Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 261 do 280 z 633

Kasnet

 Kasnet

KasNet jest programem przeznaczonym do obsługi sprzedaży na stanowiskach kas fiskalnych. Współpracuje z wszystkimi drukarkami fiskalnymi dostępnymi na rynku oraz z dowolnymi czytnikami kodów kreskowych. Oprogramowanie umożliwia sprzedaż za pomocą zeskanowanych kodów kreskowych, identyfikację po numerach PLU lub po nazwie towarowej. Wersja graficzna programu zdecydowanie ułatwia sprzedaż na kasach fiskalnych korzystających z ekranów dotykowych. więcej »
Dodano: 2014-04-17
Net Sp. z o.o.

Program do kredytów NetBanking

Program do kredytów NetBanking

Program dostępny z przeglądarki internetowej który obsługuje proces udzielania pożyczek, rat i kredytów od momentu zarejestrowania pożyczkobiorcy do spłaty przez niego ostatniej raty. System kompleksowo obsługuje dział sprzedaży, księgowości, windykacji i weryfikacji wniosków. Jego struktura dzieli się na 3 części: Moduł kasowy, Moduł sprzedaży, Moduł weryfikacji wniosku, Moduł windykacji oraz Moduł raportów i analiz. więcej »
Dodano: 2014-04-17
Net Sp. z o.o.

AutoCAD

 AutoCAD

Witam serdecznie, zajmujemy się sprzedażą używanego oprogramowania, posiadamy następujące produkty z rodziny Autodesk: - AutoCAD LT 2007 - AutoCAD LT 2008 - AutoCAD LT 2009 - AutoCAD LT 2010 - AutoCAD LT 2011 - AutoCAD LT 2012 - AutoCAD Revit LT Suite 2014+ 2015 subskrypcja - Autodesk Building Design Suite 2013 premium. Pozdrawiam Netbul Rafał Bulira tel. 511155550 więcej »
Dodano: 2014-04-16
Autodesk

Norton Internet Security 2014 3PC/1 rok

 Norton Internet Security 2014 3PC/1 rok

Norton Internet Security 2014 w nieuciążliwy sposób chroni przed różnego rodzaju zagrożeniami jeszcze zanim przedostaną się do komputera. Program posiada funkcje: - zabezpieczające komputer przez złośliwym oprogramowaniem - chroniące tożsamość użytkownika - umożliwiające bezpieczne korzystanie z Internetu, dokonywanie zakupów i korzystanie z bankowości online - pozwalające sprawować kontrolę nad aktywnością sieciową dzieci Program przeznaczony jest dla komputerów z systemem operacyjnym Windows XP/Vista/7/8 więcej »
Dodano: 2014-04-16
SYMANTECCena: 108 zł

Typ licencji:licencja elektroniczna (ESD)
Ważność licencji:12 miesiące
Wersja produktu:2014
Wersja językowa:polska

Program Bank Zadań Testowych 3

Program gromadzi w specjalnej bazie danych zadania testowe typu zamkniętego. Pozwala konstruować nowe testy używając zadań wyselekcjonowanych z bazy. Wydruki mogą być automatycznie formatowane z przeznaczeniem do czarno-białego lub kolorowego druku. Osobno przygotowywana jest wersja "autorska". Po przeprowadzeniu testu wczytuje dane statystyczne opisujące poszczególne zadania. więcej »
Dodano: 2014-04-07
Testy KomputeroweCena: 2900 zł

Licencje dla edukacji, budżetówki Office

 Licencje dla edukacji, budżetówki Office

Programy licencyjne przeznaczone dla instytucji edukacyjnych Programy licencji grupowych przeznaczone dla instytucji akademickich pozwalają na udostępnianie oprogramowania Microsoft pracownikom dydaktycznym i studentom, aby mogli się ze sobą kontaktować, współpracować i uczyć. Wykorzystując przysługujące rabaty i wybierając właściwy program licencjonowania dla studentów, nauczycieli i organizacji akademickich, można efektywniej wykorzystać dostępne oprogramowania, usługi i rozwiązania, nabywając je w rozsądnej cenie. Prawa do nabywania produktów Microsoft w ramach określonych programów licencyjnych przeznaczonych dla instytucji akademickich mają organizacje zdefiniowane jako Kwalifikowani Użytkownicy Edukacyjni (Qualified Educational Users). Są to: Instytucje edukacyjne Lokalne, regionalne lub państwowe siedziby administracyjne instytucji edukacyjnych Wykładowcy i pracownicy instytucji edukacyjnych Studenci Biblioteki publiczne Muzea publiczne więcej »
Dodano: 2014-04-07
Microsoft

Wersja językowa:polska

KS-SOW Sklep medyczny/zielarski

 KS-SOW Sklep medyczny/zielarski

System komputerowy KS-SOW jest następcą systemu obsługi sklepu KS-SOD. Budowa systemu oparta została o najnowocześniejsze narzędzia programistyczne. System wykorzystuje w swojej pracy bazy typu SQL, zarówno bezpłatną i popularną - Firebird, jak również bazę Oracle. System wykorzystuje szeroko również technologie internetowe co daje niespotykane dotąd możliwości. Poza wykorzystaniem możliwości jakie daje technologia Windows, szczególny nacisk został położony na sprawną obsługę (całość systemu może być obsługiwana wyłącznie z klawiatury, bez użycia myszki, włącznie z przyzwyczajeniami użytkowników wersji DOS). Bardzo ważną sprawą jest również szybkość pracy systemu, która ma ogromne znaczenie zwłaszcza w sytuacji masowej obsługi klientów w wielu sklepach. Zastosowano również wiele specjalizowanych rozwiązań istotnych z punktu widzenia pracy sklepu i posiadanego sprzętu. Jednym z nich jest możliwość wykorzystywania posiadanych drukarek igłowych i ich praca z systemem w tzw. trybie znakowy więcej »
Dodano: 2014-04-07
KamsoftCena: 1229 zł

Zawartość pakietu:nośnik z programem i licencją
Liczba użytkowników:1 szt.
Wersja językowa:polska

KS-AOW Apteka Windows

 KS-AOW Apteka Windows

Szczegółowy opis modułów wraz z instrukcjami : http://www.kamsoft.pl/prod/aow/Instrukcje.htm Ceny oprogramowania i modułów dodatkowych nie zawierają wdrożenia i przeszkolenia. W celu uzyskania oferty indywidualnej, prosimy kontaktować się mailowo lub telefonicznie : 530 304 157. Po zamówieniu, prosimy przesłać zeskanowane zezwolenie na prowadzenie apteki / punktu aptecznego na adres : marek@quado.pl Film przedstawiający ogólne działania programu : http://www.youtube.com/watch?v=Xx9i9oheO8E KS-AOW jest najpopularniejszym w Polsce kompleksowym Systemem wspomagania pracy aptek, pracującym w środowisku Windows. System wykorzystuje w swojej pracy bazy typu SQL oraz technologie internetowe. Szczególny nacisk w Systemie położono na sprawną i szybką obsługę. Zastosowano również rozwiązania pozwalające na wykorzystanie drukarek igłowych i ich pracę z Systemem w trybie znakowym. System KS-AOW składa się z kilkunastu powiązanych ze sobą modułów zapewniających szeroki zakres możliwości. Fun więcej »
Dodano: 2014-04-07
KamsoftCena: 2969 zł

Zawartość pakietu:nośnik z programem i licencją
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska

Connect+ 2.2

 Connect+ 2.2

Connect+ jest systemem do zarządzania procesami biznesowymi w zakresie uprawnień, narzędzi i dostępów. Umożliwia pełną automatyzację, kontrolę oraz przejrzystość procesów personalnych i administracyjnych zgodnie z regulacjami prawnymi i wewnętrznymi, związanych z pracownikami, współpracownikami, konsultantami i dostawcami. więcej »
Dodano: 2014-04-02
Vector Networks

Aplikacje internetowe

 Aplikacje internetowe

Zajmujemy się analizą, projektowaniem i wykonywaniem aplikacji dostępnych przez przeglądarki internetowe zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych. Istnieje możliwość korzystania z aplikacji w formule SaaS. więcej »
Dodano: 2014-04-01
Brak danych

Nod32 Antywirus x86/x64

 Nod32 Antywirus x86/x64

Program antywirusowy i antyspyware przeznaczony do ochrony komputerów z wszystkimi wspieranymi wersjami Windows (8.1 / 8 / 7 / Vista / XP). więcej »
Dodano: 2014-03-30
ESETCena: 99 zł

Klasa produktu:Oprogramowanie biurowe
Rodzina:Antywius
Typ licencji:Licencja w wersji elektronicznej
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Wersja językowa:polska

Oprogramowanie dla wodociągów Infote_Billingi

 Oprogramowanie dla wodociągów Infote_Billingi

Infote Billingi to nowoczesny program zintegrowany z oprogramowaniem finansowo księgowym enova. Dzięki nowoczesnej architekturze może być dostosowany na potrzeby zarówno małej firmy jak i dużego przedsiębiorstwa. Umożliwia integrację z dowolnym systemem do zdalnych odczytów radiowych. W pakiecie również wydajny i prosty w obsłudze system inkasencki. więcej »
Dodano: 2013-05-14
Brak danych

Programy użytkowe dla firm

 Programy użytkowe dla firm

Do zaoferowania swoim klientom mamy m.in.: różnego rodzaju programy użytkowe dla firm, w tym m.in. systemy operacyjne Microsoft, programy antywirusowe, programy fakturowe i programy rozliczeniowe dla małych i średnich firm. więcej »
Dodano: 2011-10-18
InsERT, Comarch, Insoft, Microsoft

System sprzedaży, program HiperMarket

 System sprzedaży, program HiperMarket

System sprzedaży „HiperMarket”, wdrożony do tej pory w około 1500 sklepach, to dedykowane oprogramowanie sklepów, dla handlu usprawniające pracę i sprzedaż dla sklepów. Nasze oprogramowanie umożliwia centralne zarządzanie siecią placówek: począwszy od sieci sklepów, hurtowni, hipermarketów, poprzez jednostki produkcyjne takie jak piekarnie czy cukiernie, po gastronomię (np. restauracje, bary). system sprzedaży HiperMarket: http://www.hm.net.pl/oferta/hipermarket.html więcej »
Dodano: 2011-07-14
Net Sp. z o.o.

Klasa produktu:Program sprzedaży
Rodzina:System sprzedaży
Typ licencji:Wersja pełna
Wersja językowa:polska

Oprogramowanie dedykowane

Oprogramowanie dedykowane, na zamówienie Szanowni klienci, specjalizujemy się w profesjonalnej budowie systemów informatycznych. Proponujemy następujący sposób współpracy przy realizacji projektu: 1. Rzetelna analiza potrzeb. 2. Wstępny projekt funkcjonalny systemu. 3. Wybór optymalnej technologii, w której zostanie wykonane oprogramowanie. 4. Wycena zaprojektowanego systemu. 5. Akceptacja projektu wraz z wycena przez klienta. 6. Podpisanie stosownych umów. 7. Właściwe prace programistyczne. 8. Testy wykonanego oprogramowania. 9. Wdrożenie oprogramowania. 10. Podpisanie umowy na świadczenie asysty technicznej oraz rozwój oprogramowania. Serdecznie zapraszamy do współpracy! więcej »
Dodano: 2013-01-30
Brak danych

Program dla marketów i magazynów PCMarket

 Program dla marketów i magazynów PCMarket

Program PC - Market pozwala na szybkie znalezienie najlepiej i najgorzej sprzedających się towarów oraz prześledzenie dokładnej historii towaru (od wprowadzenia na magazyn do sprzedania ostatniej sztuki). Program umożliwia także sprawdzenie stanu rozliczenia z kontrahentami (ilość niezapłaconych faktur i nieodebranych pieniędzy). Dzięki niemu można podglądnąć zarobki sklepu - program poda, jaką kwotę marży zrealizował sklep na sprzedanych towarach. Ponadto umożliwia sprawdzenie bieżącego stanu kasy, dzięki czemu w każdej chwili dowiesz się ile pieniędzy powinno się znajdować w kasetce kasjera. Przy wykorzystaniu programu można sporządzić zamówienie bez chodzenia między półkami sklepowymi. więcej »
Dodano: 2014-03-25
insoft

Vario.One

 Vario.One

Jest to nowoczesne oraz wydajne rozwiązanie, które pozwalają zarządzać informacją, a ponadto sterować obiegiem informacji, przystosowanym do pracy w różnych otoczeniach informatycznych oraz przystosowanym do zmian w nich zachodzących. Ergonomicznie zbudowany interfejs zapewnia łatwe poruszanie się w systemie. Systemu pozwala na zarządzanie procesami biznesowymi (BPM), czyli wszelkimi procesami związanymi z obiegiem dokumentacji zewnętrznej i wewnętrznej, rejestracją, wnioskowaniem i rozliczaniem kart pracy, reklamacji, a także zakładowego archiwum oraz wieloma innymi procesami. Wykres Gantta jest graficznym odwzorowanie struktur projektu i pozwala na zarządzanie zasobami, grupą projektową, terminarzem, kosztami projektów. Całość bsługi dokumentacji wysyłanej za pośrednictwem poczty tradycyjnej, e-mail oraz faksu, rejestracja korespondencji, dziennik korespondencji i praca grupowa - sekwencja zadań, podział ról, praca grupowa na dokumentach. więcej »
Dodano: 2014-03-20
VarioCena: 590.4 zł

Rodzina:Vario
Typ licencji:jednostanowiskowa
Format nośnika:dvd
Wersja językowa:polska

Mówik Pro - proteza mowy Mówik Pro 1.22a

 Mówik Pro - proteza mowy Mówik Pro 1.22a

Program MÓWik PRO, działający w oparciu o system Android (tablety, smartfony) , z syntezą mowy Ivona (głos męski, głos damski), przeznaczony do komunikacji alternatywnej i wspomagającej, dla osób mających poważne problemy z porozumiewaniem się za pomocą mowy. Wersja PRO umożliwia wymianę symboli MÓWik w gotowych tablicach na własne pliki graficzne oraz regulację odstępów między przyciskami. Do wyboru kilka rodzajów tablic z głosem męskim i kobiecym: 1. Dorosły - tablice zawierające słownictwo dorosłej osoby. 2. Dziecko I - proste tablice ze słownictwem dziecka. 3. Dziecko II - bardziej złożone tablice dla dziecka. Przed złożeniem zamówienia wybierz odpowiedni głos i rodzaj tablic. Dokładny opis tablic znajdziesz na stronie www.mowik.pl Wersja 1.21 umożliwia robienie zdjęć i automatyczne wstawianie do tablic. MÓWik jest jedynym w pełni polskim programem przeznaczonym dla osób, które z różnych powodów nie mogą mówić. Jest przeznaczony na smartfony i tablety z ekranami dotykowymi więcej »
Dodano: 2014-03-20
MówikCena: 880 zł

Zawartość pakietu:program
karta microSD
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:karta pamięci
Wersja językowa:polska

Program Bistro-program dla restauracji

 Program Bistro-program dla restauracji

Sprzedajemy i wdrażamy oprogramowanie do kompleksowej obsługi restauracji -program Bistro firmy Symplex. BISTRO BUSINESS - bardzo popularny program- możliwości programu: doskonale sprawdza się zarówno w restauracji, fast foodzie, czy pizzerii prosty w obsłudze, przejrzysty interfejs (czas szkolenia kelnera to ok. 15 min) niewielkie wymagania systemowe, duża szybkość działania praktycznie dowolna ilość zdefiniowanych kelnerów, współpraca ze wszystkimi dostępnymi drukarkami fiskalnymi i kuchennymi, dowolne definiowanie sal i stolików, obsługa zamówień "na wynos" oraz "dostawa do domu", terminal kuchenny, możliwość obsługi na ekranie dotykowym,terminalu komputerowym, raporty kelnerskie,rozliczanie kierowców itp więcej »
Dodano: 2013-03-25
Symplex Kłodzko

izzyRest ZA DARMO

 izzyRest ZA DARMO

Program przeznaczony jest dla klientów, którzy rozpoczynają dopiero działalność gastronomiczną, nie mają dużych potrzeb odnośnie oprogramowania i chcą odłożyć w czasie koszt zakupu systemu komputerowego. W stosunku do pełnej wersji, izzyRest w wersji JŁ posiada kilka ograniczeń: - brak możliwości korzystania z programu na kilku komputerach - brak możliwości zainstalowania serwera bazy danych na innym komputerze - brak możliwości prowadzenia magazynów, - brak kont użytkowników i systemu uprawnień - istnieje tylko jeden użytkownik administrator z pełnymi prawami dostępu, - brak możliwości definiowania ekranu kelnerskiego, - brak możliwości robienia zaawansowanych analiz i raportów, - brak możliwości wprowadzania kart rabatowych, Po zainstalowaniu i zarejestrowaniu programu drogą mailową można z niego korzystać za darmo przez rok. Po tym okresie można zakupić pełną wersję programu bez utraty jakichkolwiek danych. więcej »
Dodano: 2014-03-13
MERCO

Ważność licencji:12 miesiące
Wersja językowa:polska

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.