Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 221 do 240 z 633

NOWE PROGRAM DO TWORZENIA KOPII ZAPASOWYCH

NOWE PROGRAM DO TWORZENIA KOPII ZAPASOWYCH

FIRMA CLIFTON SP.ZO.O. Z SIEDZIBĄ W POZNANIU U NAS NAJTANIEJ WYSYŁKA W 24 H LUB ODBIÓR OSOBISTY GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW, GDYŻ TYLKO U NAS PROGRAM W TAK NISKIEJ CENIE LICENCJA DLA TRZECH KOMPUTERÓW BEZ LIMITU CZASOWEGO KOMPLEKSOWE TWORZENIE KOPII ZAPASOWYCH DOWOLNYCH DANYCH Z TWOJEGO KOMPUTERA TotalRecovery TM Pro, jest wszystkim czego potrzebujesz, by uchronić swój komputer przed nieoczekiwaną katastrofą. Daje Ci pewność, ze wszystkie zdjęcia, utwory muzyczne, dokumenty i innego rodzaju ważne pliki są chronione i można je będzie łatwo odzyskać. TotalRecovery TM Pro to wszechstronne narzędzie, udostępniające opcje tworzenia i przywracania kopii zapasowych, włącznie z kopiowaniem plików i folderów, przyrostowym tworzeniem obrazów dysków i kompletnych kopii systemu operacyjnego. Skonfiguruj harmonogram prac, a TotalRecovery TM Pro zajmie się tworzeniem kopii nie przeszkadzając jednocześnie w wykonywanych na komputerze czynnościach. Podstawowe funkcje: -kompleksowe rozwiąz więcej »
Dodano: 2014-09-16
TM PROCena: 27.06 zł

Antywirus Nowe

Antywirus Nowe

[u] CLIFTON SP.ZO.O. Z SIEDZIBA W POZNANIU U NAS NAJTANIEJ WYSYŁKA W24 H LUB ODBIÓR OSOBISTY\GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW GDYZ TYLKO U NAS PROGRAM W TAK NISKIEJ CENIE Podstawowe oprogramowanie zabezpieczające użytkownika przed zagrożeniami internetowymi dzięki zaporze internetowej i aplikacjom chroniącym przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem.   Ludzie chcą korzystać z sieci, surfować w Internecie, robić zakupy w sklepach internetowych i nie chcą myśleć o zagrożeniach internetowych. McAfee działa z myślą o cyfrowych zabezpieczeniach i aby zawsze być kilka kroków przed cyber przestępcami. Firma McAfee każdego dnia skupia się tylko na jednym: aby ich użytkownicy byli chronieni przed zagrożeniami internetowymi w czasie surfowania w Internecie, robienia zakupów w sklepach internetowych i przeglądania portali społecznościowych bez zagrożenia dla ich prywatności.   Mocne strony: Ochrona przed wirusami Ochrona przed oprogramowaniem szpiegującym Ochrona przed phishingiem Dwukieru więcej »
Dodano: 2014-09-16
McAfeeCena: 14.76 zł

Elektroniczny Pomiar Czasu - organizacja zawodów sportowych

 Elektroniczny Pomiar Czasu - organizacja zawodów sportowych

Elektroniczny Pomiar Czasu sportowców na zawodach sportowych to nowoczesna aplikacja oparta na technologii RFID UHF. Dokładnie zmierzy czas startujących zawodników. Sprawdzi się podczas takich zawodów jak: biegi na czas, biegi przełajowe, wyścigi rowerowe, rajdy motocyklowe, crossowe, zawody narciarskie i inne zawody sportowe. Wystarczy dobrać odpowiedni znacznik- tag-, ustalić miejsce jego mocowania, zaprogramować go i przypisać odpowiedniemu zawodnikowi. Potrzebne będą również odpowiednio umiejscowione czytniki RFID. Nasz system zapewni dokładny pomiar elektroniczny, założy kartoteki zawodników, opracuje raport wyników wyświetlany na ekranie, dokona wałaściwych zestawień, umożliwi wydruk i eksport wyników np do Excela lub PDF. więcej »
Dodano: 2014-09-12
PWSK

Programy Reset2 standad

 Programy Reset2  standad

Programy dla firm R2 księga (podatkowa księga przychodów i rozchodów) R2 Płatnik ( system płacowo kadrowy) R2 Środki (środki trwałe) R2 Faktury (system obsługi sprzedaży) R2 Fk (system finansowo – księgowy) Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę więcej »
Dodano: 2014-09-09
Reset2

Ważność licencji:12 miesiące
Format nośnika:cd

Oprogramowanie dla firm

 Oprogramowanie dla firm

Firma zajmuje się wdrażaniem i integracją systemów komputerowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Zapraszamy. więcej »
Dodano: 2014-09-09
Brak danych

DGSoft

 DGSoft

Systemy klasy LIMS (Laboratory Information Management System) wraz z systemami klasy ERP czy też CRM, są coraz częściej poszukiwane przez przedsiębiorstwa, które stawiają nacisk na całościową, informatyczną obsługę procesów występujących w przedsiębiorstwie. Celem dedykowanego systemu informatycznego zorientowanego na produkcję, jest optymalizacja raportowania procesu produkcyjnego oraz procesów przynależnych produkcji. A głównym założeniem jest wyeliminowanie „raportowania papierowego”. Podstawową zaletą tego typu rozwiązania jest fakt, że nie ma dwóch takich samych przedsiębiorstw i stosowanie ogólnodostępnych rozwiązań zawsze wpływa niekorzystnie na końcowy efekt wdrożenia. więcej »
Dodano: 2014-08-28
DGSoft Sp. z o.o.

Oprogramowanie CRM

 Oprogramowanie CRM

EKO-7 w ramach swojej działalności oferuje specjalistyczne oprogramowanie dla firm, w tym systemy CRM w technologii SaaS. Zapraszamy. więcej »
Dodano: 2014-08-06
Brak danych

Programy do obsługi sklepów i małych firm

 Programy do obsługi sklepów i małych firm

Program Small Business jest przeznaczony do obsługi małych i średnich firm. W szczególności oprogramowanie to jest dedykowane dla firm handlowych, które posiadają urządzenia fiskalne. więcej »
Dodano: 2014-08-05
Brak danych

FIS-POS BISTRO

 FIS-POS BISTRO

System FIS-POS BISTRO został zaprojektowany z myślą o małych i średnich placówkach gastronomicznych, restauracjach, punktach handlowych. Interfejs od strony użytkownika jest czytelny, przejrzysty i jego obsługa nie wymaga dodatkowych szkoleń. Szybkość i wydajność systemu na dowolnych parametrach urządzeń dotykowych sprawia że FIS-POS BISTRO jest systemem uniwersalnym , wspomagającym sprzedaż w każdych warunkach. więcej »
Dodano: 2014-08-05
FLASHCOMCena: 750 zł

Platforma B2B

 Platforma B2B

Platforma B2B wprowadza nowatorskie podejście do zagadnienia elektronicznej wymiany informacji między współpracującymi przedsiębiorstwami. To dedykowane rozwiązanie, przystosowane do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw zarówno pod względem bogatej funkcjonalności oraz atrakcyjnej ceny i prostego sposobu wdrażania. System B2B służy do wymiany danych pomiędzy systemami ERP Partnerów biznesowych. Danymi podlegającymi wymianie są m.in.: katalog produktów i usług; cenniki; zapytania ofertowe; oferty; zamówienia; reklamacje. więcej »
Dodano: 2014-07-24
Graphcom Sp. z o.o.

E-KALISZ_PL BISTRO POS DLA PIZZERI RESTAURACJI WAGIKASY_PL

 E-KALISZ_PL BISTRO POS DLA PIZZERI RESTAURACJI WAGIKASY_PL

JAKO AUTORYZOWANY DEALER OPROGRAMOWANIA SYMPLEX OFERUJEMY: BISTRO System obsługi pizzerii barów restauracji: Zapewnimy: sprzęt niezbędny do pracy przeszkolimy pracowników wdrożymy cały system od podstaw nadzorujemy system SZYBKA FACHOWA OBSŁUGA KONTAKT 609 390 639 więcej »
Dodano: 2014-07-23
Symplex

Wirtualne wycieczki

 Wirtualne wycieczki

Naszym klientom oferujemy wirtualne wycieczki. Posiadamy profesjonalny sprzęt potrzebny do wykonania tego typu zleceń. Pozwalają one na dokładne poznanie interesującego obiektu. Nasze realizacje na stronie WWW: www.adapt-systems.pl więcej »
Dodano: 2014-07-23
Brak danych

NORMA EXPERT

 NORMA EXPERT

Norma EXPERT to najnowsza "NORMA" do kosztorysowania. Sprawdza się przy tworzeniu kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną na podstawie bazy KNR i innych katalogów jak i kalkulacji własnych. Posiada zaawansowane funkcje pozwalające na sporządzanie kosztorysów wariantowych, złożonych i porównawczych, oraz tworzenie pozycji scalonych. Dodatkowo wyposażona w moduł Wykopy, wymianę danych z MIARA Pro. W połączeniu tych dwóch produktów przedmiarujesz z pliku dwg/pdf na ekranie i przenosisz dane do NORMA. Wczytuje również przedmiary, kosztorysy nakładcze z plików PDF. więcej »
Dodano: 2014-07-21
Athenasoft Sp. z o.o.

Norma PRO zawsze najnowsza wersja

Norma PRO zawsze najnowsza wersja

Norma PRO to najpopularniejszy program do kosztorysowania. Sprawdza się przy tworzeniu kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną na podstawie bazy KNR i innych katalogów jak i kalkulacji własnych. Posiada zaawansowane funkcje pozwalające na sporządzanie kosztorysów wariantowych, złożonych i porównawczych, oraz tworzenie pozycji scalonych. Wersja 4.46 i nowsze wczytują przedmiary, kosztorysy nakładcze z plików PDF. więcej »
Dodano: 2014-07-21
Athenasoft Sp. z o.o.

Autodesk AutoCAD Building Design Suite

 Autodesk AutoCAD Building Design Suite

Pakiet Autodesk AutoCAD Building Design Suite został stworzony aby sprostać wyzwaniom całego procesu projektowego w branży budowlanej. Narzędzia w nim zawarte pozwalają wykonać projekt od etapu koncepcyjnego do etapu wykonawczego wraz z możliwością koordynacji postępu prac. W zależności od zakresu i stopnia skomplikowania projektu – pakiet Building występuje w trzech wersjach: - Standard - Premium - Ultimate. więcej »
Dodano: 2014-07-11
Autodesk

Autodesk AutoCAD Revit LT Suite

 Autodesk AutoCAD Revit LT Suite

Pakiet Autodesk AutoCAD Revit LT Suite został stworzony z myślą o małych biurach projektowych i pracowniach jednoosobowych, którzy chcą zakupić programy w niskiej cenie i zacząć tworzyć swoje projekty w technologii BIM. Pakiet składa się z programu Autodesk AutoCAD LT i Autodesk Revit LT. Program Autodesk Revit LT ze względu na swoją funkcjonalność jest głównie dedykowany dla architektów. więcej »
Dodano: 2014-07-11
Autodesk

Autodesk AutoCAD LT

 Autodesk AutoCAD LT

AutoCAD LT to najpopularniejszy program do projektowania. Używany do tworzenia projektów na całym świecie w biurach projektowych. więcej »
Dodano: 2014-07-11
Autodesk

Autodesk AutoCAD

 Autodesk AutoCAD

Program Autodesk AutoCAD jest najczęściej używanym narzędziem do tworzenia projektów przez architektów, konstruktorów, projektantów instalacji oraz mechaników. więcej »
Dodano: 2014-07-11
Autodesk

G Data Internet Security for Android

 G Data Internet Security for Android

G Data Internet Security for Android G Data Internet Security for Android oferuje kompleksową ochronę urządzeń mobilnych z Androidem. Oprócz ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, szkodliwymi aplikacjami i innymi zagrożeniami z internetu, nasza aplikacja chroni przed fatalnymi konsekwencjami zgubienia lub kradzieży sprzętu. Smartfon może zostać zlokalizowany dzięki nadajnikowi GPS, a dane przechowywane w jego pamięci mogą zostać zdalnie wykasowane chroniąc je przed dostępem osób niepowołanych. więcej »
Dodano: 2014-06-28
G Data

Klasa produktu:ANTIVIRUS
Zawartość pakietu:G Data Internet Security for Android

G Data TOTAL PROTECTION

 G Data TOTAL PROTECTION

G Data TOTAL PROTECTION Bezpieczna bankowość i zakupy online BankGuard 2.0 to opatentowana technologia chroniąca przed wykradzeniem danych dostępowych do usług bankowości elektronicznej. Teraz z dodatkową ochroną przed keyloggerami Firewall chroniący przed atakami hakerów monitoruje wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące dostarczając tym samym sprawdzonej ochrony przed atakami sieciowymi Kontrola urządzeń określaj kto może korzystać z przenośnych dysków, nośników pamięci i innych urządzeń na Twoim komputerze Sejf moduł do przechowywania poufnych danych na wypadek kradzieży lub dostępu osób nieuprawnionych do Twojego komputera Bezpieczne kopie zapasowe w chmurze funkcja pozwala na tworzenie kopii zapasowych lokalnie oraz z wykorzystaniem popularnych usług w chmurze jak Dropbox czy Dysk Google. Kopie tworzone są automatycznie i zostają zabezpieczone hasłem AntiSpam powiedz stop reklamom i wiadomościom wykradającym dane dostępowe. więcej »
Dodano: 2014-06-28
G Data

Klasa produktu:ANTIVIRUS
Zawartość pakietu:G Data TOTAL PROTECTION

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.