Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 321 do 340 z 634

Service Cloud

 Service Cloud

Service Cloud jest w systemie Salesforce.com aplikacją dedykowaną do procesów obsługi klienta. Dzięki niej obsługa klienta jest nowoczesna i znacznie bardziej produktywna. Użytkownicy systemu mają pełny zestaw informacji w jednym miejscu. Pozwala to obsługę klienta „w czasie rzeczywistym”. Najważniejsze funkcje składające się na Service Cloud: -Sprawa - główny obiekt zawierający informacje na temat problemu związanego z klientem -Rozwiązanie - budowany na bieżąco zestaw rozwiązań problemów klienta. Teraz możesz szybko odszukać lub uzyskać rozwiązanie problemu, jaki zgłosił klient. -Umowy i zapisy - bieżący dostęp do umów klienta (zapisy i SLA). Masz pewność, że klient otrzymuje serwis najwyższyj jakości. -Chatter - nowy sposób komunikacji pomiędzy użytkownikami systemu. -Call center – wszystko, co jest niezbędne dla nowoczensgo Call center. -Portal klienta -Partnerzy - twoja obsługa klienta jest bardziej efektywna i szybsza. -Mobilność – serwisuj klientów z dowolnego miejsca. więcej »
Dodano: 2013-10-25
Salesforce.com

Sales Cloud

 Sales Cloud

Sales Cloud jest w systemie Salesforce.com aplikacją dedykowaną do obsługi procesów sprzedaży i około-sprzedażowych. Dzięki niej pracownicy działu sprzedaży są znacznie bardziej produktywni. Najważniejsze funkcje składające się na Salesforce.com Sales Cloud: -Konta i kontakty – informacje o klientach oraz osobach kontaktowych u klientów. -Marketing i klienci potencjalni – umożliwia pozyskiwanie potencjalnych klientów jako klientów firmy. M.in. umożliwia definiowanie, używanie i monitorowanie kampanii marketingowych. -Okazje biznesowe i oferty – umożliwia rejestrowanie okazji, przygotowanie ofert, śledzenie konkurentów i konkurencyjnych ofert przetwarzajc efektywnie potencjalną sprzedaż w rzeczywiste transakcje. -Workflow & approvals – narzędzie do budowania schematów przepływu informacji między osobami w firmie, automatyzuje i przyspiesz procesy zatwierdzania informacji -Mobile – użytkownicy mają dostęp do Salesforce na wielu platformach: Android, iPad, iPhone, BackBerry. więcej »
Dodano: 2013-10-25
Salesforce.com

system ERP dla firm

 system ERP dla firm

enova firmy Soneta to zintegrowany system wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem. System ERP enova występuje w trzech wariantach: srebrnazłotaplatynowa Dzięki temu fima każdej wielkości dopasuje go do swoich potrzeb. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce korzysta z oprogramowania enova, które ocenia jako najlepszy program kadrowy i księgowy. Sprzedajemy wszystkie moduły dostępne na stronie producenta więcej »
Dodano: 2013-10-24
Soneta Sp. z o.o.

Klasa produktu:Systemy ERP
Rodzina:FK
Typ licencji:stanowisko
Liczba użytkowników:1 szt.
Wersja produktu:Najnowsza
Wersja językowa:polska

Symfonia

 Symfonia

Symfonia Pakiet wspierający zarządzanie firmy, ułatwiający codzienną jej działalność w zakresie ewidencji i obsługi zdarzeń gospodarczych. Programy Systemu Symfonia: Finanse i Księgowość Księgowość Kadry i Płace Handel Produkcja Środki Trwałe Analizy Finansowe Faktura e-Deklaracje e-Dokumenty więcej »
Dodano: 2013-10-22
Sage

Comarch ERP Optima

 Comarch ERP Optima

Comarch Erp Optima Comarch ERP Optima to oprogramowanie stworzone dla firm z każdej branży. Składa się ze zintegrowanych aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Dostępne Funkcje: Fakturowanie Handel z magazynem Sprzedaż w Internecie Serwis CRM Księgowość, Kadry i Płace Biura rachunkowe Zarządzanie więcej »
Dodano: 2013-10-22
COMARCH

Enova

 Enova

Enova Oprogramowanie Enova usprawnia i automatyzuje zarządzanie własną firmą. Dostępne moduły: Kadry Płace Księgowość Handel i Produkcja Serwis i Wypożyczalnia CRM Workflow Analizy Zarządzanie projektami Szkolenia i Członkowie więcej »
Dodano: 2013-10-22
Soneta

System sprzedaży Small Business

 System sprzedaży Small Business

Small Business wersja mini 250 zł wersja MiniKasa 120 zł Sprzedaż 600 zł Sprzedaż + kasy fiskalne 800 zł Sprzedaż + kadry-płace 800 zł Sprzedaż + księga przychodów i rozchodów 800 zł Sprzedaż + kasy + kadry-płace 900 zł Sprzedaż + kasy + księga przych. i rozch. 900 zł Sprzedaż + kadry-płace + księga przych. i rozch. 900 zł Sprzedaż + kasy + księga przych. i rozch. + kadry-płace 1000 zł więcej »
Dodano: 2013-10-15
Symplex

Format nośnika:karta pamięci
Wersja językowa:polska

Supremo Remote Desktop SOLO

 Supremo Remote Desktop SOLO

Supremo Remote Desktop to program umożliwiający kontrolowanie pulpitu zdalnego komputera z systemem Windows. Jego używanie nie wymaga instalacji ani zmian w konfiguracji routera lub zapory sieciowej. Supremo znakomicie przydaje się osobom zdalnie udzielających wsparcia - zestawienie połączenia ogranicza się do pobrania i uruchomienia niewielkiego programu na obydwu komputerach. Program jest bezpłatny do użytku prywatnego. Licencja SOLO pozwala na wykorzystanie komercyjne. W ramach licencji można nawiązywać jednocześnie jedno połączenie. Większą liczbę jednoczesnych sesji umożliwia licencja BUSINESS (również dostępna w naszym sklepie). - Łatwa obsługa - Brak konieczności konfigurowania routera/zapory - Szyfrowanie połączeń - Przesyłanie plików w obie strony - Wbudowany czat Plik instalacyjny dostępny do pobrania na stronie sklepu KillVir.pl Wymagania: Windows XP/Vista/7/8 (32/64-bit) Windows Server 2003/2008/2012 (32/64-bit) więcej »
Dodano: 2013-10-11
NanosystemsCena: 499 zł

Typ licencji:licencja elektroniczna (ESD)
Ważność licencji:12 miesiące
Wersja językowa:polska

Oprogramowanie antywirusowe i firmowe

 Oprogramowanie antywirusowe i firmowe

Specjalizujemy się z dostarczaniu programów antywirusowych. Jesteśmy partnerami firmy ESET (NOD32, Smart Security) oraz GData (Internet Security). W sprzedaży posiadamy licencje pojedyncze jak i zbiorowe. U nas możesz kupić dowolną liczbę licencji oraz wykupić przedłużenie obecnej licencji na bardzo dobrych warunkach. Sprawdź ofertę cenową - napisz lub zadzwoń. Mamy dla Państwa ofertę praktycznie wszystkich dostępnych na rynku programów: - systemy operacyjne - programy graficzne - biurowe - firmowe (specjalizujemy się w programach firmy INSERT - Subiekt, Rewizor - prowadzimy serwis) W celu sprawdzenia ceny oprogramowania wyślij do nas prośbę o wycenę. Oferujemy także własny program do prowadzenia kadr i płac w przedsiębiorstwie więcej »
Dodano: 2013-10-09
Programy antywirusowe i biurowe

Comarch ERP XL

 Comarch ERP XL

Zintegrowany system klasy ERP dla dużych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Przekonaj się, dlaczego Comarch ERP XL od lat jest najczęściej wybieranym systemem klasy ERP w Polsce. Dołącz do ponad 4000 Klientów z różnych branż. więcej »
Dodano: 2013-10-04
COMARCH

Program antywirusowy NOD32

Sprzedaż i instalacja oprogramowania antywirusowego ESET Nod32, licencje zbiorcze dla firm jak również pojedyncze dla klientów indywidualnych. Klient kupując pakiet co najmniej 5 licencji w wersji dla firm otrzymuje licencję do użytkowania oprogramowania na serwerowych systemach operacyjnych. więcej »
Dodano: 2013-09-25
ESET

Oprogramowanie dla firm

 Oprogramowanie dla firm

Oferujemy oprogramowanie dla firm, niezbędne do prowadzenia działalności m.in. w sprzedaży czy księgowości. Linia InsERT GT: Subiekt GT, Rachmistrz GT Gratyfikant GT, Rewizor GT, Gestor GT, Subiekt Sprint, Sello, mobilny Subiekt, rozszerzenia InsERT: niebieski Plus, czerwony Plus, zielony Plus Linia InsERT nexo: Subiekt nexo, Subiekt nexo pro, Rachmistrz nexo, Rachmistrz nexo pro, Rewizor nexo, Rewizor nexo pro więcej »
Dodano: 2013-09-24
Brak danych

Tanie oprogramowanie dla sklepów (145 zł netto)

 Tanie oprogramowanie dla sklepów (145 zł netto)

QUATTRO Eco to uproszczona wersja programu Merkury Quattro służąca głównie do programowania i obsługi kas fiskalnych. Quattro Eco dedykowany jest do małych i średnich sklepów chcących w łatwy sposób zarządzać baza towarową. obsługa listy towarów (prosta i szybka zmiana opisów towarów, dodawanie nowych towarów) programowanie listy towarów w kasie fiskalnej automatyczny odczyt danych z kasy fiskalnej możliwość obsługi i sprzedaży na drukarce fiskalnej wykonywanie podstawowych raportów sprzedaży sporządzanie remanentów prosta instalacja uproszczona ewidencja zakupów nadzór nad magazynem rejestracja sprzedaży uproszczona analiza wyników finansowych Program Quattro Eco, dzięki możliwości uaktualnienia do pełnej wersji Quattro, może ewoluować i rosnąć razem z firmą. Aktualizacja programu z wersji Quattro Eco do pełnej wersji Quattro jest bardzo prosta i można ją wykonać w każdym momencie, za dopłatą stanowiącą różnicę cen pomiędzy wersjami. więcej »
Dodano: 2011-04-10
Brak danych

Darmowe oprogramowanie dla małej gastronomii

 Darmowe oprogramowanie dla małej gastronomii

IzzyREST ZA DARMO Z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji darmową wersję programu izzyRest. Program przeznaczony jest dla klientów, którzy rozpoczynają dopiero działalność gastronomiczną, nie mają dużych potrzeb odnośnie oprogramowania i chcą odłożyć w czasie koszt zakupu systemu komputerowego. W stosunku do pełnej wersji, izzyRest w wersji JŁ posiada kilka ograniczeń: - brak możliwości korzystania z programu na kilku komputerach (zawsze jest to wersja jednostanowiskowa), - brak możliwości zainstalowania serwera bazy danych na innym komputerze - serwer bazy danych musi być zainstalowany na tym komputerze na którym działa program, - brak możliwości prowadzenia magazynów, - brak kont użytkowników i systemu uprawnień - istnieje tylko jeden użytkownik administrator z pełnymi prawami dostępu Po zainstalowaniu i zarejestrowaniu programu drogą mailową można z niego korzystać za darmo przez rok. Po tym okresie można zakupić pełną wersję programu bez utraty jakichkolwiek danych więcej »
Dodano: 2011-04-10
Brak danych

PC Market Lite

 PC Market Lite

PC Market Lite Najtańsza wersja PC Marketa przeznaczona wyłącznie dla obsługi kasy lub drukarki fiskalnej. Program umożliwia proste i samodzielne programowanie w kasie fiskalnej, jak również umożliwia odczyt sprzedaży z kasy. Program jest przeznaczony do obsługi małych sklepów, które nie potrzebują pełnego programu. Możliwe jest przejście w przyszłości na pełny PC Market -klient dopłaca tylko różnicę w cenie. Zapewniamy instalację i szkolenie za dodatkową opłatą. więcej »
Dodano: 2013-09-18
insoftCena: 150 zł

Klasa produktu:Program sklepowy
Typ licencji:box
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:cd
Wersja produktu:7.3

INSERT GT

W ofercie posiadamy wszystkie produkty firmy INSERT. Do zakupionego u nas oprogramowania zapewniamy wdrożenie, szkolenia, konfigurację dostosowaną do indywidualnych potrzeb użytkownika, stały nadzór serwisowy. więcej »
Dodano: 2013-09-10
Insert

Oprogramowanie dla firm

 Oprogramowanie dla firm

Oprogramowanie dla firm: proponujemy Państwu oprogramowanie dla firm specjalistyczne, biurowe, księgowe. Ponadto oferujemy serwis, który udziela pomocy przy rozwiązywaniu problemów z oprogramowaniem. więcej »
Dodano: 2013-09-04
Brak danych

Comarch ERP Optima

 Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Składa się ze zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Zaufało nam już ponad 50 000 Klientów, co klasyfikuje Comarch ERP Optima jako jeden z najchętniej wybieranych programów do obsługi małych i średnich firm. Poznaj Comarch ERP Optima: Fakturowanie, Handel z magazynem, Sprzedaż w internecie, Serwis, CRM, Księgowość, Kadry i Płace, Rozwiązanie dla Biur Rachunkowych, Zarządzanie, Analizy, Raportowanie. Wybierając Comarch ERP Optima masz możliwość wykorzystywania najnowszych narzędzi wspierających prowadzenie i zarządzanie Twoją firmą. Dowiedz się, jak dzięki dodatkowym rozwiązaniom zabezpieczać dane, wspierać decyzje biznesowe, budować nowe kanały sprzedaży, czy też zleźć swojego księgowego. więcej »
Dodano: 2013-08-27
Comarch SA

Klasa produktu:ERP
Rodzina:Comarch ERP Optima
Zawartość pakietu:Zależna od licencji
Format nośnika:dvd
Wersja produktu:Aktualna

Pakiet Comarch ERP Optima START Firma

 Pakiet Comarch ERP Optima START Firma

Comarch ERP Optima START Firma to specjalna propozycja dla małej firmy handlowej, która za atrakcyjną cenę otrzymuje kompleksowe rozwiązanie z wydajnym modułem Handel, wspomagającym prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej przy zastosowaniu automatycznej wyceny magazynu. Moduł zapewnia również proste prowadzenie wielu magazynów, automatyczne generowanie faktur z kilku dokumentów magazynowych, kompletacje towarów, obsługę opakowań kaucyjnych i zamienników. Dodatkowo pakiet zawiera łatwy w obsłudze moduł fakturujący. Ponadto dzięki połączeniu Modułu Handel z internetową galerią handlową iMall24 możliwe jest rozpoczęcie bezpłatnej sprzedaży towarów w Internecie za pośrednictwem tego portalu. W pakiecie dostępny jest również moduł Comarch ERP Optima CRM, który zawiera efektowny zestaw narzędzi do ofertowania oraz obsługę firmowej skrzynki mailingowej. Moduł Kasa/Bank usprawnia analizę i prognozowanie przepływów finansowych oraz ich windykację. więcej »
Dodano: 2013-08-13
COMARCHCena: 995 zł

Klasa produktu:ERP
Rodzina:Comarch ERP Optima
Zawartość pakietu:Mod. Handel
Kasa/Bank
CRM
Typ licencji:bez ograniczeń czasowych
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:dvd
Wersja produktu:2013.6.1

AVG PC TuneUp

 AVG PC TuneUp

Pc TuneUp to fantastyczny program, który służy do optymalizacji i przyspieszenia pracy komputera. Jest szczególnie ceniony przez zapalonych graczy, a także użytkowników, których wiedza o funkcjonowaniu systemów komputerowych jest niewielka. Można wykupić pełną, komercyjną wersję lub skorzystać z wersji testowej dostępnej na stronie http://www.avg.pl/pobierz/avg_tuh/avg-pctuneup_trial Program wpływa na następujące cechy komputera: przyspiesza działanie gier i innych aplikacjisprawia, że filmy działają płynniejzwiększa szybkość ładowania plikówzwiększa szybkość dostępu do internetuzwalnia wolne miejsce na dyskuczyści pliki rejestruzwiększa szybkość dyskupomaga trwale usunąć plikizapewnia ochronę prywatnościmonitoruje stan dysku twardego więcej »
Dodano: 2013-08-12
AVGCena: 148 zł

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.