Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 181 do 200 z 622

Wizualizacje pomieszczeń

 Wizualizacje pomieszczeń

Dla klientów, którzy posiadają program serii InteriCAD przygotowaliśmy specjalną i dogodną ofertę, dzięki której można zwiększyć funkcjonalność posiadanego oprogramowania, jak również w prosty i przyjazny sposób prezentować w internecie wygenerowane wcześniej panoramy. W ramach posiadanego konta - w zależności od jego rodzaju - wgrane panoramy można: podlinkować i wyświetlać na dowolnej stronie internetowej, udostępniać swoim klientom przez podanie bezpośredniego linku, udostępniać w galerii głównej serwisu 3dwalk.pl z podziałem na kategorie - pokój | kuchnia | łazienka | spacery, udostępniać w portfolio, przygotowywać zestawy panoram do wspólnej prezentacji - tylko dla kont Multi. Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą i skorzystania z dostępnych opcji. więcej »
Dodano: 2014-11-22
Brak danychCena: 500 zł

Program PC Market 7

 Program PC Market 7

PC Market 7 Obecna oferta dotyczy sprzedaży programu 1 stanowisko podstawowe. Moduł obsługi 1 kasy/drukarki fisk. 300 zł netto dodatkowo. Rabat na tel. 88 510 66 68 Z programem PC-Market 7: - zmiejszysz koszty obsługi sklepu - zwiększysz kontrolę nad sprzedażą, stanem towarów , zamówieniami - sprawdzisz ile sklep zarobił, sprzedał, kupił w danym okresie - szybko przyjmiesz i sprawdzisz towar przez kolektor i faktury elektroniczne - szybko wydrukujesz etykietki na półki , promocje, na towar. Podczas dostawy - program sam je wydrukuje dla nowych towarów i zmienionych cen. - szybko znajdziesz najgorzej i najlepiej sprzedające się towary - zwiekszenie rotacji, zmiejszenie strat -w prześledzisz dokładną historię towaru. Od wprowadzenia na magazyn do sprzedania ostatniej sztuki. - sprawdzisz stan rozliczeń z kontrahentami - sprawdzisz stan kasy głównej sklepu i stan gotówki na kasach - e-lektronicznie możesz zamówić towar w hurtowni - sprawdzisz kto zmienił vat, ceny więcej »
Dodano: 2014-11-11
insoftCena: 500 zł

Zawartość pakietu:1 licencja podstawowa
Typ licencji:pełna
Format nośnika:cd
Wersja produktu:polska

Protection service for business

Firmowa ochrona przyszłości dostępna już dziś. Ciesz się kompleksową ochroną i całkowitą prywatnością w jednym uniwersalnym pakiecie, który pozwala skutecznie współpracować, bezpiecznie przechowywać wszystkie zasoby i aktualizować rozwiązania ochronne. WAŻNE INFORMACJE: • Kompleksowe zabezpieczenia danych i prywatności. Idealny dla firm. • Kompleksowa ochrona. Ochrona użytkowników, urządzeń, danych, dokumentów, multimediów i komunikacji. • Niezawodny. Gwarancja ochrony i prywatności danych biznesowych bez względu na miejsce i czas pracy. • Zaawansowana proaktywna ochrona. Nie musisz martwić się o rozwiązywanie problemów związanych z bezpieczeństwem. • Innowacyjny i łatwy w obsłudze. Przejrzysty interfejs zorientowany na użytkownika. • Znany z jakości. Wielokrotnie nagradzane technologie doceniane przez niezależne instytucje. więcej »
Dodano: 2014-10-29
F-Secure

Typ licencji:electro lub box

SEO Adder 8

 SEO Adder 8

System do automatycznego pozycjonowania stron internetowych w Google. Program zdobywa przede wszystkim linki prowadzące do promowanej strony www. Dodatkowe moduły jak monitoring pozycji w Google. Monitoring awaryjności stron. Zgłaszanie do wyszukiwarek. więcej »
Dodano: 2014-10-26
EntersoCena: 399 zł

Liczba użytkowników:888 szt.
Format nośnika:saas
Wersja produktu:8.6
Wersja językowa:polska

//kultural:POS - system sprzedaży biletów

 //kultural:POS - system sprzedaży biletów

//kultural:POS umożliwia sprzedaż/rezerwację biletów oraz innych produktów kinowych,pracuje w trybie on-line oraz off-line,pozwala na generowanie różnego rodzaju zestawień charakterystycznych dla obsługi kina studyjnego,może być dostosowany do potrzeb Państwa kina,jest nieustannie udoskonalany. Niewątpliwym plusem tej aplikacji jest to, że w odpowiedzi na potrzeby branży (np. raportowanie), jest wciąż ulepszana przy współpracy z kinami, a tym samym rozwiązuje realne problemy pojawiające się w kasie kina/księgowości. więcej »
Dodano: 2014-10-14
Deploy

ESET NOD32 Antivirus

 ESET NOD32 Antivirus

Program ESET chroni Cię przed złośliwymi programami na wielu poziomach, wykorzystując kilkunastoletnie doświadczenie producenta w dziedzinie nowoczesnych technologii skanujących. Na system zabezpieczeń składają się złożone algorytmy skanowania i filtry heurystyczne, wspierane przez globalny system monitorowania i analizy zagrożeń. Rezultat: Kompletna, proaktywna ochrona, na której możesz polegać. Wyjątkowa licencja Unilicense pozwala Ci rozszerzyć ochronę na wszystkie systemy operacyjne działające na jednej maszynie – Windows, Mac OS czy Linux – bez dodatkowych kosztów! więcej »
Dodano: 2014-10-10
Firma ESETCena: 105 zł

Klasa produktu:HOME
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:pobranie ze strony producenta
Wersja produktu:7.X

Oprogramowanie Raks Raks SQL

W ramach tego nowoczesnego oprogramowania są rozwiązane takie zagadnienia jak: Finase, Księgowość, Kadry, Płace, Spryedaż, CRM, Magazyny, Produkcja, Analizy i Raporty. więcej »
Dodano: 2014-10-08
RAKS

Klasa produktu:ERP
Rodzina:RAKS

Symfonia Finanse i Księgowość Symfonia

 Symfonia Finanse i Księgowość Symfonia

Symfonia FInanse i Księgowość to najpopularniejsze rozwiązania dedykowane biurom rachunkowym i małym i średnim firmom. więcej »
Dodano: 2014-10-08
Sage SymfoniaCena: 1799 zł

ACT! by sage NAJPOPULARNIEJSZY CRM

 ACT! by sage NAJPOPULARNIEJSZY CRM

ACT! wspiera pracę: właścicieli firm i kadry zarządzającej szefów działów sprzedaży przedstawicieli handlowych agentów nieruchomości pracowników banków, planistów finansowych i brokerów agentów ubezpieczeniowych specjalistów public relations specjalistów ds. mediów i reklamy specjalistów marketingu konsultantów ds. zasobów ludzkich i pracowników rekrutacji trenerów, szkoleniowców, organizatorów szkoleń więcej »
Dodano: 2014-10-06
Brak danych

Zarządzanie Ocenami - system HR

 Zarządzanie Ocenami - system HR

Skilo to aplikacja działająca w chmurze, przeznaczona dla pracowników, menedżerów i specjalistów ds. HR. Usprawnia, upraszcza oraz integruje procesy pozyskania, rozwoju i utrzymania talentów. Wspomaga kluczowe obszary HR takie jak proces rekrutacji, zarządzanie szkoleniami, rozwój, wynagrodzenia oraz świadczenia dla pracowników. Skilo wspiera motywowanie pracowników i ułatwia komunikację wewnątrz firmy. Dzięki zastosowaniu elementów grywalizacji zwiększa zaangażowanie pracowników w rozwój firmy. Skilo jest zbudowane na sprawdzonej, stabilnej i bezpiecznej platformie Salesforce i dostarczane w prostym i elastycznym modelu subskrypcji. Skilo zawiera gotowe do użycia kluczowe procesy HR, odzwierciedlające najlepsze praktyki biznesowe. System został zaprojektowany w ścisłej współpracy z zespołem doświadczonych specjalistów HR. Instalacja, konfiguracja i migracja danych do Skilo, trwa zaledwie od czterech do ośmiu tygodni. Cały proces jest w pełni kontrolowany przez użytkownika. więcej »
Dodano: 2014-10-02
Enxoo

Pathfinder

 Pathfinder

Program w oparciu o trójwymiarowy model umożliwia: • wyznaczenie wymaganego czasu ewakuacji ludzi z budynku (RSET), • przewidywanie sposobu poruszania się ludzi uciekających w tłumie, tworzenie dowolnych scenariuszy ewakuacji i ich optymalizację, • weryfikację przepustowości drzwi, schodów, korytarzy. Pathfinder zawiera zestaw niezbędnych narzędzi do przeprowadzenia analiz w celu podjęcia decyzji dotyczącej budowy oraz rozmieszczenia układów ochrony przeciwpożarowej. Wiele trybów symulacji i definiowalne cechy pracowników znajdujących się w budynku z łatwością pozwalają na odkrywanie różnych scenariuszy ewakuacji oraz pozwalają na obliczenie optymalnej wersji ewakuacji . Pathfinder jest specjalnym typem symulatora, gdzie każdy zdefiniowany pracownik posiada szereg indywidualnych cech, które mogą wpływać na jego ruchy i decyzje podczas symulacji niezależnie od innych jednostek. więcej »
Dodano: 2014-10-01
Pathfinder

PyroSim

 PyroSim

PyroSim zawiera w sobie środowiska FDS oraz Smokeview. Używając modelu fizyki FDS, PyroSim potrafi modelować ruch dymu, wymianę ciepła i rozprzestrzenianie się ognia. Pracując na wirtualnym modelu możemy sprawdzić różne scenariusze zagrożeń podczas pożaru oraz sprawdzić, jak zachowują się zaprojektowane instalacje oddymiające oraz systemy przeciwpożarowe. Po tak przeprowadzonej analizie lub weryfikacji projektanci mogą w łatwiejszy sposób zaprojektować instalację wentylacyjną oraz przeciwpożarową w dowolnym obiekcie. więcej »
Dodano: 2014-10-01
PyroSim

Essentials by StruM.I.S

 Essentials by StruM.I.S

Essentials by StruM.I.S pozwala na integrację szczegółowych modeli 3D ze strumieniem przepływu informacji biznesowych gwarantując dokładne wyceny oraz spójne oferty, w powiązaniu z zamówieniami i magazynem, dla optymalnego wykorzystania materiałów. Czym jest Essentials? Essentials by StruM.I.S to drugie główne rozwiązanie firmy AceCad dla przedsiębiorstw z branży konstrukcji stalowych, które podąża za sukcesem systemu StruM.I.S do zarządzania produkcją i informacją w przedsiębiorstwie. Zaprojektowany z myślą o mniej licznych firmach oraz posiadając funkcjonalności, których mniejsze przedsiębiorstwo potrzebuje, Essentials by StruM.I.S jest doskonałym rozwiązaniem dla zapewnienia korzyści kosztowych, czasowych, procesowych i wydajnościowych wraz ze wzrostem wskaźników rentowności, efektywności oraz identyfikowalności. więcej »
Dodano: 2014-09-30
Ace Cad Software

Plan-de-CAMpagne V5

 Plan-de-CAMpagne V5

ystem Plan-de-CAMpagne pozwoli Ci na: Szybką i dokładną kalkulację zlecenia Analizę rentowności wykonywanych zleceń produkcyjnych (controlling, rekalkulacja) Zarządzanie magazynem: stany ekonomiczne, zapotrzebowanie, prognozy okresowe Planowanie obciążenia dostępnych zasobów przedsiębiorstwa; maszyny, gniazda, pracownicy Zarządzaniem relacjami z klientem - CRM Zarządzanie personelem; rozliczanie czasów pracy, obecności Raportowanie z produkcji: błędy jakościowe, nieplanowane przestoje Plan-de-CAMpagne skierowany jest dla firm z następujących branż: Metalowej (obróbka skrawaniem: toczenie, frezowanie, plastyczna: formy wtryskowe) Konstrukcji stalowych (wycinanie, spawanie, montaże) Przemysłu produkcji maszyn ciężkich (montaże oraz cała obróbka) Maszynowej i urządzeń Przetwórstwa tworzyw sztucznych Reklamowej więcej »
Dodano: 2014-09-30
Plan-de-CAMpagne

SigmaNEST

 SigmaNEST

SigmaNEST to kompleksowe oprogramowanie CAD/CAM, które oferuje najbardziej zaawansowane narzędzia do programowania i optymalizacji pracy maszyn tnących. SigmaNEST zapewnia obsługę wszystkich przecinarek w parku maszynowym za pomocą jednego narzędzia. Oprogramowanie jest dopasowane do maszyn takich jak: • wycinarki plazmowe • wycinarki paliwowo-tlenowe • wycinarki laserowe • wycinarki wodne • maszyny wykrawające • frezarki i plotery tnące • gilotyny więcej »
Dodano: 2014-09-30
SigmaNEST

NetSupport School

 NetSupport School

Oferujemy oprogramowanie umożliwiające nadzorowanie oraz współpracę z uczniami - zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Głównymi funkcjami NetSupport School są: moduł pytań i odpowiedzi, edytor wideo, podgląd ekranów, zdalne sterowanie oraz narzędzia do szkoleń w czasie rzeczywistym i ankietowanie uczniów. Oprogramowanie posiada także moduł egzaminów i quizów, pomiar i kontrola użytkowania Internetu, cyfrowy notatnik ucznia oraz możliwość wysyłania i zbierania prac i wiele innych. Oprogramowanie można zainstalować w przypadku systemów: Windows XP(SP2), 2003(SP2), Vista, 2008, Windows 7, Windows 8. Oprogramowanie NetSupport School działa ponadto w środowisku terminalowym oraz na chromebookach z Google Chrome OS i tabletach z Androidem i iOS. Nasza firma oferuje zarówno samo oprogramowanie, jak i możliwość przeprowadzenia szkolenia z jego obsługi. więcej »
Dodano: 2014-09-29
NetSupport

Supernova Magnifier

Program powiększający obraz na ekranie komputera dla osób słabowidzących. Funkcje: - powiększane do 60 razy z funkcją wygładzania krawędzi - sterowanie kolorem - płynne przewijanie do przeglądania długich dokumentów - możliwość konfiguracji ekranu dokładnie według wymagań użytkownika - w pełni spolszczony - współpraca z systemami: MS Windows 2000, XP, Vista, 7 (MS Vista i 7 również wersje 64-bitowe), Windows 8 więcej »
Dodano: 2014-09-24
DolphinCena: 1599 zł

R2 środki

 R2 środki

Program do ewidencji środków trwałych: • Pełna ewidencja i dokumentacja środków • Prawidłowe naliczanie amortyzacji • Rzetelne rozliczenie użytkowanych środków • Szybki dostęp do informacji R2 środki to program przeznaczony do ewidencji środków trwałych. Dzięki przemyślanej strukturze zapewnia natychmiastowy dostęp do pełnej informacji o składnikach majątku trwałego oraz wartościach niematerialnych i prawnych. Dzięki możliwości parametryzacji łatwo przystosowuje się do systemu amortyzacji stosowanego w danej firmie. Automatyzuje proces dokonywania odpisów amortyzacyjnych i odpowiedniego księgowania. więcej »
Dodano: 2014-09-22
Reset2

Zawartość pakietu:Płyta książka z instrukcją obsługi
Ważność licencji:12 miesiące
Format nośnika:dvd

R2 księga

 R2 księga

Podatkowa księga przychodów i rozchodów: • Kompletne rozliczenie z urzędem skarbowym • Szybkie wprowadzanie danych • Wszystkie wymagane ewidencje i rejestry • Deklaracje zgłoszeniowe i rozliczeniowe • Transakcje i rozliczenia walutowe R2księga to program księgowy umożliwiający kompleksowe prowadzenie księgowości w formie księgi przychodów i rozchodów bądź ryczałtowej ewidencji przychodów. Zawiera wiele modułów dodatkowych, pozwalających na prowadzenie wszystkich wymaganych ewidencji oraz na pełne rozliczenie firmy i jej właścicieli z urzędem skarbowym. więcej »
Dodano: 2014-09-22
Reset2

Zawartość pakietu:Płyta książka z instrukcją obsługi
Ważność licencji:12 miesiące
Format nośnika:dvd

R2 Fk

 R2 Fk

Program do prowadzenia pełnej księgowości: • Pełna księgowość w przyjaznej formie • Szybkie wprowadzanie danych • Wymagane ewidencje, rejestry, deklaracje, e-deklaracje • Transakcje i rozliczenia walutowe • Kontrola należności i zobowiązań R2fk to system umożliwiający kompleksowe prowadzenie księgowości w formie pełnej księgowości oraz dodatkowo opcjonalnie w formie księgi przychodów i rozchodów bądź ryczałtowej ewidencji przychodów. Zawiera wiele modułów dodatkowych, pozwalających na prowadzenie wszystkich wymaganych ewidencji oraz na pełne rozliczenie firmy i jej właścicieli z urzędem skarbowym. Przy projektowaniu programu szczególny nacisk położono na szybkość wprowadzania danych bez użycia myszki. Zoptymalizowane wprowadzanie dokumentów oraz cały system kontroli umożliwia zmianę organizacji pracy - dane wprowadzać może osoba nie znająca się na księgowości, natomiast księgowy tylko sprawdza i zamyka rozliczenia. więcej »
Dodano: 2014-09-22
Reset2

Zawartość pakietu:Płyta książka z instrukcją obsługi
Ważność licencji:12 miesiące
Format nośnika:dvd

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.