Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 241 do 260 z 621

Strony i systemy CMS

 Strony i systemy CMS

Oferujemy zaprojektowanie i wykonanie strony wykonane zgodnie z najnowocześniejszymi standardami w technologii HTML 5 i CSS3. Wykorzystujemy ponadto szeroką gamę technologii takich jak: php, MySQL, JavaScript, Java oraz Flash, w tym actionscript.Strony internetowe wykonywane przez nas nadają się do wszystkich dostępnych urządzeń, zarówno komputerów PC, jak i urządzeń mobilnych: notebooków, tabletów, smartphonów. Nasze strony posiadają interaktywny design, który na pewno zainteresuje klienta bogatą ofertą firmy. Zaimplementowany na stronie np. slider pomaga szybko dostać się do zdjęć obiektu. Przy budowie stron opieramy się o zasady estetyki, m.in. zasadę 3 kolorów. Każda strona będzie dostosowana obiektu, jego charakteru oraz logo i innych materiałów graficznych. Do prawidłowego działania witryny potrzebna jest rozdzielczość 1024x768 lub wyższa. Dodatkowo sprawdzamy prawidłowe działanie strony w najpopularniejszych przeglądarkach: Internet Explorer, Firefox, Opera oraz Google Chrome. więcej »
Dodano: 2014-05-28
Brak danych

System SCADA

 System SCADA

Firma BTC jest Państwa partnerem w zakresie wdrażania systemu dyspozytorskiego SCADA z wykorzystaniem sprawnego w praktyce i innowacyjnego sprzętu oraz oprogramowania. więcej »
Dodano: 2014-05-28
Brak danych

Oprogramowania dla firm

 Oprogramowania dla firm

Nasza firma swoim klientom oferuje specjalistyczne oprogramowania dla firm, które są skierowane do rożnego rodzaju przedsiębiorstw takich jak: sklepy czy lokale gastronomiczne. Oferowane przez nas oprogramowania wspomagają zarządzanie i kierowanie przedsiębiorstwem, a ponadto są przeznaczone do prowadzenia magazynu, fakturowania i obsługi drukarki fiskalnej. Nasze oprogramowania współpracują z większością urządzeń fiskalnych i peryferyjnych wspomagających sprzedaż. więcej »
Dodano: 2014-05-20
Brak danych

G-DATA ANTYVIRUS

Jesteśmy przedstawicielem znanego niemieckiego producenta oprogramowania do ochrony twojego komputera marki G-DATA w związku z czym posiadam w sprzedaży każdy produkt z oferty tego producenta Antyvirus,Internetsecurity,Total protection dla systemów windows linux android abyś mógł chronić także swój tablet więcej »
Dodano: 2014-05-18
G-DATACena: 85 zł

Zawartość pakietu:pudełko
instrukcja
certyfikat
Typ licencji:Box
Liczba użytkowników:2 szt.
Format nośnika:dvd
Wersja produktu:polska

Smap3D

 Smap3D

Smap3D jest systemem opartym o SolidWorks CAD 3D służacycm do projektowania dużych instalacji przemysłowych na bazie bogatej biblioteki gotowych komponentów. więcej »
Dodano: 2014-05-09
Brak danych

Mitcalc

 Mitcalc

To doskonała i naprawdę tania aplikacja, która służy do generowania różnorakich elementów mechanicznych tj. wałki, sprężyny, koła zębate, przekładnie (tradycyjne i pasowe), łożyska, połączenia śrubowe oraz wiele innych więcej »
Dodano: 2014-05-09
Brak danych

SolidWorks Electrical

 SolidWorks Electrical

SolidWorks Electrical to projektowanie układów elektrycznych w pełni połączone z projektowaniem mechanicznym. więcej »
Dodano: 2014-05-09
Dassault Systemes

Draft Sight

 Draft Sight

DraftSight to zupełnie darmowe oprogramowanie (do celów komercyjnych!) do tworzenia i edycji plików DWG. więcej »
Dodano: 2014-05-09
Dassault Systemes

SolidWorks Composer

 SolidWorks Composer

SolidWorks Composer to oprogramowanie służące do przygotowania dokumentacji tj. katalogi, broszury, instrukcje obsługi czy książki serwisowe. Z powodzeniem tworzy też zawartość stron internetowych (także interaktywne prezentacje). więcej »
Dodano: 2014-05-09
Dassault Systemes

SolidWorks Enterprise PDM

 SolidWorks Enterprise PDM

EPDM to specjalne oprogramowanie,pełniące rolę specjalnego dysku sieciowego, w którym przechowywane są wszystkie pliki projektów. więcej »
Dodano: 2014-05-09
Dassault Systemes

Profesjonalne strony www

 Profesjonalne strony www

W dzisiejszych czasach standardem jest posiadanie strony internetowej, ponieważ to właśnie dobrze zrobiona strona kształtuje korzystny wizerunek firmy wśród klientów, a także pozycję wśród konkurencji na rynku. Brak strony internetowej jest więc sporą zaległością. Tworzymy nasze strony w języku HTML5 i CSS3 oraz CMS Joomla i Wordpres. Strony tworzone z systemem zarządzania treścią (CMS) pozwalają na uaktualnianie zawartości witryny samodzielnie, bez konieczności zaznajamiania się ze specyfikacją tworzenia stron internetowych. Jest to możliwe dzięki prostemu edytorowi wbudowanemu w stronę. Jeśli jednak klienci nie chcą sami się tym zajmować, mogą powierzyć jej obsługę naszej firmie. więcej »
Dodano: 2014-05-07
Brak danychCena: 1000 zł

SolidWorks

 SolidWorks

SolidWorks jest programem do parametrycznego modelowania trójwymiarowego (CAD 3D). Obok modeli części i złożeń pozwala na stworzenie kompletnej dokumentacji rysunkowej. Więcej szczegołów na www.solidexpert.com/solidworks więcej »
Dodano: 2014-05-07
Dassault Systemes

CAMWorks

 CAMWorks

CAMWorks to oprogramowanie do generowania ścieżek narzędziowych dla maszyn numerycznych CNC tj. frezarki, tokarki czy elektrodrążarki EDM. Inaczej niż konkurencyjne rozwiązania CAM praca odbywa się bezpośrednio na modelu CAD 3D w jednym oknie aplikacji SolidWorks a dane obróbki są zapisywane w pliku modelu. Możliwości CAMWorks obejmują obsługę pełnych 5 osi a także profesjonalną symulację maszyny. Szczegóły na http://www.solidexpert.com/cam/ więcej »
Dodano: 2014-05-07
Geometric

Program dla sklepów i magazynów ProPCMarket 7 PCMarket7

 Program dla sklepów i magazynów ProPCMarket 7 PCMarket7

Oferujemy sprzedaż, wdrożenia, nadzór i szkolenia. NAJNIŻSZE CENY W REGIONIE!!! Szybko, tanio, profesjonalnie i solidnie. Dzięki programowi PCMarket 7: -Szybko znajdziesz najlepiej i najgorzej sprzedające się towary -Prześledzisz dokładną historię towaru -Sprawdzisz stan rozliczeń z kontrahentami -Podglądniesz ile sklep „zarobił” -Sprawdzisz bieżący stan kasy -Sporządzisz zamówienie bez chodzenia między półkami -Zaoszczędzisz na szybkim sporządzeniu remanentu -Szybko wydrukujesz etykietki na półki i towary -Zachęcisz klientów do częstych zakupów Niezobowiązująca DARMOWA prezentacja możliwości programu u klienta. Zadzwoń już dziś, Nasz serwisant skontaktuje się w celu uzgodnienia dogodnego terminu dla Państwa. Nasze doświadczenie, wiedza i profesjonalne podejście to GWARANCJA zadowolenia. Zaufaj nam i TY, Dojazd do klienta w obrębie miejscowości: Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Błaszki, Kępno, Turek, Grabów nad Prosną, Kalisz oraz pobliskich z wymienionych więcej »
Dodano: 2014-05-05
insoft

Klasa produktu:BOX

Acronis Backup & Recovery 11.5 Server for Windows 11.5

 Acronis Backup & Recovery 11.5 Server for Windows 11.5

Acronis Backup for Windows to najlepsze rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych dysków oraz plików dla serwerów Windows. Program został stworzony z myślą o małych i średnich firmach z ograniczoną ilością personelu IT gdzie centralne zarządzanie nie jest wymagane. Szybkie i proste tworzenie kopii zapasowych Tworzenie kopii zapasowych lub migawek całego serwera z obsługą przywracania od podstaw. Kopie zapasowe plików Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie plików oraz folderów, łącznie z plikami na zasobach sieciowych. Przywracanie od podstaw Kopię zapasową można przywrócić od podstaw w kilka minut. Przywracanie danych na innym sprzęcie Narzędzie Acronis Universal Restore umożliwia migrację lub przywrócenie całego systemu Windows na innym sprzęcie. Kontakt z inżynierem produktu: kom. 664 909 202 więcej »
Dodano: 2014-05-01
AcronisCena: 3260 zł

NetAgent

 NetAgent

Aplikacja NetAgent służy przedstawicielom handlowym do prowadzenia sprzedaży mobilnej przy użyciu urzadzeń mobilnych takich jak smartphony czy palmtopy. Program umożliwia składanie zamówień i przesyłanie ich do hurtowni drogą elektroniczną z dowolnego miejsca, tak więc również podczas wizyty u klienta. Dzięki dokumentom elektronicznym czas potrzebny do obsługi zamówień ulega skróceniu do absolutnego minimum. więcej »
Dodano: 2014-04-17
Net Sp. z o.o.

Kasnet

 Kasnet

KasNet jest programem przeznaczonym do obsługi sprzedaży na stanowiskach kas fiskalnych. Współpracuje z wszystkimi drukarkami fiskalnymi dostępnymi na rynku oraz z dowolnymi czytnikami kodów kreskowych. Oprogramowanie umożliwia sprzedaż za pomocą zeskanowanych kodów kreskowych, identyfikację po numerach PLU lub po nazwie towarowej. Wersja graficzna programu zdecydowanie ułatwia sprzedaż na kasach fiskalnych korzystających z ekranów dotykowych. więcej »
Dodano: 2014-04-17
Net Sp. z o.o.

Program do kredytów NetBanking

Program do kredytów NetBanking

Program dostępny z przeglądarki internetowej który obsługuje proces udzielania pożyczek, rat i kredytów od momentu zarejestrowania pożyczkobiorcy do spłaty przez niego ostatniej raty. System kompleksowo obsługuje dział sprzedaży, księgowości, windykacji i weryfikacji wniosków. Jego struktura dzieli się na 3 części: Moduł kasowy, Moduł sprzedaży, Moduł weryfikacji wniosku, Moduł windykacji oraz Moduł raportów i analiz. więcej »
Dodano: 2014-04-17
Net Sp. z o.o.

AutoCAD

 AutoCAD

Witam serdecznie, zajmujemy się sprzedażą używanego oprogramowania, posiadamy następujące produkty z rodziny Autodesk: - AutoCAD LT 2007 - AutoCAD LT 2008 - AutoCAD LT 2009 - AutoCAD LT 2010 - AutoCAD LT 2011 - AutoCAD LT 2012 - AutoCAD Revit LT Suite 2014+ 2015 subskrypcja - Autodesk Building Design Suite 2013 premium. Pozdrawiam Netbul Rafał Bulira tel. 511155550 więcej »
Dodano: 2014-04-16
Autodesk

Norton Internet Security 2014 3PC/1 rok

 Norton Internet Security 2014 3PC/1 rok

Norton Internet Security 2014 w nieuciążliwy sposób chroni przed różnego rodzaju zagrożeniami jeszcze zanim przedostaną się do komputera. Program posiada funkcje: - zabezpieczające komputer przez złośliwym oprogramowaniem - chroniące tożsamość użytkownika - umożliwiające bezpieczne korzystanie z Internetu, dokonywanie zakupów i korzystanie z bankowości online - pozwalające sprawować kontrolę nad aktywnością sieciową dzieci Program przeznaczony jest dla komputerów z systemem operacyjnym Windows XP/Vista/7/8 więcej »
Dodano: 2014-04-16
SYMANTECCena: 108 zł

Typ licencji:licencja elektroniczna (ESD)
Ważność licencji:12 miesiące
Wersja produktu:2014
Wersja językowa:polska

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.