Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 301 do 320 z 640

RAKS

 RAKS

Innowacyjny system RAKSSQL - wersja Małe i Średnie Firmy - przeznaczony jest przede wszystkim dla firm produkcyjnych, handlowych, jak również usługowych. Składa się on z kilkunastu modułów, które mogą funkcjonować zarówno samodzielnie, jak również w całości - tworząc jednolity system. Zapewnia to m.in. możliwość pracy jednostanowiskowej lub pracy w sieci, w tym również pracy zdalnej. Innowacyjny system RAKSSQL – wersja Biura Rachunkowe - System ten posiada wiele unikalnych funkcji (m.in. automaty księgowe, klucze podziałowe, monitoring pracy księgowych oraz zdalny dostęp), które znacznie usprawnią pracę i pozwolą efektywniej zarządzać pracownikami biura rachunkowego. Elementy systemu można dowolnie konfigurować w zależności od wielkości i potrzeb biura. Program współpracuje z bankowymi systemami rozliczeniowymi Home Banking, dokumenty zgłoszeniowe i rozliczeniowe US i ZUS, Płatnik. Z systemu korzysta obecnie m.in. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. więcej »
Dodano: 2014-01-08
RAKS Sp. z o.o.Cena: 2000 zł

Klasa produktu:System do zarządzania
Format nośnika:cd

RAKS BR - Księga Handlowa

To kompletny i w pełni zintegrowany SYSTEM KSIĘGOWY stworzony do prowadzenia pełnej księgowości firm prywatnych, państwowych, spółdzielni, fundacji i organizacji non profit. Realizuje wszystkie operacje księgowe, począwszy od tworzenia planu kont i łatwego księgowania dokumentów, poprzez rozrachunki i rozliczenia, aż po automatyczne sporządzanie pełnej tabeli bilansowej i rachunku zysków i strat, deklaracji oraz różnego rodzaju zestawienia i raporty. RAKSSQL to jedyny w Polsce program wyposażony w Serwis Prawny dla Księgowych >> System znaczników, rozbudowane automaty i wzorce księgowe Aplikacja posiada możliwość oznaczania dokumentów oraz ich pozycji. Dzięki wykorzystaniu definiowanych wzorców księgowych system oferuje możliwość elastycznego i automatycznego księgowania dokumentów. Rozwiązanie zwiększa efektywność pracy i odciąża księgowych od ręcznego rejestrowania danych. więcej »
Dodano: 2014-01-07
RAKSCena: 2190 zł

Klasa produktu:Księgowość
Rodzina:Księgowe
Typ licencji:Pełna dla firm
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:999 szt.
Wersja produktu:Pełna

RAKS SQL - PAKIET PROFESIONAL

999 zł netto Przeznaczony dla firm, które: zatrudniają pracowników, rozliczają się z ZUS, wystawiają faktury lub paragony, kupują towary, usługi, prowadzą magazyn, prowadzą Księgę Podatkową, amortyzują posiadane wyposażenie. Program stworzony dla przedsiębiorców zatrudniających i rozliczających samodzielnie pracowników (do 10), prowadzących sprzedaż i obsługę magazynu oraz rozliczających się na podstawie Księgi Podatkowej. Umożliwia wystawianie dokumentów sprzedaży (faktur, paragonów), dokumentów magazynowych oraz prowadzenie rozliczeń kasowych, współpracuje z drukarkami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych. Automatycznie generuje deklaracje do Urzędu Skarbowego i ZUS, rozlicza "kilometrówkę", dokonuje amortyzacji posiadanych środków trwałych. Dzięki pełnej integracji każda operacja jest odnotowywana w systemie, np. wystawienie faktury powoduje automatyczne pomniejszenie stanów magazynowych. Program daje możliwość pracy na 3 stan. więcej »
Dodano: 2014-01-07
RAKSCena: 999 zł

Klasa produktu:Zarządzanie
Typ licencji:Pełna dla firm
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:999 szt.
Wersja językowa:polska

RAKS SQL - PAKIET MEDIUM

wystawiają faktury lub paragony, kupują towary, usługi, prowadzą magazyn, prowadzą Księgę Podatkową amortyzują posiadane wyposażenie. Program stworzony dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż i obsługę magazynu oraz rozliczających się samodzielnie na podstawie Księgi Podatkowej. Umożliwia wystawianie dokumentów sprzedaży (faktur, paragonów), dokumentów magazynowych oraz prowadzenie rozliczeń kasowych, współpracuje z drukarkami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych. Automatycznie generuje deklaracje do Urzędu Skarbowego, rozlicza "kilometrówkę", dokonuje amortyzacji posiadanych środków trwałych.Dzięki pełnej integracji każda operacja jest odnotowywana w systemie, np. wystawienie faktury powoduje automatyczne pomniejszenie stanów magazynowych. Program daje możliwość pracy na 3 stanowiskach w ramach jednej sieci komputerowej. Sprzedaż, Magazyn, Drukarki fiskalne, Zakupy, Zamówienia, Kasa, Bank, Rozrachunki, Księga Przychodów i Rozchodów, Ryczałt, Środki Trwałe (do10) Gen. Raportów więcej »
Dodano: 2014-01-07
RAKSCena: 499 zł

Klasa produktu:Zarządzanie
Typ licencji:Pełna dla firm
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:999 szt.
Wersja językowa:polska

RAKS SQL - PAKIET START

 RAKS SQL - PAKIET START

Przeznaczony dla firm, które: wystawiają faktury lub paragony, kupują towary, usługi, prowadzą magazyn, obsługę księgową zlecają firmie zewnętrznej. Program stworzony dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż i obsługę magazynu. Umożliwia wystawianie faktur, paragonów, dokumentów magazynowych oraz prowadzenie rozliczeń kasowych, współpracuje z drukarkami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych. Dzięki pełnej integracji każda operacja jest odnotowywana w systemie, np. wystawienie faktury powoduje automatyczne pomniejszenie stanów magazynowych. Program daje możliwość pracy na 3 stanowiskach w ramach jednej sieci komputerowej. W skład pakietu wchodzą następujące elementy systemu RAKSSQL: Sprzedaż, Magazyn, Drukarki fiskalne, Zakupy, Zamówienia, Kasa, Bank, Rozrachunki, Generator Raportów. Pełna obsługa dokumentów Sprzedaży i zakupu: faktura VAT, faktury zaliczkowe, paragon, faktura korygująca; kasowych: KP, KW, wyciągi bankowe, polecenia przelewu. więcej »
Dodano: 2014-01-07
RAKSCena: 199 zł

Klasa produktu:Zarządzanie
Typ licencji:Pełna dla firm
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:999 szt.
Wersja produktu:Pełna
Wersja językowa:polska

Factory ERP - Zarządzanie produkcją, harmonogramowanie produkcji

 Factory ERP - Zarządzanie produkcją, harmonogramowanie produkcji

Factory ERP to system klasy ERP wspomagający firmy w zarządzaniu produkcją, planowaniu produkcji, jej rejestracji i rozliczaniu. więcej »
Dodano: 2014-01-06
Intesi

Klasa produktu:ERP
Wersja językowa:polska

Systemy ERP

 Systemy ERP

ERP to system zaprojektowany przede wszystkim dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Jest to sprawdzone rozwiązanie, wykorzystywane przez 7 tys. polskich przedsiębiorstw. Program ten jest tworzony głównie z myślą o użytkowniku. Ma zaimplementowaną wiedzę, pomagającą w rozwiązywaniu problemów i pozwalającą unikać popełniania błędów. Zapewnia przyjazną obsługę oraz łatwą integrację z innymi rozwiązaniami, np. branżowymi. więcej »
Dodano: 2013-12-13
Soneta sp. z o.o

Klasa produktu:ERP
Format nośnika:cd

SYMFONIA Start, SYMFONIA, FORTE

 SYMFONIA Start, SYMFONIA, FORTE

Pierwszy na rynku polskim, zintegrowany pakiet napisany specjalnie dla środowiska WindowsTM. Wspomaga zarządzanie w małych i średnich firmach. W jego skład wchodzą programy: Finanse i Księgowość, Analizy Finansowe, Środki Trwałe, Kadry i Płace, Płace, Przelewy, Handel, Faktura, Mała Księgowość. Programy działają samodzielnie lub współpracują ze sobą wymieniając dane. więcej »
Dodano: 2013-11-25
SAGE Sp. z o.o.

System ENOVA srebrna, złota, platynowa

 System ENOVA srebrna, złota, platynowa

Przede wszystkim funkcjonalność Od strony technicznej ENOVA jest zgrabną, elegancką konstrukcją złożoną z modułów i zaprojektowaną tak, aby optymalnie wypełniała swoje funkcje. Program wyposażony został w przyjazny, intuicyjny i wygodny w użyciu interfejs, który nie wymaga żmudnych szkoleń po wdrożeniu. Dzięki przemyślanej parametryzacji możliwe jest dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb firm. Elektroniczny ekspert – zawsze na bieżąco! Oprogramowanie ENOVA należy do kategorii systemów eksperckich, czyli takich, które same podejmują proste decyzje i pomagają w rozwiązywaniu problemów bardziej złożonych. Jak pokazuje praktyka, jest to szczególnie ważne w modułach takich jak Płace czy Handel. Zawarta w systemie wiedza merytoryczna podlega stałej aktualizacji wraz ze zmianami w prawie. Sami świetnie się orientujemy w gąszczu zmieniających się przepisów. Dzięki bezpośrednim i bliskim kontaktom z naszymi klientami znamy prak więcej »
Dodano: 2013-11-25
Soneta Sp. z o.o.

Podpis elektroniczny CenCert

 Podpis elektroniczny CenCert

zamiast tradycyjnego podpisu, szybko i tanio zastosowanie: - dokumentacja medyczna - faktury elektroniczne - deklaracje ZUS - przetargi i aukcje elektroniczne - deklaracje podatkowe US - KRS - umowy cywilno - prawne - CIT, akcyza i inne - więcej »
Dodano: 2013-11-16
Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o

KC Market

 KC Market

Specjalistyczne oprogramowanie dedykowane dla handlu detalicznego, obsługa wielu magazynów, urządzeń fiskalnych, wag i kolektorów danych. Centralne zarządzanie sklepami, Export do księgowości więcej »
Dodano: 2013-11-14
Brak danych

Ważność licencji:12 miesiące

Mediqus Serwer

 Mediqus Serwer

w pakiecie jest Serwer IBM Express x3100 M4 Bazę danych IBM DB2 5 licencji z prawem do aktualizacji na okres 12 miesięcy. gwarancja rozwoju systemu i zgodności z wymaganiami prawnymi możliwość bezpłatnego skorzystania z wybranych szkoleń online naszego Centrum Edukacji więcej »
Dodano: 2013-11-10
GaBoS Software

Mediqus Rehabilitacja - Planowanie Zabiegów

 Mediqus Rehabilitacja - Planowanie Zabiegów

Umożliwia Szybką i łatwą rejestrację pacjentów na zabiegi Zarządzanie dostępnymi środkami, infrastrukturą i personelem medycznym Szybkie i wygodne potwierdzenie przez pacjenta odbytego zabiegu w gabinecie Podgląd obłożenia sprzętu, pomieszczeń i personelu. Automatyczne rozplanowanie serii zabiegów pacjenta w harmonogramie (z uwzględnieniem innych wizyt) więcej »
Dodano: 2013-11-10
GaBoS Software

Mediqus Szpital

 Mediqus Szpital

Mechanizmy bezpieczeństwa i autoryzacji użytkowników zapewniają pełną ochronę danych osobowych wraz z zachowaniem tajemnicy lekarskiej. Dla lekarzy to zmniejszenie ilości czasu poświęcanego pracy papierkowej, dzięki elektronicznej dokumentacji medycznej. System jest zgodny z przepisami Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Finansów, Narodowego Funduszu Zdrowia i innych uprawnionych instytucji oraz stale modernizowany i dostosowywany do zmieniających się przepisów. więcej »
Dodano: 2013-11-10
GaBoS Software

Mediqus Przychodnia

 Mediqus Przychodnia

Pełna obsługa pacjenta w przychodni od momentu rejestracji po rozliczenia z NFZ i płatnikami komercyjnymi.Program będący na szczycie listy tego typu rozwiązań w kraju, najbardziej atrakcyjny cenowo z najlepszym serwisem więcej »
Dodano: 2013-11-10
GaBoS Software

enova Promocje

 enova Promocje

np. listopad z enova, procent za baner, dla nowych Biur Rachunkowych,leasing oprogramowania, Vocher enova itd więcej »
Dodano: 2013-11-10
Soneta Sp. z o.o.

enova Projekty

 enova Projekty

• tworzenie budżetu dla projektu, • planowanie kwot kosztów i przychodów, • kwalifikacja kosztów (możliwość opisywania dokumentów za pomocą Opisu kontrolingowego), • wprowadzanie korekt, • kontrolę kwot zrealizowanych przypisywanie dokumentów do projektów (co wpływa na stopień realizacji budżetu projektu), • tworzenie schematów podziałowych dla dokumentów, które umożliwiają automatyzację procesu przypisywania dokumentów do projektów; oraz pełną funkcjonalność modułu enova CRM, który umożliwia: • ewidencjonowanie wszelkich kontaktów z kontrahentami, • podpinanie załączników do zrealizowanych zdarzeń i planowanych zadań, • łączenie zdarzeń oraz zadań dotyczących np. jednego kontrahenta w projekty, • łączenie kilku projektów w kampanie. więcej »
Dodano: 2013-11-10
Soneta Sp. z o.o.

enova CRM

 enova CRM

CRM to - rejestracja danych o kontrahentach i kontaktach z nimi, moduł oferuje również w połączeniu z enova Serwis i enova Wypożyczalnia obsługę zleceń serwisowych i wypożyczalni. Pozwala na definiowanie własnych rodzajów aktywności oraz projektów CRM, co umożliwia precyzyjne dostosowanie działania programu do potrzeb firmy. Szczególną cechą enova CRM jest pełna integracja z pozostałymi modułami systemu, które korzystają ze wspólnej bazy klientów. więcej »
Dodano: 2013-11-10
Soneta Sp. z o.o.

Rodzina:ERP

enova Handel

 enova Handel

Funkcje modułu obejmują: • tworzenie kart towarowych i usługowych, • definiowanie cen i tworzenie cenników, • przechowywanie informacji o kontrahentach, bankach i urzędach oraz • wystawianie dokumentów handlowych i magazynowych. więcej »
Dodano: 2013-11-10
Soneta Sp. z o.o.

Rodzina:ERP

enova Produkcja

 enova Produkcja

Umożliwia: • obsługę produkcji w systemie zintegrowanym, powiązanie produkcji z modułem handlowo-magazynowym, • szybką kalkulacja kosztu wytworzenia, • szybkie definiowanie technologii z wykorzystaniem operacji wzorcowych, • swobodę generowania dokumentów magazynowych - na wybrane surowce/produkty, w tym na część ilości. więcej »
Dodano: 2013-11-10
Soneta Sp. z o.o.

Rodzina:ERP

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.