Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 81 do 100 z 619

rankingCoach - trener pozycjonowania www MŚP

Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób Twoja strona może znaleźć się na szczycie wyników wyszukiwania Google? W takim razie rankingCoach jest odpowiedzią na Twoje pytania! Starasz się zwiększyć swoją sprzedaż online , jednak nikt nie zna Twojej strony? Teraz możesz to zmienić. Z rankingCoach z łatwością możesz optymalizować stronę dla wyszukiwarek, pozycjonować się wyżej niż Twoja konkurencja oraz uniknąć kosztownych agencji. Najlepsze jest to, że każdy może korzystać z rankingCoach. To bardzo proste. rankingCoach sprawdza Twoją stronę i przygotowuje listę zadań na podstawie aktualnego stanu w wyszukiwarce. Starannie przygotowane samouczki wideo , kompleksowe raporty oraz inteligentne narzędzia pokażą Ci, co należy zrobić krok po kroku. On-line marketing jest rozwiązaniem dzięki któremu osiągniesz lepszą widoczność w internecie. A to oznacza więcej kliknięć ,więcej odwiedzin i zwiększoną sprzedaż . Już teraz aktywuj osobistego trenera Ranking Coach dla swoje strony internetowej i zacznij działać! http://www.bitdom.pl więcej »
Dodano: 2016-07-21
rankingCoachCena: 73.7 zł

Typ licencji:odnawialna
Ważność licencji:1 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.

Insert Subiekt GT program do sprzedaży z magazynem

 Insert Subiekt GT program do sprzedaży z magazynem

Program ten polecamy do obsługi sklepu, hurtowni, magazynów oraz działów handlowych małych i średnich przedsiębiorstw. System ten cechuje duża funkcjonalności oraz prosta, intuicyjna obsługa. Najważniejsze funkcje: -obsługuje wszystkie typy dokumentów handlowych i magazynowych -baza kontrahentów z informacjami typu CRM -obsługuje zamówienia (w tym także terminowe) oraz faktury zaliczkowe -kartoteka towarów, usług, kompletów i opakowania zwrotne z rozbudowaną kalkulacją cen -obsługa cenników w walutach obcych -pełny podział dokumentów magazynowych, handlowych -pojedyncze i zbiorcze generowanie faktur na podstawie dokumentów WZ itp. -obsługuje płatności kartą kredytową -rozszerzona obsługa rachunków bankowych (PLN lub walutowych) w tym operacje wpłat, wypłat i transferu -obsługa rozrachunków (należności, zobowiązania), w tym rozrachunki wielowalutowe -homebanking czyli współpraca z bankowością elektroniczną -obsługa handlu z UE( np. generowanie deklaracji Intrastat) -zestawienia, raporty i analizy, także tworzenie własnych raportów -obsługa urządzeń zewnętrznych (kasy i drukarki fiskalne, wagi etykietujące, czytniki kodów kreskowych) -opcja projektowania i drukowania naklejek dla towarów oraz naklejek adresowych dla kontrahentów -możliwość rozbudowy i dostosowywania do indywidualnych potrzeb -pełna integracja z księgą przychodów i rozchodów w programie Rachmistrz GT oraz systemem finansowo-księgowym w programie Rewizor GT oraz systemem zarządzania relacjami z klientami (Gestor GT). Posiadamy w sprzedaży całą gamę programów Insert. Zapewniamy fachową pomoc przy zakupie,wdrożenie i konfigurację wg. indywidualnych potrzeb, wsparcie techniczne, serwis, aktualizacje. więcej »
Dodano: 2016-07-01
Insert

Programy handlowe

 Programy handlowe

W naszej firmie można zakupić programy handlowe do kompleksowej obsługi małych i średnich przedsiębiorstw handlowych, sklepów i punktów gastronomii. Programy w prosty i nowoczesny sposób sporządzą potrzebne raporty, zajmą się obsługą księgową firmy, wystawią faktury i rachunki. W sprzedaży posiadamy programy handlowe marki SYMPLEX, InsERT oraz MEGA-TECH. więcej »
Dodano: 2016-06-14
Brak danych

COBUS Nesting - CAD/CAM

 COBUS Nesting - CAD/CAM

COBUS Nesting jest niezbędnym elementem w wydajnej produkcji różnych rodzajów mebli. W ogólności COBUS NCAD automatycznie generuje pliki wykonawcze do sterowników CNC. Wszystkie informacje takie jak kąt czy usłojenie, wszelkie definicje procesu tworzone są na podstawie określonego typu maszyny. Domyślnie COBUS Nesting oferuje różne strategie rozmieszczeń: kroki dojazdu i odjazdu, zintegrowaną optymalizację ścieżki narzędzia i frezowanie elementów od najmniejszych do największych. Metody te służą do rozwiązania problemu z trzymaniem elementów. Utrzymywanie przedmiotu obrabianego w określonym miejscu jest osiągane przez wytwarzanie odpowiednich planów zagospodarowania wolnej przestrzeni. Liczba nieudanych wyrobów jest zredukowana. Aby zarządzać pojedynczymi elementami tworzone są specjalne dokumenty produkcyjne. Operator urządzenia otrzymuje plan. Naklejki z kodem kreskowym są tworzone w odniesieniu do rozłożenia elementów. • Nesting różnych programów COBUS NCAD • Nesting plików konstrukcyjnych • Obliczanie wymaganych płyt surowych • Wskazanie docelowej / wynikowej części otrzymanej dzięki operacji optymalizacji • Automatycznie zarządzanie odpadami użytkowymi • Automatyczne drukowanie kodów kreskowych • Import danych z różnych list materiałowych i systemów ERP,PPS • Import danych z programu Excel • Obliczanie czasu trwania procesu • Stworzenie w pełni automatycznego programu CNC • Wprowadzanie danych na panelu dotykowym • Automatyczny import plików DXF z rozpoznawaniem operacji obróbczych więcej »
Dodano: 2016-05-13
COBUS ConCept GmbH

COBUS Drzwi - CAD/CAM

 COBUS Drzwi - CAD/CAM

COBUS Drzwi ekspert został specjalnie opracowany w celu usprawnienia procesu wytwarzania drzwi. Skomplikowane procedury i powtarzające się zadania są uproszczone do łatwych w użyciu makr, które przeprowadzą użytkownika przez konstruowanie drzwi oraz programowanie maszyn CNC. Drzwi mogą być skonfigurowane do potrzeb państwa klientów. Po zaprojektowaniu drzwi można zapisać je w bibliotece. Dzięki temu w prosty sposób dokonacie Państwo ich edycji i dostosujecie je do konkretnych zamówień. Wszystkie potrzebne dane są automatycznie generowane i gotowe do użycia kiedy zajdzie taka konieczność. Ilości, rysunki, zamówienia, listy elementów itp. są wybierane za pomocą przycisku. Niezbędne ustawienia uchwytów mocujących, przyssawek, sterowanie laserem czy diodami LED są automatycznie generowane przez program. Rozwiązania te są prostym sposobem na zwiększenie bezpieczeństwa podczas procesu produkcyjnego. Równocześnie czas przestoju centr obróbczych i linii montażowych może zostać skrócony dzięki COBUS NCAD. Zawdzięczamy to inteligentnym narzędziom i zoptymalizowaniu torów obróbki. więcej »
Dodano: 2016-05-13
COBUS ConCept GmbH

Typ licencji:Bezterminowa

COBUS NCAD - CAD/CAM

 COBUS NCAD - CAD/CAM

Wypróbowany, przetestowany i sprawdzony. COBUS NCAD ma na swoim koncie ponad 20-letnie doświadczenie i szczyci się dostarczaniem klientom przyjaznych dla użytkownika potężnych narzędzi do programowania maszyn CNC. Frezowanie, wiercenie, piłowanie i wypełnianie - stosowanie tych operacji jest teraz szybkie i proste. Pokaż wskazówki dla zaawansowanych makr wyposażone w użyteczne grafiki pomocnicze. Do powtarzających się zadań ustaw niestandardowe makra i zastosuj je później, gdy zajdzie taka potrzeba. Dzięki kompatybilności, program COBUS NCAD pomaga również zredukować koszty oprogramowania i siły roboczej. Pomyśl o tym: Jeden system kontroluje każdą maszynę CNC, a wszystkie niezbędne dane są bezpośrednio wysyłane do produkcji. Tak więc nie ma potrzeby ponosić dodatkowych kosztów szkolenia pracowników aby zapoznać ich z kilkoma programami. Koniec z obawą o to, że Twoja firma będzie wąsko wyspecjalizowana. Nauka korzystania z oprogramowania jest szybka i prosta dzięki zastosowaniu technologii NET. NCAD pomoże Ci zatrzymać w portfelu więcej ciężko zarobionych pieniędzy. Na przykład: Wyobraź sobie konieczność zakupu nowej maszyny CNC. Dzięki zastosowaniu NCAD rozruch systemu spowoduje import danych do nowej maszyny zaoszczędzając Twój czas i pieniądze i pozwoli Ci natychmiastowo wykonać zadane operacje. Dzięki temu, że masz możliwość obejrzenia podglądu pracy w trybie 2D i 3D wykonywane operacje są przewidywalne i bardziej bezpieczne. Znajomość oprogramowania i programowanie CNC są niezbędne w firmach zajmujących się obróbką drewna. COBUS NCAD warantuje Ci kontrolę i maksymalizację wydajności w centrach obróbczych. więcej »
Dodano: 2016-05-12
COBUS ConCept GmbH

Typ licencji:Bezterminowa

Oprogramowania komputerowe dla firm

 Oprogramowania komputerowe dla firm

Oferujemy oprogramowania komputerowe dla firm, które wspomagają procesy biznesowe i pomagają w zarządzaniu przedsiębiorstwem na każdym etapie. Zapewniamy odpowiednią konfigurację oprogramowania do potrzeb firmy, dzięki czemu będzie można znacznie zwiększyć efektywność jego wykorzystania. Przy wyborze odpowiedniego oprogramowania komputerowego dla firmy, najpierw przeprowadzamy analizę potrzeb, wykonujemy wdrożenie, a na końcu przeprowadzamy szkolenia dla użytkowników. więcej »
Dodano: 2016-05-05
Brak danych

Program Tachospeed

 Program Tachospeed

Nasza firma jest dystrybutorem oprogramowania do rozliczania czasu pracy kierowców - Tachospeed. Program służy do automatycznego odczytywania i analizy danych z tachografów cyfrowych i danych z tarcz tachograficznych. Program umożliwia przetwarzanie i analizę uzyskanych danych w wielu przekrojach, poprzez generowanie raportów. Prowadzimy sprzedaż i wdrożenie oprogramowania w firmach. Zajmujemy się szkoleniami z obsługi oprogramowania. więcej »
Dodano: 2016-04-27
Infolab

Oprogramowania dla firm

 Oprogramowania dla firm

Zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją oprogramowania dla firm przeznaczonych do zarządzania firmą. Naszą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. W zależności od wielkości firmy, profilu działalności pomagamy Państwu wybrać takie oprogramowanie dzięki, któremu prowadzenie działalności stanie się łatwiejsze. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2016-04-15
Brak danych

POSNET Temo HS Bileterka + e-bileterka

 POSNET Temo HS Bileterka + e-bileterka

Rewolucja w sprzedaży biletów jednorazowych oraz miesięcznych. Zapraszamy przewoźników do zapoznania się z nowoczesnym systemem sprzedaży blietów jednorazowych oraz miesięcznych, umożliwiającym rozliczanie dopłat z Urzędów Marszałkowskich. Innowacyjne połączenie najmniejszej drukarki fiskalnej na rynku oraz smartfona z aplikacją do sprzedaży biletów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi oddziałami: Lublin, Chełm, Hrubieszów. więcej »
Dodano: 2016-04-06
Posnet

Programy Comarch

 Programy Comarch

Oferujemy pełną gamę programów firmy Comarch. Więcej informacji o programach można uzyskać na stronie producenta: http://www.comarch.pl/ więcej »
Dodano: 2013-06-18
COMARCH

Programy dla firm Soneta

 Programy dla firm Soneta

W ofercie posiadamy program Enova. Jest to program klasy ERP do zarządzania firmą. Posiada wiele modułów do wyboru m.in.: księgowość, kadry i płace, sprzedaż i magazyn. Więcej informacji na temat produktów znajdą Państwo na stronie: http://nowalu.pl/producenci/soneta-sp-zo-o oraz na stronie producenta: http://www.enova.pl/ więcej »
Dodano: 2013-06-18
Soneta

Programy dla firm Reset2

 Programy dla firm Reset2

W ofercie posiadamy oprogramowanie firmy Reste2 m.in.: - R2Płatnik, - R2Fk, - R2Faktury, - R2Środki, - R2Księga. R2Płatnik to znany i ceniony program kadrowo-płacowy w całej Polsce, z powodzeniem używany przez tysiące księgowych w codziennej pracy. Więcej o możliwościach programów firmy Reset2 na stronie: http://r2platnik.nowalu.pl/ lub na stronie producenta: http://www.reset2.pl/ więcej »
Dodano: 2013-06-18
Reset2

Programy dla firm InsERT

 Programy dla firm InsERT

Firma NOWALU oferuje oprogramowanie firmy InsERT m.in. takie jak: Subiekt GT (program do fakturowania z obsługą magazynu), Rewizor GT (pełna księgowość), Rachmistrz GT (prosta księgowość), Gestor GT (system zarządzania relacjami z klientem), Gratyfikant GT (Kadry i Płace). Zajmujemy się sprzedażą, wdrażaniem i serwisem programów firmy InsERT. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty, zapraszamy na naszą stronę internetową: www.insert.nowalu.pl/programy-insert. więcej »
Dodano: 2013-06-18
Insert

System operacyjny Linux

 System operacyjny Linux

Nasza oferta obejmuje instalację bezpiecznego i darmowego systemu operacyjnego Linux oraz aplikacji użytkowych np. pakietu biurowego LibreOffice. Wolne i Otwarte Oprogramowania takim jest LINUX daje możliwość swobodnego użytkowania (prywatnego lub służbowego, na każdym komputerze, który fizycznie potrafi je uruchomić). Poprawnie skonfigurowane jest tak szybkie, że z powodzeniem można go używać na starszych komputerach. więcej »
Dodano: 2016-03-01
Linux

Oprogramowanie Open Source dla firm

 Oprogramowanie Open Source dla firm

Firma "bs247" oferuje oprogramowanie dla małych i średnich firm. Proponujemy darmowe oprogramowanie Open Source. Tworzymy kompleksowe rozwiązania atrakcyjne cenowo, a dostępne do niedawna jedynie dla największych firm. więcej »
Dodano: 2016-03-01
Brak danych

Oprogramowanie testujące Test&Motion, KMTest, ABCControl, IMPACTTest

 Oprogramowanie testujące Test&Motion, KMTest, ABCControl, IMPACTTest

Oprogramowanie testujące obejmuje testowanie z zakresu właściwości mechanicznych materiałów, od prób wytrzymałościowych na rozciąganie, ściskanie, zginanie lub skręcanie, poprzez próby twardości lub udarności, próby dynamiczne, cykliczne, aż do specjalnych prób wymagań klienta. więcej »
Dodano: 2016-02-24
LaborTech

Oprogramowanie dla firm

 Oprogramowanie dla firm

Proponujemy szeroki wybór profesjonalnego oprogramowania dla firm. Zajmujący się także kompleksowym wdrożeniem oprogramowania oraz pomocą przy wyborze najlepszego rozwiązania sprzętowego dla firmy. więcej »
Dodano: 2016-01-26
Brak danych

Oprogramowanie dla sklepów INSOFT

 Oprogramowanie dla sklepów INSOFT

Firma WALDI w ofercie posiada oprogramowanie dla sklepów, supermarketów i sieci sklepów. Dzięki programowi firmy INSOFT sprawdzisz stan rozliczeń z kontrahentami, sprawdzisz stan kasy, prześledzisz dokładną historię towaru oraz znajdziesz najgorzej i najlepiej sprzedające się towary. więcej »
Dodano: 2016-01-26
insoft

eDek - Elektroniczne Deklaracje

 eDek - Elektroniczne Deklaracje

Program „eDek - Elektroniczne Deklaracje” służy do tworzenia i zarządzania deklaracjami i formularzami podatkowymi. Program pozwala umożliwia: ręczne wypełnianie formularzy,import deklaracji utworzonych w innych systemach finansowo-księgowych lub kadrowo-płacowych w postaci dokumentów XML lub plików tekstowych rozdzielanych (CSV),seryjne podpisywanie deklaracji podpisem cyfrowym i wysyłanie ich droga elektroniczną do systemu e-Deklaracje,automatyczne pobieranie potwierdzeń UPO,seryjny wydruk zarówno deklaracji jak i potwierdzeń UPO. Ponadto nasz program między innymi: obsługuje ponad 450 typów deklaracji, w tym wersji archiwalnych potrzebnych do składania korekt za ubiegłe okresy,pozwala na prace w trybie wielostanowiskowym,umożliwia korzystanie z bazy Microsoft SQL Server,ma wbudowany mechanizm pobierania i instalowania aktualizacji. Wersje testową można pobrać bezpłatnie z witryny programu dostępnej tutaj: http://www.e-dek.pl/pobieranie.htm Zapraszamy! więcej »
Dodano: 2015-09-17
WORD SoftwareCena: 399 zł

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.