Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 181 do 200 z 637

Oprogramowanie antywirusowe

 Oprogramowanie antywirusowe

Programy antywirusowe firmy G Data. Proponujemy, zarówno antywirusy dla domu, biznesu oraz sektora samorządowego, jak i dla sektora edukacyjnego. więcej »
Dodano: 2015-01-12
G Data

Navireo

 Navireo

Navireo to nowoczesny zintegrowany system klasy ERP adresowany do średnich firm stawiających wysokie wymagania aplikacjom do zarządzania przedsiębiorstwem. Wprowadza firmę na wyższy poziom, na którym wydajność jest większa, działalność bardziej skuteczna przy jednoczesnym zachowaniu satysfakcji pracy użytkowników. Jest to możliwe dzięki architekturze pozwalającej dowolnie dopasować system do indywidualnych potrzeb całego przedsiębiorstwa, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników. więcej »
Dodano: 2014-12-29
Insert

InsERT GT

 InsERT GT

InsERT GT - jest kierowany do małych i średnich przedsiębiorstw. W tej linii flagowym produktem jest system sprzedaży Subiekt GT , będący częścią linii InsERT GT – pakietu zintegrowanych ze sobą programów do obsługi różnych działów firmy. W skład InsERT GT wchodzą również: system umożliwiający prowadzenie uproszczonej księgowości Rachmistrz GT, system finansowo-księgowy Rewizor GT, system kadrowo-płacowy Gratyfikant GT oraz system zarządzania relacjami z klientami Gestor GT. Dodatkowo należy wspomnieć także o programie Sello ułatwiającym sprzedaż w serwisach aukcyjnych, czy też o systemie szybkiej sprzedaży detalicznej Subiekcie Sprincie. więcej »
Dodano: 2014-12-29
Insert

InsERT nexo

 InsERT nexo

InsERT nexo - czyli nowe wcielenie linii GT. Rachmistrza (system obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych), Subiekta (program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach: sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp.)Rewizora (nowoczesny system wspomagający prowadzenie pełnej księgowości). Nowa odsłona programów to również nowy, nowoczesny wygląd i interfejs ułatwiający pracę. Programy InsERT nexo zostały w ciekawy sposób połączone w jedną platformę, więc nawet jeśli ktoś korzysta z więcej niż jednego produktu, będzie uruchamiał na swoim komputerze tylko jeden program. Każdy z produktów ma możliwość konfigurowania różnych widoków oraz nadawania uprawnień dla każdego użytkownika osobno, więc użytkownicy będą widzieć tylko te dane, które są im potrzebne. więcej »
Dodano: 2014-12-29
Insert

InsERT

 InsERT

Fabryka Dobrych Programów InsERT jest liderem na rynku oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Programy InsERTu umożliwiają sprawne zarządzanie obiegiem informacji w małych i średnich przedsiębiorstwach. Implementacja programów nie wymaga zaawansowanych środowisk IT ani specjalistycznej wiedzy informatycznej. Klienci cenią sobie ich przestępną cenę, prostotę i przejrzysty interfejs do tego stopnia, że zakupili już 500 tys. Licencji. Obecnie firma InsERT proponuje swoim użytkownikom: - InsERT GT - InsERT nexo - InsERT - wersja dla Biur rachunkowych więcej »
Dodano: 2014-12-29
Insert

Serwery sieciowe

 Serwery sieciowe

W zakresie oferowanych przez nas usług są indywidualne oraz kompleksowe rozwiązania serwerowe, które obejmują instalację oraz integrację serwerów www, poczty, róznego rodzaju baz danych, aplikacji sieciowych, firewalli, plików oraz serwerów domen. Wykorzystujemy przede wszystkim rozwiązania open source oraz komercyjne oprogramowanie. więcej »
Dodano: 2014-12-09
Brak danych

Safe

 Safe

ZALETY: ✔ ochrona wszystkich urządzeń w ramach jednej usługi, ✔ szybka i łatwa instalacja, ✔ najlepsza na świecie ochrona komputerów PC i Mac, smartfonów oraz tabletów, ✔ automatyczna ochrona przed zagrożeniami internetowymi, ✔ ochrona przeglądania pozwala bez obaw korzystać z Internetu, ✔ bezpieczeństwo podczas transakcji bankowych online dzięki ochronie bankowości, ✔ kontrola rodzicielska pozwala chronić dzieci w Internecie, ✔ ochrona danych w przypadku utraty lub kradzieży urządzenia przenośnego, ✔ zarządzanie zabezpieczeniami i lokalizowanie zagubionych urządzeń za pomocą łatwego w użyciu portalu osobistego. więcej »
Dodano: 2014-11-26
F-SecureCena: 89 zł

Typ licencji:ELECTRO
Ważność licencji:12 miesiące
Format nośnika:e-mail

Wizualizacje pomieszczeń

 Wizualizacje pomieszczeń

Dla klientów, którzy posiadają program serii InteriCAD przygotowaliśmy specjalną i dogodną ofertę, dzięki której można zwiększyć funkcjonalność posiadanego oprogramowania, jak również w prosty i przyjazny sposób prezentować w internecie wygenerowane wcześniej panoramy. W ramach posiadanego konta - w zależności od jego rodzaju - wgrane panoramy można: podlinkować i wyświetlać na dowolnej stronie internetowej, udostępniać swoim klientom przez podanie bezpośredniego linku, udostępniać w galerii głównej serwisu 3dwalk.pl z podziałem na kategorie - pokój | kuchnia | łazienka | spacery, udostępniać w portfolio, przygotowywać zestawy panoram do wspólnej prezentacji - tylko dla kont Multi. Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą i skorzystania z dostępnych opcji. więcej »
Dodano: 2014-11-22
Brak danychCena: 500 zł

Program PC Market 7

 Program PC Market 7

PC Market 7 Obecna oferta dotyczy sprzedaży programu 1 stanowisko podstawowe. Moduł obsługi 1 kasy/drukarki fisk. 300 zł netto dodatkowo. Rabat na tel. 88 510 66 68 Z programem PC-Market 7: - zmiejszysz koszty obsługi sklepu - zwiększysz kontrolę nad sprzedażą, stanem towarów , zamówieniami - sprawdzisz ile sklep zarobił, sprzedał, kupił w danym okresie - szybko przyjmiesz i sprawdzisz towar przez kolektor i faktury elektroniczne - szybko wydrukujesz etykietki na półki , promocje, na towar. Podczas dostawy - program sam je wydrukuje dla nowych towarów i zmienionych cen. - szybko znajdziesz najgorzej i najlepiej sprzedające się towary - zwiekszenie rotacji, zmiejszenie strat -w prześledzisz dokładną historię towaru. Od wprowadzenia na magazyn do sprzedania ostatniej sztuki. - sprawdzisz stan rozliczeń z kontrahentami - sprawdzisz stan kasy głównej sklepu i stan gotówki na kasach - e-lektronicznie możesz zamówić towar w hurtowni - sprawdzisz kto zmienił vat, ceny więcej »
Dodano: 2014-11-11
insoftCena: 500 zł

Zawartość pakietu:1 licencja podstawowa
Typ licencji:pełna
Format nośnika:cd
Wersja produktu:polska

Protection service for business

Firmowa ochrona przyszłości dostępna już dziś. Ciesz się kompleksową ochroną i całkowitą prywatnością w jednym uniwersalnym pakiecie, który pozwala skutecznie współpracować, bezpiecznie przechowywać wszystkie zasoby i aktualizować rozwiązania ochronne. WAŻNE INFORMACJE: • Kompleksowe zabezpieczenia danych i prywatności. Idealny dla firm. • Kompleksowa ochrona. Ochrona użytkowników, urządzeń, danych, dokumentów, multimediów i komunikacji. • Niezawodny. Gwarancja ochrony i prywatności danych biznesowych bez względu na miejsce i czas pracy. • Zaawansowana proaktywna ochrona. Nie musisz martwić się o rozwiązywanie problemów związanych z bezpieczeństwem. • Innowacyjny i łatwy w obsłudze. Przejrzysty interfejs zorientowany na użytkownika. • Znany z jakości. Wielokrotnie nagradzane technologie doceniane przez niezależne instytucje. więcej »
Dodano: 2014-10-29
F-Secure

Typ licencji:electro lub box

SEO Adder 8

 SEO Adder 8

System do automatycznego pozycjonowania stron internetowych w Google. Program zdobywa przede wszystkim linki prowadzące do promowanej strony www. Dodatkowe moduły jak monitoring pozycji w Google. Monitoring awaryjności stron. Zgłaszanie do wyszukiwarek. więcej »
Dodano: 2014-10-26
EntersoCena: 399 zł

Liczba użytkowników:888 szt.
Format nośnika:saas
Wersja produktu:8.6
Wersja językowa:polska

//kultural:POS - system sprzedaży biletów

 //kultural:POS - system sprzedaży biletów

//kultural:POS umożliwia sprzedaż/rezerwację biletów oraz innych produktów kinowych,pracuje w trybie on-line oraz off-line,pozwala na generowanie różnego rodzaju zestawień charakterystycznych dla obsługi kina studyjnego,może być dostosowany do potrzeb Państwa kina,jest nieustannie udoskonalany. Niewątpliwym plusem tej aplikacji jest to, że w odpowiedzi na potrzeby branży (np. raportowanie), jest wciąż ulepszana przy współpracy z kinami, a tym samym rozwiązuje realne problemy pojawiające się w kasie kina/księgowości. więcej »
Dodano: 2014-10-14
Deploy

ESET NOD32 Antivirus

 ESET NOD32 Antivirus

Program ESET chroni Cię przed złośliwymi programami na wielu poziomach, wykorzystując kilkunastoletnie doświadczenie producenta w dziedzinie nowoczesnych technologii skanujących. Na system zabezpieczeń składają się złożone algorytmy skanowania i filtry heurystyczne, wspierane przez globalny system monitorowania i analizy zagrożeń. Rezultat: Kompletna, proaktywna ochrona, na której możesz polegać. Wyjątkowa licencja Unilicense pozwala Ci rozszerzyć ochronę na wszystkie systemy operacyjne działające na jednej maszynie – Windows, Mac OS czy Linux – bez dodatkowych kosztów! więcej »
Dodano: 2014-10-10
Firma ESETCena: 105 zł

Klasa produktu:HOME
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:pobranie ze strony producenta
Wersja produktu:7.X

Oprogramowanie Raks Raks SQL

W ramach tego nowoczesnego oprogramowania są rozwiązane takie zagadnienia jak: Finase, Księgowość, Kadry, Płace, Spryedaż, CRM, Magazyny, Produkcja, Analizy i Raporty. więcej »
Dodano: 2014-10-08
RAKS

Klasa produktu:ERP
Rodzina:RAKS

Symfonia Finanse i Księgowość Symfonia

 Symfonia Finanse i Księgowość Symfonia

Symfonia FInanse i Księgowość to najpopularniejsze rozwiązania dedykowane biurom rachunkowym i małym i średnim firmom. więcej »
Dodano: 2014-10-08
Sage SymfoniaCena: 1799 zł

ACT! by sage NAJPOPULARNIEJSZY CRM

 ACT! by sage NAJPOPULARNIEJSZY CRM

ACT! wspiera pracę: właścicieli firm i kadry zarządzającej szefów działów sprzedaży przedstawicieli handlowych agentów nieruchomości pracowników banków, planistów finansowych i brokerów agentów ubezpieczeniowych specjalistów public relations specjalistów ds. mediów i reklamy specjalistów marketingu konsultantów ds. zasobów ludzkich i pracowników rekrutacji trenerów, szkoleniowców, organizatorów szkoleń więcej »
Dodano: 2014-10-06
Brak danych

Zarządzanie Ocenami - system HR

 Zarządzanie Ocenami - system HR

Skilo to aplikacja działająca w chmurze, przeznaczona dla pracowników, menedżerów i specjalistów ds. HR. Usprawnia, upraszcza oraz integruje procesy pozyskania, rozwoju i utrzymania talentów. Wspomaga kluczowe obszary HR takie jak proces rekrutacji, zarządzanie szkoleniami, rozwój, wynagrodzenia oraz świadczenia dla pracowników. Skilo wspiera motywowanie pracowników i ułatwia komunikację wewnątrz firmy. Dzięki zastosowaniu elementów grywalizacji zwiększa zaangażowanie pracowników w rozwój firmy. Skilo jest zbudowane na sprawdzonej, stabilnej i bezpiecznej platformie Salesforce i dostarczane w prostym i elastycznym modelu subskrypcji. Skilo zawiera gotowe do użycia kluczowe procesy HR, odzwierciedlające najlepsze praktyki biznesowe. System został zaprojektowany w ścisłej współpracy z zespołem doświadczonych specjalistów HR. Instalacja, konfiguracja i migracja danych do Skilo, trwa zaledwie od czterech do ośmiu tygodni. Cały proces jest w pełni kontrolowany przez użytkownika. więcej »
Dodano: 2014-10-02
Enxoo

Pathfinder

 Pathfinder

Program w oparciu o trójwymiarowy model umożliwia: • wyznaczenie wymaganego czasu ewakuacji ludzi z budynku (RSET), • przewidywanie sposobu poruszania się ludzi uciekających w tłumie, tworzenie dowolnych scenariuszy ewakuacji i ich optymalizację, • weryfikację przepustowości drzwi, schodów, korytarzy. Pathfinder zawiera zestaw niezbędnych narzędzi do przeprowadzenia analiz w celu podjęcia decyzji dotyczącej budowy oraz rozmieszczenia układów ochrony przeciwpożarowej. Wiele trybów symulacji i definiowalne cechy pracowników znajdujących się w budynku z łatwością pozwalają na odkrywanie różnych scenariuszy ewakuacji oraz pozwalają na obliczenie optymalnej wersji ewakuacji . Pathfinder jest specjalnym typem symulatora, gdzie każdy zdefiniowany pracownik posiada szereg indywidualnych cech, które mogą wpływać na jego ruchy i decyzje podczas symulacji niezależnie od innych jednostek. więcej »
Dodano: 2014-10-01
Pathfinder

PyroSim

 PyroSim

PyroSim zawiera w sobie środowiska FDS oraz Smokeview. Używając modelu fizyki FDS, PyroSim potrafi modelować ruch dymu, wymianę ciepła i rozprzestrzenianie się ognia. Pracując na wirtualnym modelu możemy sprawdzić różne scenariusze zagrożeń podczas pożaru oraz sprawdzić, jak zachowują się zaprojektowane instalacje oddymiające oraz systemy przeciwpożarowe. Po tak przeprowadzonej analizie lub weryfikacji projektanci mogą w łatwiejszy sposób zaprojektować instalację wentylacyjną oraz przeciwpożarową w dowolnym obiekcie. więcej »
Dodano: 2014-10-01
PyroSim

Essentials by StruM.I.S

 Essentials by StruM.I.S

Essentials by StruM.I.S pozwala na integrację szczegółowych modeli 3D ze strumieniem przepływu informacji biznesowych gwarantując dokładne wyceny oraz spójne oferty, w powiązaniu z zamówieniami i magazynem, dla optymalnego wykorzystania materiałów. Czym jest Essentials? Essentials by StruM.I.S to drugie główne rozwiązanie firmy AceCad dla przedsiębiorstw z branży konstrukcji stalowych, które podąża za sukcesem systemu StruM.I.S do zarządzania produkcją i informacją w przedsiębiorstwie. Zaprojektowany z myślą o mniej licznych firmach oraz posiadając funkcjonalności, których mniejsze przedsiębiorstwo potrzebuje, Essentials by StruM.I.S jest doskonałym rozwiązaniem dla zapewnienia korzyści kosztowych, czasowych, procesowych i wydajnościowych wraz ze wzrostem wskaźników rentowności, efektywności oraz identyfikowalności. więcej »
Dodano: 2014-09-30
Ace Cad Software

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.