowości
Rodzina:InsERTt GT
Zawartość pakietu:płyta + instrukcja
Format nośnika:cd

Program handlowy Subiekt GT

 Program handlowy Subiekt GT

Subiekt GT - zaawansowany i elastyczny program handlowo-magazynowy dla małej czy średniej firmy. Najważniejsze zalety programu Subiekt GT: - wygodny i modyfikowalny interface z możliwością pracy w zakładkach jak w nowych przeglądarkach, - bieżące dostosowywanie programu przez producenta do zmieniających się przepisów, - stabilna praca bazująca na rozwiązaniach bazodanowych MS SQL Serwer (w komplecie darmowa edycja 2008 R2 Express), - rozbudowany system zestawień oraz możliwość eksportu danych do Excela, - wbudowany w program system dokumentacji i pomocy, - praca zarówno na pojedynczym stanowisku jak i w sieci komputerowej MS Windows (licencja na 3 stanowiska w standardzie !!! ), - łatwa integracja z innymi programami linii Insert GT ( Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gestor GT). więcej »
Dodano: 2012-10-29
InsertCena: 690 zł

Klasa produktu:program handlowo-magazynowy
Rodzina:Insert GT
Zawartość pakietu:płyta + Instrukcja
Liczba użytkowników:3 szt.
Format nośnika:cd

Camtasia Studio 8

 Camtasia Studio 8

Camtasia Studio 8 to aplikacja do projektowania, tworzenia i edytowania prezentacji. Program ten umożliwia zapisywanie wszystkich wydarzeń z pulpitu monitora oraz z wybranego okna. Co więcej posiadasz możliwość nagrywania Twojego głosu i obrazu kamery. Każde nagranie dopasowujesz do Swoich indywidualnych potrzeb. Wstawiasz komentarze, efekty specjalne i dźwięki. Camtasia Studio 8 zapisuje prezentacje w formatach:AVI, SWF, WMV, MOV, RM, CAMV, GIF. więcej »
Dodano: 2012-10-23
TechSmithCena: 1136.82 zł

Typ licencji:Nowa licencja na aktualną wersję programu
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:esd wersja elektroniczna
Wersja produktu:8

enova

 enova

enova to nowoczesny program, który umożliwi Tobie sprawne prowadzenie firmy i dostęp do wszystkich danych. więcej »
Dodano: 2012-10-22
Soneta

Soda PDF Standard

 Soda PDF Standard

Soda PDF jest to najnowsze narzędzie, które konkuruje z oprogramowaniem NitroPDF lub Foxit Phanton PDF. Soda PDF pozwoli Ci w pełni na profesjonalną pracę z dokumentami PDF. Razem z tą aplikacją tworzysz, przeglądasz, drukujesz i chronisz Swoje pliki PDF. Soda PDF jest w pełni kompatybilna z plikami stworzonymi na innych systemach, w wyniku czego szybko i łatwo przetworzysz dowolnie wybrany plik. więcej »
Dodano: 2012-10-22
Lulu SoftwareCena: 185 zł

Typ licencji:Nowa licencja na aktualną wersję programu
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:esd wersja elektroniczna

DRUCZEK START

 DRUCZEK START

Druczek Start to aplikacja stworzona dla małych firm, które pozwala na tworzenie fachowych faktur, przelewów bankowych i wydruków. Narzędzie to dysopnuje łatwym w obsłudze interfejsem. Ponadto możesz drukować dokumenty w PDF, oraz wysyłać wydruki pocztą e-mail. Druczek Start to program dla jedno osobowej firmy, który wyposażony jest we wszystkie narzędzia pozwalające na prowadzenie małego biura. Aplikacja ta pomoże Ci również w obsłudze magazynu, sprzedaży, zamówieniach i zakupów. Dodatkowym atutem tego oprogramowania jest 110 modułów i funkcji, które pomogą Ci w prowadzeniu własnej firmy. więcej »
Dodano: 2012-10-18
Studio JZKCena: 260 zł

Typ licencji:Nowa licencja
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:esd wersja elektroniczna
Wersja produktu:START

ASYSTENT FAKTURA 2012 START

 ASYSTENT FAKTURA 2012 START

Program Asystent Faktura 2012 Start umożliwi Ci wystawianie faktury VAT, rachunki, pomoże Ci w sprzedaży produktów i Swoich usług. Aplikacja ta dysponuje wieloma funkcjami: wystawiasz paragony nie fiskalne, kontrolujesz czy zapłacono rachunek bądź fakturę, drukujesz logo firmowe na fakturach. Fakturowanie z tym programem odbywa się intuicyjnie i nie potrzebne jest wykonywanie dodatkowych działań, obsługujesz dowolną liczbę kont bankowych, oraz wysyłasz faktury w PDF. więcej »
Dodano: 2012-10-17
NAOMISOFTCena: 54 zł

Typ licencji:Nowa licencja na aktualną wersję programu
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:esd wersja elektroniczna
Wersja produktu:START

The Bat! Professional Edition V 5.X

 The Bat! Professional Edition V 5.X

The Bat! Professional Edition V 5.X to fachowa aplikacja pocztowa, która jako jedyna posiada certyfikat poczty elektronicznej dla Microsoft Corporation i Windows Vista. The Bat! jest kompatybilny z systemem Windows. Program jest prosty i łatwy w obsłudze, gdyż dostępny jest w języku polskim. The Bat! posiada wiele innowacyjnych konfiguracji dla wymagających odbiorców. Najnowsza aplikacja pocztowa dysponuje bogatym asortymentem służącym do filtrowania przesyłek, a także posiada niezwykle doskonały proces służący do obsługi szablonów. więcej »
Dodano: 2012-10-16
RitlabsCena: 160 zł

Typ licencji:Nowa licencja na aktualną wersję programu
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:esd wersja elektroniczna
Wersja produktu:Professional Edition V 5.X

F-Secure Internet Security 2013/3PC+F-Secure Mobile Security

 F-Secure Internet Security 2013/3PC+F-Secure Mobile Security

UWAGA ATRAKCYJNA PROMOCJA! Do każdego produkty Internet Security 3PC w wersji 2013 dorzucamy licencję Mobile Security na 1 rok i 1 urządzenie. Najnowszy antywirus F-Secure Mobile Security 2013 chroni Twoje dane osobiste. Jesteś całkowicie chroniony w sieci, a także posiadasz ochronę na telefon Blackberry. Razem z F-Secure Mobile Security chronisz Swoją tożsamość online, oraz dzieci przed stronami dla dorosłych. Nowe oprogramowanie F-Secure 2013 szybko instalujesz na Swoim komputerze, który nie wpływa na wydajność Twojego komputera. Ponadto masz pomoc techniczną, jaką otrzymasz przez telefon lub chat. więcej »
Dodano: 2012-10-15
F-SecureCena: 154 zł

Oprogramowania antywirusowe Eset NOD32, Smart Security

ESET NOD32 Antivirus: Nie pozwól, aby zagrożenia sieciowe przeszkodziły Ci w bezpiecznym korzystaniu z Internetu: ESET NOD32 Antivirus zapewnia Ci ochronę na najwyższym poziomie podczas pracy, korzystania z portali społecznościowych czy gry online. Piąta generacja ESET NOD32 Antivirus oferuje Ci zaawansowaną technologię skanowania i funkcje bezpieczeństwa prosto z laboratoriów ESET. Najnowsza generacja ESET NOD32 Antivirus zapewnia Ci skuteczną ochronę, nie rezygnując z niewielkiego obciążenia systemu, będącego naszym znakiem rozpoznawczym. ESET NOD32 Antivirus oferuje Ci jeszcze wyższą skuteczność skanowania, gwarantując bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni. więcej »
Dodano: 2012-10-15
ESET

Nasz Bank

Menu: O nas Serwis komputerowy Oprogramowanie Outsourcing IT Odzyskiwanie i archiwizacja Hosting i usługi sieciowe CCTV i systemy hotelowe Sprzęt i materiały eksploatacyjne Kontakt Współpracujemy: Nasz Bank: NASZ BANK usprawnia komunikację pomiędzy programami Sage (System Symfonia i System Zarządzania Forte), a bankami obsługującymi rachunki firmowe. Atutem aplikacji jest szybsze przesyłanie danych do systemów bankowości elektronicznej. Program pomaga unikać błędów, które często towarzyszą ręcznej obsłudze płatności. Aplikacja współpracuje z najbardziej popularnymi w Polsce systemami bankowości elektronicznej. Obsługa każdej płatności staje się prosta i przyjemna. Istnieje możliwość zakupu programu NASZ BANK w wersji bez limitu firm. Wersja wielofirmowa jest przeznaczona dla Biur Rachunkowych oraz firm prowadzących księgowość wielu firm (np. firm zależnych). Aktywacja poprzez klucz sprzętowy eliminuje konieczność niezależnego aktywowani więcej »
Dodano: 2012-10-15
Sage

Aga, Ewa, Ala

Pakiet programów dla małych firm i biur rachunkowych. Pakiet w skład którego wchodzą programy Aga, Ewa i Ala stanowi spójną i kompletną ofertę, adresowaną do odbiorców rozliczających się za pomocą księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu ewidencjonowanego więcej »
Dodano: 2012-10-15
PC Biznes

WinRAR - kompresja i dekompresja plików - 1PC

 WinRAR - kompresja i dekompresja plików - 1PC

WinRar to duży i powszechnie stosowany menadżer archiwów, który służy do kompresji i archiwizacji danych. Przy jego użyciu stosujesz skompresowane kopie Swoich plików. Aplikacja ta służy również do zmniejszenia rozmiarów załączników, które wysyłasz email, bądź do rozpakowywania pakietów RAR i ZIP. Dodatkowo oprogramowanie obsługuje wszystkie skompresowane pliki we wszystkich dostępnych formatach i kształtuje nowe archiwa ZIP i RAR. Kupując program komercyjnie musisz wykupić tyle licencji na ilu komputerach będzie używany WinRar. Zaś prywatni użytkownicy mogą używać jednej licencji na dowolnej liczbie posiadanych komputerów. UWAGA - klucz licencyjny aktywowany jest na podaną nazwę firmy lub imię i nazwisko. Po aktywowaniu licencji nie masz możliwości zmiany danych w kluczu licencyjnym. Prosimy o rozsądne podawanie nazwy do licencji. więcej »
Dodano: 2012-10-12
WinRar GmbhCena: 145 zł

Typ licencji:Bezterminowa
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:esd wersja elektroniczna

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.