Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 401 do 420 z 619

Artisteer Standard Edition 1PC

 Artisteer Standard Edition 1PC

Artisteer jest to aplikacja komputerowa, który umożliwia Ci tworzyć własne strony www lub bloga internetowego. Program ten umożliwi Ci przenoszenie plików do Wordpress, Joomla i Bloogera, oraz do innych produktów CMS dostępnych w internecie. Teraz odkryjesz, że tworzenie stron jest łatwe i przyjemne, ponieważ nie musisz się uczyć HTML, języka CSS czy Photoshopa. Program Artisteer sam dopasowuje szablony i grafikę, oraz koduje XHTML i CSS. więcej »
Dodano: 2012-10-11
ExtensoftCena: 360 zł

Typ licencji:Nowa licencja na aktualną wersję programu
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:esd wersja elektroniczna
Wersja produktu:Standard Edition

Total Commander 1PC

 Total Commander 1PC

Total Commander to menadżer plików działający razem z systemem Windows. Wykorzystuje się go w zamian systemowego Eksploratora Windows. Aplikacja ta jet jednocześnie klientem FTP. Total Commander jest to program bardzo uznany na świecie, gdyż posiada duży zbiór funkcji, a dodatkowo ma przeróżne wtyczki, które sprawiają, że program jest bardziej funkcjonalny. UWAGA! Jeśli chcesz być posiadaczem aplikacji Total Commander na kilku komputerach zapoznaj się z zasadami licencjonowania: zakup dla osoby prywatnej - posiadając jedną licencję możesz zainstalować program na kilku komputerach pod warunkiem, że w danym momencie program będzie używany tylko na 1 z nich i będzie z niego korzystać ta osoba na którą jest wystawiona licencja. zakup dla firmy - program można zainstalować na większej liczbie komputerów niż przewiduje to zakupiona licencja jednak w danym momencie można używać programu tylko na tylu komputerach ile posiada się zakupionych licencji. więcej »
Dodano: 2012-10-10
Ghisler SoftwareCena: 152 zł

Typ licencji:Nowa licencja na aktualną wersję programu
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:esd wersja elektroniczna

Alcohol 120% 1PC

 Alcohol 120% 1PC

Właśnie na rynku opragramowania pojawił się program Alcohol Software, z którym będziesz emulował i nagrywał na płytach CD i DVD. Aktualnie zawiera on aktualizację Alcohol Xtra, który umożliwia tworzenie kopii zapasowych, wirtualnych dysków, a także zapiszesz płyty jako obraz CD. Alcohol Software umożliwia Ci uwiecznić materiał z dysku twardego w formacie HD DVD lub w Blu-ray. Program ten idealnie współgra z każdą wersją oprogramowania Windows. więcej »
Dodano: 2012-10-09
Alcohol SoftCena: 183 zł

Typ licencji:Nowa licencja na wersję programu
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:esd wersja elektroniczna

Bitdefender Internet Security 3PC/1ROK

 Bitdefender Internet Security 3PC/1ROK

Bitdefender Internet Security 2012 jest to program antywirusowy, który działa bez zbędnych przerw oraz bez wyskakujących okienek. Aplikacja ta posiada kontrolę rodzicielską, która pozwoli Ci na śledzenie Twoich pociech w internecie, a także blokujesz dostęp do stron www. Program chroni Twoje dane osobowe kiedy korzystasz z portali społecznościowych (Facebook), a ponadto chroni sieć Wi-Fi.Korzystając z programu Bitdefender Internet Security 2012 chronisz nie tylko swój komputer przed wirusami i hakerami, ale całą rodzinę przed niepożądanymi stronami Internetowymi. więcej »
Dodano: 2012-10-08
BitdefenderCena: 134.87 zł

AMOS BS

Oprogramowanie AMOS (Asset Management Operating System) należące do Gruy SpecTec pozwala na pracę i kontrolę wszystkich aspektów technicznych i dokumentacji w zakresie: konserwacji, części zamiennych i kontroli zapasów, zakupów i zaopatrzenia, jakości zarządzania dokumentacją bezpieczeństwa oraz zarządzania pracownikami. więcej »
Dodano: 2012-10-08
SpecTec Group

Ważność licencji:12 miesiące
Wersja językowa:angielska

Oprogramowanie CAD

 Oprogramowanie CAD

Rozwiązania Autodesk do cyfrowego prototypowania pomagają producentom produktów konsumenckich wprowadzać innowacje w projektowaniu, przyspieszać wprowadzanie na rynek nowych produktów i optymalizować współpracę w ramach globalnego łańcucha dostaw. Autodesk oferuje szeroki zakres narzędzi dla każdego z etapów opracowywania nowych produktów—od powstania pomysłu do testów pierwszych egzemplarzy i marketingu—zwiększając zróżnicowanie pomiędzy różnymi markami produktów konsumenckich poprzez wprowadzanie nowych, innowacyjnych rozwiązań. więcej »
Dodano: 2012-10-05
Autodesk

TuneUp Utilities 2012 3PC

 TuneUp Utilities 2012 3PC

Przyśpieszysz Swój komputer z wykorzystaniem programu TuneUp Utilies 2012. Jest to najpopularniejszy program, który optymalnie współgra z systemem Windows. Aplikacja ta posiada narzędzia, które nie obciążają pamięci Twojego komputera. Zajmuje on niecały megabajt pamięci RAM. TuneUp Utilities 2012 ma praktyczny i prosty w obsłudze interfejs, a ponadto jest to narzędzie, które usprawni działanie Twojego komputera. więcej »
Dodano: 2012-10-05
TuneUPCena: 110.7 zł

Typ licencji:Nowa licencja na wersję programu
Liczba użytkowników:3 szt.
Format nośnika:esd wersja elektroniczna
Wersja produktu:2012

Pakiet antywirusowy ESET

ESET to wiodący producent oprogramowania antywirusowego, posiadający wszystkie potrzebne funkcje. Jesteśmy przedstawicielem ESET, posiadamy w sprzedaży wszystkie jego produkty. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. więcej »
Dodano: 2012-10-04
ESET

Kaspersky Anti-Virus 2013 na 2PC/1 ROK

 Kaspersky Anti-Virus 2013 na 2PC/1 ROK

Kaspersky Anti-Virus 2013 chroni w pełni Twój komputer, gdyż jego najnowsza funkcja Kaspersky Security Network oparta jest na chmurze, która dodatkowo monitoruje każde zagrożenie ze stron internetowych. Kaspersky Anti-Virus 2013 demaskuje fałszywe adresy internetowe, w wyniku czego chroni Twoje cenne dane osobowe. Poprzez Kspersky Now Twoje bezpieczeństwo jest na bieżąco monitorowane.Program współgra z systemem Windows 8. więcej »
Dodano: 2012-10-04
Kaspersky Lab PolskaCena: 103.08 zł

Kaspersky Internet Security 2013 na 2 PC/1ROK

 Kaspersky Internet Security 2013 na 2 PC/1ROK

Już jest NOWY! Kaspersky Internet Security 2013 Kaspersky Internet Security 2013 to znakomity program do przeglądania Internetu, przy pomocy którego mamy pewność, że przeglądane strony nie stwarzają żadnego zagrożenia dla naszego komputera, laptopa. Dodatkową ochroną objęte są także nasze osobiste fotografie, ważne dokumenty personalne oraz chronione dane osobowe, hasła dostępu. W dzisiejszych czasach ochrona tego typu plików jest dla nas niezmiernie ważna, bowiem świadomość współczesnego społeczeństwa jest coraz większą. Z tego to właśnie powodu, pragniemy mieć w posiadaniu rozwiązanie Kaspersky Internet Security 2013 , które zapewni ścisłą ochronę plików i tożsamości użytkownika przed atakami komputerowych przestępców i najnowszych rodzajów złośliwego oprogramowania. więcej »
Dodano: 2012-10-03
Kaspersky Lab PolskaCena: 134.87 zł

Faktury i Księgowość on-line: bielsko, żywiec,

Faktury i Księgowość on-line: bielsko, żywiec,

Dzięki temu, że Comarch ERP iFaktury24 to rozwiązanie w chmurze, jego użytkownicy nie muszą martwić się o czekające przedsiębiorców zmiany w VAT . Aktualizacje, które w programie dokonują się automatycznie i bez żadnych opłat, sprawiają, że jest on zawsze zgodny obowiązującymi przepisami, co jest szczególnie ważne w kontekście czekających przedsiębiorców dużych zmian w ustawie o podatku VAT, jakie wejdą w życie już 1 stycznia 2013 roku. więcej »
Dodano: 2012-09-28
COMARCHCena: 178.35 zł

Klasa produktu:ERP
Rodzina:Comarch ERP
Zawartość pakietu:Faktury i Księgowość
Ważność licencji:12 miesiące

oprogramowanie dla biur rachunkowych żywiec, bielsko

oprogramowanie dla biur rachunkowych żywiec, bielsko

Firma KSIBB.PL nie sprzedaje samego pudełka z oprogramowaniem ale przed sprzedażą oprogramowania staramy się określić Państwa potrzeby. Następnie dopasowujemy ofertę dla Państwa, w której oferujemy także swoje usługi wdrożeniowe oraz przeszkolenie pracowników. Po wdrożeniu systemu posiadają Państwo dostęp do naszych specjalistów, którzy pomogą w kłopotliwych sytuacjach. Informujemy Państwa o nowościach i nowych wersjach oprogramowania, by zawsze było zgodne z przepisami. Na Państwa życzenie tworzymy szkolenia. Comarch ERP Optima to rozwiązanie, z którym usprawnisz proces zarządzania Twoim biurem rachunkowym lub kancelarią doradztwa podatkowego oraz przyspieszysz obsługę klientów. Składa się ze zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Daje to również możliwość rozbudowy programu wraz z rozwojem firmy. więcej »
Dodano: 2012-09-27
COMARCHCena: 99 zł

Klasa produktu:oprogramowanie dla biur rachunkowych
Rodzina:ERP

INTRUX Firewall & QoS - podział łącza v 10.0 64-bit

 INTRUX Firewall & QoS - podział łącza v 10.0 64-bit

Nasze oferta skierowana jest zarówno do małych, średnich, jak i dużych firm z sektora ISP (Internet Service Provider - Dostawcy Usług Internetowych). Dla administratorów sieci w firmach, instytucjach, szkołach - zarówno dla profesjonalistów, jak i administratorów amatorskich sieci osiedlowych, czy sąsiedzkich. Zestaw oprogramowania INTRUX Firewall & QoS (FiQs) 10.0 działa w środowisku specjalnie przygotowanej dystrybucji CentOS 64-bit. Dostępne wersje: 1xWAN, 2xWAN i 4xWAN. Pytaj o szczegóły: intrux@intrux.pl Zobacz: demo.intrux.net.pl więcej »
Dodano: 2012-09-22
INTRUXCena: 600 zł

Data premiery:2013

Monitory POS, drukarki POS, terminale POS

 Monitory POS, drukarki POS, terminale POS

W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór monitorów, drukarek i terminali POS wiodących producentów. Zapraszamy do kontaktu. więcej »
Dodano: 2012-09-19
Brak danych

Sklep internetowy abStore

 Sklep internetowy abStore

Jeśli zainwestowałeś już w system WF-Mag, to jesteś w połowie drogi do sukcesu. abStore to rozwiązanie tego samego producenta – Asseco Business Solutions S.A – które pozwoli Ci nie tylko skutecznie wystartować z nowym kanałem sprzedaży, ale też efektywnie wykorzystać możliwości WF-Mag do sprawnego zarządzania sklepem internetowym! AbStore, to: - łatwe i intuicyjne prowadzenie sklepu internetowego - szybkie i proste uruchomienie systemu - integracja z aplikacją magazynowo-sprzedażową - swobodne zarządzanie wyglądem sklepu i ofertą - współpraca z aplikacjami zewnętrznym Przewagi nad innymi rozwiązaniami: Pełna integracja z WF-Mag Integracja z platformą Allegro Moduł zarządzania wyglądem Inteligentne wyszukiwanie Moduł akcji promocyjnych Bezpieczne, szyfrowane transakcje Etykiety produktów Międzynarodowość Panel administracyjny Bezpłatny test sklepu więcej »
Dodano: 2012-09-14
Asseco Business Solutions S.A

oprogramowanie dla biur rachunkowych

oprogramowanie dla biur rachunkowych

Comarch ERP Optima to nowoczesny program do zarządzania firmą. Został stworzony do zarządzania małą i średnią firmą z każdej branży. Składa się ze zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Daje to również możliwość rozbudowy programu wraz z rozwojem przedsiębiorstwa. Oprogramowanie dla firm: małych i średnich. Działalność: handel, dystrybucja, serwis, usługi, biura rachunkowe. Więcej informacji na stronie partnera Comarch: www.ksibb.com.pl więcej »
Dodano: 2012-09-13
COMARCH

Klasa produktu:Oprogramowanie dla małych i średnich firm
Rodzina:Comarch ERP

oprogramowanie dla firm

oprogramowanie dla firm

Comarch ERP Optima to nowoczesny program do zarządzania firmą. Został stworzony do zarządzania małą i średnią firmą z każdej branży. Składa się ze zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Daje to również możliwość rozbudowy programu wraz z rozwojem przedsiębiorstwa. Oprogramowanie dla firm: małych i średnich. Działalność: handel, dystrybucja, serwis, usługi, biura rachunkowe. Więcej informacji na stronie partnera Comarch: www.ksibb.com.pl więcej »
Dodano: 2012-09-13
COMARCH

Klasa produktu:Oprogramowanie dla małych i średnich firm
Rodzina:Comarch ERP

oprogramowanie dla firm

oprogramowanie dla firm

Comarch ERP Optima to nowoczesny program do zarządzania firmą. Został stworzony do zarządzania małą i średnią firmą z każdej branży. Składa się ze zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Daje to również możliwość rozbudowy programu wraz z rozwojem przedsiębiorstwa. Oprogramowanie dla firm: małych i średnich. Działalność: handel, dystrybucja, serwis, usługi, biura rachunkowe. Więcej informacji na stronie partnera Comarch: www.ksibb.com.pl więcej »
Dodano: 2012-09-13
COMARCH

Klasa produktu:Oprogramowanie dla małych i średnich firm
Rodzina:Comarch ERP

oprogramowanie dla firm

oprogramowanie dla firm

Comarch ERP Optima to nowoczesny program do zarządzania firmą. Został stworzony do zarządzania małą i średnią firmą z każdej branży. Składa się ze zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Daje to również możliwość rozbudowy programu wraz z rozwojem przedsiębiorstwa. Oprogramowanie dla firm: małych i średnich. Działalność: handel, dystrybucja, serwis, usługi, biura rachunkowe. Więcej informacji na stronie partnera Comarch: www.ksibb.com.pl więcej »
Dodano: 2012-09-13
COMARCH

Klasa produktu:Oprogramowanie dla małych i średnich firm
Rodzina:Comarch ERP

oprogramowanie dla firm Hecznarowice

 oprogramowanie dla firm Hecznarowice

Comarch ERP Optima to nowoczesny program do zarządzania firmą. Został stworzony do zarządzania małą i średnią firmą z każdej branży. Składa się ze zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Daje to również możliwość rozbudowy programu wraz z rozwojem przedsiębiorstwa. Oprogramowanie dla firm: małych i średnich. Działalność: handel, dystrybucja, serwis, usługi, biura rachunkowe. Więcej informacji na stronie partnera Comarch: www.ksibb.com.pl więcej »
Dodano: 2012-09-13
COMARCH

Klasa produktu:Oprogramowanie dla małych i średnich firm
Rodzina:Comarch ERP

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.