Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 241 do 260 z 639

Programy antywirusowe 2015 UPGRADE 2PC 1ROK BOX

 Programy antywirusowe 2015 UPGRADE 2PC 1ROK BOX

G DATA ANTIVIRUS - PODSTAWOWE ZABEZPIECZENIE PRZED WIRUSAMI I INNYMI ZAGROŻENIAMI Z SIECI Pełne bezpieczeństwo z G Data AntiVirus. Nasze oprogramowanie zapewnia najlepszą możliwą ochronę przed wirusami oraz chroni Twoje transakcje bankowe i zakupy online. Z antywirusem od G Data żadne cyfrowe niebezpieczeństwa nie będą już groźne! Kompleksowa ochrona przed exploitami to nowa propozycja ekspertów bezpieczeństwa w tej wersji produktów dla użytkowników domowych. Aktywna ochrona przed exploitami chroni Twój komputer przed złośliwym oprogramowaniem wykorzystującym luki bezpieczeństwa w zainstalowanych programach i dodatkach np. do przeglądarek internetowych. www.tcn-sklep.pl więcej »
Dodano: 2014-06-15
G DataCena: 67.04 zł

Programy antywirusowe Multi-Device PL RENEWAL 2-Device 1Ye ar KL19

 Programy antywirusowe Multi-Device PL RENEWAL 2-Device 1Ye ar KL19

Wieloplatformowe rozwiązanie, które z użyciem jednej licencji chroni komputery PC i Mac oraz urządzenia z systemem Android Niezależnie od urządzenia, z którego korzystasz do obsługi bankowości online, zakupów internetowych, przeglądania stron lub sieci społecznościowych, istnieją te same internetowe zagrożenia dla bezpieczeństwa — infekcje szkodliwym oprogramowaniem, cyberprzestępczość i wyłudzanie informacji. Z tego powodu bardzo ważne jest zapewnienie ochrony przed zagrożeniami internetowymi dla wszystkich połączonych urządzeń i zapisanych na nich danych osobistych. www.tcn-sklep.pl więcej »
Dodano: 2014-06-15
KasperskyCena: 81.83 zł

Programy antywirusowe 2014 PL UPG 1user 1Y 21298896

 Programy antywirusowe 2014 PL UPG 1user 1Y 21298896

Norton Antivirus 2014 – NOWOŚĆ !!! Szybka i skuteczna ochrona komputera. Szybka i skuteczna ochrona komputera przed wirusami i programami typu „spyware”, bez obniżania wydajności. Program zabezpiecza przed kradzieżą tożsamości w internecie, blokuje niebezpieczne strony oraz ostrzega przed podejrzanymi treściami i linkami w serwisach społecznościowych. www.tcn-sklep.pl więcej »
Dodano: 2014-06-15
Symantec NortonCena: 77.31 zł

Program antywirusowy

 Program antywirusowy

Dostarczamy Państwu najlepszej jakości oprogramowanie antywirusowe z licencją na rok bądź dwa lata. AVG Internet Security kosztuje jedynie 163,59 zł, ponadto przy przedłużeniu licencji udzielany jest rabat w wysokości 15%. więcej »
Dodano: 2014-06-02
AVGCena: 157 zł

Klasa produktu:Ochrona Antywirusowa
Rodzina:Oprogramowanie
Typ licencji:BOX
Ważność licencji:12 miesiące
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:dvd
Wersja produktu:2015

Strony i systemy CMS

 Strony i systemy CMS

Oferujemy zaprojektowanie i wykonanie strony wykonane zgodnie z najnowocześniejszymi standardami w technologii HTML 5 i CSS3. Wykorzystujemy ponadto szeroką gamę technologii takich jak: php, MySQL, JavaScript, Java oraz Flash, w tym actionscript.Strony internetowe wykonywane przez nas nadają się do wszystkich dostępnych urządzeń, zarówno komputerów PC, jak i urządzeń mobilnych: notebooków, tabletów, smartphonów. Nasze strony posiadają interaktywny design, który na pewno zainteresuje klienta bogatą ofertą firmy. Zaimplementowany na stronie np. slider pomaga szybko dostać się do zdjęć obiektu. Przy budowie stron opieramy się o zasady estetyki, m.in. zasadę 3 kolorów. Każda strona będzie dostosowana obiektu, jego charakteru oraz logo i innych materiałów graficznych. Do prawidłowego działania witryny potrzebna jest rozdzielczość 1024x768 lub wyższa. Dodatkowo sprawdzamy prawidłowe działanie strony w najpopularniejszych przeglądarkach: Internet Explorer, Firefox, Opera oraz Google Chrome. więcej »
Dodano: 2014-05-28
Brak danych

System SCADA

 System SCADA

Firma BTC jest Państwa partnerem w zakresie wdrażania systemu dyspozytorskiego SCADA z wykorzystaniem sprawnego w praktyce i innowacyjnego sprzętu oraz oprogramowania. więcej »
Dodano: 2014-05-28
Brak danych

Oprogramowania dla firm

 Oprogramowania dla firm

Nasza firma swoim klientom oferuje specjalistyczne oprogramowania dla firm, które są skierowane do rożnego rodzaju przedsiębiorstw takich jak: sklepy czy lokale gastronomiczne. Oferowane przez nas oprogramowania wspomagają zarządzanie i kierowanie przedsiębiorstwem, a ponadto są przeznaczone do prowadzenia magazynu, fakturowania i obsługi drukarki fiskalnej. Nasze oprogramowania współpracują z większością urządzeń fiskalnych i peryferyjnych wspomagających sprzedaż. więcej »
Dodano: 2014-05-20
Brak danych

G-DATA ANTYVIRUS

Jesteśmy przedstawicielem znanego niemieckiego producenta oprogramowania do ochrony twojego komputera marki G-DATA w związku z czym posiadam w sprzedaży każdy produkt z oferty tego producenta Antyvirus,Internetsecurity,Total protection dla systemów windows linux android abyś mógł chronić także swój tablet więcej »
Dodano: 2014-05-18
G-DATACena: 85 zł

Zawartość pakietu:pudełko
instrukcja
certyfikat
Typ licencji:Box
Liczba użytkowników:2 szt.
Format nośnika:dvd
Wersja produktu:polska

Smap3D

 Smap3D

Smap3D jest systemem opartym o SolidWorks CAD 3D służacycm do projektowania dużych instalacji przemysłowych na bazie bogatej biblioteki gotowych komponentów. więcej »
Dodano: 2014-05-09
Brak danych

Mitcalc

 Mitcalc

To doskonała i naprawdę tania aplikacja, która służy do generowania różnorakich elementów mechanicznych tj. wałki, sprężyny, koła zębate, przekładnie (tradycyjne i pasowe), łożyska, połączenia śrubowe oraz wiele innych więcej »
Dodano: 2014-05-09
Brak danych

SolidWorks Electrical

 SolidWorks Electrical

SolidWorks Electrical to projektowanie układów elektrycznych w pełni połączone z projektowaniem mechanicznym. więcej »
Dodano: 2014-05-09
Dassault Systemes

Draft Sight

 Draft Sight

DraftSight to zupełnie darmowe oprogramowanie (do celów komercyjnych!) do tworzenia i edycji plików DWG. więcej »
Dodano: 2014-05-09
Dassault Systemes

SolidWorks Composer

 SolidWorks Composer

SolidWorks Composer to oprogramowanie służące do przygotowania dokumentacji tj. katalogi, broszury, instrukcje obsługi czy książki serwisowe. Z powodzeniem tworzy też zawartość stron internetowych (także interaktywne prezentacje). więcej »
Dodano: 2014-05-09
Dassault Systemes

SolidWorks Enterprise PDM

 SolidWorks Enterprise PDM

EPDM to specjalne oprogramowanie,pełniące rolę specjalnego dysku sieciowego, w którym przechowywane są wszystkie pliki projektów. więcej »
Dodano: 2014-05-09
Dassault Systemes

Profesjonalne strony www

 Profesjonalne strony www

W dzisiejszych czasach standardem jest posiadanie strony internetowej, ponieważ to właśnie dobrze zrobiona strona kształtuje korzystny wizerunek firmy wśród klientów, a także pozycję wśród konkurencji na rynku. Brak strony internetowej jest więc sporą zaległością. Tworzymy nasze strony w języku HTML5 i CSS3 oraz CMS Joomla i Wordpres. Strony tworzone z systemem zarządzania treścią (CMS) pozwalają na uaktualnianie zawartości witryny samodzielnie, bez konieczności zaznajamiania się ze specyfikacją tworzenia stron internetowych. Jest to możliwe dzięki prostemu edytorowi wbudowanemu w stronę. Jeśli jednak klienci nie chcą sami się tym zajmować, mogą powierzyć jej obsługę naszej firmie. więcej »
Dodano: 2014-05-07
Brak danychCena: 1000 zł

SolidWorks

 SolidWorks

SolidWorks jest programem do parametrycznego modelowania trójwymiarowego (CAD 3D). Obok modeli części i złożeń pozwala na stworzenie kompletnej dokumentacji rysunkowej. Więcej szczegołów na www.solidexpert.com/solidworks więcej »
Dodano: 2014-05-07
Dassault Systemes

CAMWorks

 CAMWorks

CAMWorks to oprogramowanie do generowania ścieżek narzędziowych dla maszyn numerycznych CNC tj. frezarki, tokarki czy elektrodrążarki EDM. Inaczej niż konkurencyjne rozwiązania CAM praca odbywa się bezpośrednio na modelu CAD 3D w jednym oknie aplikacji SolidWorks a dane obróbki są zapisywane w pliku modelu. Możliwości CAMWorks obejmują obsługę pełnych 5 osi a także profesjonalną symulację maszyny. Szczegóły na http://www.solidexpert.com/cam/ więcej »
Dodano: 2014-05-07
Geometric

Program dla sklepów i magazynów ProPCMarket 7 PCMarket7

 Program dla sklepów i magazynów ProPCMarket 7 PCMarket7

Oferujemy sprzedaż, wdrożenia, nadzór i szkolenia. NAJNIŻSZE CENY W REGIONIE!!! Szybko, tanio, profesjonalnie i solidnie. Dzięki programowi PCMarket 7: -Szybko znajdziesz najlepiej i najgorzej sprzedające się towary -Prześledzisz dokładną historię towaru -Sprawdzisz stan rozliczeń z kontrahentami -Podglądniesz ile sklep „zarobił” -Sprawdzisz bieżący stan kasy -Sporządzisz zamówienie bez chodzenia między półkami -Zaoszczędzisz na szybkim sporządzeniu remanentu -Szybko wydrukujesz etykietki na półki i towary -Zachęcisz klientów do częstych zakupów Niezobowiązująca DARMOWA prezentacja możliwości programu u klienta. Zadzwoń już dziś, Nasz serwisant skontaktuje się w celu uzgodnienia dogodnego terminu dla Państwa. Nasze doświadczenie, wiedza i profesjonalne podejście to GWARANCJA zadowolenia. Zaufaj nam i TY, Dojazd do klienta w obrębie miejscowości: Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Błaszki, Kępno, Turek, Grabów nad Prosną, Kalisz oraz pobliskich z wymienionych więcej »
Dodano: 2014-05-05
insoft

Klasa produktu:BOX

Acronis Backup & Recovery 11.5 Server for Windows 11.5

 Acronis Backup & Recovery 11.5 Server for Windows 11.5

Acronis Backup for Windows to najlepsze rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych dysków oraz plików dla serwerów Windows. Program został stworzony z myślą o małych i średnich firmach z ograniczoną ilością personelu IT gdzie centralne zarządzanie nie jest wymagane. Szybkie i proste tworzenie kopii zapasowych Tworzenie kopii zapasowych lub migawek całego serwera z obsługą przywracania od podstaw. Kopie zapasowe plików Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie plików oraz folderów, łącznie z plikami na zasobach sieciowych. Przywracanie od podstaw Kopię zapasową można przywrócić od podstaw w kilka minut. Przywracanie danych na innym sprzęcie Narzędzie Acronis Universal Restore umożliwia migrację lub przywrócenie całego systemu Windows na innym sprzęcie. Kontakt z inżynierem produktu: kom. 664 909 202 więcej »
Dodano: 2014-05-01
AcronisCena: 3260 zł

Comarch ERP XL

 Comarch ERP XL

Comarch ERP XL to polski system informatyczny, który jest produkowany przez firmę Comarch S.A.. Rozwiązanie jest dedykowane dla średnich i dużych firm produkcyjnych, handlowych i usługowych z różnych sektorów gospodarki. Sprawdza się zarówno w firmach jedno-oddziałowych, jak i organizacjach o strukturze rozproszonej. więcej »
Dodano: 2014-04-25
COMARCH

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.