Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 261 do 280 z 619

KS-AOW Apteka Windows

 KS-AOW Apteka Windows

Szczegółowy opis modułów wraz z instrukcjami : http://www.kamsoft.pl/prod/aow/Instrukcje.htm Ceny oprogramowania i modułów dodatkowych nie zawierają wdrożenia i przeszkolenia. W celu uzyskania oferty indywidualnej, prosimy kontaktować się mailowo lub telefonicznie : 530 304 157. Po zamówieniu, prosimy przesłać zeskanowane zezwolenie na prowadzenie apteki / punktu aptecznego na adres : marek@quado.pl Film przedstawiający ogólne działania programu : http://www.youtube.com/watch?v=Xx9i9oheO8E KS-AOW jest najpopularniejszym w Polsce kompleksowym Systemem wspomagania pracy aptek, pracującym w środowisku Windows. System wykorzystuje w swojej pracy bazy typu SQL oraz technologie internetowe. Szczególny nacisk w Systemie położono na sprawną i szybką obsługę. Zastosowano również rozwiązania pozwalające na wykorzystanie drukarek igłowych i ich pracę z Systemem w trybie znakowym. System KS-AOW składa się z kilkunastu powiązanych ze sobą modułów zapewniających szeroki zakres możliwości. Fun więcej »
Dodano: 2014-04-07
KamsoftCena: 2969 zł

Zawartość pakietu:nośnik z programem i licencją
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska

Connect+ 2.2

 Connect+ 2.2

Connect+ jest systemem do zarządzania procesami biznesowymi w zakresie uprawnień, narzędzi i dostępów. Umożliwia pełną automatyzację, kontrolę oraz przejrzystość procesów personalnych i administracyjnych zgodnie z regulacjami prawnymi i wewnętrznymi, związanych z pracownikami, współpracownikami, konsultantami i dostawcami. więcej »
Dodano: 2014-04-02
Vector Networks

Aplikacje internetowe

 Aplikacje internetowe

Zajmujemy się analizą, projektowaniem i wykonywaniem aplikacji dostępnych przez przeglądarki internetowe zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych. Istnieje możliwość korzystania z aplikacji w formule SaaS. więcej »
Dodano: 2014-04-01
Brak danych

Nod32 Antywirus x86/x64

 Nod32 Antywirus x86/x64

Program antywirusowy i antyspyware przeznaczony do ochrony komputerów z wszystkimi wspieranymi wersjami Windows (8.1 / 8 / 7 / Vista / XP). więcej »
Dodano: 2014-03-30
ESETCena: 99 zł

Klasa produktu:Oprogramowanie biurowe
Rodzina:Antywius
Typ licencji:Licencja w wersji elektronicznej
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Wersja językowa:polska

Oprogramowanie dla wodociągów Infote_Billingi

 Oprogramowanie dla wodociągów Infote_Billingi

Infote Billingi to nowoczesny program zintegrowany z oprogramowaniem finansowo księgowym enova. Dzięki nowoczesnej architekturze może być dostosowany na potrzeby zarówno małej firmy jak i dużego przedsiębiorstwa. Umożliwia integrację z dowolnym systemem do zdalnych odczytów radiowych. W pakiecie również wydajny i prosty w obsłudze system inkasencki. więcej »
Dodano: 2013-05-14
Brak danych

Programy użytkowe dla firm

 Programy użytkowe dla firm

Do zaoferowania swoim klientom mamy m.in.: różnego rodzaju programy użytkowe dla firm, w tym m.in. systemy operacyjne Microsoft, programy antywirusowe, programy fakturowe i programy rozliczeniowe dla małych i średnich firm. więcej »
Dodano: 2011-10-18
InsERT, Comarch, Insoft, Microsoft

System sprzedaży, program HiperMarket

 System sprzedaży, program HiperMarket

System sprzedaży „HiperMarket”, wdrożony do tej pory w około 1500 sklepach, to dedykowane oprogramowanie sklepów, dla handlu usprawniające pracę i sprzedaż dla sklepów. Nasze oprogramowanie umożliwia centralne zarządzanie siecią placówek: począwszy od sieci sklepów, hurtowni, hipermarketów, poprzez jednostki produkcyjne takie jak piekarnie czy cukiernie, po gastronomię (np. restauracje, bary). system sprzedaży HiperMarket: http://www.hm.net.pl/oferta/hipermarket.html więcej »
Dodano: 2011-07-14
Net Sp. z o.o.

Klasa produktu:Program sprzedaży
Rodzina:System sprzedaży
Typ licencji:Wersja pełna
Wersja językowa:polska

Program dla marketów i magazynów PCMarket

 Program dla marketów i magazynów PCMarket

Program PC - Market pozwala na szybkie znalezienie najlepiej i najgorzej sprzedających się towarów oraz prześledzenie dokładnej historii towaru (od wprowadzenia na magazyn do sprzedania ostatniej sztuki). Program umożliwia także sprawdzenie stanu rozliczenia z kontrahentami (ilość niezapłaconych faktur i nieodebranych pieniędzy). Dzięki niemu można podglądnąć zarobki sklepu - program poda, jaką kwotę marży zrealizował sklep na sprzedanych towarach. Ponadto umożliwia sprawdzenie bieżącego stanu kasy, dzięki czemu w każdej chwili dowiesz się ile pieniędzy powinno się znajdować w kasetce kasjera. Przy wykorzystaniu programu można sporządzić zamówienie bez chodzenia między półkami sklepowymi. więcej »
Dodano: 2014-03-25
insoft

Vario.One

 Vario.One

Jest to nowoczesne oraz wydajne rozwiązanie, które pozwalają zarządzać informacją, a ponadto sterować obiegiem informacji, przystosowanym do pracy w różnych otoczeniach informatycznych oraz przystosowanym do zmian w nich zachodzących. Ergonomicznie zbudowany interfejs zapewnia łatwe poruszanie się w systemie. Systemu pozwala na zarządzanie procesami biznesowymi (BPM), czyli wszelkimi procesami związanymi z obiegiem dokumentacji zewnętrznej i wewnętrznej, rejestracją, wnioskowaniem i rozliczaniem kart pracy, reklamacji, a także zakładowego archiwum oraz wieloma innymi procesami. Wykres Gantta jest graficznym odwzorowanie struktur projektu i pozwala na zarządzanie zasobami, grupą projektową, terminarzem, kosztami projektów. Całość bsługi dokumentacji wysyłanej za pośrednictwem poczty tradycyjnej, e-mail oraz faksu, rejestracja korespondencji, dziennik korespondencji i praca grupowa - sekwencja zadań, podział ról, praca grupowa na dokumentach. więcej »
Dodano: 2014-03-20
VarioCena: 590.4 zł

Rodzina:Vario
Typ licencji:jednostanowiskowa
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska

Mówik Pro - proteza mowy Mówik Pro 1.22a

 Mówik Pro - proteza mowy Mówik Pro 1.22a

Program MÓWik PRO, działający w oparciu o system Android (tablety, smartfony) , z syntezą mowy Ivona (głos męski, głos damski), przeznaczony do komunikacji alternatywnej i wspomagającej, dla osób mających poważne problemy z porozumiewaniem się za pomocą mowy. Wersja PRO umożliwia wymianę symboli MÓWik w gotowych tablicach na własne pliki graficzne oraz regulację odstępów między przyciskami. Do wyboru kilka rodzajów tablic z głosem męskim i kobiecym: 1. Dorosły - tablice zawierające słownictwo dorosłej osoby. 2. Dziecko I - proste tablice ze słownictwem dziecka. 3. Dziecko II - bardziej złożone tablice dla dziecka. Przed złożeniem zamówienia wybierz odpowiedni głos i rodzaj tablic. Dokładny opis tablic znajdziesz na stronie www.mowik.pl Wersja 1.21 umożliwia robienie zdjęć i automatyczne wstawianie do tablic. MÓWik jest jedynym w pełni polskim programem przeznaczonym dla osób, które z różnych powodów nie mogą mówić. Jest przeznaczony na smartfony i tablety z ekranami dotykowymi więcej »
Dodano: 2014-03-20
MówikCena: 880 zł

Zawartość pakietu:program
karta microSD
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:karta pamięci
Wersja językowa:polska

Program Bistro-program dla restauracji

 Program Bistro-program dla restauracji

Sprzedajemy i wdrażamy oprogramowanie do kompleksowej obsługi restauracji -program Bistro firmy Symplex. BISTRO BUSINESS - bardzo popularny program- możliwości programu: doskonale sprawdza się zarówno w restauracji, fast foodzie, czy pizzerii prosty w obsłudze, przejrzysty interfejs (czas szkolenia kelnera to ok. 15 min) niewielkie wymagania systemowe, duża szybkość działania praktycznie dowolna ilość zdefiniowanych kelnerów, współpraca ze wszystkimi dostępnymi drukarkami fiskalnymi i kuchennymi, dowolne definiowanie sal i stolików, obsługa zamówień "na wynos" oraz "dostawa do domu", terminal kuchenny, możliwość obsługi na ekranie dotykowym,terminalu komputerowym, raporty kelnerskie,rozliczanie kierowców itp więcej »
Dodano: 2013-03-25
Symplex Kłodzko

izzyRest ZA DARMO

 izzyRest ZA DARMO

Program przeznaczony jest dla klientów, którzy rozpoczynają dopiero działalność gastronomiczną, nie mają dużych potrzeb odnośnie oprogramowania i chcą odłożyć w czasie koszt zakupu systemu komputerowego. W stosunku do pełnej wersji, izzyRest w wersji JŁ posiada kilka ograniczeń: - brak możliwości korzystania z programu na kilku komputerach - brak możliwości zainstalowania serwera bazy danych na innym komputerze - brak możliwości prowadzenia magazynów, - brak kont użytkowników i systemu uprawnień - istnieje tylko jeden użytkownik administrator z pełnymi prawami dostępu, - brak możliwości definiowania ekranu kelnerskiego, - brak możliwości robienia zaawansowanych analiz i raportów, - brak możliwości wprowadzania kart rabatowych, Po zainstalowaniu i zarejestrowaniu programu drogą mailową można z niego korzystać za darmo przez rok. Po tym okresie można zakupić pełną wersję programu bez utraty jakichkolwiek danych. więcej »
Dodano: 2014-03-13
MERCO

Ważność licencji:12 miesiące
Wersja językowa:polska

izzyRest / 4Rest (system gastronomiczny)

izzyRest   / 4Rest (system gastronomiczny)

3 OPCJE LICENCJONOWANIA 4Rest POS - wersja systemu niezastąpiona w każdej działalności gastronomicznej gdzie nie potrzebujesz rozliczać magazynów (możesz między innnymi: pracować w trybie POS na ekranie dotykowym, kontrolować rachunki kelnerskie otwarte i zamknięte z dostępem do pełnej ich historii, kontrolować rozliczenia kelnerów, sporządzać dowolne raporty. 4Rest 1 licencja - w wersji jednostanowiskowej z pełną funkcjonalnością. W tej wersji to licencja dla użytkownika pracującego na jednym komputerze (np. w godzinach pracy restauracji jako terminal klenerski POS, później jako obsługa magazynów, kontrola rachunków, rozliczeń, itp.) - idealne rozwiązanie dla małych restauracji, pubów, kawiarni, itp. 4Rest - Program dla restauracji w pełnej wersji - umożliwia kompleksową obsługę wszystkich aspektów związanych z działalnością restauracji, w ramach zakupu programu klient otrzymuje dwie licencje umożliwiające uruchamianie modułu 4Rest POS lub modułu 4Rest Biuro/Mag więcej »
Dodano: 2014-03-13
MERCO

Wersja językowa:polska

PC-POS

 PC-POS

PC-POS 7 - podstawowe możliwości programu: - obsługa ekranów dotykowych i klawiatur programowalnych - obsługa rabatów, - obsługa kart lojalnościowych i kart płatniczych - rozliczenia kasjera z różnych form płatności - obsługa kodów ważonych - rozbudowana konfiguracja uprawnień dla personelu - możliwość otwarcia równocześnie kilku paragonów - wysokie bezpieczeństwo pracy i danych - nieprzerwana praca nawet przy utracie połączenia z serwerem bazodanowym - współpraca z programami magazynowymi - przede wszystkim z PC-Market 7 - wystawianie faktur do paragonów – przy współpracy z PC-Market 7. PC-POS 7 – sposoby wyszukania sprzedawanego towaru: - z użyciem czytnika kodów kreskowych (RS, klawiaturowy, USB) - przez ręczne wpisanie kodu, gdy kod kreskowy jest uszkodzony - po nazwie na liście towarów - przez definiowanie warunków na wybranych kolumnach na liście towarów - przez definiowane ikony szybkiej sprzedaży - przez zaprogramowane klawisze szybkiej sprzedaży na klawiaturze. więcej »
Dodano: 2014-03-13
insoft

Wersja językowa:polska

PC-Market 7

 PC-Market 7

Dzięki programowi PC-Market 7: Szybko znajdziesz najgorzej i najlepiej sprzedające się towary. Prześledzisz dokładną historię towaru. Od wprowadzenia na magazyn do sprzedania ostatniej sztuki. Sprawdzisz stan rozliczeń z kontrahentami. Ile masz niezapłaconych faktur, ile nieodebranych pieniędzy... Podglądniesz ile sklep "zarobił". Program poda, jaką kwotę marży sklep zrealizował dziś (lub w przeszłości) na sprzedanych towarach Sprawdzisz stan kasy. W każdej chwili dowiesz się ile pieniędzy powinno się znajdować w kasetce kierownika sklepu... Szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować etykietkę dla swojego sklepu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla nowych towarów. Szybko ometkujesz swoje towary. Dzięki współpracy z drukarkami kodów ... więcej »
Dodano: 2014-03-13
insoft

Wersja językowa:polska

WF-KaPeR

 WF-KaPeR

WF-KaPeR jest systemem przeznaczonym do prowadzenia księgowości opartej na księdze przychodów i rozchodów lub ryczałtowej ewidencji sprzedaży prowadzenia uproszczonych płac, ewidencji środków trwałych i rozliczenia samochodów. Dzięki możliwości obsługi wielu podmiotów gospodarczych (w wyższych wariantach) oraz możliwości pracy w sieci może być z powodzeniem używany również przez biura rachunkowe. Program umożliwia obliczanie i drukowanie deklaracji podatkowych, rozliczanie prywatnych samochodów, emisję dokumentów księgowych i wiele innych. WF-KaPeR dla Windows zawiera mechanizm ewidencjonowania środków trwałych oraz odliczania miesięcznych odpisów amortyzacyjnych. Umożliwia ewidencję wyposażenia zakupionego dla potrzeb firmy nie sklasyfikowanego jako środki trwałe. W wariantach wyższych (od wariantu BIZNES) program pozwala także na obsługę wynagrodzeń oraz tworzenie deklaracji dla ZUS i Urzędu Skarbowego. Cena netto dotyczy wariantu START więcej »
Dodano: 2014-03-13
Asseco WAPROCena: 290 zł

Wersja językowa:polska

WF-Mag

 WF-Mag

Program WF-Mag przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności. Pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany system wariantów sprzedaży, cenników, upustów, kontrolę zobowiązań i należności. Oprócz tego ułatwia analizę przepływu towarowego, poprzez możliwość tworzenia różnorodnych zestawień przychodów i rozchodów towarów w dowolnym okresie. Wbudowany moduł zamówień pozwala na sporządzanie zamówień i tworzenie ofert oraz ułatwia sprawne zarządzanie zapasami magazynowymi. Moduł rozrachunków i dokumentów finansowych, zapewnia rozliczanie i kontrole stanu płatności w oparciu o raporty kasowe i bankowe. Dodatkowo system zawiera mechanizm umożliwiający rejestracje zadań oraz zarządzanie relacjami z klientem. Zapraszamy wszystkich z okolic: Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Brzeszcze, Żywiec, Wadowice, Andrychów, Skoczów, Ustroń, Wisła Cena netto dotyczy wariantu START więcej »
Dodano: 2014-03-13
Asseco WAPROCena: 290 zł

Wersja językowa:polska

WF-Fakturka

 WF-Fakturka

Program zaprojektowany dla małych firm wystawiających maksymalnie kilkaset faktur (paragonów) miesięcznie. Nie zarządza on stanem magazynu, dlatego przeznaczony jest dla firm, które nie prowadzą gospodarki magazynowej, ewentualnie do obsługi punktów sprzedaży, w których stan magazynu nie odgrywa istotnego znaczenia. Funkcje programu Wystawianie faktur VATWystawianie faktur VAT MarżaWystawianie faktur ProFormaWystawianie rachunkówWystawianie paragonówWystawianie korektPrzelewy bankoweKartoteka kontrahentówKontrola zobowiązań i uproszczone mechanizmy rozliczeń z klientamiDefiniowanie kategorii towarowychSprzedaż towaru bez dodawania go do kartotekiWbudowane zestawieniaEksport wydruków do PDFWspółpraca z drukarkami fiskalnymi Zapraszamy wszystkich z okolic: Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Brzeszcze, Żywiec, Wadowice, Andrychów, Skoczów, Ustroń, Wisła więcej »
Dodano: 2014-03-13
Asseco WAPROCena: 150 zł

Wersja językowa:polska

AVG Internet Security Business Edition

 AVG Internet Security Business Edition

AVG Internet Security Business Edition to pełna ochrona antywirusowa w Twojej firmie wraz modułem antyspamowym i nie tylko. Dodatkowo dzięki modułowi zdalnej administracji możesz zarządzać całą siecią z jednego miejsca. Szczegółowe informacje o produkcie znajdziesz na : http://avgpolska.pl/e-sklep/AVG-dla-Firm/AVG-Internet-Security-dla-Firm-roczne-licencje/AVG-Internet-Security-BE-5-licencji-rocznych więcej »
Dodano: 2014-03-10
AVG TechnologiesCena: 741.16 zł

Klasa produktu:antywirus
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:5 szt.

AVG PC TuneUp 2014

 AVG PC TuneUp 2014

Masz problem z wolno działającym komputerem? Twój komputer od dawno wolno działa? Nic prostszego! AVG PC TuneUp 2014 pomoże przywrócić maksymalną wydajność komputera. Szczegółowe informacje o produkcie znajdziesz na : http://www.avgpolska.pl/index.php?go=AVG-pc-tune-up Zachęcamy do przetestowania 30 dniowej wersji próbnej programu : http://www.avgpolska.pl/index.php?go=wersja-testowa więcej »
Dodano: 2014-03-10
AVG TechnologiesCena: 111.19 zł

Klasa produktu:oprogramowanie wspomagające wydajność
Typ licencji:klucz licencyjny
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.