Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 321 do 340 z 637

enova Handel

 enova Handel

Funkcje modułu obejmują: • tworzenie kart towarowych i usługowych, • definiowanie cen i tworzenie cenników, • przechowywanie informacji o kontrahentach, bankach i urzędach oraz • wystawianie dokumentów handlowych i magazynowych. więcej »
Dodano: 2013-11-10
Soneta Sp. z o.o.

Rodzina:ERP

enova Produkcja

 enova Produkcja

Umożliwia: • obsługę produkcji w systemie zintegrowanym, powiązanie produkcji z modułem handlowo-magazynowym, • szybką kalkulacja kosztu wytworzenia, • szybkie definiowanie technologii z wykorzystaniem operacji wzorcowych, • swobodę generowania dokumentów magazynowych - na wybrane surowce/produkty, w tym na część ilości. więcej »
Dodano: 2013-11-10
Soneta Sp. z o.o.

Rodzina:ERP

Baseline™ to system do zarządzania firmą

 Baseline™ to system do zarządzania firmą

Baseline™ to system do zarządzania firmą, idealny dla średnich i dużych przedsiębiorstw, z myślą o których został zaprojektowany. To kompleksowe rozwiązanie, które łączy w sobie zalety systemu CRM, DMS, ERP oraz Business Intelligence. Z Baseline™ zaoszczędzasz czas i redukujesz koszty funkcjonowania firmy poprzez zintegrowanie procesów biznesowych i automatyzację codziennych czynności. Dzięki usprawnieniu komunikacji podwyższysz poziom obsługi i zadowolenia swoich Klientów. więcej »
Dodano: 2013-11-09
Baseline

Wersja językowa:polska

enova Księga Inwentarzowa

 enova Księga Inwentarzowa

Generuje aktualny plan amortyzacji, jak i plan amortyzacji na dowolny dzień. Ewidencjonuje wartości niematerialne i prawne oraz wyposażenie (obiekty o wartości niewystarczającej do uznania ich za środek trwały), które zaliczane są w poczet kosztów bez konieczności ich amortyzowania. Program obsługuje liniową, degresywną i jednorazową amortyzację oraz pozwala na ewidencję środków trwałych niepodlegających amortyzacji. Przy zastosowaniu degresywnej metody amortyzacji automatycznie stwierdza, od którego momentu raty amortyzacyjne powinny być liczone za pomocą algorytmu liniowego. Aplikacja pozwala również na prowadzenie terminarza zdarzeń związanych ze środkami trwałymi, takimi jak przeglądy, legalizacje czy wyceny. Moduł umożliwia również ewidencję zestawów środków trwałych. Kolejnym jego atutem jest możliwość rozpoczęcia w dowolnym momencie roku (wprowadzanie danych i sukcesywne wyznaczanie umorzeń od dowolnej daty w przeszłości lub wprowadzanie nie więcej »
Dodano: 2013-11-09
Soneta Sp. z o.o.

Rodzina:ERP

enova Księga Handlowa

 enova Księga Handlowa

Dla firm prowadzących księgowość opartą o plan kont Ewidencjonuje dokumenty, księgowania oraz sporządza deklaracje oraz sprawozdania bieżące i okresowe. Usprawnia codzienną pracę księgowych, a także zamykanie miesiąca i roku obrachunkowego. Podstawowe funkcje: • dziennik z możliwością wydzielania sub-dzienników, • ewidencja VAT zakupu i sprzedaży, • ewidencja dokumentów, które nie są fakturami VAT, • zestawienia sald i obrotów oraz • rozliczenia z kontrahentami. Moduł obejmuje również funkcjonalności enova Księga Podatkowa od ewidencji rozrachunków walutowych po definiowalny system filtrów. System reprezentuje nową generację oprogramowania do prowadzenia księgowości uproszczonej. Jest niezwykle elastyczny i dostosowuje się do potrzeb użytkowników. więcej »
Dodano: 2013-11-09
Soneta Sp. z o.o.

Rodzina:ERP

enova Księga Podatkowa

 enova Księga Podatkowa

Kompleksowa obsługa firmy w zakresie ewidencjonowania dokumentów, księgowania oraz sporządzania deklaracji i sprawozdań. Podstawowe funkcje to: • zapisy KPIR, • ewidencja VAT zakupu i sprzedaży, • ewidencja dokumentów, które nie są fakturami VAT, • zestawienia oraz • rozliczenia z kontrahentami. Ewidencja rozrachunków walutowych wraz z tabelą kursów oraz automatycznym naliczaniem i ewidencjonowaniem różnic kursowych, zarówno bieżących, jak i statystycznych (na koniec roku). Dostępne są noty odsetkowe, ponaglenia zapłaty, potwierdzenia salda, przelewy (w tym przelewy elektroniczne). W oparciu o wprowadzone do programu dokumenty oraz dekrety automatycznie sporządzane i drukowane są deklaracje dochodowe oraz VAT-7. System filtrów ułatwia przygotowywanie zestawień i pozyskiwanie informacji istotnych dla użytkownika więcej »
Dodano: 2013-11-09
Soneta Sp. z o.o.

enova Kadry Płace

 enova Kadry Płace

Wspomaga zarządzanie zasobami ludzkimi w firmach zatrudniających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Program spełnia wszystkie wymagania w zakresie ewidencji danych kadrowych, naliczania wynagrodzeń, zasiłków chorobowych, podatków oraz składek ZUS. Dzięki właściwej i przyjaznej strukturze użytkownik może sam dostosować jego pracę do zmieniających się przepisów Współpracuje z programem Płatnik i dowolnymi rejestratorami czasu pracy. Gwarantuje również pełną kompatybilność z programami pakietu MS Office. więcej »
Dodano: 2013-11-09
Soneta Sp. z o.o.

Klasa produktu:KP
Rodzina:ERP
Wersja językowa:polska

Spectrasonics Omnisphere

 Spectrasonics Omnisphere

SPECTRASONICS OMNISPHERE Dzięki połączeniu wielu technik syntezy czasu rzeczywistego i biblioteki psychoakustycznych dźwięków OMNISPHERE brzmi wyjątkowo w porównaniu z innymi instrumentami wirtualnymi. W instrumencie poraz pierwszy wykorzystano technologię STEAM Engine. Jest on kontynuacją popularnego instrumentu Atmosphere, biblioteka jest tu jednak 10 razy większa. -Vast Core Library - ponad 40GB tysiące brzmień -zintegrowana biblioteka Atmosphere -innowacyjna "psychoakustyczne" generowanie dźwięku dla uzyskania "organicznej" syntezy -prosty interfejs -Stack Mode interfejs umożliwia skomplikowane łączenie i układanie brzmień :patch layering, splits, and crossfades -Zaawansowani użytkownicy mogą krok po kroku ingerować w syntezę -rozbudowana wyszukiwarka brzmień, po opisach, tonacjach, gatunkach,zdjęciach -8 niezależnych Arpeggiatorów -8-częściowy multitimbral z wbudowanym Mixerem, Aux FX i efektami masterowymi w racku -12 efektów na patch -zaawansowana funkcja midi learn" -wiele g więcej »
Dodano: 2013-10-29
Spectrasonics

Format nośnika:dvd

Tontrack Superior Drummer 2 crossgrade z wersji EZ drummer

 Tontrack Superior Drummer 2 crossgrade z wersji EZ drummer

Toontrack Superior Drummer 2.0 Crossgrade z EZ-Drummer Do instalacji wymagany EZ-Drummer Superior Drummer® 2.0 to całkowicie zmodyfikowana technologia z dfh "Superior engine" ale nie tracąca nic z dbałości o dźwięk i jakość jaką mają samplery perkusyjne Toontrack® . Superior Drummer® 2.0 został zmodyfikowany w celu lepszej współpracy z perkusjami elektoronicznymi (e-drums) lepszym wykorzystaniem multisampli i szybszym ładowaniem próbek. Superior Drummer® zawiera zestaw plików midi zagranych przez znakomitego perkusistę Nira Zidkyahu .Pliki są odtwarzane w specjalnym playerze EZplayer® pro.Współpraca z firmą Sonalksis zaowocowała dodaniem znakomitych efektów (5-band EQ, high and low pass filter, compressor, gate and transient designer filters) nowy interfejs: • ADSR • X-pads – ładowanie instrumentów z biblioteki Toontrack® library to add positions or to double instruments on the position of your choice. • możliwość ładowania i kombinacji brzmień dfh Superior z brzmieniami EZdrummer® więcej »
Dodano: 2013-10-29
ToontrackCena: 670 zł

Format nośnika:dvd

program PRO TOOLS 11 11

 program PRO TOOLS 11 11

wersji 11 stał się jeszcze bardziej wydajny dzięki ultra wydajnemu 64-bitowemu silnikowi programu Avid Audio Engine oraz przełomowym funkcjonalnym narzędziom. Pozwala to na tworzenie najbardziej złożonych i wymagających produkcji muzycznych Avid Audio Engine to to wielokrotnie większa moc obliczeniowa za pomocą tego samego hardwaru. 64 bitowa architektura programu umożliwia wykorzystanie większej ilości instrumentów virtualych i wtyczek efektowych. Teraz wydajność systemu oraz zapas pamięci pozwala na tworzenie najbardziej rozbudowanych projektów Zgrywaj miksy błyskawicznie dzięki offline bounce. Zapomnij o czekaniu – przyśpiesz zgrywanie twojego miksu dzięki szybszemu zgrywaniu niż w czasie rzeczywistym Miej większą kontrolę nad swoimi miksami dzięki nowym opcjom pomiarowym (dostępne tylko dla Pro Toolsa HD 11). Nowy standard pomiarowy wykorzystany w nowym Pro Toolsie HD zapewnia dużą różnorodność, dzięki czemu będziesz mógł tworzyć najlepsze możliwe miksy. Odtw więcej »
Dodano: 2013-10-29
AVIDCena: 2700 zł

Format nośnika:dvd

Program Sibelius 7 student wersja edu dla studenta

 Program Sibelius 7 student wersja edu dla studenta

Wersja edukacyjna w specjalnej ofercie cenowej dla uczniów szkół średnich i studentów, Wersja pudełkowa zawiera kartę rejestracyjną Education Eligibility Verification z kodem i instrukcją rejestracji, instrukcję Quick Start Guide, oraz płyty instalacyjne Sibelius 7, Kody System ID i Activation ID do aktywacji+instrukcja w jęz polskim ok. 90 stron więcej »
Dodano: 2013-10-29
AVIDCena: 1130 zł

Service Cloud

 Service Cloud

Service Cloud jest w systemie Salesforce.com aplikacją dedykowaną do procesów obsługi klienta. Dzięki niej obsługa klienta jest nowoczesna i znacznie bardziej produktywna. Użytkownicy systemu mają pełny zestaw informacji w jednym miejscu. Pozwala to obsługę klienta „w czasie rzeczywistym”. Najważniejsze funkcje składające się na Service Cloud: -Sprawa - główny obiekt zawierający informacje na temat problemu związanego z klientem -Rozwiązanie - budowany na bieżąco zestaw rozwiązań problemów klienta. Teraz możesz szybko odszukać lub uzyskać rozwiązanie problemu, jaki zgłosił klient. -Umowy i zapisy - bieżący dostęp do umów klienta (zapisy i SLA). Masz pewność, że klient otrzymuje serwis najwyższyj jakości. -Chatter - nowy sposób komunikacji pomiędzy użytkownikami systemu. -Call center – wszystko, co jest niezbędne dla nowoczensgo Call center. -Portal klienta -Partnerzy - twoja obsługa klienta jest bardziej efektywna i szybsza. -Mobilność – serwisuj klientów z dowolnego miejsca. więcej »
Dodano: 2013-10-25
Salesforce.com

Sales Cloud

 Sales Cloud

Sales Cloud jest w systemie Salesforce.com aplikacją dedykowaną do obsługi procesów sprzedaży i około-sprzedażowych. Dzięki niej pracownicy działu sprzedaży są znacznie bardziej produktywni. Najważniejsze funkcje składające się na Salesforce.com Sales Cloud: -Konta i kontakty – informacje o klientach oraz osobach kontaktowych u klientów. -Marketing i klienci potencjalni – umożliwia pozyskiwanie potencjalnych klientów jako klientów firmy. M.in. umożliwia definiowanie, używanie i monitorowanie kampanii marketingowych. -Okazje biznesowe i oferty – umożliwia rejestrowanie okazji, przygotowanie ofert, śledzenie konkurentów i konkurencyjnych ofert przetwarzajc efektywnie potencjalną sprzedaż w rzeczywiste transakcje. -Workflow & approvals – narzędzie do budowania schematów przepływu informacji między osobami w firmie, automatyzuje i przyspiesz procesy zatwierdzania informacji -Mobile – użytkownicy mają dostęp do Salesforce na wielu platformach: Android, iPad, iPhone, BackBerry. więcej »
Dodano: 2013-10-25
Salesforce.com

system ERP dla firm

 system ERP dla firm

enova firmy Soneta to zintegrowany system wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem. System ERP enova występuje w trzech wariantach: srebrnazłotaplatynowa Dzięki temu fima każdej wielkości dopasuje go do swoich potrzeb. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce korzysta z oprogramowania enova, które ocenia jako najlepszy program kadrowy i księgowy. Sprzedajemy wszystkie moduły dostępne na stronie producenta więcej »
Dodano: 2013-10-24
Soneta Sp. z o.o.

Klasa produktu:Systemy ERP
Rodzina:FK
Typ licencji:stanowisko
Liczba użytkowników:1 szt.
Wersja produktu:Najnowsza
Wersja językowa:polska

Symfonia

 Symfonia

Symfonia Pakiet wspierający zarządzanie firmy, ułatwiający codzienną jej działalność w zakresie ewidencji i obsługi zdarzeń gospodarczych. Programy Systemu Symfonia: Finanse i Księgowość Księgowość Kadry i Płace Handel Produkcja Środki Trwałe Analizy Finansowe Faktura e-Deklaracje e-Dokumenty więcej »
Dodano: 2013-10-22
Sage

Comarch ERP Optima

 Comarch ERP Optima

Comarch Erp Optima Comarch ERP Optima to oprogramowanie stworzone dla firm z każdej branży. Składa się ze zintegrowanych aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Dostępne Funkcje: Fakturowanie Handel z magazynem Sprzedaż w Internecie Serwis CRM Księgowość, Kadry i Płace Biura rachunkowe Zarządzanie więcej »
Dodano: 2013-10-22
COMARCH

Enova

 Enova

Enova Oprogramowanie Enova usprawnia i automatyzuje zarządzanie własną firmą. Dostępne moduły: Kadry Płace Księgowość Handel i Produkcja Serwis i Wypożyczalnia CRM Workflow Analizy Zarządzanie projektami Szkolenia i Członkowie więcej »
Dodano: 2013-10-22
Soneta

System sprzedaży Small Business

 System sprzedaży Small Business

Small Business wersja mini 250 zł wersja MiniKasa 120 zł Sprzedaż 600 zł Sprzedaż + kasy fiskalne 800 zł Sprzedaż + kadry-płace 800 zł Sprzedaż + księga przychodów i rozchodów 800 zł Sprzedaż + kasy + kadry-płace 900 zł Sprzedaż + kasy + księga przych. i rozch. 900 zł Sprzedaż + kadry-płace + księga przych. i rozch. 900 zł Sprzedaż + kasy + księga przych. i rozch. + kadry-płace 1000 zł więcej »
Dodano: 2013-10-15
Symplex

Format nośnika:karta pamięci
Wersja językowa:polska

Supremo Remote Desktop SOLO

 Supremo Remote Desktop SOLO

Supremo Remote Desktop to program umożliwiający kontrolowanie pulpitu zdalnego komputera z systemem Windows. Jego używanie nie wymaga instalacji ani zmian w konfiguracji routera lub zapory sieciowej. Supremo znakomicie przydaje się osobom zdalnie udzielających wsparcia - zestawienie połączenia ogranicza się do pobrania i uruchomienia niewielkiego programu na obydwu komputerach. Program jest bezpłatny do użytku prywatnego. Licencja SOLO pozwala na wykorzystanie komercyjne. W ramach licencji można nawiązywać jednocześnie jedno połączenie. Większą liczbę jednoczesnych sesji umożliwia licencja BUSINESS (również dostępna w naszym sklepie). - Łatwa obsługa - Brak konieczności konfigurowania routera/zapory - Szyfrowanie połączeń - Przesyłanie plików w obie strony - Wbudowany czat Plik instalacyjny dostępny do pobrania na stronie sklepu KillVir.pl Wymagania: Windows XP/Vista/7/8 (32/64-bit) Windows Server 2003/2008/2012 (32/64-bit) więcej »
Dodano: 2013-10-11
NanosystemsCena: 499 zł

Typ licencji:licencja elektroniczna (ESD)
Ważność licencji:12 miesiące
Wersja językowa:polska

Oprogramowanie antywirusowe i firmowe

 Oprogramowanie antywirusowe i firmowe

Specjalizujemy się z dostarczaniu programów antywirusowych. Jesteśmy partnerami firmy ESET (NOD32, Smart Security) oraz GData (Internet Security). W sprzedaży posiadamy licencje pojedyncze jak i zbiorowe. U nas możesz kupić dowolną liczbę licencji oraz wykupić przedłużenie obecnej licencji na bardzo dobrych warunkach. Sprawdź ofertę cenową - napisz lub zadzwoń. Mamy dla Państwa ofertę praktycznie wszystkich dostępnych na rynku programów: - systemy operacyjne - programy graficzne - biurowe - firmowe (specjalizujemy się w programach firmy INSERT - Subiekt, Rewizor - prowadzimy serwis) W celu sprawdzenia ceny oprogramowania wyślij do nas prośbę o wycenę. Oferujemy także własny program do prowadzenia kadr i płac w przedsiębiorstwie więcej »
Dodano: 2013-10-09
Programy antywirusowe i biurowe

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.